Коломийська районна державна адміністрація

26 березень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Новини
 На головну
24.03.2017 | Перехід на літній час

  Вже цієї неділі спати доведеться на годину менше, адже 26 березня відбудеться перехід на літній час 2017. Україна переведе стрілки годинника вперед на одну годину рівно о 03:00.

   Щоб мінімізувати негативний вплив часового зсуву на організм, медики рекомендують почати готуватися до цього заздалегідь. За кілька днів до переведення годинників і в перші тижні після переходу на літній час бажано лягати спати на 1-1,5 години раніше звичайного, багато гуляти на свіжому повітрі, дотримуватися здорового харчування і вживати більше вітамінів.    Також слід обмежити в раціоні кількість кави і чорного чаю, виключити алкоголль. Це допоможе швидше адаптуватися і втягнутися в новий режим дня.
   Перехід на літній час був запропонований з метою більш раціонального використання світлого часу доби і для економії енергоресурсів. Практика переведення годинників йде глибоко в минуле. Ще древні римляни використовували різні часові шкали для різних пір року, в залежності від тривалості світлового дня.


24.03.2017 | Відповідно до Указу Президента № 193/2001 25 березня відзначається як День служби безпеки України.

   Шановні працівники Служби безпеки України!

Прийміть щиросердні вітання з нагоди Вашого професійного свята!     

   Продовжуючи традиції своїх попередників Ви забезпечуюєте територіальну цілісність і суверенітет України, виконуєте покладені на Вас обов’язки з дотриманням принципів законності, справедливості, професіоналізму.

   Окремі слова подяки і пошани ветеранам Служби безпеки України, що віддали багато сил і здоров'я нелегкій праці по захисту України.

Бажаємо Вам і Вашим сім’ям міцного здоров’я, благополуччя, мудрих рішень та нових досягнень у професійній діяльності. Нехай витримка, невичерпна енергія і наснага не покидають Вас у складних ситуаціях в такій не легкій професійній діяльності.

   Успіхів Вам у почесній справі служіння народові України!


24.03.2017 | Розпочався прийом заяв від сільськогосподарських виробників для формування Реєстру отримувачів бюджетної дотації

   Законом України від 20 грудня 2016 року № 1791–VIІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» внесено зміни до Податкового кодексу України та Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України», якими запроваджено формування та ведення Реєстру отримувачів бюджетної дотації для стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції.

  Сільськогосподарський товаровиробник для внесення його до Реєстру подає до контролюючого органу за місцем свого обліку як платника ПДВ заяву про внесення сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру отримувачів бюджетної дотації, форму якої затверджено наказом Міністерства фінансів України від 23.02.2017 №275, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28.02.2017 за № 268/30136.

  Така заява заповнюється та подається в електронній формі або у паперовому вигляді протягом п'яти календарних днів після закінчення граничного строку подання податкової звітності з ПДВ, встановленого для місячного податкового (звітного) періоду. Тобто перші заяви можуть бути подані починаючи з 21.03.2017.

  Нагадаємо, для внесення сільгосптоваровиробника до Реєстру отримувачів бюджетної дотації питома вага вартості сільськогосподарських товарів має становити не менше 75% вартості всіх товарів, поставлених ним протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно. Для новоутвореного сільськогосподарського товаровиробника, зареєстрованого як суб'єкт господарювання, який провадить господарську діяльність менш як 12 календарних місяців, питома вага сільськогосподарських товарів розраховується за результатами кожного окремого звітного періоду.

  Бюджетна дотація надається товаровиробникам, які провадять види діяльності, визначені у п. 161.3 ст. 161 Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України».

  Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.


24.03.2017 | Засідання комісії з питань захисту прав дитини

  22 березня 2017 року в Коломийській районній державній адміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Любові Михайлишин, за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

  На черговому засіданні члени районної комісії з питань захисту прав дитини керувалися завданнями щодо розвитку сімейних форм виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що зазначені у Соціальних ініціативах Президента України.

  Розглянули питання, що стосуються захисту прав дітей: про доцільність позбавлення батьківських прав, батьків, які не виконують батьківські обов‘язки стосовно дітей, розглянуто заяви про визначення місця проживання  дітей, про поновлення в батьківських правах, вирішено питання про форми влаштування дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

  Голова комісії Любов Михайлишин зазначила що права дітей мають стояти на першому місці за будь-яких обставин і саме тому влада докладає максимум зусиль для послідовного впровадження державної соціальної політики з підвищення стандартів життя направлених, насамперед, на захист прав дітей.


24.03.2017 | Міжнародна подія - Година Землі

   Година Землі — щорічна міжнародна подія, започаткована (World Wide Fund for Nature, Всесвітнім фондом природи), котра проводиться останньої або передостанньої суботи березня, і закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети. Вперше подія була організована Всесвітнім фондом природи Австралії та виданням The Sydney Morning Herald у 2007 році, та отримала світову підтримку у 2008.

  У 2016 році Година Землі в Україні запустила Естафету добрих справ - інтернет флешмоб, який підтримали десятки відомих. Вони протягом місяця викладають свої відео на сторінки Години Землі в соцмережах із хештеґом #estafeta_dobra.

  Годину Землі також підтримало:

- Міністерство екології та природних ресурсів України;

- Державне агенство з енергоефективності та енергозбереження України.

  На одну годину в темряву також занурилися визначні пам'ятки України.

Промоушн-акції в Україні проводяться в партнерстві з креативним агентством TABASCO та комунікаційними агенціями SPN Communications та GreenPR, які допомагають привернути увагу людей до Години Землі за допомогою оригінальних ідей і цікавих публікацій.

  З року в рік, кампанія «Година Землі», ініційована та координована на глобальному рівні екологічною організацією Всесвітній фонд природи, набирає все більших масштабів, до якої приєднуються сотні мільйонів людей із усього світу прагнучи щось конкретно зробити для захисту навколишнього середовища.

                                    


24.03.2017 | 24 березня - Всесвітній день боротьби з туберкульозом

   Всесвітній день боротьби з туберкульозом відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я в день, коли німецький мікробіолог Роберт Кох заявив про зроблене ним відкриття збудника туберкульозу.

  Туберкульоз – це інфекційне (заразне) захворювання, збудником якого є мікобактерія туберкульозу. Найчастіше цього збудника називають бацилою або паличкою Коха, на честь науковця, який відкрив її у 1882 р.

  Туберкульоз передається переважно повітряно-крапельним шляхом від хворої людини до здорової. Туберкульоз у більшості випадків вражає легені, але захворювання може виникнути у будь-якому органі. Туберкульозом заражаються при вдиханні повітря, в якому є збудник захворювання – мікобактерія туберкульозу.

У 1993 році ВООЗ об’явила туберкульоз національним лихом, а день 24 березня Всесвітнім днем боротьби з туберкульозом і офіційно рекомендувала стратегію DOTS як нову стратегію боротьби з хворобою.

В Україні, згідно з Указом Презедента України № 290 від 22 березня 2002 року, також встановлений Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз, який відзначається щорічно  24 березня.

Одним із завдань, поставлених в рамках Цілей в галузі сталого розвитку на період до 2030 року, є ліквідація глобальної епідемії туберкульозу. «Стратегія по ліквідації туберкульозу», розроблена ВООЗ і схвалена Всесвітньою асамблеєю охорони здоров’я в 2014 році, закликає знизити рівні смертності від туберкульозу на 90% і захворюваності на туберкульоз на 80% до 2030 року в порівнянні з рівнями 2015 року. 

Боротьба з туберкульозом в Україні є пріоритетом державної політики, стратегічною проблемою, від якої залежить безпека країни та кожного її громадянина.

  Будьте на сторожі свого здоров’я та здоров’я свої дітей та близьких!

Туберкульоз виліковний! Тому, за наявності хоча б декількох симптомів (тривалий кашель з виділенням мокроти або крові, втрата сил та надмірне потіння, задуха, тривале незначне підвищення температури)звертайтеся до дільничного лікаря за місцем проживання для обстеження на туберкульоз.

  Пам’ятайте, що вчасне лікування гарантує повне одужання.

 

                               


24.03.2017 | Міжнародна науково-практична конференція "Екофорум-2017. Актуальні проблеми та іновації".

    З нагоди відзначення 50-річчя від дня заснування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу у вузі відкрилася Міжнародна науково-практична конференція «Екофорум-2017. Актуальні проблеми та інновації».

   Привітати керівництво та  професорсько-викладацький склад навчального закладу із здобутками та перемогами півстолітньої діяльності та взяти участь у відкритті конференції завітали голова облдержадміністрації Олег Гончарук, заступник голови обласної ради Сергій Басараб, заступник Івано-Франківського міського голови Олександр Левицький, а також численні фахівці академічних, науково-дослідних і проектних інститутів, іноземні науковці з Білорусі, Польщі, Румунії, Молдови, представники духовенства, пише Фіртка з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

  «Свого часу Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу дав мені дорогу в життя, вплинув на формування власного світогляду, - зазначив під час виступу Олег Гончарук. – Сьогодні, пройшовши тривалий шлях розвитку, навчальний заклад є одним із провідних технічних вузів на лише Прикарпаття, а і цілої України. Наукові розробки вчених університету здобули всесвітнє визнання та практичне використання у багатьох сферах нафтогазового комплексу. Не менш важливим є ваш вклад у вирішення екологічних проблем та захист навколишнього середовища, чому присвячена і сьогоднішня міжнародна науково-практична конференція».

   Очільник області побажав учасникам заходу плідної роботи та вручив ректору вузу Євстахію Крижанівському вітальну листівку від Голови Верховної Ради України з нагоди 50-річчя університету.

Зазначимо, що в рамках конференції розглядатимуться питання екології та збалансованого ресурсокористування, технологій захисту навколишнього середовища, проблем техногенної безпеки в нафтогазовому комплексі, раціонального використання, відновлення та охорони земельних ресурсів, освіти в контексті концепції сталого розвитку, геоінформаційних технологій та моніторингу довкілля, матеріалів для відновлювальних джерел енергії тощо.

   Також у рамках заходу відбудеться відкриття сучасної навчально-наукової лабораторії «Фізико-хімічні методи дослідження стану навколишнього середовища».

   


23.03.2017 | До уваги селищних, сільських голів, керівників підприємств, установ, організацій, зокрема, готелів, баз відпочинку та розважальних закладів району!

    Національна рада України з питань телебаченні і радіомовлення відповідно до повноважень, визначених чинним законодавством, проводить постійну і систематичну роботу, спрямовану на протидію інформаційній агресії Російської Федерації та припинення російської інформаційної пропаганди. 

   Відповідно до її рішень встановлено обмеження щодо розповсюдження на території України 76-ти російських телевізійних каналів. Просимо звернути увагу на припинення ретрансляції цих телевізійних каналів у місцях громадського відпочинку (готелях, базах відпочинку, розважальних закладах тощо).

    Перелік цих телевізійних каналів можна переглянути запосиланням

 Perelik 77 16.02.2017


23.03.2017 | Президент підписав зміни до Податкового кодексу в частині спрощення оподаткування спадщини

   Президент Петро Порошенко підписав Закон України №1910-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини», яким спрощується оформлення спадщини для найближчих родичів спадкодавця. Документ прийнятий парламентом у другому читанні та в цілому 278 голосами 23 лютого цього року.

   Законом звільняються від оподаткування податком на доходи фізичних осіб вартості спадщини, яку від спадкодавця одержують члени його сім’ї другого ступеня споріднення: рідні брати та сестри, баба, дід та онуки. До цього часу чинним Податковим кодексом передбачалося звільнення від оподаткування члени родини спадкодавця лише першої лінії споріднення. Спадкоємці першого і другого ступенів також звільняються від необхідності проведення оцінки успадкованих об’єктів спадщини для цілей оподаткування. При цьому для всіх інших спадкоємців податок залишається у розмірі 5%.

   Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та застосовується до доходів у вигляді спадщини/дарунка, отриманих починаючи з 1 січня 2017 року.


23.03.2017 | Митний експеримент

 Минулого року в Україні започаткували митний експеримент, який передбачав відрахування 50% від перевиконання митного збору на будівництво і реконструкцію доріг.

Цього року Івано-Франківська область  також  долучилася до цього процесу. До прикладу, у лютому місяці індикативи з митних надходжень в області становили 16 млн грн. У березні доходи від митниці прогнозується в обсязі 25 млн грн, з яких 12 млн грн спрямують на розвиток дорожньої інфраструктури.

Про це йшлося під час наради під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки із керівниками Івано-Франківської митниці Державної фіскальної служби,  Держпроспоживслужби, Івано-Франківської торгово-промислової палати, головного управління Державної казначейської служби в області, директорами профільних департаментів ОДА та керівниками підприємств, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність.

«Упродовж останніх двох років у напрямку розбудови дорожньої інфраструктури наша область займала лідируючі позиції серед інших регіонів держави, - підкреслила Марія Савка. – Цьогоріч будівництво автошляхів надалі залишатиметься пріоритетом у роботі обласної влади. Тож варто стимулювати усіх підприємців Прикарпаття розмитнюватися на території області, створивши їм для цього комфортні та якісні умови розмитнення товарів. Тоді ж 50 відсотків відрахування від перевиконання митних зборів йтиме на будівництво та реконструкцію доріг».

Під час наради також зазначалося, що наразі середня тривалість митної процедури складає 1 год. 46 хв. Завдяки співпраці з обласною державною адміністрацією та Івано-Франківською торгово-промисловою палатою розроблена інтерактивна карта підрозділів митного оформлення в області. Також діє автоматизована система «єдиного вікна» при митному оформленні товарів і транспортних засобів.

   Актуальна інформація

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Захистимо Україну разом
Увага , конкурс !

Конкурс на заміщення вакантних посад , оголошений 6 березня 2017 року (управління освіти, молоді та спорту)

умови конкурсу

наказ про конкурс

Увага , конкурс !
ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»
Перелік тестових питань
Перелік тестових питань при проведенні конкурсів на заміщення вакантних посад
Увага, конкурс!
Процедура тестування претендентів на посаду керівника навчального закладу Коломийської районної ради
Життя і творчість Івана Франка
"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації
0800501554

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області