Коломийська районна державна адміністрація

17 грудень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Новини
 На головну
16.12.2017 | Відбулась робоча поїздка керівництва району щодо ознайомлення з роботою закладів освіти, культури та медицини с.Ковалівка

 

 

15 грудня 2017 року відбулась робоча поїздка голови райдержадміністрації Любомира Глушкова та голови районної ради Романа Дячука щодо ознайомлення з роботою закладів освіти, культури та медицини с.Ковалівка. У виїзній нараді також взяли участь народний депутат Юрій Тимошенко, заступник голови райдержадміністрації Любов Михайлишин, Ковалівський сільський голова Руслана Венгринська, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Галина Микитюк та головний лікар комунального закладу Коломийської районної ради «Коломийський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Богдан Джалапин.

За словами голови райдержадміністрації Любомира Глушкова метою даної поїздки було те, щоб на власні очі побачити, які нагальні проблеми існують у даному населеному пункті та водночас оцінити результати роботи за минулий рік.

Перш за все відвідали Ковалівську ЗОШ I-III ступенів, виявили основні проблемні питання діяльності закладу. Зокрема, питання облаштування шкільного подвір’я тротуарною плиткою, реконструкція системи опалення, утеплення теплотраси, заміна електропроводки та класних дверей. Провівши огляд цієї сфери голова райдержадміністрації Любомир Глушков дав доручення начальнику управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Галині Микитюк вжити необхідних заходів.

Цьогоріч, за сприяння народного депутата Юрія Тимошенка оновили медичну сферу: замінено вікна та двері в амбулаторії загальної практики сімейної медицини. З районного бюджету були виділені кошти для встановлення лічильника обліку теплової енергії та проведена реконструкція системи опалення і на сьогоднішній день всі роботи у цьому напрямку виконано. Також з районного бюджету виділено кошти на придбання медичного обладнання – гемоглобінометру, голкодиструктору та пульсоксиметру.

В рамках об’їзду відвідали і Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), щоб подивитись чи ліквідовані наслідки нещодавнього буревію, внаслідок якого був пошкоджений дах. Оглянули структурні підрозділи територіального центру та відвідали його підопічних. На даний час на утриманні в стаціонарному відділенні територіального центру перебуває 30 осіб. Підопічні Ковалівського стаціонарного відділення забезпечені медикаментами та чотириразовим харчуванням.

Як зазначив голова районної ради Роман Дячук - утримання амбулаторії та Територіального центру відбувається за кошти районного бюджету, проте Коломийський район майже наполовину став меншим і фінансування таких закладів стає тягарем, однак є перспективний план про приєднання Ковалівки до об’єднаної територіальної громади і це питання врегулюється протягом року. Також Роман Дячук наголосив, що інші громади повинні розуміти, що тут лікуються та проживають і їхні люди, тому ці установи очікують на підтримку даних громад.

Серед проблемних питань села є ремонт дороги, у зв’язку з цим, за сприяння народного депутата Юрія Тимошенка уже узгоджено проект, проведено експертизу і з весни 2018 року будуть виділені кошти для проведення ремонтних робіт.


15.12.2017 | УВАГА!

Картинки по запросу субсидія

Згідно з доопрацюваннями до програмного забезпечення та на підставі листа-завдання Міністерства соціальної політики України  від 28.07.2017 року №1676/0/111-17/206 для призначення всіх видів допомог з 1 грудня 2017 року всім одержувачам необхідно зазначати в документах ідентифікаційні номери всіх членів сім'ї (в тому числі неповнолітнім дітям).

Для призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату  житлово-комунальних послуг, на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива потрібно  надати до управління праці та соціального захисту населення Коломийськоїрайдержадміністрації паспортні дані та ідентифікаційні номери дітей, яким станом на 1 січня 2017 року виповнилося 14 років.


15.12.2017 | Нідерландські інвестори готові вкладати кошти у реалізацію проектів на Прикарпатті

news-image

 

Такими намірами сьогодні під час зустрічі з першим заступником голови обласної адміністрації Марією Савкою поділилися Почесний консул Королівства Нідерландів у Львові Андрій Гринчук і заступник керівника економічного відділу Посольства Королівства Нідерландів у м. Києві Джейхун Остовар.

 

Дипломати виявили зацікавленість щодо капіталовкладень у розвиток торгівельної сфери, у напрямку поводження з твердими побутовими відходами та галузі сільського господарства.

 

За словами Андрія Гринчука, Посольство Королівства Нідерландів неабияк прагне налагодити співпрацю у різних сферах діяльності як на урядовому рівні, так і між українськими та нідерландськими бізнес-спільнотами.  Задля цього дипломати організовуватимуть в Голландії заходи, на які запрошуватимуть компанії з метою демонстрації можливостей інвестування в українські проекти.

 

Зі свого боку Марія Савка зазначила, що між Урядом Нідерландів та владою Прикарпаття склалися тісні стосунки. За останні роки суттєво зріс майже до 19 млн дол. США експорт вітчизняних товарів на ринки Королівства, а нідерландські інвестиції сягнули 23 відсотків від загальної кількості капіталовкладень.

 

«Цього року в області відновило роботу одне з найбільших та  найстаріших нафтопереробних підприємств «Нафтохімік Прикарпаття», сировина для його поступає із Нідерландів, - зазначила управлінець. – Досвід тісної співпраці ми також отримали під час напрацювання в області Стратегії поводження з твердими побутовими відходами, коли голландські експерти запропонували сучасні підходи до вирішення даної проблеми. Тож впевнена, що співробітництво триватиме, а його результатами стануть спільно реалізовані проекти».

 

Зокрема, перспективними для інвестування нідерландців, на переконання Марії Савки, може стати переробка сільськогосподарської продукції, глибока переробка деревини, а також виготовлення обладнання для нафтопереробної галузі.

 

На завершення зустрічі перший заступник голови ОДА запросила дипломатів на Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону «Карпатський простір», розповіла про проект «Єврокарпатська ініціатива», у рамках якого проводяться зустрічі з інвесторами і економічні форуми, що дають імпульс для розвитку взаємної співпраці.


15.12.2017 | Незалежний суд є гарантією нашого суверенітету – Президент

 

Незалежний суд є гарантією суверенітету України і саме задля забезпечення неупередженості, незалежності судів нашої держави проводилася судова реформа, наголошує Президент Петро Порошенко.

«Сьогодні вже ні в кого не виникає сумнівів, що такі принципи як верховенство права, компетентність, незалежність та неупередженість, і, безумовно, відповідальність – є основою не тільки справедливого суду, але є основою правової держави – правової держави Україна. Незалежний суд є гарантією нашого суверенітету», - сказав Глава держави під час виступу з нагоди початку роботи нового Верховного Суду.

Саме на таких принципах нині і вибудовується нова судова система України, підкреслив він. «Ті кроки, які ми з вами зробили рік тому у напрямку деполітизації та посилення незалежності судової влади, вже сьогодні дали перший вагомий результат», - констатував Петро Порошенко та додав, що сьогодні судді нового Верховного Суду розпочинають відправляти правосуддя іменем України.

Президент нагадав, що рівно місяць тому відбулося складання присяги, формування суддями нового Верховного Суду. «Сьогодні, 15 грудня 2017 року реалізується те, над чим ми працювали всі три роки – починає роботу новий Верховний Суд України», - підкреслив він.

Глава держави зазначив, що початком реформи стало внесення ним до Верховної Ради, розробленого Конституційною комісією, законопроекту про внесення змін до Конституції України в частині судової реформи. «Вони, ці зміни, привели її у повну відповідність до європейських стандартів правосуддя», - підкреслив Петро Порошенко та подякував Венеційській комісії і її голові пану Букіккіо за активну співпрацю і повну підтримку цих конституційних змін, а також за їх підтримку Радою Європи, Євросоюзом, американськими партнерами. «Врешті-решт, дуже важливо, що 335 народних депутатів Верховної Ради України підтримали ці конституційні зміни», - додав він.

Також Президентом були внесені до Парламенту розроблені Радою з питань судової реформи законопроекти «Про судоустрій і статус суддів», «Про Вищу раду правосуддя», зміни до процесуального законодавства. «Всі ці законопроекти, а це величезна робота, вже ухвалені і мають зробити українське судочинство сучасним і ефективним. І головне – зробити судову владу України сильною, незалежною і відповідальною. І що дуже важливо, що роль Верховного Суду в забезпеченні сили, незалежності та відповідальності судової системи є і має бути абсолютно ключовою», - наголосив Петро Порошенко.

Глава держави назвав символічним той факт, що новий Верховний Суд розпочинає роботу в День працівників суду. Він також звернув увагу присутніх на те, що цьогоріч Україна відзначає сто років з дня заснування Генерального Суду – найвищого судового органу Української Народної Республіки.

«Століття тому, виборюючи українську незалежність, наші предки розуміли важливість неупередженого, незалежного і справедливого суду», - наголосив Петро Порошенко і процитував Циркуляр від 27 листопада 1917 року: «На підставі закону, виданого Українською Народною Республікою, Українською Центральною Радою, всім судовим установам і суддям на території УНР належить проголошувати присуди, вироки і постанови «Іменем Української Народної Республіки».

Президент ще раз подякував всім, хто брав участь у розробці зазначених законопроектів, підготовці їх до голосування, Уряду за ефективну співпрацю, яка забезпечила фінансову незалежність суддів, українським парламентарям, «які відкинули політичні мотивації і об’єдналися заради України» та громадськості, що підтримала судову реформу.

Голова Верховного Суду Валентина Данішевська нагадала, що конкурс із добору суддів до нового ВС тривав рік. «Впевнена, що до Верховного Суду потрапили кращі. І завдяки новому Закону вдалося поєднати в складі ВСУ потенціал трьох юридичних професій: професійні судді, адвокати та науковці. Думаю, що ця синергія допоможе нам вивести Верховний Суд на високий рівень», - сказала вона. Водночас, Валентина Данішевська додала, що судді ВСУ мають зростати щодня і для цього у них є велике бажання, ресурси, підтримка та допомога українських та міжнародних організацій.

Валентина Данішевська зауважила, що професіоналізм – не єдине, що потребують судді ВСУ, щоб змінити судову систему. «Нам потрібна незалежність від інших гілок влади. Президент України та Верховна Рада відмовилися від своїх повноважень, які давали їм можливість впливати на судову систему. Прийнято зміни до Конституції, новий Закон про судоустрій та статус суддів. І в цих Законах ми бачимо незалежність не лише як гасло, а як реальні норми, які дадуть нам можливість тримати судову систему незалежною», - наголосила вона.

Голова ВСУ підкреслила, що судді працюватимуть над тим, щоб незалежність суду була не лише на папері, а її відчували у житті: «Ми повинні переконати людей своїми рішеннями, що суд в Україні є. І що це не є технічна система, через яку просто потрібно пройти аби потрапити до Європейського Суду з прав людини і там захистити свої права. Українці мають бути захищені в Україні».


15.12.2017 | Передача земель місцевому самоврядуванню та ОТГ утричі підвищить ефективність їхнього використання

news-image

Реформа децентралізації дає громадам три основні інструменти для розвитку: можливості, повноваження, ресурси. І найголовнішим ресурсом для розвитку місцевого самоврядування є земля, розпоряджатися якою теж мають громади.

Про це на конференції «Децентралізація, управління землями та розвиток громад» наголосив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Він наголосив, що при передачі земельних ресурсів місцевому самоврядуванню і ОТГ, ефективність їх використання збільшиться утричі. «Цене тільки питання надходження податків, це потужний ресурс для розвитку громад, які отримають незалежність в управлінні землями. Також – це інструмент для більш якісного та обґрунтованого планування територій. І найголовніше – це стимул до подальшого об’єднання громад», - наголосив Зубко.

«На сьогодні в Україні об’єднані 692 територіальні громади. Кожна із них має розуміти, який додатковий ресурс у вигляді землі вона отримає. Для тих, хто вагається, це додатковий аргумент на користь об’єднання», - зауважив він.

Геннадій Зубко зазначив, що в Україні є необхідне законодавче підґрунтя щодо передачі земельних ресурсів в управління ОТГ. Це, зокрема, урядовий законопроект 7118 і законопроект 7363, ініційований Президентом України, зареєстровані в парламенті.

«Досі земельні питання лишається корупційною складовою. Маємо якнайшвидше змінити ситуацію. Тож необхідно ухвалювати закон, який надає громадам право управляти своїми землями. І робити це треба якнайшвидше. Без нього говорити про розвиток громад та поступ децентралізації буде важко», - підкреслив урядовець.


15.12.2017 | Звітували народні колективи Коломийщини

Два муніципальні, народні аматорські колективи Коломийщини підтверджували свої почесні звання. 13 грудня в залі міського палацу культури «Народний дім» вони символічно представили по 13 творів із своїх концертних програм. Оцінювало виступи ансамблів поважне журі із обласного центру.


15.12.2017 | У Службі зайнятості запрацювала «гаряча лінія» 0 800 50 99 66

news-image

 

Із 14 грудня по всій Україні розпочала роботу «гаряча лінія» державної служби зайнятості. Відтепер всі питання стосовно реєстрації в центрах зайнятості, надання послуг роботодавцям та інші консультації можна отримати за єдиним безкоштовним номером 0 800 50 99 66.

 

Про це під час офіційного відкриття повідомила заступник голови Державної служби зайнятості (центрального апарату) Юлія Жовтяк.

 

«До сьогодні у кожній області працювали відповідні місцеві телефони «гарячих ліній». Проте, була відсутня єдина централізована інформаційна служба, яка б надавала інформаційно-консультаційні послуги. Відтепер, це єдиний простий та безкоштовний номер, за яким усі бажаючі можуть зателефонувати та задати будь-які запитання. Ми почуємо кожного, адже щодня покращуємо свою роботу, а наші послуги стають більш доступні та якісні», – зазначила Ю. Жовтяк.

 

За її словами, Служба зайнятості – це сервісна установа, яка щорічно надає послуги з працевлаштування для майже півтора мільйона людей. Щодня за допомогою служби роботу знаходять понад 3000 українців. «Гаряча лінія» має зробити звернення до Служби зайнятості більш простим та зрозумілим.

 

За номером 0 800 50 99 66 можна буде дізнатись інформацію про повний перелік послуг Служби зайнятості. Також про те, які документи потрібні для отримання тієї чи іншої послуги, контактні телефони центрів зайнятості, адреси та багато іншого.

 

Разом із тим, через «гарчу лінію» не можна буде отримати інформацію щодо виплат допомоги по безробіттю та іншу конфіденційну інформацію конкретної особи. Для цього зареєстрованому безробітному необхідно особисто звернутися до центру зайнятості з документами, які підтверджують особу.

 

Територіально «гаряча лінія» створена на базі Київського обласного центру зайнятості. Додатково, крім основних питань, можна буде надати свої пропозиції щодо покращення роботи конкретного центру зайнятості чи служби зайнятості в цілому.

 

Нагадаємо, що у січні цього року Служба зайнятості запустила в роботу «електронну чергу» для безробітних. За допомогою цього сервісу, який доступний за посиланням: http://www.dcz.gov.ua/EReception/, кожен бажаючий може записатись на первинний прийом до будь-якого центру зайнятості не виходячи з дому.


15.12.2017 | Питання щодо збільшення переліку адміністративних послуг обговорили на колегії профільного департаменту ОДА

news-image

 

Відбулася колегія департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, участь в якій взяли заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк та директор департаменту Жанна Табанець.

 

Під час заходу обговорювалося питання щодо можливості збільшення переліку адміністративних послуг, що надаються через центри надання адміністративних послуг. Останнє передбачено розпорядженням Кабінету міністрів України від 16.05.2014 року № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» (в редакції від 11.10.2017 року).

 

В обговоренні взяли участь представники управління Державної міграційної служби України (О. Рудницький), головного управління юстиції в області (О. Сав’юк), регіонального сервісного центру УМВС в області (О. Шпек), департаменту соціальної політики облдержадміністрації (С. Микицей), служби у справах дітей облдержадміністрації (І. Ковалик), а також керівники центрів надання адміністративних послуг області, представники райдержадміністрацій, міських рад та об’єднаних територіальних громад.


15.12.2017 | Під час регіонального тренінгу обговорили особливості планування бюджету на наступний рік

Днями в Івано-Франківську відбувся тренінг «Якісне складання проектів місцевих бюджетів як запорука ефективного управління коштами».

Участь у його роботі взяли заступник голови облдержадміністрації Богдан Кобилянський, директор Івано-Франківського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Руслан Панасюк, заступник директора – начальник управління доходів та фінансів виробничої сфери департаменту фінансів облдержадміністрації Ганна Качур, секретар з питань місцевих бюджетів м. Києва Галина Маркович, радник з питань децентралізації Львівського підрозділу ЦРМС Наталія Федюк.

Зазначимо, що на семінар завітали фінансисти громад з Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької та Тернопільської областей.

Під час заходу спікери розповіли про особливості планування бюджету на 2018, можливі перспективи та ризики, а також механізми ефективного управління коштами ОТГ.


15.12.2017 | Шановні судді та працівники апаратів судів!

Картинки по запросу день працівників суду

Щорічно 15 грудня Україна відзначає День працівників суду. Це свято об’єднує працівників усіх судових установ, хто своєю самовідданою працею виконує обов’язки в ім’я законності та справедливості.

Ваша місія почесна – забезпечувати права і свободи людини, утверджувати принципи верховенства права та розвитку України як демократичної, правової держави.

У такі нелегкі для України часи судова влада, як і вся влада у державі, має здійснити заходи для повернення віри людей у справедливість, адже від цього залежить довіра до суду та судової влади загалом.

Саме від щоденної та самовідданої праці працівників судової гілки влади великою мірою залежить збереження в суспільстві стабільності, миру, злагоди та спокою.

Упевнені, що у процесі наближення системи судочинства до світових та європейських стандартів, який пов'язаний із її реформуванням, суддівський корпус буде вірним складеній присязі, гарантом забезпечення засад верховенства права.

Тож бажаємо і надалі віддано служити закону із невичерпною енергією, наснагою та витримкою! Нехай вас завжди та в усьому супроводжує успіх.

Нехай виваженість у прийнятті рішень, а також людяність і толерантність, будуть винагороджені повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.

Бажаємо Вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній діяльності в ім’я процвітання нашої України.

 

З повагою

 

Голова районної державної адміністрації                         Любомир Глушков

Голова районної ради                                                                   Роман ДячукАктуальна інформація

Обережно , шахраї !

Останнім часом почастішали випадки звернень, нібито за дорученням керівництва облдержадміністрації, до керівників підприємств, організацій та установ різних рівнів і форм власності щодо надання фінансової допомоги на лікування дітям-сиротам учасників АТО чи під іншими приводами.

Мова йде про перерахування коштів на проживання, купівлі одягу та харчування переселенців зі Сходу України тощо.

Облдержадміністрація не ініціювала жодних таких акцій зі збору коштів і ніяких відповідних доручень з цього приводу не надавала.

При виявленні таких фактів необхідно негайно повідомляти правоохоронні органи.

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Захистимо Україну разом
Україна-НАТО
Перелік тестових питань
До уваги кандидатів на посади державної служби! Оновлено перелік тестових питань!
увага , конкурс !

Заміщення вакантних посад директорів шкіл

Увага, конкурс!
Процедура тестування претендентів на посаду керівника навчального закладу Коломийської районної ради
Життя і творчість Івана Франка
"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації
0800501554

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області