25 Квітень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Рогатинщина - Опільський край

 

Рогатинський район мальовничо розкинувся серед пологих пагорбів галицького Опілля, на перетині шляхів між Івано-Франківськом, Львовом і Тернополем. Історія Рогатинщини сягає в глибоку давнину тисячоліть, в часи знаменитої липицької культури. Наш край широко відомий як батьківщина Роксолани (Насті Лісовської) - доньки місцевого священика, яка, потрапивши в полон до турків, стала дружиною султана Сулеймана ІІ (Пишного) і, фактично, тривалий час керувала цілою імперією. Сьогодні Рогатинщина – це унікальні пам`ятки історії та архітектури, відомі лікувальні здравниці, чисті водойми та заповідні ліси. Це край, багатий своєю історичною спадщиною, національними духовними традиціями, талановитими людьми. Активний розвиток туристичної інфраструктури та вдале географічне розташування дозволяють говорити про Рогатинщину як про перспективний рекреаційний регіон.

 

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Опільський край!НОВИНИ                                                                                                                   всі новини

25.04.2017 | Про відновлення пам’ятки архітектури Національного значення – церкви св.Миколая в с.Кліщівна говорилося на робочій нараді у першого заступника голови райдержадміністрації

Сьогодні в першого заступника голови райдержадміністрації Степана Демчишина відбулася робоча нарада щодо відновлення пам’ятки архітектури Національного значення – церкви св.Миколая в с.Кліщівна.

Участь у її роботі взяли керівник апарату райдержадміністрації Олег Стружанський, заступник голови районної ради Олег Вовкун, начальник відділу культури райдержадміністрації Ольга Рибій, головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту, житлово-комунального господарства, будівництва та екології райдержадміністрації Микола Павлів, начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Руслан Гривнак, головний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації Тарас Челядин та сільський голова  с.Кліщівна Василь Кривень.

25.04.2017 | В Рогатинській райдержадміністрації відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Сьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Степана Демчишина відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

Участь у її роботі взяли головний спеціаліст відділу тваринництва департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Василь Гаргат, провідний спеціаліст Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Михайло Паук, представники фермерських господарств району, суб’єкти господарської діяльності (боржники по сплаті  Єдиного соціального внеску), керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, засоби масової інформації.

24.04.2017 | В першого заступника голови райдержадміністрації відбувся конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування

Сьогодні в першого заступника голови райдержадміністрації Степана Демчишина відбувся конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району.

24.04.2017 | Володимир Гройсман: Уряд буде розширювати дію програми "Доступні ліки"
Урядова програма "Доступні ліки" розпочала роботу у кожній області країни, і Уряд продовжить вдосконалювати систему, щоб охопити все більшу кількість українців та забезпечити ширший доступ громадян до безкоштовних ліків. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись із журналістами у Харкові.
24.04.2017 | Глава Уряду ініціює створення Центрів надання послуг по типу "Прозорий офіс" по всій країні

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює створення  Центрів надання адміністративних та соціальних послуг  по типу «Прозорий офіс» по всій країні. Про це він сказав в ході засідання Асоціації міст України, що проходить в Харкові.   

24.04.2017 | В керівника апарату райдержадміністрації відбулася нарада щодо виконання актів та доручень Президента України

Сьогодні в керівника апарату райдержадміністрації Олега Стружанського відбулася нарада щодо виконання актів та доручень Президента України.

У її роботі взяли участь керівники структурних підрозділів апарату райдержадміністрації.

24.04.2017 | Президент підписав Указ «Про відзначення 21-ї річниці Конституції України

Президент підписав Указ «Про відзначення 21-ї річниці Конституції України»Президент Петро Порошенко підписав Указ № 111/2017 «Про відзначення 21-ї річниці Конституції України».

24.04.2017 | Олег Гончарук призначив Богдана Кобилянського заступником голови облдержадміністрації

news-imageВідповідно до розпорядження обласної державної адміністрації № 132-к від 21 квітня Богдана Кобилянського призначено заступником голови облдержадміністрації.

21.04.2017 | Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації відбулося засідання комісії з розгляду питань, пов'язаних з призначенням населенню житлових субсидій, пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Степана Демчишина відбулося засідання комісії з розгляду питань, пов'язаних з призначенням населенню житлових субсидій , пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям .

21.04.2017 | Обговорено шляхи співпраці з іноземним інвестором
news-imageВсебічне сприяння залученню в економіку області інвестицій, як вітчизняних так і іноземних – одне із пріоритетних завдань органів влади. На цьому наголосила під час робочої зустрічі з представником підприємства з іноземними інвестиціями та керівництвом окремих обласних установ і організацій перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка.

 

 

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 

Календар
 

Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області