Коломийська районна державна адміністрація

11 грудень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


 

Офіційний веб-сайт   Електронна пошта: 23806257@mail.gov.ua   Коломийська РДА на FaceBook

 

 

 

Безвізовий діалог Україна – ЄС   «Подорожуємо по безвізу : запитання - відповідь»

Відеороліки про безвізовий режим з ЄСНовини
11.12.2017 | Геннадій Зубко: Будемо використовувати французькі технології підготовки кадрів для підготовки службовців місцевого самоврядування в Україні

 

Методики і технології підготовки у Франції менеджерів для територіальних органів влади, органів місцевого самоврядування та їхньої координації можуть бути використані для підготовки державних службовців і службовців органів місцевого самоврядування в Україні. Було обговорено можливості співпраці між Україною і Францією, безпосередньо зі школою ENA. Віце-прем'єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко прокоментував для агенції «Укрінформ» результати зустрічі із Директором Національної школи адміністрації (ENA) під час візиту до Франції.

«Здійснюємо реформу децентралізації і підготовки кадрів як щодо державних службовців, так і щодо підготовки префектів. Хочемо створити модель, яка дасть можливість залучити кращий французький досвід. Загальна концепція реформування системи державних службовців є довготривалою і нам потрібно визначити конкретні пункти, які можемо зробити разом, аби швидко просунутися в цьому напрямку», - наголосив Геннадій Зубко.

11.12.2017 | Звернення з нагоди Міжнародного дня прав людини

 

Шановна українська громадо!

 

У 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини - перший міжнародний документ, який засвідчив рівність усіх людей.

 

Цей невеликий за обсягом, але авторитетний акт, що перекладений на 370 мов, є унікальним зосередженням міжнародних норм у відповідній сфері, який визначає фундаментальні обриси цивілізованого суспільства на основі поваги до прав людини як першочергового обов’язку держави.

 

Декларація разом з Міжнародним пактом про економічні, соціальні та культурні права, а також Міжнародним пактом про громадянські та політичні права, прийнятими Генеральною Асамблеєю ООН 16 грудня 1966 року, визначається як Міжнародний білль про права людини.

 

Громадяни України разом зі світовим співтовариством відзначають цю дату не тільки згадуючи один з основоположних постулатів взаємовідносин держави і громадянина, а й підтверджуючи, що захист прав людини - найголовніша національна цінність, що визначена Основним Законом України.

 

Ця цінність відчувається особливо гостро сьогодні, коли підступна і злочинна російська агресія продовжує калічити людські життя в окупованому Криму та на Донбасі. Цілеспрямовано руйнуючи основи міжнародного правопорядку в Європі, Російська Федерація всіляко намагається відгородитися від скоєного.

 

Переконаний, що завдяки міжнародній єдності і солідарності з Україною та силі міжнародного права ці наміри Кремля приречені на поразку, адже відповідальності за скоєні злочини не уникнути.

 

У цей день ми згадуємо наших співвітчизників — українських політичних в’язнів, незаконно утримуваних Росією.

 

Я вдячний нашим міжнародним партнерам, які разом з нами докладають зусиль щодо звільнення бранців. Переконаний, правда і справедливість переможуть.

 

Болючою є ситуація в окупованому Криму, де в умовах російської окупаційної влади права українських громадян порушуються кожного дня. І ця тенденція тільки посилюється.

 

За них борються не лише в Україні, на їх захист постав увесь світ. Ми продовжуватимемо зміцнювати міжнародний фронт на захист прав людини, людської гідності та свободи. І ми уже маємо перемоги на цьому фронті.

 

Так, на звернення України Міжнародний кримінальний суд проводить розслідування подій в Україні часів Революції Гідності та здійснення агресії Російською Федерацією. Нещодавно у своїй черговій доповіді цей високоповажний Суд чітко і недвозначно заявив про пряму збройну агресію Росії проти України. І яких би зусиль не докладала Москва, усі злодіяння, які чинить окупант на нашій землі, методично фіксуються в Гаазі.

 

Дорогі співвітчизники!

 

Окремо хочу звернутися до наших співгромадян, які з тих чи інших обставин змушені перебувати під російською окупацією в окремих районах Донецької та Луганської областей та у Криму.

 

Щиро дякую вам за мужність та непохитність, за незламну віру у справедливість та нашу Українську державу.

 

Переконаний, що завдяки наших цілеспрямованим зусиллями та консолідованій міжнародній підтримці ми подолаємо усі випробування, які випали на долю України у боротьбі за свою незалежність та територіальну цілісність.

 

Як Глава держави я докладав та надалі докладатиму максимум зусиль для повернення української території, а також боротимусь за кожного, хто зазнає утисків агресора.

 

Запевняю, після відновлення українського суверенітету на захоплених ворогом територіях права громадян обов’язково будуть захищені.

 

Водночас закликаю Уряд спільно з громадськістю активізувати роботу щодо виконання Національної стратегії у сфері прав людини, затвердженої моїм Указом у 2015 році.

 

Вітаю усіх з Міжнародним днем прав людини.

 

Зичу наснаги до розбудови і зміцнення демократичної та правової держави.

 

Слава Україні!

 

Петро ПОРОШЕНКО

9.12.2017 | Вічна пам’ять!

Фото Коломийська Райдержадміністрація.

 

Коломийська райдержадміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу смерті бійця 10-тої окремої гірсько-штурмової бригади Івана Дубея.

 

Це ще одна непоправна втрата для всієї Коломийщини.

 

Завтра, 10 грудня 2017 року о 12.00 в с.Ворона Коломийського району (вул.Морозевича) відбудеться прощання з покійним.

 

Світла пам’ять про загиблого назавжди залишиться у наших вдячних серцях та усіх, хто його знав, шанував та був пліч-о-пліч в різні часи.

 

Вічна пам’ять!

8.12.2017 | В Івано-Франківську розпочала роботу дев’ятнадцята сесія обласної ради

 

Сьогодні, 8 грудня, відбулося перше пленарне засідання ХІХ сесії обласної ради. У її роботі взяли участь голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук, заступники голови ОДА, директори департаментів, начальники управлінь та відділів.

Перед початком засідання голова облдержадміністрації Олег Гончарук та голова облради Олександр Сич вручили  нагороди та державні відзнаки жителям Прикарпаття. Також присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїна Івана Дубея, який 7 грудня помер у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. Мечникова від поранень, несумісних із життям.

На сесії депутати обговорили та підтримали цілий ряд звернень до центральних органів влади щодо актуальних соціально-економічні питань та  суспільно-політичної ситуації в Україні. Також рада проголосила в Івано-Франківській області 2018 рік – роком Західноукраїнської Народної Республіки.

Важливими питаннями сесійного засідання були  рішення, які мають фінансове навантаження. Так, депутати заслухали інформацію директора департаменту фінансів ОДА Ірини Мацькевич про виконання обласного бюджету за 9 місяців 2017 рік, внесли зміни до обласного бюджету на 2017 рік, а також до рішень обласної ради щодо розподілу бюджету розвитку та фінансування природоохоронних заходів.

Друге пленарне засідання ХІХ сесії обласної ради планується провести 22 грудня. Воно буде присвячене в основному розгляду обласного бюджету на 2018 рік.

8.12.2017 | відбулася нарада директорів загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів Коломийського району.

 

6 грудня 2017 року у залі засідань райдержадміністрації відбулася нарада директорів загальноосвітніх, дошкільних,  позашкільних навчальних закладів Коломийського району.

У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Любов Михайлишин, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Галина Микитюк, працівники відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, завідувач районного методичного кабінету Світлана Стадник.

Під час засідання було обговорено ряд актуальних питань. Стосувалися вони  обліку та компенсації різниці в часі навчальних годин 1-4 класів, порядку подання звітності за спожиті енергоносії, а також формульний розрахунок освітньої субвенції. Доповідали Микитюк Г.І., Михайишин Л.І., Тризуб О.І., Стадник С.С., Монастирська О.О., Тропець М.А.

8.12.2017 | Жодних небезпек політичного втручання в діяльність антикорупційних інституцій я не допущу – Президент

Жодних небезпек політичного втручання в діяльність антикорупційних інституцій я не допущу – Президент

Президент Петро Порошенко наголошує на неприпустимості політичного втручання у роботу антикорупційних органів. «Жодних небезпек політичного втручання в діяльність антикорупційних інституцій я не допущу. Я навпаки вважаю, що треба прискорити призначення аудиту, треба забезпечити ефективний захист будь-якого політичного втручання політиків в роботу НАБУ і політизацію роботи будь-яких правоохоронних органів і їх бажання впливати на політику. Я вважаю, що це правильні підходи», - заявив Глава держави під час спілкування з представниками ЗМІ за підсумками переговорів з Президентом Литви Далею Грібаускайте.

Президент підкреслив, що за весь час роботи антикорупційних органів в Україні, від самого початку їх створення, ні він, ні представники влади не втручались у їх роботу. «Більш, ніж за 2,5 роки діяльності антикорупційних органів всі, в тому числі і керівництво цих органів, стверджували, що жодного разу не було втручання в діяльність цих органів з боку Президента. Жодного разу. І я думаю, що це є яскравим свідченням і підтвердженням незалежності їх роботи», - констатував Петро Порошенко.

Він також повідомив, що під час зустрічі детально поінформував Президента Литви пані Грібаускайте, про діяльність і про ситуацію навколо антикорупційних органів в Україні. «Я наголосив, що їхня діяльність, провадиться і буде провадитись виключно у правовому полі. Наголошую, що діяльність є виключно важливою для подолання корупції в Україні. І я не допущу дискредитації роботи цих антикорупційних органів,  так само як і всіх правоохоронних органів в Україні», - підкреслив він.

Глава держави також нагадав, що вся антикорупційна інфраструктура в Україні була створена за його ініціативою. «Більшість антикорупційних законів були внесені мною, як Президентом, проголосовані коаліцією, в тому числі і за участю політичних сил, які мають відношення до мене. І керівники і Антикорупційного бюро, і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури були мною вибрані серед тих кандидатів, які були запропоновані комісією і призначені указом Президента», - сказав він.

Петро Порошенко підкреслив, що максимально зацікавлений, щоб незалежний антикорупційний орган реагував на ті чи інші заяви і брався за розслідування цих справ та у максимально швидкі терміни поінформував суспільство про їх результати. Він також зауважив, на важливості надання інформації про роботу антикорупційних органів вже після завершення розслідування, а не до, «бо є конституційний принцип презумпції невинуватості».

Важливим є реформування всіх правоохоронних органів, бо всі вони «причетні до боротьби з корупцією», також наголосив він. А тому і реформування прокуратури, і реформування Служби безпеки України, Національної поліції, яке також відбувається в рамках ініціатив Глави держави, та має підтримку наших іноземних партнерів, буде рішуче проводитися й надалі.

На переконання Петра Порошенка, ефективність роботи всіх антикорупційних органів має вимірюватися не кількістю прес-конференцій, а кількістю корупціонерів, які будуть запроторені за грати. «Я не виключаю навіть певного змагання, в хорошому сенсі цього слова – хто більше і ефективніше продемонструє притягнення до відповідальності корупціонерів. Єдине, що хотів би нагадати, це те, що «парасольки» від антикорупційних органів немає ніхто. І міністри, і народні депутати, в тому числі з коаліції, і губернатори – всі на сьогоднішній день є серед тих, кого затримує правоохоронна система, включно з НАБУ», - сказав Президент.

Президент Литви, у свою чергу, підкреслила важливість сьогоднішньої дискусії з Петром Порошенком щодо продовження антикорупційних реформ в Україні. «І Євросоюз, і Литва підтримуємо ті реформи, які спрямовані на боротьбу з корупцією. Ці реформи мають бути послідовними і відкритими, такими, які забезпечать повну незалежність служб від політичного впливу», - сказала Даля Грібаускайте. В той же час, вона підкреслила, що ці антикорупційні правоохоронні служби «ніяким чином не мають користуватися інформацією для своєї участі в політиці». Вона підкреслила, що ці принципи однакові, як для Литви, так і для України.

Президент Литви наголосила на важливості забезпечення незалежності НАБУ, таким чином, що «політики не будуть впливати роботу НАБУ». «Одночасно НАБУ ніяким чином не має права брати участь у політичній діяльності в Україні», - підкреслила Даля Грібаускайте.

Президент України зазначив, що вдячний пані Далі Грібаускайте за абсолютно слушний коментар. «Ми, в тому числі вважаємо неприйнятним, коли керівники будь-яких правоохоронних органів, в тому числі антикорупційних починають грати на політичному полі. Вони мають бути незалежними, вони мають бути захищеними від будь-якого політичного впливу. Маємо розрізняти, коли ми говоримо про незалежність інституцій, і коли ми говоримо про персони. Тут наша позиція абсолютно принципова – незалежність інституцій має бути гарантована», - наголосив Петро Порошенко.

8.12.2017 | Відбудеться громадське обговорення проекту рішення про районний бюджет на 2018 рік

Картинки по запросу громадське обговорення

Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, Закону України «Про місцеві державні адміністрації» розроблено районний бюджет на 2018 рік.

Районний бюджет на 2018 рік сформовано з урахуванням вимог Податкового та Бюджетного кодексів України, положень  програми діяльності Кабінету Міністрів України, положень Основних напрямків бюджетної політики на 2018-2020 роки та інших законодавчих і нормативних актів, що стосуються місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин.

Даний проект виноситься на громадське обговорення, яке відбудеться 11 грудня 2017 року о 14 год. в залі засідань районної державної адміністрації.

8.12.2017 | Відбулася прес-конференція «Право на любов: можливості для реалізації сексуальних та репродуктивних прав осіб з інтелектуальними порушеннями в Україні»

  

«Право на любов: можливості для реалізації сексуальних та репродуктивних прав осіб з інтелектуальними порушеннями в Україні» - під такою назвою 07 грудня 2017 року за підтримки Програмної ініціативи «Громадське здоров'я», Міжнародного фонду «Відродження» відбулася прес-конференція, метою якої було привернути увагу місцевих органів влади, представників місцевої громади та засобів масової інформації до можливостей та стану забезпечення й реалізації репродуктивних прав людей з інтелектуальною недостатністю. В рамках заходу були представлені напрацювання проекту, зокрема, підсумки моніторингу дотримання сексуальних та репродуктивних прав осіб з інтелектуальною недостатністю у закладах реабілітації та соціальних послуг, а також результати впровадження навчального компоненту проекту та покращення доступу до інформації з питань сексуального та репродуктивного здоров'я та прав людей з інтелектуальними порушеннями.

 У конференції взяли участь: керівник Благодійного фонду підтримки осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Крокус», м. Коломия Любов Масевич; фахівець з моніторингу проекту, Благодійний Фонд «Здоров'я жінки і планування сім'ї» - Ірина Скорбун; виконавчий директор ВГО «Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень», м. Київ - Надія Майорова; в. о. директора управління охорони здоров»я ІФОДА – Микола Стовбан; заступник директора департаменту соціальної політики ІФОДА – Віталій Яворський; директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики ІФОДА – Віктор Кімакович; директор Коломийського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді – Марія Козловська, яка розповіла присутнім про проблеми та досягнення  у Коломийському районі в роботі із  особами з інтелектуальними порушеннями.

8.12.2017 | «СНІД – смертельна загроза людству»

 

Здоров’я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. Здоров’я – це стан життя і діяльності людини за умови відсутності хвороб, фізичних дефектів, психологічне, соціальне і духовне благополуччя.

Поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ і його кінцева стадія СНІД. СНІД – особливо небезпечна хвороба, смертельна для людини.

В Жукотинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів спільно з бібліотекарем бібліотеки-філії Оксаною Марусяк проведено годину спілкування «СНІД – смертельна загроза людству» присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. З учнями 5-9 класів спілкувалися завідуюча ФАПом Леся Кендзьор та вчитель біології Світлана Бойчук.

8.12.2017 | Обговорено аспекти програми боротьби зі СНІДом на Прикарпатті

news-image 

7 грудня за участю заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Пасічняка, директора обласного фтизіопульмоцентру Любомира Малофія, головних лікарів обласних, районних та міських лікарень, а також голів районних/міських координаційних рад відбулося засідання координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при обласній облдержадміністрації.

На порядку денному присутні заслухали ряд питань, які стосувалися результатів проведення оцінки регіональних програм з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу в області, а також про стан виконання протитуберкульозних заходів та заходів Стандарту інфекційного контролю в Галицькому, Косівському та Снятинському районах відповідно до Програми протидії захворювання на туберкульоз за 9 місяців поточного року. Під час свого виступу завідувач відділенням моніторингу і оцінки Центру СНІДу Людмила Гарасимчук відзначила, що керуючись Національною програмою, в області була розроблена та затверджена розпорядженням ОДА обласна цільова соціальна програма протидії ВІЛ-інфекції/ СНІДу на 2015-2018 роки.

Метою дослідження, за словами спеціаліста, є оцінка відповіді області на епідемію ВІЛ/СНІДу та розробка рекомендацій щодо формування регіональної програми протидії ВІЛ-інфекції на 2019-2023 роки. Результати проведеної оцінки слугуватимуть джерелом стратегічної інформації для якісної підготовки цільової даної соціальної програми. Також вона запевнила, що дана оцінка є важливим кроком у підготовці розробки регіональної програми на 2019-2023 роки, яка повною мірою має відповідати новій стратегії ЮНЕЙДС щодо прискорення заходів у відповідь на ВІЛ/СНІД та забезпечить виконання цільових показників «90-90-90».

Як повідомила Людмила Гарасимчук, показник захворюваності на СНІД зменшився і складає 4,7 проти 6,7 у 2015 році на 100 тисяч населення. Збільшився показник поширеності ВІЛ-інфекції і станом на 1 січня 2017 року склав 69,01 проти 64,4 у 2015 році. «В області продовжується щорічне поступове збільшення статевого шляху передачі, що має суттєве епідемічне значення, частка якого серед осіб вперше в житті встановленим діагнозом ВІЛ-інфекція сягнула на кінець 2016 року – 70,5% серед вперше взятих на диспансерний облік осіб дорослого населення. У структурі статевого шляху зростає гомосексуальний шлях передачі», - зазначила інфекціоніст. 

На виконання рішення координаційних рад, які відбулись у 2017 році, групою спеціалістів обласного фтизіопульмонологічного центру у листопаді було зроблено три моніторингові візити до Галицького, Косівського та Снятинського району. Про результати цих візитів доповіла член моніторингової групи Марта Локатир. За її словами, в цих районах не в повному обсязі проводиться фінансування програм протидії захворювання на туберкульоз. Не зважаючи на плани інформаційно-освітницької роботи серед населення, плани щодо підвищення рівня обізнаності медпрацівників з питань виявлення та профілактики туберкульозу, наказ та плани з інфекційного контролю, в усіх трьох районів вимоги інфекційного контролю не виконуються в повному обсязі.

Щодо даного питання, головою координаційної ради Ігорем Пасічняком, було прийнято рішення надіслати головам районних рад та адміністрацій Галича, Снятина та Косова листи-довідки згідно результатів моніторингової групи для ознайомлення та подальшого притягнення до відповідальності.   

На завершення учасники засідання обговорили стан виконання рішень обласної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу за 2017 рік.


Актуальна інформація

Оголошення

      Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, Закону України «Про місцеві державні адміністрації» розроблено районний бюджет на 2018 рік.
      Районний бюджет на 2018 рік сформовано з урахуванням вимог Податкового та Бюджетного кодексів України, положень  програми діяльності Кабінету Міністрів України, положень Основних напрямків бюджетної політики на 2018-2020 роки та інших законодавчих і нормативних актів, що стосуються місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин.
     Даний проект виноситься на громадське обговорення, яке відбудеться 11 грудня 2017 року о 14 год. в залі засідань районної державної адміністрації.

ПРЕС-АНОНС

В рамках Всеукраїнського тижня права  адвокати - члени Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України  ОКСАНА МІСЬКІВ, ОЛЕКСАНДР ЯКУБОВСЬКИЙ та МАРІЯ ОСТАП’ЮК проведуть безоплатні консультації з медико - правових питань усім бажаючим, за попереднім записом.

У місті Коломия 08.12.2017 року  - на базі Коломийського місцевого центру з надання безоплатної  вторинної правової допомоги :

м. Коломия, вул. Адама Міцкевича 2, ІІ - поверх.

Попередній запис здійснюється до 07.12.2017 року за телефонами:

м. Коломия: (03433) 4-63-76; 4-63-72.

Обережно , шахраї !

Останнім часом почастішали випадки звернень, нібито за дорученням керівництва облдержадміністрації, до керівників підприємств, організацій та установ різних рівнів і форм власності щодо надання фінансової допомоги на лікування дітям-сиротам учасників АТО чи під іншими приводами.

Мова йде про перерахування коштів на проживання, купівлі одягу та харчування переселенців зі Сходу України тощо.

Облдержадміністрація не ініціювала жодних таких акцій зі збору коштів і ніяких відповідних доручень з цього приводу не надавала.

При виявленні таких фактів необхідно негайно повідомляти правоохоронні органи.

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Захистимо Україну разом
Україна-НАТО
Перелік тестових питань
До уваги кандидатів на посади державної служби! Оновлено перелік тестових питань!
увага , конкурс !

Заміщення вакантних посад директорів шкіл

Увага, конкурс!
Процедура тестування претендентів на посаду керівника навчального закладу Коломийської районної ради

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області