Коломийська районна державна адміністрація

21 листопад 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


 

Офіційний веб-сайт   Електронна пошта: 23806257@mail.gov.ua   Коломийська РДА на FaceBook

 

 

 

Безвізовий діалог Україна – ЄС   «Подорожуємо по безвізу : запитання - відповідь»

Відеороліки про безвізовий режим з ЄСНовини
20.11.2017 | Відбудуться районні урочистості з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи

 

 

20.11.2017 | У дні сторіччя УНР хочу закликати всі політичні сили до єдності заради України – Президент

          Президент Петро Порошенко переконаний, що політичні сили України мають бути єдиними заради доброго майбутнього нашої держави. Про це він заявив під час зустрічі з учасниками Революції Гідності та батьками Героя України Сергія Нігояна у Дніпрі.

          Звертаючись до присутніх, Глава держави наголосив, що сучасні українці мають пам’ятати події столітньої давнини, коли українці, підписавши Третій універсал Центральної Ради та тим самим проголосивши незалежність Української Народної Республіки, не змогли втримати влади.

          «Він проголошував (Третій Універсал - Ред.) Українську Народну Республіку в межах Київщини, Поділля, Волині, Чернігівщини, Полтавщини, Харківщини, Херсонщини, Таврії і, звичайно ж, Катеринославщини з її запорізьким козацьким корінням», - сказав Петро Порошенко, зазначивши, що хоч в Петербурзі в ті дні вже орудували та безчинствували бойовики, автори Універсалу вірили у можливість зв’язку з демократичною Росією.

          «І сам Універсал, і чітке окреслення кордонів УНР, і поступовий перехід влади до українських державних органів – Центральної Ради та Генерального Секретаріату – все це вело до неминучого декларування нашої з вами української незалежності. Саме тому це так важливо», - підкреслив Глава держави, наголосивши, що для сучасних українців «головне зараз пам’ятати чому наші предки тоді цю незалежність втратили, загубили».

          «Як казав учасник подій того часу В’ячеслав Липинський: «не завойовані ніколи чужою зброєю, а завжди українці лише власним внутрішнім розладом підпадали під зовнішній вплив». Тому в дні сторіччя УНР я хотів би ще раз наголосити і закликати всі політичні сили до єдності – єдності заради України», - акцентував Президент та зауважив, що останні чотири роки були дуже важкими для нашої держави.

          Він також звернув увагу на те, що попри 100 років, що минули, Росія так і не змогла змиритися з існуванням Української незалежної держави. «Інстинкти, рефлекси та фобії Москви залишаються за ці сто років абсолютно незмінними. І тепер вже очевидно, що і спецоперація Кремля зі зриву підписання Угоди про асоціацію з ЄС теж була частиною гібридної війни проти України», - констатував Петро Порошенко.

20.11.2017 | Відбулися творчі звіти в закладах культури району

 

 

          19 листопада у Будинку культури с. Джурків відбулися творчі виступи аматорів народної творчості, присвячені Дню Гідності та Свободи. Розпочався захід із звіту за проведену у цьому році роботу директора Будинку культури Наталії Гуцуляк та завідуючої бібліотеки Галини Мондрик.

          А потім на сцені розгорнулося справжнє мистецьке дійство, у якому взяли участь вокальний ансамбль дівчат, вокальний жіночий ансамбль, вокальний чоловічий ансамбль, фольклорний та драматичний колективи, солісти та читці.

          По завершенні заходу на сцену піднялися народний депутат України Юрій Тимошенко та уродженець села, меценат Мирослав Прусак, який дбає про зміцнення матеріально-технічної бази закладу культури. Обидва щиро привітали аматорів народної творчості та відзначили злагоджену роботу директора Будинку культури Наталії Гуцуляк, художнього керівника Степана Мондрика та завідуючої бібліотеки Галини Мондрик. А ще дали обіцянку і надалі підтримувати джурківчан.

          У селі Королівка теж виступили аматори народної творчості. Захід пройшов у формі години пам’яті «Ми в цій землі житами проросли, щоб голоду не знали люди»  (до Дня пам’яті жертв голодоморів та 70-ти річчя голодомору на Західній Україні). На звіті було висвітлено роботу всіх гуртків народної творчості, які функціонують при Народному домі. Захід супроводжувався мультимедійним показом, де були використані документальні зйомки тих жахливих подій. По завершенню відбулась поминальна панахида, яку відспівав настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці отець Олександр Селезінка.

          Провели захід присвячений Дню гідності та свободи і у клубі села Кобилець. В заході взяли участь вокальний мішаний вокальний ансамбль, читці, гостями звіту був  дитячий вокальний ансамбль Народного дому с. Назірна. Прозвітувала про роботу клубу за 2017 рік – завідуюча Біляєва Катерина. Приємно, що в такому невеликому мальовничому селі нашої Коломийщини люди щиро підримують культуру та традиції свого села за, що їм велика вдячність.

          З творчим звітом виступили і аматори клубу села Скопівка, в концертній програмі взяли участь вокальний ансамбль дівчат, читці  художнього слова.   Завітали  цього дня до клубу с. Скопівка  аматори Будинку культури с. Лісний Хлібичин, які прикрасили своїм виступом концертну програму.

20.11.2017 | Глава держави вніс до Парламенту законопроект «Про дипломатичну службу»

 

Президент Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради України як невідкладний проект закону «Про дипломатичну службу».

Законопроект розроблено з метою реформування дипломатичної служби, приведення її до сучасних європейських і світових стандартів, підвищення престижності дипслужби та залучення нового кадрового потенціалу, а також задля уніфікації із положеннями Закону України «Про державну службу».

Основним завданням проекту є встановлення нових правових та організаційних засад функціонування дипломатичної служби як державної служби особливого характеру, яка полягає в професійній діяльності посадових осіб дипломатичної служби, пов’язаній із реалізацією зовнішньої політики України, захистом її національних інтересів у сфері міжнародних відносин, а також прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном.

Законопроект визначає правовий статус таких осіб, особливості діяльності органів дипломатичної служби, порядок вступу на дипслужбу, її проходження та припинення, закріплює ротацію як обов'язкову умову проходження дипломатичної служби, а також унормовує питання оплати праці, соціальні гарантії працівників.

Прийняття цього проекту закону сприятиме комплексній модернізації дипслужби та забезпечить єдність підходів у правовому регулюванні особливостей дипломатичної служби як складової частини державної служби.

Прийняття цього документа стане вагомою подією у рамках відзначення сторіччя дипломатичної служби України.

20.11.2017 | На Коломийщині створять перший на Прикарпатті інклюзивно-ресурсний центр
20.11.2017 | У Богородичині відбулось освячення новозбудованого храму Архистратига Михаїла

 

 

          19 листопада у селі Богородичин відбулося освячення новозбудованого храму місцевої парафії на честь Архистратига Михаїла. Здійснив освячення правлячий архиєрей Коломийської єпархії владика Василій (Івасюк). Cеред запрошених був присутній голова районної ради Роман Дячук.

          Біля храму владику зустріла численна громада на чолі з парохом о. Віталієм Попадюком. За українським звичаєм архиєрею піднесли коровай, запросивши освятити храм та поблагословити його прихожан. Всередині та ззовні владика Василій окропив церкву свяченою водою. Відтак спільно з усіма вірянами молитовно подякував Богові за успішне завершення будівництва нової святині на теренах Коломийщини.

          Після Чину освячення розпочалась Архиєрейська Божественна Літургія. Його Преосвященству співслужили декан Отинійський о. Василь Мельничук та численне духовенство єпархії.

          Звертаючись до пастви зі словом проповіді владика сказав: “Віра людини стає причиною чуда. Сучасна людина надзвичайно вразлива до здійснення чуда, бо схильна більше говорити, що його нема і не може бути. На думку людей, чуда колись відбувались через незнання законів природи, а тепер у світі досягнень найновіших технологій їх майже немає. Ісус Христос виразно суперечить цьому і стверджує, що чудо є наслідком віри. Нинішня людина хоче вірити тоді, коли побачить чудо, однак віра має бути причиною чуда. В євангельському читанні сьогодні ми зустрічаємось власне з двома такими подіями – оздоровленням дочки Яіра та жінки, яка багато років нездужала на кровотечу. Ісус Христос – правдивий Володар життя і смерті. Він врятував від тяжкої недуги жінку та воскресив дитину в домі Яіра. Смерть отримує зовсім інший вимір, коли проходимо її з Христом. Вона стає переходом і новим етапом нашої біографії. Після нього починається знову прекрасне і багате життя без кінця. Тепер знаємо, що смерть не є безоднею, впавши в яку ламаємо собі шию. Смерть – це невідома темна дорога, в кінці якої знову бачимо світло - Христа. Просіть Христа благодаті пройти разом з ангелами хоронителями пройти через цей тунель. Ісус очікує приходу Своїх приятелів і проведе нас переможно через цей тунель смерті і виведе до світла Божої слави, щоби ми там були разом з Ним навіки. І тому храм є тим місцем, де Господь звільняє від гріха і воскресає кожну людину.”

          Відтак привітавши громаду з освяченням храму, владика підкреслив: “Сьогодні “Бог навідався до народу свого” (Лк.7,16) через освячення новозбудованого храму. Ісус хоче дати добрі порадити всім скривдженим і зневаженим, немічним і хворим дати чудесне оздоровлення, засумованих розрадити. Рівночасно продовжити будову храму у Ваших серцях. Не руйнуйте свого храму в душі через ворожіння, п’янство, розлучення, не гнівайтеся, не проклинайте, а навпаки всіх благословляйте! “Ви - храм Божий” (1Кор.3,16) і тому наповняйте цю рукотворну святиню своєю присутністю.” Після таких слів о.Віталій Попадюк склав щиру подяку архієрею за душпастирські відвідини.

          Далі своє Архиєрейське благословення владика уділив кожному через святкове мирування. По завершенню богослужінь на гостей чекало святкове частування та невеликий концерт за участю місцевих колективів.

20.11.2017 | Відбувся благодійний концерт на підтримку пораненого учасника бойових дій Олександра Чуфицького

          17 листопада у МПК "Народний дім" за сприяння міської та районної влади,  Центрів допомоги учасникам АТО пройшов благодійний концерт на підтримку пораненого бійця АТО Олександра Чуфицького.

          Учасник АТО, який влітку минулого року отримав вже третє поранення та пройшов чимало операцій потребує чергової операції

          Концерт відбувся за участю: учасників бойових дій міста Коломиї та Коломийського району, гурту "Рикошет" (м.Чернівці) та ВГО "Ніхто крім нас".

          Особливістю заходу стало те, що для гостей концерту співали самі учасники АТО. Багато з виконаних пісень були написані самими військовими після пережитого на війні.

          Збір коштів на операцію рахунок Чуфицького Олександра 5168 7420 1676 0476 (ПриватБанк), тел. для довідок 0989630790.

20.11.2017 | День працівників сільського господарства відзначили на Коломийщині

20.11.2017 | Проведено нараду у першого заступника голови райдержадміністрації Нестора Печенюка

          20 листопада 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Нестор Печенюк провів нараду з керівниками районних установ, підприємств, організацій, галузевих служб територіальних органів виконавчої влади, начальниками відділів і управлінь райдержадміністрації. 

          В нараді взяли участь голова районної ради Роман Дячук, заступник голови райдержадміністрації Любов Михайлишин, керівник апарату райдержадміністрації Михайло Беркещук. 

          На порядку денному розглянули такі основні питання: 

-       про підготовку проекту бюджету на 2018 рік;

-       про закупівлю шкільних підручників;

-       про хід виконання ремонтно-будівельних робіт Коломийської ЦРЛ;

-       про підготовку до проведеняIV фестивалю духовної пісні «Все упованіє моє на Тебе, Мати возлагаю» та інші.

          За підсумками проведеної наради начальникам відділів, управлінь, керівникам районних установ, підприємств, організацій, галузевих служб були надані відповідні доручення.

20.11.2017 | На Тернопільщині перепоховали жертв німецько-фашистського терору

 

19 листопада у місті Чортків Тернопільської області відбулося перепоховання жертв німецько-фашистського терору, розстріляних гестапівцями 27 листопада 1942 року.

Участь у вшануванні невинно убієнних взяли голова Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук, керівники Тернопільщини та Львівщини Степан Барна та Олег Синютка, представники духовенства, родичі загиблих  героїв.

Розпочалися заходи у катедральному соборі Павла і Петра, де відбулася Архиєрейська Літургія. Цього дня траурна процесія пройшла площею Героїв  Євромайдану і вулицею Степана Бандери до центрального міського кладовища, де і відбулося поховання воїнів Української Повстанської армії.

На переконання Олега Гончарука, воїни-повстанці відродили споконвічне бажання українців - жити у власній вільній державі.

"Австро-Угорщина, Росія, Польща, Німеччина, Радянський Союз — ці держави змінювали одна одну на нашій землі. Не змінювалося лише одне — їхнє ставлення до українців. Але завжди з’являлися герої, які незважаючи на загрозу смерті боролися за ідею, — зазначив Олег Гончарук. — Історія не знає аналогу нашій Українській Повстанській армії. Будучи недержавною армією, вона зуміла одночасно вести боротьбу з двома окупантами – більшовицькою Росією та фашистською Німеччиною".

Голова облдержадміністрації нагадав і про подібну трагедію, яка у ті роки мала місце в Івано-Франківську.

"75 років тому на полі між Чортковом і Ягільницею гестапівці  розстріляли 56 українців, на рік пізніше - у листопаді 1943 року схожа трагедія відбулася і в Івано-Франківську. Тоді в драматичному театрі під час прем’єри оперети «Шаріка» гестапівці арештували українських патріотів, - підкреслив очільник Прикарпаття. - Після двох діб катувань окупанти вдалися до публічної страти майже трьох десятків галичан, заарештованих у театральній залі. Дивлячись в очі смерті патріоти не думали ані про власні блага, ані про те, що жити лишилося так мало, всі їхні помисли були про Україну. Вони усі боролись за Україну. Вони вірили в те, що їх нащадки продовжать розпочату прадідами справу".


Актуальна інформація

IV Фестиваль духовної пісні "Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю" (Відео анонс)

ОГОЛОШЕННЯ

21 листопада 2017р. в приміщенні районної державної адміністрації відбудеться особистий виїзний прийом громадян першим заступником голови обласної державної адміністрації Савкою Марією Володимирівною.

Попередній запис за телефоном (03433) 4-74-28 або за адресою м.Коломия, вул. Верещинського,17, каб. №6.

Обережно , шахраї !

Останнім часом почастішали випадки звернень, нібито за дорученням керівництва облдержадміністрації, до керівників підприємств, організацій та установ різних рівнів і форм власності щодо надання фінансової допомоги на лікування дітям-сиротам учасників АТО чи під іншими приводами.

Мова йде про перерахування коштів на проживання, купівлі одягу та харчування переселенців зі Сходу України тощо.

Облдержадміністрація не ініціювала жодних таких акцій зі збору коштів і ніяких відповідних доручень з цього приводу не надавала.

При виявленні таких фактів необхідно негайно повідомляти правоохоронні органи.

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Захистимо Україну разом
Україна-НАТО
Перелік тестових питань
До уваги кандидатів на посади державної служби! Оновлено перелік тестових питань!
увага , конкурс !

Заміщення вакантних посад директорів шкіл

Увага, конкурс!
Процедура тестування претендентів на посаду керівника навчального закладу Коломийської районної ради

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області