Коломийська районна державна адміністрація

18 березень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


 

Офіційний веб-сайт   Електронна пошта: 23806257@mail.gov.ua   Коломийська РДА на FaceBook

 

 

 

Безвізовий діалог Україна – ЄС   «Подорожуємо по безвізу : запитання - відповідь»

Відеороліки про безвізовий режим з ЄСНовини
16.03.2018 | Єдиний Центр обслуговування клієнтів Обленерго для мешканців міста і району розпочав роботу

Від 15 березня обслуговування споживачів електроенергії Коломийського РЕМ та Коломийського МРЕМ буде проводитись в Центрі обслуговування клієнтів. Він розташований у Коломиї на вулиці Гетьмана Мазепи, 96А.

 

Центр з обслуговування клієнтів у Коломиї відкривали урочисто – гості, яскраві кульки, перетинання стрічки. За доброю українською традицією, усі помолилися.

 

Коломийське комерційне відділення обслуговувало 63 тисячі побутових споживачів, 2 400 - юридичних. Така кількість клієнтів й стала поштовхом для того аби відкрити центр, - розповідає Василь Костюк, заступник голови правління АТ «Прикарпаттяобленерго».

 

Компанія оптимізує процес абонентського обслуговування споживачів –проводить активну роботу зі створення Центрів обслуговування клієнтів, що працюють за принципом «єдиного вікна»,- розповідає Олег Дацко, комерційний директор АТ «Прикарпаттяобленерго». Минулого року створили центр в Івано-Франківську, який обслуговує споживачів міста  і Тисменицького району

 

Приміщення на вулиці Мазепи 96 А обленерго орендує. Його загальна площа понад 400 квадратних метрів. Обирали місце для зручності клієнта. Матеріально-технічна база, зокрема, телефонні довідкові служби залишилися без змін їх перенесли сюди.

 

АТ «Прикарпаттяобленерго» є одним з найбільших платників податків до бюджетів всіх рівнів у області. У структурі – 17 філій а також центральні виробничі служби. Загальна чисельність працівників налічує понад 3 тисяч осіб. Електроенергію від обленерго отримують понад пів мільйона фізичних та юридичних осіб. Їхню роботу зі споживачами позитивно оцінила місцева влада.

 

Сьогодні АТ "Прикарпаттяобленерго" входить в десятку найкращих обленерго по розрахунках з енергоринком, з кожним роком знижуються показники кредиторсько-дебіторської заборгованості. Компанія є прибутковою, вона постійно розвивається і дбає про добробут своїх споживачів та працівників.

 

16.03.2018 | У Коломиї збиралися фахівці первинної медико-санітарної допомоги (відео)

Актуальні питання реформування. У Коломиї збиралися фахівці первинної медико-санітарної допомоги та обговорювали реальні проблеми у процесі реформи.

Лікарям з Коломийщини та Снятинщини розтлумачували нововведення представники центру регіонального розвитку та Івано-Франківського Національного медичного університету.

 

16.03.2018 | Позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

16 березня 2018 року під головуванням голови райдержадміністрації Глушкова Любомира Олексійовича проведено позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні комісії розглянуто питання про недопущення виникнення надзвичайних ситуацій в умовах низьких температурних режимів, сильного снігопаду, снігових заметів на території району.

Враховуючи отриману інформацію від Українського гідрометеорологічного центру про те, що на території області очікується 17 – 18 березня сильний сніг, хуртовини, приріст снігового покриву 20-25 см, пориви вітру 15-22 м/с., зниження температури повітря до 10-16° морозу, заслухано керівників служб району до готовності до дій під час складних погодних умов, дано відповідні доручення.

16.03.2018 | На Прикарпатті 17-18 березня очікуються складні погодні умови

news-image

 

Внаслідок впливу двох активних циклонів в області впродовж наступних днів очікуються складні погодні умови.

 

В обласному центрі з гідрометеорології 17 березня прогнозують опади у вигляді снігу (приріст снігового покриву – 15-20 см, особливо у гірських районах області), хуртовини, пориви вітру 15-22 м/с, на дорогах – ожеледицю.

 

18 березня відбудеться зниження температурного режиму. Очікують сильний сніг, хуртовини, приріст снігового покриву 20-25 см, пориви вітру 15-22 м/с.

 

19 березня температура повітря вночі знизиться до 10-16° морозу, вдень – 7-12°.

 

Дані погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту (другий ступінь небезпеки, ЖОВТИЙ), ускладнення роботи енергетичної, будівельної та комунальної галузей.

16.03.2018 | Відбулось засідання Коломийського районного комітету профспілки працівників держустанов

 

15 березня в Коломийській районній державній адміністрації відбулось засідання районного комітету профспілки працівників держустанов. Голова райкому профспілки Олег Галькович проінформував учасників засідання про роботу Коломийського районного комітету профспілки працівників держустанов щодо соціально-економічного та правового захисту працівників у 2017 році та про зведений статистичний звіт за 2017 рік.

 

Зокрема, в своєму виступі зазначив, що райком профспілки здійснював контроль за станом укладення колективних договорів, підбиття підсумків їх виконання, внесення змін та доповнень до них. В договорах передбачено терміни виплати заробітної плати, положення про преміювання, надання матеріальних допомог та встановлення надбавок.  Значна увага протягом звітного періоду приділялася культурно-масовій та спортивній роботі. Так, районний комітет профспілки за сприяння голови обласного комітету профспілки працівників держустанов Гушпіт Ніни Никифорівни організовано та проведено ряд заходів, а саме:

 

1. З нагоди Дня державної служби, який відзначається  щороку 23 червня відповідно до Указу Президента України  від 04.04.2003 р. «Про День державної служби».

 

2. З нагоди Дня Незалежності 24 серпня 2017 року здійснено сходження на гору Хом’як (с.Татарів).

 

3. Спортивна команда Коломийської райдержадміністрації взяла участь в ХІІІ обласній спартакіаді серед команд державних службовців Івано-Франківської області, яка проходила в м.Івано-Франківськ.

 

4. Члени профспілки відвідали  ІХ Всеукраїнський театральний фестиваль «Коломийські представлення»

 

5. До дня святого Миколая придбані подарунки дітям.

 

6. Організовано заходи з нагоди новорічно-різдвяних свят для працівників райдержадміністрації.

 

Також, зазначив, що важливими завданнями на 2018 рік над якими необхідно працювати районному комітету профспілки є:

 

- підвищення оплати праці та поліпшення матеріального забезпечення державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування;

- питання щодо підвищення привабливості державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.

 

Заступник голови, скарбник райкому профспілки - Світлана Костюк проінформувала присутніх про надходження профспілкових внесків та подала інформація про їх використання.

 

За результатами розгляду даних питань, з урахуванням пропозицій та зауважень від учасників засідання райкомом профспілки прийнято відповідні рішення та дані протокольні доручення.

16.03.2018 | Обговорено програму сталого розвитку лісового господарства в Карпатах

news-image

 

В Івано-Франківську відбулася нарада-семінар про виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони пралісів згідно з Рамковою конвенцією про охорону та сталий розвиток Карпат».

 

У нараді взяли участь науковці Українського науково-дослідного інституту гірського лісівництва ім. П. С. Пастернака, керівництво обласного управління лісового та мисливського господарства, представники Всесвітнього фонду природи (WWF), Івано-Франківської організації Товариство лісівників України, громадські активісти.

 

Директор УкрНДІгірліс Олексій Голубчак зазначив, що в лісах українських Карпат відбувається масштабна зміна порід, що є результатом економічного підходу до ведення лісового господарства в минулому.

 

«Вчені сходяться на тому, що масштабність змін у лісах, яка охопила весь Карпатський регіон, є остаточною причиною зниження біотичної та абіотичної стійкості деревостанів. Тому основним принципом ведення лісового господарства на екологічно зорієнтованих засадах має стати розробка та реалізація програми сталого розвитку лісового господарства в Карпатах. Основною метою цієї програми повинна виступати охорона довкілля та забезпечення нормальних умов для проживання людей за принципами раціонального та сталого лісокористування», - зазначив науковець.

 

Про методику ідентифікації пралісів, квазі-пралісів і природних лісів та результати її застосування в регіоні Українських Карпат розповів доктор сільськогосподарських наук, головний науковий співробітник УкрНДІгірліс Юрій Шпарик.

 

Куратор Всесвітнього фонду дикої природи в Україні, кандидат біологічних наук Роман Волосянчук говорив про подальші кроки імплементації Закону України щодо охорони пралісів та наголосив, що вилучення старовікових лісів з територій лісгоспів не відбуватиметься.

 

Начальник Івано-Франківського ОУЛМГ Руслан Осташук переконаний, що до питання пралісів потрібно підійти виважено та об’єктивно, враховуючи особливості Карпатського краю, інтереси деревообробних та курортних підприємств. Також керівник управління закликав головних лісничих впорядкувати відповідну документацію та звірити таксаційні описи лісових насаджень на території лісгоспів.

16.03.2018 | Роман Ілик: Завдяки «Доступним лікам» деякі фармвиробники знизили ціни в 10 разів

 

Чому фармвиробники знижують ціни, щоб увійти у програму «Доступні ліки», коли запрацює електронний рецепт та чи будуть розширювати програму, – розповів заступник Міністра охорони здоров'я Роман Ілик в інтерв’ю «Громадському».

 

На сьогодні 239 медичних препаратів для лікування діабету ІІ типу, бронхіальної астми, серцево-судинних захворювань входять до переліку програми «Доступні ліки». 47 з них українці можуть отримати безоплатно, інші - з незначною (від 2 до 15 гривень) доплатою.

 

«З одного боку, ми встановлюємо граничні ціни: держава каже - ми готові відшкодовувати вартість ліків для цих трьох груп захворювань, але водночас знизьте, будь ласка, ціни. Є виробники, які погодилися це зробити, і їх стає дедалі більше. Сьогодні їх у програмі вже 48. Це означає, що чимало виробників готові реально знизити ціну на ліки, щоб мати більший обсяг споживання. Адже якщо ти не входиш у програму відшкодування, попит на твої ліки знижується. І це підтверджують конкретні цифри. Ми бачимо, що фармвиробники, які не увійшли до проекту, мають суттєве падіння продажів», - говорить Роман Ілик.

 

Програма «Доступні ліки» працює з квітня 2017 року. За цей час українці вже скористалися 14 мільйонами рецептів, що еквівалентно 614 мільйонам гривень.

 

Уже зараз розробляють плани щодо розширення програми. Крім того, з квітня в 5 областях та місті Бахмуті планують запустити електронний рецепт в пілотному проекті.

16.03.2018 | Марина Порошенко відвідала генеральну репетицію фіналістів конкурсу «Яскраві діти України»

 

Дружина Президента України Марина Порошенко зустрілася із фіналістами національного конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» та відвідала генеральну репетицію конкурсантів. Перша леді України прийшла підтримати учасників перед фіналом, який відбудеться 16 березня на головній сцені країни у Національному палаці мистецтв «Україна». Діти з усіх регіонів нашої держави будуть змагатися за Гран-прі та право представляти Україну на легендарному вокальному світовому фестивалі «SanremoJunior-2018» в Італії.

 

Марина Порошенко поспілкувалися із юними співаками та послухала їх концертні номери. Перша леді зазначила, що цей проект вкотре підтвердив, що Україна має яскраве і надзвичайно талановите молоде покоління: «Завдяки таким конкурсам народжуються нові імена українських зірок, які в творчій атмосфері отримують поштовх до творчого розвитку, а з часом – і до світового визнання».

 

Дружина Президента побажала конкурсантам успішних виступів у фіналі та незабутніх вражень від участі у проекті, адже окрім творчих перемог, це чудова можливість знайти нових друзів з різних куточків України.

 

Під час гала-концерту, переможці відбіркових етапів продемонструють свій хист в естрадному, народному, джазовому та академічному співі під акомпанемент оркестру Bright band під керівництвом Івана Лопухова.

 

Починаючи з червня 2017 року в Україні відбулися обласні етапи конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України», в яких взяли участь тисячі талановитих дітей із різних куточків держави від найменшого села до великого мегаполіса у віці від 6 до 15 років.

15.03.2018 | Олег Гончарук: Ефективність роботи об’єднаних територіальних громад - основний чинник продовження реформи децентралізації влади

news-image

 

На цьому сьогодні під час зустрічі із головами об’єднаних територіальних громад Прикарпаття наголосив голова облдержадміністрації Олег Гончарук.

 

Очільник області зазначив, що процес децентралізації без сумніву є однією із базових реформ у державі. Але це саме та трансформація, яку пройшли більшість цивілізованих держав, і яка несе у собі не тільки зміну адміністративно-територіального устрою. Передусім це - передача повноважень і ресурсів на місцевий рівень задля більш ефективного управління і розвитку.

 

«Сьогодні вся діяльність органів влади спрямована на добровільне об’єднання територіальних громад. Адже лише таким чином можна отримати спроможні ОТГ, - підкреслив Олег Гончарук. -  Розуміємо, що виключно ефективною роботою об’єднаних територіальних громад вдасться пришвидшити процес реалізації реформи децентралізації влади. Хочу запевнити, що повсякчас ви можете розраховувати на підтримку облдержадміністрації, зокрема, і у відстоюванні ваших інтересів на центральному рівні».

 

Під час зустрічі, в якій також взяли участь заступники голови облдержадміністрації, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів ОДА, йшлося про перші успіхи і здобутки громад, реалізацію ними інфраструктурних проектів, умови використання фінансового ресурсу Державного фонду регіонального розвитку та Дорожнього фонду. Окрім того, обговорено низку проблемних питання функціонування громад.

15.03.2018 | Уряд готує оперативний план перевірки доріг, всі помилки будуть виправлені за рахунок нечесних підрядників, - Прем'єр-міністр

 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює масштабний аудит якості доріг, передусім тих, що пройшли ремонт у 2017 році, і вимагає притягти до відповідальності ті підрядні організації, які свого часу неякісно виконали дорожні роботи, і сьогодні дороги знов потребують оновлення. Одночасно Глава Уряду наполягає на необхідності швидкого впровадження нового стандарту будівництва, розробленого в рамках реалізації програми «500-500-1000». Про це він сказав під час спеціальної наради за участі керівництва Міністерства інфраструктури та Державного агентства автомобільних доріг «Укравтодор».

 

«Нам потрібно провести масштабний аудит того, що зроблено в 2017 році. Очікую терміновий план перевірки і рішення про створення контрольних груп (для перевірки доріг) – сказав Глава Уряду. – Всі виправлення (дорожніх робіт) мають проходити за рахунок підрядних організацій (які неякісно виконали свою роботу)».

 

Учасники наради відзначили, що цього року план фінансування дорожньої галузі становить 45,7 млрд грн. За планом, роботи вестимуться на 218 об’єктах. Майже 60% проектної документації вже підготовлено. Окрім того, друком вийшов оновлений стандарт будівництва, який «має стати настільним підручником» для дорожніх служб.

 

Одночасно ведеться підготовка проектів концесійних доріг. Однією з них, за планом, може стати дорога «Краковець – Львів». Інтерес інвесторів до цього проекту, як запевнили в «Укравтодорі», є.

 

Глава Уряду звернув увагу, що наразі погодні умови не дозволяють масштабно розпочати дорожні роботи. Але з настанням тепла, все має запрацювати дуже швидко.

 

«Цього року ми приступимо до роботи в квітні. Треба розібратися з усіма підрядниками, з усіма службами, аби вони були готові», - сказав Глава Уряду.


Актуальна інформація

штормове попередження !

В обласному центрі з гідрометеорології 17 березня прогнозують опади у вигляді снігу (приріст снігового покриву – 15-20 см, особливо у гірських районах області), хуртовини, пориви вітру 15-22 м/с, на дорогах – ожеледицю.

18 березня відбудеться зниження температурного режиму. Очікують сильний сніг, хуртовини, приріст снігового покриву 20-25 см, пориви вітру 15-22 м/с.

19 березня температура повітря вночі знизиться до 10-16° морозу, вдень – 7-12°.

оголошення

З 15.03.2018 року обслуговування споживачів електроенергії Коломийського РЕМ та Коломийського МРЕМ буде проводитись в Центрі обслуговування клієнтів за адресою: м. Коломия, вул.Гетьмана Мазепи, 96А.

Медична реформа
Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Захистимо Україну разом
Україна-НАТО
увага , конкурс !
ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ» у 2018 році
увага , конкурс !
Конкурс на заміщення вакантних посад , оголошений 13 березня 2018 року (начальник юридичного, гол.спеціаліст організаційного відділів)
увага , конкурс !
Конкурс на заміщення вакантної посади , оголошений 07 березня 2018 року (управління освіти, молоді та спорту РДА)

 

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області