Коломийська районна державна адміністрація

29 Червень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Гостинно запрошує Писанкова Коломийщина !

 

Світлина від Галини Григорчук.

Безвізовий діалог Україна – ЄС   «Подорожуємо по безвізу : запитання - відповідь»Новини
29.06.2017 | Олег Гончарук: Обласна влада докладає всіх зусиль, щоб кожен, хто створює робочі місця, відчував себе захищеним

 

Сьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся із бізнес-омбудсменом в Україні Альгірдасом Шеметою, який з робочою поїздкою відвідав Прикарпаття.

 

Під час розмови присутні обговори проблемні питання розвитку підприємництва на Івано-Франківщині, зокрема, взаємодію влади та бізнес-спільноти, залучення інвестицій у економіку краю.

 

Олег Гончарук розповів гостю про проект, запроваджений облдержадміністрацією на підтримку бізнесу в області, «Єврокарпатська ініціатива», яка допомагає вести діалог між інвесторами та представниками влади.

 

«Близько трьох років ми активно працюємо над залученням як внутрішніх, так і зовнішніх інвестицій. Це дасть новий поштовх для економічного зростання, всестороннього розвитку  Івано-Франківщини, - зазначив очільник Прикарпаття. - Обласна влада докладає всіх зусиль,  щоб кожен, хто створює робочі місця, відчував себе захищеним. Намагаємося робити  все для того, щоб на бізнес не було тиску ні зі сторони контролюючих органів,  ні правоохоронних».

 

Зі свого боку, Альгірдас Шемета розповів про діяльність Ради бізнес-омбудсмена в Україні, розгляд скарг щодо перешкоджання роботи бізнесу, шляхи вирішення проблемних питань, які сприятимуть розвитку підприємництва в державі.

29.06.2017 | Олег Гончарук зустрівся із генеральним консулом Словацької Республіки в Ужгороді Мірославом Мойжіто

 

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук провів робочу зустріч із генеральним консулом Словацької Республіки в Ужгороді Мірославом Мойжіто.

 

Долучилися до розмови й начальник управління міжнародного співробітництва, євроінтеграцій, туризму та інвестицій ОДА Олександр Зрайко, начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Володимир Джигіта.

 

Насамперед очільник області подякував гостям за візит та підтримку, яку надає Словаччина учасникам АТО.

 

«У вашій особі висловлюємо подяку Словаччині, адже в тяжкий час неоголошеної війни на Сході України, ваша держава, як морально так і матеріально, допомагає нашим землякам. Особливо хочеться подякувати за можливість проходження учасниками Антитерористичної операції реабілітації під пильним наглядом словацьких фахівців», - зазначив під час розмови Олег Гончарук.

 

Також посадовці обговорили можливості розширення обопільної співпраці між Прикарпаттям та Словацькою Республікою. Як зазначив Олег Гончарук, насамперед область цікавлять програми щодо навчання молоді та проходження ними стажування на території Словаччини.

 

«Станом на сьогодні ми маємо чудові напрацювання в галузі освіти з Польщею, Румунією та Чехією, проте сподіваємося що в найближчий час зможемо запустити ряд проектів у співпраці зі Словацькою Республікою. Окрім того, маємо бажання рівнятися на вас на шляху до Європейського вектору розвитку, оскільки ваша країна продемонструвала колосальні успіхи у цій справі», - додав очільник області.

 

Зі свого боку Мірослав Мойжіто наголосив, що Словаччина завжди підтримувала тісні взаємини не тільки з Україною, а й з сусідніми державами загалом. Тож нові напрямки розвитку співпраці для них тільки вітаються.

 

Підсумовуючи зустріч, Олег Гончарук дав доручення підготувати пакет документів з проектами, які можна реалізувати на Прикарпатті.

29.06.2017 | Відбулось засідання колегії управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

 

 

 

27 червня в приміщенні Коломийської районної державної адміністрації  відбулось засідання колегії управління освіти, молоді та спорту Коломийської  райдержадміністрації.

  

Першим на порядку денному колегії заслухано питання«Про підсумки завершення 2016-2017 навчального року та підготовку до нового 2017-2018 навчального року», по якому доповіла начальник управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації Галина Микитюк.

   

Про підсумки ДПА учнів 4-их класів, 9-их класів, результати ДПА у формі ЗНО учнів 11-их класів з української мови, математики, історії України та третього предмета відповідно за вибором учня, доповіла завідувач РМЦ управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації Галина Бойчук.

   

По питаннях «Про стан організації виховної роботи в навчальних закладах району відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання» та «Про атестаційну експертизу Струпківської ЗОШ I-III ступенів та Торговицької ЗОШ I-III ступенів» доповіла головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації Лідія Тютюнник.  

  

Члени колегії та присутні приймали активну участь у обговоренні вищезазначених питань та надали рекомендації щодо подальших напрямків роботи  в підготовці до нового 2017-2018 навчального року.

 

29.06.2017 | Президент України П. Порошенко відзначив державними нагородами п’ятьох прикарпатців

news-image

 

З нагоди відзначення Дня Конституції України, за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм Президент України Петро Порошенко відзначив прикарпатців державними нагородами.

 

Про це йдеться в Указі Президента України від 28.06.2017 року № 168.

 

Зокрема,  орденом «За заслуги» ІІ ступеня нагороджено ректора державного вищого навчального закладу «Івано-Франківський національний медичний університет» Миколу Рожка,  орденом «За мужність» ІІІ ступеня - учасника антитерористичної операції Володимира Макара,  орденом княгині Ольги ІІ ступеня - керівника народного аматорського ансамблю танцю «Покуття» Коломийського міського будинку культури Дарію Демків.

 

Почесні звання, а саме, «Заслужений вчитель України» присвоєно учителеві Білоберізької загальноосвітньої школи I–III ступенів Верховинської районної ради Мирославу Шлімкевичу,  «Заслужений діяч мистецтв України» - старшому викладачеві кафедри Інституту мистецтв державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» Михайлу Стефанюку.

29.06.2017 | Відбулося засідання обласної МКМР з правової освіти населення

 

27 червня в головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області відбулося засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

 

У засіданні МКМР взяв участь керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій. Перший заступник начальника головного територіального управління юстиції в області Наталія Рожковецька відзначила актуальність обраних тем завдання. Вона зауважила, що 48 статей Конституції України зі 161 присвячені саме правам, свободам та обов’язкам громадянина. І для того, щоб ці статті не були декларативними, в першу чергу необхідно працювати в напрямку правової освіти населення.

 

Розглядалися питання соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захист їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності; особливості запровадження безвізового режиму України з Європейським Союзом, виготовлення біометричних паспортів, особливості та проблемні питання електронного декларування, досвіду роботи Галицької районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення у І півріччі 2017 року.

 

Учасники засідання в формі діалогу шукали можливі шляхи вирішення проблемних питань і за результатами обговорення приймали рекомендації для окреслення подальших напрямків роботи.

28.06.2017 | Виступ Президента України з нагоди Дня Конституції України

 

Шановні співвітчизники!

 

Дорогі українці!

 

Лише 21 рік тому, після багатогодинних баталій, багато з яких ми сьогодні дуже добре пам’ятаємо, ранком 28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію України – Основний Закон нашої держави, який і досі вважається одним із найдемократичніших у світі.

 

Але наші предки залишили по собі також один із найдавніших конституційних документів взагалі в історії людства, в історії його політичної думки.

 

Цей документ з’явився у 1710 році, задовго до подібних актів і мав скорочену назву «Пакти й Конституції прав і вольностей Війська Запорізького».

 

Ще тоді це був суспільний договір, який Пилип Орлик, спадкоємець великого Мазепи, уклав як гетьман Війська Запорозького із козацькою старшиною і запорожцями.

 

Коли у 1996 році Верховна Рада України схвалила Конституцію незалежної держави, наш Основний Закон, який вважався і вважається зараз одним із найбільш прогресивних, це для нас було і залишається справжнім святом.

 

І сьогодні ми, українці захищаємо нашу незалежність від російського агресора. Ми захищаємо не лише нашу землю, ми захищаємо не лише нашу територіальну цілісність,  ми захищаємо демократію, захищаємо свободу, захищаємо волю, стверджуємо свій європейський вибір.

 

І для перемоги в цій боротьбі ми проводимо глибинні реформи. Деякі з цих реформ потребують змін до Основного закону.

 

Зокрема, минулого року я запропонував Верховній Раді внести зміни до Конституції для забезпечення відновлення правосуддя. Я дуже дякую парламентським колегам за те, що мої пропозиції були підтримані. Я пишаюсь, що європейські стандарти незалежності, неупередженості, правової визначеності, рівності, відкритості були підтримані конституційною більшістю голосів депутатів парламенту.

 

І зараз реформа, що стартувала зі змін до Конституції рік тому, продовжується.

 

Днями завершується конкурс до Верховного Суду, який для успішної діяльності потребуватиме не лише того, що ми вже зараз маємо – у відкритому прямому ефірі кандидати здавали іспити на професійність, складали електронні декларації, проходили випробування на детекторі брехні. Дуже важливу роль відігравала і Громадська рада доброчесності. І сьогодні цей конкурс знаходиться на завершальному етапі. Але він потребує нових процесуальних норм і правил. І я дуже сподіваюсь, що найближчим часом Верховна Рада прийме у другому читанні відповідні законопроекти і ми будемо мати повне перезавантаження Верховного Суду України, який забезпечить незалежність, неупередженість права.

 

Старт роботи найвищого суду у системі судоустрою є нашим головним пріоритетом на наступні тижні і місяці. Чому це так важливо? Бо резонансні справи, рішучі кроки по боротьбі із корупцією, які зараз демонструє Генеральна прокуратура, Національне антикорупційне бюро нагадають всім нам про такий анахронізм як депутатська недоторканість.

 

Відповідний мій законопроект змін до Конституції готовий. Вимагає він політичної волі від народних депутатів – раз і назавжди урівняти себе в правах з громадянами України. Так само, як ми зняли недоторканість з суддів. Ще раз наголошую, що я сподіваюсь, що народні обранці у недалекому майбутньому ухвалять відповідні рішення. Адже серед них, напевно, немає жодного, хто б не обіцяв скасування цієї недоторканності у своїх виборчих програмах.

 

Сьогодні, в день Конституції України, біля пам’ятника великому українцю гетьману Пилипу Орлику – ми згадуємо, що українській конституційній думці понад 300 років. Українці крізь віки пронесли розуміння важливості рівних прав, демократичного ладу і відповідальної влади. Саме таку державу ми творимо зараз.

 

Ми повертаємось, нарешті, до європейського дому через завершення процедури ратифікації Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, через те, що 11 червня Україна, нарешті, отримала безвіз не просто як право безвізових подорожей до Європейського Союзу, а як остаточне «Прощавай!» російській імперії. І ми возз’єднуємося із сім’єю, частиною якої були століттями.

 

Я сповнений гордості за нашу країну. Я вірю в її історичне майбутнє.

 

Слава Україні!

27.06.2017 | Вітання до 21-ї річниці Дня Конституції України

 

Шановні краяни!

Щиро вітаємо Вас із визначним державним святом – 21-ю річницею Дня Конституції України. Конституція увійшла в суспільне життя,  як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

 

Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.

 

Зі святом Вас, дорогі земляки!

 

 

Голова районної державної адміністрації                         Любомир Глушков

 

Голова районної ради                                                           Роман Дячук

27.06.2017 | Міськрайонні урочистості по відзначенню 21-ї річниці прийняття Конституції України

 

 

 

 

 

 

 27 червня 2017 року в Міському палаці культури «Народний дім» відбулися  міськрайонні урочистості та святковий концерт присвячений 21-й річниці прийняття Конституції України. Благословив свято Преосвященний Владика Юліан, Єпископ Коломийський і Косівський УПЦ КП.

            

Представники молоді міста поклали квіти до пам’ятника першому президентові Української Народної Республіки Михайлові Грушевському.

    

З вітальним словом виступили голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков, голова Коломийської районної ради Роман Дячук, заступник міського голови Володимир Бойцан та вручили грамоти з нагоди Дня Конституції працівникам районних та міських підприємств, установ і організацій. 

 

             По завершенню урочистостей відбувся святковий концерт за участю колективів Коломийського району та м.Коломиї.

       

27.06.2017 | В Івано-Франківську відбулися урочистості з нагоди 21-ої річниці прийняття Конституції України

 

 

Сьогодні за участю представників влади та громадськості в обласній філармонії відбулася урочиста академія та святковий концерт, приурочений двадцять першій річниці від дня ухвалення Основного закону України. З цієї нагоди театральним екскурсом з історії української конституції та виконанням Державного Гімну України розпочалася урочиста програма.

 

З Днем Конституції України прикарпатців вітали голова облдержадміністрації Олег Гончарук та голова обласної ради Олександр Сич.

 

Звертаючись до присутніх, Олег Гончарук наголосив: «Ухвалюючи Конституцію України, шляхом консолідації ми закріпили правове підґрунтя незалежної держави, її суверенітет та територіальну цілісність. Івано-Франківщина завжди була, є і буде прикладом для інших областей України щодо відповідальності посадових осіб за розвиток свого краю та держави». Керівники області подякували тим, хто сьогодні боронить нашу країну в зоні АТО.

 

У рамках урочистостей симфонічний оркестр обласної філармонії подарував шанувальникам класичної музики нову патріотичну програму з відомих творів світових композиторів. У залі прозвучали увертюра до опери Миколи Лисенка «Тарас Бульба», перша сюїта з музичного твору «Пер Гюнт» Едварда Гріга та симфонічна поема «Влтава» Беджиха Сметани. Диригував оркестром відомий литовський композитор і диригент Вакаріс Лопас.

27.06.2017 | Відбулось чергове засідання Громадської ради

 

Сьогодні відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації за участю керівника апарату райдержадміністрації Михайла Беркещука.

 

Провів засідання голова Громадської ради Михайло Андрусяк. На порядку денному заслухали 3 питання.

 

По першому питанню «Про інвестиційну діяльність в Коломийському районі» доповіла начальник відділу євроінтеграції, зовнішніх зв’язків, інвестицій та туризму управління  економіки райдержадміністрації Надія Корженко.

 

Також  заслухали питання «Про патріотичне виховання дітей підчас оздоровлення та відпочинку літом 2017 року» та «Про подання пропозицій до орієнтованого плану роботи Громадської ради у II півріччі 2017 року.

 

Члени громадської ради взяли активну участь в обговоренні піднятих питань та надали свої пропозиції. По кожному з питань були прийняті відповідні рішення.


Актуальна інформація

«ЕКСПО-2017» у Казахстані!

 

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Захистимо Україну разом
Перелік тестових питань

Перелік тестових питань при проведенні конкурсів на заміщення вакантних посад

До уваги кандидатів на посади державної служби! Оновлено перелік тестових питань!

увага , конкурс !

Заміщення вакантної посади директора Торговицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 

Увага, конкурс!
Процедура тестування претендентів на посаду керівника навчального закладу Коломийської районної ради
Життя і творчість Івана Франка
"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації
0800501554

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області