Коломийська районна державна адміністрація

21 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Новини
 На головну
12 Червень 2018 | З ініціативи Івано-Франківського ЦРМС громади навчали останнім новаціям у сфері публічних закупівель

             Протягом двох днів представників ОТГ Івано-Франківської та Закарпатської областей фахівці журналу «Радник в сфері державних закупівель» спільно з Івано-Франківським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», знайомили з останніми новаціями у сфері держзакупівель та в роботі електронного майданчика Рrozorrо.

«Головним завданням Центру розвитку місцевого самоврядування є сприяння утворенню нових об’єднаних громад. Проте, не менш важливою складовою є підтримка новостворених ОТГ, які скористались усіма перевагами реформи децентралізації. Тож з допомогою фахівців у сфері державних закупівель ми допомагаємо громадам з самого початку грамотно працювати з бюджетними коштами», - наголосив директор ІФ ЦРМС Руслан Панасюк відкриваючи тренінг.

У рамках тренінгу на тему «Закон «Про публічні закупівлі» від теорії до практики. Особливості роботи з майданчиками та веб-порталом prozorro.gov.ua» представників громад знайомили із практичними засадами формування тендерного комітету та визначенням уповноважених осіб замовника, плануванням процедур закупівлі, а також з останніми новаціями у оформленні тендерної документації, роботою в системі Рrozorrо.

«Проведення закупівель – одне з головних питань після затвердження бюджету громади. Адже видаткова частина бюджету – це кошти, за які проводяться закупівлі. Велика частина з них – це закупівлі, які проводяться на умовах тендеру. Тому це питання ТОР-2 після складання бюджету», - наголосила радник з питань місцевих фінансів Івано-Франківського Оксана Швець.

Найбільше учасників тренінгу цікавили питання допорогових та надпорогових закупівель. Насьогодні, як розповіла головний редактор журналу «Радник в сфері державних закупівель» Крістіна Бєлякова, до порогові закупівлі законом не регулюються. Але згідно статистики Рrozorrо сьогодні з використанням цього електронного майданчика для закупівель «допоргів» проводять на сукупно більшу суму з використанням прямих договорів. Тобто замовники не використовують власне систему Рrozorrо, а розміщують звіти про укладені договори.

«Поки що це не є порушення закону, замовник самостійно вирішує і або проводить допорогову закупівлю, або розміщує звіт по вже укладеному договору. Але наразі ми маємо законопроект, який був зареєстрований у Верховній Раді як невідкладний Президентом України. Якщо його приймуть, то всі до порогові закупівлі фактично підведуть під закон «від 50 тисяч гривень». Це призведе до того, що замовники будуть зобов’язані проводити процедуру допорогової закупівлі за законом. Це може стати необхідністю вже у найближчому майбутньому», - наголосила Крістіна Бєлякова.


Архів новин

Актуальна інформація

Оголошення

Районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:  керівника державного підприємства «Районне госпрозрахункове архітектурно-планувальне проектно-виробниче бюро Коломийської районної державної адміністрації».

Будівництво меморіалу

Шановні жителі Коломийського району
За ініціативи військової частини, яка дислокується в м.Коломиї по вул.Моцарта у 2018 році заплановано звести «Меморіальний комплекс  захисникам України ХХІ сторіччя» (з вільним доступом).

Анонс

В Івано-Франківській торгово-промисловій палаті 15 червня 2018р. о 10:00 буде проходити практикум на тему: Стратегічний розвиток територій, залучення інвестицій, зовнішньо – економічна діяльність. Територіальне співробітництво.

Оголошено проведення конкурсу "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році
Оголошено проведення конкурсу "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році
Прийом творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола

Держкомтелерадіо оголошує про прийом з 1 червня творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики, який триватиме до 10 серпня 2018 року.

Увага , конкурс !
Конкурс на заміщення вакантної посади, оголошений 4 червня 2018 року (головного спеціаліста сектору контролю апарату районної державної адміністрації; провідного спеціаліста загального відділу апарату районної державної адміністрації на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку
КОНКУРС МІКРОГРАНТОВИХ ПРОЕКТІВ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ СІЛЬСЬКОЇ МІСЦЕВОСТІ

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Медична реформа

 

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області