Коломийська районна державна адміністрація

24 лютий 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Новини
 На головну
23.02.2018 | Публічне представлення інформації про виконання районного бюджету за 2017 рік

 

 

На виконання статті 28 Бюджетного кодексу України, розпорядження районної державної адміністрації від 19.02.2018 року №83 «Про публічне представлення інформації про виконання районного бюджету за 2017 рік» 23 лютого 2017 року в приміщенні районної державної адміністрації відбулося публічне представлення інформації про виконання районного бюджету за 2017 рік.

 

У засіданні взяли участь: голова районної державної адміністрації Любомир Глушков,  голова районної ради  Роман Дячук,  керівники  та працівники структурних підрозділів  райдержадміністрації,  районних служб,   депутати районної ради.

 

З доповіддю виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Кравчук та головні розпорядники коштів - керівники бюджетних установ. Керівник фінансового управління  Ганна Кравчук ознайомила присутніх із основними  фінансовими показниками та зазначила,  що  за  2017 рік забезпечено  виконання дохідної частини районного бюджету на 102,2 відс.,  усі узяті бюджетні зобов’язання головним розпорядникам  були  профінансовані  в  повному обсязі. Заборгованість за коштами місцевого бюджету відсутня. Співдоповідачі - головні розпорядники коштів ознайомили присутніх із фінансовими звітами щодо використання  бюджетних коштів  в розрізі основних галузей соціально - культурної сфери.


23.02.2018 | Звіт голови профкому

  

 

23.02.2018 року в залі засідань Коломийської райдержадміністрації відбувся звіт голови профкому райдержадміністрації  Тороус Оксани Михайлівни про  роботу профкому у 2017 році.


23.02.2018 | Уряд компенсуватиме фермерам частину витрат на насіння

 

Одним із напрямків програми державної підтримки фермерства є компенсація вартості насіння української селекції. Це дозволить підтримати як аграріїв, яким будуть повертатися кошти, так і  українських виробників насіння. Про це зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета під час відкриття насіннєвого Форуму 2018.

 

«Галузь насінництва є важливою складовою розвитку агропромислового комплексу. Селекції і генетиці насіння ми завдячуємо успіхам у високій врожайності, валовому зборі зернових та експорті. Щоб розвивати цю галузь, робити її конкурентоздатною, а заразом підтримувати малих фермерів, Уряд надаватиме компенсацію за придбання насіннєвого матеріалу», - зауважив Віктор Шеремета.

 

Механізм надання коштів знаходиться на фінальній стадії погодження, але вже сьогодні фермери можуть закуповувати українське сертифіковане насіння, щоб отримати компенсацію. Після посівної, складання відповідного акту посіву та оформлення всіх необхідних документів фермер отримає компенсацію протягом двох місяців. Документи будуть розглядатися двічі на рік – після весняної та осінньої посівної.

 

Під час Форуму учасників ознайомили з аспектами формування реєстру сортів та проведення ґрунтового контролю, заходами щодо контролю у сфері насінництва за 2018 рік.

 

Довідково

 

Насіннєвий форум 2018 організовано Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з Американською торговельною палатою в Україні, асоціацією «Українське насіннєве товариство» та асоціацією «Насіннєва асоціація України» за підтримки Мінагрополітики. Участь у заході взяли представники Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, Українського інституту експертизи сортів рослин, профільні організації, асоціації, ЗМІ.


23.02.2018 | Прикарпатські ОТГ залучають кошти обласного бюджету на розвиток

news-image

 

У 2017 році дев’ять об’єднаних громад Івано-Франківщини подали проекти на обласний конкурс програм та проектів розвитку місцевого самоврядування.

 

Сім ОТГ стали переможцями восьмого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та загалом отримали співфінансування в розмірі 2 млн 405 тисяч гривень на реалізацію своїх проектів. А Матеївецька ОТГ за підсумками шостого обласного конкурсу «Громада кращого довкілля» виборола перше місце та була відзначена грошовою премією у 200 тисяч гривень.

 

Цьогоріч громади Прикарпаття області вже подали 28 проектів на фінансування капітальних робіт та розробку проектно-кошторисної документації для них з обласного екологічного фонду на суму понад 15 мільйонів гривень.

 

«ОТГ Івано-Франківщини використовують усі можливості. До того ж за останній рік більшість громад накопичили достатній досвід та на проектній основі активно залучають кошти з обласного бюджету для масштабних робіт, які самостійно профінансувати не можуть. Вдячні Івано-Франківській обласній раді за розуміння та підтримку проектів ОТГ. Для громад ці кошти дуже потрібні», - каже директор Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк.

 

Для прикладу, Олешанська ОТГ подала проект на виготовлення проектно-кошторисної документації та будівництво берегозакріплювальних споруд на р. Дністер (ур. Горішнє) в с. Долина.

 

Брошнів-Осадська ОТГ підготувала проекти проведення берегоукріплювальних робіт, реконструкцію каналізаційних мереж та очисних споруд в селищі Брошнів-Осада, а також на будівництво полігону ТПВ із влаштуванням сміттєсортувальної лінії в урочищі “Сміттєзвалище” в селищі Брошнів-Осада.

 

Войнилівська ОТГ подала проекти на проведення заходів з боротьби зі шкідливою дією вод в селі Перевозець і відновленню сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Сівка в селищі Войнилів та селі Довпотів.

 

Серед громад, які подали заявки-проекти на фінансування з обласного екологічного фонду, також Витвицька, Космацька, Ланчинська, Матеївецька, Печеніжинська, Рожнівська, Делятинська, Тлумацька, Ямницька та Яблунівська ОТГ.


23.02.2018 | У Харкові відбувся випуск слухачів за програмою НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців

 

22 лютого на базі Міжгалузевого інституту післядипломної освіти Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" відбулася урочиста церемонія випуску 44-х слухачів, що проходили навчання за програмою НАТО - Україна з перепідготовки військовослужбовців.

 

Навчання тривало протягом трьох місяців за напрямком підготовки "Сучасні технології інформаційних систем".

 

Привітали випускників Менеджер програми НАТО - Україна з перепідготовки військовослужбовців Крістофер Штаудт, проректор НТУ "ХПІ", професор Олександр Труш, заступник Харківського обласного військового комісара підполковник Андрій Семенович та представники обласної державної адміністрації.

 

"Мені приємно поздоровити наших випускників з отриманням нової цивільної спеціальності, яка їм обов’язково знадобиться в майбутньому працевлаштуванні, - відмітив Крістофер Штаудт. - Наша головна мета - підтримка України у питаннях соціальної адаптації кадрових військовослужбовців".

 

Слід зазначити, що наразі вже близько 10000 колишніх військовослужбовців пройшли навчання за цією програмою. Подібні курси проходять в понад 60-ти містах та селищах по всій території України. Цивільний бюджет, затверджений на 2018 рік, дозволить здійснити перепідготовку близько 800 чоловік.


23.02.2018 | Маємо створити всі умови, щоб українські вчені не покидали країну – Президент на зустрічі з обдарованою молоддю

 

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з обдарованою молоддю наголосив на необхідності створення умов, щоб українські вчені не покидали Україну і не виїжджали працювати за кордон.

«Ми все будемо робити для того, щоб у нас для молодих вчених, якщо вони мають талант, хист і нестримне бажання займатися наукою, створити максимальні умови. В жодному разі не можна допустити, щоб вчені вимушені були покидати Україну», - наголосив Глава держави. Він додав, що жодним чином не заперечує можливість виїзду та навчання студентів за кордоном і розуміє переваги братніх університетів та української вищої школи. «І щоб вони гарантовано поверталися додому», - зазначив Президент. Він зауважив, що за статистикою, раніше, коли направляли студентів вчитися за кордон значна частина залишалася працювати там.

«Сьогодні Україна має створити всі умови, щоб і випускники вищих навчальних закладів, і вчені мали можливість себе реалізувати. Дивлячись в очі сьогоднішнім молодим вченим і школярам - майбутнім вченим, мені приємно бачити, що в них очі горять, що вони вірять в те, що вдасться реалізувати свої напрацювання. Україна сьогодні потребує ваших інноваційних підходів до вирішення актуальних проблем сьогодення», - наголосив Глава держави.

Окремо Президент відзначив важливість того, щоб молодь мала можливість навчатися навіть в сільській школі і були умови доступу учнів до інтерактивних занять найкращих викладачів світу. Глава держави нагадав, що зараз напрацьовується дуже активна і амбітна програма сільської медицини, яка передбачає інтернет зв'язок четвертого покоління в кожному українському селі.

Петро Порошенко також відзначив, що було створено Національну раду з питань розвитку науки та технологій, а зараз створюється Національний фонд досліджень. «Те, що треба було зробити 20, 25 чи 30 років тому. Щоб були гранти, і за гранти була чесна, конкурентна боротьба за ті проекти, які в першу чергу потребує держава. Весь світ давно працює в такому алгоритмі. І приємно, що ми крок за кроком рухаємось в цьому напрямку», - зауважив Президент.

Глава держави зазначив, що українські установи та організації з кожним роком беруть в рамках найбільшої Рамкової програми Європейського Союзу з фінансування науки та інновацій все активнішу участь. І за підсумками 446 конкурсів для 117 українських організацій-учасників програми «Горизонт 2020», уже було передбачено фінансування 17 мільйонів євро. «Раніше ми про це могли тільки мріяти. І я беззаперечно підтримую прогресивні підходи до формування системи підтримки молодої науки», - зазначив Петро Порошенко.

Президент наголосив на важливості об’єднання зусиль для зміцнення економіки та посилення обороноздатності країни. При цьому він відзначив роль Київської політехніки, що створює багато наукових розробок, які за дуже короткий термін імплементуються в життя. «Для мене є дуже важлива ваша підтримка впровадження в країні реформ, які стануть запорукою європейського майбутнього України», - зазначив Петро Порошенко.

Глава держави нагадав про досягнення, які були здійснені у 2017 році, а саме – отримання безвізового режиму для подорожей до країн Європейського Союзу, підписання та ратифікація Угоди про Асоціацію з ЄС. «Наша співпраця в науковій сфері є складовою частиною Угоди про Асоціацію, яка відкриває абсолютно нові можливості для українських вчених», - підкреслив Президент та наголосив, що українська влада робить усе для якомога швидшої гармонізації українського та європейського законодавства.

«І ще дуже важливо, щоб ваші однолітки, дивлячись на вас, по-доброму заздрили. Щоб ви були локомотивом змін, які б власним прикладом долучали все більше і більше молодих хлопців і дівчат до заняття наукою. Хтось це зробить на рівні школи, хтось вже на перших курсах вищих навчальних закладів. Але обов’язково.  Це дуже велика радість – творити. Я вірю в вас», - сказав Президент звертаючись до переможців олімпіад, вихованців Малої академії наук та молодих вчених.

Він побажав молодим вченим миру, міцного здоров’я, щедрої долі, невичерпної енергії для реалізації того величезного креативного потенціалу.


23.02.2018 | Про публічне представлення інформації

Про публічне представлення інформації

про виконання районного бюджету за 2017 рік

 

23.02.2018 року о 13.00 год. в  приміщенні районної державної  адміністрації  відбудеться публічне представлення  інформації про виконання районного бюджету за 2017 рік.

Для участі у заході щодо представлення інформації про виконання районного бюджету за 2017 рік  запрошуються: депутати районної ради,  представників громадських рад при структурних підрозділах райдержадміністрації, члени робочої групи з питань аналізу соціально - економічного розвитку району та наповнення місцевих бюджетів, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

З інформацією про виконання районного бюджету за 2017 рік виступить начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Кравчук та головні розпорядники коштів районного бюджету.

 

                           

Фінансове управління райдержадміністрації


22.02.2018 | У Коломиї відбувся футбольний турнір «Кубок пам'яті Романа Фурика» (відео)


22.02.2018 | На селекторній нараді йшлося про опалювальний сезон 2017-2018 року

news-image

 

Сьогодні на селекторній нараді Міністерства регіонального розвитку України обговорювали питання проходження опалювального сезону 2017-2018 року та стану розрахунків за спожиті енергоносії. Головував на нараді заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк.

 

Участь у нараді  також взяли начальник управління житлово-комунального господарства департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації Ігор Гунін, директор департаменту економічного розвитку промисловості та інфраструктури ОДА Жанна Табанець, керівники профільних департаментів ОДА та енергогенеруючих та теплопостачальних підприємств області.

 

Керівники обласних державних адміністрацій доповіли про проблемні питання проходження опалювального сезону 2017-2018 року. Зокрема, рівень розрахунків бюджетних установ за спожиті енергоносії, населення області за житлово-комунальні послуги та інші.

 

Зауважимо, що опалювальний сезон на Івано-Франківщині проходить стабільно. Сьогодні в області працюють 819 котелень, які забезпечують теплом населення та соціальну сферу. Рівень розрахунків за електроенегію водоканалів за минулий рік понад 100%, підприємств теплоенергетики за спожитий газ – 76 відсотків.


22.02.2018 | Прем’єр-міністр: Стабільний і впевнений розвиток бізнесу – мета економічних реформ Уряду

 

Стабільний та впевнений розвиток бізнесу, який є ключовим джерелом залучення інвестицій та запорукою зростання економіки, – мета економічних реформ Уряду. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками ділових кіл Сумщини.

 

«Головне почути реальний сектор. Для мене це дороговказ. Мета Уряду, аби ми вийшли на стале зростання 5% плюс. Для цього потрібні інвестиції. Саме бізнес забезпечує інвестиції. А ми займаємося створенням умов для ведення бізнесу», – сказав Глава Уряду.

 

Він наголосив, що суттєвими кроками вперед є рішення щодо дерегуляції, змін у роботі фіскальних органів, змін в роботі контролюючих органів. «Ми змінюємо систему контролю та нагляду – тільки ризикоорієнтовані підходи», – зазначив Володимир Гройсман.

 

Він підкреслив, що сьогодні в багатьох сферах немало проблем, і більшість систем треба збирати «по краплинах». Але робота ведеться. Так, в частині сприяння експорту створені Експортно-кредитне агентство, існує Офіс з просування експорту та Офіс залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest.

 

«Свого часу я був зацікавлений у формуванні умов для технічного переобладнання. Для більшості секторів можливість модернізації була надважлива. І ми таку можливість надали – через розстрочку зі сплати ПДВ, – сказав Володимир Гройсман. – Ми так само готуємо і впроваджуємо рішення щодо просування власного виробництва та надання пріоритету власному продукту. Так, ми компенсуємо 25% вартості української сільгосптехніки з локалізацією 50% плюс. Ми впроваджуємо програму підтримки аграріїв, передусім фермерів».

 

Не менш цікавий досвід напрацьований по лінії кооперації зі світовими гігантами. «Завтра, 23 лютого, ПАТ «Укрзалізниця» підписує рамкову угоду з General Electric. Ми домовляємося про поетапну локалізацію виробництва до 40% і входимо в глобальний ринок GE», – повідомив Володимир Гройсман.

 

Глава Уряду підкреслив, що відкритий для бізнесу і готовий підтримати будь-які ініціативи, які не несуть корупційних ризиків.Актуальна інформація

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

За прогнозом Українського гідрометеорологічного центру 24-27 лютого очікується сильне похолодання - зниження (мінімальної) температури повітря: 24 лютого до 10-16 морозу, 25 лютого до 14-19  морозу, 26-27 лютого до 14-20 морозу.

Перелік стаціонарних пунктів обігріву на території Коломийського району

 

№ з/п

Адреса розташування стаціонарного пункту

1.

смт. Отинія, вул.Січових Стрільців, 5

( Отинійська районна лікарня №1)

 

2.

смт.Гвіздець, вул. Пстрака, 7

(Гвіздецька районна лікарня №2)

 

Медична реформа
Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Захистимо Україну разом
Україна-НАТО
увага , конкурс !

Конкурс на заміщення вакантної посади , оголошений 21 лютого 2018 року відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури (головний спеціаліст) 

Увага , конкурс !

Конкурс на заміщення вакантної посади , оголошений 9 лютого 2018 року (головний спеціаліст юридичного відділу апарату районної державної адміністрації)

Перелік тестових питань
До уваги кандидатів на посади державної служби! Оновлено перелік тестових питань!

 

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області