Коломийська районна державна адміністрація

26 Липень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Новини
 На головну
26.07.2017 | Виїзний оргкомітет перше провели на Коломийщині

На Коломийщині провели перше виїзне засідання оргкомітету ХХІV Міжнародного гуцульського фестивалю. Воно відбулося у Королівці на стадіоні, де і проходитиме мистецький захід. Участь у засіданні взяли керівники всіх служб, які будуть задіяні на творчому дійстві. А це понад 60 чоловік. Серед них і представники нашого телеканалу, який висвітлюватиме роботу фестивалю. Більше про це у сюжеті наших коломийських колег.

 


26.07.2017 | У Держкомтелерадіо відбулось засідання міжвідомчої робочої групи щодо інформування громадськості з питань Україна-НАТО

25 липня в Держкомтелерадіо під головуванням першого заступника Голови Держкомтелерадіо Богдана Червака відбулося перше засідання Міжвідомчої робочої групи з питань виконання плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України.

Міжвідомча робоча група є допоміжним органом при Держкомтелерадіо, утвореним на виконання розпорядження КМУ для  забезпечення координації роботи центральних і місцевих органів виконавчої влади та інших держорганів. Участь у  першому засіданні робочої групи взяли, крім членів МРГ, представники іноземних посольств в Україні, громадських організацій, науковці.

З доповіддю «Про ставлення громадськості до євроатлантичної інтеграції України та НАТО» на засіданні виступив  експерт Фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва Руслан Кермач. За результатами соціологічних досліджень, проведених Фондом, сьогодні підтримують вступ України в НАТО, вбачаючи у цьому гарантію безпеки держави, 47 відсотків респондентів (опитування проводилося лише на підконтрольній Україні території). Найбільший рівень підтримки – в центрі країни та на її заході.  На думку експертів Фонду, слід посилити інформування громадськості щодо НАТО на півдні та сході країни. Метою такою кампанії  має стати переважна підтримка населення євроатлантичної інтеграції в усіх регіонах України.

Про необхідність вести таку інформаційну роботу з огляду на особливості кожного регіону говорили учасники засідання. Натомість Держкомтелерадіо на основі моніторингу діяльності центральних органів виконавчої влади і обласних державних адміністрацій підготував звіт про виконання плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України у першому півріччі 2017 року.  З метою покращення такої інформаційної роботи Міжвідомча робоча група ухвалила рішення підготувати Держкомтелерадіо Методичні рекомендації для органів державної влади з виконання плану заходів щодо реалізації Концепції.

Також учасники наради заслухали інформацію голови громадської ліги «Україна-НАТО» Сергія Джерджа про стан співпраці громадських об’єднань з органами державної влади та ухвалили рішення  забезпечити всебічне сприяння діяльності громадських об’єднань у сфері інформування населення з питань євроатлантичної інтеграції України. Держкомтелерадіо планує звернутися до обласних державних адміністрацій з проханням сприяти реалізації заходів громадських об’єднань в регіонах України.


26.07.2017 | Переоформлення субсидій на наступний опалювальний сезон та монетизація частини їх економії за минулий сезон відбувається за графіком

 

Процес переоформлення субсидій на наступний період відбувається за графіком, і станом на середину липня рівень переоформлень становить у середньому 75-76%. Так само за графіком відбувається збір даних для монетизації субсидій, зекономлених під час опалювального сезону 2016-2017 років. Про це повідомив директор Департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталій Музиченко.

Він нагадав, що робота з монетизації субсидій цього року проводиться за ініціативи Уряду і відбувається з метою стимулювання громадян економно споживати енергоресурси. За рішенням Кабінету Міністрів, монетизації за результатами попереднього опалювального сезону підлягає економія електроенергії в еквіваленті вартості 150 кВт та природного газу -  100 кубометрів. Максимальна сума коштів, які може отримати громадянин  - 135 грн за зекономлену електроенергію та близько 700 грн за зекономлений обсяг газу.

"Орієнтовно під монетизацію підпадають близько 2 млн домогосподарств, і  станом на кінець минулого тижня за коштами з відповідними заявами звернулися 48% громадян, які мають право на їх отримання. В середньому сума виплат становить близько 130 грн за електроенергію, і близько 630 грн за газ", - повідомив Віталій Музиченко.

Він нагадав, що громадяни, які зекономили ресурси, мають до 1 вересня звернутися до органів соціального захисту із відповідною заявою та вказати реквізити банківського рахунку або поштового відділення, куди можна перерахувати кошти.

"Зараз можемо говорити про те, що це пілотна версія монетизації, яка в подальшому може розглядатися в більш широкому аспекті. Все йде за графіком. Прийом заяв (на монетизацію) стартував 1 червня, і ми наразі перебуваємо на екваторі процесу, - додав посадовець. - Всі видатки, які потрібно буде покрити, є. Уряд виконує зобов’язання, які на себе брав. І всі, хто звернеться до вересня за отриманням коштів, на початку опалювального періоду їх отримають".

Віталій Музиченко також повідомив, що процес перепризначення субсидій на наступний опалювальний сезон також перебуває під повним контролем Уряду.

"На кінець минулого тижня перепризначено 75-76% субсидій на наступний опалювальний сезон. Ситуація в розрізі регіонів поки що нерівномірна. Хтось провів процес краще, хтось гірше. Наприклад, якщо говоримо про Чернігівську область, то два тижні тому область цю роботу  завершила в повному обсязі. Дніпропетровська, Харківська, Полтавська області - в цих регіонах робота проведена на 95- 99%. А є регіони, де достатньо низький рівень відповідного опрацювання. Можемо говорити про 45-50% у Волинській, Луганській, Миколаївській, Чернівецькій, Хмельницькій областях. До кінця місяця роботу цю треба завершити. І по динаміці ми бачимо ситуація виправляється", - сказав Віталій Музиченко.


26.07.2017 | Система СМКОР зареєструвала вже 13,7 млн податкових накладних/розрахунків коригування на суму майже 75,7 млрд гривень

З початку роботи системи моніторингу оцінки ризиків при реєстрації податкових накладних (станом на 25 липня) зупинено реєстрацію лише 132,1 тис. податкових накладних/розрахунків коригування. Це складає 0,97% від загальної кількості зареєстрованих документів. Про це розповів в.о. Голови ДФС Мирослав Продан.

«Ми повністю надаємо інформацію щодо кількості зупинених та зареєстрованих податкових накладних. Статистика свідчить, що система СМКОР з 3 липня - початку дії в штатному режимі - зареєструвала 13,7 млн ПН/РК на загальну суму майже 75,7 млрд грн. У той же час лише 0,97% податкових накладних платників на суму 1,8 млрд грн були заблоковані. Без взаємодії з платниками таких результатів досягти було б важко. Дякую і співробітникам ДФС, які працюють в цілодобовому режимі, щоб якомога оперативніше розглядати проблемні питання бізнесу через блокування податкових накладних», – підкреслив Мирослав Продан.

Він також зазначив, що всі надіслані платниками Повідомлення з підтвердженням реальності операцій по зупиненим податковим накладним спеціально створена в ДФС комісія розглядає оперативно, протягом 5 робочих днів. Так, за вказаний період прийнято до розгляду понад 27,5 тис. податкових накладних від майже 3,5 тис. платників. За ними винесено рішення по 8 тис. документів.

Позитивні рішення винесено по майже 4,2 тис. накладним, відмовлено у реєстрації майже 3,9 тис. документів.

Нагадаємо, що у разі незгоди платника з прийнятим рішенням щодо відмови у реєстрації, він має право протягом 10 робочих днів надати скаргу з додатковими документами. Окрема комісія ДФС їх розгляне і прийме відповідне рішення – або про реєстрацію, або про підтвердження рішення про відмову у реєстрації податкової накладної.


26.07.2017 | Нарада з керівниками служб цивільного захисту

 

26 липня 2017 року відбулася нарада під головуванням першого заступника голови Коломийської районної державної адміністрації  Нестора Печенюка з керівниками служб цивільного захисту.

 

На нараді обговорили питання щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб району.

 

За результатами наради дано відповідні доручення керівникам служб.


26.07.2017 | Сьогодні закінчується реєстрація заяв вступників - через електронні кабінети уже подано 1 млн 043 тис. заяв

Сьогодні, 26 липня 2017 року, закінчується реєстрація заяв вступників для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, ветеринарного і фармацевтичного спрямування).

Наразі вступники зареєстрували 159 тис. електронних кабінетів, через які подано понад 1 млн 043 тис. електронних заяв. Загалом на всі освітньо-кваліфікаційні рівні – молодшого спеціаліста, бакалавра, магістра – наразі подано 1 млн 656 тис. 625 заяв.

Сьогодні вступники можуть перевірити в кабінетах статус поданих заяв та коректність відображення у них даних. Віднедавна це можна зробити й у смартфонах та планшетах за допомогою мобільного додатку ЄДЕБО «Особистий електронний кабінет вступника».

Усі заяви, які надійшли до ВНЗ більше ніж три дні тому, мають бути опрацьовані приймальними комісіями сьогодні до 10-ї години ранку. У кабінетах вступників повинен з’явитися статус «Допущено до конкурсу» або «Відмовлено». Заяви, які надходитимуть упродовж сьогоднішнього дня, будуть відпрацьовані приймальними комісіями до 18 години 27 липня.

Нагадуємо, що 26 липня усі вступники, які не змогли подати електроні заяви, можуть подавати їх у паперовому вигляді – незалежно від наявності зареєстрованого особистого електронного кабінету. Подані паперові заяви будуть опрацьовані приймальними комісіями і внесені в ЄДЕБО.


26.07.2017 | Зібрано майже 20 млн тонн ранніх зернових культур

 

Станом на 25 липня, за даними з регіонів, зібрано 19,9 млн тонн зерна ранніх зернових та зернобобових культур з 5,7 млн га, що становить 59% від прогнозних 9,7 млн га, при середній врожайності 35,0 ц/га.

Зокрема, у розрізі культур зібрано:

- пшениці - 13,5 млн тонн з 3,6 млн га (57% від 6,4 млн га) при середній урожайності 37,4 ц/га;

- ячмінь - 5,5 млн тонн з 1,7 млн га (67% від 2,5 млн га) при середній урожайності 32,1 ц/га;

- жито - 33 тис. тонн з 13,0 тис. га (8% від 169 тис. га) при урожайності 24,7 ц/га;

- овес - 14,0 тис. тонн з 6,0 тис. га (3% від 194 тис. га) при урожайності 22,9 ц/га;

- горох - 858 тис. тонн з 342 тис. га (84% від 405 тис. га) при середній урожайності 25,1 ц/га.

Крім того, намолочено 1,5 млн тонн ріпаку з 579 тис. га (74% від 785 тис. га) при врожайності 26,1 ц/га.

Найвища урожайність ранніх зернових та зернобобових культур - у господарствах Львівської (54,1 ц/га), Хмельницької (53,9 ц/га), Івано-Франківської (53,0 ц/га), Чернівецької (48,3 ц/га) та Тернопільської (47,7 ц/га) областей.


26.07.2017 | Семінар для платників податків відбувся у Коломиї

news-image

 

Черговий кущовий семінар з актуальних питань податкового законодавства 25 липня провели фахівці головного управління ДФС в Івано-Франківській області в м. Коломия.

 

Платникам податків Коломийського, Верховинського, Косівського та Снятинського районів розповіли про основні зміни в адмініструванні ПДВ, в тому числі порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних, зупинення реєстрації або відмови в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

 

Слухачів ознайомлено з новаціями, що стосуються оподаткування податком на прибуток, порядком проведення документальних та фактичних перевірок платників, порядком проведення готівкових операцій та застосування реєстраторів розрахункових операцій.

 

На семінарі розглянуто питання оподаткування доходів фізичних осіб-підприємців на спрощеній та загальній системах оподаткування, вимоги діючого законодавства щодо оформлення найманих працівників, виплати заробітної плати та її оподаткування.

 

Також поінформовано про інформаційні ресурси ДФС, які допомагають платникам під час здійснення господарської діяльності та ознайомлено бухгалтерів з останніми змінами в наданні податкових консультацій.

 

Нагадаємо, протягом червня-липня поточного року аналогічні семінари з актуальних питань оподаткування юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців проводились головним управлінням ДФС в Івано-Франківській області в усіх об’єднаних податкових інспекціях.


26.07.2017 | Визначено лауреатів Премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності за 2017 рік

25 липня у Держкомтелерадіо відбулось засідання Комітету з премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності. Вів засідання перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак.

На здобуття Премії цього року надійшло 17 друкованих та аудіовізуальних робіт. Після обговорення висунутих робіт відбулося голосування. Члени Комітету більшістю голосів ухвалили рішення присудити Премію у номінації  «За кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації» Віктору Шпаку за публікацію «Від стародубської різні до путінських «народних республік» (газета «Урядовий кур’єр», 26 липня 2014 року). Автор досліджує історичне минуле України, коли на відторгнутих українських землях більшовики влаштували справжній терор, намагаючись знищити все українське – мову, звичаї, культуру. Велику увагу приділено практиці псевдореферендумів, знову взятих на озброєння путіністами задля надання видимості законності актам відвертої анексії чужих земель.

У номінації «За кращий твір у телевізійній сфері» переможцем визнано фільм Тараса Каляндрука «Віденські стежки Івана Франка. Подорож на захист честі» (2016). Фільм, що вийшов в ефірі Львівської регіональної дирекції ПАТ «НСТУ», розповідає про навчання і наукову роботу Івана Франка у знаменитому Віденському університеті, захист ним докторської дисертації. Фільм розкриває взаємини Івана Франка з видатними вченими-славістами та лідерами тогочасної австрійської соціал-демократії, а також єврейським мислителем Теодором Герцлем.

Лауреатом Премії 2017 року  у номінації «За кращий твір у радіомовній сфері» стала Тетяна Сергійчук за заключний випуск культурологічно-публіцистичної програми «Світоч» (2016) Першого каналу Українського радіо.  У програмі її автор і ведуча презентувала власну інтерпретацію постаті Великого Каменяра, передусім як поета, який своєю творчістю суттєво вплинув на формування модернізму в українській поетичній літературі.

У номінації «За кращу наукову роботу в інформаційній сфері» одноголосно переміг науково-просвітницький інтернет-проект Наталії і Тихолоз та Богдана Тихолоза «Франко: Наживо», який стартував 1 травня 2016 року та активно наповнюється й сьогодні (https://frankolive.wordpress.com). Ця культурологічна ініціатива стала однією з найпомітніших інтелектуальних подій ювілейного франківського року, оскільки вдало поєднала солідну  академічну наукову базу, популярний стиль викладу, адаптований до запитів масової аудиторії, та широкі можливості сучасних інформаційних і комунікаційних технологій. Сьогодні аудиторія його постійних читачів охоплює близько 24 тисяч користувачів з 68 країн світу.

Нагадаємо, що премія ім. Івана Франка заснована постановою Кабінету Міністрів України за пропозицією Держкомтелерадіо і Національної спілки журналістів у 2003 році. Вона присуджується щорічно напередодні дня народження Івана Франка 27 серпня. Премією відзначаються автори, чиї твори сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства.

Склад Комітету з премії імені Івана Франка затверджується наказом Держкомтелерадіо. До нього входять представники Держкомтелерадіо, Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України. Також до складу Комітету  включено представників громадськості – голову НСЖУ Сергія Томіленка, члена НСПУ Григорія Кримчука, голову правління Благодійного фонду «Троянди й виноград» Максима Рильського, президента громадської організації Всеукраїнський благодійний фонд «Журналістська ініціатива» Людмилу Мех, директора видавництва «Київ-Дакар-Париж» Бориса Клименка та інші. Очолює Комітет з премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.


26.07.2017 | Влада Прикарпаття вирішує питання про забезпечення житлом дітей-сиріт

news-image

 

25 липня відбулося чергове засідання обласної комісії із забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, яку очолює заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк.

 

Розглянуто питання про забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Коломийському, Верховинському, Надвірнянському районах, містах Калуші та Яремче.

 

Після вивчення наданих матеріалів та обговорення членами комісії прийнято рішення клопотати перед обласною радою про виділення коштів в сумі 1140 тис. грн для придбання житла шести дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та шести особам з їх числа (шляхом співфінансування з місцевими бюджетами). З районних та міських бюджетів задля цього заплановано виділити не менше 389 тис. грн.

 

Кошти виділятимуться в межах, передбачених на реалізацію Регіональної цільової програми соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2016-2020 роки.

 

Довідково

 

На 2017 рік в обласному бюджеті передбачено кошти в сумі 2 310 тис. грн для забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

 

У першому півріччі 2017 року з обласного бюджету виділено 1170 тис. грн для придбання житла трьом дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та чотирьом особам з їх числа (шляхом співфінансування з місцевими бюджетами).Актуальна інформація

XXIV Міжнародний Гуцульський фестиваль

«ЕКСПО-2017» у Казахстані!

 

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Захистимо Україну разом
увага , конкурс !

Конкурс на заміщення вакантної посади , оголошений 25 липня 2017 року (фінансове управління)

Перелік тестових питань
До уваги кандидатів на посади державної служби! Оновлено перелік тестових питань!
увага , конкурс !

Заміщення вакантних посад директорів шкіл

Увага, конкурс!
Процедура тестування претендентів на посаду керівника навчального закладу Коломийської районної ради
Життя і творчість Івана Франка

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області