Коломийська районна державна адміністрація

17 січень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


 

Офіційний веб-сайт   Електронна пошта: 23806257@mail.gov.ua   Коломийська РДА на FaceBook

 

 

 

Безвізовий діалог Україна – ЄС   «Подорожуємо по безвізу : запитання - відповідь»

Відеороліки про безвізовий режим з ЄСНовини
17.01.2018 | Олег Гончарук взяв участь у позачерговому засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС

news-image

Засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні під головуванням віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, мало на меті розгляд питання підготовки до ускладнення погодних умов на території України.

За повідомленням директора Українського гідрометеорологічного центру Миколи Кульбіди, 17-19 січня в ряді центральних та південних областей України очікується погіршення погодних умов, яке супроводжуватиметься посиленням вітру, снігопадами, хуртовинами, утворенням снігових наметів.

 

З огляду на це Геннадій Зубко наголосив, що в умовах надзвичайних ситуацій основним завданням є гарантування безпеки людей, для чого потрібна чітка координація дій і мобілізація ресурсів.

 

Коментуючи ситуацію щодо підготовки регіонів до ймовірних ускладнень погодних умов, Олег Гончарук зазначив, що наразі ситуація в області є контрольованою . Аварійно-рятувальні сили та усі служби приведені у відповідну готовність. Снігоочисна та інша спеціальна техніка облавтодору, районів і міст області забезпечена необхідними матеріально-технічними засобами. Створений регіональний резерв, який у разі необхідності може бути використаний для ліквідації наслідків стихії.

 

Окрім того, в районах та містах області визначені місця стоянок для розміщення вантажного транспорту під час погіршення погодних умов. В той же час особлива увага приділена стану доріг на Яблуницькому та Вишківському гірських перевалах.

 

Для недопущення переохолодження населення області у разі сильних морозів готові до розгортання на дорогах області 16 мобільних та два рухомих пункти обігріву. Всього на території області готові до роботи 83 пункти обігріву.

17.01.2018 | Проведено нараду щодо функціонування Коломийської ЦРЛ в умовах реформ

17 січня 2018 року у кімнаті депутата відбулась нарада щодо функціонування Коломийської центральної районної лікарні в умовах реформ, за участю голови райдержадміністрації Любомира Глушкова та голови районної ради Романа Дячука. Також були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Нестор Печенюк, заступник голови райдержадміністрації Любов Михайлишин, керівники закладів охорони здоров’я, казначейської служби, державний реєстратор.

Було обговорено проблемні питання та алгоритм реорганізації закладу охорони здоров’я з бюджетної установи в комунальне підприємство та запропоновано шляхи реалізації цих дій відповідно до норм чинного законодавства.

17.01.2018 | Уряд зняв обмеження на отримання землі учасникам АТО

Картинки по запросу отримання землі ато

Кабінет Міністрів на засіданні 17 січня переглянув та конкретизував стратегію держави в частині виділення земельних ділянок учасникам АТО, забезпечивши максимально широкий доступ до отримання цієї пільги.

 

Постановою «Про внесення змін до Стратегії удосконалення механізму управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними» закріплюється першочерговість забезпечення земельними ділянками учасників антитерористичної операції незалежно від площі земельних ділянок, право оренди на які було продано. Постанова набуде чинності після її опублікування. Нагадаємо, що зараз встановлений паритет: безоплатно може бути передано не більше 25% від площі ділянок, реалізованих на відкритих торгах за попередній звітний період.

 

Як відзначив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк, прийняття постанови 413 було спрямоване на перекриття сумнівних схем розпорядження землями державної власності і свою антикорупційну місію документ виконав. «Але побічним ефектом стало уповільнення темпів передачі землі учасникам АТО. Тому під час зустрічей з організаціями ветеранів АТО ми знайшли той формат, який би їх влаштовував, – внесення змін до цієї постанови, які б пришвидшили передачу землі», – пояснив він.

 

Довідково

 

З моменту запровадження ініціативи щодо забезпечення землею в липні 2014 року і станом на початок 2018 року учасники АТО подали до органів Держгеокадастру понад 187 тисяч заяв на отримання ділянок. За результатами розгляду звернень землевпорядники надали військовим 135 030 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення землі, що становить 72% від кількості поданих заяв. Станом на 03.01.2018 військовослужбовці оформили у власність понад 90 378 земельних ділянок площею 117,28 тис. гектарів.

 

Кабінет Міністрів ухвалив постанову № 413 «Деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними» 7 червня 2017 року. За період після прийняття та станом на початок 2018 року учасники АТО подали до органів Держгеокадастру понад 24 тис. заяви на отримання земельних ділянок, з яких було задоволено  6 632 заяви на виділення земельних ділянок загальною площею 8,32 тис. гектарів, що становить 27% від кількості поданих заяв.

17.01.2018 | Анонс!

17.01.2018 | Обговорено питання безоплатної правової допомоги соціально незахищеним громадянам Прикарпаття та зміни у забезпеченні осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації

news-image

На даний час проходить громадське обговорення проекту акта, яким внесено зміни до Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших окремих категорій населення, затвердженого постановою КМУ від 05.04.2012 № 321. Зміни стосуються удосконалення порядку формування замовлень на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (ТЗР) і механізму фінансування ТЗР.

В.о. директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації  Віталій Яворський розповів про запровадження механізму підбору ТЗР за допомогою програми електронного каталогу, що посилить індивідуальний підхід до забезпечення засобами реабілітації осіб з інвалідністю та дозволить вести максимально незалежний спосіб життя, покращить якість та ефективність реабілітаційних послуг.

 

Про основні зміни до Порядку доповіли заступник директора департаменту – начальник управління соціального захисту населення Людмила Непийвода та головний спеціаліст відділу у справах інвалідів та організації соціальних послуг управління соціального захисту населення департаменту Роман Мигович. Зокрема, зміни стосуються:

 

запровадження механізму співфінансування за рахунок коштів місцевого бюджету, особистих коштів особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи або їх законного представника, благодійних надходжень від юридичних і фізичних осіб, з інших джерел, не заборонених законодавством;

 

запровадження виплати компенсації вартості за самостійно придбані спеціальні засоби для орієнтування, спілкування та обміну інформацією та допоміжні засоби для особистої рухомості, переміщення та підйому;

 

розширення переліку спеціальних засобів для спілкування, орієнтування та обміну інформацією для осіб з інвалідністю по слуху (планшети) та по зору (мобільні телефони) за умови відшкодування вартості лише в межах граничних цін на вже передбачені Порядком вироби.

 

запровадження механізму відшкодування вартості за ліжка з електроприводом та електроскутера для осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та постраждалих внаслідок антитерористичної операції за умови доплати ними різниці вартості між обраним засобом та граничною ціною на вже передбачені Порядком вироби.

 

Також в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право» керівництво головного територіального управління юстиції в області поінформувало присутніх про механізм захисту прав осіб з інвалідністю у повсякденному житті в правовий спосіб.

 

Начальник головного територіального управління юстиції в області Микола Станіщук, підбиваючи підсумки до питання надання безоплатної правової допомоги населенню, акцентував увагу на захисті прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей і правової спроможності представників соціально вразливих груп, зокрема, осіб з інвалідністю, які на сьогодні є найуразливішою категорією, що потребує особливої уваги як з боку держави, так і з боку громадського сектору.

17.01.2018 | Уряд схвалив Концепцію розвитку цифрової економіки до 2020 року, це великий крок на шляху розвитку, – Володимир Гройсман

Похожее изображение

Кабінет Міністрів України схвалив Концепцію розвитку цифрової економіки до 2020 року, яка дозволить наблизити нашу державу до кращих прикладів використання сучасних технологій у різних галузях життєдіяльності держави – від промисловості до освіти й охорони здоров’я. Коментуючи ухвалене рішення, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підкреслив, що світ переходить на модель саме цифрової економіки, і Україна має великі можливості в цій сфері, адже сектор ІТ – один з рушіїв нашого розвитку.

 

«В усі сфери життя проникають нові технології. І тут є можливості у нас – в тому числі у поширенні послуг, сучасних продуктів для покращення якості і конкурентності економіки, - сказав Володимир Гройсман. – Важливо, аби амбітний план (по запровадженню елементів цифрової економіки) був реалізований. Нам треба рухатися вперед».

17.01.2018 | «Коляда на Майзлях»

 

З 8 по 14 січня в Івано-Франківську проходив дев’ятий різдвяний фестиваль «Коляда на Майзлях – 2018».Фестиваль відбувався за сприяння парафії Царя Христа при монастирі о. Василіян УГКЦ, Івано-Франківських міської,обласної рад та ОДА, Управління культури, національностей та релігій ОДА та Департаменту культури  Івано-Франківської міської ради.  Цьогоріч в фестивальних заходах взяли участь колективи з Румунії, Польщі, Литви, Волинської, Львівської, Хмельницької, Донецької, Харківської, Дніпропетровської,  Тернопільської, Луганської областей.

Коломийщину в програмі 4-го фестивального дня  представляли народний аматорський хоровий колектив (керівник Іванна Вишиванюк), народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль (керівник Володимир Притуляк) та народний аматорський ансамбль «Сопілкарі» Будинку культури с. Лісний Хлібичин (керівник заслужений працівник культури України Іван П’ятничук). Колективи Лісного Хлібичина мали честь 14 січня  брати участь в Гала-концерті фестивалю  з колективами Румунії, Литви та вокальною формацією «Пікардійська терція».

17.01.2018 | У Коломиї,біля центральної ялинки виступають творчі колективи з району (відео)

Традиційно на старий Новий рік у Коломиї, біля центральної ялинки для містян та гостей столиці Покуття виступають творчі колективи із району. Цьогоріч до виступів долучилися і вертепи та колядники із об’єднаних територіальних громад. У середмісті одразу ж зібралося чимало глядачів.

17.01.2018 | Уповноважений Президента України з прав дитини провів нараду з питань забезпечення житлом дітей-сиріт

 

З метою забезпечення ефективного використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення житлом осіб з числа дітей-сиріт Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба разом із заступником Міністра соціальної політики Олександрою Чуркіною провели  нараду з представниками регіонів, на якій обговорили алгоритм забезпечення житлом дітей-сиріт у 2018 році та перспективи вирішення цієї проблеми у продовж наступних 5 років.

«Основна причина проблем із забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в тому, що це питання ніколи  не вирішувалась системно. Таких дітей житлом мають забезпечувати місцеві органи влади, але, як правило, у місцевих бюджетах кошти на це не передбачають. Правда в окремих регіонах є обласні програми забезпечення житлом дітей-сиріт, проте  вони лише частково вирішують дану проблему. За останні 20 років  у черзі накопичилось понад 26 тис. випускників інтернатів. У нас є навіть 35-річні сироти, які стоять у черзі на отримання житла. Для того, аби усіх їх забезпечити житлом необхідно більше 8 мільярдів гривень. Для одного року це непідйомна сума», - наголосив Микола Кулеба.

«У державному бюджеті на 2018 рік на ці потреби виділено 500 млн. грн. Це вже другий рік поспіль держава виділяє цільову субвенцію для придбання житла для дітей-сиріт. У минулому році за кошти державного бюджету було придбано 481 соціальне житло (квартира/будинок), де проживатиме 576 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У 2018 році ми будемо купувати і передавати житло для осіб з числа дітей-сиріт у власність» - зазначила Олександра Чуркіна.

Учасники наради  підвели підсумки використання субвенції у 2017 році та визначили напрямки використання цільової субвенції на 2018 рік. Вирішено у цьому році продовжити роботу щодо придбання житла для дитячих будинків сімейного типу (у 2017 році придбано 58 будинків для ДБСТ, де проживатиме 341 дитина-сирота), обговорено критерії відбору такого житла, визначено оптимальні механізми розподілу та використання коштів.

Також Уповноважений з прав дитини Микола Кулеба, ознайомив присутніх з основними положеннями Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа» та наголосив на необхідності розроблення механізму відшкодування вартості житла даній категорії осіб і виділення відповідних коштів на ці потреби.

17.01.2018 | 22 січня 2018 року Коломийщина відзначатиме День Соборності України та 100-річчя утворення Української народної республіки

 


Актуальна інформація

Обережно , шахраї !

Останнім часом почастішали випадки звернень, нібито за дорученням керівництва облдержадміністрації, до керівників підприємств, організацій та установ різних рівнів і форм власності щодо надання фінансової допомоги на лікування дітям-сиротам учасників АТО чи під іншими приводами.

Мова йде про перерахування коштів на проживання, купівлі одягу та харчування переселенців зі Сходу України тощо.

Облдержадміністрація не ініціювала жодних таких акцій зі збору коштів і ніяких відповідних доручень з цього приводу не надавала.

При виявленні таких фактів необхідно негайно повідомляти правоохоронні органи.

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Захистимо Україну разом
Україна-НАТО
Перелік тестових питань
До уваги кандидатів на посади державної служби! Оновлено перелік тестових питань!
увага , конкурс !

Заміщення вакантних посад директорів шкіл

Увага, конкурс!
Процедура тестування претендентів на посаду керівника навчального закладу Коломийської районної ради
Життя і творчість Івана Франка
"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації
0800501554

 

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області