26 березень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Рогатинщина - Опільський край

 

Рогатинський район мальовничо розкинувся серед пологих пагорбів галицького Опілля, на перетині шляхів між Івано-Франківськом, Львовом і Тернополем. Історія Рогатинщини сягає в глибоку давнину тисячоліть, в часи знаменитої липицької культури. Наш край широко відомий як батьківщина Роксолани (Насті Лісовської) - доньки місцевого священика, яка, потрапивши в полон до турків, стала дружиною султана Сулеймана ІІ (Пишного) і, фактично, тривалий час керувала цілою імперією. Сьогодні Рогатинщина – це унікальні пам`ятки історії та архітектури, відомі лікувальні здравниці, чисті водойми та заповідні ліси. Це край, багатий своєю історичною спадщиною, національними духовними традиціями, талановитими людьми. Активний розвиток туристичної інфраструктури та вдале географічне розташування дозволяють говорити про Рогатинщину як про перспективний рекреаційний регіон.

 

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Опільський край!НОВИНИ                                                                                                                   всі новини

24.03.2017 | Рогатинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено інформаційно-просвітницькі заходи із сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах

В рамках профілактичного тижня Рогатинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів серед сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей, підлітків різних категорій.

24.03.2017 | До уваги голів райдержадміністрацій, міських, селищних, сільських голів, керівників підприємств, установ, організацій, зокрема, готелів, баз відпочинку та розважальних закладів області!

news-imageНаціональна рада України з питань телебаченні і радіомовлення відповідно до повноважень, визначених чинним законодавством, проводить постійну і систематичну роботу, спрямовану на протидію інформаційній агресії Російської Федерації та припинення російської інформаційної пропаганди.

24.03.2017 | Рогатинський районний центр соціальних служб інформує

В країні триває Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» з метою придбання медичного обладнання для лікування дітей з вадами зору. Закликаємо усіх небайдужих долучитися до акції. Зробити внесок онлайн можна на сайті Всеукраїнського благодійного фонду  «Серце до серця» за адресою http://sercedoserca.com.ua/ua/akcii/.

24.03.2017 | Відбулося народне віче по вшануванню 18-ї річниці загибелі В’ячеслава Чорновола

Сьогодні в районі відбулося народне віче по вшануванню 18-ї річниці загибелі В’ячеслава Чорновола під назвою «Трагедія людини, що не вміла торгувати совістю».

Віддати шану пам’яті видатному українському політику прийшли заступник голови районної ради О.Вовкун, секретар міської ради Г.Богун, депутати районної ради від політичної партії  «Блоку Петра Порошенка»,  районної організації Народного Руху України та громадськість міста.

24.03.2017 | Прикарпаття налагоджує співпрацю із корпорацією «Міцубіші»

news-imageСьогодні відбулася зустріч першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки з генеральним директором київського офісу корпорації «Міцубіші» Кохейом Таґава.

24.03.2017 | Президент Міжнародного суспільно-політичного журналу «Європа Центр» п. В. Амбросімов ознайомився з роботою сільськогосподарських підприємств Рогатинського району

21 березня 2017 року президент Міжнародного суспільно-політичного журналу «Європа Центр» В. Амбросімов  ознайомився з роботою ряду сільськогосподарських підприємствРогатинського району.

24.03.2017 | Сьогодні продовжується виїзд районної робочої групи з організації проведення благоустрою в населених пунктах району

91b-272x240В районі триває Всеукраїнська щорічна акція «За чисте довкілля», під час якої відбувається прибирання з вулиць, парків, скверів та прибудинкових територій сміття, що залишилося після зими.  Всі ми хочемо жити в місці, де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті пам’ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони.

З цією метою, сьогодні прдовжується виїзд районної робочої групи з організації проведення благоустрою в населених пунктах району з метою координації дій, пов’язаних з проведенням благоустрою територій.

23.03.2017 | Відбулося засідання робочої групи з питань перевірки дотримання чинного законодавства в сфері цивільного захисту

Сьогодні, в райдержадміністрації  відбулося засідання робочої групи з питань перевірки дотримання чинного законодавства в сфері цивільного захисту під керівництвом начальника відділу планування заходів цивільного захисту управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Ігоря Корольчука.

23.03.2017 | До уваги голів райдержадміністрацій, міських, селищних, сільських голів, керівників підприємств, установ, організацій, зокрема, готелів, баз відпочинку та розважальних закладів області!

Результат пошуку зображень за запитом "до уваги фото"Національна рада України з питань телебаченні і радіомовлення відповідно до повноважень, визначених чинним законодавством, проводить постійну і систематичну роботу, спрямовану на протидію інформаційній агресії Російської Федерації та припинення російської інформаційної пропаганди. 

23.03.2017 | Сергій Савчук: За останній тиждень ще понад 5 тисяч українських родин залучили майже 120 млн грн. на заходи з економії енергоресурсів по програмі "теплих" кредитів

З початку весни з кожним новим тижнем, як тільки Урядова програма безповоротної фінансової допомоги на утеплення житла знову запрацювала на повну силу, її популярність швидко зростає. Лише за останній тиждень понад 5 тисяч українських родин скористалися "теплими" кредитами, залучивши 119,3 млн грн. на утеплення житла. Для порівняння позаминулого тижня кількість нових учасників програми склала близько 4 тисяч сімей, а сума коштів – 89 млн гривень.


 

 

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 

Календар
 

Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області