Коломийська районна державна адміністрація

31 Серпень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Модернізація України - наш стратегічний вибір

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Гостинно запрошує Писанкова Коломийщина !

                        Новини
30.08.2016 | Чи готові школи Коломийщини до нового навчального року?
30.08.2016 | Найкращий спосіб заощадити на енергоносіях та комунальних платежах – провести комплексну термомодернізацію будинку

Майже вдвічі зменшити рахунки за комунальні послуги допоможе комплекс енергоефективних заходів: встановлення індивідуального теплового пункту, вузлів обліку, повне утеплення будинку. І сьогодні держава надає населенню на ці цілі безпрецедентну грошову допомогу. Нею скористалося вже понад 340 ОСББ з різних регіонів країни. На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи дані щотижневого моніторингу Урядової програми з енергоефективності.

Сергій Савчук підкреслив, що запорука досягнення значної економії – це правильний підхід до проведення заходів з енергоефективності. Так, перш ніж, замінити вікна та утеплити стіни, варто встановити індивідуальний тепловий пункт (ІТП), регулятор теплового потоку та лічильник тепла.

"Крім того, найпоширеніша та небезпечна помилка, яку потрібно уникати, – це «клаптикове» утеплення багатоповерхівки. Цього не можна робити, адже призведе до появи тріщин, затікання води, плісняви, руйнування і ви не отримаєте очікуваної економії тепла. Особливо шкідливе «клаптикове» утеплення на панельних будинках", - поінформував Голова та зазначив, що потрібно проводити утеплення не окремих квартир, а всієї будівлі одночасно.

"Одна з найуспішніших історій утеплення - це Луцьке ОСББ "Явір - 2011", яке скористалося нашою програмою, облаштувало ІТП та провело  комплексну термомодернізацію будинку, залучивши 2 млн грн. З них 40% відшкодувало Держенергоефективності, а відсотки за кредитом – Луцька міська рада. У результаті проведеної модернізації витрати на опалення для мешканців будинку зменшилися у 2,2 рази", - нагадав С.Савчук.

За його словами, таких історій чимало і з часом їх буде все більше. Про це свідчить всезростаючий попит на програму. За останній тиждень її учасниками стали ще 5 ОСББ, які залучили 453 тис. грн. на енергоефективні заходи. Загалом, Урядовою допомогою скористалося вже 341 ОСББ, освоївши разом майже 34 млн грн. на утеплення.

Нагадуємо, що за умовами Урядовою програми з енергоефективності мешканці багатоповерхівок, які об’єднались в ОСББ, отримують з держбюджету відшкодування 40% суми "теплого" кредиту. Якщо серед членів ОСББ є отримувачі субсидій, то компенсація буде значно більшою. Окрім державної, додаткову допомогу на утеплення можна одержати ще й від органів місцевого самоврядування. Таким чином, ОСББ може придбати необхідне енергоефективне обладнання чи матеріали майже за половину їхньої ринкової ціни.

Довідково:

З питань участі в Урядовій програмі з енергоефективності звертайтеся до Call-центру при Держенергоефективності за тел.: (044) 296-71-60, 292-32-57 та e-mail: energoefect@saee.gov.ua, energoefect2@saee.gov.ua, energoefect3@saee.gov.ua.

 

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності

 

30.08.2016 | Районна конференція педагогічних працівників

29 серпня 2016 року відбулась районна серпнева конференція педагогічних працівників. У якій взяли участь голова районної ради Роман Дячук та заступник голови райдержадміністрації Любов Михайлишин.

Під час конференції розглянули питання: «Про підсумки фукціонування освітньої галузі у 2015-2016 навчальному році та пріоритетні шляхи розвитку освіти Коломийщини у 2016-2017 навчальному році».


    

29.08.2016 | Спільне засідання робочої групи щодо вироблення покрокового плану оптимізації ліжкового фонду Коломийської ЦРЛ , Гвіздецької РЛ № 2 та Отинійської РЛ №1

  29 серпня 2016 року відбулось засідання робочої групи щодо вироблення покрокового плану оптимізації ліжкового фонду Коломийської центральної районної лікарні, Гвіздецької районної лікарні №2 та Отинійської районної лікарні №1.

  В засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Любов Михайлишин, перший заступник міського голови Сергій Коцюр, заступник міського голови Володимир Бойцан, представник департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Михайло Паскар, депутати обласної та районної ради, керівники Коломийської центральної районної лікарні, Гвіздецької районної лікарні №2 та Отинійської районної лікарні №1, сільські, селищні голови та голови профспілок.

 

   

29.08.2016 | Оперативна нарада у голови Коломийської районної державної адміністрації Любомира Глушкова

29 серпня 2016 року голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков провів оперативну нараду з керівниками районних установ, підприємств, організацій, галузевих служб територіальних органів виконавчої влади, працівниками апарату, відділів і управлінь райдержадміністрації.

В нараді взяли участь голова районної ради Роман Дячук, заступник голови райдержадміністрації Любов Михайлишин, керівник апарату райдержадміністрації Михайло Беркещук.

На порядку денному розглянули питання щодо врегулювання  виплати заробітної плати  медичним працівникам, підготовка до осіньо- зимового періоду, погашення заборгованості енергоносіїв,  поновлення інформації на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та інші.

Усім начальникам відділів, управлінь, керівникам районних установ, підприємств, організацій, галузевих служб надано відповідні доручення та встановлено терміни на їх виконання.

26.08.2016 | Засідання колегії райдержадміністрації

26 серпня 2016 року в рамках засідання колегії керівництвом райдержадміністрації, членами колегії, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації був здійснений об'їзд навчальних закладів Гвіздецького напрямку щодо стану готовності до нового 2016 навчального року.

Після об’їзду в Будинку культури с. Малий Гвіздець відбулося виїзне засідання колегії за участю начальників відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних установ, підприємств, організацій, сільських, селищних голів, директорів шкіл району.

Розглянули питання:

1. Про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І півріччя 2016 року.

2. Про підготовку шкіл до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період.

3. Про роботу районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

4. Про виконання цільової Програми розвитку культури Коломийського району за І півріччя 2016 року.

 

 

 

26.08.2016 | В селі Корнич вшанували пам'ять Івана Яковича Франка

26 серпня в с. Корнич біля пам’ятника Івану Яковичу Франку відбулися районні урочистості присвячені 160-ій річниці від дня народження Великого Каменяра.

На урочистостях були присутні керівник апарату Коломийської районної державної адміністрації Михайло Беркещук, районний депутат Ігор Бірчак, сільський голова Василь Гаврилюк, директор Корницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Василь Лапчинський. Панахиду відправив о. Василь, настоятель української греко-католицької церкви Святого Миколая Чудотворця.

Окрасою заходу були хоровий колектив працівників культури району, керівник Наталія Ковальова, хоровий колектив будинку культури села Корнич, керівник Петро Коренюк, жіночий вокальний ансамбль “Корничанка” будинку культури села Корнич, керівник Мирослав Гопчук. Поезію Івана Франка читали Іванна Гриньків, Надія Бірчак, Микола Кавацюк.

 

 

 

                                                      

       

26.08.2016 | ОСББ продовжують готуватися до опалювального сезону та утеплювати багатоповерхівки

За останній тиждень, з 15 по 21 серпня 2016 року, до Урядової програми з енергоефективності приєдналося ще 9 ОСББ, залучивши разом майже півмільйона гривень на енергоефективні заходи.

"Статистика демонструє невпинний попит ОСББ на програму з енергоефективності. Все більше мешканців багатоповерхівок усвідомлюють її переваги: можливість отримати відшкодування майже половини своїх витрат при утепленні і значно зменшити рахунки на комунальні послуги", - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук дані щотижневого моніторингу програми.

Про те, що для ОСББ-учасників програми вартість енергоефективного обладнання та матеріалів буде фактично нижчою за їхню ринкову вартість, говорять і проведені Агентством розрахунки.

"Ми підготували декілька можливих сценаріїв участі ОСББ у програмі та проаналізували обсяги їхніх витрат. Так, якщо сума залучених коштів складе понад 100 тис. грн. на такі заходи, як заміна вікон у під’їздах, систем освітлення, встановлення лічильників тепла, то у результаті близько 37% витрат відшкодує Уряд, а ще 9% - місцева влада. Вартість заходів для ОСББ становитиме лише 54%. Більше того, економія витрат на комунальні послуги 1-єї квартири складе 99 грн. у місяць. При цьому, платіж за кредитом з 1-єї квартири - лише 8 - 29 грн.  у місяць", - повідомив Голова Агентства.

Якщо ОСББ залучить більшу суму коштів – 500 тис. грн., то зможе провести комплексні заходи з утеплення: облаштувати ІТП, частково утеплити будівлю або встановити тепловий насос чи сонячний колектор. Знову ж таки близько 37%  витрат відшкодує Уряд, а ще 9% - місцева влада. Економія витрат на комунальні послуги 1-єї квартири складе 174 - 483 грн. у місяць. Платіж за кредитом з 1-єї квартири: 27 - 97 грн. у місяць.

"У будь-якому з цих сценаріїв витрати ОСББ становитимуть близько 55% від загальної суми коштів, залучених на утеплення. Тобто, отримуючи Урядове та місцеве відшкодування, навіть сплачуючи відсотки за кредитом, ОСББ фактично має можливість придбати необхідне йому обладнання та матеріали за половину його ринкової вартості", - зауважив С.Савчук.

Загалом, за весь час дії програми її учасниками стали 336 ОСББ, які залучили більше 33 млн грн. на проведення енергоефективних заходів у своїх багатоповерхівках.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності

26.08.2016 | Більше півмільйона гривень допомоги на утеплення отримало 21 ОСББ від Уряду у серпні

Держенергоефективності здійснено чергове відшкодування частини суми «теплих» кредитів, взятих ОСББ і  ЖБК в Ощадбанку та Укргазбанкуза Урядовою програмою з енергоефективності. Цього разу 21 ОСББ отримало з держбюджету компенсацію своїх витрат на утеплення у розмірі близько 640 тис. гривень.

«На сьогодні Урядова програма з енергоефективності - єдиний в Україні механізм співпраці влади та населення у напрямку термомодернізації багатоповерхівок, який довів свою ефективність. Уряд співфінансує енергоефективні заходи, зменшуючи таким чином фінансове навантаження на сімейні бюджети, а населенняпроводить роботи з утеплення, у результаті чого заощаджує на комунальних платежахта вже у всеозброєнні зустрічає черговий опалювальний сезон», - коментує Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

С. Савчук також звертає увагу на прозорість програми. «Умови програми дозволяють пересвідчитися у тому, що ОСББ дійсно впроваджує енергоефективні заходи у будинку. Адже банки вносять дані про ОСББ у реєстри позичальників тільки після того, як отримають документи, які підтверджують цільове використання коштів. На основі цих реєстрів Агентство і здійснює відшкодування», - інформує Голова.

Також Голова Агентства нагадує, що ОСББ та ЖБК можуть звертатися до органів місцевого самоврядування за додатковим відшкодування частини суми «теплих» кредитів.

Загалом, у 2016 році ОСББ-учасникам програми перераховано відшкодування на суму 3,78 млн гривень.

За весь час дії програми мешканці багатоповерхівок, які об’єднались в ОСББ та взяли участь у програмі з енергоефективності, отримали від Уряду безповоротну фінансову допомогу на проведення енергоефективних заходів у розмірі 8,74 млн гривень.

Довідково:

З питань участі в Урядовій програмі з енергоефективності звертайтеся до Call-центру при Держенергоефективності за тел.: (044) 296-71-60, 292-32-57 та e-mail: energoefect@saee.gov.ua, energoefect2@saee.gov.ua, energoefect3@saee.gov.ua.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

26.08.2016 | У Коломиї відкрили штаб 10-ї гірсько-штурмової бригади

Актуальна інформація

ПРЕС-СЛУЖБА ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ "ЗАХІД"

В зоні відповідальності ОК «Захід» проводиться оповіщення військових-резервістів 

Довідковий матеріал щодо залучення резервістів Збройних Сил України на навчальні збори

Система привілеїв та пільг для резервістів

ДЕРЖАВНА ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ

На військову службу за контрактом на посади рядового та сержантського складу приймаються громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту, проходили або не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою, віком від 18 до 40 років, за станом здоров`я – придатні до військової служби,  які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби

Увага!

Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України оголошує прийом на навчання:

Оголошено конкурс:

 «Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року №246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- начальника відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації;

- провідного спеціаліста відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації;

 Документи приймаються з 12 по 26 серпня 2016 року.

 Детальніше з інформацією про конкурс можна ознайомитися на сайті Національного агентства України з питань державної служби та на сайті Коломийської районної державної адміністрації».

Запрошуємо долучитись до міжнародного проекту уряду Японії "Корабель молодих лідерів світу"

Запрошуємо представників громадських організацій долучитися до проекту, в яккому візьмутьучасть 120 учасників з Японії та 120 учасників з інших країн (по 12 учасників від кожної країни: Федеративна Республіка Бразилія, Канада, Індія, Нова Зеландія, Україна, Республіка Коста-Ріка, Арабська Республіка Єгипет, Республіка Фіджі, Республіка Кенія та Королівство Тонга).

Результати конкурсу на заміщення вакантної посади

Відповідно до пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246, Коломийська районна державна адміністрація надає інформацію про результати  конкурсу – на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - провідного спеціаліста відділу загальної середньої освіти управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, що проходив 05.08.2016 року о 10 год.

Результати конкурсу на заміщення вакантної посади

 Відповідно до пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246, Коломийська районна державна адміністрація надає інформацію про результати  конкурсу – тестування на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - начальника управління економіки районної державної адміністрації , що проходив 03.08.2016 року– 04.08.2016 року.

Результати конкурсу на заміщення вакантної посади

 Відповідно до пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246, Коломийська районна державна адміністрація надає інформацію про результати  конкурсу – тестування на зайняття вакантної посади державної служби категорії «B» - провідного спеціаліста відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури районної державної адміністрації , що проходив 01.08.2016 року о 11:00 год.

Офіс реформ
Нові умови служби за контрактом з червня 2016 року

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

Погода в Коломиї

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області