Коломийська районна державна адміністрація

29 березень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Гостинно запрошує Писанкова Коломийщина !

                        Новини
29.03.2017 | Абонплата за підключення до системи газопостачання

   В Україні встановили тарифи за розподіл природного газу для населення і промислових споживачів. В середньому доведеться сплачувати 92 грн на місяць. 

  Нові тарифи, встановлені Національною комісією держрегулювання енергетики і комунальних послуг, є абонплатою за підключення до системи газопостачання. Українці оплачуватимуть послугу щомісяця на підставі потужності лічильника і незалежно від фактичного обсягу споживання, пишуть Українські новини.

  У ці тарифи закладені витрати "Укртрансгазу" на транспортування газу магістральними газопроводами до газорозподільних систем (близько 23% в структурі тарифу).

  Тариф для населення буде суттєво нижчий, ніж для промислових споживачів, однак за три роки ці цифри вирівняють.

               

29.03.2017 | Засідання Громадської ради

   29 березня 2017 року в кімната депутата Коломийській районній раді під керівництвом голови Громадської ради Михайла Андрусяка відбулося засідання Громадської ради за участю керівника апарату райдержадміністрації Михайла Беркещука та членів Громадської ради.

  На порядку денному розглянули питання про проведення заходів в школах району в підтримку державних символів України. Методист управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Любов Дранчук доповіла про вшанування і підтримку державної символіки у школах району, зокрема про початок навчального тижня з підняття Державного Прапора і виконання Державного Гімну України в шкільних установах, в кожному кабінеті по школах  присутня символіка, залучаються вишиті рушники  та оновлення стендів у класах з  цитатами та віршами відомих українських письменників, поетів, митців.

  Члени Громадської ради внесли пропозиції рекомендувати покласти основну функцію щодо вшанування, застосування і контролю за державною символікою  на директора школи, організовувати зустрічі з депутатами, письменниками, бійцями АТО, громадськими діячами які розкажуть про ставлення і роль символіки в формуванні суспільства, проводити уроки патріотичного виховання.

  Також представники Громадської ради створили ініціативну групу щодо утворення нової Громадської ради, обговорили питання про оповіщення керівників громадських організацій, установ, підприємств щодо надання кандидатур на обрання в членство нової Громадської ради.

 

                                      

29.03.2017 | Виплата дотацій для сільгоспвиробників

  28 березня заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк провів чергову відеоконференцію з питань порядку виплати бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції.

  В її роботі взяли участь виконуючий обов’язки директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Андріїшин, представники департаменту агропромислового розвитку ОДА та головного управління Державної фіскальної служби України в області.

  Під час відеоконференції зазначалось, що на виконання постанови Кабінету міністрів України від 22 березня 2017 р. №178 «Деякі питання виплати бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції» за результатами діяльності у лютому 2017 року і для отримання бюджетної дотації сільськогосподарські товаровиробники до 1 квітня 2017 року подає заявку про внесення до Реєстру отримувачів бюджетної дотації. Державна казначейська служба забезпечує відкриття планових асигнувань до 5 квітня 2017 року. Державна фіскальна служби України формує до 10 квітня 2017 року Реєстр отримувачів бюджетної дотації з визначенням суми коштів бюджетної дотації для кожного сільськогосподарського товаровиробника та подає до Державної казначейської служби, яка до 15 квітня здійснює виплату коштів.

  Право на отримання бюджетної дотації мають юридичні та фізичні особи – підприємці, основною діяльністю яких є постачання сільськогосподарських товарів (у визначенні пункту 2.15 статті 2 Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України»), вироблених ними на власних або орендованих основних засобах, за умови, що питома вага вартості таких сільськогосподарських товарів становить не менш як 75 відсотків вартості всіх товарів, поставлених ними протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно, та які на кінець звітного періоду (місяця), за який проводиться бюджетна дотація, в установленому порядкувключені до реєструотримувачів бюджетної дотації.

  Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

 

                         

29.03.2017 | Засідання координиційного комітету допомоги учасникам АТО

   28 березня 2017 року в приміщенні Коломийської райдержадміністрації відбулося засідання координаційного комітету допомоги учасникам АТО, які постраждали під час бойових дій та їхнім сім’ям спільно з представниками структурних підрозділів РДА та державних установ району,відповідальними за сприяння Центру допомоги учасникам антитерористичної операції. 

  В нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Любов Михайлишин, фахівець із соціальної роботи відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді, секретар комітету Оксана Вандич та відповідальні особи.

  На порядку денному розглянули питання: 

- щодо створення дорожньої медичної карти для учасників АТО; 

- звернення керівника Центру допомоги учасникам АТО щодо виділення грошової допомоги та вручення продовольчих пакетів учасникам АТО до Великодній свят;

- щодо участі учасників АТО в паломницькому турі до Боснії і Герцеговини;

  Відповідальним за сприяння Центру допомоги учасника АТО надано відповідні доручення та встановлено строки виконання вирішення проблем. 

                                                                  

           

28.03.2017 | До 1 травня подовжено строк подачі е-декларацій для нових декларантів

  Президент України Петро Порошенко підписав Закон про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції". Відповідна інформація міститься на сайті Верховної Ради України.

  Відповідно до Закону, до 1 травня 2017 року продовжується строк подання щорічної декларації для осіб, які відповідно до Закону "Про запобігання корупції" подають таку декларацію вперше.

 Також Закон звільняє від подання електронних декларацій військовослужбовців-строковиків, контрактників, сержантів і старшин за контрактом, молодших офіцерів за контрактом та курсантів вищих навчальних закладів, в яких є кафедри або відділення військової підготовки, якщо вони не займають інші посади, які передбачають заповнення е-декларацій.

  Крім того, збільшується термін подання е-декларацій для військовослужбовців. Якщо вони беруть участь у бойових діях, то зможуть подавати декларації за минулий рік протягом 3 місяців з моменту прибуття до місця проходження військової служби або дня закінчення служби.

  Ще однією важливою зміною до Закону "Про запобігання корупції" є те, що електронне декларування стає обов'язковим для представників громадських організацій, що здійснюють діяльність, пов'язану із запобіганням, протидією корупції, імплементацією стандартів у сфері антикорупційної політики тощо.

28.03.2017 | 02 квітня 2017 року вулицями міста Коломиї проходитиме єпархіальна Хресна дорога

   У неділю, 02 квітня 2017 року, з благословення Єпарха Коломийсько-Чернівецького УГКЦ Василія Івасюка, вулицями міста Коломиї проходитиме єпархіальна Хресна дорога. 

  Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у цій молитві. Початок о 16:00 годині, у Кафедральному Соборі Преображення Христового, вул. Театральна, 31.

                                                                                 Маршрут:

1. Кафедральний Собор Преображення Христового, вул.Театральна, 31;

2. вулиця Театральна;

3. площа Ірчана;

4. вулиця Довбуша;

5. вулиця Грушевського; 

6. площа Т.Шевченка (Ратуша);

7. проспект Чорновола;

8. площа Скорботи;

9. вулиця Івана Франка;

10. Закінчення Хресного ходу у Кафедральному Соборі Преображення Хрестового, вул. Театральна, 31. 

28.03.2017 | Запущено сервіс перевірки легітимності довідок про несудимість

  Відтепер на офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ

України можна перевірити легітимність довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України. За допомогою сервісу можна перевірити довідки видані не пізніше 1 лютого 2017 року.

  Нагадаємо, що з 1 лютого територіальні сервісні центри МВС по всій Україні почали видавати довідки про відсутність судимості. Замовити довідку можна з вівторка по суботу, у зручний час з 9:00 до 18:00 (у суботу до 16:45), без обідньої перерви та незалежно від місця реєстрації.

Запит на отримання довідки заповнюється безпосередньо у адміністратора територіального сервісного центру МВС, на місці.

  Для отримання Довідки про несудимість:

• потрібно звернутися до зручного за місцем розташуванням територіального сервісного центру МВС (адреси на сайті hsc.gov.ua );

• заявник під час подання запиту пред’являє посадовій особі територіального сервісного центру МВС документ, що посвідчує його особу, а також надає його копію.

  Термін дії довідки не визначається, так як вона надається станом на дату здійснення перевірки.

  Надання довідки здійснюється безкоштовно в строк до 30 календарних днів з дня надходження запиту.

  Для швидкого інформування та консультування громадян у сервісних центрах МВС працює веб-сайт.

                                     

28.03.2017 | З квітня змінюються правила реєстрації місця проживання

   Президент України Петро Порошенко підписав закон, який передбачає передачу в повноваження органів місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій надання адміністративних послуг, що користуються найбільшим попитом серед жителів територіальних громад.

   Згідно з пояснювальною запискою до документа, органам місцевого самоврядування надаються повноваження щодо реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання, ведення відповідного реєстру територіальної громади.

   Відзначається, що в результаті це повинно позбавити жителів необхідності збирати відповідні довідки про склад сім'ї та проживанні, необхідних при наданні соціальних та інших послуг.

   Документом також пропонується спростити процедуру отримання інформації з Державного земельного кадастру. При цьому, право на надання такої інформації матимуть посадові особи органів місцевого самоврядування, у тому числі і адміністратори центрів надання адміністративних послуг.

   Інформація з Державного земельного кадастру буде надаватися також в електронній формі, в першу чергу, нотаріусам і державним реєстраторами прав, що дозволить забезпечити швидке і комплексне надання ними послуг.

   Крім того, згідно із законом, переглядаються окремі процедури реєстрації місця проживання.Зазначено, що в зв'язку з цим, скасовується необхідність отримання талона зняття з реєстрації, надається можливість відповідним посадовими особами виконавців послуг з управління або утримання багатоквартирного будинку або гуртожитку, об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельного кооперативу подавати заяви про реєстрацію місця проживання і т. п.

   Відповідно до закону, з 1 березня 2016 року змінюються умови ведення та користування даними Державного земельного кадастру, а з 4 квітня 2016 року змінюються правила і процедури здійснення реєстрації місця проживання.

   Результатом цього процесу є те, що наразі місцевому самоврядуванню передані такі послуги, як:

Реєстрація бізнесу.
Реєстрація фізичних та юридичних осіб.
Реєстраціє речових прав  на нерухоме майно.

   Станом на сьогодні ці послуги надає державна реєстраційна служба міністерства юстиції, а до кінця травня ці повноваження повинні перейти до органів місцевого самоврядування.

Щодо послуг реєстрації місця проживання (прописки/виписки), то у процедуру їх надання теж внесені зміни у законодавство, які передають повноваження реєстрації і зняття з місця реєстрації громадян місцевому самоврядуванню. 

   Станом на сьогодні ці послуги надає міграційна служба, але для їх замовлення мешканці звертаються у ЦНАПи, які вже комунікують безпосереднньо із міграційною службою.

   З травня реєстрацію місця проживання будуть виконувати спеціальні органи, створені при районних адміністраціях міст. Тобто замовник звертатиметься у ЦНАП, де заповнюватиме відповідні бланки документів, адміністратор їх прийматиме, а орган реєстрації реєструвати. У результаті вихідні документи людина отримує у тому ж таки ЦНАП.

                          

28.03.2017 | Рівень розвитку демократії Івано-Франківської області

  28 березня у конференц-залі готелю NADIYA "Антикорупційна платформа" презентувала "Рівень розвитку демократії Івано-Франківської області".

   Христина Зелінська голова правління ГО "Центр Антикорупційна платформа зазначає, що Прикарпаття прогресує у демократичних перетвореннях у порівнянні регіонів України.  

   За результатами дослідження Прикарпаття оцінюється, як змішаний перехідний регіон з інтегральним індексом 3.48 балів. Дослідження базується на результатах експертного опитування, в якому взяли участь понад 40 експертів з області. 

   Проведене дослідження дозволило розрахувати індекси демократичного розвитку за 2016 рік для усіх областей України окрім тимчасово окупованих. 

   По Івано-Франківську були опитані близько 40 експертів - представників ГО, бізнесу, а не владних структур. Це могли бути адвокати, юристи.

   Щодо стану ЗМІ, то ми маємо один із найкращих показників в Україні 4,1.

"Експерти оцінили: є хороше середовище журналістів, які пишуть якісні матеріали, відстоюють права громадян", - зазначає Христина Зелінська.

   Щодо політичної активності, то ситуація у країні різна і залежить від регіону. 

   Говорячи про децентралізацію, то Прикарпаття у п'ятірці лідерів - показник 3,4 бали.

                               

28.03.2017 | Із Прикарпаття на Харківщину відправили гуманітарний вантаж

 Сьогодні з місця збору гуманітарної допомоги Івано-Франківська відправили вантаж із пиломатеріалами постраждалим жителям Харківщини, де у ніч на четвер, 23 березня, почалися вибухи на складах зберігання боєприпасів, розташованих неподалік від міста Балаклія.

  Зазначимо, що 24 березня Президент України Петро Порошенко дав доручення головам обласних та Київської міської державних адміністрацій вжити невідкладних заходів щодо надання допомоги мешканцям Балаклійського району Харківської області, які постраждали внаслідок пожежі на майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння.

  У переліку першочергових заходів – забезпечення будівельними матеріалами (скло, шифер), дизпаливом, продуктами харчування, а також направлення будівельних бригад для здійснення ремонтно-відновлювальних робіт.

   Задля допомоги постраждалим жителям Харківщини, в області було налагоджено взаємодію між усіма відповідними службами задля оперативного збору та відправки необхідних для  відновлення життєдіяльності міста будівельних матеріалів. Зокрема сьогодні, на Схід за дорученням керівництва облдержадміністрації відправили пиломатеріали (дошки та брус) для відновлення житлового фонду та об'єктів соціальної інфраструктури.

   Варто додати, що прикарпатці також активно долучалися до надання допомоги постраждалим внаслідок посилення обстрілів по житлових кварталах м. Авдіївки. Тоді ж жителями Івано-Франківщини було зібрано та відправлено у Донецьку область кілька вантажів із гуманітарною допомогою. Зокрема, авдіявцям було передано будівельні матеріали, теплі речі та продукти харчування. Окрім того, надавалися медичні препарати та речі першої необхідності.

  Слід із приємністю зазначити, що жителі області не залишаються остронь людського лиха та спільно з органами влади організовують збір гуманітарних вантажів.
  Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.


Актуальна інформація

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Захистимо Україну разом
Увага , конкурс !

Конкурс на заміщення вакантної посади , оголошений 22 березня 2017 року (архівний відділ)

умови конкурсу

наказ про конкурс

Увага , конкурс !

Конкурс на заміщення вакантних посад , оголошений 6 березня 2017 року (управління освіти, молоді та спорту)

умови конкурсу

наказ про конкурс

Увага , конкурс !
ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»
Перелік тестових питань
Перелік тестових питань при проведенні конкурсів на заміщення вакантних посад
Увага, конкурс!
Процедура тестування претендентів на посаду керівника навчального закладу Коломийської районної ради
Життя і творчість Івана Франка
"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації
0800501554

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області