Коломийська районна державна адміністрація

27 Червень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Новини
 На головну
26.06.2017 | Засідання робочої групи по підготовці до XXIV Міжнародного гуцульського фестивалю

 

        26 червня в приміщенні Коломийської райдержадміністрації відбулось засідання робочої групи по підготовці до XXIV Міжнародного гуцульського фестивалю за участю заступника голови РДА Любові Михайлишин, начальників відділів, управлінь структурних підрозділів райдержадміністрації, начальника районного відділу культури РДА Людмили Федор, директора Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття Ярослави Ткачук, Королівського сільського голови Іван Мігащука та представників ОТГ району.

        Під час зустрічі обговорили організаційні питання залучення до співучасті у фестивалі м. Коломиї та ОТГ, виготовлення фестивальної атрибутики, запрошення та прийом делегацій, проведення належного рекламно-інформаційного висвітлення та інше.

       Фестивальний захід заплановано провести 11-13 серпня 2017 року в с. Королівка  Коломийського району. У програмі традиційно відбудеться представлення культури, життя та побуту гуцулів,  майстер-класи, реалізація бринзи, сувенірів з метою популяризації традиційних видів народного мистецтва, звичаїв, обрядів етнічної групи гуцулів-українців.

        В рамках проведення фестивалю планується також провести XX Міжнародну науково-практичну конференцію для обговорення проблемних питань.


26.06.2017 | Володимир Гройсман: Ухвалення пенсійної реформи - не політична, а людська відповідальність

 

Ухвалення запропонованого Урядом проекту пенсійної реформи, який передбачає підвищення пенсій для 9 млн пенсіонерів, збереження пенсійного віку, скасування оподаткування працюючим пенсіонерам, відновлення соціальної справедливості для працюючих людей та подолання дефіциту бюджету Пенсійного фонду, є не тільки політичною, а й людською відповідальністю. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв’ю Ліга.net.

«Проведення цієї реформи неминуче і необхідне. Пенсійна система країни взагалі перебуває під величезною загрозою. Так що це навіть не політична, це людська відповідальність: Президента, Прем'єра, Уряду, депутатів, фракцій, позафракційних депутатів, груп Парламенту. Треба приймати це рішення. А я після його прийняття готовий нести повну відповідальність за успішність впровадження реформи», - сказав Володимир Гройсман.

Він підкреслив, що ухвалення реформи дозволить зняти політичні спекуляції навколо пенсіонерів та нарахування пенсій. «Ви знаєте, що була дискусія навколо коефіцієнта нарахування пенсій: 1 або 1,35. Як було раніше? В державі була навмисне створена система заниження пенсії, щоб потім перед виборами використовувати її як інструмент: пенсії піднімали, тим самим купуючи голоси, - підкреслив Прем’єр. - Фактично пенсії були в руках політиків. Я хочу забрати пенсії з рук політиків і передати в руки пенсіонерів. Навіщо був потрібен коефіцієнт 1,35? Політики робили занижену базу пенсії і в ручному режимі цей коефіцієнт регулювали: більше, менше. Я кажу ні. Буде коефіцієнт 1, і стабільний. Але база буде не 1197 грн, а 3764 грн. Це буде чесно. А далі я пропоную, що далі ми проводимо щорічне автоматичне оновлення пенсій, індексацію. Ось це - завдання реформи. І я дуже хочу це зробити. Разом з Президентом, разом з Парламентом, разом з коаліцією, з політичними партнерами».

Глава Уряду підкреслив, що Президент України підтримує ініціативи Кабінету Міністрів, і жодних розбіжностей немає. «12,5 мільйона пенсіонерів очікують на підвищення пенсій, і 9 млн їх його отримають вже з 1 жовтня, - сказав Володимир Гройсман. – Що передбачає реформа? Відновлення справедливості - ми проводимо осучаснення пенсій. Друга позиція – жодного підвищення пенсійного віку.  Третє - за 7-10 років повністю ліквідувати дефіцит Пенсійного фонду».


26.06.2017 | Нарада у голови районної державної адміністрації Любомира Глушкова

 

19 червня 2017 року голова районної державної адміністрації Любомир Глушков провів нараду з керівниками районних установ, підприємств, організацій, галузевих служб територіальних органів виконавчої влади, начальниками відділів і управлінь райдержадміністрації.

В нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Нестор Печенюк, заступник  голови райдержадміністрації  Любов Михайлишин, керівник апарату райдержадміністрації Михайло Беркещук.

На порядку денному розглянули питання щодо виплати заробітної плати медичним працівникам та обслуговуючому персоналу, проведення ремонту комунальних доріг,  боротьбу з борщівником Сосновського, про стан проведення монетизації субсидій, покращення показників рейтингової оцінки району та підготовку до відзначення Дня Конституції України та інші.

Начальникам відділів, управлінь, керівникам районних установ, підприємств, організацій, галузевих служб надано відповідні доручення та встановлено терміни на їх виконання.

 


23.06.2017 | Урочисті заходи з нагоди Дня державної служби

 

 

 

 

З нагоди Дня державної служби, який відзначається  щороку 23 червня відповідно до Указу Президента України  від 04.04.2003 р.«Про День державної служби», ініціативи районного комітету профспілки працівників державних установ,  за сприяння голови райдержадміністрації Любомира Олексійовича Глушкова у приміщенні Коломийської райдержадміністрації  відбулись  урочисті заходи.

 

Голова райдержадміністрації Любомир Глушков привітав працівників з професійним святом і побажав  міцного здоров’я, мудрості, витримки у всіх життєвих випробуваннях, добробуту та нових здобутків в ім’я великого майбутнього України.

 

За сумлінну, багаторічну працю в органах державної влади, високий професіоналізм у роботі з нагоди професійного свята ряд державних службовців було нагороджено почесними відзнаками обласної та районної державних адміністрацій.

      

            Відділ культури райдержадміністрації привітав працівників святковим концертом  за участю гумориста Миколи Кавацюка , ансамблю троїстих музик «Серпанок» будинку культури смт.Печеніжин та вокального ансамблю будинку культури села П’ядики.


23.06.2017 | Вітання Президента з нагоди Дня державної служби

Петро Порошенко

 

 

Шановні друзі!

 

Вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби.

 

Останніми роками, коли в Україні відбуваються інтенсивні економічні та соціальні зміни, державна служба також активно оновлюється, аби оперативно реагувати на виклики часу і запити суспільства.

 

Адже від ефективності функціонування інституту державної служби залежить як поліпшення якості життя громадян, так і конкурентоспроможність і процвітання країни.

 

Переконаний, що ваш професіоналізм, принциповість та вірність  справі і надалі сприятимуть утвердженню обраного нами європейського майбутнього.

 

Щиро зичу вам міцного здоров’я, миру, невичерпної енергії, нових звершень та значних здобутків в ім’я України.

 

Слава Україні! 


23.06.2017 | Вітання Голови НАДС з нагоди Дня державної служби

 

Шановні колеги!

 

Щиро вітаю вас з професійним святом Днем державної служби!

 

В Україні сьогодні формується ефективна система державної служби, яка є важливою складовою політичної трансформації українського суспільства, наближення його до європейських стандартів. Саме високопрофесійна державна служба здатна забезпечити розумно організоване, демократичне, правове та результативне державне управління.

 

Закон України “Про державну службу” заклав засади політично нейтральної, заснованої на принципах служіння народові та професіоналізму державної служби, а набутий досвід дає можливість удосконалити його.

 

Підвищенню ефективності державної служби також сприяє створена система підготовки та підвищення фахового рівня державних службовців, комплектування органів державної влади працівниками належної кваліфікації.

 

Переконаний, що Ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на побудову демократичного суспільства на засадах соціально орієнтованої ринкової економіки, забезпечення конституційних прав і свобод громадян, стабільного розвитку країни, піднесення її престижу на міжнародній арені.

 

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров'я, творчого натхнення у нелегкій та відповідальній роботі, плідних і реальних здобутків, високої професійної майстерності.

 

Нехай з Вами завжди буде мудрість, витримка і сила духу, які допоможуть зробити все можливе для розквіту нашої держави.

 

З повагою 

 

Голова НАДС                                                                              Костянтин Ващенко


23.06.2017 | Шановні державні службовці Прикарпаття!

news-image

 

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби! Саме від Вас залежить стабільність, надійність конституційного устрою та надання державному управлінню організованості, компетентності й професіоналізму. Від ефективного функціонування інституту державної служби, відповідальності кожного з державних службовців залежить успішність країни в цілому.

 

Новий Закон України «Про державну службу» потребує від кожного з нас рішучих кроків для реформування служби в органах виконавчої влади, яке має розглядатися у тісному поєднанні з адміністративно-територіальною реформою, децентралізацією влади, закладенням міцних основ для гармонійного, всебічного розвитку місцевих громад, наближенням послуг до кожного громадянина, соціального супроводу сімей наших героїв, вимагає відповідної компетенції, самоорганізації та постійного самовдосконалення.

 

Нові виклики щоденно постають перед кожним державним службовцем на шляху впровадження ефективних механізмів управління відповідно до європейських стандартів, переорієнтації державної служби на задоволення потреб суспільства та відновлення довіри до держслужбовця як гаранта захисту прав і інтересів кожного громадянина. Впевнений, ми гідно пройдемо намічений шлях.

 

Нехай кожен день Вашого життя буде щасливим і радісним, а Ваша наполеглива праця і відданість справі увінчаються новими здобутками у професійній діяльності в ім’я розквіту нашої області та подальшої розбудови Української держави.

 

Голова обласної державної адміністрації                                             Олег Гончарук

 


23.06.2017 | 23 червня - День державної служби

 

Шановні колеги!

 

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем державної служби!

 

Враховуючи роль державної служби в процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави, Президент України своїм Указом від 4 квітня 2003 року встановив професійне свято – День державної служби, яке відзначається щороку 23 червня.

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Довіра до влади починається з людини, яка вирішує свої повсякденні проблеми. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи й творчого ставлення до справи.

Сьогодні Уряд робить рішучі кроки для впровадження реформ. Серед них – реформування державної служби, яке має розглядатися у тісному поєднанні з адміністративною та адміністративно-територіальною реформами.

Ці перетворення направлені на те, щоб підняти авторитет державної служби, авторитет влади в цілому, забезпечити ефективне функціонування державного механізму, досягнення європейських стандартів рівня життя громадян.

Хотілося б сказати найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь району.

Бажаємо всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я великого майбутнього України.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Сердечно зичимо всім вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, здоров’я та задоволення від вашої почесної праці.

 

Голова районної державної адміністрації         Любомир Глушков

 

Голова районної ради                                           Роман Дячук


23.06.2017 | Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з нагоди Дня державної служби

 

Шановні колеги!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня державної служби.

Державна служба – це особлива професія і нелегка праця, що потребують самовідданості та бажання служити людям.

Сьогодні українці очікують від державного службовця освіченості, високої моральності, патріотизму, дотримання законності. Саме тому система державного управління сучасної України має відповідати європейським стандартам, ефективно реагувати на запити суспільства, сприяти поліпшенню життя кожного громадянина.

Вірю, що ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на розбудову української державності, забезпечення демократії й верховенства права, економічний розвиток країни та зростання добробуту українського народу.

Тож міцного здоров’я всім вам, професійних успіхів, натхнення, наполегливості та віри у достойне та світле майбутнє нашої держави!

 

З повагою

 

Голова Верховної Ради України                   Андрій Парубій


23.06.2017 | Привітання Прем'єр-міністра України з нагоди Дня державної служби

 

Шановні колеги!

 

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем державної служби!

 

Серед реформ, які сьогодні запроваджує Уряд, важливе місце посідає реформування державного управління та державної служби, перетворення її на якісну сервісну інституцію. Наше завдання не лише підвищити рівень суспільної довіри та авторитету державного апарату, забезпечити його ефективне та прозоре функціонування і зміцнити міжнародний імідж України, а втілити високі європейські стандарти у життєдіяльності суспільства та держави.

Від ефективності роботи державної служби залежить багато: суспільна та політична рівновага, соціальна стабільність, запровадження та реалізація ряду реформ, не кажучи про вирішення багатьох питань соціально-економічних і гуманітарних процесів у країні. І головний суспільний запит – запровадження принципів публічного менеджменту в діяльності владних інститутів, необхідність консолідованого напрацювання з представниками громадського сектору проектів рішень і вироблення інноваційних засад державної політики. Крім того, важливе значення має модернізація матеріального забезпечення в системі мотивацій державних службовців, встановлення гідного рівня оплати їх праці.

За останні три роки в Україні вдалося здійснити чимало важливих нововведень щодо посилення культури публічного адміністрування, зокрема втілення принципів ефективного управління та універсальних стандартів загалом (професіоналізм, політична нейтральність, порядність, компетенція). Ми послідовно запроваджуємо нові підходи в організації державної служби, підвищуємо публічні вимоги до кадрового підбору державних службовців, адже якісна зміна методики функціонування державного апарату є важливою умовою реформи державної служби.

Бажаю всім державним службовцям професійного зростання, добробуту, міцного здоров’я! Нехай кожен день життя буде сповненим оптимізму та любові, які допомагатимуть у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку перед нашою країною!

 

З повагою

 

Прем’єр-міністр України                                                       Володимир ГРОЙСМАНАктуальна інформація

«ЕКСПО-2017» у Казахстані!

 

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Захистимо Україну разом
Перелік тестових питань

Перелік тестових питань при проведенні конкурсів на заміщення вакантних посад

До уваги кандидатів на посади державної служби! Оновлено перелік тестових питань!

Увага, конкурс!
Процедура тестування претендентів на посаду керівника навчального закладу Коломийської районної ради
Життя і творчість Івана Франка
"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації
0800501554

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області