Коломийська районна державна адміністрація

26 лютий 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Гостинно запрошує Писанкова Коломийщина !

                        Новини
24.02.2017 | Нарада щодо проведення XXIV Міжнародного Гуцульського фестивалю

 

         Міжнародний  Гуцульський фестиваль - це фольклорно-етнографічний захід, який проходить щорічно в одному з міст Гуцульщини. Втретє  гостей зустріне Коломийщина у 2017 році. Гуцульський фестиваль існує з часів української незалежності і цього річ він пройде на Прикарпатті  в с. Королівка.   

         Загалом метою проведення Міжнародного Гуцульського фестивалю є розвиток та популяризація традиційних видів народного мистецтва, звичаїв, обрядів етнічної групи гуцулів-українців, підвищення соціального і мистецького статусу автентичного фольклору, виявлення самобутніх творчих колективів, окремих виконавців та майстрів образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтв.

       У Коломийській районній  державній адміністрації відбулася нарада стосовно організації та проведення XXIV Міжнародного Гуцульського фестивалю, в якій прийняли участь голова райдержадміністрації Любомир Глушков, перший заступник голови райдержадміністрації Нестор Печенюк, заступник голови  райдержадміністрації Любов Михайлишин, начальники відділів, управлінь структурних підрозділів райдержадміністрації, начальник відділу культури міської ради Уляна Мандрусяк, а також були запрошені голова Всеукраїнського товариства «Гуцульщини» Дмитро Стефлюк, представники ОТГ району, Королівський сільський голова Іван Мігащук, завідувач відділенням «Гуцульщина» Науково-дослідного інституту українознавства  Іван Зеленчук,  директор Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття Ярослава Ткачук. 

        Під час зустрічі обговорили організаційні питання про критерії оцінювання виступів та склад журі фестивалю, залучення до співучасті у фестивалі м. Коломиї та ОТГ, виготовлення фестивальної атрибутики, запрошення та прийом делегацій, проведення належного рекламно-інформаційного висвітлення та інше.

      Фестивальний захід заплановано провести 11-13 серпня 2017 року в с. Королівка  Коломийського району. У програмі традиційно відбудеться представлення культури, життя та побуту гуцулів,  майстер-класи, реалізація бринзи, сувенірів з метою популяризації традиційних видів народного мистецтва, звичаїв, обрядів етнічної групи гуцулів-українців.

 В рамках проведення фестивалю планується також провести XX Міжнародну науково-практичну конференцію для обговорення проблемних питань.

              

 

24.02.2017 | Відбулася нарада щодо поліпшення роботи структурних підрозділів РДА та виконкомів міських рад обласного значення

24 лютого 2017 року під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Валерія Крецула та керівника апарату ОДА Романа Маланія відбулася семінар-нарада із керівниками апаратів РДА, керуючими справами виконавчих комітетів міської ради міст обласного значення щодо організації їхньої роботи.

У її роботі взяли участь представники структурних підрозділів ОДА, органів юстиції, центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, обласної організації профспілки працівників державних установ.

Під час засідання йшлося про ключові проблеми у роботів апаратів райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міської ради міст обласного значення, окреслено шляхи їх вирішення, опрацьовано механізми застосування кращих практик діяльності.

Присутні обговорили проблемні питання, пов’язані із роботою державних реєстраторів, повноваження яких передано органам місцевого самоврядування, відповідно до внесених змін до Закону України від 26 листопада 2015 року № 834-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Окрім того, йшлося про взаємодію керівників апаратів із центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Обговорено також питання кадрової роботи, зокрема, збереження кваліфікованих кадрів.

На нараді також йшла мова про взаємодію органів виконавчої влади із засобами масової інформації, наповнення офіційних веб-сайтів.

 

23.02.2017 | Нарада з питань функціювання веб-сайту Коломийської райдержадміністрації

23 лютого в залі засідань Коломийської райдержадміністрації відбулася нарада за участю заступника голови райдержадміністрації Любові Михайлишин, керівника апарату райдержадміністрації Михайла Беркещука, начальників відділів, управлінь структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальних осіб установ, організацій району за подання інформації для розміщення на веб-сайті райдержадміністрації.   
     Розглянули питання  по удосконаленні роботи   веб-сайту, а саме наповнення актуальної інформації, опрацювання окремих моментів відповідно до розпорядження райдержадміністрації «Про офіційний веб-сайт райдержадміністрації, його структуру та порядок інформаційного наповнення» та методичних рекомендацій облдержадміністрації.

 

 

23.02.2017 | Відбулося засідання громадської ради

 23 лютого 2017 року в Коломийській райдержадміністрації голова громадської ради при Коломийській райдержадміністрації Михайло Андрусяк провів засідання громадської ради за участю керівника апарату райдержадміністрації Михайла Беркещука, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації та членів громадської ради.

        На початку засідання розглянули проект плану роботи громадської ради на 2017 рік та вирішили внести корективи і рекомендації, згідно із висловленими пропозиціями представників громадської ради.

        На порядку денному розглядали питання про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2016 рік та про подання пропозицій щодо кандидатів на присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України. Дем’янюк Олег Михайлович в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації вніс пропозиції щодо кандидатів  присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України. Члени громадської ради внесли пропозицію, рекомендувати всім галузевим службам райдержадміністрації надати свої рекомендації щодо кандидатури, згідно встановленого порядку.

       За результатами проведеного засідання  представники громадської ради вирішили провести позачергове засідання,  в першому кварталі 2017 року для більш розгорнутого обговорення деяких питань.

 

23.02.2017 | Засідання комісії з ТЕБ та НС

23 лютого 2017 року в райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Печенюка Нестора Євгеновича проведено чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На комісії розглянуто наступні питання:

- Про стан готовності спеціалізованих служб цивільного захисту до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2017 році;

- Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь у літній період 2017 року;

- Про влаштування на об'єктах підвищеної небезпеки систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення;

- Про організацію роботи мобільної групи для оперативного реагування на ліквідацію наслідків можливих надзвичайних ситуацій;

 

По результатах розгляду вищезазначених питань, дано відповідні доручення керівникам служб.

22.02.2017 | Благодійний фонд «Покуття» подарував комп’ютери для школи Лісної Слобідки

Благодійний Фонд «Покуття», створений за ініціативи народного депутата Андрія Іванчука, продовжує комп’ютеризацію шкіл на Коломийщині – повідомляє «Дзеркало Коломиї».

Торік фонд успішно завершив проект комп’ютеризації всіх шкіл та гімназії у Коломиї. Від початку нового року взято курс на район.

П’ять шкіл у районі вже отримали комп’ютерні класи – це Печеніжинська, Сопівська, Ліснохлібичинська, Турківська та Ковалівська.

Днями комп’ютерний клас отримала школа у Лісній Слобідці.

«Кількість школярів у селі збільшується, на сьогодні їх понад 150, – розповіла директорка школи Галина Бабинюк. – За навчальною програмою вони повинні вивчати уроки інформатики, але у школі немає матеріальної бази – комп’ютерів».

Меценати відразу відгукнулись на прохання та подарували школі комп’ютерний клас для того, щоб учні школи могли отримувати повноцінну та якісну освіту.

Зусиллями фонду до школи раніше було проведено швидкісний інтернет.

 

22.02.2017 | Відбулася нарада-навчання з сільськими, селищними головами

З метою вирішення широкого спектра важливих питань життєдіяльності сіл та селищ району, підвищення професійної компетентності сільських, селищних голів 22 лютого 2017 року в Коломийській райдержадміністрації відбулася нарада-навчання за участю заступника голови райдержадміністрації Любові Михайлишин, керівника апарату райдержадміністрації Михайла Беркещука, начальників відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, представників об’єднаних територіальних громад району.

На порядку денному розглянули питання про порядок роботи поліклініки в м. Коломия, про доступ до безоплатної правової допомоги та захисту прав людини в суді, про співпрацю уповноважених осіб сільських, селищних рад по наданню населенню житлових субсидій з управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та про хід виконання розпорядження районної державної адміністрації від 11.01.2017 року №25 «Про стан призначення субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного побутового палива», про стан вивозу твердих побутових відходів з населених пунктів району та стан оплати за надані послуги, про подання декларацій про доходи осіб, уповноважених на виконання функцій держави у 2017 році.

Результатом проведення наради-навчання стало формування у сільських, селищних голів спеціальних знань, розвиток необхідних навичок та вмінь, що дадуть змогу підвищити продуктивність праці, максимально якісно виконувати функціональні обов’язки для забезпечення надійного захисту інтересів територіальних громад.

 

 

 

 

22.02.2017 | Публічний звіт голови Коломийської райдержадміністрації за 2016 рік

28 лютого 2017 року об 11.00 год. в залі засідань райдержадміністрації відбудеться публічний звіт голови Коломийської райдержадміністрації Глушкова Любомира Олексійовича за 2016 рік.

 

Регламент:

 

1. Публічний звіт голови райдержадміністрації – до 20 хвилин.

2. Відповіді на запитання представників громадськості – до 20 хвилин.

 

Запрошуємо представників громадських організацій, ЗМІ, профспілок, членів громадської ради  та інших зацікавлених осіб взяти участь у вищезгаданому заході.

 

Відповідальна особа: Диблюк Любомир Васильович, начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

 

Контактна інформація: телефон (03433) 4-74-14;

Електронна адреса: vp_ko@ukr.net

 

Детальніше зі звітом ви можете ознайомитися на офіційному веб-сайті райдержадміністрації в розділі «Звіт голови РДА».

21.02.2017 | 5-річчя єпископського служіння відзначив Юліан Гатала (відео)

5-річчя єпископського служіння відзначив правлячий архієрей Коломийсько-Косівської єпархії УПЦ КП Юліан Гатала. На святкову  літургію, яку звершив сам Владика, прийшло чимало вірян та представники влади області, міста та району. З нагоди 5-річчя архієрейського служіння, Патріарх Філарет нагородив Єпископа Юліана високою відзнакою – Оденом Святителя Миколая Мирлікійського.

 

21.02.2017 | Про публічне представлення інформації про виконання районного бюджету за 2016 рік

28.02.2017 року о 13.00 год. в приміщенні районної державної адміністрації відбудеться публічне представлення інформації про виконання районного бюджету за 2016 рік.

Учасниками заходу будуть: депутати районної ради, головні розпорядники коштів районного бюджету, представники громадських рад при структурних підрозділах райдержадміністрації, робочої групи з питань аналізу соціально-економічного розвитку району та наповнення місцевих бюджетів. Запрошуються представники громадських організацій та засобів масової інформації.

З інформацією про виконання районного бюджету за 2016 рік виступить начальник фінансового управління райдержадміністрації та головні розпорядники коштів районного бюджету.

 

Фінансове управління райдержадміністрації


Актуальна інформація

Головна подія року у сфері охорони праці

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТУР-МАРАФОН

БЕЗПЕКА ПРАЦІ — 2017

Увага , оголошення !
Про публічне представлення інформації про виконання районного бюджету за 2016 рік
Коломийський район запрошує!

 

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube українською англійською

Офіс реформ
Захистимо Україну разом
Увага , конкурс !
Конкурс на заміщення вакантних посад , оголошений 14 лютого 2017 року (фінансове управління)
Увага , конкурс !

Конкурс на заміщення вакантної посади , оголошений 6 лютого 2017 року (управління освіти, молоді та спорту) 

Увага , конкурс !

Конкурс на заміщення вакантних посад , оголошений 6 лютого 2017 року (управлінням праці та соціального захисту)

спеціаліст

головний спеціаліст

головний спеціаліст

головний спеціаліст 

Увага , конкурс !

Конкурс на заміщення вакантної посади , оголошений 24 січня 2017 року (архівний відділ)

головний спеціаліст

Перелік тестових питань
Перелік тестових питань при проведенні конкурсів на заміщення вакантних посад

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області