29 Червень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Рогатинщина - Опільський край

 

Рогатинський район мальовничо розкинувся серед пологих пагорбів галицького Опілля, на перетині шляхів між Івано-Франківськом, Львовом і Тернополем. Історія Рогатинщини сягає в глибоку давнину тисячоліть, в часи знаменитої липицької культури. Наш край широко відомий як батьківщина Роксолани ( Насті Лісовської) - доньки місцевого священика, яка, потрапивши в полон до турків, стала дружиною султана Сулеймана ІІ (Пишного) і, фактично, тривалий час керувала цілою імперією.

Сьогодні Рогатинщина – це унікальні пам`ятки історії та архітектури, відомі лікувальні здравниці, чисті водойми та заповідні ліси . Це - край, багатий своєю історичною спадщиною, національними духовними традиціями, талановитими людьми.

Активний розвиток туристичної інфраструктури та вдале географічне розташування дозволяють говорити про Рогатинщину як про перспективний рекреаційний регіон.

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Опільський край! 

 

Голова  Рогатинської районної державної адміністрації  Надія Цимбаліста

 

 

 До відома громадськості, установ та організацій району!

Про відкриття рахунку

Відповідно до протоколу засідання наради від 17 березня ц. р. під головуванням голів ОДА та облради

з питань заходів щодо мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення

повідомляємо про відкриття рахунку для зарахування коштів фізичних та юридичних осіб

для фінансування заходів щодо мобілізаційної роботи.

Реквізити: рахунок №31513931700001

Отримувач: ГУК в Івано-Франківській обл./Ів.-Франк.о/50110000

ЄДРПОУ: 37951998

МФО: 836014

Банк: ГУДКСУ в Івано-Франківській області.

 НОВИНИ                                                                                                                   всі новини

24.06.2016 | В Рогатинській РДА відбулася зустріч із представниками молодіжних організацій району.

24 червня напередодні Дня молоді в Рогатинській райдержадміністрації відбувся уже  традиційний круглий стіл на тему: «Молодіжна політика Рогатинщини. Перспективи взаємодії молодіжних організацій та органів виконавчої влади».Молоду і активну молодь привітали голова районної ради  Роман Гринишин та завідувач сектору, молоді та спорту райдержадміністраці Христина Лаврів. В своєму вітальному слові завідувач  Христина Лаврів висловила вдячність представникам  молодіжних організацій за ініціативність в громадському житті району та побажала берегти іскорку юності у душі та розпалювати з неї щораз нові проекти.

Найактивніші молодіжні громадські організації району: «Районну паланку Пласту», «Молоду Українку», «Молоду Просвіту», «Студентську раду агроколеджу, молодіжну раду при Рогатинській міській раді, спільноту фанатів футболу  «Рогатин-Ультрас»,газету «Голос Опілля» , а також інтернет- видання «Рогатка» нагороджено спільними грамотами голів райдержадміністрації та районної ради.

24.06.2016 | Держслужбовців привітали з нагоди їх професійного свята.

24 червня 2016 року державних службовців району з нагоди професійного свята привітали голова районної державної адміністрації Надія Цимбаліста ,голова районної ради Роман Гринишин  та голова районної організації профспілки працівників державних установ  Богдана Кравець.Кращі державні службовці отримали почесні грамоти обласного та районного рівнів. Для держслужбовців організовано святковий концерт

24.06.2016 | Прийом громадян

23 червня 2016 року уповноваженою в Івано-Франківській області координаційного комітету по захисту прав людини в Україні при адміністрації Президента України Зоряною Миколаївною Романиця проведено  прийом громадян з особистих питань.

23.06.2016 | До уваги жителів району!

 Штормове попередження 24- 25 червня 2016 року в районі  очікується шквальне  посилення вітру та підйом рівня води

23.06.2016 | Українським експортерам на ринки Китаю створили безкоштовний онлайн-ресурс.

Розроблено новий веб-сайт Українського торговельногог представництва в Китайській Народній Республіці. На цьому ресурсі вітчизняні експортери можуть безоплатно розмістити пропозиції своїх товарів та послуг, а китайські підприємці – ознайомитися з ними китайською мовою.

Ізсайтом Українського торговельного представництва в КНР можна ознайомитись за адресою :http://uatmic.com

Варто зазначити, що цей проект є некомерційним та волонтерським.Тут

 буде розміщена загальна інформація про Україну та Китай, ділові пропозиції з Китаю, організації сприяння діловому співробітництву та інша необхідна інформація.

23.06.2016 | В голови райдержадміністрації Н.Цимбалістої відбулася нарада.

В голови райдержадміністрації Надії Цимбалістої відбулася нарада щодо обговорення кандидатів для представлення до нагородження  відзнаками Президента України»за гуманітарну участь в антитерористичній операції та «За участь в антитерористичній операції»,де взяли участь  голова районної ради Р. Гринишин, перший заступник голови райдержадміністрації  С. Демчишин,керівник апарату райдержадміністрації О.Стружанський,завідувач сектору  кадрової роботи апарату райдержадміністрації І.Труш,начальник управління соціального захисту райдержадміністрації  Р.Ошитко ,керівник центру допомоги учасників АТО  В.Тимків, голова громадської організації «Воїни АТО Рогатинщини» Т.Хандога.  Голова  РДА Надія Михайлівна  дала доручення  Т.Хандозі  подати перелік кандидатів для нагородження.

23.06.2016 | 23 червня - День державної служби.Шановні державні службовці, ветерани державної служби !

Шановні державніслужбовці, ветерани державної служби ! 

 

В умовах, коли наша суверенна держава прямує демократичним шляхом розбудови, прагне досягнути європейських стандартів життя,  на державних службовців покладено велику відповідальність за виконання складних та важливих функцій.

Професіоналізм, справедливість, об»єктивність та оперативність – саме ці якості є пріоритетними в оцінці роботи держслужбовців.

Обов»язок кожного посадовця – дотримуватися конституційних прав і свобод громадян, забезпечувати умови для економічного та соціального розвитку країни, сприяти підвищенню рівня життя громадян.

З нагоди професійного свята прийміть найщиріші вітання, побажання невичерпної енергії, міцного здоров»я та добра, благополуччя вам і вашим родинам, успіхів у праці в ім»я розбудови незалежної України.

                                        

 

 

 Голова районної державної адміністрації

Надія Цимбаліста

23.06.2016 | Оголошення про набір громадян України на військову службу за контрактом.

Із метою виконання завдань відновлення боєздатності Збройних Сил України Рогатинський районний військовий комісаріат Івано-Франківської області проводять набір громадян України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом і резерву Збройних Сил України, до навчальних військових частин Сухопутних військ, Високомобільних десантних військ, Повітряних сил та інших військових частин на посади рядового, сержантського та старшинського складу.

Військовослужбовцям Збройних Сил України держава гарантує: стабільне грошове забезпечення, одноразову матеріальну допомогу впродовж року, виплату грошового забезпечення на оздоровлення, щорічну відпустку (від 30 діб), професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування в закладах МО України та інше.

З 1 січня 2016 року суттєво збільшено грошове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України:

військовослужбовець за контрактом отримує від 7 тис. грн. і більше (стрілець – 7003 грн., старший стрілець – 7499 грн., командир відділення – 8034 грн.)

командир взводу – від 9 тис. грн.

командир роти – від 10 тис. грн.

командир батальйону – від 12 тис. грн.

командир бригади – від 14 тис. грн.

ЗАХИСТИ СВОЇХ! ПІДПИСУЙ КОНТРАКТ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ!

За детальною інформацією з даного питання звертатися:

Рогатинський районний військовий комісаріат

м. Рогатин, вулиця Івана Франка 4, каб.3, тел.(03435) 2-15-44, 068-484-56-48

22.06.2016 | До уваги керівників підприємств, установ та організацій району!

22 червня – День пам’яті загиблих у роки Другої світової війни, 23 червня – День пам’яті з нагоди 75 років із часу масових розстрілів політичних в’язнів на Західній Україні протягом червня – липня 1941 року. У зв’язку з цим та відповідно до рекомендацій Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення просимо обмежити у ці дні проведення спортивних та культурно-розважальних заходів, а також – приспустити Державні Прапори з чорними стрічками на адмінприміщеннях органів влади, підприємств, установ та організацій району.

22.06.2016 | Відкриття окружного пластового табору

21 червня 2016 року на площі Роксолани відбулося урочисте відкриття окружного пластового вишкільного військово-патріотичного табору «Земля героїв», присвяченого 25-ій річниці Незалежності України. Пластуни та гості спільно змовили молитву та заспівали пластунський гімн.

Учасників табору привітали заступник міського голови Микола Шинкар та завідувач сектору молоді і спорту райдержадміністрації Христина Лаврів, побажавши дітям активного та змістовного відпочинку, хороших вражень та нових друзів.

Табір проходитиме в урочищі Осова Поляна біля с. Воронів Рогатинського району протягом двох тижнів.

 Під час таборування пластуни детально ознайомляться з історією визвольних змагань та з визначними постаттями, з інноваційними процесами таборування, тематиками, іграми, підходами та методами в скаутингу.

 

 


                       

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 

 

Календар
 

Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області