Коломийська районна державна адміністрація

24 листопад 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Новини
 На головну
23.11.2017 | Перспективи розвитку дорожньої галузі та реалізацію програм і проектів, які фінансуються за кошти ДФРР, обговорили на нараді в ОДА

Сьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук провів нараду із головами райдержадміністрацій та керівниками структурних підрозділів ОДА. Участь у її роботі також взяли перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, заступники голови ОДА Ігор Пасічняк і Богдан Кобилянський.

Під час наради йшлося про забезпечення виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ області до кінця року. Проаналізовано зміни в Законі «Про державну службу» та організацію їх впровадження.

Також обговорено перспективи розвитку дорожньої галузі Прикарпаття. Зокрема, як зазначив Олег Гончарук, вже наступного року у зв’язку з реформуванням дорожнього господарства країни, в управління облдержадміністраціям передадуть дороги загального користування місцевого значення. На ремонт цих автошляхів, за словами голови облдержадміністрації, спрямовуватиметься 35 відсотків коштів Дорожнього фонду, а також 50 відсотків від перевиконання помісячного розпису надходжень митних платежів.

«За три роки нам вдалося відремонтувати в області 300 кілометрів автошляхів, переважно це дороги державного значення, - розповів Олег Гончарук. – Однак на Прикарпатті є загалом близько трьох тисяч кілометрів доріг. Тож наступного року першочергово проводитимемо ремонти автодоріг, які сполучають районні центри. Відтак ремонтуватимемо ті ділянки, де є найбільші проблеми із дорожнім покриттям».

Окремо було обговорено стан співфінансування з місцевих бюджетів інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що реалізуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Проаналізовано результати соціально-економічного розвитку районів за 9 місяців поточного року.

Окрім того, розглянуто стан використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.


23.11.2017 | 2017 рік став проривним у прийнятті законодавства у сфері енергоефективності, - Геннадій Зубко

 

У 2017 році Уряд ухвалив Концепцію реформування теплопостачання, необхідну законодавчу базу у сфері енергоефективності, з 2018 року запрацює механізм монетизації субсидії для теплокомуненерго. Наступним кроком має стати монетизація субсидій для споживача, що дасть можливість повернути частину зекономлених субсидій, як інвестицію в енергоефективність. Про це наголосив під час міжнародного форуму з енергоефективності Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«На сьогодні ми оцінюємо ринок модернізації житлового сектору в 30 млрд євро, комунальних підприємств – у 12 млрд євро. Щорічно на субсидії з державного бюджету для населення на оплату ЖКП витрачається 80 млрд гривень. Тому для нас стоїть дуже важливе завдання – зекономити енергію, споживання. Але цей вивільнений залишок повернути в енергоефективність», - підкреслив Геннадій Зубко.

За його словами, 2017 рік став проривним у прийнятті законодавства у сфері енергоефективності. У першу чергу це стосується формування ефективного споживача і власника в житловому секторі (прийняті закони «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», «Про ЖКП»), можливості обліку енергії (ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії і водопостачання»), запуску ринку енергоаудиторів, саморегулівних організацій, реєстрів, сертифікатів (ЗУ «Про енергетичну ефективність будівель») і Фонду енергоефективності (ЗУ «Про Фонд енергоефективності»).

«Ці закони пов’язані між собою, адже вони запускають сервіси і виконавців послуг і зацікавлюють споживачів рухатися в цьому напрямку. Споживач повинен отримати не тільки фінансову підтримку від держави або міжнародних партнерів, а й технічну допомогу на впровадження технологій з енергоефективності. І саме ці технології, які прийдуть в Україну, дозволять скоротити більш ніж на 50-60% споживання енергії», - наголосив він.

Віце-прем’єр-міністр підкреслив, що сьогодні сформовано велику професійну команду, яка впроваджує реформу енергоефективності: Президент, Уряд, народні депутати, експерти, міжнародні партнери і споживачі. «Синонім енергоефективності – енергонезалежність, незалежність нашої держави. Це наша мета – зробити  Україну ощадливим  споживачем енергетичних ресурсів і конкурентоздатною завдяки своїй продукції і природним ресурсам», - зазначив урядовець.


23.11.2017 | Більше 480 млн.грн. сплатили до бюджету платники Коломийщини

 

За десять місяців 2017 року платники податків Коломийщини забезпечили надходження до зведеного бюджету в сумі 481,6 млн.грн., що на 143,4 млн. грн. більше, ніж за відповідний період 2016 року. Зокрема, до державного бюджету надійшло 204,4 млн.грн., а до місцевого - 277,7 млн. грн. До того ж, надходження до місцевого бюджету зросли на 83 млн.грн. у порівнянні з попереднім роком. Про це повідомив начальник Коломийської ОДПІ Іван Кирик.

За його словами, за результатами роботи десяти місяців бізнесом Коломийщини спрямовано до Державного бюджету майже 80 млн. грн. податку на додану вартість, що на 21,3 млн. грн. більше ніж за аналогічний період 2016 року. Майже на 1 млн. грн. збільшилися надходження із податку на прибуток, за 10-ть місяців цього року його надійшло 16,8 млн.грн.

Очільник інспекції подякував платникам податків, які чесно виконують свій податковий обов’язок.


23.11.2017 | Президент доручив розробити заходи із розвитку лісового господарства та збереження об'єктів заповідного фонду України

 

Президент Петро Порошенко доручив Кабінету Міністрів розробити низку заходів щодо забезпечення сталого природокористування, розвитку лісів, удосконалення системи державного управління у сфері охорони, захисту, використання та відтворення лісових насаджень, ведення лісового господарства, а також збереження цінних природних комплексів та екосистем, розвитку заповідної справи України. Глава держави підписав Указ № 381/2017 «Про додаткові заходи щодо розвитку лісового господарства, раціонального природокористування та збереження об'єктів природно-заповідного фонду».

Згідно з документом, Уряд має розробити та внести на розгляд Верховної Ради низку законопроектів. Зокрема, щодо удосконалення системи фінансування та розвитку лісового і водного господарств, шляхом створення державних фондів зазначених господарств.

Кабміном має бути розроблений проект Закону, спрямований на удосконалення системи державного природоохоронного контролю та моніторингу стану навколишнього природного середовища, який запровадить нові підходи до здійснення державного природоохоронного контролю та посилить відповідальність за порушення законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища. Також новий Закон має розширювати повноваження громадських інспекторів з охорони довкілля у галузі державного природоохоронного контролю.

До червня 2018 року має бути напрацьовано законопроект щодо розвитку природно-заповідної справи та збереження особливо цінних природних територій, який сприятиме збереженню природних оселищ та рідкісних і зникаючих в Європі видів природної флори і фауни, а також передбачатиме встановлення системи моніторингу за ними. Крім того, новий Закон має встановлювати єдині вимоги до змісту проектів створення територій та об'єктів природно-заповідного фонду України; спростити порядок надання земельних ділянок державної та комунальної власності в постійне користування установам природно-заповідного фонду та чітко розмежувати повноваження органів виконавчої влади з видачі документів дозвільного характеру щодо спеціального використання природних ресурсів у межах територій таких фондів.

Серед іншого Кабмін також має вжити комплексних заходів щодо розвитку лісового господарства, підвищення екологічного і економічного потенціалу лісів, охорони, захисту та відтворення лісових насаджень.

Президент також постановив розробити і затвердити програму «Ліси України – 2030»; провести інвентаризацію лісового фонду України та активізувати роботу з відтворення лісів, у тому числі збільшення їх площ, залісення не придатних для господарського використання угідь, прибережних смуг водойм, створення економічних стимулів щодо розширеного відтворення лісів та підвищення ефективності лісогосподарської діяльності.

Указом також встановлюється вимога впровадження нових механізмів державного управління у сфері лісового господарства; підвищення ефективності його ведення; визначення стратегічних напрямків розвитку деревообробної промисловості в Україні задля створення вітчизняної продукції з великою доданою вартістю.

Глава держави також постановив забезпечити впровадження єдиної державної системи електронного обліку деревини, у тому числі підтвердження її походження, з урахуванням європейських норм та стандартів. Також має бути створена належна конкуренція суб'єктів господарювання в процесі проведення аукціонів із продажу необробленої деревини та забезпечена відкритість інформації про видані спеціальні дозволи на використання лісових ресурсів, зокрема лісорубні квитки та лісові квитки, а також інформації про зміну цільового призначення земельних ділянок лісового фонду тощо.

Згідно з Указом, Уряд також має прискорити реалізацію положень Концепції реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища та створення загальнодержавної інформаційно-аналітичної системи про результати здійснення такого контролю і моніторингу з електронним реєстром актів, складених за результатами здійснення зазначених заходів.

В рамках комплексу заходів щодо охорони і збереження особливо цінних природних територій до вересня 2018 року має бути розроблено і затверджено національний план заходів із розвитку заповідної справи з урахуванням міжнародних зобов'язань України у цій сфері, активізовано міжнародне співробітництво у сфері охорони навколишнього природного середовища тощо.

В частині посилення спроможності установ природно-заповідного фонду Кабінету Міністрів пропонується розглянути питання щодо розширення переліку платних послуг, які можуть ними надаватися, а також залучення коштів міжнародної технічної допомоги та приватних партнерів.

Згідно документу, мають бути також ужиті заходи щодо посилення охорони територій та об'єктів природно-заповідного фонду, покращено матеріально-технічне забезпечення служб державної охорони цих територій.

Обласні адміністрації та Київська міська державна адміністрація серед іншого мають забезпечити розробку регіональних програм щодо здійснення розчистки та регулювання русел річок, насамперед річок Карпатського регіону, поліпшення екологічного стану водних об'єктів з метою забезпечення захисту громадян, населених пунктів від шкідливої дії вод, а також підтримання стабільності русел водних артерій; забезпечити розробку регіональних програм, спрямованих на забезпечення ефективної охорони, належний захист, раціональне використання та відтворення лісів.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.


23.11.2017 | Представники військового комісаріату розповіли про військову службу

news-image

 

В Івано-Франківському обласному військовому комісаріаті відбувся брифінг для представників ЗМІ області. Участь у заході взяли військовий комісар Івано-Франківського ОВК полковник Володимир Ярмошук, начальник відділу управління превентивної діяльності головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області підполковник поліції Ігор Влашин.

 

Мова йшла про хід виконання планового завдання щодо осіннього призову громадян на строкову військову службу в області, проблемні питання та їх розв’язання під час взаємодії військових комісаріатів з місцевими органами влади та самоврядування, структурними підрозділами головного управління Національної поліції в області.

 

Зазначимо, що відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 20.09.2017 року №660-р для Івано-Франківської області визначена чисельність громадян, що підлягають відправці у війська у кількості 355 чоловік.

 

На даний час у війська відправлено 262 військовослужбовці. Планове завдання поки що виконується, всі команди для Збройних сил України укомплектовані і відправлені в повному складі.

 

Також під час заходу йшлося про актуальні питання прийому на військову службу за контрактом та співпрацю військових комісаріатів із місцевими засобами інформації щодо формування позитивного іміджу військової служби у Збройних силах України.

 

Військовими комісаріатами Івано-Франківської області з початку 2017 року призвано на військову службу за контрактом 762 чол. (74% від планового завдання).

 

Керівництво держави та ЗСУ докладають значних зусиль щодо підвищення мотивації до проходження військової служби за контрактом.

 

За детальною інформацією звертатися у Івано-Франківський обласний військовий комісаріат м. Івано-Франківськ, вул. Довженка, 21. Контактні телефони (0342) 57-27-22, 0637481896.


23.11.2017 | У райдержадміністрації відзначили День працівників сільського господарства

 

          22 листопада 2017 року у залі засідань райдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства.

          Привітали усіх працівників перший заступник голови райдержадміністрації Нестор Печенюк та голова районної ради Роман Дячук. З давніх давен Україна славилася добрими та працьовитими людьми. Завдяки «золотим рукам» та мудрості аграріїв живе наша українська нива. У народі недаремно мовиться, що хоч зерно і золотим родиться, але перетворити його на золото дуже непросто. Тож сьогодні бажаємо вам, дорогі хлібороби та виробники сільськогосподарської продукції, добрих засівів, рясних сходів та щедрих врожаїв на нивах і в коморах. Сьогодні ми висловлюємо велику вдячність людям, які пов’язали свої долі із сільським господарством, віддали частину свого життя, внесли значний вклад у розвиток галузі, величезний досвід яких сьогодні безцінний.

          Керівництво району запросили до вручення Дипломів Міністерства аграрної політики та продовольства України за активну участь в проведенні ХХІХ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2017»; Грамотами Департаменту агропромислового розвитку Івано-Франківської обласної державної адміністрації; Почесними грамотами голови районної державної адміністрації та голови районної ради за належну організацію сільськогосподарського виробництва, забезпечення розвитку рослинництва та тваринництва, досягнення високих показників з урожайності сільськогосподарських культур і продуктивності тваринництва; Подяками голів районної державної адміністрації та районної ради за збільшення асортименту, насичення ринку продуктами споживання і виробництво сільськогосподарської продукції і Почесними грамотами за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу області та з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства.

          Привітав працівників з професійним святом також начальник відділу агропромислового розвитку Коломийської районної державної адміністрації Роман Шупяк.

          Музичні вітання для гостей свята лунали від оркестрової групи муніципального оркестру народних інструментів «Гуцулія» відділу культури райдержадміністрації. Керівник – Микола Ковцуняк; солістка муніципального оркестру народних інструментів «Гуцулія» відділу культури райдержадміністрації Адріана Кабалюк; Народний аматорський вокальний жіночий ансамбль «Яворина» БК с. Раківчик. Керівник – Світлана Дубинська.


23.11.2017 | 25 листопада Україна вшанує жертв Голодомору

news-image

 

Голодомор — помста за свободу. Історики пояснюють: Сталін організував геноцид, щоб покарати українців за незалежність 1917-1921 років.

 

25 листопада українці та світ, як і щороку, вшанують пам’ять убитих Голодомором 1932-33 років. Жалобні заходи традиційно відбуваються також у 32 країнах світу.

 

Національні пам’ятні заходи до 84 роковин геноциду пройдуть під гаслом "Голодомор — помста за свободу, помста за революцію".

 

Як відомо, у 1917-1921 українці відродили власну державність. Українська Революція не лише повернула нашу батьківщину на мапу світу. Нова держава задекларувала демократичний лад та дотримання основних прав і свобод людини. З перших днів Українська Народна Республіка протистояла російській інформаційній та військовій агресії. Втім війна більшовиків проти України не завершилася із падінням державності.

 

Вже через десятиліття більшовики завдадуть остаточного, на їх думку, удару по окупованій Україні. В Інституті національної пам’яті пояснюють: насильницьке вилучення продовольства, блокада сіл та цілих районів, заборона виїзду за межі охопленої голодом України, репресії  — все це мало знищити українське прагнення незалежності й самих українців.

 

«Голодомор — це помста за свободу. Українців карали смертю за здобуту незалежність від імперій. Геноцид знищив ключові свободи: мільйони позбавлені життя, в країну повернено рабство — селянам обмежили пересування і відібрали паспорти, колгоспи застосовували примусову працю, люди не могли сподіватися на недоторканість житла, не мали свободи релігії, їх обмежили в культурних правах. Але режим не зумів досягнути головного – Україну не зламали. І свою незалежність ми змогли підтвердити вже 1991 року», — говорить Володимир В’ятрович, історик, голова Українського інституту національної пам’яті.

 

Всесвітньовідома історик, лауреатка Пулітцерівської премії Енн Еплбаум, яка перебуває з візитом у Києві, зокрема з нагоди виходу її нової книги «Червоний голод: Війна Сталіна проти України», відзначила під час виступу на Благодійному вечорі Києво-Могилянської академії: «Історія Голодомору — це трагедія, але історія України — не трагедія. Незважаючи на мільйони вбитих під час війни Сталіна проти України, ваша країна є на мапі світу».

 

Національні пам’ятні заходи розпочнуться у Києві о 14:30 біля Меморіалу жертв Голодомору.

 

О 16:00 - загальнонаціональна хвилина мовчання, під час якої мільйони українці запалюватимуть свічки біля Меморіалів Голодомору та на підвіконнях осель. В Івано-Франківську в цей час на Вічевому майдані пройде акція «Запали свічку», опісля в Меморіальному сквері відбудеться панахида.

 

Нагадаємо, що в день пам’яті жертв Голодомору українські телеканали та радіо мовлять у режимі жалоби. Звертаємося до усіх медіа вшанувати пам’ять мільйонів убитих під час геноциду, розмістивши в цей день в ефірі та на перших шпальтах знак пам’яті Голодомору або свічку.


23.11.2017 | В облдержадміністрації обговорили питання надання медичної допомоги учасникам АТО

news-image

 22 листопада під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка відбулася нарада з керівниками закладів охорони здоров’я з питань надання медичної допомоги учасникам Антитерористичної операції. Участь у заході взяли голови райдержадміністрацій, керівники профільних підрозділів ОДА та учасники АТО.

Як зазначив Ігор Пасічняк, наразі, медичний супровід бійців є пріоритетним завданням у роботі всіх відповідних структур.

«Маємо створити такі умови, які б максимально спрощували перевірку стану здоров’я захисників України. Зокрема, це стосується електронних черг, швидкого та якісного огляду не тільки учасників АТО, а й членів їхніх сімей», - зазначив посадовець.

Своєю чергою, головний спеціаліст з педіатрії департаменту  охорони здоров’я ОДА Лідія Сенюта доповіла про те, що наразі для учасників АТО розроблено медогляд, створено перелік закладів, в яких їм надається допомога, а також функціонує список за напрямками лікування у санаторно-курортних закладах.

«Маємо перелік закладів охорони здоров’я, які надають первинну, спеціалізовану та второнну медичні допомоги»

Як зазначила медик, серед мобілізованих найбільшою проблемою, яка потребує лікування, є органи травлення. Друге місце посідають серцево-судинні захворювання, а на третьому ж місці хвороби нервової системи.

Додатково: за медичною допомогою до закладів охорони здоров’я області за весь період АТО звернулося 4372 військовослужбовці та 6642 демобілізовані учасники АТО , з яких госпіталізовано 1048 та 1604 осіб відповідно. Прооперовано ж 130 і 85 осіб.

Щодо психологічної та психіатричної допомоги за весь період звернулося 86 військовослужбовців та 11 демобілізованих бійців.


23.11.2017 | Проведено засідання Координаційної ради при голові райдержадміністрації та голові Коломийської районної ради

          22 листопада у залі засідань районної державної адміністрації відбулось засідання Координаційної ради при голові райдержадміністрації та голові Коломийської районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування та реалізації реформи з децентралізації в Україні.

          З вступним словом виступив перший заступник голови районної державної адміністрації Нестор Печенюк, який висвітлив ключові моменти реформи з децентралізації та роль об’єднаних територіальних громад у цих процесах.

          Розглянуто такі основні питання:

          1. Про формування місцевих бюджетів на 2018 рік, доповіла Кравчук Ганна Василівна  – начальник фінансового управління райдержадміністрації, яка широко висвітлила основні проблемні фінансові та бюджетні питання, питання взаємовідносин між бюджетами, зокрема трансфертів.

          2. Про функціонування закладів охорони здоров’я у зв’язку з реформуванням галузі медицини, доповів Джалапин Богдан Михайлович – головний лікар комунального закладу Коломийської районної ради «Коломийський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». Наголосив, що законодавча база з функціонування галузі охорони здоров’я до кінця ще не затверджена, оскільки триває реформування медичної системи. Тому зараз потрібно з особливою увагою віднестись до перехідних моментів діяльності і функціонування мед закладів.

          3. Про співфінансування закупівель медичного обладнання для вторинної ланки медицини. З приводу цього питаннявиступив перший заступник голови райдержадміністрації Нестор Печенюк та зазначив, що більше 25 млн вкладено в діагностичне обладнання для лікарні і наголосив на необхідності доукомплектувати приймальне відділення екстреної медицини ЦРЛ. Також він наголосив на важливості участі ОТГ у забезпеченні утримання закладів спільного користування, до яких належать ЦРЛ, дитяча лікарня, пологовий будинок, Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та спортивні установи.

          4. Про функціонування інклюзивно-ресурсного центру в умовах децентралізації та про функціонування методичного центру управління освіти молоді та спорту райдержадміністрації в умовах децентралізації, доповіла Микитюк Галина Іванівна – начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Нагадала, що з 28 вересня діє новий закон про освіту, згідно з якого діти з особливими потребами можуть навчатись у звичайній школі. Також наголосила представникам ОТГ, що для забезпеченняподальшого надання послуг громадам необхідно визначитись з штатною чисельністю працівників і подати розрахунки у потребах штатних одиниць. Питання освіти дуже делікатне в умовах реформування, тому на підписання відповідних угод очікують до кінця року.

          5. Про співпрацю у галузі спорту, доповів Дем’янюк Олег Михайлович – начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

          6. Про утримання об’єктів спільного користування, доповіла Стефанюк Любов Василівна – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

          Безумовно, увага приділяється усім галузям, але в умовах децентралізації кожна громада має пам’ятати, що вона відіграє визначальну роль у належному функціонуванні та діяльності цих галузей.

          За результатами наради головам об’єднаних територіальних громад надані відповідні рекомендації для вирішення питань щодо діяльності установ спільного користування.


23.11.2017 | На Дні Пенсійного фонду

 

          21 листопада 2017 року працівниками відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації проведено День Пенсійного фонду для працівників Коломийського політехнічного коледжу. На зустрічі найбільше цікавилися питаннями: який має бути вік та робочий стаж для виходу на пенсію, що враховується в стаж і чи будуть призначатися спец пенсії?

          Пенсійна реформа не передбачає збільшення пенсійного віку, однак збільшуються вимоги до стажу, необхідного для виходу на пенсію. З 01.01.2018 для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 25 років (раніше 15) страхового стажу, у 63 роки від 15 до 25 років, у 65 – менше 15 років. Усі нормативи мінімального страхового стажу будуть збільшуватися на один рік кожні 12 місяців до 2028 року, - розповіла Христина Остап’юк.

          А також додала, що на сьогодні пенсійна реформа передбачає, що навчання у вищих навчальних закладах на денній формі на умовах державного замовлення, а також навчання в аспірантурі і докторантурі з 1 січня 2004 року по 31 грудня 2017 включно зараховуються до страхового стажу, а також до стажу зараховуються періоди проходження військової служби, перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами з 1 січня 2004 року до 30 червня 2013 року включно.

          Оксана Попович детально розповіла присутнім про веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України та зручність його використання. Наголосили, що перевагою є те, що користувачі веб-ресурсу без черг і зайвих витрат часу можуть скористатись широким спектром електронних послуг, а саме отримувати інформацію, накопичену в базах даних персоніфікованого обліку, здійснювати контроль за даними, що вносяться до системи персоніфікованого обліку та впливають на пенсійні права (для працюючих) та ін.

          Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з Фондом.Актуальна інформація

IV Фестиваль духовної пісні "Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю" (Відео анонс)

Обережно , шахраї !

Останнім часом почастішали випадки звернень, нібито за дорученням керівництва облдержадміністрації, до керівників підприємств, організацій та установ різних рівнів і форм власності щодо надання фінансової допомоги на лікування дітям-сиротам учасників АТО чи під іншими приводами.

Мова йде про перерахування коштів на проживання, купівлі одягу та харчування переселенців зі Сходу України тощо.

Облдержадміністрація не ініціювала жодних таких акцій зі збору коштів і ніяких відповідних доручень з цього приводу не надавала.

При виявленні таких фактів необхідно негайно повідомляти правоохоронні органи.

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Захистимо Україну разом
Україна-НАТО
Перелік тестових питань
До уваги кандидатів на посади державної служби! Оновлено перелік тестових питань!
увага , конкурс !

Заміщення вакантних посад директорів шкіл

Увага, конкурс!
Процедура тестування претендентів на посаду керівника навчального закладу Коломийської районної ради
Життя і творчість Івана Франка

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області