Коломийська районна державна адміністрація

25 листопад 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


 

Офіційний веб-сайт   Електронна пошта: 23806257@mail.gov.ua   Коломийська РДА на FaceBook

 

 

 

Безвізовий діалог Україна – ЄС   «Подорожуємо по безвізу : запитання - відповідь»

Відеороліки про безвізовий режим з ЄСНовини
24.11.2017 | Проведено захід в рамках ІV Фестивалю духовної пісні «Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю»

 

 

В рамках ІV фестивалю духовної пісні «Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю», який присвячується 125 річниці від дня народження Йосифа Сліпого, відбувся захід для дітей учасників АТО, обдарованих та з багатодітних сімей, дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В соборі Преображення Господнього Коломийської єпархії УГКЦ діти переглянули мультиплікаційний фільм «Йосиф Сліпий», о. Роман Малярчук провів захоплюючу і пізнавальну екскурсію у соборі та музеї старовинного духовного мистецтва. Діти переглянули біографічний фільм «Молитва за Україну» . На завершення усіх пригостили солодощами.

24.11.2017 | 25 листопада вшанують пам'ять жертв Голодоморів

25 листопада о 12:00 біля пам'ятного хреста жертвам Голодомору в Україні 1932-1933 років на вулиці Карпатській відбудеться панахида та пам'ятне віче на вшанування Дня пам'яті жертв Голодоморів.

Також 25 листопада до Дня пам'яті жертв Голодомору о 16.00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку».

У цей день приспускається Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та інших об'єктів, обмежується проведення розважальних заходів.

24.11.2017 | Обговорено подальше впровадження програмно-цільового бюджетування в умовах децентралізації

news-image

Департаментом фінансів облдержадміністрації за участю старшого консультанта з економічних питань Київського інституту бюджету та соціально-економічних досліджень Ярослави Пишник проведено черговий тур навчання з подальшого впровадження програмно-цільового бюджетування в умовах децентралізації.

Як сказала заступник директора департаменту фінансів облдержадміністрації Ганна Качур, ефективне управління видатками бюджету в умовах децентралізації є важливою частиною бюджетної політики. Програмно-цільовий метод є дієвим інструментом, який забезпечує  планування та виконання бюджету на середньострокову перспективу, орієнтований  на досягнення мети відповідно до встановлених пріоритетів.

На сьогодні ПЦМ застосовується на рівні державного та місцевих бюджетів і в певній мірі дозволяє відстежити ефективність і результативність витрачання бюджетних коштів шляхом використання інформації щодо результативних показників та іншої інформації, що міститься у бюджетних запитах, паспортах бюджетних програм, звітах про виконання паспортів бюджетних програм.

Програмно-цільовий метод ґрунтується на раціональному управлінні, спрямованому на вирішення соціально-економічних проблем. Метод передбачає визначення мети, якої необхідно досягти в результаті використання бюджетних коштів і забезпечує інформацією про якість надання послуг та отриманий соціальний ефект.

Програмно-цільовий метод бюджетування є методом управління бюджетними коштами, відповідно до якого система планування та використання бюджетних коштів орієнтована на досягнення конкретних результатів, що дає змогу покращити якість державних послуг та забезпечити оптимальний розподіл бюджетних ресурсів в умовах їх обмеженості.

У навчанні взяли участь 165 осіб, серед них представники структурних підрозділів облдержадміністрації, фінансисти районних, міських фінансових управлінь та 19-ти об’єднаних територіальних громад.

24.11.2017 | Геннадій Зубко: Значну частину змін медреформи у сільській місцевості реально впровадити за рік-два

 

14 листопада Верховна Рада прийняла Закон «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості». Законом дано старт реформі сільської медицини. Мета закону – забезпечити якісну диспансеризацію у сільській місцевості, вчасне виявлення захворювань, насамперед, генетичних на ранніх стадіях, системний нагляд за певними групами хворих, проведення профілактичних й оздоровчих заходів. Першочергове завдання держави – інтегрувати якісні медичні послуги безпосередньо у сільські території. Впевнений, що значну частину очікуваних змін реально впровадити за рік-два.

Про це йдеться у статті Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка.

На його думку, згаданий закон покликаний створити дієву модель первинної медицини через формування мережі первинної ланки сільських медичних закладів, впровадження сучасних технічних рішень і мотиваційних переваг для лікарів.

«Наразі спільно з МОЗ, місцевим самоврядуванням і лікарями розробляємо методику формування дієвої мережі амбулаторних дільниць. Маємо переорієнтувати первинну ланку безпосередньо на амбулаторію, де є лікар, обладнання, транспорт і якісні можливості первинної допомоги. Модель сільської «первинки», до якої ми маємо дійти – навантаження на одного лікаря – 1,5 тисячі пацієнтів, із доступністю до амбулаторії в 5 км», - зазначив Геннадій Зубко.

На його думку, на часі – максимальне посилення закладів первинної медицини. «Йдеться про реконструкцію, технічне переоснащення, кадрове посилення. Де відчуваємо критичну необхідність, будемо будувати нові заклади. Розробляємо у Мінрегіоні типові проекти медичних закладів первинної ланки (ФП, ФАП, амбулаторія). Ідеться не про «тюнінгування» непристосованих приміщень. Ми пропонуємо проект сучасного закладу (незалежно від того, чи це реконструкція, чи будівництво), в основі якого стандарти і санітарні вимоги, визнані міжнародною практикою», - підкреслив урядовець. Він повідомив, що для кожного медзакладу первинного рівня буде затверджено обов’язковий перелік обладнання відповідно до послуг, що надаватимуться, із засобами телекомунікації, інформатизації, швидкісного інтернету та мобільного зв’язку.

«Фінансовий ресурс на розбудову мережі сільської медицини є -  4 млрд гривень.  Ці кошти передбачені у держбюджеті-2017 і проекті бюджету-2018», зауважив Геннадій Зубко.

24.11.2017 | На Коломийщині привітали працівників сільського господарства району (відео)
24.11.2017 | У Коломиї приймав громадян заступник головного поліцейського Прикарпаття (відео)
24.11.2017 | Об'єднані громади розподілили майже усі кошти інфраструктурної субвенції: залишок - менше 1 %

 

Комісія при Мінрегіоні погодила вже 1988 інфраструктурних проектів 366 об’єднаних громад. Ці проекти і програми реалізуються в громадах за кошти відповідної державної субвенції. Більшість з них вже втілюються у містах і селах, ОТГ і мають бути завершені до кінця цього року.

Нерозподіленими між проектами громад залишається 9,6 млн грн, що складає менше 1 % від запланованих на 2017 рік коштів субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ. Подача і розгляд проектів триває.

Як повідомлялося, держава надає підтримку об’єднаним територіальним громадам, зокрема у питаннях відновлення та розбудови інфраструктури їх територій. Для цього у Державному бюджеті на 2017 рік передбачено 1,5 млрд грн. Ці кошти спрямують на розвиток інфраструктури 366 об’єднаних громад, створених у 2015-2016 роках.

Питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад врегульовано постановою Кабінету Міністрів України № 200 від 16 березня 2016 року.

24.11.2017 | Прикарпатські поліцейські посилюють контроль за безпекою перевезення пасажирів

news-image

 

У головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області відбулася нарада за участю керівництва поліції краю та обласного центру, обласного управління Укртрансбезпеки та представників Івано-Франківської облдержадміністрації. Її учасники обговорили питання взаємодії та механізмів покращення ситуації у сфері пасажирських перевезень на території області.

Як зазначив т.в.о. заступника начальника ГУНП в області Олег Йосипів, наразі на Прикарпатті, як і загалом у державі, поліція проводить комплекс цільових заходів під умовною назвою «ПЕРЕВІЗНИК-ЗИМА». В рамках відпрацювань правоохоронці передусім акцентують увагу на дотриманні перевізниками правил дорожнього руху, попередженню аварійності на автомобільному транспорті загального користування в зимовий період та дотриманню законодавства у зазначеній сфері.

Нагальну потребу у радикальних заходах у цій галузі підтверджує й невтішна статистика дорожньо-транспортних пригод за участю транспортних засобів, що здійснювали перевезення пасажирів. У цьому році на Івано-Франківщині вже трапилося 25 таких аварій, внаслідок яких 10 людей загинули, а ще 52 отримали різного роду травми. Серед основних причин скоєння таких автопригод є неуважність водіїв, які нерідко відволікаються від керування, розмовляють по мобільному телефону, перераховують кошти під час руху, а отже не здатні вчасно реагувати на зміну дорожньої обстановки.

Крім того, у автопригоди, як йшлося на нараді, потрапляли пасажироперевізники як регулярних, так і нерегулярних рейсів. Тому поліцейські спільно з іншими зацікавленими структурами здійснюватимуть контроль за всією маршрутною сіткою на Прикарпатті та докладатимуть максимум зусиль щодо виявлення нелегальних перевізників.

Від початку проведення операції прикарпатські поліцейські перевірили майже 380 транспортних засобів цієї категорії. Серед них виявлено 32 технічно-несправних автобуси, які здійснювали перевезення пасажирів. Загалом же виявлено 74 порушення у сфері пасажироперевезень та складено 66 адміністративних протоколи.

Підсумовуючи нараду, учасники заходу одностайно зійшлися на потребі активізації профілактичної роботи як з водіями автотранспорту,який використовується для пасажирських перевезень, так і його власниками. Працівники поліції намагатимуться мінімізувати незручності користувачам громадського автотранспорту, викликані такими заходами. Водночас правоохоронці сподіваються, що пасажири, в свою чергу, з розумінням поставляться до таких перевірок автобусів.

24.11.2017 | Проведено засідання круглого столу до міжнародного Дня осіб з інвалідністю

 

23 листопада в Управлінні праці і соціального захисту населення проведено засідання круглого столу до міжнародного Дня осіб з інвалідністю, за участю заступника голови райдержадміністрації Любові Михайлишин, з головами та представниками громадських організацій інвалідів, ветеранів.

На засіданні розглянуто питання про роботу відділу по обслуговуванню інвалідів, ветеранів щодо їх соціального захисту за 10 місяців 2017 року. Обговорено й інші проблемні питання та шляхи їх вирішення.

24.11.2017 | Вдячний за тверду підтримку України – Глава держави провів зустріч з Президентом Європейської Ради

 

Президент Петро Порошенко у Брюсселі провів зустріч з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском.

«Надзвичайно вдячний Президенту Туску за абсолютно чітку, тверду і послідовну позицію підтримки України в європейських прагненнях, підтримки і санкцій проти РФ як наслідок агресії Російської Федерації проти України», - наголосив Глава держави представникам ЗМІ.

Президент зауважив, що під час зустрічі було опрацювано всі напрямки співробітництва між Європейським Союзом і Україною, детально обговорено Саміт Східного партнерства, а також співпрацю у форматі Європейської народної партії. Він нагадав, що напередодні Саміту Європейський Парламент ухвалив абсолютно чітку резолюцію щодо підтримки України. «Було підтримано все те, що ми просили, і це була фактично конституційна більшість Європейського Парламенту», - зауважив Глава держави.

Президент також звернув увагу на проект документу, який виноситься на обговорення Європейської народної партії. «Це також сильні повідомлення щодо підтримки України, щодо засудження російської агресії, щодо підтримки України на шляху реформ і європейських прагнень нашої держави», - зазначив Глава держави та подякуваа за таку позицію ЄНП.

Петро Порошенко наголосив, що повністю задоволений результатими зустрічі з Дональдом Туском. «До речі, користуючись можливістю хотів би подякувати йому і як Президенту ЄС, і як поляку за абсолютно стратегічне бачення українсько-польської дружби. Це є відповідальна позиція відповідальної людини», - додав Глава держави.

Президент також спростував інформацію журналістів про те, що розглядалася можливість скасування його візиту до Брюсселя.


Актуальна інформація

IV Фестиваль духовної пісні "Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю" (Відео анонс)

Обережно , шахраї !

Останнім часом почастішали випадки звернень, нібито за дорученням керівництва облдержадміністрації, до керівників підприємств, організацій та установ різних рівнів і форм власності щодо надання фінансової допомоги на лікування дітям-сиротам учасників АТО чи під іншими приводами.

Мова йде про перерахування коштів на проживання, купівлі одягу та харчування переселенців зі Сходу України тощо.

Облдержадміністрація не ініціювала жодних таких акцій зі збору коштів і ніяких відповідних доручень з цього приводу не надавала.

При виявленні таких фактів необхідно негайно повідомляти правоохоронні органи.

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Захистимо Україну разом
Україна-НАТО
Перелік тестових питань
До уваги кандидатів на посади державної служби! Оновлено перелік тестових питань!
увага , конкурс !

Заміщення вакантних посад директорів шкіл

Увага, конкурс!
Процедура тестування претендентів на посаду керівника навчального закладу Коломийської районної ради
Життя і творчість Івана Франка

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області