Коломийська районна державна адміністрація

22 Вересень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Новини
 На головну
22.09.2017 | «Теплі кредити», ЕСКО, енергоменеджмент, проекти із заміщення газу – все це не лише дієві інструменти підготовки громад до опалювального сезону, але і розвиток економіки місцевих громад!

    

           У День енергоефективності, що відбувся 20 вересня у рамках ХІІІ Українського муніципального форуму в Одесі, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук закликав міських, селищних та сільських голіввикористовувати комплексний підхід до підготовки до опалювального сезону. Мова йде і про «теплі кредити», і ЕСКО, і енергоменеджмент, і проекти із встановлення твердопаливних котелень тощо.

 

          Як пояснив С.Савчук, кожний інструмент з енергоефективності, запропонований державою, - це інвестиція у сталий розвиток місцевих громад. Наприклад, місцеві програми здешевлення «теплих кредитів»  - це додаткова підтримка населення в утепленні свого житла. Завдяки такій допомозі домогосподарства активніше долучаються до енергозбереження, отримують більшу економію витрат на відповідні заходи, а згодом і на комунальні послуги.

 

          ЕСКО-механізм, який наразі реалізується у 5 регіонах країни, - це вигідне партнерство влади та бізнесу, яке веде до утеплення шкіл, дитсадків, лікарень тощо, значної економії енергоспоживання та заощадження місцевих бюджетів на оплаті комунальних послуг.

 

          «На сьогодні Агентство разом з місцевою владою відібрало майже 12 тис. потенційних об’єктів енергосервісу», - нагадав С.Савчук та додав, що ЕСКО-інвестори можуть ознайомитися з цими об’єктами та обрати найперспективніші для роботи на сайті Агентства: http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1.

 

          Голова Агентства також закликав представників місцевої влади впроваджувати систему енергоменеджменту у бюджетних закладах. Це першочерговий крок, який вже на першому етапі дасть 10-20 % економії енергоспоживання без додаткових інвестицій. Щоб полегшити роботу над цим питанням, Агентство у співпраці з експертами підготувало методичні рекомендації: http://saee.gov.ua/uk/business/energetichny-audit-ta-manadzhment.

 

          Не обійшов увагою Сергій Савчук і економічну вигоду для громад від реалізації проектів «чистої» енергетики.

 

За підсумками Дня енергоефективності учасники форуму підготували звернення до вищих органів виконавчої влади щодо якнайшвидшого вирішення питань у сфері житлово-комунального господарства. Зокрема, пропонується продовження програми «теплих кредитів» на 2018 рік, її розширення на управителів житла, прискорення розробки підзаконних актів до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» тощо.

 

          Довідково:День енергоефективності в рамках ХІІІУкраїнського муніципального форумуорганізовано 20 вересня в Одесі Асоціацією міст України (https://www.auc.org.ua)у співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією (http://www.ifc.org) та Радою голів ОСББ.


22.09.2017 | Парламент має зробити 10 кроків назустріч об'єднаним громадам, - Геннадій Зубко

 

Спільне завдання сьогодні і Уряду, і Верховної Ради – це зробити наступні 10 кроків в напрямку децентралізації, які з одного боку – дадуть можливість підсилити об’єднання територіальних громад, з іншого – додаткові інструменти, як земля, фінанси, створення кадрової ланки для служби в органах місцевого самоврядування саме на території громад. Про це під час брифінгу з головами ОТГ у ВРУ заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

 

«10 децентралізаційних законів, які дають сьогодні можливість добровільного приєднання громад і їх фінансування, передачі в розпорядження землею (№7118), планування територій (№6403) – це закони, які підсилюють громади і дають їм перспективи розвитку», – зазначив Геннадій Зубко.

 

Віце-прем’єр наголосив, що сьогодні на розгляді Парламенту – законопроекти важливих реформ – пенсійної та судової, але вони, як будь-яка реформа, опускаються в громади. «Громади сьогодні очікують ці реформи, вони повинні бути спроможними, економічними і мати перспективу», - підкреслив він.

 

Ще один закон, який надає додатковий інструмент громадам – це землі ОТГ, які потрібно забирати у чиновників і передати в руки обраної влади, яка зможе ними розпоряджатися і нести відповідальність за їх ефективне використання. «Тільки 20% земель знаходяться у юрисдикції громад. 92% усіх земель за межами населених пунктів у державному розпорядженні. Тільки 8% земель є комунальними і ця дійсність суперечить філософії реформи місцевого самоврядування», - зазначив Віце-прем’єр.

 

Нагадаємо, сьогодні вже сформовано 648 ОТГ (+282 за 2017 р.), з яких у 201 – вибори призначено на 29 жовтня, 26 – очікують призначення виборів у ЦВК. Їхня площа становить понад 150 тис км2 (24,8% всієї території України).


22.09.2017 | Президент України провів зустріч із Президентом США

 

Президент України в рамках робочого візиту до Сполучених Штатів Америки провів зустріч із Президентом цієї країни Дональдом Трампом.

 

На початку зустрічі Президент США Дональд Трамп нагадав про нещодавню зустріч з українським колегою в Білому Домі. «Після цієї зустрічі ми досягли великого прогресу», - сказав він, зауваживши, що незважаючи на труднощі «Україна, щодня стає дедалі краще».

 

 

Президент України висловив співчуття та солідарність з американським народом через наслідки урагану.

 

Петро Порошенко відзначив ефективність співпраці в безпековому та оборонному секторі, а також покращення економічного співробітництва. За його словами, за останні 7 місяці товарообіг між Україною та США зріс в 2,5 рази. «Це символ того, що ми раді американським компаніям на українському ринку і створюємо сотні тисяч робочих місць в Україні та США. Це досягнення ефективної співпраці між нашими країнами», - зауважив Петро Порошенко. Президент США додав: «Бізнес зараз серйозно цікавится Україною, вони бачать значний потенціал».


21.09.2017 | Робоча поїздка в село Спас Коломийського району з питань завершення капітального ремонту амбулаторії загальної практики та сімейної медицини

 

 

 

          21 вересня 2017 року голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков, голова Коломийської районної ради Роман Дячук та заступник голови Коломийської районної державної адміністрації Любов Михайлишин здійснили робочу поїздку в село Спас Коломийського району з питань завершення капітального ремонту амбулаторії загальної практики та сімейної медицини.

          Приміщення збудоване господарським методом в 1986 році і передано в користування громаді під лікарську амбулаторію. Селянською спілкою «Спаська» було закуплено обладнання стоматологічного кабінету.

          У 2014 році проведено капітальний ремонт приміщення амбулаторії по Проекту «Створення умов для надання високоякісної медичної допомоги на засадах сімейної медицини в селі Спас». На даний проект витрачено кошти з обласного, районного та місцевого бюджетів в сумі 175 тис. грн.

          Коломийський район також приймає активну участь в проектах міжнародної технічної допомоги. Громада с. Спас має успішний досвід у реалізації проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», третя фаза.

          В рамках МРГ-3 реалізовано проект: «Інноваційні енергоефективні заходи в школі-дитсадку с. Спас. Влаштування сонячної електростанції для часткового споживання об’єкту» загальною вартістю 402,2тис.грн. На співфінансування проекту з обласного бюджету було виділено 130,3 тис.грн, з районного бюджету – 200,0 тис.грн.

          Громада села Спас вирішила не зупинятися на досягнутому і в рамках проводження співпраці з проектом ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду, ІІІ фаза» в березні 2017 року підписано грантову угоду на реалізацію додаткового проекту «Енергозберігаючі заходи в амбулаторії села Спас Коломийського району Івано-Франківської області. Капітальний ремонт (заміна покрівлі даху, утеплення горищного покриття, заміна вікон)».

          На співфінансування проекту було виділено 248 512 грн. з районного бюджету–99 386 грн., кошти громадської організації «З турботою про людей» - 14 276 грн., кошти Проекту – 134 850грн.

          В квітні, згідно умов Проекту, відбувся конкурс щодо вибору виконавців робіт і переможцем конкурсу стало приватне підприємство «Альбатрос – 4В». Виділені кошти на ремонт були спрямовані на перекриття даху метало-черепицею та його утеплення, встановлення водостічних труб, заміну вікон на металопластикові.

          На заощаджені кошти придбано медичне обладнання: фетальний доплер, гемоглобінометр, пульсоксиметр, отоларингоскоп.

          Амбулаторія загальної практики сімейної медицини села Спас обслуговує населення в кількості близько 3000 чоловік. В амбулаторії працює денний стаціонар та надаються стоматологічні послуги приватним стоматологом.

          Завдяки сприяння та підтримки Коломийської районної державної адміністрації та Коломийської районної ради мешканці села мають змогу отримати більш якісні медичні послуги.

          Громада села та керівництво району задоволені виконанням загально-будівельних робіт в амбулаторії та надалі прийматимуть участь у соціально-інфраструктурних проектах з метою використання можливостей щодо залучення коштів для розвитку сільських територій з різних джерел фінансування.


21.09.2017 | За три роки в Україні у нові теплові потужності на відновлюваних джерелах енергії інвестовано 400 млн євро

         

 

          Розвиток біоенергетики – це не лише дієва відповідь газовій залежності, а й точка росту української економіки. За статистичними даними, за останні три роки в країні введено майже 1,7 ГВт потужностей, що генерують тепло «не з газу». За оцінками експертів, для цього залучено майже 400 млн євро інвестицій.

          На цьому наголосив голова Держенергоефективності Сергій Савчук у ході конференції «Енергія з біомаси», організованій Біоенергетичною асоціацією України.

«Фактично, ці 400 млн євро інвестицій вкладено в енергонезалежність країни, створення ринку місцевих видів палива, активізацію малого та середнього бізнесу, підвищення зайнятості населення, сталий розвиток регіонів», - прокоментував С.Савчук та нагадав про прийняті закони, які стимулювали роботу інвесторів у цій сфері.

          Законодавчою перемогою цього року став прийнятий стимулюючий тариф для виробників тепла «не з газу». Тепер він становить 90% від «газового» тарифу. Також чимало позитивних реформ в «чистій» електрогенерації.

          Тим часом, Держенергоефективності не зупиняється на досягнутому. Агентство разом з проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» та Біоенергетичною асоціацією України розробляє стратегію розвитку ринку твердого біопалива в Україні за зразком передових країн Європи та світу.

          Серед нових законодавчих ініціатив - законопроект щодо розвитку виробництва та використання на транспорті рідкого біопалива. Документ передбачає встановлення обов'язкових квот щодо вмісту біокомпонентів в обсязі реалізованого моторного палива.      Вженайближчим часом очікується реєстрація зазначеного законопроекту у Парламенті.

          У тому, що країна тримає чіткий курс на енергонезалежність, запевнив в.о. голови Комітету ВРУ з питань ПЕК, народний депутат України Олександр Домбровський. О. Домбровський також підкреслив важливість врахування світових тенденцій. Так, обсяг виробництва тепла з біомаси в енергетичному секторі деяких країн світу складає більше половини. Це Швеція, Данія, Литва. Україна теж має створити такі законодавчі інструменти, щоб бути в тренді та використовувати значний ресурсний потенціал країни.

Значний розвиток біоенергетики також передбачено новою Енергетичною стратегією України до 2035 року.

          «До 2035 року частка енергії з біомаси, біопалив та відходів має зрости у 5 разів порівняно з 2015 роком: з 2,1 млн т н.е. до 11 млн т н.е.», - підкреслив Г. Гелетуха та додав, що для досягнення мети передбачається не акцентувати увагу на деревній біомасі, а в рази збільшити використання відходів сільського господарства.

          Крім цього, Г. Гелетуха повідомив, що виробництво тепла з відновлюваних джерел у 2035 році може становити щонайменше 40%. Ціль амбітна, але з огляду на досвід країнЄС цілком досяжна. Для цього урядовці, парламентарі, фахівці Держенергоефективності та експерти працюють над створенням нових механізмів, які стимулюватимуть залучення інвестицій у цю сферу. Надавати допомогу у цьому питанні готові Нідерланди. Досвідом розбудови ринку біопалива поділилися іноземні експерти у ході Нідерландсько-українського форуму «Ринок біопалива в Україні: крок назустріч енергетичній незалежності».


21.09.2017 | Тематична година «Історія своє промовить слово»

 

20 вересня у бібліотеці с. Іванівці було проведено тематичну годину «Історія своє промовить слово», присвячену Року Української революції 1917-1921 років.

На захід були запрошені учні 6 класу. Бібліотекар ознайомила школярів із подіями революції періоду 1917-1921 років, читці читали патріотичні вірші.

Наприкінці заходу була проведена вікторина на патріотичну тематику для закріплення знань з історії України. Також була представлена тематична викладка літератури «Ми перші в бій за волю України йдем!».


21.09.2017 | Пенсійна реформа підвищує пенсії та усуває причини, які призвели до руйнації пенсійної системи, - Андрій Рева

 

Про це Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив під час інтерв’ю журналістам.

 

Так, за його словами, Уряд провів комплексну підготовчу роботу до проведення пенсійної реформи, та акумулював необхідні для цього ресурси.

 

Разом з цим, разове підвищення виплат без проведення системних змін у пенсійній системі не усуне причини, які призвели до неприпустимого становища в якому сьогодні знаходяться українські пенсіонери.

 

“Витратити усі ресурси на разове підвищення пенсій не усуваючи причини, які призвели до того жахливого стану в якому сьогодні опинилися мільйони пенсіонерів – означає отримати через короткий проміжок часу повторення цієї ситуації, але на той час уже без ресурсів та часу для її виправлення”, - наголосив Міністр.

 

Натомість, підвищення пенсій шляхом їхнього осучаснення у комплексі з проведенням системних змін, які відновлюють функціонування пенсійної програми, є на сьогодні єдиним варіантом для виходу з кризи, та першим кроком на шляху належного грошового забезпечення пенсіонерів.

 

“Відновлюючи принципи соціальної справедливості, повертаючи страхові принципи і встановлюючи зрозумілі та прозорі правила пенсійної програми, ми, в першу чергу, повертаємо довіру людей до системи. Одночасно з цим, пенсійна реформа закладає раціональні економічні механізми, які одразу збалансують пенсійну систему та зроблять її самодостатньою в середньостроковій перспективі”, - резюмував Андрій Рева.


21.09.2017 | У системі eHealth запрацювала реєстрація лікарів первинної ланки та пацієнтів

news-image 

 

          Електронна система охорони здоров’я eHealth запрацювала в тестовому режимі. Від сьогодні лікарі первинної ланки зможуть реєструватися в системі та реєструвати декларації своїх пацієнтів. Цей етап розвитку eHealth дозволить впровадити перший із кроків реформи фінансування медицини – принцип «гроші ходять за пацієнтом».

          Система eHealth працюватиме в тестовому режимі до квітня 2018 року. Упродовж цього періоду реєстрація в eHealth відбуватиметься на добровільних засадах. Відповідно до законопроектів № 6327 та № 6604, які очікують ухвалення у Верховній Раді вже протягом найближчого часу, з 1 серпня 2018 року оплата послуг лікарів буде здійснюватися згідно з кількістю декларацій, зареєстрованих у системі.

          Реєстрацію медичних установ у eHealth головні лікарі розпочали у червні. Протягом трьох місяців до системи підключились 8 медичних інформаційних систем для доступу до центрального компоненту системи. Презентації системи для лікарів пройшли у Вінниці, Харкові, Полтаві, Сумах, Краматорську, Миколаєві, Білій Церкві, Кропивницькому та Києві.

          Тому сьогодні лікарі 367 закладів первинної медичної допомоги, внесеного до eHealth, можуть почати реєструватися самі та вносити в систему декларації своїх пацієнтів. Цей інструмент стане основою для нової моделі фінансування медичних установ в Україні і першим торкнеться закладів первинної ланки медичного обслуговування.

          «У центрі системи охорони здоров’я має бути пацієнт, – переконана Уляна Супрун, в. о. міністра охорони здоров’я України. – eHealth забезпечить супровід впровадження принципу «гроші ходять за пацієнтом» на первинній ланці, що дозволить ефективніше фінансувати медицину. Ці зміни покликані встановити справедливі стосунки між лікарем та пацієнтом, в котрих перший отримуватиме чесну, достойну оплату за свою працю, а другий – якісні медичні послуги».

          «Електронна система зробить медицину ефективною і прозорою. Медики сьогодні вимушені працювати з великою кількістю паперів і довідок, – пояснює заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк, – дані про пацієнтів розпорошені по різних базах різних лікарень, в які звертався пацієнт. Ми закликаємо лікарів вже зараз, на тестовому етапі, зареєструватися в системі та почати реєструвати декларації пацієнтів. Це – ваш гарантований державою дохід у майбутньому, адже вже в наступному році ми почнемо виплати за новою системою фінансування».

          «Ми розуміємо відповідальність, що ляже на цю систему, та робимо все, щоби вона стала надійною та безпечною, – говорить Юрій Бугай, керівник проектного офісу eHealth, TransparencyInternational Україна – Програмну частину центрального компоненту системи розробляють українські програмісти, а за процесом пильно стежать великі вітчизняні та міжнародні організації. Ми віримо, що ця система стане надійним фундаментом для охорони здоров’я, про котру сьогодні мріють наші громадяни».

          Крім реєстрації лікарів та декларацій пацієнтів, система eHealth уже упродовж цієї осені запропонує лікарям первинної ланки електронний інструмент підтримки програми «Доступні ліки», а пізніше – й інші кроки до створення єдиної електронної медичної картки кожного українця. Також у майбутньому деперсоніфіковані дані з системи можуть дозволити прогнозувати поширення захворювань та запобігати їм.

          Сьогодні розробка системи eHealth відбувається коштом програм технічної допомоги міжнародних дорнорських організацій, до числа котрих належать United States Agency for International Development (USAID), Expert Deployment for Governance and Economic Growth (EDGE), Глобальний Фонд та Світовий банк.

«USAID пишається тим, що має змогу підтримувати зміни, які зроблять фінансування та управління медичними послугами прозорими та економічно обґрунтованими, – каже директор Місії USAID в Україні Сюзан Фрітц. Ми впевнені, що електронна система eHealth підвищить прозорість медичних послуг, зробить їх доступнішими для громадян та забезпечить зворотній зв'язок з ними. Це є критично важливим для того, щоб перетворення були успішними».

          Проектний офіс, який ініціював та координує розробку системи, заснували міжнародна антикорупційна організація Transparency International Україна та найбільша пацієнтська організація Всеукраїнська мережа ЛЖВ. Проектний офіс тісно координує роботу з Міністерством охорони здоров’я України. У майбутньому систему адмініструватиме та розвиватиме державне підприємство під егідою МОЗ.

          «Той факт, що E-Health розробляється за участі найбільшої пацієнтської організації гарантує, що у центрі уваги залишиться пацієнт та його інтереси», – підкреслив Директор з політики та адвокації Мережі ЛЖВ Сергій Дмитрієв.

          Проектний офіс створює центральний компонент системи, у якому зберігатиметься основний набір даних лікарів та пацієнтів. Користувачі отримуватимуть доступ до даних за допомогою медичних інформаційних систем (МІС), ринок яких давно існує та активно розвивається в Україні. Кожен медичний заклад зможе обрати ту МІС, яка задовольняє його потреби. Базовий набір електронних сервісів для лікарів, а також доступ пацієнтів до системи, буде безкоштовним. Розробники МІС зобов’язані дотримуватися найвищих стандартів конфіденційності та безпеки даних.

          У майбутньому eHealth дасть можливість кожному легко оперувати та швидко отримувати свою медичну інформацію, а лікарям - правильно ставити діагноз з урахуванням цілісної картини здоров’я пацієнта. Вже не буде потреби в паперових медичних картах і друкованих довідках, які губляться і забуваються. Лікарі виписуватимуть електронні рецепти, які не можна буде ні загубити, ні підробити. Система об’єднуватиме всю медичну історію пацієнта, і вона буде доступна як пацієнту, так і його лікарям - все, як на долоні. А державні органи розумітимуть, куди слід витрачати державні кошти, щоб це приносило максимум користі, адже система накопичуватиме велику кількість статистики про захворювання і лікування. У результаті, медики працюватимуть у комфортніших умовах і будуть захищені від зловживань, а всі українці будуть отримувати за державний кошт більше якісних медичних послуг.

Довідково

          Електронна система охорони здоров’я або система eHealthо має вивести українську медицину на новий рівень. На меті eHealth – переведення усіх документів та процесів взаємодії у сфері охорони здоров’я з паперового формату в електронний, при цьому створюючи єдині реєстри закладів, лікарів, пацієнтів, ліків тощо.

          Створення проектного офісу eHealth закріплено Меморандумом від 16.03.2017 року між Міністерством охорони здоров’я, Державним агентством з питань електронного урядування, Transparency International Україна та БО “Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД” для координації дій з втілення електронних інструментів.

          Упровадження проекту стало можливим завдяки підтримці проекту USAID HIV Reform in Action, який здійснюється Deloitte (США), проекту USAID «RESPECT», Глобального фонду з боротьби зі СНІД, туберкульозом і малярією, проектом EDGE за підтримки уряду Канади та іншими організаціями.

          Щоб отримати більше інформації, просимо звертатися за адресою info@ehealth-ukraine.orgабо зайти на сайт http://www.ehealth-ukraine.org


21.09.2017 | Президент України закликав держави-члени ООН визнати Голодомор актом геноциду українського народу

 

Президент Петро Порошенко, виступаючи в Нью-Йорку на 72-ій сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй, закликав держави-члени ООН визнати Голодомор 1932-33 років в Україні актом геноциду.

«Організація Об’єднаних Націй завжди відігравала провідну роль у забезпеченні того, щоб злочини минулого ніколи не могли повторитися»,  - сказав Президент та зазначив, що 72-а сесія Генеральної Асамблеї співпадає із 85-ю річницею одного з найбільш смертоносних злочинів ХХ століття – Голодомору.

«Це був штучний голод в Україні в 1932-1933 роках, організований тоталітарним режимом Сталіна, який призвів до загибелі від 7 до 10 мільйонів українців», - підкреслив Президент та навів висновок доктора Рафала Лемкіна, автора Конвенції про запобігання та покарання злочину геноциду, прийнятої Генеральною Асамблеєю ООН в 1948 році, який назвав знищення української нації «класичним прикладом геноциду».

«Я закликаю держави-члени ООН прийняти власне історичне рішення про визнання Голодомору актом геноциду», - звернувся до Генасамблеї Президент України.

Петро Порошенко сказав: «Це час випробувань для усіх нас. Все більше людей гине у війнах та стихійних лихах. Істина затьмарена «пост-правдою». Світ знову поділений між тими, хто вірить, що свобода є необхідною, і тими, хто вважає свободу неважливою. Одна група прагне побудувати краще майбутнє. Інша – тягне нас у минуле. Настав час для тих, хто вірить у свободу, єдність. Настав час для свободи бути сильними, переконливими і переконаними».


20.09.2017 | Субсидії перерахують (відео)

Практично щомісяця відбуваються зміни у призначенні чи перерахунку субсидій. Тепер вони стосуються дітей віком від 14 років. Про це нашим журналістам розповіла начальник відділу прийому громадян управління праці та соціального захисту населення Коломийського району Ірина Камінська.

 Актуальна інформація

Увага , конкурс !

Відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку

Прийом інвестиційних проектів проводиться регіональною конкурсною комісією за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, каб. 115.

Крайній термін прийому інвестиційних проектів – 26 вересня 2017 року.

Міністерство культури України інформує

Дорогі друзі!

Міністерство культури України інформує, що у рамках спільної діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» та Литовської громадської організації «Від серця до серця» за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні з 29 жовтня по 2 листопада 2017 року планується міжнародна культурно-освітня поїздка «Я – європеєць» до Польщі та Литви (орієнтовна програма додається).

Метою поїздки є підтримка обдарованих дітей і молоді; встановлення творчих контактів, сприяння дружнім зв’язкам і зміцненню взаємодії між різними представниками соціально-гуманітарної, культурно-освітньої сфери з різних регіонів України, зарубіжних країн; створення умов щодо обміну досвідом, підвищення професійної майстерності.

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, соціально-гуманітарної сфери, учні загальноосвітніх, позашкільних, співробітники, студенти професійно-технічних, вищих навчальних закладів, учасники Міжнародного конкурсу малюнків «Здай кров заради життя», Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» тощо.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки або відряджуючої сторони (вартість становить 230 євро).

Документи (перелік додається), необхідні для оформлення шенгенських віз (окрім власників біометричних паспортів), надсилаються до 2 жовтня 2017 року до Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» за адресою: 03062, м. Київ, вул. Щербакова, 31/40, офіс 62 або надаються особисто після попередньої реєстрації за телефонами: 044-501-01-15, 067-407-77-98, 050-447-49-68, 097-908-52-28,  093-214-64-17.

 

З повагою

Правління ВМГО "Серце до серця"

www.sds.in.ua

044-501-01-15

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Захистимо Україну разом
Перелік тестових питань
До уваги кандидатів на посади державної служби! Оновлено перелік тестових питань!
увага , конкурс !

Заміщення вакантних посад директорів шкіл

Увага, конкурс!
Процедура тестування претендентів на посаду керівника навчального закладу Коломийської районної ради
Життя і творчість Івана Франка
"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації
0800501554

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області