Коломийська районна державна адміністрація

23 січень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


 

Офіційний веб-сайт   Електронна пошта: 23806257@mail.gov.ua   Коломийська РДА на FaceBook

 

 

 

Безвізовий діалог Україна – ЄС   «Подорожуємо по безвізу : запитання - відповідь»

Відеороліки про безвізовий режим з ЄСНовини
23.01.2018 | Про організацію Міжнародної культурно-освітньої поїздки "Гуманітарно-медична співпраця"

Картинки по запросу серце до серця

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, з метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 23 квітня по 3 травня 2018 року планується міжнародна культурно-освітня поїздка до Словаччини, Австрії, Швейцарії, Франції, Іспанії, Монако, Італії, Словенії й Угорщини (програма поїздки додається).

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, головні лікарі, медичні працівники лікувально-профілактичних закладів, співробітники, студенти вищих навчальних закладів, громадських організацій тощо.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки.

Просимо поінформувати зацікавлені структурні підрозділи, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад, співробітників лікувальних, медичних, навчальних закладів, ЗМІ про зазначену вище поїздку.

Документи (перелік додається), необхідні для оформлення шенгенських віз (окрім власників біометричних паспортів для виїзду за кордон), надсилаються до 19 березня 2018 року до Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» за адресою: 03062, м. Київ, вул. Щербаківського, 31/40, офіс 62 або надаються особисто після попередньої реєстрації за телефонами: (044) 501-01-15, (067) 407-77-98, (097) 908-52-28, (050) 447-49-68, (093) 214-64-17.

Детальніше тут.

23.01.2018 | В аграрному секторі області за 2017 рік збільшилося виробництво продукції

news-image

Директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Андріїшин повідомив, що за 2017 рік в області вироблено на 3,4 відсотка сільськогосподарської продукції більше, ніж у попередньому році, в тому числі сільськогосподарськими підприємствами - на 9,4 відс. більше, господарствами населення - на 0,6 відс. більше.

Індекс виробництва продукції рослинництва склав 107,8 відс., в тому числі в сільськогосподарських підприємствах - 119,5 відс., господарствах населення - 101,8 відс.

Частка сільськогосподарських підприємств у виробництві продукції сільського господарства зросла на 1,9 відс. і склала 33 відсотка.

23.01.2018 | Рятувальники попереджають про небезпеку зимових Карпат

news-image

Гори люблять відважних і обережних. Адже бувають періоди, коли гірська погода неспокійна, бурхлива й навіть підступна. І якщо ви не обізнані із її примхами, краще не піддавайтеся спокусі вирушати в гори.

У розпал гірськолижного сезону, рятувальникам роботи не бракує.

Звісно, багатьох прикростей можна було б уникнути, якби любителі мандрівок зимовими Карпатами прислухалися до застережень рятувальників.

Узимку, мабуть, найбільшу небезпеку в горах несуть снігові лавини. Вижити під сніговою лавиною – справжнісінька фортуна. Адже снігова маса, що зсувається з гори зі швидкістю 90-100 кілометрів за годину, спричиняється до значних руйнувань і здатна в мить забрати людське життя.

Варто пам’ятати прості правила, котрі допоможуть вижити, навіть потрапивши під лавину:

- виконуйте плавальні рухи і тримайтесь, по можливості, з краю лавини, де швидкість руху менша;

- спробуйте створити простір навколо лиця і грудної клітини у разі зупинки лавини - це допоможе вашому диханню;

- не кричіть, якщо ви виявились всередині лавини, сніг повністю поглинає звуки, а крик та безглузді рухи лише позбавлять вас сил, кисню та тепла;

- не панікуйте та не дозволяйте собі заснути;

- пам'ятайте, що вас шукають і можуть врятувати.

Управління ДСНС в Івано-Франківській області звертається до туристів, які відпочивають у горах, суворо дотримуватися правил безпеки, обов’язково реєструватися та проходити інструктаж у гірських рятувальників, погоджувати з ними маршрути походів, періодично підтримувати зв`язок та у жодному разі не йти в гори за погіршення погодних умов і поганої видимості. Любителям гірських подорожей слід подбати про безпеку свого життя – це найкраща запорука того, що з вами нічого не станеться.

23.01.2018 | «Змінитися за 7 днів»: до 2 лютого українські школи можуть позмагатись у конкурсі та запросити у заклад фінських експертів у сфері освіти

Картинки по запросу освіта

Українсько-фінська програма розвитку середньої освіти шукає першу школу для участі в проекті «Змінитися за 7 днів». Фінські спеціалісти з компанії Lumo Education проживуть із обраною школою тиждень – допоможуть зробити аудит сильних і слабких сторін, проведуть низку відкритих уроків і тренінгів (як для педагогічного колективу, так і для адміністрації й допоміжного персоналу) та стимулюватимуть розробку власної програми вдосконалення закладу.

Враховувати будуть специфіку і школи, і населеного пункту, де вона розташована. Тобто не даватимуть загальні рекомендації «про все для всіх», а працюватимуть із конкретною ситуацією.

Заклад обиратиметься за конкурсом, який проводить ГО EdCamp Ukraine.

Щоб податися на конкурс, хтось з учителів після обговорення зі шкільною адміністрацією має заповнити реєстраційну анкету та розповісти, що саме і чому хоче змінити в своєму закладі. Часу на це небагато: до 2 лютого. Результати конкурсу оголосять 11 лютого, а вже 18-го група провідних фінських педагогів приїде працювати з обраною школою.

Лідер руху EdCamp Ukraine, радник Міністра освіти і науки України Олександр Елькін розповідає: «Мета проекту — довести, що основу справжніх змін можна закласти в дуже короткий термін. “Змінитися за 7 днів” передує міжурядовому українсько-фінському проекту, який має розпочатися цього року».

Фінські експерти, котрі працюватимуть з українською школою, мають досвід як власного викладання, так і співпраці з урядовими інституціями та адвокацією фінських освітніх ідей за кордоном. Усі вони розробляли сучасні викладацькі методики, створювали програми викладання для фінських шкіл. Цікаво, що саме члени Lumo Education займалися відкриттям і управлінням першої міжнародної фінської школи в Перській затоці, у Катарі. Тож вони прекрасно розуміють важливість культурних особливостей регіонів та завжди працюють з урахуванням унікальності місцевих систем.

Регіональний директор Lumo Education Ltd в Україні Дмитро Науменко добре знайомий і з фінською, і з українською системами освіти, тож стверджує: в Україні реально створити школу справді фінської якості — було б бажання.

«Ще будучи учнем, я розумів: не всі методи викладання однаково підходять кожній дитині, — говорить Дмитро. — У Фінляндії школа підлаштовується під дітей, а не навпаки. Фіни переконані: школа має давати дитині не лише знання і вміння, а й щастя. Дитина повинна насолоджуватися дитинством та навчатися за допомогою ігор».

Тренінгова частина програми в обраній школі триватиме чотири дні.

У перший день фінська команда ознайомить педагогів та учнівство школи з принципами фінської системи освіти: соціального конструктивізму, навчання через експеримент, автономності та довіри.

Другого дня фінські вчителі проведуть відкриті інтегровані уроки в 4-6 класах (говоритимуть, наприклад, про ланцюг живлення або зміни в чисельності популяції живих істот), використовуючи не лише біологічну науку, а й мову та математику. Кожен урок базується на ігрових принципах.

На третій день учні закріплять отримані знання за допомогою експериментів, створення колажів та арт-об’єктів.

Четвертий день присвятять розмові із педагогічним колективом про методику Сo-Teaching — так званого співучителювання, тобто ведення інтегрованих уроків кількома педагогами разом.

На п’ятий день відбудеться зустріч фінських експертів з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич. На ній за результатами проекту обговорять актуальні для Нової української школи питання викладання у молодшій школі, системи забезпечення якості освіти, трансформації педагогічної освіти та подальшого підвищення кваліфікації. Гості розкажуть про такі типові для Фінляндії, та все ще незвичні для України речі, як відсутність домашніх завдань, короткі шкільні дні, значну частку роботи руками.

Протягом тижня про всі зміни в школі буде розповідати журналістка Галина Ковальчук  й інформаційний партнер проекту — журнал «Фокус».

EdCamp Ukraine та Lumo Education зазначають: обидві команди інвестують у цю ініціативу власні ресурси, роблячи її безкоштовною для школи та вчительства. Вони переконані, що принципи, опрацьовані на першому етапі проекту, можуть бути згодом використані і в інших українських школах.

Довідково

Компанія Lumo Education Ltd є промоутером фінської освітньої моделі в світі, займається адаптацією кращих практик фінської системи освіти для інших країн. Експертки й експерти компанії працюють у різних країнах у проектах, пов’язаних зі створенням та управлінням навчальними закладами сучасного типу, підготовкою викладачів, створенням розкладу та викладанням.

Громадська організація «ЕдКемп Україна» (або Спільнота відповідального вчительства EdCamp Ukraine) має на меті покращення кваліфікації шкільних педагогів, підвищення статусу вчительок та вчителів та загалом реформування системи освіти України. Сьогодні Edcamp Ukraine є найбільшим незалежним освітянським рухом у країні, до нього залучено 15 000 найбільш прогресивних педагогів.

23.01.2018 | ОГОЛОШЕНО КОНКУРСИ В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРИКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА ЄВРОПЕЙСЬКОГО ІНСТРУМЕНТУ СУСІДСТВА «РУМУНІЯ-УКРАЇНА 2014-2020»

18 грудня 2017 року оголошено конкурси заявок у рамках Програми прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Румунія-Україна 2014-2020».

Перший конкурс проектних пропозицій відкрито для проектів типу HARD (з інфраструктурним компонентом на суму щонайменше 1 млн євро). Загальна сума фінансової підтримки за цим конкурсом становить 19 100 000 євро.

Другий конкурс відкрито для проектів типу SOFT (без інфраструктурного компоненту або з інфраструктурним компонентом на суму менше 1 млн євро).Загальна сума фінансової підтримки за цим конкурсом становить 17 000 000 євро.

Кінцевий термін подачі проектних пропозицій конкурсів – 3 травня 2018 року о 16:00 за румунським часом.

Детальний опис конкурсу заявок, в тому числі прийнятні території, правила подання проектних заявок, процес відбору можна знайти в Посібнику для заявників. Аплікаційний пакет з формою заявки на отримання гранту і всі інші необхідні документи доступні за наступними посиланнями:

http://www.ro-ua.ro-ua-md.net/оголошення-1ого-конкурсу-проектних-пр/

http://www.ro-ua.ro-ua-md.net/оголошення-2ого-конкурсу-проектних-пр/

23.01.2018 | Семінар для платників податків

Похожее изображение

Коломийська ОДПІ ГУ ДФС в Івано-Франківській області 1 лютого 2018  року проводить безкоштовний семінар для платників податків на тему: «Новації податкового законодавства. Подання звітності суб’єктами господарювання». До участі у заході запрошуються СГД – фізичні особи – підприємці, юридичні особи.

Семінар відбудеться за адресою: м. Коломия, вул. Хмельницького,3,  в каб. № 101 (актовий зал). Початок об 11год.00хв. год. З питань участі у семінарі звертайтесь до Коломийської ОДПІ за номером телефону: 2-44-10 або 5-10-00.

З планом семінару можна ознайомитися тут.

23.01.2018 | Президент відзначив нагородами шістьох прикарпатців

news-image

Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» шестеро прикарпатців удостоєні високих нагород.

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено заступника голови Коломийської міськрайонної станиці Братства ОУН-УПА Карпатського краю Івана Грималюка. П’ятьом з відзначених присвоєно почесне звання. Зокрема, художньому керівникові ансамблю солістів Івано-Франківської обласної філармонії Ярославу Бибику присвоєно звання «Заслужений артист України», головному лікареві Солотвинської районної лікарні Богородчанського району Манолію Піцуряку – «Заслужений лікар України», директорові Микитинецької загальноосвітньої школи I–III ступенів Косівської районної ради Петру Рибаку – «Заслужений працівник освіти України», завідувачеві виробничого комплексу Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету Ганні Козубаль – «Заслужений працівник сфери послуг України» та начальникові комплексу спортивної підготовки аварійно-рятувального загону спеціального призначення, Івано-Франківська область Миколі Петруку – «Заслужений працівник фізичної культури України».

23.01.2018 | В Івано-Франківську відкрили виставку «100 років Української революції 1917-1921»

 

22 січня, в День Соборності України, заступник голови Івано-Франківської ОДА Ігор Пасічняк взяв участь у відкритті виставки \"100 років Української революції 1917-1921\", розробленої Українським інститутом національної пам'яті, яке відбулося в Музеї визвольної боротьби (м. Івано-Франківськ).

Під час свого виступу він підкреслив важливість збереження історичної пам’яті для розвитку національної свідомості молодого покоління українців. Особливістю виставки є те, що вона одночасно відкрилася у 24 обласних центрах країни.

Виставка, що складається із 21 банеру, розповідає історії провідників революційного руху та детально висвітлює різні аспекти творення Української державності 1917 - 1921 рр. Проект в простій та цікавій формі відображає події Української революції. У підготовці виставки використано більш, ніж 250 унікальних документів та фотографій.

«Завдання  виставки - продемонструвати перебіг Української революції, визрівання політичної еліти та суспільства від ідей автономії до цілковитої незалежності, та, головне, до готовності захищати цю незалежність із зброєю в руках. Українська революція 1917-1921 років один із найважливіших уроків історії, який демонструє жертовність українців у боротьбі за свободу, а разом з тим застерігає як дорого може коштувати незгода між ними» - так охарактеризував мету виставки керівника Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович на сайті інституту.

"Співробітники Українського інституту національної пам’яті вирішили підготувати цю виставку і розповісти про те, якою була революція 1917 – 1921 рр., хто її очолював, які були її здобутки і досягнення. В експозиції представлена галерея видатних діячів, її лідерів, які формували ідеологію і порядок денний революційного руху", - зазначив один з авторів виставки, співробітник Українського інституту національної пам’яті Ярослав Файзулін.

23.01.2018 | Стартував онлайн курс «Доступ до публічної інформації для розпорядників»

 

Цей курс створено як продовження базового курсу «Доступ до публічної інформації: від А до Я», який мав чималу аудиторію та значний успіх.

 

Щодня працівники спеціальних підрозділів приймають рішення про надання доступу до інформації з огляду на баланс охоронюваних законом інтересів. Прийняття таких рішень пов’язане з відповідальністю і потребує спеціальних знань. Тому державним службовцям та працівникам органів самоврядування, відповідальним за доступ до інформації, важливо не тільки знати правила обробки запитів, вимоги щодо доступу до засідань колегіальних органів та опублікування інформації, а й отримати загальне розуміння правил застосування трискладового тесту як визнаного міжнародними стандартами інструменту. Також важливим є розуміння порядку притягнення до відповідальності за порушення у сфері доступу. На жаль, велике навантаження та плинність кадрів часто приводять до погіршення імплементації закону, про що свідчить моніторинг, проведений Офісом Уповноваженого Верховної Ради з прав людини та громадськими організаціями протягом 2015-2017 років.

 

Метою цього курсу є систематизація та поглиблення знань і практичних навичок працівників спеціальних підрозділів з доступу до публічної інформації, а також покращення стану імплементації Закону України «Про доступ до публічної інформації».

 

Реєстрація за посиланням :

 

https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:COE+PIM101+2017_T3/about

23.01.2018 | Відбулось районне свято до Дня Соборності України

 

 

 

22 січня 2018 року у Народному домі села Воскресинці відбулось районне свято «Нам вберегти тебе соборну і єдину – величну землю, Україну».

Відзначити цей святковий та урочистий день зібралося чимало гостей, серед яких голова райдержадміністрації Любомир Глушков, заступник голови райдержадміністрації Любов Михайлишин, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, начальники підприємств, установ, організацій району.

Відкриттю урочистих заходів передувало звучання позивних «За Україну, за її волю», у виконанні муніципального оркестру духових інструментів «Сурми Покуття» відділу культури райдержадміністрації. Також усі присутні переглянули історичний короткометражний фільм «Злука. День Соборності України».

Благословити урочистості запросили отця Андрія, настоятеля церкви Воскресіння Господнього с.Воскресинці. Зокрема, він зазначив, що відзначення Дня Соборності та підписання Акту злуки стало важливою подією, яка роками формувала ідентичність українців, і сьогодні ми переживаємо знову той момент, коли нас хочуть розділити, тому у такі моменти ми маємо єднатися ще більше, єднатися через молитву. Тому отець Андрій запросив усіх до спільної молитви за єдину, соборну Україну.

22 січня усі українці відзначають День Соборності. 22 січня 1918 року Центральна Рада своїм Четвертим Універсалом проголосила Українську Народну Республіку самостійною, незалежною, вільною державою українського народу . Роком пізніше, 22 січня 1919 року, у Києві на Софійській площі було проголошено Акт Злуки (об’єднання) українських земель, в єдину Україну, стверджувалось об’єднання двох тодішніх держав УНР та ЗУНР, що постали на уламках Російської і Австро-Угорської імперій в єдину соборну Українську державу. У тексті Акту Соборності утверджувалось: «Однині на всіх землях України, розділених віками – Галичині, Буковині, Закарпатській Русі і Наддніпрянській Україні – буде одна, велика Україна. Мрії, для яких найкращі сини України жили і вмирали. Наш український народ, який впродовж історії був пошматований між різними імперіями, нарешті здобув свою єдину державу, до якої входили всі ті, які хотіли жити в єдиній, вільній і незалежній Україні.

Кращі провідники України - Володимир Великий і Ярослав Мудрий, Володимир Мономах і Ярослав Осмомисл, Роман Мстиславич і Данило Галицький, Богдан Хмельницький і Іван Виговський, Петро Дорошенко і Іван Мазепа в різні часи й за різних історичних обставин намагались втілювати її в життя. Після втрат державної самостійності Україною, в нашого народу ніколи не зникало  відчуття належності до великої соборної та єдинокровної нації. Справжню єдність народу у боротьбі за державну незалежність продемонструвала світові Україна 22 січня 1990 року. Цього дня знаменним етапом піднесення духу свободи став «живий ланцюг» між Києвом і Львовом, коли тисячі українців взялися за руки на згадку про проголошення Акту Злуки.

У 1991 році Україна стала незалежною, що стало логічним продовженням боротьби українців.

День Соборності офіційно встановлений у 1999 році, враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання УНР і ЗУНР для утворення єдиної (соборної) української держави. У 2011 році День Соборності поєднали з Днем Свободи, що раніше відзначався 22 листопада, під назвою «День Соборності і Свободи України». 2014 року Указом Президента Петра Порошенка свято було відновлено як День Соборності України.

День 22 січня 1919 р. є одним із знакових моментів нашої непростої, нерідко трагічної історії,який назавжди залишиться у пам'яті українського народу як свято Соборності України. Визвольні змагання ХХ століття, що перейшли у буремні події Помаранчевої революції, Революції Гідності та військових дій на Сході України сьогодні, як ніколи, своїм трагізмом і відвертою боротьбою торкаються сердець і помислів українців. Цими днями, а саме 16 січня, День пам'яті Кіборгів – мужніх захисників Донецького аеропорту. Героїчна оборона Донецького аеропорту, яка стала символом незламності та мужності українських військових, тривала 242 дні: з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року. 242 дні українські військові, добровольці, медики та волонтери протистояли навалі окупаційних військ та проросійським бойовикам, затято відстоюючи малесенький клаптик української землі. За офіційними даними, захищаючи Донецький аеропорт, загинули понад 200 військових.

Усі присутні вшанували хвилиною скорботи світлу пам’ять борців за соборну і єдину українську державу, січових стрільців, вояків УПА, Героїв Небесної сотні, військовослужбовців збройних сил України, що загинули в ході антитерористичної операції на Сході України.

В урочистих заходах взяли участь: народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Перевесло» народного дому с. Воскресинці, які виконали стрілецьку пісню «Я сьогодні від вас від’їжджаю», хор працівників культури району, жіночий вокальний ансамбль «Мрія» народного дому с. Воскресинці, народний аматорський хоровий колектив народного дому с. Воскресинці. Катерина Новицька чуттєво та щиро продекламувала вірш «Як ми українці».

Події 100-річної  давнини сьогодні збудили в наших серцях хвилю патріотизму та відчуття приналежності до великого й єдиного народу, від Карпат до Донбасу, від Полісся до Криму. Ми - єдина соборна країна, єдиний народ, що прагне жити в мирі.


Актуальна інформація

Перелік стаціонарних пунктів обігріву на території Коломийського району

 

№ з/п

Адреса розташування стаціонарного пункту

1.

смт. Отинія, вул.Січових Стрільців, 5

( Отинійська районна лікарня №1)

 

2.

смт.Гвіздець, вул. Пстрака, 7

(Гвіздецька районна лікарня №2)

 

До відома пенсіонерів!

Коломийське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє, що 23 січня 2018 року з 10 год. начальником головного управління Пенсійного фонду України в Івано – Франківській області Павлюк Надією Миколаївною буде здійснено виїзний прийом громадян з питань пенсійного забезпечення за адресою м. Коломия вул. Валова, 47а. Попередній запис на прийом здійснюється за номером телефону 2 – 08 - 40.

Обережно , шахраї !

Останнім часом почастішали випадки звернень, нібито за дорученням керівництва облдержадміністрації, до керівників підприємств, організацій та установ різних рівнів і форм власності щодо надання фінансової допомоги на лікування дітям-сиротам учасників АТО чи під іншими приводами.

Мова йде про перерахування коштів на проживання, купівлі одягу та харчування переселенців зі Сходу України тощо.

Облдержадміністрація не ініціювала жодних таких акцій зі збору коштів і ніяких відповідних доручень з цього приводу не надавала.

При виявленні таких фактів необхідно негайно повідомляти правоохоронні органи.

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Захистимо Україну разом
Україна-НАТО
Перелік тестових питань
До уваги кандидатів на посади державної служби! Оновлено перелік тестових питань!
увага , конкурс !

Заміщення вакантних посад директорів шкіл

Увага, конкурс!
Процедура тестування претендентів на посаду керівника навчального закладу Коломийської районної ради

 

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області