26 лютий 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Рогатинщина - Опільський край

 

Рогатинський район мальовничо розкинувся серед пологих пагорбів галицького Опілля, на перетині шляхів між Івано-Франківськом, Львовом і Тернополем. Історія Рогатинщини сягає в глибоку давнину тисячоліть, в часи знаменитої липицької культури. Наш край широко відомий як батьківщина Роксолани ( Насті Лісовської) - доньки місцевого священика, яка, потрапивши в полон до турків, стала дружиною султана Сулеймана ІІ (Пишного) і, фактично, тривалий час керувала цілою імперією.

Сьогодні Рогатинщина – це унікальні пам`ятки історії та архітектури, відомі лікувальні здравниці, чисті водойми та заповідні ліси . Це - край, багатий своєю історичною спадщиною, національними духовними традиціями, талановитими людьми.

Активний розвиток туристичної інфраструктури та вдале географічне розташування дозволяють говорити про Рогатинщину як про перспективний рекреаційний регіон.

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Опільський край! 

 

 

 

 До відома громадськості, установ та організацій району!

Про відкриття рахунку

Відповідно до протоколу засідання наради від 17 березня ц. р. під головуванням голів ОДА та облради

з питань заходів щодо мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення

повідомляємо про відкриття рахунку для зарахування коштів фізичних та юридичних осіб

для фінансування заходів щодо мобілізаційної роботи.

Реквізити: рахунок №31513931700001

Отримувач: ГУК в Івано-Франківській обл./Ів.-Франк.о/50110000

ЄДРПОУ: 37951998

МФО: 836014

Банк: ГУДКСУ в Івано-Франківській області.

 НОВИНИ                                                                                                                   всі новини

23.02.2017 | Уряд ініціює призначення довічних стипендій працівникам та військовослужбовцям пожежної охорони, які брали безпосередню участь у гасінні пожежі на Чорнобильській АЕС

news-imageКабінет міністрів схвалив проект Указу Президента України «Про довічні державні стипендії для працівників, осіб рядового та начальницького складу пожежної охорони органів внутрішніх справ України, які брали безпосередню участь у гасінні пожежі на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року».

23.02.2017 | Довідку про свої доходи громадяни можуть отримати за допомогою сервісу «Електронний кабінет платника»

news-imageГромадяни можуть скористатися сервісом «Електронний кабінет платника» в частині отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків та отримати відомості про доходи в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП).

23.02.2017 | Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Вчора під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Степана Демчишина відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Рогатинської районної державної  адміністрації, на  розгляд якого винесено 8 питань.

22.02.2017 | Сергій Савчук: Енергоефективні заходи обійдуться у рази дешевше завдяки урядовій та місцевим програмам здешевлення «теплих» кредитів

news-imageУрядова програма «теплих» кредитів руйнує міф про те, що енергоефективність – це дороге задоволення, на окупність якого треба чекати роками. Механізм співфінансування енергоефективних заходів - з державного, обласного чи місцевого бюджетів - дає змогу населенню швидко провести енергомодернізацію житла з мінімальними власними капіталовкладеннями й на виході отримати зменшені комунальні рахунки.

22.02.2017 | До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, щодо вимог до ввезення товарів і вантажів на територію Туркменістану

news-imageЗа повідомленням Міністерства закордонних справ Туркменістану від 24.01.2017 року відповідно до Митного кодексу Туркменістану, починаючи з 15 лютого 2017 року, при ввезені товарів на територію цієї держави діє вимога про надання копії митної декларації, оформленої в країні відправника.

22.02.2017 | Проведено публічний звіт першого заступника голови районної державної адміністрації С.З. Демчишина

Згідно із Наказом Національного агентства України з питань державної служби від 20.12.2016 року № 277 «Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади» у райдержадміністрації проведено публічний звіт першого заступника голови районної державної адміністрації  С.З. Демчишинапро роботу райдержадміністрації за 2016 рік з метою належного інформування громадськості про підсумки діяльності, забезпечення прозорості та підзвітності відповідного органу виконавчої влади.

21.02.2017 | На Прикарпатті до місцевих бюджетів надійшло понад 267 мільйонів гривень податкових платежів

news-imageЯк повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, до місцевих бюджетів Івано-Франківщини у січні 2017 року надійшло 267,4 млн. грн. податкових платежів, що на 104,1 млн. грн. більше ніж у відповідному періоді 2016 року.

21.02.2017 | Розпочався турнір з баскетболу, приурочений пам’яті героїв АТО Андрія Білоуса, Івана Югана та воїна-афганця Степана Матвіїва

19 лютого 2017 року в Рогатинському аграрному коледжі розпочався турнір з баскетболу, приурочений  пам’яті героїв АТО Андрія Білоуса, Івана Югана та  воїна-афганця Степана Матвіїва. На урочистому відкритті турніру взяли участь та виступили військовий капелан, Декан Рогатинської греко-католицької церкви о. Дмитро Бігун, депутат обласної ради, директор Рогатинського аграрного коледжу Ігор Тринів, міський голова Сергій Насалик,  голова Рогатинської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Андрій Рибій, заступник директора громадської організації «Воїни АТО Рогатинщини» Андрій Воробець.

21.02.2017 | Рогатинщина молитовно вшанувала роковини Небесної сотні

DSC_7707А як, на вашу думку, виглядає любов? Отець Борис Гудзяк сказав, що «це, наче вогник маленької свічки: коли хтось запалює свою від твоєї, вогонь не зменшується, а світла і тепла у світі стає більше». У лютому 2014-го понад сотня українців пожертвувала лампадками свого життя, щоб дати енергію для полум’яного сяйва правди і справедливості по усій державі. Три роки по тому зі словами любові та молитви на устах Рогатинщина припала на коліна, аби вшанувати полеглих Героїв і не дозволити погаснути світлу їхньої місії.

17.02.2017 | "Любов кохання мов той цвіт...."

"Коханню всього замало. Воно володіє щастям, а хоче раю, має рай - зазіхає на небеса. Закохані! Усе це вам дає любов. Зумійте тільки знайти".

"Любов кохання мов той цвіт...." під такою назвою в читальному залі Рогатинської ЦБС відбулася зустріч членів літературно-мистецького товариства "Журавлі" в клубі "Горицвіт".


 

 

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 

Календар
 

Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області