Коломийська районна державна адміністрація

22 Серпень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Гостинно запрошує Писанкова Коломийщина !

 

Світлина від Галини Григорчук.

Безвізовий діалог Україна – ЄС   «Подорожуємо по безвізу : запитання - відповідь»

Відеороліки про безвізовий режим з ЄСНовини
22.08.2017 | Відбувся турнір з паркового волейболу на «Кубок Коломийщини»

 

          19 та 20 серпня 2017 року на волейбольних майданчиках біля річки «Прут» та міського озера відбувся турнір з паркового волейболу на «Кубок Коломийщини». У турнірі взяли участь 8 команд Коломийського району.

          Переможцем стала команда «Самопоміч». За наполегливу та цікаву гру учасники команди були нагороджені медалями та кубками.

22.08.2017 | Глава Уряду про підготовку до опалювального сезону: Соціальна сфера має бути готова до 1 вересня

 

Кабінет Міністрів України в рамках підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років веде постійний моніторинг готовності об’єктів до зими і наполягає на тому, щоб соціальна сфера була повністю підготовлена до 1 вересня. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«В липні та серпні на селекторних нарадах заслухано звіти профільних міністерств, керівників регіонів, визначено остаточні терміни технічної готовності об’єктів до опалювального періоду. Соціальна сфера повинна бути готова до 1 вересня, всі інші галузі – до 15 вересня. Це, насамперед, заповнення систем теплопостачання та готовність прийняти теплоносій, - підкреслив Глава Уряду. – Особлива увага – підготовці житлового фонду, дошкільних установ, шкіл, лікарень.

За оперативними даними Уряду, загалом по Україні заплановано підготувати до осінньо-зимового періоду 36 541 об’єктів соціально-культурного призначення, у тому числі 16 590 шкіл, 12 624 дитячих садків та 7 327 лікарень, а також 161 383 житлових будинків. Станом на 15 серпня 2017 року вже підготовлено 28 698 об’єктів соціальної сфери (78,5%) з них: – 13 329 шкіл (80,3%), 10 201 дитячий садок (80,8%) та 5 138 лікарень (70,1%) а також 115 316 житлових будинків (71,5 % від плану). За інформацією регіонів підготовлено до роботи 15 247 котелень (або 72,4%).

Увага приділяється підготовці дорожнього господарства – проведенню ремонту вулиць і доріг, готується спеціалізована техніка по прибиранню снігу, проводиться заготівля посипкового матеріалу і реагентів. На здійснення зазначених робіт в місцевих бюджетах та за рахунок всіх джерел фінансування передбачено кошти у сумі майже 9 мільярдів гривень. Станом на 15 серпня освоєно 56% зазначених коштів - 4,9 мільярдів грн.

«Ми звертаємо увагу, що коштів для підготовки об’єктів у регіонах достатньо», - підкреслив Володимир Гройсман.

22.08.2017 | Кабмін вдосконалив процес надання субсидій

Уряд України своїм рішенням удосконалив процес надання житлових субсидій населенню і зменшив період, за який враховуються доходи домогосподарств,  з чотирьох до двох останніх кварталів. Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів №609.

Відтепер також  є можливість призначення субсидії недієздатній особі за заявою опікуна, врегульовано питання виплати призначеної субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу у разі смерті особи, якій було призначено субсидію.

Також встановлено, що субсидія не призначатиметься лише за наявності заборгованості, загальна сума якої перевищуватиме 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, переглянуто соціальні нормативи споживання газу для побутових потреб, врегульовано питання проведення розрахунку невикористаних сум субсидій об'єднаннями співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельними кооперативами.

22.08.2017 | 200 вчителів англійської, які беруть участь у пілотному проекті “Нова українська школа”, навчатимуть тренери Британської Ради та «Cambridge English»

news-image

Очні та онлайн тренінги для вчителів іноземної мови, пілотування нових освітніх матеріалів та моніторинг результатів – усе це передбачено проектом перенавчання вчителів іноземних мов, що пілотуватимуть новий держстандарт початкової школи.

Проект здійснюватиметься у співпраці Міністерства освіти і науки України з Британською Радою в Україні, в партнерстві з Cambridge University Press та Cambridge English Language Assessment, Ґете-Інститутом та Посольством Франції в Україні.

Так, проект з англійської мови для вчителів початкових класів розрахований на декілька етапів. Перший – проведення установчих тренінгів для вчителів. Далі відбуватиметься пілотування нових навчальних матеріалів та запуск онлайн курсу з методики викладання. Також передбачено проведення очних тренінгів для вчителів в середині навчального процесу та підсумкових наприкінці навчального року. 

Впродовж усього терміну проекту здійснюватиметься постійний моніторинг результатів запровадження нового стандарту. Його проводитимуть у формі опитувань, особистих інтерв`ю з вчителями, а також відвідування уроків для отримання зворотного зв`язку  і допомоги вчителям, які пілотуватимуть матеріали.

У 40-годинному установчому тренінгу, який вже розпочався 18 серпня і триватиме до 23 серпня, крім вчителів «пілотних» шкіл, візьмуть участь також 25 методистів з акредитованих інституцій післядипломної освіти INSETT. Тренери Британської Ради зосередяться на методиці викладання англійської учням перших класів, тимчасом  як представники Cambridge English проведуть курс з використання нових навчальних матеріалів. 

У середу, 23 серпня о 12:00, на церемонії вручення сертифікатів вчителям, що пройшли тренінг, відбудеться прес-брифінг, в якому візьмуть участь представники Міністерства освіти і науки України та Британської Ради в Україні. Щоб отримати більше інформації та акредитуватися на подію, звертайтеся до Богдана Жука, координатора комунікацій Британської Ради в Україні: bohdanzh@gmail.com, +38 (063) 984 99 30

Довідково. 

Відповідно до концепції «Нової Української Школи», згідно з рекомендаціями Європейського Парламенту та Ради ЄС, спілкування іноземними мовами визначено як одну з 10-ти ключових компетентностей, якими має володіти випускник відповідно до нових освітніх стандартів.

Британська Рада в Україні (www.britishcouncil.org.ua,  facebook.com/BritishCouncilUkraine та twitter.com/uaBritish) стала обраним партнером Міністерства освіти і науки України у навчанні вчителів англійської мови в межах реформи середньої освіти “Нова українська школа”. 

Британська Рада має широкі експертні знання світового рівня у впровадженні масштабних освітніх реформ та програм розвитку педагогів і плідно співпрацює в цьому напрямку з Міністерством. Для пілотування Нового державного стандарту початкової освіти Британська Рада та «Cambridge English» -  загальновизнані глобальні лідери у навчанні англійської мови - об’єднали зусилля для надання найкращого навчання вчителям «пілотних» шкіл із застосуванням сучасних технологій та передових навчальних матеріалів. 

В межах пілотної програми у 2017-му році вчителі німецької та французької мов пройдуть відповідне навчання від Ґете-Інституту та Посольства Франції в Україні.

21.08.2017 | В лиху годину пізнаються справжні друзі - Президент про участь у святкуванні Дня Незалежності України міністрів оборони країн-партнерів

         

          Президент Петро Порошенко повідомив про прибуття до Києва з нагоди святкування річниці нашої незалежності міністрів оборони країн-партнерів України. Президент також підкреслив, що  співпраця України з партнерами є надзвичайно ефективною.

 

          «Для спільного святкування 26-ї річниці Незалежності України до нас у Київ символічно прибудуть міністри оборони наших країн-партнерів і, в тому числі Міністр оборони Сполучених Штатів Америки Джеймс Меттіс. Великий друг України», - заявив Президент під час робочої поїздки до Кіровоградської області.

 

          Глава держави висловив впевненість, що переговори, які відбудуться під час візиту очільника Пентагону «будуть мати надзвичайно важливе значення для укріплення обороноздатності нашої держави». «В лиху годину пізнаються справжні друзі», - сказав Петро Порошенко.

         

          Він також підкреслив, що «поєднуючи військові та дипломатичні зусилля для захисту країни від найбільшої армії на континенті, якою є російські збройні сили, з наполегливою роботою із реформування країни, ми закладаємо фундамент успішної України з успішними українцями».

 

          «Впевнений, що нас зараз ніхто не зупинить на нашому шляху до успіху. Ми переможемо в цій боротьбі. Все точно буде добре», - підкреслив Петро Порошенко.

 

          Президент наголосив на важливості співпраці з нашими партнерами по НАТО, особливо підкреслив роль Сил спеціальних операцій в налагодженні такої співпраці. При цьому він акцентував на значному внеску бійців ССО в ході виконання завдань у найгарячіших точках нашої війни за незалежність та територіальну цілісність Української держави.

 

          «Сьогодні Сили спеціальних операцій є символом нашої співпраці з нашими партнерами по НАТО», - сказав Глава держави. Він також зазначив, що створюються спеціальні військові бази, зокрема в Кропивницькому, які дозволять покращити рівень підготовки наших спецназівців.

21.08.2017 | Питання природозаповідного фонду області обговорили під час візиту на Прикарпаття заступника міністра екології та природних ресурсів України

news-image

Сьогодні відбулася зустріч першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки з заступником міністра екології та природних ресурсів України Василем Палуйко.

Участь у заході взяли начальник управління екології та природних ресурсів ОДА Ріяфет Гасимов, представники Держгеокадастру в області та Держпродспоживслужби.

Перед початком розмови Марія Савка наголосила на важливості проведення даної зустрічі та висловила сподівання, що спільними зусиллями різних гілок влади вони вироблять дорожню карту щодо покращення ситуації природозаповідного фонду області.

Присутніобговорили питання створення нових та розширення існуючих територій  природозаповідного фонду. Зокрема, йшлося про потреби та стадію вирішення проблемних питань у Верховинському національному природному парку. Як зазначила Марія Савка, керівництво парку та облдержадміністрації налагодили продуктивну співпрацю і станом на сьогодні зібраний повний пакет документів, які зможуть вирішити проблемне питання.

Також йшлося про розширення територій національного природного парку «Гуцульщина» та Верховинського національного природного парку. 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

21.08.2017 | Олег Гончарук та Штефан Шмідт обговорили процес будівництва заводу ТОВ «Леоні» на Коломийщині

news-image

Вітаючи інвестора, очільник Івано-Франківщини зазначив, що зустрічі із Штефаном Шмідтом завжди дають хороший результат для області.

Так і цього разу, спілкуючись про умови введення в експлуатацію першої черги заводу в Коломийському районі, було обумовлено перспективи будівництва німецькими інвесторами ще одного підприємства.

На переконання Штефана Шмідта, пріоритетом у виборі локації для його розміщення є Івано-Франківська область.

«Відкриття першої черги заводу є свідченням хорошого результату нашої спільної і плідної  роботи та комфортних умов ведення інвестиційної діяльності на Прикарпатті, – підкреслив Олег Гончарук. – Зі свого боку, хочу наголосити, що обласна влада і в майбутньому всіляко сприятиме продовженню обопільної співпраці, надаватиме всебічну підтримку та допомогу щодо вирішення будь-яких питань».

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

21.08.2017 | Працівники Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели флеш - моб

 

   У рамках інформаційно - розяснювальної роботи, 19 серпня 2017 року  працівники   Коломийського  об’єднаного   управління   Пенсійного фонду  України  провели флеш - моб на тему:  Подбай про пенсію завчасно!

Місце проведення акції - біля приміщення Коломийського об’єднаного  управління Пенсійного фонду України вибрали невипадково, а з метою змусити майбутніх пенсіонерів, подбати про вчасне звернення за призначенням пенсій.

Спеціалісти управління, таким чином хочуть донести кожному майбутньому пенсіонеру, що варто завчасно подбати про підготовку документів, попередньо звернувшись до спеціаліста Фонду, з метою отримання індивідуальної консультації для призначення пенсії. Попередня правова оцінка пенсійної документації дозволить вчасно виявити та усунути недоліки в документах, зібрати всі необхідні дані до виникнення права на пенсію. Майбутньому пенсіонеру законодавством передбачено можливість подання заяви про призначення пенсії за місяць до досягнення пенсійного віку. Попереднє звернення до органів Пенсійного фонду сприятиме своєчасній реалізації права на пенсійне забезпечення. 

Завчасне звернення - запорука своєчасності і правильності призначення майбутньої пенсії.  

21.08.2017 | На кінець жовтня 2017 року в Україні буде створено 615 об’єднаних громад

news-image

Центральна виборча комісія своєю Постановою призначила на неділю, 29 жовтня 2017 року, вибори у 202 об’єднаних територіальних громадах в усіх без виключення областях України.

Комісія оголосила початок виборчого процесу в цих громадах з 9 вересня 2017 року.

Отже на кінець жовтня 2017 року в Україні остаточно створено буде 615 об’єднаних громад (див. графік).

До кінця цього року ОТГ може бути навіть більше — ЦВК і надалі планує призначати вибори в ОТГ, які поки не встигли пройти усі процедури об’єднання. Вибори можуть бути призначені на будь-яку неділю грудня, крім останньої.

Станом на 19 січня, ще 83 об’єднані громади знаходяться на фінальних етапах створення.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

21.08.2017 | На Прикарпатті надійшло понад 10 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб від декларування доходів при отриманні спадщини

news-image

Мешканці Івано-Франківщини отримали спадщини за минулий рік на суму 213,3 млн. грн.

Відповідно до зведеного бюджету Прикарпаття надійшло 10,2 млн. грн.  податку на доходи фізичних осіб, що на 1,3 млн. грн. більше у порівнянні з  2016 роком та 3,2 млн. грн. військового збору, що на 0,6 млн. грн. більше.  Про це зазначила начальник відділу аналізу та прогнозування надходжень податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску управління податків і зборів з фізичних осіб Наталія Швець.

За її словами, оформлення та видача свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям  здійснюється нотаріусом або в сільських населених пунктах – уповноваженою на це особою відповідного органу місцевого самоврядування. Відповідно до Податкового кодексу України дохід платника податку у вигляді спадщини,  оподатковується податком на доходи фізичних осіб та військовим збором (5 відс.  та 1,5 відс. відповідно). Однак, об’єкти спадщини (дарування), що успадковуються членами сім’ї спадкодавця першого та другого ступенів споріднення оподатковуються за нульовою ставкою ПДФО.

«Необхідно виокремити два випадки отримання спадщини: резидентами та нерезидентами, тобто громадянами та іноземцями, - зазначила Наталія Швець. - В обох випадках нотаріуси виступають податковими агентами, однак у випадку отриманні спадщини спадкоємцем-нерезидентом, податок на доходи фізичних осіб та військовий збір йому необхідно сплатити до нотаріального оформлення об’єкта спадщини, а нотаріуси зобов’язані контролювати сплату цих податків та інформувати фіскальну службу про суму доходу у вигляді вартості успадкованого майна.

У випадку отримання спадщини громадянами України нотаріуси за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса зобов’язані інформувати фіскальну службу про суму доходу у вигляді вартості успадкованого майна. В свою чергу громадяни-спадкоємці зобов’язані самостійно задекларувати отриманий дохід у вигляді спадщини та сплатити  належні податкові зобов’язання».

Посадовиця нагадала нотаріусам та уповноваженим особам органів місцевого самоврядування про обов’язкове подання інформації про видачу свідоцтва про право на спадщину до органів фіскальної служби.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації


Актуальна інформація

Міністерство культури України інформує

Дорогі друзі!

Міністерство культури України інформує, що у рамках спільної діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» та Литовської громадської організації «Від серця до серця» за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні з 29 жовтня по 2 листопада 2017 року планується міжнародна культурно-освітня поїздка «Я – європеєць» до Польщі та Литви (орієнтовна програма додається).

Метою поїздки є підтримка обдарованих дітей і молоді; встановлення творчих контактів, сприяння дружнім зв’язкам і зміцненню взаємодії між різними представниками соціально-гуманітарної, культурно-освітньої сфери з різних регіонів України, зарубіжних країн; створення умов щодо обміну досвідом, підвищення професійної майстерності.

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, соціально-гуманітарної сфери, учні загальноосвітніх, позашкільних, співробітники, студенти професійно-технічних, вищих навчальних закладів, учасники Міжнародного конкурсу малюнків «Здай кров заради життя», Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» тощо.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки або відряджуючої сторони (вартість становить 230 євро).

Документи (перелік додається), необхідні для оформлення шенгенських віз (окрім власників біометричних паспортів), надсилаються до 2 жовтня 2017 року до Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» за адресою: 03062, м. Київ, вул. Щербакова, 31/40, офіс 62 або надаються особисто після попередньої реєстрації за телефонами: 044-501-01-15, 067-407-77-98, 050-447-49-68, 097-908-52-28,  093-214-64-17.

 

З повагою

Правління ВМГО "Серце до серця"

www.sds.in.ua

044-501-01-15

«ЕКСПО-2017» у Казахстані!

 

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Захистимо Україну разом
увага , конкурс !

Конкурс на заміщення вакантної посади , оголошений 25 липня 2017 року (фінансове управління)

Перелік тестових питань
До уваги кандидатів на посади державної служби! Оновлено перелік тестових питань!
увага , конкурс !

Заміщення вакантних посад директорів шкіл

Увага, конкурс!
Процедура тестування претендентів на посаду керівника навчального закладу Коломийської районної ради
Життя і творчість Івана Франка

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області