24 жовтень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Рогатинщина - Опільський край

 

Рогатинський район мальовничо розкинувся серед пологих пагорбів галицького Опілля, на перетині шляхів між Івано-Франківськом, Львовом і Тернополем. Історія Рогатинщини сягає в глибоку давнину тисячоліть, в часи знаменитої липицької культури. Наш край широко відомий як батьківщина Роксолани ( Насті Лісовської) - доньки місцевого священика, яка, потрапивши в полон до турків, стала дружиною султана Сулеймана ІІ (Пишного) і, фактично, тривалий час керувала цілою імперією.

Сьогодні Рогатинщина – це унікальні пам`ятки історії та архітектури, відомі лікувальні здравниці, чисті водойми та заповідні ліси . Це - край, багатий своєю історичною спадщиною, національними духовними традиціями, талановитими людьми.

Активний розвиток туристичної інфраструктури та вдале географічне розташування дозволяють говорити про Рогатинщину як про перспективний рекреаційний регіон.

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Опільський край! 

 

Голова  Рогатинської районної державної адміністрації  Надія Цимбаліста

 

 

 До відома громадськості, установ та організацій району!

Про відкриття рахунку

Відповідно до протоколу засідання наради від 17 березня ц. р. під головуванням голів ОДА та облради

з питань заходів щодо мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення

повідомляємо про відкриття рахунку для зарахування коштів фізичних та юридичних осіб

для фінансування заходів щодо мобілізаційної роботи.

Реквізити: рахунок №31513931700001

Отримувач: ГУК в Івано-Франківській обл./Ів.-Франк.о/50110000

ЄДРПОУ: 37951998

МФО: 836014

Банк: ГУДКСУ в Івано-Франківській області.

 НОВИНИ                                                                                                                   всі новини

21.10.2016 | До уваги суб’єктів підприємницької діяльності

За підтримки облдержадміністрації та обласної ради планується здійснити наступний 5 випуск презентаційного альманаху «Ділова Івано - Франківщина 2017».

Випуск продовжує серію двомовних українсько-англійських періодичних видань проекту, як часопису нашого краю, і представляє на загальноукраїнському та міжнародному рівнях ділове життя, здобутки, економічний, туристичний потенціал Івано-Франківщини, зокрема, міст та районів.

Видання розповсюджується:

- центральним державним установам, включаючи Адміністрацію Президента України;

- обласним державним адміністраціям;

- представництвам європейських держав та окремих міжнародних організацій;
- посольствам США та Канади в Україні;
- офіційним делегаціям, що відвідають нашу область;
- торговим представництвам України в країнах Євросоюзу;
- обласним установам та організаціям.

Популяризація альманахом Ваших можливостей сприятиме залученню інвестицій в розвиток економіки та підвищенню туристичної привабливості.

Розміщується інформація про рейтингові установи, підприємства краю, їх внесок в розвиток соціально-культурної та виробничої сфери.

Пропонуємо Вам взяти участь у виданні та розмістити інформацію на його сторінках.

Вартість розміщення інформації на 4-х сторінках складає 10 тис. гри., а на 6 сторінках - 15 тис. грн.

Учасники проекту отримають відповідно 20 або 30 примірників видання.

При бажанні придбати більшу кількість екземплярів необхідно здійснити їх оплату по пільговій ціні.

Просимо Вас розглянути пропозицію щодо участі в проекті та просимо повідомити про прийняте Вами рішення ( ekonom_rog@i.ua ) до 18 листопада 2016 р.

21.10.2016 | Соціальна робота з сім»ями в сільській місцевості

Сьогодні працівники Рогатинського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Світлана Роскош, Наталія Гупало спільно із спеціалістом служби у справах дітей Наталією Пришляк здійснили черговий виїзд в сільську місцевість, охопивши с.Дички та с.Яглуш.

Проводили соціальну роботу у кількох сім"ях, що опинилися в складних життєвих обставинах, здійснили оцінку потреб молодої сім"ї, працювали в сільській раді, з педагогами, відвідали господарство місцевого фермера, а також - оселю учасника АТО, де вирішили питання щодо привозу дрів для опалення його житла та впорядкування прилеглої ріллі.

За сприяння в поїздці дякуємо першому заступнику голови райдержадміністрації Демчишину С.З. та головному лікарю ЦРЛ Маслянку І.М.

18.10.2016 | Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами міст та районів області за січень–серпень 2016 року

Головне управління статистики інформує. За січень–серпень 2016р. підприємствами області реалізовано промислової продукції на 21 млрд.грн, що склало 2% її загального обсягу по Україні.

18.10.2016 | До Всесвітнього дня пошти

Головне управління статистики в області інформує. Доставлення поштової продукції, яка надходить мешканцям та підприємствам області, забезпечують 2,5 тисячі штатних працівників підприємств зв’язку, переважна більшість з яких (89%) – жінки.

18.10.2016 | Індекс споживчих цін у вересні 2016 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За  даними  Державної  служби  статистики,  ціни  на  споживчому  ринку  у  вересні 2016р. порівняно з попереднім місяцем в Україні зросли на 1,8%, з початку року – на 6,4% (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини зони проведення АТО), в області – на 2,1% і 7,1%, відповідно.

18.10.2016 | До Дня працівників харчової промисловості

Головне управління статистики інформує. Харчова промисловість є однією з провідних галузей промисловості Івано-Франківщини. За останні 5 років її частка у загальнообласному обсязі реалізованої промислової продукції зросла з 10,4% до 19,6%. У підприємства галузі вкладено майже 44% обсягу капітальних інвестицій та 52% обсягу іноземних інвестицій, спрямованих у розвиток промисловості області у 2015р. У виробництві зайнято 5,1 тис. осіб або майже 12% кількості працюючих у промисловості.

18.10.2016 | Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню
Ознайомитися із Постановою можна тут
18.10.2016 | Уряд прийняв постанову "Про внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива"
Докладніше читайте тут
18.10.2016 | Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Спільно з районним відділом освіти райдержадміністрації в період з 10 по 13 жовтня 2016 року організовано та проведено у дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах району «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності» Організовано виступи працівників Рогатинського РВ УДСНС в області серед учнів щодо запобігання невиробничому травматизму серед дітей.

18.10.2016 | На виконання заходів до Міжнародного дня громадян похилого віку

У святковий, теплий осінній  день працівники територіального центру зібрали проживаючих у відділенні стаціонарного догляду с. Данильче за святковим столом,  щоб віддати свою  шану і повагу людям, за спиною у яких великий віковий і життєвий шлях. Адже першого жовтня весь світ відзначав Міжнародний день громадян похилого віку. І саме тоді  ми віддали шану тому поколінню, яке вистраждало під чорним крилом  голодоморів,   яке вистояло криваве пекло Великої Вітчизняної війни,  яке відбудувало зруйноване і допомагало  нам творити майбутнє.  Долі всіх присутніх  багато в чом у схожі   одна на одну. Про кожного можна писати романи і повісті. І  буде то бентежна розповідь про стійкість,  мужність,  працелюбність.

Зі сльозами на очах перестарілі одинокі та інваліди дякували за теплий обід та проведене Богослужіння  Організаторам свята.

 

Статтю підготувала юрисконсульт Тетяна Рибак 


 

 

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 

 

Календар
 

Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області