Коломийська районна державна адміністрація

21 січень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Гостинно запрошує Писанкова Коломийщина !

                        Новини
20.01.2017 | 22 січня - День Соборності України!

22 січня - День Соборності України!

 

 

Шановні жителі Коломийщини!

 

Щиро вітаємо вас з Днем Соборності України!

 

22 січня 1919 року відбулася подія, омріяна поколіннями українських патріотів: роз’єднаний упродовж віків український народ позбувся неволі – Наддніпрянщина вийшла з Російської, а Західна Україна – з Австро-Угорської імперії – і возз’єднався в єдиній Українській державі, на своїй рідній землі.

Неможливо переоцінити значення цієї історичної події – в ній зосереджено могутній національний і моральний дух нашого народу; вона вкотре доводить, що головною, беззаперечною цінністю для всіх нас є соборна, незалежна держава.

Наша безмежна вдячність українським воїнам, які зі зброєю в руках стали на захист східних кордонів, власним прикладом демонструючи незламне прагнення українців жити у вільній, демократичній, соборній Україні.

Ми маємо щодня, щохвилини пам’ятати, що лише в єдності наша сила, і лише наполегливий, цілеспрямований рух уперед дасть нам змогу побудувати сильну, економічно і духовно багату державу.

Бажаємо миру, добробуту, наснаги та злагоди кожному!

 

Голова районної державної адміністрації                       Любомир Глушков

Голова районної ради                                                       Роман Дячук

20.01.2017 | Відбулася веб-конференція «Виклики Соборності України : 2017 рік»

Івано-Франківський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій взяв участь у проведенні веб-конференції «Виклики соборності України : 2017 рік», традиційно приуроченої до відзначення Дня Соборності України. Участь у її роботі взяв керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій.

Конференція проводилася за участю Івано-Франківського, Волинського, Закарпатського, Кіровоградського, Полтавського, Херсонського, Хмельницького та Чернігівського центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у формі міжрегіонального діалогу, із залученням теоретиків і практиків державного управління, науково-педагогічних працівників, активістів громадських організацій.

Партнером у проведенні конференції спільно з Івано-Франківським центром виступила Громадська організація "Поступовий гурт франківців". У заході взяли участь провідні науковці Прикарпатського Національного університету імені Василя Стефаника.

Учасники конференції обговорили сучасні виклики цілісності, соборності нашої держави з аналізом регіональних аспектів і побудовою можливих сценаріїв розвитку подій, тенденції децентралізації державного управління, реформування місцевого самоврядування і територіального устрою держави.

 

20.01.2017 | У Матеївецькій ОТГ відбулося друге засідання сільської ради (відео)

У Матеївецькій об’єднаній територіальній громаді відбулося друге засідання сільської ради. Після святкових колядок депутати ОТГ перейшли до справ буденних. На порядку денному майже 30 питань: обговорювали технічні проблеми, які виникли в новоутвореній ОТГ та найбільше уваги приділили обговоренню бюджету на 2017 рік.

 

20.01.2017 | За дорученням Володимира Гройсмана розроблено законопроект щодо надання "майданівцям" статусу учасника бойових дій

Уряд схвалив законопроект щодо додаткового соціального захисту учасників Революції гідності. Документ було розроблено на виконання доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана за результатами зустрічі із ініціативною групою постраждалих на Майдані.

Нагадаємо, що під час зустрічі Володимира Гройсмана з «майданівцями» було обговорено нагальні проблеми підтримки поранених активістів, зокрема щодо їхнього соціального забезпечення, можливостей забезпечення соціальної реабілітації, санаторно-курортного лікування, у тому числі за кордоном, виплат матеріальної допомоги. За результатами цієї наради Прем'єр-міністр дав низку доручень міністерствам щодо урегулювання  окреслених проблем.

Під час засідання 18 січня Кабінет Міністрів України схвалив законопроект щодо внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», розроблений Міністерством соціальної політики, яким, зокрема, передбачено надання «майданівцям» статусу учасника бойових дій.

Як відомо, під час участі у масових акціях громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року за євроінтеграцію та проти режиму Януковича майже тисяча осіб отримали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі).

Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» передбачено надання особам, які стали інвалідами внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, статусу інваліда війни.

Водночас переважна бiльшiсть постраждалих учасників зазначених акцій протесту, які не отримали інвалідність, не мають законодавчо визначеного статусу. Це унеможливлює отримання ними пільг, передбачених Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Крім того, залишається законодавчо не врегульованим статус громадян, які стали інвалідами внаслідок поранень чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння на території проведення антитерористичної операції, де органи державної влади здійснюють свої повноваження, та населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення, під час її проведення.

З метою забезпечення належного рівня соціального захисту та гарантій усім зазначеним вище особам Мінсоцполітики ініціювало внесення відповідних змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Наразі Урядом цю пропозицію підтримано.

Законопроектом передбачено визначення статусу учасника бойових дій для «майданівців», які одержали тілесні ушкодження, що не призвели до інвалідності. Також громадяни, які отримали інвалідність внаслідок поранень під час проведення  антитерористичної операції, зможуть отримати статус інваліда війни.

 

19.01.2017 | Засідання оргкомітету до Дня Соборності України

19 січня 2017 року в райдержадміністрації під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Михайла Беркещука відбулося засідання оргкомітету по відзначенню в районі Дня Соборності України з керівниками районних установ, підприємств, організацій, галузевих служб територіальних органів виконавчої влади, начальниками відділів і управлінь райдержадміністрації.

Згідно Плану заходів, затверджених розпорядженням голови райдержадміністрації, в усіх населених пунктах підготовлено заходи, що передбачають святкові концерти, молебні за єдність України, вшанування пам’яті героїв за єдність держави у минулому столітті і нинішньою звитягою нашого народу у протистоянні з ворогом та захисті рідної землі.

Урочистості будуть проходити 20-22 січня в усіх населених пунктах району.

 

18.01.2017 | Обговорено механізми співпраці між органами виконавчої влади та центрами з надання безоплатної правової допомоги

18 січня 2017 року під головуванням керівника апарату облдержадміністрації Романа Маланія відбулася нарада щодо налагодження взаємодії із центрами з надання безоплатної правової допомоги. Участь у ній взяли представники головного територіального управління юстиції в області та регіонального Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

На переконання керівника апарату ОДА, в сучасних реаліях існує потреба у забезпечення плідної співпраці між керівниками районів та ЦНБВД задля вирішення актуальних питань окремих категорій населення. Зокрема, йдеться про надання правової допомоги учасникам АТО, внутрішнім переселенцям зі східних областей України та АР Криму, малозабезпеченим громадянам.

«Особливої уваги сьогодні потребує вирішення проблеми щодо виділення земельних ділянок бійцям АТО, надання субсидій соціально незахищеним верствам населення, - зазначив Роман Маланій. – Тому варто налагодити механізм взаємодії та своєчасно і у повному обсязі сприяти вирішенню проблемних питань».

Під час заходу йшлося про необхідність створення та функціонування громадських приймалень при райдержадміністраціях та в об’єднаних територіальних громадах, а також виїзних консультативних пунктів, які на місцях надаватимуть правову допомогу особам, які цього потребують.

 

18.01.2017 | 22 січня - урочистості з нагоди відзначення Дня Соборності

22 січня в Палаці культури "Народний дім" відбудуться урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення 98-ої річниці Дня Соборності України. Початок о 14:00 годині.

 

18.01.2017 | Запрошуємо на районне свято Розколяди

17.01.2017 | 12 шкіл з цілої Коломийщини змагалися у фіналі “Покутської коляди” за сучасні комп’ютерні класи.

У неділю у Палаці культури “Народний дім” відбувся фінал конкурсу колядок та вертепів “Покутська коляда”, ініційований Міжнародним благодійним фондом “Покуття” та його фундатором – народним депутатом Андрієм Іванчуком – повідомляє «Дзеркало Коломиї».

До фіналу конкурсу потрапили 12 кращих колективів з цілої Коломийщини. Діти боролися за основний приз для своєї школи – сучасний комп’ютерний клас.

У грудні меценати оснастили сучасними комп’ютерними класами десять коломийських шкіл та гімназію. На черзі – Коломийський район.

“Ми прийняли рішення, що фонд розпочинає оснащення комп’ютерними класами навчальні заклади району, – розповідає Андрій Іванчук. – Зараз кожен пропонує свою школу, але ми вирішили піти іншим шляхом – провести серед районних шкіл конкурс колядок і визначити кращих”.

У фіналі 12 шкіл презентували колядки, щедрівки, віншування, це – Турківська, Черемхівська, Підгайчиківська, Отинійська, Ліснохлібичинська, Грабицька, Мишинська, Ковалівська, Нижньовербізька, Сопівська, Марківська та Печеніжинська школи.

До слова, остання школа восени першою в районі отримала новий комп’ютерний клас від фонду “Покуття”.

У фіналі колективи оцінювали члени журі: заслужені працівники культури Любов Курманська та Ганна Пустовіт, заслужена артистка України Алла Кобилянська, начальник відділу культури Коломийської РДА Людмила Федор та голова БФ “Покуття”, начальниця відділу культури Коломийської міськради Уляна Мандрусяк.

“Також у фіналі взяли участь колективи церковних громад двох єпархій – УГКЦ та УПЦ КП. Переможців серед церков визначатимемо окремо, – прокоментувала голова БФ “Покуття” Уляна Мандрусяк. – Ті дві церковні громади, які стали кращими, отримають у подарунок дитячий майданчик, який буде встановлено біля їхніх храмів”.

Вже цього тижня БФ “Покуття” визначить три переможці, які до кінця місяця для своїх шкіл отримають комп’ютерні класи.

Нагадаємо, у передсвяткові дні Андрій Іванчук для збереження українських різдвяних традицій зініціював проведення на Коломийщині конкурсу вертепів та колядок “Покутська коляда 2017”.

 

17.01.2017 | Відбулося засідання оргкомітету «Різдвяні народні гуляння в Спасі»

17 січня 2017 року в кімнаті депутата районної ради під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Любові Михайлишин відбулося перше засідання оргкомітету по організації та проведенню районного свята Розколяди «Різдвяні народні гуляння в Спасі»  з керівниками районних установ, підприємств, організацій, галузевих служб територіальних органів виконавчої влади, начальниками відділів і управлінь райдержадміністрації.

На засіданні визначили часові рамки проведення свята, опрацювали питання забезпечення громадського порядку під час заходу, розміщення сцени льодового містечка, розташування місць для паркування автотранспорту та суб’єктів підприємницької діяльності.

Начальникам відділів, управлінь, керівникам районних установ, підприємств, організацій, галузевих служб надано відповідні доручення, які будуть заслухані на наступному засіданні оргкомітету.

 


Актуальна інформація

Офіс реформ
Прикордонна служба

 

Нові умови служби за контрактом

 

Долучайтесь до проекту !

Детальніше … 

Увага , конкурс !

Конкурс на заміщення вакантної посади, оголошений 12 січня 2017 року (агро)

Детальніше...

Увага , конкурс!

Конкурс на заміщення вакантної посади,

оголошений 14 грудня 2016 року

(управління праці та соціального захисту)

Детальніше...

Перелік тестових питань
Перелік тестових питань при проведенні конкурсів на заміщення вакантних посад
Увага, конкурс!
Процедура тестування претендентів на посаду керівника навчального закладу Коломийської районної ради
Життя і творчість Івана Франка
"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації
0800501554

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області