Коломийська районна державна адміністрація

23 Серпень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Гостинно запрошує Писанкова Коломийщина !

 

Світлина від Галини Григорчук.

Безвізовий діалог Україна – ЄС   «Подорожуємо по безвізу : запитання - відповідь»

Відеороліки про безвізовий режим з ЄСНовини
23.08.2017 | Привітання з нагоди 26-ї річниці Незалежності України
23.08.2017 | Сьогодні відбулось міськрайонне святкування Дня Державного Прапора України

 

 

 

 

23 серпня 2017 року відбулось міськрайонне святкування Дня Державного Прапора України у м.Коломия.

В урочистостях взяли участь представники влади міста та району, керівники підприємств, установ та організацій, духовенство, учасники АТО та жителі Коломийщини.

Сьогодні свято нашого національного символу – День Державного Прапора України, який символізує заклик не тільки на урочисті мітинги і свята, а й на боротьбу за свободу і честь нації. Це наш історичний дух, наша совість і символ нашої незламності. Це вічно жива пам’ять і вічна мрія нашого народу. Під його знаменом ми йшли до проголошення самостійної держави, і продовжуємо боротись за звільнення нашої землі від ненависного противника. Під цим прапором український народ на весь світ засвідчив своє прагнення до свободи, незалежності і гідного життя у єдиній сім’ї європейських народів.

Урочистості розпочались святковою ходою під супровід Муніципального духового оркестру з площі Відродження до Вічевого Майдану.

Право підняти Державний Прапор України та відкрити урочистості надали захиснику нашої української держави, учаснику бойових дій в АТО, волонтеру Ігорю Ниневському і старшому пластуну – розвідувачу 55-го Коломийського куреня ім.Максима Залізняка Дмитрові Крив’юку.

Світлою хвилиною мовчання пом’янули всіх наших героїв давнини і сучасності, котрі в боротьбі за незалежність і волю нашої України віддали і в сьогоднішній час жертовно віддають своє життя за наше щасливе майбутнє.

Благословили святкування Дня Державного Прапора України Всечесні отці.

На завершення урочистостей прозвучав Державний гімн України у виконанні духового оркестру.

23.08.2017 | Служба у резерві українського війська - служба для справжніх патріотів

news-image

У вересні проводяться масштабні збори резервістів на території 5 областей. На зборах будуть задіяні 9 бригад, які приймуть до своїх лав понад 8000 резервістів.

Військовими комісаріатами Івано-Франківської області в серпні - вересні 2017 року, заплановано до відправки мешканців області  на місячні збори резервістів.

Для підвищення мотивації громадян до проходження служби у військовому резервірезервіст забезпечується безкоштовно:

військовою формою одягу, харчуванням та проживанням у військових частинах, медичним обслуговуванням у закладах охорони здоров’я Міністерства оборони України.

Резервісту компенсується:

середньомісячна заробітна плата за час перебування у військовій частині, вартість проїзду до військової частини та у зворотному напрямку.

Резервісту виплачується:

грошова винагорода в кінці року, грошова виплата із розрахунку до двох мінімальних заробітних плат на місяць за рахунок коштів передбачених у Державному бюджеті України, мінімальна заробітна плата за весь період перебування у військовій частині, якщо він перебуває на обліку в центрі зайнятості, добові.

Резервісту гарантується:

збереження місця праці, займаної посади та середньомісячної заробітної плати.

Резервіст має можливість:

отримати відстрочку від призову на строкову військову службу, звільнитись від призову на строкову військову службу, коли виконає обов’язок служби у військовому резерві впродовж строків першого та другого контрактів, просуватися по службі, підвищувати кваліфікацію, отримувати чергові військові звання та нову військово-облікову спеціальність.

23.08.2017 | Глава держави: Наш обов’язок – зробити усе можливе, щоб синьо-жовтий прапор знову гордо майорів над усією територією України

Глава держави: Наш обов’язок – зробити усе можливе, щоб синьо-жовтий прапор знову гордо майорів над усією територією України

 

Нинішнє покоління українців має зробити все задля відновлення територіальної цілісності України, повернення Донбасу і Криму під синьо-жовтий державний стяг. На цьому наголосив Президент Петро Порошенко під час урочистої церемонії підняття Державного Прапора на Софійській площі.

«Наш обов’язок – як перед минулими, так і перед прийдешніми поколіннями – зробити усе можливе, щоб синьо-жовтий прапор знову гордо майорів над усією територією України, включно з Кримом, Севастополем, Донбасом», - підкреслив Глава держави.

Петро Порошенко зазначив, що російських окупантів «від українського прапору корчить, як чортів від ладану», тому вони й боряться із проявами патріотизму до Української держави на окупованому півострові та на Донбасі. «Вони кинули за грати кримчанина Володимира Балуха. За те, що він на українській землі, у Криму над своєю домівкою вивісив український прапор. Балух знав, чим ризикує, але свідомо пішов на цей мужній вчинок. Володимир буде вільним, і Крим буде вільним від Росії та її «зелених чоловічків», - сказав Президент.

На думку Глави держави, трагічні й водночас героїчні події останніх років перетворили національний прапор на справжнє знамено боротьби за свободу, демократію, незалежність. «Державні Прапор, Герб, Гімн стали невід’ємною складовою нашого життя, об'єднуючим началом. Незалежно від етнічної та релігійної приналежності, мови спілкування вони гуртують нас в одне єдине ціле – українську політичну націю. Під ними народилося і вже змужніло нове покоління вільних молодих людей, які сповідують свободу, незалежність, демократію», - констатував Глава держави.

Петро Порошенко нагадав слова українського політичного, культурного та релігійного діяча Августина Волошина: «Народний прапор є в кожного народу предметом великої пошани й пієтизму, яко символ його індивідуальності, історичних традицій, символ його народних і культурних змагань та ідеалів».

23.08.2017 | Президент взяв участь у церемонії урочистого підняття Державного Прапора України

Президент взяв участь у церемонії урочистого підняття Державного Прапора України

У День Державного Прапора України Президент Петро Порошенко підняв Державний Прапор на Софійські площі у Києві.

Президент зазначив, що у цей день разом з ним почесна місія підняти Державний Прапор заслужено випала п’ятьом воїнам-визволителям Луганщини та Донеччини – полковнику Давиду Чубінашвілі, майору Євгену Ковалю, капітану Роману Скробаку, лейтенанту Тарасу Кучмі, старшині Кирилу Щукіну. «Ризикуючи життям, вони свого часу встановлювали синьо-жовті прапори над Золотим, Красним Лиманом, Чорнухіним, Станицею Луганською, Торецьком», - наголосив Глава держави.

«Вами, дорогі друзі, пишається вся Україна», - звернувся до українських героїв Петро Порошенко.

Воїни Почесної варти пройшли Софійською площею урочистим маршем.

В урочистій церемонії також взяли участь дружина Президента Марина Порошенко, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, члени Уряду, Глава Адміністрації Президента України Ігор Райнін, Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, Голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко.

23.08.2017 | Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Державного Прапора України

Дорогі українці!

Для українців синьо-жовтий стяг уособлює значно більше, ніж просто символ держави. Десятки поколінь наших предків йшли під цим прапором на бій за свободу і справедливість, за гідне життя і власну честь, за вільну й незалежну Україну. Це – прапор руських князів і козацьких загонів, української революції початку ХХ сторіччя і підпілля, дисидентів і демократичних рухів. Прапор, який уособлює суть історичного поступу українців, їх утвердження як сучасної політичної нації.

Сьогодні український прапор – це стяг молодої держави, що обрала європейський демократичний шлях розвитку. Це знамено дружнього і мудрого народу, який невтомною працею щодня змінює свою країну. Це святиня мужніх і героїчних людей, які захищають нашу Батьківщину на Сході. Це кольори, які представляють нашу державу на міжнародній арені. Це символ не лише звитяги минулих століть, а і провісник майбутнього, яке проглядається в усміхнених обличчях наших дітей, які на всіх урочистих подіях тримають національні прапорці.

Переконаний, що незабаром синьо-жовтий стяг в усьому світі асоціюватиметься з успішною і заможною країною та з громадянами, які не лише досягли свободи, а і реалізували власний потенціал і власну країну!

Слава Україні!

Прем’єр-міністр України                                                          Володимир ГРОЙСМАН

23.08.2017 | Відбулось засідання круглого столу з питань взаємодії об’єднаних територіальних громад із структурними підрозділами райдержадміністрації

       22 серпня 2017 року, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Любові Михайлишин, за участю керівників соціальних служб відбулось засідання круглого столу з питань взаємодії об’єднаних територіальних громад із структурними підрозділами райдержадміністрації, щодо виконання вимог наказу Міністерства соціальної політики від 21.06.2017 року №1030 «Про деякі питання діяльності ОТГ щодо надання послуг із соціальної підтримки населення».В засіданні також взяли участь уповноважені представники об’єднаних територіальних громад, які відповідальні за ведення питань захисту прав дітей, та соціальної роботи.

     Розглянуто наступні питання:

       1.Про деякі питання  діяльності об’єднаної територіальної  громади щодо надання послуг із соціальної підтримки населенню.

       2.Питання порядку організації діяльності органів опіки та піклування, пов`язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 24.09.2008 р№ 866, у розрізі територіальних громад.

       3.Організація надання соціальних послуг в об’єднаній територіальній громаді.

       4.Порядок і межі взаємодії сільської ради ОТГ із службою у справах дітей Коломийської райдержадміністрації.

       Прийнято рішення підготувати проект меморандуму про співпрацю служби у справах дітей райдержадміністрації із об’єднаними  територіальними громадами, стосовно повноважень у сфері захисту прав дітей.

23.08.2017 | Область завершила основні жнива

news-image

          Аграрії Прикарпаття завершили збирання ранніх зернових та зернобобових культур. З площі майже 94 тис. га, намолочено 496 тис. тонн зерна (472 тис тонн у минулому році), при середній врожайності 52,1 ц/га (у 2016 - 47,3 ц/га).

          Половину урожаю (52 відс.) ранніх зернових культур зібрано у сільгосппідприємствах області, урожайність при цьому склала 56,6 ц/га (у минулому році 50,2 ц/га). Висока врожайність досягнута завдяки вирощуванню високопродуктивних сортів зернових культур та високій культурі ведення землеробства.

 

          Зокрема, валовий збір озимої пшениці по області склав 290 тис тонн, ярої – 38 тис тонн,  ячменю озимого - 42 тис тонн, ярого – 88 тис тонн, вівса - 16 тис тонн, жита - 12,0 тис тонн, крім того, ріпаку - 77 тис тонн.

 

          Урожайність ранніх зернових культур в цьому році у Городенківському районі –60,8 ц/га, і є найвищою на Прикарпатті. У Рогатинському - 57,6 ц/га,  Калуському – 57,0 ц/га, Снятинському – 53,7 ц/га, Галицькому та Коломийському по 51,6 та 51,4 ц/га відповідно.  У деяких господарствах області врожайність сягнула зверх 90 центнерів з гектара.

 

          Із завершенням основних жнив розпочинається комплекс осінньо-польових робіт - збирання пізніх культур та посів озимини під урожай наступного року.

          Під озимий зерновий клин із прогнозованих 87 тис га площі підготовлено грунт на площі 40 тис га.

23.08.2017 | Вітання з Днем Державного Прапора!

 

 

Шановні жителі Коломийщини!

 

Щиро вітаємо всіх вас з Днем Державного Прапора!

 

Державний Прапор України є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності.  Мить, коли піднімається Державний Прапор України, – це момент піднесення, який сповнює серця гордістю. Синьо-жовтий прапор є тим об’єднуючим символом, що незалежно від національності, мови спілкування, віри чи конфесії гуртує нас в одне ціле – Український народ.

 

Щодня на сході нашої держави тривають бої саме за єдність, незалежність та право українців самим обирати своє майбутнє. Кращі сини своєї Батьківщини віддають життя за мир та спокій на рідній землі. Ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та незалежності.

 

Бажаємо вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах заради процвітання незалежної України. Нехай наш прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх справах та помислах!

 

Голова райдержадміністрації         Любомир Глушков

 

Голова районної ради                       Роман Дячук

22.08.2017 | Олег Гончарук взяв участь у селекторній нараді щодо запобігання та протидії масовим пожежам в лісових масивах, на торфовищах і сільськогосподарських угіддях

news-image

Сьогодні під головуванням віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка відбулося засіданні оперативного штабу ДСНС України щодо заходів із запобігання та протидії масовим пожежам у лісових масивах на торфовищах та сільгоспугіддях.

Участь у його роботі у режимі відео-конференції взяв голова облдержадміністрації Олег Гончарук.

Зазначалося, що кількість пожеж в Україні збільшилася удвічі, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Площі, охоплені вогнем збільшилися у 1,8 рази.

Найбільше зафіксовано пожеж у Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Херсонській, Миколаївській та Київській областях. Також до цього переліку долучилася і Житомирська область на кордоні з Білорусією. Окрім того, збільшилася кількість і навмисних підпалів.

Вплинула на зростання кількості пожеж і погодна ситуація, зокрема, значне перевищення температурних показників повітря та збільшення впродовж липня-серпня кількості днів із температурою вищою 30° C.

Варто додати, що на Прикарпатті цьогоріч виникло три пожежі на сільськогосподарських угіддях та одна на торфовищах.  Разом з тим, на 7,2 % збільшилась кількість пожеж в природних екосистемах.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації


Актуальна інформація

Міністерство культури України інформує

Дорогі друзі!

Міністерство культури України інформує, що у рамках спільної діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» та Литовської громадської організації «Від серця до серця» за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні з 29 жовтня по 2 листопада 2017 року планується міжнародна культурно-освітня поїздка «Я – європеєць» до Польщі та Литви (орієнтовна програма додається).

Метою поїздки є підтримка обдарованих дітей і молоді; встановлення творчих контактів, сприяння дружнім зв’язкам і зміцненню взаємодії між різними представниками соціально-гуманітарної, культурно-освітньої сфери з різних регіонів України, зарубіжних країн; створення умов щодо обміну досвідом, підвищення професійної майстерності.

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, соціально-гуманітарної сфери, учні загальноосвітніх, позашкільних, співробітники, студенти професійно-технічних, вищих навчальних закладів, учасники Міжнародного конкурсу малюнків «Здай кров заради життя», Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» тощо.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки або відряджуючої сторони (вартість становить 230 євро).

Документи (перелік додається), необхідні для оформлення шенгенських віз (окрім власників біометричних паспортів), надсилаються до 2 жовтня 2017 року до Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» за адресою: 03062, м. Київ, вул. Щербакова, 31/40, офіс 62 або надаються особисто після попередньої реєстрації за телефонами: 044-501-01-15, 067-407-77-98, 050-447-49-68, 097-908-52-28,  093-214-64-17.

 

З повагою

Правління ВМГО "Серце до серця"

www.sds.in.ua

044-501-01-15

«ЕКСПО-2017» у Казахстані!

 

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Захистимо Україну разом
увага , конкурс !

Конкурс на заміщення вакантної посади , оголошений 25 липня 2017 року (фінансове управління)

Перелік тестових питань
До уваги кандидатів на посади державної служби! Оновлено перелік тестових питань!
увага , конкурс !

Заміщення вакантних посад директорів шкіл

Увага, конкурс!
Процедура тестування претендентів на посаду керівника навчального закладу Коломийської районної ради
Життя і творчість Івана Франка

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області