26 Липень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Рогатинщина - Опільський край

 

Рогатинський район мальовничо розкинувся серед пологих пагорбів галицького Опілля, на перетині шляхів між Івано-Франківськом, Львовом і Тернополем. Історія Рогатинщини сягає в глибоку давнину тисячоліть, в часи знаменитої липицької культури. Наш край широко відомий як батьківщина Роксолани ( Насті Лісовської) - доньки місцевого священика, яка, потрапивши в полон до турків, стала дружиною султана Сулеймана ІІ (Пишного) і, фактично, тривалий час керувала цілою імперією.

Сьогодні Рогатинщина – це унікальні пам`ятки історії та архітектури, відомі лікувальні здравниці, чисті водойми та заповідні ліси . Це - край, багатий своєю історичною спадщиною, національними духовними традиціями, талановитими людьми.

Активний розвиток туристичної інфраструктури та вдале географічне розташування дозволяють говорити про Рогатинщину як про перспективний рекреаційний регіон.

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Опільський край! 

 

Голова  Рогатинської районної державної адміністрації  Надія Цимбаліста

 

 

 До відома громадськості, установ та організацій району!

Про відкриття рахунку

Відповідно до протоколу засідання наради від 17 березня ц. р. під головуванням голів ОДА та облради

з питань заходів щодо мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення

повідомляємо про відкриття рахунку для зарахування коштів фізичних та юридичних осіб

для фінансування заходів щодо мобілізаційної роботи.

Реквізити: рахунок №31513931700001

Отримувач: ГУК в Івано-Франківській обл./Ів.-Франк.о/50110000

ЄДРПОУ: 37951998

МФО: 836014

Банк: ГУДКСУ в Івано-Франківській області.

 НОВИНИ                                                                                                                   всі новини

26.07.2016 | Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

В залі засідань райдержадміністрації відбулося  засідання колегії райдержадміністрації, яке розпочалося із заслуховування інформації про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації, установах і організаціях щодо виконання документів органів влади вищого рівня, розпоряджень і доручень голів облдержадміністрації, райдержадміністрації у І півріччі 2016 року, інформації про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації у І півріччі 2016 року та хід виконання в райдержадміністрації Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», інформації про роботу з документами в райдержадміністрації за І півріччя 2016 року, інформації про виконання плану роботи райдержадміністрації за ІІ квартал 2016 року. Перед присутніми  виступили начальник загального відділу апарату райдержадміністрації І.Курець та начальник відділу організаційно-інформаційної роботи апарату райдержадміністрації І.Вовкун. Члени колегії дані інформації прийняли до відома.

26.07.2016 | Відбулося спільне засідання колегії райдержадміністрації та постійної комісії районної ради з питань сільського, лісового господарства, земельних відносин, екології та раціонального природокористування

В залі засідань райдержадміністрації відбулося спільне засідання колегії райдержадміністрації та постійної комісії районної ради з питань сільського, лісового господарства, земельних відносин, екології та раціонального природокористування. Члени колегії та постійної комісії районної ради детально обговорили  питання «Про стан проведення робіт із знищення борщівника Сосновського» та запропонували своє бачення виходу з даної ситуації, оскільки це питання неодноразово заслуховувалося на засіданнях колегії райдержадміністрації, а саме: підготувати перелік можливих підприємств, які б проводили роботи по знищенню цієї рослини, розробити проект кошторису витрат на виконання даного виду робіт, сформувати конкретні та послідовні заходи щодо боротьби з борщівником Сосновського та інше. Як наголосив міський голова С.Насалик «ця методика боротьби є неефективна і застаріла. Потрібно розробити нову більш оптимальнішу організацію боротьби з рослиною». Із запрошених виступили сільські голови сіл Підгороддя (Я.Огерук) та Бабухів (М.Денисюк), які зауважили, що повністю знищити дану рослину неможливо, але потрібно спільно докладати максимум зусиль і коштів для боротьбиз нею, оскільки ця рослина не тільки завдає сильних опіків, а й є збудником виникнення алергічних реакції в організмі людини. Було запропоновано надати сільгосптоваровиробникам в тимчасове користування землю, на якій росте рослина, для використання за призначенням і таким чином не допустити поширенню її росту. Члени колегії та постійної комісії районної ради одноголосно проголосували за проект даного рішення із змінами.

26.07.2016 | До уваги розпорядників бюджетних коштів

З 01.08.2016р. усі нові процедури закупівель повинні проводитись відповідно до Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон).

Це означає, що всі Замовники повинні публікувати закупівлі (як допорогові*, так і понадпорогові) на новому веб-порталі prozorro.gov.ua (через особистий кабінет на одному з авторизованих електронних Майданчиків) і проводити їх відповідно до вимог Закону.

Закупівлі, розпочаті** до 31 липня 2016 року, мають бути завершені згідно з вимогами Закону України «Про здійснення державних закупівель» і всі звіти по цих закупівлях (у т.ч. звіт про виконання договору) мають бути опубліковані на веб-порталі tender.me.gov.ua.

Якщо замовники завершили всі свої процедури за Законом України «Про здійснення державних закупівель» і в подальшому не планують користуватись додатковими платними сервісами «Кабінет замовника» або «Кабінет замовника з ЕЦП» на веб-порталі www.tender.me.gov.ua, вони можуть розірвати відповідні договори, укладені з ДП «Зовнішторгвидав України» на 2016 рік (додаткова угода про розірвання договору  розміщена на веб-порталі tender.me.gov.ua в розділі «Нормативно-правові положення» – «Нормативно-правові документи ДП «Зовнішторгвидав України» – «Шаблони договорів та додаткових угод з ДП «Зовнішторгвидав України»).

Щоб підготуватись  до вступу в дію Закону, необхідно:

·  зареєструватись на Майданчику (або краще на декількох), перелік майданчиків можна знайти за посиланням prozorro.gov.ua/ua/pochaty-robotu zamovnyku (оприлюднення інформації через всі майданчики для Замовників безкоштовне);

·  затвердити Положення про тендерний комітет або уповноважену особу (особи);

·  отримати електронний цифровий підпис (ЕЦП) для особи, яка відповідатиме за публікацію інформації через Майданчик від імені установи.

Для швидкого та зручного переходу на електронні закупівлі створено безкоштовний навчальний ресурс infobox.prozorro.org. У розділі «Доступно про публічні закупівлі» розміщені статті про електронну систему Prozorro та за допомогою наочних прикладів пояснення, як діяти, з чого почати та на що звернути увагу.

 

* під час здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою, що встановлена Законом, замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та можуть використовувати електронну систему закупівель з метою відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт для укладення договору.

Якщо вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень замовники обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 Закону.

 

** датою початку закупівлі вважається дата оприлюднення оголошення про проведення закупівлі.

25.07.2016 | В таборі «Опілля» урочисто відкрито третю зміну

Позаміський заклад оздоровлення і відпочинку дітей «Опілля» с. Добринів гостинно прийняв 100 дітей з Луганської області.

Святкова лінійка з нагоди відкриття третьої табірної зміни пройшла  22 липня 2016 року в урочистій обстановці. Загони вишикувались і доповіли про готовність до відкриття зміни.

Урочистості розпочалися з виконання Державного гімну України. Дітей привітали директор табору Роман Огерук та завідувач сектору молоді і спорту райдержадміністрації Христина Лаврів, побажавши гарного відпочинку та яскравих вражень. Святковий концерт, підготовлений учасниками табірної зміни та відділом культури  райдержадміністрації додавав гарного настрою усім присутнім.

Як і завжди цього разу для дітей організовано збалансоване, раціональне й надзвичайно смачне харчування. Цікаву насичену програму і багато-багато друзів обіцяють подарувати у «Опіллі». Дітей чекає безліч цікавих заходів, змагань, конкурсів та екскурсій. А мальовничі краєвиди, свіже повітря з надлишком додадуть бадьорості, гарного настрою.

25.07.2016 | Відбулося засідання організаційного комітету щодо відзначення в районі 25-ї річниці незалежності України

В голови райдержадміністрації Н.Цимбалістої відбулося засідання організаційного комітету щодо відзначення в районі 25-ї річниці незалежності України. Члени оргкомітету обговорили ряд заходів із підготовки та відзначення в районі 25-річниці незалежності України, офіційну церемонію підняття Державного прапора України та визначилися із святкуванням Дня Державного Прапора України, яке проходитиме 23 серпня 2016 року, та Днем незалежності України – 24 серпня 2016 року. Як зауважила Надія Михайлівна, на наступному засіданні оргкомітету буде уточнено годину проведення та сформовано більш чіткий та конкретний план  заходів.

22.07.2016 | Через Рогатинщину пройде ІІ Всеукраїнський велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!»

В керівника апарату райдержадміністрації Олега Стружанського відбулася нарада, в якій взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації з питань молоді і спорту, освіти та культури, міської ради, центральної районної лікарні, Рогатинського відділення поліції.

На нараді обговорили організаційні заходи щодо забезпечення необхідних умов для проходження через територію району 06-07 серпня 2016 року ІІ Всеукраїнського благодійного велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!» за участю незрячих людей, залученим службам дано відповідні доручення. 

 

Довідково:

Про проект. ІІ Всеукраїнський велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!» відбуватиметься з 06 по 22 серпня за маршрутом Львів-Одеса. Організатор: Львівська міська МГО «Інститут українських студій».

Особливість. 50% учасників велопробігу – люди з порушенням зору.

Цілі:

-         змінити суспільну думку людей та зламати стереотипи щодо можливостей та потенціалу людей з порушенням зору, що сприятиме їхній інтеграції в українське суспільство, підштовхнути незрячих людей до активного життя;

-         популяризувати здоровий спосіб життя, зокрема, спорт та спортивний туризм серед українців;

-         популяризувати велосипед, як екологічний вид транспорту;

-         дослідити історичні, культурні та природні пам’ятки України.

Досвід проекту: І Всеукраїнський велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!» успішно стартував 04 липня 2015 року і тривав 33 дні. Учасники подолали понад 3000 км на велосипедах-тандемах, проїхали через 10 областей Західної та Центральної України, взяли участь у 15 прес-конференціях. Захід мав широкий резонанс у суспільстві та ЗМІ (понад 200 унікальних новинних матеріалів у всеукраїнських та місцевих ЗМІ).

22.07.2016 | Відбулася нарада в першого заступника голови райдержадміністрації Степана Демчишина

22 липня 2016 року відбулася нарада в першого заступника голови райдержадміністрації Степана Демчишина з питань проведення церемонії підняття Державного Прапора України, прапорів Національного олімпійського комітету в день відкриття ХХХІ літніх Олімпійських ігор (5 серпня 2016 року)  на центральній площі міста Рогатина. В нараді взяли участь завідувач сектору молоді і спорту райдержадміністрації Христина Лаврів, головний спеціаліст сектору молоді і спорту райдержадміністрації Володимир Гринчишин, директор Рогатинської спеціалізованої дитячо-юнацької  спортивної школи олімпійського резерву Зеновій Верб’яний, директор Рогатинської дитячо-юнацької  спортивної школи Івано-Франківської обласної ради Володимир Білоус, головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації  Ірина Макогін, завідувач сектору загальної, середньої та дошкільної освіти райдержадміністрації Лідія Дуда.

На нараді обговорено процедурні питання щодо залучення молоді, які займаються різними видами спорту в районі та вирішено обрати двох найкращих спортсменів, які б 5 серпня поточного року піднімали Державний Прапор України та  прапор Національного олімпійського комітету .

  

ДОВІДКОВО:

 

У складі Олімпійської збірної  України на змаганнях найвищого Світового рівня нашу область будуть представляти чотири  спортсмени з таких видів спорту : вільна боротьба - Квятковський Андрій Васильович, Кіт Тетяна Орестівна, важка атлетика – Івасюк Вероніка Миколаївна, легка атлетика – Облещук Галина Ярославівна.

22.07.2016 | Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад
21.07.2016 | Зовнішня торгівля області товарами у січні–травні 2016 року

Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області у січні–травні 2016р. становили 189,6 млн.дол. США, імпорту – 153,2 млн.дол. США. Проти січня–травня 2015р. обсяги експорту збільшилися на 35,9%, імпорту – на 34%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами склало 36,4 млн.дол., коефіцієнт покриття експортом імпорту – 1,24.

Партнерами  області  у  зовнішній  торгівлі  товарами  були  нерезиденти з 88 країн світу.

Найбільші експортні поставки здійснювалися до Румунії, Італії, Польщі, Чехії, Данії, Бельґії, Республіки Корея та Ірландії.

Обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу становив  130 млн.дол. США  або  майже 70%  від  загальнообласного  обсягу,  та  збільшився  у порівнянні з відповідним періодом 2015р. в 1,5 раза.

У товарній структурі експорту області провідну позицію займали продукти рослинного походження (в основному, зернові культури), механічні та електричні машини, деревина та вироби з деревини, живі тварини, продукти тваринного походження. Вагомими були і обсяги відвантажень полімерних матеріалів, пластмас та виробів з них, шкур необроблених, шкір вичищених, продукції хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, текстильних матеріалів та текстильних виробів.

В обсягах імпорту вагомими були надходження з Німеччини, Польщі, Чехії, Румунії, Італії, Китаю, Угорщини.

Імпорт товарів з країн ЄС становив 116,5 млн.дол. США  або  більше, ніж три чверті  від загальнообласного обсягу імпорту та зріс проти січня–травня 2015р. в 1,5 раза

Серед імпортних надходжень найбільшу питому вагу займали обсяги механічних та електричних машин, полімерних матеріалів, пластмас та виробів з них і продукції хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості. Значними були і обсяги імпорту маси з деревини або інших волокнистих целюлозних матеріалів, недорогоцінних металів та виробів з них,  текстильних матеріалів та текстильних виробів.

 

За даними Головного управління статистики в Івано-Франківській області.

21.07.2016 | Надходження продукції тваринництва на переробні підприємства у січні–червні 2016 року

У січні–червні 2016р. від усіх категорій сільськогосподарських товаровиробників на переробні підприємства області надійшло 6 тис.т  живої ваги худоби та птиці, що в порівнянні з відповідним періодом 2015р. менше на 26,1%; 12,6 тис.т молока та молочних продуктів (більше на 12,9%). Частка сільськогосподарських підприємств у загальному обсязі закупівлі переробними підприємствами худоби та птиці склала 98,6% проти 97,6% у січні–червні 2015р., молока – 48,3 %  проти 43,4%.

Переробними підприємствами у січні–червні 2016р. використано також для переробки 5,1 тис.т власно вирощеної худоби та птиці (на 21,3% менше, ніж у січні–червні 2015р.) та 1,4 тис.т власно виробленого молока  (на  8,6% менше).

Середні ціни, по яких переробні  підприємства приймали худобу  та  птицю, становили 22556,9 грн за т, молоко та молокопродукти – 3986,4 грн за т проти 23324,8 грн за т та 3282,7 грн за т відповідно в попередньому  році.

  

За даними Головного управління статистики в Івано-Франківській області.


                       

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 

 

Календар
 

Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області