Коломийська районна державна адміністрація

25 Травень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Новини
 На головну
16 Травень 2018 | Антикорупційний суд має стати головним елементом довіри суспільства при вирішенні спірних питань, – Олександр Саєнко

  Реформа судової системи відіграє одну з важливих ролей в процесі викорінення корупції на всіх гілках державної влади та в громадянському суспільстві, вважає Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко.

"Я особисто та Уряд на чолі з Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом в цілому не задоволені тим рівнем запобігання корупції, який в нас сьогодні існує. Ідеальна ситуація буде тоді, коли людина не буде обирати, дати 200, 300 чи 1000 гривень, щоб зменшити чергу, якісніше отримати послугу, а такі явища є", - сказав він у ході заходу з питань подолання корупції та антикорупційних комунікацій, що проходив в Будинку Уряду 15 травня.

За словами Міністра, тут важливу роль відіграє питання ефективності саме судової системи.

"Коли ми йдемо до суду як в останню інстанцію, ми віримо в те, що він має прийняти правильне рішення, і так має бути! Головне, щоб громадяни розуміли, що держава, Уряд, влада - на боці суспільства і зацікавлені в тому, щоб знизити рівень корупції", - констатував Олександр Саєнко.

В цьому питанні, за його словами, важлива не тільки робота безпосередньо правоохоронних органів, але й інституційний блок реформ, які впроваджує Уряд. 

Міністр назвав прикладом таких реформ впровадження прозорої системи державних закупівель, яка вже знизила рівень корупції, проведення реформи приватизації, заміну менеджменту на місцях, впровадження нових незалежних наглядових рад. 

"         Не слід забувати й про питання роботи Державної фіскальної служби. Наприклад, 2-3 роки тому відшкодування ПДВ мало багато проблем: якісь реєстри, потрібно було з кимось домовлятися. Зараз 97% коштів по ПДВ повертаються упродовж місяця, жодної скарги сьогодні немає. Також це питання дерегуляції і електронного урядування, коли багато актів скасовується, а також сьогодні більш ніж 60 послуг можна отримати в електронному вигляді, не йдучи до чиновника, не стоячи в чергах", - повідомив Олександр Саєнко.

Резюмуючи сказане, він підкреслив, що паралельно з відбудовою судової системи, правильної мережі роботи правоохоронних органів важливо й говорити з суспільством про ці речі. 


Архів новин

Актуальна інформація

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Медична реформа
Захистимо Україну разом
Україна-НАТО
Життя і творчість Івана Франка
Для громадян з порушенням слуху

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації
0800501554

 

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області