Коломийська районна державна адміністрація

21 листопад 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


 

Офіційний веб-сайт   Електронна пошта: 23806257@mail.gov.ua   Коломийська РДА на FaceBook

 

 

 

Безвізовий діалог Україна – ЄС   «Подорожуємо по безвізу : запитання - відповідь»

Відеороліки про безвізовий режим з ЄСНовини
21.11.2017 | Коломийську дитячу лікарню наступного року чекає капітальний ремонт

21.11.2017 | У Коломийському пологовому ремонтують родильно-операційний блок

21.11.2017 | Президент: День Десантно-штурмових військ Збройних Сил України відзначатимуть 21 листопада

 

Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко підписав  Указ «Про встановлення в Україні Дня Десантно-штурмових військ Збройних Сил України», який відзначатиметься щороку 21 листопада.

Про це Президент повідомив під час урочистої церемонії перейменування Високомобільних десантних військ у Десантно-штурмові війська Збройних Сил України та встановлення Дня Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Глава держави зазначив, що сьогодні в Україні також відзначають день Собору Архистратига Михаїла, а цей святий є небесним покровителем українських десантників.

«Тож цілком логічно саме 21 листопада відзначати й ваше професійне свято. Звичне 2 серпня – то дата першого стрибка парашутистів в Московському військовому окрузі. До чого ж тут ми? Москва – не Київ. Так само як і «Україна – не Росія», - заявив Петро Порошенко.

Він зауважив, що десантники отримали берети нового зразка із новим знаком: «Відтепер – це купол парашута, як символ десантних підрозділів у всьому світі, крила Архистратига Михаїла і вогняний меч, яким він уражає ворогів роду людського».

Глава держави також повідомив, що як Верховний Головнокомандувач також прийняв рішення змінити назву Високомобільних десантних військ, відійти від радянсько-російської абревіатури ВДВ. «Бо російські «ВДВ» від літа 2014 року беруть безпосередню участь в окупації українського Донбасу і кримські «зелені чоловічки» – то теж вони»,- підкреслив він.

Президент постановив запровадити нову назву – Десантно-штурмові війська Збройних Сил України. «Вона, врешті-решт, більшою мірою відповідає цілям і функціям цього роду військ в умовах сучасних бойових дій», - зауважив Петро Порошенко.

«Започаткування нового Дня десантника є частиною українізації історико-політичного календаря – на заміну нав’язаному нам радянсько-російському. Нагадаю, ще 2014 року ми поклали край шизофренічній традиції святкувати головне військове свято в унісон з країною-агресором. Саме тоді я запровадив День захисника України – 14 жовтня», - підкреслив Верховний Головнокомандувач.

Президент від імені українського народу висловив щиру подяку усьому особовому складу Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

«Вітаю вас з вашим професійним святом, яке ви вперше відзначаєте 21 листопада. Ви – рішучі й сміливі, патріотичні й згуртовані. Ви – відчайдушні, сильні волею та незламні духом. Ви – підготовлені до виконання найскладніших завдань в умовах неймовірних фізичних і психологічних навантажень. Ви – завжди там, де найважче, де потрібна відвага та стійкість, швидкість і рішучий натиск. Словом, ви – завжди перші», - звернувся до десантників Глава держави.

21.11.2017 | Глава Уряду: Соціальний захист учасників Революції Гідності - обов'язок Уряду, кожен герой має відчути опіку і допомогу

 

Соціальний захист учасників Революції Гідності та їх сімей був і залишається важливим питанням порядку денного роботи Уряду України. І кожен учасник цих надзвичайних для України подій має відчути опіку та допомогу. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Напередодні чергової річниці Революції Гідності, Глава Уряду зустрівся  з її учасниками.

"Важливо, що ми знаходимо взаємодію, - сказав Володимир Гройсман. - Ми не зустрічаємося під дату. Ми збираємося, аби звірити годинники, проговорити проблеми і знайти їх вирішення".

Під час зустрічі сторони обговорили широкий спектр питань - від організації навчання, оздоровлення до забезпечення людей житлом та внесення змін до законодавства щодо соціального статусу учасників Революції. За підсумками дискусії, Глава Уряду запропонував надати до Кабінету Міністрів низку пропозицій та визначити, таким чином, подальші кроки в соціальній політиці Уряду та органів місцевої влади.

"Будуть відповідні доручення і по лінії МОЗ, МОН тощо. Ми також маємо поставити крапку в фінансуванні коштів, на які ви маєте право, - сказав Глава Уряду - Ми все зробимо для того, аби нам не було соромно дивитися в очі нашим героям, їхнім родинам і нашим дітям".

21.11.2017 | Звернення голови облдержадміністрації Олега Гончарука з нагоди Дня Гідності та Свободи

news-image

 

Сьогодні українці відзначають четверту річницю Революції Гідності, яка має водночас світлий і трагічний колір. Адже за всі роки незалежності Україна переживає, мабуть, найдраматичніший період.

 

Політичне протистояння на Євромайдані 2013 року вилилося у численні людські жертви. На вівтар всенародної перемоги було покладено життя Героїв Небесної Сотні. Те, що відбулося на Майдані Незалежності в Києві і на майданах в багатьох містах України та закордоном, здивувало весь світ. Захоплював мирний протест і приголомшила чиста жертва Небесної Сотні.

 

Україна заплатила високу ціну за свій європейський вибір на Майдані і продовжує платити у війні на Донбасі. Ми відвойовуємо власну розтоптану гідність, Богом нам дану і заявляємо про неї світові.

 

Україна цьогоріч здобула безвіз та увійшла в зону вільної торгівлі з Європейським Союзом. Власне заради цієї мрії мільйонів українців, яку було знехтувано можновладцями, у листопаді 2013 року і розпочалася Революція Гідності.

 

З реакції багатьох європейських країн, з того як довго і складно вони вирішують питання санкцій щодо Росії, як довго вагаються між підтримкою цінностей і фінансовими аргументами, розуміємо, що перед нами ще довгий шлях, який необхідний не лише нам самим, але й цим європейцям, які призабули ідеали, на яких побудована Європа.

 

Сьогоднішній день – це день молоді, день нашого майбутнього, нашої гідності і свободи, за яку віддали життя лицарі Небесної Сотні, мрією яких були не сльози, а вільна демократична країна, у якій кожен має право на майбутнє і на вільний вибір.

 

Серед полеглих чимало прикарпатців, перед якими у вдячності і вічній пам’яті низько схиляємо голови.

 

Низький уклін народові України за мужність, героїзм та терпіння. Шана і подяка усім, хто докладається своєю щоденною працею утверджувати незалежність Вітчизни, зміцнює її обороноздатність, розвиває економіку та впроваджує необхідні реформи.

 

Тому заради їх пам’яті кожен сам на себе має покладати відповідальність. Попереду ще немалий шлях. Тому не опускаймо рук, не впускаймо смутку у свої серця. А головне – пам’ятаймо, чого очікують від нас ті, які віддали свої життя, щоб ми могли іти цим шляхом і ніколи не сумніватися у своїй меті.

 

Вічна слава Героям, які віддали своє життя за нашу з вами свободу.

 

Слава Україні!

 

Героям слава!

 

Голова обласної державної адміністрації                               Олег Гончарук

21.11.2017 | Президент разом з дружиною вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

 

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяли участь у церемонії вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Президентське подружжя встановило лампадки до Хреста на місці загибелі Героїв Небесної Сотні та вшанувало їх пам’ять.

21.11.2017 | Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Гідності та Свободи

          Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем Гідності та Свободи!

          У новітній історії українці двічі виходили на Майдан для захисту свого європейського вибору, гідності та свободи. Під час другого Майдану, чотири роки тому, розгорнулися події, які призвели до кардинальних змін в українському суспільстві. Всупереч і на противагу жорстокості та тотальному тиску правлячого режиму країна згуртувалася, а її громадяни вкотре довели, що шлях України – європейська цивілізація, і ми самі будемо вирішувати наше майбутнє.

          Сьогодні Україна з труднощами, але невпинно рухається шляхом реформування майже кожної суспільної та державної сфери. Співпраця України із західними партнерами, насамперед Європейським Союзом і НАТО, вийшла на якісно новий рівень. Угода про асоціацію з Європейським Союзом дає можливість поглиблювати торговельну, економічну, енергетичну інтеграцію з країнами – членами Європейського Союзу і водночас приводити національне законодавство у відповідність з європейським. Україна продовжує розширювати зону вільної торгівлі з іншими країнами Заходу, що збагачує національну економіку, активізує конкуренцію та заохочує вітчизняні підприємства відкривати нові ринки збуту. Співпраця з НАТО ще ніколи не була такою інтенсивною та плідною – в перспективі українська армія відповідатиме базовим стандартам Альянсу.

          Всупереч зовнішнім викликам – анексії Автономної Республіки Крим та бойовим діям на Донбасі, розв’язаним російсько-терористичними військовими формуваннями, – Україна, зазнавши ресурсних, економічних, промислових, інфраструктурних, а головне людських втрат, вистояла і переборола кризові явища. Ми робимо все можливе, щоб економічне зростання не втрачало динаміки. Стабілізовано фінансовий сектор. Підвищуються мінімальні пенсії та зарплати. Стартувала медична та освітня реформи. Модернізуються автошляхи. Пріоритетом залишається децентралізація, яка дає змогу акумулювати кошти і повноваження на місцях, створює можливості для розвитку регіональної економіки та соціальної сфери.

          День Гідності та Свободи – свято особливе, бо за ним стоять місяці безпрецедентної мужності, жертовності і відваги наших громадян – чоловіків і жінок, людей похилого віку і молоді, людей різних політичних переконань і культурних уподобань, різних мов і віросповідання, які всьому світу продемонстрували рішучу протидію свавіллю, беззаконню, безкарності. Водночас це – свято пам’яті про подвиг новітніх українських героїв, свято нашої єдності, нашої непохитної волі! Разом ми змінимо Україну, адже ніщо не зламає людей, у чиїх серцях є місце для високих ідеалів Гідності та Свободи.

          Слава Україні!                                                               Героям слава!

 

Прем’єр-міністр України                                             Володимир ГРОЙСМАН

21.11.2017 | Шановні краяни! Щиро вітаємо вас з Днем Гідності та Свободи!

          У цей знаменний і величний день з гордістю говоримо про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти.

          Події, що відбувалися з нашим суспільством на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та усіх громадян. У такий важливий час змін нашим святим обов’язком є відродження країни, утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, а також належна шана патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

          Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які воюють на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструє щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

          Сьогоднішній день – це незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави.

          Щиро дякуємо кожному з вас за те, що ви – патріоти, за те, що робите все можливе, аби світ побачив нову Україну такою, що формує нове обличчя демократичної Європи.

          Закликаємо вас до миру, порозуміння й згуртованості.

          У цей день хочемо побажати всім Вам віри та сили духу, патріотизму, спільної мети та успішних реалізацій всіх цілей, здійснення мрій!

Голова районної державної адміністрації                                                     Любомир Глушков

Голова районної ради                                                                                                Роман Дячук

20.11.2017 | Відбудуться районні урочистості з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи

 

 

20.11.2017 | У дні сторіччя УНР хочу закликати всі політичні сили до єдності заради України – Президент

          Президент Петро Порошенко переконаний, що політичні сили України мають бути єдиними заради доброго майбутнього нашої держави. Про це він заявив під час зустрічі з учасниками Революції Гідності та батьками Героя України Сергія Нігояна у Дніпрі.

          Звертаючись до присутніх, Глава держави наголосив, що сучасні українці мають пам’ятати події столітньої давнини, коли українці, підписавши Третій універсал Центральної Ради та тим самим проголосивши незалежність Української Народної Республіки, не змогли втримати влади.

          «Він проголошував (Третій Універсал - Ред.) Українську Народну Республіку в межах Київщини, Поділля, Волині, Чернігівщини, Полтавщини, Харківщини, Херсонщини, Таврії і, звичайно ж, Катеринославщини з її запорізьким козацьким корінням», - сказав Петро Порошенко, зазначивши, що хоч в Петербурзі в ті дні вже орудували та безчинствували бойовики, автори Універсалу вірили у можливість зв’язку з демократичною Росією.

          «І сам Універсал, і чітке окреслення кордонів УНР, і поступовий перехід влади до українських державних органів – Центральної Ради та Генерального Секретаріату – все це вело до неминучого декларування нашої з вами української незалежності. Саме тому це так важливо», - підкреслив Глава держави, наголосивши, що для сучасних українців «головне зараз пам’ятати чому наші предки тоді цю незалежність втратили, загубили».

          «Як казав учасник подій того часу В’ячеслав Липинський: «не завойовані ніколи чужою зброєю, а завжди українці лише власним внутрішнім розладом підпадали під зовнішній вплив». Тому в дні сторіччя УНР я хотів би ще раз наголосити і закликати всі політичні сили до єдності – єдності заради України», - акцентував Президент та зауважив, що останні чотири роки були дуже важкими для нашої держави.

          Він також звернув увагу на те, що попри 100 років, що минули, Росія так і не змогла змиритися з існуванням Української незалежної держави. «Інстинкти, рефлекси та фобії Москви залишаються за ці сто років абсолютно незмінними. І тепер вже очевидно, що і спецоперація Кремля зі зриву підписання Угоди про асоціацію з ЄС теж була частиною гібридної війни проти України», - констатував Петро Порошенко.


Актуальна інформація

IV Фестиваль духовної пісні "Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю" (Відео анонс)

ОГОЛОШЕННЯ

21 листопада 2017р. в приміщенні районної державної адміністрації відбудеться особистий виїзний прийом громадян першим заступником голови обласної державної адміністрації Савкою Марією Володимирівною.

Попередній запис за телефоном (03433) 4-74-28 або за адресою м.Коломия, вул. Верещинського,17, каб. №6.

Обережно , шахраї !

Останнім часом почастішали випадки звернень, нібито за дорученням керівництва облдержадміністрації, до керівників підприємств, організацій та установ різних рівнів і форм власності щодо надання фінансової допомоги на лікування дітям-сиротам учасників АТО чи під іншими приводами.

Мова йде про перерахування коштів на проживання, купівлі одягу та харчування переселенців зі Сходу України тощо.

Облдержадміністрація не ініціювала жодних таких акцій зі збору коштів і ніяких відповідних доручень з цього приводу не надавала.

При виявленні таких фактів необхідно негайно повідомляти правоохоронні органи.

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Захистимо Україну разом
Україна-НАТО
Перелік тестових питань
До уваги кандидатів на посади державної служби! Оновлено перелік тестових питань!
увага , конкурс !

Заміщення вакантних посад директорів шкіл

Увага, конкурс!
Процедура тестування претендентів на посаду керівника навчального закладу Коломийської районної ради

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області