21 січень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Рогатинщина - Опільський край

 

Рогатинський район мальовничо розкинувся серед пологих пагорбів галицького Опілля, на перетині шляхів між Івано-Франківськом, Львовом і Тернополем. Історія Рогатинщини сягає в глибоку давнину тисячоліть, в часи знаменитої липицької культури. Наш край широко відомий як батьківщина Роксолани ( Насті Лісовської) - доньки місцевого священика, яка, потрапивши в полон до турків, стала дружиною султана Сулеймана ІІ (Пишного) і, фактично, тривалий час керувала цілою імперією.

Сьогодні Рогатинщина – це унікальні пам`ятки історії та архітектури, відомі лікувальні здравниці, чисті водойми та заповідні ліси . Це - край, багатий своєю історичною спадщиною, національними духовними традиціями, талановитими людьми.

Активний розвиток туристичної інфраструктури та вдале географічне розташування дозволяють говорити про Рогатинщину як про перспективний рекреаційний регіон.

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Опільський край! 

 

 

 

 До відома громадськості, установ та організацій району!

Про відкриття рахунку

Відповідно до протоколу засідання наради від 17 березня ц. р. під головуванням голів ОДА та облради

з питань заходів щодо мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення

повідомляємо про відкриття рахунку для зарахування коштів фізичних та юридичних осіб

для фінансування заходів щодо мобілізаційної роботи.

Реквізити: рахунок №31513931700001

Отримувач: ГУК в Івано-Франківській обл./Ів.-Франк.о/50110000

ЄДРПОУ: 37951998

МФО: 836014

Банк: ГУДКСУ в Івано-Франківській області.

 НОВИНИ                                                                                                                   всі новини

20.01.2017 | Перший заступник голови райдержадміністрації провів нараду з керівниками бюджетних установ району

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Степан Демчишин провів нараду з керівниками та бухгалтерами галузі освіти, охорони здоров’я та культури району, де  взяли участь голова районної ради Роман Гринишин, в.о.начальника відділу освіти райдержадміністрації Лідія Дуда, головний лікар центральної районної лікарні Іван Маслянко,  начальник відділу культури райдержадміністрації Ольга Рибій. У ході її роботи здійснювався розгляд затверджених кошторисів бюджетних установ району на 2017 рік (аналіз забезпеченості заробітною платою, енергоносіями та іншими видатками).

20.01.2017 | Олег Гончарук: День Соборності України – символ єднання та консолідації українського суспільства

news-imageВ Івано-Франківському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. І. Франка відбулися урочистості з нагоди відзначення 98-ї річниці Соборності України. Привітати жителів Прикарпаття зі святом прийшли голова облдержадміністрації Олег Гончарук, голова обласної ради Олександр Сич, Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

20.01.2017 | Відбулася веб-конференція «Виклики Соборності України:2017 рік»

news-imageІвано-Франківський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій взяв участь у проведенні веб-конференції «Виклики соборності України: 2017 рік», традиційно приуроченої до відзначення Дня Соборності України. Участь у її роботі взяв керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій.

19.01.2017 | Аграрники Рогатинщини взяли участь в засіданні «Круглого столу» з питань зміни оподаткування, нової оплати праці у сільськогосподарських підприємствах та формування зведеного плану розвитку агропромислового комплексу на 2017рік

В засіданні взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, представники головного управління ДФС в області, управління Держпраці в області, департаментів соціальної політики та агропромислового розвитку ОДА,  головні бухгалтери і економісти управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій, головні бухгалтери сільськогосподарських підприємств.

19.01.2017 | В першого заступника голови райдержадміністрації Степана Демчишина відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки та реалізації програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік
17 січня в першого заступника голови райдержадміністрації  Степана Демчишина  відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки та реалізації програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік. На засіданні розглянуто підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Рогатинського району за 2016 рік та питання формування проекту програми соціально-економічного та культурного розвитку Рогатинського району на 2017 рік.
17.01.2017 | Вчора відбулось засідання комісії для розгляду питань, пов”язаних з призначення населенню житлових субсидій, пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім”ям

16 січня 2017 року відбулось засідання комісії для розгляду питань, пов”язаних з призначення населенню житлових субсидій, пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім”ям. На засіданні присутні всі члени комісії. 

17.01.2017 | Упродовж цього року МОН планує затвердити якісно нові стандарти вищої освіти: 120 для бакалаврів, 80 – магістрів і 50 – докторів філософії

news-imageПро це повідомив директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров під час обговорення проекту Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року щодо забезпечення якості вищої освіти.

17.01.2017 | Марія Савка: Цьогоріч в Державному бюджеті заплановано достатньо коштів на підтримку агропромислового комплексу

news-imageДля належного функціонування агропромислового комплексу, в Державному бюджеті на 2017 рік заплановано понад 5 млрд грн.

17.01.2017 | Перший заступник голови райдержадміністрації Степан Демчишин провів нараду із структурними підрозділами райдержадміністрації

Йшлося про систематичне наповнення офіційного веб-сайту райдержадміністрації, трудову та виконавську дисципліни, роботу із зверненнями громадян, урядову «гарячу» лінію.

16.01.2017 | Нотатки виступу на прямому ефірі ОДТРК «Карпати» 12.01.2017 року
На початку січня 2017 року під час службової наради Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко зауважив, що головним пріоритетом кадрової політики Збройних Сил України 2017 року має стати продовження процесу професіоналізації війська за рахунок якісного комплектування штатних офіцерських посад. Зокрема, він наголосив на необхідності систематизувати дані про офіцерів запасу, здатних проходити військову службу. Це стосується людей, які не служили, але мають вищу освіту та отримали військові звання офіцерів запасу. Щорічно такі офіцерські звання отримують 9-10 тисяч осіб. За деякими підрахунками по Україні зараз нараховується кілька сотень тисяч таких офіцерів запасу – випускників військових кафедр.

 

 

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 

 

Календар
 

Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області