28 березень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Рогатинщина - Опільський край

 

Рогатинський район мальовничо розкинувся серед пологих пагорбів галицького Опілля, на перетині шляхів між Івано-Франківськом, Львовом і Тернополем. Історія Рогатинщини сягає в глибоку давнину тисячоліть, в часи знаменитої липицької культури. Наш край широко відомий як батьківщина Роксолани (Насті Лісовської) - доньки місцевого священика, яка, потрапивши в полон до турків, стала дружиною султана Сулеймана ІІ (Пишного) і, фактично, тривалий час керувала цілою імперією. Сьогодні Рогатинщина – це унікальні пам`ятки історії та архітектури, відомі лікувальні здравниці, чисті водойми та заповідні ліси. Це край, багатий своєю історичною спадщиною, національними духовними традиціями, талановитими людьми. Активний розвиток туристичної інфраструктури та вдале географічне розташування дозволяють говорити про Рогатинщину як про перспективний рекреаційний регіон.

 

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Опільський край!НОВИНИ                                                                                                                   всі новини

28.03.2017 | Відбулася нарада в першого заступника голови райдержадміністрації Степана Демчишина за участю правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування

28 березня 2017 року в першого заступника голови райдержадміністрації Степана Демчишина відбулася нарада за участю правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування. У ході нарадирозглядалося питаннящодо прийняття громадян районним військовим комісаріатом на строкову військову службу (весняний призов).

28.03.2017 | 27 березня 2017 року відбулась селекторна нарада Міністерства охорони здоров’я України по питаннях впровадження урядової Програми «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Результат пошуку зображень за запитом "фото ліки"Пацієнти зможуть отримати ліки при серцево-судинних захворюваннях, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.

28.03.2017 | Контрольні пункти в'їзду-виїзду в районі проведення АТО тимчасово переходять на інший режим роботи

У зв'язку з певним збільшенням пасажиро-транспортного потоку через лінію розмежування в районі проведення АТО контрольні пункти в'їзду-виїзду тимчасово переходять на інший режим роботи.

28.03.2017 | Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Сьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Степана Демчишина відбулося засідання колегії райдержадміністрації. Участь у її роботі взяли директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віктор Кімакович, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, міський, селищний, сільські голови, директори загальноосвітніх навчальних закладів, засоби масової інформації.

27.03.2017 | Бригада філії «Рогатинська дорожньо-експлуатаційна дільниця» прибирає сміття та вирубує чагарники в придорожніх смугах на автомобільній дорозі державного значення Куровичі-Рогатин

Сьогодні бригада філії «Рогатинська дорожньо-експлуатаційна дільниця» під керівництвом майстра Сутого А.М. працює на автомобільній дорозі державного значення Куровичі-Рогатин. Працівники виконують роботи з вирубки порослі, збору сміття, вирівнюванню знаків, спуску води з узбіч та копки водовідних канав вздовж дороги. 

27.03.2017 | Денис Ворона срібний призер міжнародного турніру з швидкісної стрільби з пістолета!

З 19 по 24 березня 2017 р. в м.Вроцлав (Польща) проходив міжнародний турнір з швидкісної стрільби з пістолета "Гран-прі" присвячений  пам`яті польського стрільця Йожефа Запедцкого.

В цьому турнірі взяли участь імениті спортсмени багатьох країн Європи.

В складі юніорської  збірної команди України виступав вихованець Рогатинської СДЮСШОР та Івано-Франківької ШВСМ - Денис Ворона.

27.03.2017 | Про виконання розпорядження Президента України №61/2017-рп «Про вивчення у 2017 році діяльності місцевих державних адміністрацій» ,- йшлося на нараді у першого заступника голови райдержадміністрації

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Степана Демчишин відбулася розширена нарада щодо виконання актів і доручень Президента України.

Участь у її роботі взяли керівник апарату райдержадміністрації Олег Стружанський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ.

27.03.2017 | На Рогатинщині відзначатимуть 75-ту річницю утворення УПА та 110-річчя з дня народження Романа Шухевича

2З нагоди відзначення у 2017 році 75-ї річниці утворення УПА та 110-річчя з дня народження головнокомандувача  Української Повстанської Армії, голови Секретаріату Української Головної Визвольної Ради Романа Шухевича, його активну роботу на теренах Рогатинщини, 23 березня, з ініціативи Рогатинської районної ради,  відбулось засідання організаційного комітету щодо відзначення в районі вищезазначених пам’ятних дат.

24.03.2017 | Рогатинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено інформаційно-просвітницькі заходи із сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах

В рамках профілактичного тижня Рогатинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів серед сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей, підлітків різних категорій.

24.03.2017 | До уваги голів райдержадміністрацій, міських, селищних, сільських голів, керівників підприємств, установ, організацій, зокрема, готелів, баз відпочинку та розважальних закладів області!

news-imageНаціональна рада України з питань телебаченні і радіомовлення відповідно до повноважень, визначених чинним законодавством, проводить постійну і систематичну роботу, спрямовану на протидію інформаційній агресії Російської Федерації та припинення російської інформаційної пропаганди.


 

 

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 

Календар
 

Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області