Коломийська районна державна адміністрація

27 Квітень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Гостинно запрошує Писанкова Коломийщина !

                        Новини
27.04.2017 | Глава Уряду про реформу державної служби: У владі мають працювати конкурентні, професійні й ефективні фахівці

 

Уряд у рамках проведення реформи державної служби та перезавантаження роботи десяти міністерств прагне оновити кадровий потенціал, залучити до державного управління нових кваліфікованих фахівців з метою підвищення ефективності державної влади і побудови нової системи надання послуг. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час конференції "Стан та перспективи реформи державного управління в Україні", що відбувається у Києві у четвер.

"Уряд прийняв рішення розпочати реформу міністерств: десять міністерств будуть проводити необхідні зміни у своїй структурі. Розпочинаємо процес спільно з нашими європейськими партнерами. Сподіваюсь, зможемо залучити тисячу, можливо і більше тисячі, нових людей, які прийдуть на нові вакансії. До них будуть нові вимоги, вони мають володіти новими сучасними компетенціями, які дозволять державній владі бути ефективною. Найголовніше: побудувати нову систему надання послуг в нашій країні", - наголосив Володимир Гройсман.

Він нагадав, що один з найголовніших пріоритетів Уряду - формування ефективної системи державного управління та подолання інституційної слабкості держави, яка вже призвела до ослаблення країни у багатьох сферах упродовж останніх років. Саме тому, 1 травня 2016 року Уряд розпочав реформу державної служби, і в основі цих змін, на думку Глави Уряду, має бути якість кадрів та управлінських рішень. 

"Ефективна система державного управління, якісні кадри, чітка пріоритетність в завданнях, формування якісної політики, здатність стратегічно мислити і ефективно вирішувати питання - це все дає можливість Україні розвиватися", - сказав Володимир Гройсман. Він переконаний, що професійні державні службовці здатні забезпечити якісне проведення реформ, в тому числі - земельну, пенсійну реформи, реформи освіти та охорони здоров'я і приватизацію.

Глава Уряду подякував Міністру Кабінету Міністрів Олександру Саєнку за координацію реформи держслужби, а експертному середовищу і представникам громадськості - за підтримку цього процесу.

"Хочу запевнити, що Уряд налаштований на якісну зміну. Для нас дуже важливо, щоб у владі працювали люди, які є конкурентними, професійними і здатні якісно робити свою справу", - підкреслив Володимир Гройсман.

26.04.2017 | Міськрайонна панахида до 31-их роковин Чорнобильської трагедії

26 квітня 2017 року біля Меморіального комплексу жертвам Чорнобильської трагедії відбулася міськрайонна панахида до 31-их  роковин Чорнобильської трагедії за участю голови районної державної адміністрації Любомира Глушкова, голови районної ради Романа Дячука та заступника міського голови Олега Дячука, керуючого Коломийською єпархією УПЦ КП, єпископа Коломийського і Косівського Юліана, священнослужителів, представників влади міста та району, громадськості.

На початку пройшла поминальна панахида за померлими ліквідаторами.

Присутні вшанували пам’ять загиблих і померлих чорнобильців та на знак глибокої поваги до їхнього подвигу поклали квіти до пам’ятного знаку.

Ведучі згадали про найбільшу за всю історію світової ядерної енергетики катастрофу, спричинену вибухом і подальшим руйнуванням 4-го енергоблоку Чорнобильської АЕС.

У своєму зверненні до присутніх голова райдержадміністрації Любомир Глушков висловив вдячність чорнобильцям, які ціною власного життя і здоров’я боролися з радіаційною небезпекою, аби врятувати мільйони людей та побажав ліквідаторам міцного здоров’я, довголіття та благополуччя.

На мітингу також виступили керуючий Коломийською єпархією УПЦ КП, єпископ Коломийський і Косівський Юліан, заступник міського  голови Олег Дячук та голова громадської організації «Коломийське об’єднання ветеранів інвалідів волонтерів «Союз Чорнобиль України» Віктор Познік.

Начальник відділу культури міської ради Уляна Мандрусяк вручила копіювальний пристрій для громадської організації «Коломийське об’єднання ветеранів інвалідів волонтерів «Союз Чорнобиль України» від благодійного фонду «Покуття» Андрія Іванчука та грошову допомогу двом ліквідаторам Чорнобильської катастрофи.

 

 

26.04.2017 | Благодійники нагородили школярів Коломийщини спортивним інвентарем (відео)

Шкільний турнір з футзалу «Шкіряний м’яч» завершився, а от подарунки та приємні сюрпризи продовжуються. Призери та переможці турніру отримали, окрім головної винагороди, 40 тисяч гривень, спортивні презенти. Благодійний фонд «Покуття» нагородив 8 команд-переможниць спортивними формами для команд, сітками для воріт та футбольними м’ячами.

 

Печеніжинська шкільна команда з футзалу вже втретє бере участь у турнірі Шкіряний м’яч. Цього року здобули перше місце серед команд територіальної громади.

 

Учні Городенківської школи теж третій рік поспіль стають призерами турніру в районі.

 

Переможцям та призерам турнірів у Коломиї, Коломийському та Городенківському районах і Печеніжинській ОТГ, благодійний фонд «Покуття» підготував подарунки – спортивні форми для команд.

 

Окрім спортивних форм фонд «Покуття» та його меценат Андрій Іванчук підготували й інші подарунки, спортивний інвентар: м’ячі, сітки для воріт та рукавиці для воротарів.

 

А ще депутат анонсує, що фонд і надалі долучатиметься до розвитку спорту в Коломиї та районі.

 

Загалом, 8 команд отримали такі подарунки від Міжнародного благодійного фонду «Покуття». До слова, пріоритетом діяльності меценатів є саме допомога дітям.

 

26.04.2017 | Президент: Лінія Київ-Мінськ – це вісь добра, дружби й миру

 

Українсько-білоруський кордон був, є і завжди буде кордоном дружби, добросусідства, надійного партнерства. Кордоном миру. І ніхто і ніколи Україну і Білорусь не посварить. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час участі разом з Президентом Білорусі Олександром Лукашенком у заходах з нагоди річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

«Сьогодні проти України ведеться неоголошена війна. Ми українці зараз боремося за незалежність, за суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. За звільнення українського Донбасу і Криму. Ми знову поховали тисячі загиблих. Знову маємо сотні тисяч вимушених переселенців, чия біда є прямим наслідком агресії проти України.  Впевнений, що ми, разом, приборкаємо і цього демона», - підкреслив Петро Порошенко.

Глава Української держави наголосив: «Для нас надзвичайно важливо, і я в цьому впевнений, що українсько-білоруський кордон був, є і завжди буде кордоном дружби, кордоном добросусідства, кордоном нашого надійного партнерства. Наголошую, кордоном миру. І ніхто і ніколи Україну і Білорусь не посварить».

«Я отримав тверде підтвердження і запевнення від Президента Білорусі. Ніхто і ніколи не зможе втягнути Білорусь у війну проти України.  Цього не допустять миролюбний народ Білорусі та її досвідчений та високодостойний Президент Лукашенко Олександр Григорович», - зазначив Президент.

Петро Порошенко підкреслив, що Україна високо цінує дружбу і співпрацю з Білоруссю. «А лінія Київ-Мінськ – це вісь добра, дружби й миру», - додав він.

Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко зазначив, що українці знають про позицію білоруського народу. «Мир, мир і лише мир. Українці ніколи для білорусів не були чужими людьми», - наголосив він. Лідер Білорусі підкреслив: «Ми рідні люди. Ми можемо прийти до вас чи приїхати лише на тракторі – допомогти вам обробляти землю, якщо потрібно. Що ми і робимо – ви допомагаєте нам, наші селяни допомагають вам. Ми будемо працювати лише в ім’я миру. У нас немає іншої мети».

Олександр Лукашенко запевнив у готовності Білорусі робити все можливе для досягнення миру: «Українська земля для мене не чужа – тут зарите, між Києвом і Черніговом, коріння і моїх предків». «Ми будемо слідувати курсу дружби, взаємної співпраці. Ми завжди будемо жити як добрі сусіди – сусідів не обирають, вони від Господа. Тому будьте впевнені, що білоруси були і будуть завжди надійними друзями», - додав він. 

26.04.2017 | Члени Кабінету Міністрів вшанували пам'ять загиблих в аварії на Чорнобильській АЕС

 

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман та члени Кабінету Міністрів України вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів та жертв аварії на Чорнобильській АЕС і поклали квіти до меморіального кургану "Героям Чорнобиля" та пам’ятного знаку "Воїнам Чорнобиля" у Києві.

У пам'ятних заходах до 31-х роковин Чорнобильської катастрофи також взяли участь представники місцевої влади, духовенства, громадськості та учасники ліквідації аварії на ЧАЕС. Учасники церемонії вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. 

26.04.2017 | Районний конкурс патріотичної пісні, присвячений Дню героїв та 75-й річниці створення УПА

25 квітня 2017 року на Коломийщині розпочався районний конкурс патріотичної пісні, присвячений Дню Героїв та 75-й річниці створення УПА.

Метою фестивалю є відродження, широка популяризація і подальший розвиток кращих зразків української пісенної творчості, а саме стрілецьких та повстанських пісень, пісень присвячених подіям Революції Гідності та АТО, залучення обдарованої молоді та дітей до творчої діяльності. Цей мистецький захід покликаний сприяти формуванню почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого, вшанування мужності і героїзму всіх героїв України – від часів козаччини, січових стрільців, воїнів УПА, героїв Небесної сотні, воїнів АТО.

Перший конкурсний день відбувся в Будинку культури с. Лісний Хлібичиин де взяли участь мистецькі колективи та солісти закладів культури сіл, селищ Отинія, Струпків, Баб’янка, Молодилів, Скопівка, Богородичин, Жукотин, Коршів, Ліски, Казанів, Іванівці, Торговиця, Закрівці, Грабич, Лісний Хлібичин, Лісна Слобідка, Ворона.

Кращі колективи та учасники візьмуть участь в районних заходах до Дня героїв, 75-ї річниці створення УПА та інших державних та патріотичних заходах.

26,27,28 квітня кущові етапи відбудуться в Будинку культури с. П’ядики, клубі с. Верхній Вербіж, Будинку культури с. Княждвір, Будинку культури с. Матеївці.

 

 

25.04.2017 | Спільне засідання колегії районної державної адміністрації та президії районної ради

25 квітня в залі засідань Коломийської районної ради відбулось спільне засідання колегії районної державної адміністрації та президії районної ради.

Зі вступною промовою виступив голова районної державної адміністрації Любомир Глушков, підчас якої зробив наголос, що завдяки добрій співпраці з районною радою та сільськими, селищними радами вдалося забезпечити виконання планових завдань за напрямком соціально-економічного розвитку, будівництва та поточних ремонтів освітніх, культурних, медичних установ та розвитку інфраструктури.

На порядку денному заслухано питання «Про виконання бюджету району та районного бюджету за І квартал 2017 року», по якому доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Кравчук.

Після розгляду даного питання засідання колегії продовжилось виїздом членів колегії та президії районної ради для огляду приміщення Коломийської центральної районної лікарні. Екскурсією по приміщенню Любомир Олексійович розповів про вже закінчені ремонти урологічного відділення та проінформував, що лор-відділення на 99% готове. Також він поділився планами стосовно створення  в лівому блоці приймального відділення, де буде надаватися екстрена медична допомога, а також створення екстреного залу, що значно прискорить час доставки, огляду та надання допомоги важкохворим пацієнтам. 

Наприкінці огляду голова районної державної адміністрації Любомир Глушков та голова районної ради Роман Дячук закликали до співпраці депутатів районної, міської та обласної ради з метою вирішення проблемних питань в майбутньому.

 

 

 

 

25.04.2017 | Петро Порошенко та Олександр Лукашенко вшанують пам’ять загиблих у чорнобильській катастрофі

У середу, 26 квітня, Президент України Петро Порошенко зустрінеться з Президентом Республіки Білорусь Олександром Лукашенком.

Глави двох держав візьмуть участь у заходах у зв’язку з черговою річницею аварії на Чорнобильській атомній електростанції - спільно вшанують пам’ять загиблих у чорнобильській катастрофі та відвідають низку об’єктів на ЧАЕС.

Петро Порошенко та Олександр Лукашенко також проведуть переговори на території Білорусі.

25.04.2017 | Майже 30 тисяч громадян України взяли участь у Всеукраїнській акції "Майбутнє лісу у твоїх руках"

 

Підбито підсумки, ініційованої Державним агентство лісових ресурсів України, Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка розпочалася 21 березня, у Міжнародний день лісів. Протягом цієї акції громадяни разом з лісівниками долучилися до відновлення українських лісів.

Загалом в акції взяло участь майже 30 тисяч лісолюбів з усіх областей України, у тому числі заходи відбулися і у Донецькій та Луганській областях.

Школярі, студенти, представники засобів масової інформації та громадськості разом з лісівниками посадили майже 3 тисячі га лісу. Оскільки садіння лісу виховує культуру бережливого ставлення до природи, лісівниками також були організовані тисячі ознайомчо-пізнавальних заходів та заходів з благоустрою дитячих садочків, шкіл, алей, скверів та парків.

Нагадаємо, що загалом з початку року лісогосподарські підприємства, які входять до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України, висіяли і посадили лісу на площі 29,1 тис. га при плані 27,8 тис. гектарів.

Збережемо та відновимо наші українські ліси разом!

24.04.2017 | Глава Уряду ініціює створення Центрів надання послуг по типу "Прозорий офіс" по всій країні

 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює створення  Центрів надання адміністративних та соціальних послуг  по типу «Прозорий офіс» по всій країні. Про це він сказав в ході засідання Асоціації міст України, що проходить в Харкові.  

Напередодні засідання Глава Уряду ознайомився з роботою двох таких центрів, спроможних надавати понад 200  різних послуг - від реєстрації бізнесу й майна до видачі електронних пенсійних посвідчень у Харкові.

«Ми за кілька років передали на місця достатньо коштів і повноважень, аби дати людям можливості на отримання послуг.  Ми почали змінювати систему, минулого року затвердили пілотні проекті по 5 містам аби утворити центри адміністративних послуг, для того, щоб людина пришла в одне місце - до 20 хвилин в черзі і в прозорих умовах отримала послугу. Це наша ідеологія, будемо просувати її по всій країн. І головне, аби люди на місцях робили свою роботу - Уряд буде допомагати», - сказав Володимир Гройсман.


Актуальна інформація

«Енергетичний менеджмент: Досвід кращих»

 

«ЕКСПО-2017» у Казахстані!

 

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Фестиваль «Карпатський простір»

 

Офіс реформ
Захистимо Україну разом
Увага , конкурс !
Конкурс на заміщення вакантних посад , оголошений 26 квітня 2017 року
Увага , конкурс !

Конкурс на заміщення вакантних посад , оголошений 12 квітня 2017 року (управлінням праці та соціального захисту)

головний спеціаліст

спеціаліст

спеціаліст

Увага , конкурс !

Конкурс на заміщення вакантних посад , оголошений 30 березня 2017 року

оголошення про конкурс

відділ фінансово-господарського забезпечення (головний спеціаліст)

відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури (головний спеціаліст)

Увага , конкурс !

Конкурс на заміщення вакантної посади , оголошений 22 березня 2017 року (архівний відділ)

умови конкурсу

наказ про конкурс

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області