Коломийська районна державна адміністрація

28 Травень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Гостинно запрошує Писанкова Коломийщина !

 

Світлина від Галини Григорчук.

Безвізовий діалог Україна – ЄС   «Подорожуємо по безвізу : запитання - відповідь»Новини
26.05.2017 | Свято останнього дзвоника

 

 

День останнього дзвоника особливе та символічне свято. Воно знаменує завершення клопіткої праці, що тривала протягом року. Сьогодні маємо можливість підбити підсумки роботи, порадіти успіхам та досягненням наших діток.


26 травня 2017 року у школах Коломийського району пройшли урочисті заходи з нагоди святкування «Останнього дзвоника». З цією подією учнів вітали голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков, голова Коломийської районної ради Роман Дячук, керівники та працівники відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, депутати обласної та районної ради.

 

Відзначати завершення навчального року стало уже доброю традицією. Це традиційне і всенародне свято – сповнене тепла і вдячності. Воно об’єднує і дарує гарний настрій та світлі надії.

 

Голова райдержадміністрації Любомир Глушков, заступник голови райдержадміністрації Любов Михайлишин та депутат обласної ради Михайло Вітенко побували на святі з нагоди «Останнього дзвоника» у Черемхівській ЗОШ І-ІІ ступенів, звернулися із теплими і щирими привітаннями до учнів, випускників школи, вчителів, батьків та вручили подарунковий сертифікат школі на отримання холодильника.

26.05.2017 | Відбулося засідання ініціативної групи по створенню громадської ради

 

 

26 травня 2017 року в райдержадміністрації відбулося засідання ініціативної групи по підготовці установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Коломийській РДА. На засіданні затверджено список учасників установчих зборів, які відбудуться 02.06.2017 року о 900 год. та визначено процедуру голосування шляхом відкритого голосування. 

25.05.2017 | В облдержадміністрації обговорили стан впровадження та дотримання місцевими органами державної влади Закону України «Про державну службу»

 

 

Сьогодні в обласній державній адміністрації відбулося спільне засідання колегії ОДА та Національного агентства України з питань державної служби, присвячене питанням практики застосування законодавства України про державну службу.

 

Участь у її роботі взяли голова облдержадміністрації Олег Гончарук, голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко, голова обласної ради Олександр Сич, голова Центрального комітету профспілки працівників державних установ України Юрій Піжук.

 

Учасники колегії обговорили стан впровадження та дотримання місцевими органами державної влади Закону України «Про державну службу», організацію професійної підготовки державних службовців та питання регіональних аспектів організації підвищення кваліфікації управлінських кадрів.

 

На переконання Олега Гончарука, сьогодні інститути місцевої влади потребують нових підходів у прийнятті управлінських рішень, а також компетентних та небайдужих службовців.

 

«Тільки через якісну роботу кожного державного службовця, який пройшов конкурсний відбір, ми зможемо реалізувати ті реформи, які впроваджуються у різних сферах», - наголосив очільник Прикарпаття.

 

Начальник міжрегіонального управління НАДС в Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях Світлана Онищук поінформувала присутніх про основні аспекти реформування системи державного управління, запровадження компетентнісної моделі управління кадрами, оцінювання результатів роботи держслужбовців, їх кар’єрної мотивації, підвищення кваліфікаційних вимог. Зокрема, йшлося про проведення відкритих конкурсів на зайняття вакантних посад в органах державного управління. Зазначалося, що впродовж року на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби розміщено 2510 оголошень про проведення конкурсів у органах виконавчої влади на території Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей. Проведено 2264 конкурси, визначено 2110 переможців.

 

Про організацію професійної підготовки державних службовців в контексті законодавства про державну службу розповів директор Інституту гуманітарної підготовки та державного управління, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Дмитро Дзвінчук. Він, зокрема, наголосив, що у становленні та розвитку державного службовця дедалі більшу роль відіграє його професійна компетентність. Питання професіоналізму держслужбовців є одним із пріоритетних питань в державній політиці України.

 

Слід також додати, що у рамках проведення засідання відбулася виставка творчих робіт державних службовців облдержадміністрації.

25.05.2017 | Фестиваль «Таланти писанкової Коломийщини»

 

 

24 травня 2017 року, місто Коломия зустрічало учнів, їхніх наставників, батьків та гостей VІІ-го фестивалю «Таланти писанкової Коломийщини». Такий захід дає змогу відкривати нові юні обдарування, відтак нагороджувати найкращих: учнів-переможців олімпіад, конкурсів, змагань та  вихованців позашкілля. Цього року таких було 125 осіб.

Розпочався фестиваль благословенням Преосвященного владики Василія, Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії Української греко-католицької церкви та Преосвященного владики Юліана, єпископа Коломийської і Косівської Української православної церкви Київського Патріархату.

Уже традиційно на свято обдарованості завітали перші особи району: голова Коломийської райдержадміністрації Любомир Глушков та голова Коломийської районної ради Роман Дячук. Серед поважних гостей також радник голови районної ради Галина Микитюк; депутат обласної ради, заслужений майстер спорту з пауерліфтенгу, чемпіонка Європи, чемпіонка світу Інна Оробець; голова постійної комісії районної ради з питань освіти, засобів масової інформації та зв’язків з громадськістю Віталій Костюк; член колегії Коломийської райдержадміністрації, кавалер ордена Данила Галицького Іван Терлецький; директор Коломийського педагогічного коледжу Івано-Франківської обласної ради Валерій Ковтун;  голова Коломийської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Олена Бакай; завідувач кафедрою образотворчого мистецтва Коломийського педагогічного коледжу Івано-Франківської обласної ради Михайло Білоус; мистецтвознавець Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття, Заслужений діяч мистецтв України, голова регіональної організації Національної спілки художників України Катерина Каркадим; майстер спорту, Заслужений тренер України з важкої атлетики та пауерліфтингу, директор обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Спартак»  Микола Чабан та депутати районної ради.

          Приємно відзначити, що районні очільники й надалі підтримують талановитих дітей. Цьогоріч стипендію голови районної ради та голови районної державної адміністрації отримали 27 учнів – переможці Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, змагань, а 10 випускників  ­– одноразову матеріальну винагороду. Решта талановитої молоді нагороджено грамотами, цінними подарунками та призами.

Загалом, фестиваль «Таланти писанкової Коломийщини» відбувся на високому організаційному рівні та приніс  багато позитивних емоцій усім учасникам, присутнім. Тішимося, що з кожним роком таланти тільки примножуються.

Завершився захід акапельним виконанням гімну України всіма учасниками фестивалю та частуванням святкового короваю.

25.05.2017 | В Ужгороді відбудеться Всеукраїнський фестиваль "Карпатська Україна"

 

 

26-27 травня 2017 року в м. Ужгород Закарпатської області відбудеться Всеукраїнський фестиваль, спрямований на ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, "Карпатська Україна".

 

Організатори заходу: Міністерство молоді та спорту України та Управління молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації.

 

Мета заходу – ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України; виховання молодого покоління у дусі національних традицій, духовності та патріотизму; підвищення рівня знань молоді про історію створення Карпатської України 1938–1939 рр.

 

В програмі заходу: виставка світлин воїнів АТО, презентація національно-патріотичної літератури; виставка традиційних ремесел; диспут з учасниками фестивалю на тему: "Належне пошанування героїки Карпатської України"; марш Героїв центральними вулицями м. Ужгород; молебень та вшанування біля пам’ятника Августину Волошину (1874-1945); концерт кобзарів і лірників, фольк-рок гуртів; вшанування Героїв Карпатської України на Меморіальному кладовищі січовиків Карпатської України на Верецькому перевалі; нічний кінозал патріотичних художніх та документальних фільмів.

 

За додатковою інформацією Ви можете звертатися до відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України (тел. (044) 246 62 35).

24.05.2017 | Зустріч керівництва міста та району з колективами медичних закладів

24 травня в Клубі медиків Коломийської центральної районної лікарні відбулася зустріч керівництва міста та району з колективами медичних закладів.

В зустрічі взяли участь голова районної державної адміністрації Любомир Глушков, голова районної ради Роман Дячук, міський голова Ігор Слюзар, головний лікар центральної районної лікарні Ірина Садов’як, заступник голови районної державної адміністрації Любов Михайлишин, заступник міського голови Володимир Бойцан, депутати, працівники медичних закладів району.

Метою зустрічі було напрацювання шляхів щодо вирішення проблемного питання по заборгованості з виплати заробітної плати працівникам медичних закладів району.

До відома медичних працівників доведено інформацію про існуючу заборгованість з виплати заробітної плати та заходи, що вживаються керівництвом міста і району для вирішення даного проблемного питання, а також проінформовано про терміни розрахунку по виплаті заборгованості по заробітній платі.

 

24.05.2017 | Прикарпатських сільгоспвиробників запрошують взяти участь у міжнародній аграрній виставці «Агро-2017»

 

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки відбулася нарада з питань завершення комплексу весняно-польових робіт. Участь у її роботі взяли директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Іван Андріїшин, заступники голів райдержадміністрацій, начальники управлінь (відділів) агропромислового розвитку РДА, керівники підприємств галузі.

Під час заходу обговорювалися питання участі місцевих підприємств агропромислової сфери у ХХІХ міжнародній аграрній виставці «Агро-2017». Також йшлося про результати завершення весняно-польових робіт на Прикарпатті та визначення рейтингової оцінки  районних управлінь та відділів агропромислового розвитку за результати роботи у першому кварталі поточного року.

За словами Марії Савки, минулого року Івано-Франківщина була достойно представлена на виставці сільгоспвиробників. Чимало підприємців області взяли участь у її роботі та презентували власну сільськогосподарську продукцію.

«Виставкові заходи дають поштовх для розвитку сільськогосподарських підприємств, впровадження різноманітних інновацій та удосконалення технологічних процесів, - підкреслила управлінець. - Це, своєю чергою, сприяє покращенню якості продукції підприємства та вдосконалення його виробництва».

Зазначалося, що цьогоріч для рекламування продукції прикарпатських сільгоспвиробників задля розширення ринків збуту буде надано площу розміром 12 м. кв. Тож місцеві товаровиробники зможуть презентувати власну продукцію.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

24.05.2017 | Відзначення Дня Героїв
24.05.2017 | На Прикарпатті новий випадок ботулізму

news-image

У цьому році в Івано-Франківській області зареєстровано новий випадок ботулізму, що виник внаслідок вживання м’ясної консерви домашнього приготування. Потерпіла мешканка села Бубнище Болехівської міської ради. Небезпечний продукт готувала сама в домашніх умовах.

В 2016 році в області було зареєстровано три випадки харчового отруєння на ботулізм, в 2015 - 9 випадків ботулізму з 10 потерпілими, двоє з яких діти.

Всі отруєння сталися внаслідок вживання консервів домашнього, які хворі або члени їх сімей власноруч виготовляли. 

Ботулізм - це важке захворювання, яке без своєчасного специфічного лікування може призвести до смерті. Захворювання викликається ботулотоксином, який виділяється збудником ботулізму в результаті його життєдіяльності (розмноження та накопичення) в харчових продуктах. Основною вимогою для розмноження палички та виділення токсину є анаеробні умови, тобто відсутність кисню. А це різного роду консерви. Клостридія ботулізму попадає в харчові продукти з частинками землі або під час неправильної розробки туш тварин, коли вмістом кишківника забруднюється м’ясо.

Консерви, в яких наявний збудник ботулізму, часто можуть бути піддуті (бомбажні), можуть мати специфічний запах прогірклого масла, однак це не є основною ознакою. Можливий варіант коли консерва візуально доброякісна, а споживши її виникає захворювання.

Симптоми ботулізму розвиваються не так різко як при інших харчових отруєннях, зазвичай перші прояви захворювання з’являються на 2-3 день після вживання забрудненого харчового продукту. Основні прояви захворювання слабкість, головокружіння, сухість в роті, закрепи. Пізніше з’являється розлади центральної та вегетативної нервової системи які проявляються порушенням зору та ковтання, розладами мови, в важких випадках –зупинкою дихання. Лікування – тільки в умовах стаціонару- введення протиботулінічної сироватки.

Основною профілактикою ботулізму є правильна розробка туш тварин та риб, ретельне очищення від ґрунту грибів, овочів, фруктів перед консервацією, дотримання технології консервації (найкраще способом автоклавування). Перед використанням домашні консерви слід піддавати повторній термічній обробці методом кип’ятіння протягом 30 хвилин. Не варто купувати консерви домашнього виготовлення з рук чи на стихійних ринках. В жодному разі не слід споживати консерви бомбажні, деформовані або з нехарактерним запахом.


Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

24.05.2017 | Презентація нового випуску журналу «Перевал»

23 травня 2017 р. в Коломиї відбулась  презентація нового випуску журналу  «Перевал»  1-2, 2017 р. та зустріч з творчістю Василя Рябого з нагоди 45-ї річниці творчої діяльності, і 25 років членства в Національній спілці письменників України. Захід організовано центральною районною бібліотекою в приміщенні Національного музею народного мистецтва  Гуцульщини і Покуття ім. Й. Кобринського.

Всеукраїнський літературно-художній і громадсько-політичний журнал «Перевал»  є гордістю і презентаційним виданням Івано-Франківщини. Виходить друком з 1991 року.

Мета  видання – популяризувати якісні україномовні твори авторів Прикарпаття; знайомити з новими іменами в поезії, прозі, драматургії. У 2014 році  журнал   змінив редакційний склад, а в результаті – змінив  імідж, став однозначно живим і цікавим,  активно розширює географію читачів  на всю Україну. Чим особливо пишаємося - у цьому випуску журналу вміщено значну кількість дописів коломийських авторів.

Презентувати нове число журналу   приїхали:  головний редактор  журналу "Перевал", член Правління і секретар Національної спілки письменників України Ярослав Ткачівський, голова обласної організації Національної спілки письменників України  Євген Баран,  відповідальний секретар обласної спілки письменників Василь  Мойсишин.

Гостей і ювіляра привітав голова Коломийської райдержадміністрації Любомир Глушков. Ярослав Ткачівський і Євген Баран вручили медаль  Національної спілки письменників України  „Почесна відзнака НСПУ”  за заслуги в літературі  Василю Рябому.

Вірші Василя Рябого натхненно читали Ірина Мартинюк, Олена Дутчак,  Іванна Гриньків. Вокальний чоловічий ансамбль будинку культури с. Корнич, рідного села автора, у дарунок виконав  українські народні пісні.

Добріслова захоплення і шани до творчості Василя Рябого линули від колег по перу, шанувальників.

 


Актуальна інформація

За інформацією управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації:

На території області проходять тактико-спеціальні навчання щодо протидії терористичним проявам. У зв'язку з навчальною обстановкою введено рівень терористичної загрози НАВЧАЛЬНИЙ «ЖОВТИЙ» - ймовірна загроза вчинення терористичного акту. Мешканцям області не панікувати, спокійно реагувати на дії правоохоронних органів та бути уважними при активних діях силових відомств.

Штормове попередження

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру 24-25 травня 2017 року очiкуються зливи, підйом рівня води на річках області від 0,5 – 1,5 м., у гірських районах можливі селі, посилення вітру 15-20 м/с.

До уваги абітурієнтів

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу – один із перших ВНЗ України, який у 2017 році розпочинає прийом абітурієнтів для здобуття освітнього рівня бакалавра за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування".

«ЕКСПО-2017» у Казахстані!

 

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Захистимо Україну разом
Увага , конкурс !

Конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу, оголошений 28 квітня 2017 року (служба у справах дітей)

Конкурс на заміщення вакантної посади, оголошений 28 квітня 2017 року (оргвідділ)

Увага , конкурс !
Конкурс на заміщення вакантних посад , оголошений 26 квітня 2017 року
Увага , конкурс !

Конкурс на заміщення вакантних посад , оголошений 12 квітня 2017 року (управлінням праці та соціального захисту)

головний спеціаліст

спеціаліст

спеціаліст

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області