Коломийська районна державна адміністрація

22 Червень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Гостинно запрошує Писанкова Коломийщина !

 

Світлина від Галини Григорчук.

Безвізовий діалог Україна – ЄС   «Подорожуємо по безвізу : запитання - відповідь»Новини
22.06.2017 | Година пам’яті «Цей день у пам’яті народній»

 

 

 

 

Щороку 22 червня Україна відзначає сумну дату історії –День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Сьогодні о 10.00 год. відбулась Всеукраїнська хвилина скорботи та покладання квітів до пам’ятників, зокрема і на Коломийщині.

 

В рамках проведення заходів у центральній районній бібліотеці було проведено тематичну годину «Хай не згасає пам’ять серця». Марія Сазонова, яка в роки війни пройшла німецькі концтабори розповіла присутнім про тяжкі часи окупації та всі жахіття, що їй прийшлось пережити під час війни. Учасники заходу переглянули фільми «Історія Гідності – Друга світова» та «День, коли почалася війна».

 

Після проведення заходу в своїй промові голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков побажав мирного неба, завершення військового конфлікту на сході України, щасливого повернення солдатів, які захищають Україну до рідних домівок.

 

Священник УПЦ КП о.Василь Бойчук та всі присутні за християнським звичаєм згадали у молитві полеглих у Другій світовій війні.

22.06.2017 | Члени Кабінету Міністрів України вшанували пам'ять жертв війни в Україні

 

Члени Кабінету Міністрів України та Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у четвер вшанували пам'ять жертв Другої світової війни, поклавши квіти до могили Невідомого солдата у Парку Вічної Слави у Києві. Члени Уряду та присутні на церемонії представники київської міської влади також вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання, рота почесної варти пройшла урочистим маршем та пролунав Гімн України на честь полеглих.

 

Прем'єр-міністр поспілкувався із ветеранами, учасниками Другої світової війни, що також прийшли вшанувати пам'ять загиблих у війні.

22.06.2017 | Звернення Президента до Українського народу у зв’язку з Днем скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

 

Дорогі співвітчизники!

 

Сьогодні — сумні роковини початку найкривавішого для нашого народу періоду Другої світової війни. Після 22 червня 1941 року вона почала щодня забирати життя десятків тисяч українців.

 

Понад сорок місяців — 1225 днів і ночей — в Україні лилася кров. Горіли міста і села, знищувалися матеріальні, історичні та культурні цінності, плюндрувалися тисячолітні духовні надбання народу, які вціліли після двадцятирічного терору більшовицьких вандалів.

 

Неймовірно важко осмислити сухі цифри гіркої статистики наших непоправних втрат — мільйонів і мільйонів людських життів, кожен п’ятий з усього населення України, знекровленої колективізацією, Голодомором, комуністичними репресіями і депортаціями. Вічна та світла їм усім пам’ять.

 

Беззаперечним й визнаним міжнародним співтовариством є видатний внесок українців у спільну перемогу, справедливу справу визволення своєї землі та порятунку народів Європи від нацизму.

 

Низько вклоняюся перед людьми старшого покоління — солдатами усіх армій, що здолали нацистів, партизанами і підпільниками, учасниками українського визвольного руху, трудівниками тилу, дітьми війни та жертвами нацистських переслідувань — усіма, хто витримав нелюдську ношу війни.

 

Дякую нащадкам звитяжців — українським військовослужбовцям, які нині самовіддано боронять Україну та Європу від російської агресії.

 

У своїх помислах і вчинках будьмо гідними жертовності та подвигу наших захисників, щоб не допустити повторення подібної світової катастрофи.

 

Слава Україні!

22.06.2017 | На Івано-Франківщині 173 учасники АТО отримали робочі місця

news-image

 

Протягом січня-травня цього року у центрах зайнятості Івано-Франківщини працевлаштовані 173 учасники Антитерористичної операції, 164 з яких мали статус безробітних. Про це повідомив директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Григорій Горбаль.

 

«Загалом упродовж січня-травня поточного року соціальними послугами з метою пошуку роботи скористалися 1266 демобілізованих військовослужбовців, у тому числі 1247 безробітних. З них 1165 охоплено профорієнтаційними послугами, 56 – професійним навчанням, 130 – тимчасовою зайнятістю», – зазначив керівник обласного центру зайнятості

 

Станом на 1 червня за сприяння обласної служби зайнятості місце праці шукали 651 колишній боєць, у тому числі 643 зі статусом безробітного.

 

Обласна служба зайнятості закликає керівників підприємств, установ та організацій, а також приватних підприємців Івано-Франківщини знайти можливість забезпечення роботою жителів області, котрі зі зброєю в руках на сході країни боронили нашу землю від зазіхань ворога.

22.06.2017 | Звернення Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

 

Дорогі співвітчизники!

 

Друга світова війна прийшла 22 червня 1941 р. до усього українського народу, а перед тим 1 вересня 1939 р. вона увірвалася на терени Західної України. Театр бойових дій під час Другої світової війни зачепив усі українські етнічні території і тривав протягом 1939 - 1944 років.

Загальні втрати українських цивільних осіб під час нацистської окупації істориками, демографами та іншими дослідниками оцінюються від 7 до 8 млн. осіб. Понад 2,3 млн. осіб вивезено для примусової праці до Німеччини. Війна зруйнувала та пошкодила понад 700 великих міст і містечок, понад 28 тис. сіл, знищили близько 40 відсотків житлових будинків і 200 тис. інфраструктурних об’єктів. Загальні економічні втрати перевищили 40 відсотків. Після війни в Україні нараховувалося 125 тис. сиріт, з яких 21 тис. бездомні. Жодна країна не постраждала внаслідок тієї війни більше, ніж наша.

Тому українці знають ціну Другій світовій війні. Навряд чи знайдемо українську родину, яку не зачепила страшна бійня. Глибоким болем відбиваються ті втрати в душі нашого народу, на землі якого розгорнулися одні з найкривавіших подій в історії людства. У цей день ми схиляємо голови перед усіма жертвами Другої світової війни, глибоко сумуючи за загиблими і пам’ятаючи подвиг поколінь, на плечі яких лягла ця трагедія.

Сьогодні на Сході нашої країни також відбуваються бойові дії. Наші солдати гідно захищають Україну від російсько-терористичного вторгнення. Наш обов’язок – пам’ятати про подвиг наших сучасників, які боронять майбутнє наших дітей, надавати різнобічну підтримку всім захисникам, волонтерам, військовим медикам і громадянам, які терплять усі незгоди в зоні бойових дій. Адже сила українців завжди була в єдності, взаємодопомозі і вірі в щасливий завтрашній день. Тому нехай цей день нагадує нам також про тих, хто в цю мить захищає рідну країну. Пам’ять – це вдячність.

 

З повагою

 

Прем’єр-міністр України                                             Володимир ГРОЙСМАН

 

21.06.2017 | Напрямки розвитку реального сектору економіки та залучення інвестицій у регіоні обговорили в ОДА

 

Сьогодні відбулося засідання колегії департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації. У його роботі взяти участь заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк, члени колегії, керівники управлінь та відділів департаменту, керівники економічних служб райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських рад.

 

Директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Жанна Табанець наголосила на напрямках розвитку реального сектору економіки та залучення інвестицій у регіоні, необхідності закладення у місцеві бюджети коштів на співфінансування «теплих кредитів» і напрацювання заходів щодо погашення заборгованості за спожиті енергоносії та формування проектних ідей до Плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії  розвитку Івано-Франківської області на період до 2020 року.

 

Заступник директора-начальник управління економічного розвитку департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Володимир Попович доповів про підсумками виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку і бюджету області за 2016 рік та І квартал 2017 року, наголосив на необхідності надавати об’єднаним територіальним громадам теоретичну та практичну допомогу у  формуванні програм (планів) соціально-економічного розвитку та долучитись до формування паспорта економічної самодостатності потенційних  об’єднаних територіальних громад.

 

Із станом та перспективами розвитку промисловості області ознайомив учасників колегії заступник директора-начальник управління промислової та енергетичної політики департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Подошва.  Він навів приклади найбільш успішних промислових підприємств, окреслив основні проблеми, які існують в галузі, та шляхи їх подолання.

21.06.2017 | В Івано-Франківську відбулася VІІІ звітно-виборна конференція Ради профспілок області

 

У її роботі взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, голова Ради профспілок області Ігор Басюк, якого, до речі, знову переобрано на наступний термін.

 

Під час конференції було обговорено результати діяльності Ради профспілок області за останні п’ять років, окреслено перспективи подальшої роботи. Зазначалося, що впродовж тривалого часу профспілки Прикарпаття працювали в умовах загострення фінансово-економічної та політичної ситуації в державі. Задля відстоювання інтересів людей доводилося вести соціальні діалоги та колективні переговори із роботодавцями та органами влади. Як результат, впродовж останнього півріччя вдалося дещо зменшити рівень безробітності в області, відновити позитивну динаміку зростання реальної заробітної плати.

 

Варто зазначити, що задля реалізації функцій постійного представництва і захисту прав членів профспілок у відносинах з органами влади до складу галузевих департаментів і управлінь ОДА делеговані керівники обласних організацій профспілок. Значне представництво профспілок є у в складі громадських рад, координаційного комітету сприяння зайнятості населення, інших комітетів і комісій.

 

До речі, у 2015 році між Івано-Франківської ОДА та Радою профспілок області було укладений меморандум про взаємодію.

 

Незважаючи на військові дії на Сході країни, сьогодні влада докладає всіх зусиль, аби розвивати економіку, покращувати соціальний рівень життя громадян. Сьогодні, за словами Марії Савки, серед пріоритетних напрямків роботи обласної влади – соціальне благополуччя жителів Прикарпаття. А це - створення нових робочих місць, підняття рівня оплати праці, недопущення зростання чи виникнення заборгованості із виплати зарплатні, підтримка трудових колективів у вирішенні тих чи інших проблемних ситуацій. Спільно з органами виконавчої влади профспілкові організації сприяють покращенню рівня життя людей, їх соціальному захисту. Завжди дотримуються принципів соціального партнерства задля відстоювання прав та інтересів працівників, роботодавців і держави.

21.06.2017 | Глава Уряду: Передаємо проект пенсійної реформи до Парламенту, його ухвалення очікують 12 млн пенсіонерів

 

Кабінет Міністрів України готовий передати в Верховну Раду України остаточно узгоджений проект пенсійної реформи, ухвалення якої передбачає осучаснення пенсій для 9 млн пенсіонерів вже з 1 жовтня поточного року, скасування оподаткування пенсій для працюючих пенсіонерів, зменшення дефіциту бюджету Пенсійного фонду та введення автоматичного осучаснення пенсій.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду.

«Сьогодні направимо в Парламент проект законів по пенсійній реформі, - сказав Глава Уряду. - Наше завдання – розпочати процес виведення з бідності більшості пенсіонерів. Реформа, яку ми пропонуємо відповідає цим цілям. Вона дасть можливість підвищити пенсії 9 млн пенсіонерів. Ми повертаємо повагу до людини праці. Той, хто працював більше – отримуватиме більше».

Глава Уряду додав, що осучаснення пенсій враховуватиме збільшення втричі бази нарахувань, а з наступного року осучаснення стане автоматичним. Окрема увага – подоланню дефіциту Пенсійного фонду, який наразі становить понад 140 млрд грн і не дозволяє змінити існуючу ситуацію, коли 80% пенсіонерів живуть на мінімальну пенсію. «Ми забезпечимо бездефіцитність системи протягом 7-10 років. Пенсійний фонд буде працювати стабільно», - запевнив Володимир Гройсман.  

Він звернув увагу, що пропозиції Уряду – це спільний продукт, розроблений за участі експертного середовища і при підтримці Президента України та народних депутатів. «Національна Рада реформ підтримала наші пропозиції. Хочу подякувати Президенту України, колегам по Уряду, народним депутатам. Зараз переходимо до нового етапу – процесу прийняття пенсійної реформи в Парламенті. Переконаний, що спільно з Президентом та Парламентом незалежно від політичних поглядів об’єднаємо зусилля й ухвалимо рішення, яке очкують 12 млн пенсіонерів. Це спільна відповідальність, спільна реформа. Ми маємо все зробити для того, щоб виконати те, чого очікують наші громадяни», - сказав Прем’єр-міністр.

21.06.2017 | 16-ти прикарпатським студентам ВНЗ – учасникам антитерористичної операції – призначено стипендію голів обласної державної адміністрації та обласної ради

news-image

 

Відповідне розпорядження від 19.06.2017 року № 345/549-р підписано головою облдержадміністрації Олегом Гончаруком та головою обласної ради Олександром Сичем.

 

У документі зазначається, що стипендія призначається тим студентам, які були учасниками антитерористичної операції та навчаються за кошти фізичних осіб у вищих навчальних закладах державної та комунальної форм власності.

 

Щомісячно вони отримуватимуть виплату стипендії у розмірі 1000 грн. за рахунок коштів, передбачених на реалізацію інших освітніх програм (підпрограма 10 «Розвиток вищої освіти» - п. 10.3), починаючи з січня 2017 року.

 

Серед переліку вищих навчальних закладів, студенти яких отримуватимуть дану стипендію, - Бурштинський енергетичний коледж Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Івано-Франківський коледж фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту, ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», Івано-Франківський коледж Львівського національного аграрного університету.

21.06.2017 | Голова Казначейства здійснила робочу поїздку до Івано-Франківської області

20 червня 2017 року Голова Казначейства Тетяна Слюз здійснила робочу поїздку до Івано-Франківської області. Зокрема, вона відвідала територіальні підрозділи відомства у Калуші, Долинському та Рожнятівському  районах.

Тетяна Слюз спільно з начальником ГУ ДКСУ в Івано-Франківській області Вірою Смачило розпочала поїздку із проведення робочої зустрічі з колективом Калуського УДКСУ. Після чого в залі засідань міської ради відбулася нарада з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів.

Під час зустрічі з Калуським міським головою Ігорем Матвійчуком були обговорені питання щодо переходу всіх розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на дистанційне обслуговування, а також питання освітньої та медичної субвенції, електронної звітності. Актуальною виявилась тема щодо фінансування об’єднаних територіальних громад, а також  визначення «плюсів і мінусів» при переході на обслуговування в інші державні банки.

Під час перебування у Долинському районі Тетяна Слюз зустрілася з колективом управління Державної казначейської служби України у Долинському районі, а також провела нараду з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів Долинського району та м. Болехова.

З питаннями щодо доцільності переходу на обслуговування через систему СДО, повернення довгострокових позик, нову систему електронної звітності, стан виконання бюджетів до очільниці Казначейства  звернулись заступник голови Долинської РДА – Віктор Громиш, голова Долинської районної ради – Іван Данилів, голова м. Болехова – Богдан Мельник, керівники та головні бухгалтери бюджетних установ Долинського району та м. Болехова.

Перебуваючи у Рожнятівському  районі Тетяна Слюз обговорила нагальні питання з колективом територіального управління, а також провела робочі зустрічі в залі засідання РДА Рожнятівського району. З актуальними питаннями та за роз’ясненнями до Голови ДКСУ звернулись Голова Рожнятівської РДА Ірина Люклян, Голова Рожнятівської районної ради Василь Рибчак, сільські та селищні голови, керівниким фінансових органів, розпорядники та одержувачі бюджетних коштів.

Найбільше учасників зустрічі хвилювали питання наповнення єдиного казначейського рахунку, використання медичної субвенції, впровадження СДО, електронна звітність, фінансування об’єднаних територіальних громад.

Учасники наради мали чудову нагоду отримати вичерпні відповіді безпосередньо від Голови Казначейства та налагодити результативний діалог, важливий для територіальних громад та місцевих державних установ.


Актуальна інформація

«ЕКСПО-2017» у Казахстані!

 

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Захистимо Україну разом
Перелік тестових питань

Перелік тестових питань при проведенні конкурсів на заміщення вакантних посад

До уваги кандидатів на посади державної служби! Оновлено перелік тестових питань!

Увага, конкурс!
Процедура тестування претендентів на посаду керівника навчального закладу Коломийської районної ради
Життя і творчість Івана Франка
"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації
0800501554

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області