Коломийська районна державна адміністрація

20 березень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


 

Офіційний веб-сайт   Електронна пошта: 23806257@mail.gov.ua   Коломийська РДА на FaceBook

 

 

 

Безвізовий діалог Україна – ЄС   «Подорожуємо по безвізу : запитання - відповідь»

Відеороліки про безвізовий режим з ЄСНовини
19.03.2018 | Сьогодні кожен українець може дізнатися свій страховий стаж, кількість сплачених внесків та навіть розрахувати майбутню пенсію, не виходячи з дому

news-image

 

За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, Уряд максимально спростив доступ до такої інформації для громадян, зробивши процес формування пенсії прозорим та зрозумілим.

«Наразі модернізовано спеціальний сервіс — Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, — на який можна зайти через інформаційну сторінку Фонду. На Веб-порталі за допомогою електронного ключа кожна людина може увійти до особистого кабінету та подивитися, який у неї страховий стаж, розмір сплачених внесків і навіть провести попередній розрахунок своєї власної пенсії», - пояснив міністр соціальної політики України.

Зробити це можна, навіть не виходячи з дому, за умови наявності електронного цифрового підпису та доступу до інтернету. Електронний цифровий підпис для входу в особистий кабінет можна також безперешкодно отримати через інтернет, якщо людина користується банківськими платіжними сервісами. Також увійти до особистого кабінету на Веб-порталі електронних послуг можна за допомогою логіну і паролю, який людина може отримати у будь-якому відділенні Фонду за заявою.

Якщо ж у користувача, з будь-яких причин відсутня можливість це зробити, він може звернутися до найближчого відділення Пенсійного фонду та дізнатися вичерпну інформацію щодо своєї майбутньої пенсії.

19.03.2018 | Росія буде змушена виконати вироки суду по газових справах, – Володимир Гройсман

 

Російська Федерація і, зокрема, російський газовий монополіст «Газпром», винні Україні за різними газовими справами понад 8 млрд грн і ці кошти будуть так чи інакше виплачені на користь нашої держави. Про це в ефірі одного із загальнонаціональних телеканалів сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Ми виграли Стокгольмський арбітраж. Це 2,5 млрд дол. Ще майже 6 млрд дол. (172 млрд грн) – за позовом Антимонопольного комітету України (за порушення антимонопольного законодавства). Це 8,5 млрд дол. Вони не хочуть цього виконувати, але куди вони дінуться», - сказав Глава Уряду.

Довідково

Наприкінці лютого Артбітражна Палата Стокгольму задовольнила позовні вимоги НАК «Нафтогаз України» щодо «Газпрому» через порушення контрактних зобов’язань по транзиту російського газу через Україну. Суд схвалив рішення про сплату компенсації за  обсяги, які були недопоставлені. Втім «Газпром» не виконує рішення суду.

Позиція Уряду озвучувалася неодноразово. Як наголошував Володимир Гройсман, позиція України у ситуації з «Газпромом» має бути жорсткою і послідовною. «Газпром» має виконувати вердикт Стокгольмського арбітражу. Так само, звертав увагу Глава Уряду, «Газпром» має виконувати рішення АМКУ про сплату штрафу за порушення антимонопольного законодавства України в розмірі 172 млрд грн, накладеного в 2016 році.

«В нинішній ситуації ми повинні об'єднати усі наші зусилля для того, щоб змусити «Газпром» виконувати усі свої зобов'язання. За невиконання зобов'язань російський монополіст має нести жорстку відповідальність», - відзначав Глава Уряду.

19.03.2018 | Це нова сторінка відносин між Україною і Кувейтом – Президент про підписані двосторонні документи

 

Президент Петро Порошенко наголосив, що під час переговорів у Кувейті було досягнуто декілька важливих результатів. «Думаю, що це нова сторінка відносин між Україною і Кувейтом», - підкреслив  Петро Порошенко.

Президент зазначив, що нинішній візит Глави Української держави є першим за 15 років.

«Ви знаєте, наскільки для нас є важливою зараз співпраця в галузі оборонної промисловості. Ми зробили далекий крок вперед, коли (були - ред.) підписані Угоди про військо-технічне співробітництво, про обмін конфіденційною інформацією», - зазначив Президент у коментарі.

За його словами, декілька місяців тому у Кувейті разом з делегацією «Укроборонпрому» перебував  начальник Генерального штабу і було напрацьовано надзвичайно важливі напрямки щодо військово-технічної співпраці.

Президент також відзначив великий інтерес до співпраці в галузі науки. Про це свідчить підписаний документ між українською Національною академією наук України та Кувейтським інститутом наукових досліджень щодо обміну вченими, спільними науковими дослідженнями.

19.03.2018 | Презентовано збірник творів про Майдан

news-image

 

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулася презентація книги «Майдан від першої особи. Регіональний вимір». Зазначимо, що ініціатором заходу є Ірина Магрицька – доцент кафедри філології та перекладу ІФНТУНГ. Збірник спогадів підготовлений у рамках проекту Українського інституту національної пам’яті «Майдан: усна історія», який стартував навесні 2014 року. Головною метою проекту є збір усних свідчень очевидців та учасників Революції Гідності.

«Майдан від першої особи. Регіональний вимір» — це вже третій випуск серії друкованих видань «Майдан від першої особи». У 2015 році вийшов перший випуск серії "45 історій Революції Гідності", у 2016 році другий – "Мистецтво на барикадах".

Презентований том книги відображає на своїх сторінках події, які відбувалися в різних регіонах України – АР Крим, Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській і Луганській областях.

Захід розпочав проректор з науково-педагогічної роботи, професор Олег Мандрик. Він зазначив, що університет — це осередок змін, адже саме молоді активні люди завжди були рушієм позитивних і кардинальних змін у суспільстві. Зокрема, 18 викладачів та понад 50 студентів ІФНТУНГ були учасниками АТО, це свідчить про те, що університет ніколи не залишався осторонь важливих подій, які відбувались у державі. На превеликий жаль, два студенти університету загинули, відстоюючи власну гідність, свободу та незалежність України. Минулого року, в рамках відзначення 50-річчя ІФНТУНГ, відбулося відкриття та освячення пам’ятного знаку загиблим студентам-воїнам АТО Андрію Прошаку і Тарасу Зозулі. Також Олег Мандрик закликав студентів завжди залишатися патріотами нашої держави, гідно виконувати свою роль у навчанні, науковій діяльності, спорті та інших сферах, оскільки саме від молоді залежить щасливе та вільне майбуття України.

Звичайно, події 2013-2014 років залишили великий слід в історії української державності та стали темою для написання численних поезій, творів, пісень. Свій авторський вірш «Сіро-чорні дні», присвячений тому буремному часу, прочитав студент Інституту геології та геофізики Максим Карпенко.

Cвоїми спогадами для розділу «Івано-Франківська область» книги «Майдан від першої особи. Регіональний вимір» поділились запрошені гості: Василь Тимків ─ голова Івано-Франківського товариства "Меморіал", керівник комунального підприємства «Пам’ять», координатор збору усних свідчень у м. Івано-Фраківську;  Тарас Зень – журналіст, генеральний директор ТРК «Вежа»; Сергій Сивачук – голова Івано-Франківської обласної громадської організації «Патріот України»; Михайло Андрейчук ─ художник-архітектор, керівник ГО «Код нації», доброволець танкового батальйону «Азов». Вони намагались донести до присутніх ті хвилювання та емоції, які кожен з них пережив на Майдані. Саме події того часу сприяли відродженню цінностей свободи, гідності, єднанню духу від Заходу до Сходу, переосмисленню багатьма людьми свого призначення. Беззаперечно, презентована книга має велику політичну та історичну цінність, є важливою як для сучасного, так і для майбутнього поколінь, щоб вони не забували, що насправді сталося на Майдані.

Примірник презентованої книги «Майдан від першої особи. Регіональний вимір» був переданий до бібліотеки університету.

19.03.2018 | На Коломийщині закликають врятувати лелек: поради екологів

 

Як повідомляли, в Україну прилетіли лелеки. Чимало їх оселилося у селах Коломийщини.

Молодіжна рада Нижньовербізької ОТГ 19 березня в приміщення сільської ради за адресою с. Нижній Вербіж, вул. Довбуша 1, проводитиме збір коштів для потреб волонтерів (пального тощо), які рятують бузьків, пише Дзеркало Коломиї.

“Просимо всіх небайдужих долучатися та не дати їм загинути на рідній землі! Долучитися може кожен не лише фінансово, але й розповсюдивши інформацію, яку нам передав волонтер, який їх рятує”, – йдеться в повідомленні.

Екологічний клуб “Край” розповсюдив інформацію про те, як потрібно діяти, щоб врятувати лелек, які повернувшись із теплих країв застали морозну погоду та глибокий сніг,

Екологи розповіли, як не злякати лелек, намагаючись їм допомогти, чим годувати птахів та як облаштувати для них місце для “годівнички”.

Поради екологічного клубу “Край” подаємо без змін:

1. Організуйтеся із знайомими у невелику групу і зробіть розвідку чи немає поблизу вашого населеного пункту лелек.

2. Якщо ви знайдете кілька чи більшу групу птахів, то вам потрібно буде оперативно діяти. Окрім того повідомте про місце розміщення птахів представників органів місцевого самоврядування, вчителів місцевої школи або керівників громадської природоохоронної організації, просто небайдужих людей. Інформуйте інших людей про умови рятування лелек та кличте їх на допомогу.

3. Не лякайте птахів, не підходьте до них занадто близько. Кожен наступний їх політ, здіймання в небо, це витрата енергії, а це дуже небезпечно для їх життя саме зараз, бо вони виснажені не лише перельотом але і тижневою холодною, голодною і сніжною погодою.

4. На відстані 10-15 м до місця розташування птахів очистіть невелику ділянку від: саме там можна буде врятуватися більшій кількості птахів. Потрібно викласти на підготовлені місця сіно, солому, сухі багаторічні трави, хмиз, дрібні гілки, кукурудзянку тощо. Саме на це місце ви будете носити птахам їсти.

5. Ідеальна їжа для лелек – жива прісноводна риба, або відігріта морожена риба, миші, жаби, або інше м’ясо. Окрім того, лелеки можуть їсти усе, що їдять домашні свійські птахи: зерно, хліб, варену картоплю та ін.

6. Небезпечно, коли до місця їх розташування добиратимуться собаки (!).

7. Якщо птахи зовсім ослаблені (тобто такі, які не реагують на рухи людей), то їх потрібно забрати, відігріти і тимчасово розмістити в хлівах або інших господарських будівлях разом із домашніми тваринами.

19.03.2018 | Нарада у голови райдержадміністрації Любомира Глушкова

 

19 березня 2018 року у кімнаті депутата голова райдержадміністрації Любомир Глушков провів оперативну нараду з керівниками районних установ, підприємств, організацій, начальниками відділів, управлінь та інших структурних підрозділів райдержадміністрації.

В нараді взяли участь голова районної ради Роман Дячук, перший заступник голови райдержадміністрації Нестор Печенюк, заступник голови райдержадміністрації Любов Михайлишин, керівник апарату райдержадміністрації Михайло Беркещук.

На порядку денному розглянули такі питання :

1. Про стан виконання протокольних доручень від 26.02.2018 року.

2. Про криміногенну ситуацію в районі.

3. Про використання енергоносіїв в закладах охорони здоров’я і освіти.

4. Про виконання окремого доручення першого заступника голови облдержадміністрації Савки М.В. про вжиття заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ускладненням погодних умов, мінімізації їх наслідків  та оперативного реагування на них.

5. Про підготовку матеріалів на засідання колегії райдержадміністрації, яке відбудеться 27.03.2018 року.

6. Про підготовку плану роботи райдержадміністрації на ІІ квартал 2018 року.

7. Різне.

За підсумками проведеної наради начальникам відділів, управлінь, керівникам районних установ, підприємств, організацій, галузевих служб були надані відповідні доручення.

16.03.2018 | Єдиний Центр обслуговування клієнтів Обленерго для мешканців міста і району розпочав роботу

Від 15 березня обслуговування споживачів електроенергії Коломийського РЕМ та Коломийського МРЕМ буде проводитись в Центрі обслуговування клієнтів. Він розташований у Коломиї на вулиці Гетьмана Мазепи, 96А.

 

Центр з обслуговування клієнтів у Коломиї відкривали урочисто – гості, яскраві кульки, перетинання стрічки. За доброю українською традицією, усі помолилися.

 

Коломийське комерційне відділення обслуговувало 63 тисячі побутових споживачів, 2 400 - юридичних. Така кількість клієнтів й стала поштовхом для того аби відкрити центр, - розповідає Василь Костюк, заступник голови правління АТ «Прикарпаттяобленерго».

 

Компанія оптимізує процес абонентського обслуговування споживачів –проводить активну роботу зі створення Центрів обслуговування клієнтів, що працюють за принципом «єдиного вікна»,- розповідає Олег Дацко, комерційний директор АТ «Прикарпаттяобленерго». Минулого року створили центр в Івано-Франківську, який обслуговує споживачів міста  і Тисменицького району

 

Приміщення на вулиці Мазепи 96 А обленерго орендує. Його загальна площа понад 400 квадратних метрів. Обирали місце для зручності клієнта. Матеріально-технічна база, зокрема, телефонні довідкові служби залишилися без змін їх перенесли сюди.

 

АТ «Прикарпаттяобленерго» є одним з найбільших платників податків до бюджетів всіх рівнів у області. У структурі – 17 філій а також центральні виробничі служби. Загальна чисельність працівників налічує понад 3 тисяч осіб. Електроенергію від обленерго отримують понад пів мільйона фізичних та юридичних осіб. Їхню роботу зі споживачами позитивно оцінила місцева влада.

 

Сьогодні АТ "Прикарпаттяобленерго" входить в десятку найкращих обленерго по розрахунках з енергоринком, з кожним роком знижуються показники кредиторсько-дебіторської заборгованості. Компанія є прибутковою, вона постійно розвивається і дбає про добробут своїх споживачів та працівників.

 

16.03.2018 | У Коломиї збиралися фахівці первинної медико-санітарної допомоги (відео)

Актуальні питання реформування. У Коломиї збиралися фахівці первинної медико-санітарної допомоги та обговорювали реальні проблеми у процесі реформи.

Лікарям з Коломийщини та Снятинщини розтлумачували нововведення представники центру регіонального розвитку та Івано-Франківського Національного медичного університету.

 

16.03.2018 | Позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

16 березня 2018 року під головуванням голови райдержадміністрації Глушкова Любомира Олексійовича проведено позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні комісії розглянуто питання про недопущення виникнення надзвичайних ситуацій в умовах низьких температурних режимів, сильного снігопаду, снігових заметів на території району.

Враховуючи отриману інформацію від Українського гідрометеорологічного центру про те, що на території області очікується 17 – 18 березня сильний сніг, хуртовини, приріст снігового покриву 20-25 см, пориви вітру 15-22 м/с., зниження температури повітря до 10-16° морозу, заслухано керівників служб району до готовності до дій під час складних погодних умов, дано відповідні доручення.

16.03.2018 | На Прикарпатті 17-18 березня очікуються складні погодні умови

news-image

 

Внаслідок впливу двох активних циклонів в області впродовж наступних днів очікуються складні погодні умови.

 

В обласному центрі з гідрометеорології 17 березня прогнозують опади у вигляді снігу (приріст снігового покриву – 15-20 см, особливо у гірських районах області), хуртовини, пориви вітру 15-22 м/с, на дорогах – ожеледицю.

 

18 березня відбудеться зниження температурного режиму. Очікують сильний сніг, хуртовини, приріст снігового покриву 20-25 см, пориви вітру 15-22 м/с.

 

19 березня температура повітря вночі знизиться до 10-16° морозу, вдень – 7-12°.

 

Дані погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту (другий ступінь небезпеки, ЖОВТИЙ), ускладнення роботи енергетичної, будівельної та комунальної галузей.


Актуальна інформація

штормове попередження !

В обласному центрі з гідрометеорології 17 березня прогнозують опади у вигляді снігу (приріст снігового покриву – 15-20 см, особливо у гірських районах області), хуртовини, пориви вітру 15-22 м/с, на дорогах – ожеледицю.

18 березня відбудеться зниження температурного режиму. Очікують сильний сніг, хуртовини, приріст снігового покриву 20-25 см, пориви вітру 15-22 м/с.

19 березня температура повітря вночі знизиться до 10-16° морозу, вдень – 7-12°.

оголошення

З 15.03.2018 року обслуговування споживачів електроенергії Коломийського РЕМ та Коломийського МРЕМ буде проводитись в Центрі обслуговування клієнтів за адресою: м. Коломия, вул.Гетьмана Мазепи, 96А.

Медична реформа
Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Захистимо Україну разом
Україна-НАТО
увага , конкурс !
ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ» у 2018 році
увага , конкурс !
Конкурс на заміщення вакантних посад , оголошений 13 березня 2018 року (начальник юридичного, гол.спеціаліст організаційного відділів)
увага , конкурс !
Конкурс на заміщення вакантної посади , оголошений 07 березня 2018 року (управління освіти, молоді та спорту РДА)

 

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області