Коломийська районна державна адміністрація

26 жовтень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Модернізація України - наш стратегічний вибір

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Гостинно запрошує Писанкова Коломийщина !

                        Новини
25.10.2016 | Відбулася нарада з питань функціонування новоутворених об’єднаних територіальних громад

Під керівництвом заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Валерія Крецула та директора Офісу реформ Руслана Панасюка відбулася нарада щодо актуальних питань децентралізації та виконання повноважень органами місцевого самоврядування в умовах добровільного об’єднання територіальних громад.

До участі у заході були запрошені керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади, експерти Офісу реформ в Івано-Франківській області, голови об’єднаних територіальних  громад, представники  райдержадміністрацій та ЗМІ.

Під час вступного слова, Валерій Крецул проаналізував процес створення об’єднаних територіальних громад та розповів про особливості процесу реформи децентралізації на Прикарпатті.

Також посадовець додав, що всі наступні кроки, які робитимуться під час об’єднання громад, опиратимуться на попередній досвід, що дасть можливість значно пришвидшити та ефективно виконати роботу.

У свою чергу голова обласної виборчої комісії Зіновій Карабін розповів присутнім про порядок проведення перших виборів та перших сесій в об’єднаних територіальних громадах. Зокрема, він зазначив, що до 29 жовтня виборча комісія області має визначити загальну кількість округів, планується, що їх буде по 26, але одна громада охоплюватиме 22 округи. Самі ж вибори відбудуться 18 грудня.

Також учасники заходу мали можливість заслухали рекомендації інформативного характеру від експертів щодо формування виконавчих органів, структури та реєстрації органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад та припинення діяльності сільських рад, які об’єдналися.

Учасники наради розглянули питання щодо формування проектів бюджетів об’єднаних територіальних громад на 2017 рік та відкриття казначейських рахунків. Також обговорили підготовку проектів програм соціально-економічного розвитку в об’єднаних територіальних громадах на 2017 рік.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

 

25.10.2016 | В Угорницькому Спасо-Преображенському монастирі освятили пам’ятник “Небесній Сотні”

23 жовтня в Угорницькому Спасо-Преображенському чоловічому монастирі відбулося освячення пам’ятника “Небесній Сотні” та воїнам з Івано-Франківщини, які загинули у війні на сході України.

Освяченню пам’ятного знаку передувала Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив Священноархимандрит монастиря, керуючий Івано-Франківською єпархією УАПЦ, митрополит Галицький Кир Андрій (Абрамчук) у співслужінні братії монастиря та духовенства єпархії.

На урочистостях були присутні поважні гості: начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації  Володимир Федорак, депутат Івано-Франківської обласної ради Олександр Левицький, Угорницький селищний голова Олег Савчук.

На завершення урочистостей відбувся концерт духовно-патріотичних піснеспівів.

 

25.10.2016 | Олег Гончарук представив новопризначеного першого заступника голови ОДА Марію Савку

У залі засідань облдержадміністрації відбулося урочисте представлення новопризначеного першого заступника голови ОДА Марії Савки. Відрекомендував її керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації голова ОДА Олег Гончарук.

«Перебуваючи на посаді директора департаменту агропромислового розвитку ОДА, Марія Савка проявила себе як висококваліфікований, толерантний та відповідальний керівник, здатний знаходити взаєморозуміння з колективом задля виконання поставлених завдань, - наголосив Олег Гончарук. - Переконаний, що вона стане моїм добрим порадником, а Вам - фаховим наставником та помічником у роботі».

Зазначимо, що призначення Марії Савки на посаду відбулося відповідно до нового Закону України «Про державну службу». Під час конкурсу вона проявила високий рівень знань та продемонструвала найвищий результат у тестовому завданні та співбесіді.

У своєму виступі Марія Савка подякувала за виявлену їй високу довіру та зауважила, що у своїй роботі керуватиметься набутим досвідом та фаховим підходом до виконання покладених на неї обов’язків.

«Під керівництвом Олега Гончарука в області сформувалася дієва команда, яка активно працює задля покращення соціально-економічного життя краю, - підкреслила Марія Савка. – Впевнена, що лише спільними зусиллями та плідною працею нам вдасться досягти високих показників розвитку Прикарпаття».

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

 

25.10.2016 | Засідання колегії райдержадміністрації

25 жовтня 2016 року під керівництвом голови райдержадміністрації Любомира Глушкова відбулось засідання колегії районної державної адміністрації за участю голови районної ради Романа Дячука, першого заступника голови райдержадміністрації Нестора Печенюка, заступника голови райдержадміністрації Любові Михайлишин, членів колегії, керівників відділів і управлінь райдержадміністрації, районних установ, підприємств, організацій, сільських, селищних голів, засобів масової інформації.

На колегії було заслухано питання:

1. Про виконання бюджету району та районного бюджету за 9 місяців 2016 року.

2. Про виконання районної цільової Програми «Теплий заклад культури Коломийського району» на 2016-2020 роки за 9 місяців 2016 року.

3. Про стан військового обліку та бронювання в органах місцевого самоврядування, організаціях, підприємствах, установах Коломийського району.

По усіх розглянутих питаннях прийнято відповідні рішення.

 

 

24.10.2016 | Пенсійники Коломийщини налагодили конструктивну співпрацю з переселенцями із тимчасово окупованих територій України

На цьому наголосила голова громадської організації об’єднання українців Донбасу і Криму Ольга Золотарьова під час зустрічі з начальником Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Галиною Григорчук.

Як відомо, в  окремих районах Донецької та Луганської областей, які тимчасово не контролюються українською владою, органи Пенсійного фонду не здійснюють свою діяльність. Тоді як за місцем фактичного проживання або перебування внутрішньо переміщених осіб на підконтрольних українській владі територіях пенсії призначаються та виплачуються.

Делегація громадської організації отримала чіткі роз’яснення з цього приводу. Під час зустрічі також ішлося про те, що для  ідентифікації внутрішньо переміщених осіб та забезпечення їх соціальними виплатами здійснюється модернізація пенсійного посвідчення, яке  водночас слугуватиме і банківською платіжною карткою, що буде міститиме всю інформацію про  свого власника.

Співпраця із управлінням Пенсійного фонду України на Коломийщині цілком конструктивна, – заявила голова об’єднання Ольга Золотарьова. – Жодних непорозумінь у питаннях пенсійного забезпечення громадян, внутрішньо переміщених із Донецької та Луганської областей, немає. Ми вдячні за розуміння наших проблем та всесторонню підтримку.

Коломийське об’єднане управління Пенсійного фонду України, в межах своїх повноважень, всіляко сприяє забезпеченню конституційних прав громадян України, проведенню просвітницьких заходів та активізовує роботу щодо підготовки та розповсюдження бюлетенів, листівок, пам’яток з роз’ясненням чинного законодавства про  права та обов’язки громадян України,  переміщених із тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. 

Наше управління із максимальною увагою ставиться до цієї категорії осіб,  – прокоментувала начальник Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Галина Григорчук. – Коли ми проводимо інформаційну кампанію, то висвітлюємо в усій повноті питання пенсійного забезпечення переселенців, надаємо різного роду консультації, роз’яснення та зустрічі. До речі, в нашому управлінні із жовтня минулого року працює переселенка зі Сходу Світлана Чемерис.

 

24.10.2016 | Оперативна нарада у голови районної державної адміністрації Любомира Глушкова

24 жовтня 2016 року голова районної державної адміністрації Любомир Глушков провів оперативну нараду з керівниками районних установ, підприємств, організацій, галузевих служб територіальних органів виконавчої влади, начальниками відділів і управлінь райдержадміністрації.

В нараді взяли участь голова районної ради Роман Дячук, перший заступник голови райдержадміністрації Нестор Печенюк.

На порядку денному розглянули питання про завершення ремонту доріг в районі, про виплату заборгованості із заробітної плати працівникам бюджетних установ району, поновлення інформації на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та інші.

Начальникам відділів, управлінь, керівникам районних установ, підприємств, організацій, галузевих служб надано відповідні доручення та встановлено терміни на їх виконання.

 

21.10.2016 | Бібліотечне краєзнавство – трансформація послуг та ресурсів

На базі Коломийської центральної районної бібліотеки відбувся обласний семінар для завідуючих відділами краєзнавства ЦРБ Івано-Франківської області «Бібліотечне краєзнавство – трансформація послуг та ресурсів».

Семінар відкрили голова Коломийської райдержадміністрації Любомир Глушков, голова районної ради Роман Дячук, які подарували районній бібліотеці комп’ютер. Привітали учасників семінару директор ОУНБ ім. І. Франка Людмила Бабій, начальник відділу культури Коломийської райдержадміністрації Людмила Федор.

Директор Коломийської районної бібліотеки Орина Бирчак ознайомила учасників семінару з структурою бібліотечної системи, напрямками роботи, здобутками.

 Провідними спеціалістами обласної бібліотеки надано консультації за темами «Бібліотечне краєзнавство в сучасному інформаційному та соціокультурному просторі Івано-Франківщини» (Г. Горбань), «Краєзнавчі інновації вітчизняних та зарубіжних бібліотек» (Х. Шовкопляс).

Завідуюча краєзнавчим відділом Коломийської районної бібліотеки Наталія Тарновецька розповіла про роботу краєзнавчого відділу: підготовленні до видання книги, буклети краєзнавчого змісту, масову, методичну роботу. Провела презентацію книжки «Автентичні страви Коломийщини», яку розпочали вітальними коломийками актив народного аматорського фольклорно-етнографічного колективу «Ключівські візерунки» НД с. В. Ключів. Разом з редактором видання, краєзнавцем, енциклопедистом Миколою Савчуком розповіли про роботу над книжкою, унікальність якої в тому, що матеріали до неї і страви для фото надано бібліотекарями Коломийського району.

Завідуючі краєзнавчих відділів Надвірнянської ЦРБ – Р. Грушецька, Рожнятівської ЦРБ – Н. Шишак, Городенеківської ЦРБ – М. Сорока ділилися досвідом та напрацюваннями.

Учасники семінару відвідали музей писанкового розпису, ознайомились з роботою бібліотеки-філії с. Матеївці.

 

 

21.10.2016 | Конкурс «Сила нескорених»

На світі існує невидима сила. Вона є водночас зброєю та лікарем. Вона здатна змінювати світ та зцілювати душі. Ця сила є словом. 20.10.2016 року,  у приміщенні  Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття конкурс «Сила нескорених» зібрав кращих читців зі шкіл Коломийського району, які  старанно та трепетно розповідали патріотичні вірші. А саме: Вінтонюк Іван з Лісного Хлібичина, Надійка Головчук з Торговиці, Олексин Яринка з Марківки, колектив «Каменярі», Замулинецький НВК, Надійка Луцяк, Юра Солоджук та Тетянка Лощонова з Черемхова, Прокопів Таня та Мандзюк Тереза з П’ядиків, Сметанюк Яна та Семаш Сніжана з Жукотина, Глушкевич Софійка з Грабича. Власні почуття талановиті діти передавали крізь світло своєї душі, щиро вболіваючи за долю України. Твори учасників схвилювали гостей та журі конкурсу до глибини душі.

Право визначити переможців надали заступнику голови райдержадміністрації Любові Михайлишин, директору музею Ярославі Ткачук, учасникам бойових дій Михайлові Кушніруку, Андрієві Рибаку та Володимиру Кобилецькому, спеціалісту відділу культури райдержадміністрації Миколі Кавацюку. Переможцями стали всі учасники конкурсу, тому що всі талановиті та щирі, старанні та розумні. В нагороду діти отримали грошові сертифікати, що надають право придбання канцелярських товарів. 

Подібні заходи виховують патріотизм, любов, відданість, чесність, силу духу. Патріотичні почуття повинні бути в кожного з нас, і ми маємо прагнути зробити щось важливе для своєї Батьківщини. Людина має відчувати, що потрібна своїй країні, тоді вона зможе посприяти її процвітанню.

 

 

20.10.2016 | Олег Гончарук: Будівництво заводу компанією «LEONI» є найбільшою інвестицією за всю історію області

Про це голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук повідомив під час урочистостей з нагоди закладення пам’ятної капсули у фундамент майбутнього заводу німецького концерну «LEONI».

У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк, керівники структурних підрозділів ОДА, Коломийського району та міста Коломиї, генеральний директор ТзОВ «LEONI» Штефан Шмідт, духовенство.

На переконання Олега Гончарука, будівництво першої черги другого в Україні заводу «LEONI»  з виготовлення електрокабельної продукції для автомобілів стало відправною точкою, яка яскраво ілюструє бажання до залучення інвестицій та економічного розвитку Прикарпаття.

«Сьогоднішня подія є важливою не тільки для Коломиї, а й для Прикарпаття загалом, оскільки будівництво заводу компанією «LEONI» є найбільшою інвестицією за всю історію області. Завдяки реалізації даного проекту для мешканців краю буде створено близько шестисот додаткових робочих місць. Також це значні надходження до місцевого бюджету, – зазначив під час виступу посадовець. – Важливо, що ми підтвердили той факт, що наша область – це не тільки культурно-туристичний край, а й регіон, де активно розвиваються промисловість та сільське господарство».

Також очільник області висловив слова вдячності німецьким інвесторам за довіру та підтримку, яку вони проявили під час вибору місця локації заводу, адже Коломийщина конкурувала з трьома містами Івано-Франківської області та двома містами Львівщини.

Як повідомив під час урочистостей Коломийський міський голова Ігор Слюзар, іноземна компанія інвестує в будівництво першої черги заводу близько 15 мільйонів євро, зокрема, на спорудження промислового об’єкта спрямують 6,6 млн. євро, а на його устаткування - 8 млн. євро.

Зазначалося, що будівництво заводу планують завершити до червня 2017 року. Загальна площа приміщення становитиме 6300 квадратних метрів. Мають намір звести ще дві черги, які можуть базуватися не тільки в Коломиї. Реалізація усіх трьох черг дасть можливість працевлаштувати близько восьми тисяч жителів краю.

Додамо, що перший в Україні завод компанії «LEONI» збудований у Стрию Львівської області у 2003 році. Звели завод у максимально короткий термін - 11 місяців. Станом на вересень 2016 року там працює понад сім тисяч працівників, а ключовими клієнтами заводу є такі автогіганти, як Опель, Порше, Фольксваген, Ауді та Ламборджіні.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

 

 

19.10.2016 | Коломийщина готується до виборів в об’єднаних територіальних громадах

19 жовтня 2016 року в залі засідань Коломийської районної ради під головуванням голови райдержадміністрації Любомира Глушкова та голови районної ради Романа Дячука відбулася нарада з сільськими, селищними головами. В нараді взяли участь депутати Коломийської районної ради, голова та секретар Коломийської районної виборчої комісії, керівники відділів райдержадміністрації та районної ради.

Спочатку присутні заслухали інформацію новопризначеного військового комісара Юрія Копадзе про стан справ та проблемні питання призову на строкову військову службу  та проведення набору на військову службу за контрактом.

Центральна Виборча Комісія призначила на 18 грудня 2016 року перші вибори депутатів сільських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських голів трьох громад Коломийського району: Матеївецької, Нижньовербізької, Пядицької, про що учасників наради проінформував начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Олег Галькович.

Було обговорено питання формування сільських територіальних та дільничних виборчих комісій, їх забезпечення приміщеннями, інвентарем, обладнанням згідно вимог,  подання відомостей періодичного поновлення бази даних Державного реєстру виборців з метою виготовлення попереднього, уточненого списків виборців та іменних запрошень виборцям.

 

 

 

 


Актуальна інформація

До уваги учасників АТО

ЗАРВАНИЦЯ запрошує учасників АТО, членів їх сімей, а також сім'ї загиблих Героїв на реабілітаційний відпочинок з 31 жовтня по 06 листопада! Проживання та харчування - безкоштовно. З Вашими дітками працюватимуть аніматори. Зголошуватися за номером телефону - 098-277-20-57 (Мар'яна). Гарного відпочинку, дорогі бійці!

Нові умови служби за контрактом з червня 2016 року

 

Перелік тестових питань
Перелік тестових питань при проведенні конкурсів на заміщення вакантних посад
Увага, конкурс!

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури РДА.

Документи приймаються з 17 по 31 жовтня 2016 року.

Умови проведення конкурсу

Увага, конкурс!
Процедура тестування претендентів на посаду керівника навчального закладу Коломийської районної ради
УВАГА, КОНКУРС!

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Пилипівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»

Наказ про конкурс

Оголошення про конкурс

УВАГА, КОНКУРС!
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Великокам'янського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
Увага конкурс!

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Виноградського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Наказ про конкурс

Оголошення про конкурс

Увага!

ТОВ «Техніка та технології» проводить на рівні країни 4 конкурси для дітей:

«Намалюй свою мрію»,

«Реалізуй намальовану мрію»,

«Посади дерево добра»,

«Я винахідник»

Детальніше про нас, акції , конкурси, товари і послуги  Ви зможете дізнатися на сайті www.t-i-t.com.ua

Служба за контрактом

До уваги численних військовослужбовців шостої черги часткової мобілізації, які розглядають можливість продовження військової служби за контрактом!

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

Погода в Коломиї

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області