30 Серпень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Рогатинщина - Опільський край

 

Рогатинський район мальовничо розкинувся серед пологих пагорбів галицького Опілля, на перетині шляхів між Івано-Франківськом, Львовом і Тернополем. Історія Рогатинщини сягає в глибоку давнину тисячоліть, в часи знаменитої липицької культури. Наш край широко відомий як батьківщина Роксолани ( Насті Лісовської) - доньки місцевого священика, яка, потрапивши в полон до турків, стала дружиною султана Сулеймана ІІ (Пишного) і, фактично, тривалий час керувала цілою імперією.

Сьогодні Рогатинщина – це унікальні пам`ятки історії та архітектури, відомі лікувальні здравниці, чисті водойми та заповідні ліси . Це - край, багатий своєю історичною спадщиною, національними духовними традиціями, талановитими людьми.

Активний розвиток туристичної інфраструктури та вдале географічне розташування дозволяють говорити про Рогатинщину як про перспективний рекреаційний регіон.

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Опільський край! 

 

Голова  Рогатинської районної державної адміністрації  Надія Цимбаліста

 

 

 До відома громадськості, установ та організацій району!

Про відкриття рахунку

Відповідно до протоколу засідання наради від 17 березня ц. р. під головуванням голів ОДА та облради

з питань заходів щодо мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення

повідомляємо про відкриття рахунку для зарахування коштів фізичних та юридичних осіб

для фінансування заходів щодо мобілізаційної роботи.

Реквізити: рахунок №31513931700001

Отримувач: ГУК в Івано-Франківській обл./Ів.-Франк.о/50110000

ЄДРПОУ: 37951998

МФО: 836014

Банк: ГУДКСУ в Івано-Франківській області.

 НОВИНИ                                                                                                                   всі новини

30.08.2016 | Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

30 серпня відбулося засідання колегії райдержадміністрації, яку провела голова райдержадміністрації Надія Цимбаліста. У засіданні взяли участь міський голова, секретар селищної ради, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району. Розпочалося засідання колегії із вручення  першим заступником голови райдержадміністрації Степаном Демчишином Почесної грамоти обласної державної адміністрації продавцю магазину «Транзит» м.Рогатин Дацій Марії Михайлівні з нагоди Дня працівника торгівлі.

Про підсумки виконання програми соціально-економічного, культурного розвитку та бюджету району за перше півріччя 2016 року доповів В.Штогрин, начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації. Про соціальний захист дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають в прийомній сім’ї проінформувала Н.Пришляк, головний спеціаліст сектору з питань усиновлення, опіки та піклування та сімейних форм виховання служби у справах дітей райдержадміністрації. Про аналіз роботи пунктів штучного осіменіння та їх роль в перспективі розвитку молочного скотарства в районі прозвітував Б.Мельник, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації. По даних питаннях прийнято відповідні рішення. І на завершення члени колегії заслухали інформацію начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Б.Мельника про спеціалізовані підприємства, які можуть проводити роботи по знищенню борщівника Сосновського в Рогатинському районі .

25.08.2016 | Змінено телефонний номер для дзвінків на урядову "гарячу лінію"

З 26 липня 2016 року для дзвінків на урядову «гарячу лінію» запроваджено скорочений номер 1545.

 

Посилання на сторінку Єдиного веб-порталу органів виконавчої влади http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244209261&cat_id=24420

25.08.2016 | Рогатинці відзначили 25-ту річницю незалежності України

24 серпня у Рогатині відбулися районні урочистості з нагоди 25-річчя незалежності України. Біля скульптури Матінки Божої духовні отці відслужили молебень за Україну і її захисників. У супроводі НАХК «Сурма» та духового оркестру разом з учасниками АТО, пластунами та всією громадою краяни вирушили урочистою ходою до площі Роксолани.

Тут спільною скорботною молитвою згадали душі усіх загиблих в боротьбі за незалежність нашої держави. Відтак з центральної площі міста злинув увись багатоголосий Гімн України.

НАТК «Юність Опілля» агроколеджу виконав символічний патріотичний танцювальний номер незалежної дівчини-України.

До громади звернулись голова районної ради Роман Гринишин та голова Рогатинської райдержадміністрації Надія Цимбаліста. У своїх промовах вони наголосили, що попри нелегкі роки, Україна встояла на ногах як держава, і нізащо не впаде на коліна перед ворогом, а буде боротись за своє щасливе майбутнє.

Зі словами вітання до громади звернулись перший представник Президента в Рогатинському районі Ярослав Сидор та член районного братства ОУН-УПА Яким Кузик.

Спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації з нагоди 25-річчя Незалежності України влада району нагородила медалями та грамотами представників трудових колективів, громадських організацій, підприємств, установ Рогатинщини, а також молодь і дітей за активну участь у конкурсі малюнку до Дня Незалежності.

Керівник районного центру допомоги учасникам АТО Вікторія Тимків вручила військовим грамоти і медалі за патріотизм і мужність.

         

23.08.2016 | Урочистості з нагоди Дня Державного прапора України

 23 серпня 2016 року в ценрі м.Рогатин відбулися районні урочистості з нагоди Дня Державного прапора України. У святкуванні взяли участь керівники та представники органів державної влади району та міста, представники трудових колективів підприємст, установ, організацій, молодь , учасники АТО, громадськість району та ЗМІ.  Привітальне слово мали голова районної державної адміністрації Надія Цимбаліста, секретар Рогатинської  міської ради Галина Богун та учениця 9 класу СЗОШ №1, І-ІІІст. В.Хандога.

  Право підняття Державного прапора України надано голові районної державної адміністрації Н.Цимбалістій, учаснику АТО В.Кізимі та учениці 9 класу СЗОШ №1, І-ІІІст. донці учасника АТО В.Хандозі.

Перед учасниками святкового дійства виступили народний аматорських хоровий колектив "Сурма" та духовий оркестр.

16.08.2016 | Запобігання нещасним випадкам на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства

http://dpgn.sumy.ua/images/news/KNS_remont.JPG Щорічно в Україні виникають випадки травматизму на виробництві, в тому числі із смертельними наслідками, під час виконання робіт у замкнених (обмежених) просторах (люки, лази, колодязні камери, колектори, каналізаційні мережі тощо). Особливо небезпечний період підвищення температури повітря у літній період, тому що небезпека отруєння газами працівників, які виконують роботи на даних об’єктах значно підвищується. Відповідно до інформації Державної служби України з питань праці, з початку року почастішали випадки смертельного травматизму на об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства України. Станом на 30.06.2016 року загинуло 8 працівників підприємств.

Причинами зазначених нещасних випадків стали:

- незадовільна організація робіт підвищеної небезпеки (у тому числі газонебезпечних робіт) відповідальним особами підприємства;

- не проведення приладової перевірки повітряного середовища перед виконанням газонебезпечних робіт;

-  виконання робіт без засобів індивідуального захисту;

- допуск до виконання робіт підвищеної небезпеки осіб, які не мали відповідної кваліфікації;

- недодержання працівниками вимог інструкцій з охорони праці.

Із метою упередження нещасних випадків при виконанні робіт у замкненому (обмеженому) просторі, в тому числі колодязях, люках, відстійниках відділ житлово-комунального господарства, будівництва, екології та з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації нагадує про неухильне дотримання вимог безпеки під час проведення зазначених робіт. Акцентуємо увагу про небезпеку самовільного виконання робіт з очищення каналізаційних колодязів приватних домоволодінь та необхідності залучення до виконання цих робіт спеціальних організацій, які мають відповідний дозвіл, на підвищені відомчого контролю, забезпеченості підприємств засобами індивідуального і колективного захисту, безпеці проведення робіт у замкненому просторі (спорудах), проведення своєчасного навчання та інструктажів з питань охорони праці, забезпечення постійного контролю повітряного середовища під час виконання газонебезпечних робіт, обмеженням проведення газонебезпечних робіт в разі високих температур повітря, приведення обладнання каналізаційно-насосних станцій та станцій знезараження у відповідність до вимог проектних рішень та виконання робіт підвищеної небезпеки.

Пам’ятка!

До робіт у замкненому (обмеженому) просторі, в тому числі колодязях, люках, відстійниках тощо допускаються працівники, які:

- пройшли навчання та перевірку знань з безпечного ведення робіт;

- пройшли медичний огляд та не мають протипоказань до виконання даного виду робіт;

- забезпечені спецодягом, спецвзуттям, засобами індивідуального захисту, контрольно-вимірювальними приладами та сигналізаторами шкідливих та небезпечних факторів навколишнього середовища;

- перед початком робіт в каналізаційних колодязях, відстійниках, зливних ямах необхідно провести аналіз загазованості на наявність шкідливих та небезпечних речовин та при необхідності забезпечити їх вентиляцію (перед спуском в колодязь необхідно упевнитись, у відсутності шкідливих газів за допомогою переносного газоаналізатора або опусканням запаленого шахтарського ліхтаря);

- спуск людей до колодязя дозволено тільки у шланговому або ізолюючому протигазі;

- виконувати роботи у замкнених (обмежених) просторах повинна бригада не менш ніж з трьох працівників;

- відкриті каналізаційні колодязі повинні бути огороджені з метою запобігання потрапляння до них людей, тварин або наїзду транспортних засобів;

- під час спуску в колодязь, гноєзбірник або робочий канал, виконуючий роботу повинен одягти запобіжний пояс зі страхувальною мотузкою, яку повинен весь час тримати інший працівник, що перебуває на поверхні;

- інколи газ не можливо повністю видалити з колодязя, тож у таких випадках працівник повинен кожні 10 хвилин виходити на поверхню та відпочивати 20 хвилин;

- під час робіт всередині споруд каналізаційної мережі категорично забороняється застосовувати відкритий вогонь, палити, запалювати сірники, перевіряти наявність газу підпаленим папером.

12.08.2016 | Прийом громадян

15.08.2016 року з 11.00год. у приміщенні Тисменицької місцевої прокуратури м. Тисмениця вул.К.Левицького,4  Івано-Франківської області, буде проводитись особистий прийом громадян прокурором Івано-Франківської області Стратюком Олександром Миколайовичем.

5.08.2016 | Відбулася урочиста церемонія підняття прапора Національного олімпійського комітету

За ініціативи сектору молоді і спорту Рогатинської РДА (головний спеціаліст Гринчишин В.Б.) та підтримки Рогатинської СДЮСШ ОР  (директор Зеновій Верб’яний) , Рогатинської СДЮСШ Івано-Франківської обласної ради ( директор Володимир Білоус),  ФК Рогатин 5 серпня 2016 року відбулася урочиста церемонія підняття прапора Національного олімпійського комітету в день відкриття ХХХІ літніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Женейро (Бразилія). На церемонії підняття прапора виступили перший заступник голови райдержадміністрації Степан Демчишин, голова районної ради Роман Гринишин та секретар Рогатинської міської ради Галина Богун.

У виступах було наголошено , що в ХХХІ літніх Олімпійських іграх беруть участь понад 205 спортсменів Національної збірної України в різних видах спорту. У складі Олімпійської збірної  України на змаганнях найвищого Світового рівня нашу область будуть представляти чотири  спортсмени з таких видів спорту : вільна боротьба - Квятковський Андрій Васильович, Кіт Тетяна Орестівна, важка атлетика – Івасюк Вероніка Миколаївна, легка атлетика – Облещук Галина Ярославівна.

4.08.2016 | Сьогодні відзначаємо День Національної поліції України

Шановні працівники Національноїполіції України!

Шановні працівники Рогатинського відділення поліції Тисменицького відділу ГУНП

в Івано-Франківській області !

 

Ви пов'язали свою долю з  важкою і  героїчною професією. Саме вам довірено стояти на  варті інтересів держави, боротися з  порушеннями

 закону і  порядку, оберігати життя і  спокій наших громадян, в тому числі і мешканців нашого району та  міста. 

 І  ми по праву пишаємося справжніми професіоналами, які гідно виконують свій обов'язок, ризикуючи життям,

борються із  злочинцями.

З нагоди професійного свята прийміть слова вітань і побажання  всім  міцного здоров'я, родинного тепла та затишку,

успіхів у службі, здобутків в ім'я України. Найкращі побажання  рідним і близьким, які поділяють труднощі їх напруженого життя!

 

Надія Цимбаліста

голова районної державної адміністрації

4.08.2016 | Мій татусь – найкращий

В Рогатинському районному центрі соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді відзначили батьків, які мають безперечне відношення до понять мужність та хоробрість, патріотизм і любов до рідного краю.  Спеціалісти РЦСССДМ сподіваються, що символічні футболки з надписом «Найкращий татусь» стануть гарною нагодою вкотре привернути увагу суспільства до збереження родинних цінностей та будуть скромною подякою татусям, учасникам АТО, за відмінне виховання дітей, високий патріотизм та належний приклад батька-героя для підростаючого покоління.

4.08.2016 | Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами міст та районів області за січень–червень 2016 року

За січень–червень 2016р. підприємствами області реалізовано промислової продукції на 15,6 млрд.грн, що склало 2% її загального обсягу по Україні.

Суттєві обсяги реалізації забезпечили підприємства міст Івано-Франківська (31,6% загальнообласного обсягу), Бурштина (23,7%) і Калуша (8,8%), Тисменицького (11%) та Рожнятівського (7,3%) районів. Частка реалізованої продукції підприємств Долинського району склала 6,5%, Надвірнянського – 3,6%, Рогатинського – 1,6%, м.Коломиї та Снятинського району – по 1,1%, Богородчанського та Коломийського району – по 0,8%, м.Болехова – 0,7%, Галицького – 0,5%, Городенківського – 0,4%, Калуського – 0,2%, Верховинського, Косівського та Тлумацького районів – по 0,1%.

У розрахунку на одну особу населення області промислової продукції реалізовано на 11,3 тис.грн. Вищий, ніж у середньому по області, цей показник у містах Бурштині (236,1 тис.грн), Калуші (20,4 тис.грн), Івано-Франківську (19,7 тис.грн), Тисменицькому (20,7 тис.грн), Рожнятівському (15,5 тис.грн) та Долинському (14,6 тис.грн) районах.

В обсязі реалізованої продукції за основними промисловими групами 52,4% займала енергія, 31,3% – товари проміжного споживання, 13,8% – споживчі товари короткострокового та тривалого використання, 2,5% – інвестиційні товари. Вищою, ніж в середньому по області, частка енергії в обсягах реалізації була у містах Яремче (100%), Бурштині (99,9%), Івано-Франківську (59,1%), Долинському (75,3%) та Богородчанському (53,5%) районах; частка споживчих товарів короткострокового та тривалого використання – у містах Болехові (64,3%), Коломиї (30,9%), Івано-Франківську (28,1%), Рогатинському (61,1%), Городенківському (49%), Снятинському (47,5%), Галицькому (38,4%), Верховинському (35,9%), Тлумацькому (32,2%), Косівському (31,1%) та Коломийському (14,6%) районах; частка інвестиційних товарів – у містах Івано-Франківську (5,7%), Коломиї (4,6%), Калуші (3,7%), Калуському (57,4%) та Городенківському (36,2%) районах. Товари проміжного споживання переважали у містах Калуші, Коломиї, Болехові, Богородчанському, Верховинському, Галицькому, Коломийському, Надвірнянському, Рогатинському, Рожнятівському, Снятинському, Тисменицькому та Тлумацькому районах, їх частка у загальному обсязі склала 36–99%.

  

За даними Головного управління статистики в Івано-Франківській області.


                        

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 

 

Календар
 

Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області