Коломийська районна державна адміністрація

12 грудень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Новини
 На головну
12.12.2017 | Рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні

news-image 

Шановні суб’єкти декларування!

З метою завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування в Україні, який розпочинається з 01.01.2018, просимо Вас виконати такі дії:

 

1. Перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у Вашому персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр).

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до Указу Президента України від 15.05.2017 №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.04.2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» доступ до окремих поштових серверів у домені .ru обмежений.

 

У зв’язку з цим для роботи з Реєстром (отримання повідомлень, підтвердження зміни електронного цифрового підпису тощо) слід використовувати поштові скриньки, які не підпадають під зазначені обмеження (наприклад: ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com тощо).

 

Якщо Ваша електронна поштова скринька підпадає під обмеження, то для її зміни у персональному кабінеті Реєстру необхідно створити (або використовувати іншу) особисту поштову скриньку. Після цього слід авторизуватися в Реєстрі за адресою: https://portal.nazk.gov.ua за допомогою власного електронного цифрового підпису, перейти у вкладку «Мій профіль», натиснути кнопку «Змінити контактні дані», у полі «Новий E-mail» вказати нову поштову скриньку та натиснути кнопку «Змінити E-mail».

 

На нову поштову скриньку надійде лист «Зміна E-mail | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни E-mail перейдіть за посиланням у листі,  повторно здійсніть вхід у Ваш персональний кабінет та перевірте вкладку «Мій профіль». У полі «E-mail» повинна бути зазначена вже змінена електронна поштова скринька.

 

Звертаємо увагу! Для зміни електронної поштової скриньки у Вашому персональному кабінеті Реєстру не потрібно отримувати новий ЕЦП.

 

2. Перевірити термін дії та працездатність Вашого електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) для роботи з Реєстром.

 

Для отримання інформації про термін дії ЕЦП треба завантажити посилений сертифікат особистого ЕЦП з веб-сайту акредитованого центру сертифікації ключів (далі - АЦСК), в якому Ви отримали ЕЦП. Після цього натиснути на сертифікат подвійним кліком лівої кнопки миші та у вікні, яке відкрилось, переглянути термін дії сертифікату ЕЦП. Необхідно, щоб на дату подання електронних документів до Реєстру сертифікат ЕЦП був діючий. У разі, якщо термін дії сертифікату сплинув, Вине зможете користуватись ЕЦП, в тому числі подавали електронні документи до Реєстру. Тоді Вам необхідно звернутись до АЦСК та отримати новий ЕЦП. Зазначаємо, що Національне агентство не є АЦСК. З переліком АЦСК Ви можете ознайомитись на сторінці https://portal.nazk.gov.ua у полі: “АЦСК”.   

 

Після отримання нового ЕЦП Вам необхідно зайти на сторінку входу до Реєстру https://portal.nazk.gov.ua  і скористатись посиланням: «Я загубив/змінив свій приватний ключ». У полі «Поточна електронна адреса» вказати електронну поштову скриньку, з якою Ви зареєстровані в Реєстрі, та натиснути кнопку «Вислати код для відновлення». На вказану поштову скриньку надійде лист «Зміна ЕЦП | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни ЕЦП необхідно перейти за посиланням у листі, після цього у полі АЦСК обрати акредитований центр сертифікації ключів, в якому Ви отримали новий ЕЦП, обрати файл нового ЕЦП, вказати пароль від нового ЕЦП та натиснути кнопку «Змінити ЕЦП». Після успішного виконання вказаних дій з’явиться повідомлення про розгляд Вашої заявки. Заявки на зміну ЕЦП розглядаються протягом 1 доби у робочий час. Ви можете здійснити спробу входу до Реєстру з новим ЕЦП через вказаний час та не очікувати листа з подальшими інструкціями.

 

Для перевірки працездатності ЕЦП Ви можете скористатись online-сервісом накладання ЕЦП на електронні документи за посиланням: https://ca.informjust.ua/sign. Результатом успішної перевірки буде повідомлення: «ПІДПИС НАКЛАДЕНО УСПІШНО, ЦІЛІСНІСТЬ ДАНИХ ПІДТВЕРДЖЕНО».

 

Якщо при накладанні електронного цифрового підпису виникає помилка, слід звернутись до акредитованого центру сертифікації ключів, який Вам видав ЕЦП.

 

Виконавши запропоновані дії, Ви завчасно підготуєтесь до чергового етапу декларування в Україні, чим полегшите собі роботу з Реєстром.

 

Також нагадуємо, що на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції https://nazk.gov.ua у розділі «Декларування» Ви можете ознайомитись із Рекомендаціями при роботі з Реєстром.

 

У разі виникнення проблем технічного характеру Ви можете звернутись до служби технічної підтримки за тел.: +38(044)200-06-94 або адресою електронної пошти support@nazk.gov.ua, при цьому: направляйте електронний лист з Вашої персональної електронної поштової скриньки, яка зазначена при реєстрації; у темі листа зазначайте суть Вашого питання; у листі необхідно зазначити Ваше П.І.Б., реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН) та викласти суть питання, за необхідності до листа додати скріншоти (зображення екрана) з Вашою помилкою.


12.12.2017 | Відбувся семінар-навчання із проблем протидії насильству у сім’ях

На виконання обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2017-2021 роки, відповідно до плану роботи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на 2017 рік, у рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбувся семінар-навчання на тему «Попередження та профілактика насильства у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах, у тому числі учасників АТО».

У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації І. Пасічняк, голова постійної комісії обласної ради з питань захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на Сході України та їх сімей Н.Чаплинська, начальник відділу сім’ї та програм соціального розвитку департаменту соціальної політики облдержадміністрації Г.Стельмах, представники місії ОБСЄ, голова Івано-Франківського обласного комітету профспілки працівників державних установ Н. Гушпіт, директори, спеціалісти обласного, районних та міських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У процесі навчання Наталія Чаплинська розкрила суть проблеми домашнього насильства у сім’ях, його види, способи профілактики та запобігання. Учасники семінару обговорили зміни до законодавства України в сфері профілактики насильства в сім’ї, освоїли практичні аспекти взаємодії між членами родини учасників АТО.


12.12.2017 | Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Сухопутних військ України

Похожее изображение

Шановні захисники!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем Сухопутних військ України!

Сухопутні війська є найчисельнішим видом Збройних Сил і відіграють важливу та провідну роль у забезпеченні обороноздатності нашої країни. На бійців Сухопутних військ покладені особливо ризиковані завдання у зоні проведення антитерористичної операції, на них лягає основний тягар у протистоянні з ворогом та захисті української території. Військовослужбовці Сухопутних військ, які ведуть бойові дії на суходолі, є основною ударною силою Збройних Сил, а отже є обличчям сучасного Українського війська, продовжують його гідну та величну історію. Тому питання фінансування Збройних Сил є одним з пріоритетних для Уряду. Вже в 2020 році українська армія повинна повністю досягнути базових стандартів НАТО та відповідати критеріям членства в Альянсі. Насамперед, такі реформи та модернізація стосуються Сухопутних військ, що забезпечить Україну надійним захистом кращого світового рівня.

Приємно відзначити, що базуючись на Сухопутних військах, на наших очах створюється сучасна модель Збройних Сил – високоефективних, оптимальних за чисельністю, мобільних, добре озброєних, здатних виконувати завдання у будь-яких умовах. У питанні розбудови нашої армії ми досягли значних успіхів. Сухопутні війська – це той “міцний горішок”, який виступає гарантом безпеки нашої країни, це якісне управлінське та логістичне поєднання ракетних військ і артилерії, авіації та протиповітряної оборони, механізованих і танкових підрозділів, спеціальних військ і системи інженерно-технічного та тилового забезпечення.

Висловлюю подяку всім військовослужбовцям Сухопутних військ за чесну службу, гідне виконання військового обов’язку, відданість Батьківщині, високий професіоналізм у військовій справі, мужність та відвагу, проявлені у боях з ворогом.

Вічна пам’ять загиблим воїнам!

Бажаю усім бійцям Сухопутних військ міцного здоров’я, бойової удачі та вдалого повернення до рідних домівок!

Слава Україні!                                                                           Героям Слава!

Прем’єр-міністр України                                              Володимир ГРОЙСМАН


12.12.2017 | Вітання Президента військовослужбовцям, працівникам та ветеранам Сухопутних військ Збройних Сил України з нагоди професійного свята

Похожее изображение

 Шановні воїни!

Вітаю вас із Днем Сухопутних Військ Збройних Сил України.

У важкий для країни час ви першими стали на захист її незалежності та територіальної цілісності. Завдяки злагодженим та успішним діям військових частин Сухопутних військ було зупинено просування ворога у глиб нашої території та звільненні стратегічно важливі населені пункти — Маріуполь, Красний Лиман, Миколаївка, Слов’янськ, Краматорськ, Северодонецьк, Лисичанськ, Дружківка, Сіверськ, Піски та інші.

На противагу підступності російських найманців ви протиставили свою непохитну вірність ідеям свободи й незалежності рідної землі, принципам народної моралі, національним і загальнолюдським цінностям.

Навіки увійде в історію України подвиг «кіборгів» донецького аеропорту, що перевершив славу трьохсот спартанців, незламність та нестримність «Чорної бригади», стійкість, мужність та непереможність усіх воїнів — піхотинців, танкістів та артилеристів, представників інших родів військ, бойового та матеріально-технічного забезпечення, які, щохвилини ризикуючи життям на «нулі», надійно стоять на захисті не тільки своєї Вітчизни, але й усієї демократичної Європи.

Вічна пам’ять та слава героям, хто віддав своє життя за незалежність країни, її мир та спокій, світле майбутнє Українського народу. Їх подвиг вічно житиме в наших серцях та слугуватиме взірцем чесного, беззавітного служіння Батьківщині.

Честь і слава воїнам-сухопутникам, які щоденно доводять — немає такої сили, що може порушити дух і волю українського воїна.

Вірю, що ваша висока професійність у поєднанні з потужною зброєю і військовою технікою й надалі залишатимуться могутнім гарантом обороноздатності нашої держави.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя та добробуту, нових звершень в ім’я нашої перемоги!

Слава Україні! Слава Сухопутним військам Збройних Сил України!

Петро ПОРОШЕНКО


12.12.2017 | Іванна Климпуш-Цинцадзе: Вважаю, що політичне рішення про членство України в НАТО було ухвалене в 2008 році

 

Рішення Верховної Ради щодо курсу України на членство в НАТО, а також якісно новий підхід до формування Річної національної програми співпраці Україна – НАТО (РНП) є важливими здобутками євроатлантичної інтеграції України цьогоріч. Про це під час круглого столу «20 років Особливого партнерства Україна – НАТО» сказала Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Говорячи про РНП, Віце-прем`єр-міністр висловила сподівання, що наступна програма буде ще конструктивніша і дедалі більше нагадуватиме План дій щодо членства. «Я належу до тих людей, які вважають, що політичне рішення щодо членства України в НАТО Альянс  ухвалив у 2008 році, пообіцявши, що далі вже міністри закордонних справ мають працювати над тим, коли безпосередньо перейти до надання ПДЧ не як до винагороди, а як обов`язкового чергового кроку для роботи над відповідністю України стандартам НАТО», – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

На її думку, велике значення має перехід до нових підходів професійної підготовки державних службовців, залучених до євроатлантичної інтеграції. «Разом із Програмою професійного розвитку НАТО ми вперше перейшли до модульного навчання людей із різних міністерств і відомств, що працюють з Альянсом. Майже 100 людей закінчили цей курс. Маємо далі працювати над тим, щоб мати в усіх міністерствах і відомствах – від безпеково-оборонних до абсолютно цивільних – інституційну спроможність виконувати завдання, яке Парламент визначив для нас як одну з основних цілей української зовнішньої політики», – зазначила Віце-прем`єр-міністр.

Водночас вона підкреслила, що Північноатлантичний альянс має визначитися з довгостроковою геополітичною перспективою взаємин з Україною: «Не шукати щоразу причини, чому Україна ще не є частиною стратегічного бачення, яке ми всі очікуємо, і яке є абсолютно природним – необхідність членства України в Альянсі».

Окрім цього, Іванна Климпуш-Цинцадзе виокремила комунікації як ще один важливий пріоритет взаємин України з НАТО. «Для нас важливий свідомий, а не емоційний вибір громадян стосовно євроатлантичної інтеграції. А вміння відділяти популізм від дійсності, міф від факту – це гострі питання і для України, і для кожної країни-члена Альянсу і для Альянсу загалом», – підкреслила вона.

У заході також взяли участь Голова Представництва НАТО в Україні, Директор офісу зв’язку НАТО Александр Вінніков, Директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Барбора Маронкова, Надзвичайні та Повноважні Посли Канади Роман Ващук, Німеччини Ернст Райхель, Литви Марюс Януконіс, Польщі Ян Пєкло, а також заступник Голови місії Посольства США Джорж Кент і заступник Голови місії Посольства Великої Британії Хелен Фейзі.


11.12.2017 | Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

 

 

 

 

11 грудня 2017 року голова районної державної адміністрації Любомир Глушков провів засідання колегії Коломийської районної державної адміністрації, в якому взяли участь голова районної ради Роман Дячук, перший заступник голови районної державної адміністрації Нестор Печенюк, заступник голови райдержадміністрації Любов Михайлишин, керівник апарату райдержадміністрації Михайло Беркещук.

 

На порядку денному колегії розглянули питання «Про схвалення проекту районного бюджету на 2018 рік». Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Кравчук розповіла присутнім про особливості формування бюджету наступного року.

 

Обсяг фінансового ресурсу районного бюджету на 2018 рік розраховано з урахуванням вимог Бюджетного та Податкового кодексів України, положень програми діяльності Кабінету Міністрів України, проекту Основних напрямів бюджетної політики на 2018-2020 роки, Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017 - 2020 роки, а також змін до законодавчих актів, пов'язаних з подальшою реалізацією реформи міжбюджетних відносин у контексті децентралізації.

 

При прогнозуванні дохідної частини районного бюджету на 2018 рік було враховано статистичні показники, які використовуються при розрахунку прогнозних надходжень податків та зборів, зокрема за 2016 рік, а також фактичне виконання дохідної частини бюджету за результатами 2016 – 2017 років.

 

Загальний обсяг дохідної частини районного бюджету на 2018 рік (без урахування міжбюджетних трансфертів) визначено в сумі 44082500 грн.


11.12.2017 | Прийом громадян у голови Коломийської районної державної адміністрації Любомира Глушкова

 

 

11 грудня 2017 року відбувся черговий прийом громадян з особистих питань у голови Коломийської районної державної адміністрації Любомира Глушкова. Розглянуто 1 звернення. Воно стосувалося земельного конфлікту в одному з сіл району.

За результатами розгляду звернення громадянину надано інформаційно – консультативні роз’яснення під час прийому. Сільському голові рекомендовано вжити заходів вмежах чинного законодавства для усунення конфлікту.


11.12.2017 | Ставимо завдання до 2020 року ліквідувати черги в дитячі садки, - Глава Уряду

 

Уряд ставить за мету ліквідувати до 2020 року черги в дитячі садки, і голови міських та обласних державних адміністрацій мають долучитися до вирішення цього питання. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування з представниками регіональних ЗМІ.

«Я ставлю завдання до 2020 року ліквідувати черги до садочків. Це питання номер один – і я буду вимагати від міських голів, голів ОДА підтримати (це рішення). Українські діти не мають стояти у чергах», - сказав Володимир Гройсман.

Довідково. За планом Міністерства освіти та науки України кількість місць в садках та дошкільних закладах  до 2020 року має сягнути 96 тис. Це повністю задовольнить існуючу потребу суспільства. В цьому контексті, Глава Уряду наголошував, що будівництво дошкільних закладів і дитячих садків має стати пріоритетом проектів, які фінансуються за рахунок Державного фонду регіонального розвитку. Згідно з державним бюджетом на 2018 рік, фінансування ДФРР становитиме 6 млрд грн.


11.12.2017 | Всеукраїнський тиждень права

 

 

7 грудня 2017 року в Великоключівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Нижньовербізької сільської ради об'єднаної територіальної громади в рамках проведення Всеукраїнського тижня права, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Коломийського МЦ з надання БВПД Вікторія Смерек, та старший інспектор ювенальної превенції Коломийського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області Вадим Василецький провели тематичну зустріч для учнів старших класів на тему: «Права людини».

З вступним словом виступив вчитель правознавства Микола Дмитрович Кісилейчук, який розповів про суть і зміст «Загальної декларації прав людини». Всі люди народжуються вільними і рівними у своїй гідності та правах. Вони наділені розумом і совістю й повинні діяти один щодо іншого і дусі братерства.

Під час заходу Вікторія Смерек розповіла учням про сучасне розуміння прав людини в суспільстві, історію формування та розвиток права, види прав, свобод і обов'язків громадянина. Начальник відділу наголосила: «Права і свободи людини і громадянина закріплені Конституцією України. Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи громадянина є невідчужуваними та непорушними».

Старший інспектор ювенальної превенції Коломийського відділу поліції Вадим Василецький ознайомив учнів з правами та обов’язками неповнолітніх, розповів про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх. Учасники заходу отримали інформаційні матеріали щодо функціонування системи безоплатної правової допомоги, дізнались про право кожної особи на безоплатну правову допомогу та порядок його реалізації.


11.12.2017 | Володимир Кістіон: Потреба України в антрациті зменшується

 

Другий місяць поспіль в Україні на ТЕС спостерігається зменшення споживання вугілля антрацитової групи на 300 тисяч тонн. Такі темпи дають змогу вийти на річні обсяги використання антрациту Україною до 5 мільйонів тонн, що майже вполовину менше за минулорічні.  Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

За його словами, якщо у листопаді минулого року Україна споживала  806 тисяч тонн вугілля марки «А», то вже цьогоріч у цьому ж місяці – 532 тисячі тонн.

«Якщо ми раніше в рік споживали понад 9 млн тонн вугілля марки «А», то вже за підсумком цього року це буде біля 5 млн тонн. Це стало можливим завдяки задіяним Урядом заходам з переведення антрацитових блоків українських ТЕС на газову групу», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

Він додав, що стратегічним завданням наступного року є нарощення власного видобутку вугілля газової групи.

«Минулого тижня Урядом була утворена Національна вугільна компанія, в яку ввійшло понад тридцять державних шахт. Наступний крок – призначення менеджменту, який повинен визначитися, які шахти перспективні, в які треба вкладати фінансовий ресурс для їх модернізації. Запустивши цей процес, ми маємо змогу скоротити витрати на утримання збиткових шахт у сумі 1,5 мільярда гривень в рік. Це і є кошти для модернізації вугільних підприємств з метою нарощення видобутку українського вугілля марки «Г»», - резюмував Володимир Кістіон.Актуальна інформація

Обережно , шахраї !

Останнім часом почастішали випадки звернень, нібито за дорученням керівництва облдержадміністрації, до керівників підприємств, організацій та установ різних рівнів і форм власності щодо надання фінансової допомоги на лікування дітям-сиротам учасників АТО чи під іншими приводами.

Мова йде про перерахування коштів на проживання, купівлі одягу та харчування переселенців зі Сходу України тощо.

Облдержадміністрація не ініціювала жодних таких акцій зі збору коштів і ніяких відповідних доручень з цього приводу не надавала.

При виявленні таких фактів необхідно негайно повідомляти правоохоронні органи.

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Захистимо Україну разом
Україна-НАТО
Перелік тестових питань
До уваги кандидатів на посади державної служби! Оновлено перелік тестових питань!
увага , конкурс !

Заміщення вакантних посад директорів шкіл

Увага, конкурс!
Процедура тестування претендентів на посаду керівника навчального закладу Коломийської районної ради
Життя і творчість Івана Франка
"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації
0800501554

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області