Коломийська районна державна адміністрація

25 Травень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Новини
 На головну
16 Травень 2018 | Обговорено питання про стан облаштування засобами дистанційної передачі даних вузлів обліку природного газу на об’єктах бюджетної сфери та стан розрахунків за природний газ

          Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ярослава Паранюка відбулася нарада з питань розподілу природного газу бюджетним установам області.

Участь в її роботі взяли директор департаменту економічного розвитку,промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Жанна Табанець,керівники газорозподільних підприємств ПАТ«ІваноФранківськгаз»Віталій Шульга і ПАТ«Тисменицягаз» Василь Вітюк,завідувач сектору НКРЕКП в області Володимир Серединський,а також представники департаменту освіти, науки та молодіжної політики, департаменту охорони здоров’я,департаменту соціальної політики та управління культури,національностей та релігій облдержадміністрації,райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад.

Увага  присутніх акцентувалася на тому, що відповідно до постанови НКРЕКП від 27.12.2017 року № 1437  з 1 серпня 2018 року має відбутися впровадження добового балансування на ринку природного газу України.

При цьому для  забезпечення належної організації добового балансування на ринку природного газу України згідно з постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року № 2494 «Про затвердження Кодексу газорозподільних систем» необхідно здійснити заходи з облаштування комерційних вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних.

За підсумками наради, головам райдержадміністрацій і керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації доручено, а  міським головам міст обласного значення і головам об’єднаних територіальних громад рекомендовано активізувати роботу з облаштування засобами дистанційної передачі даних вузлів обліку природного газу закладів освіти, медицини, соціальної політики та культури.

Також обговорювалися питання стану розрахунків за спожитий природний газ бюджетними установами області протягом опалювального періоду 2017/18 року. Головам Городенківської, Тлумацької, Тисменицької, Косівської та Коломийської райдержадміністрацій доручено вжити дієвих заходів щодо погашення простроченої заборгованості.


Архів новин

Актуальна інформація

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Медична реформа
Захистимо Україну разом
Україна-НАТО
Життя і творчість Івана Франка
Для громадян з порушенням слуху

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації
0800501554

 

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області