Коломийська районна державна адміністрація

21 листопад 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


 

Офіційний веб-сайт   Електронна пошта: 23806257@mail.gov.ua   Коломийська РДА на FaceBook

 

 

 

Безвізовий діалог Україна – ЄС   «Подорожуємо по безвізу : запитання - відповідь»

Відеороліки про безвізовий режим з ЄСНовини
21.11.2017 | Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Гідності та Свободи

          Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем Гідності та Свободи!

          У новітній історії українці двічі виходили на Майдан для захисту свого європейського вибору, гідності та свободи. Під час другого Майдану, чотири роки тому, розгорнулися події, які призвели до кардинальних змін в українському суспільстві. Всупереч і на противагу жорстокості та тотальному тиску правлячого режиму країна згуртувалася, а її громадяни вкотре довели, що шлях України – європейська цивілізація, і ми самі будемо вирішувати наше майбутнє.

          Сьогодні Україна з труднощами, але невпинно рухається шляхом реформування майже кожної суспільної та державної сфери. Співпраця України із західними партнерами, насамперед Європейським Союзом і НАТО, вийшла на якісно новий рівень. Угода про асоціацію з Європейським Союзом дає можливість поглиблювати торговельну, економічну, енергетичну інтеграцію з країнами – членами Європейського Союзу і водночас приводити національне законодавство у відповідність з європейським. Україна продовжує розширювати зону вільної торгівлі з іншими країнами Заходу, що збагачує національну економіку, активізує конкуренцію та заохочує вітчизняні підприємства відкривати нові ринки збуту. Співпраця з НАТО ще ніколи не була такою інтенсивною та плідною – в перспективі українська армія відповідатиме базовим стандартам Альянсу.

          Всупереч зовнішнім викликам – анексії Автономної Республіки Крим та бойовим діям на Донбасі, розв’язаним російсько-терористичними військовими формуваннями, – Україна, зазнавши ресурсних, економічних, промислових, інфраструктурних, а головне людських втрат, вистояла і переборола кризові явища. Ми робимо все можливе, щоб економічне зростання не втрачало динаміки. Стабілізовано фінансовий сектор. Підвищуються мінімальні пенсії та зарплати. Стартувала медична та освітня реформи. Модернізуються автошляхи. Пріоритетом залишається децентралізація, яка дає змогу акумулювати кошти і повноваження на місцях, створює можливості для розвитку регіональної економіки та соціальної сфери.

          День Гідності та Свободи – свято особливе, бо за ним стоять місяці безпрецедентної мужності, жертовності і відваги наших громадян – чоловіків і жінок, людей похилого віку і молоді, людей різних політичних переконань і культурних уподобань, різних мов і віросповідання, які всьому світу продемонстрували рішучу протидію свавіллю, беззаконню, безкарності. Водночас це – свято пам’яті про подвиг новітніх українських героїв, свято нашої єдності, нашої непохитної волі! Разом ми змінимо Україну, адже ніщо не зламає людей, у чиїх серцях є місце для високих ідеалів Гідності та Свободи.

          Слава Україні!                                                               Героям слава!

 

Прем’єр-міністр України                                             Володимир ГРОЙСМАН

21.11.2017 | Шановні краяни! Щиро вітаємо вас з Днем Гідності та Свободи!

          У цей знаменний і величний день з гордістю говоримо про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти.

          Події, що відбувалися з нашим суспільством на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та усіх громадян. У такий важливий час змін нашим святим обов’язком є відродження країни, утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, а також належна шана патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

          Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які воюють на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструє щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

          Сьогоднішній день – це незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави.

          Щиро дякуємо кожному з вас за те, що ви – патріоти, за те, що робите все можливе, аби світ побачив нову Україну такою, що формує нове обличчя демократичної Європи.

          Закликаємо вас до миру, порозуміння й згуртованості.

          У цей день хочемо побажати всім Вам віри та сили духу, патріотизму, спільної мети та успішних реалізацій всіх цілей, здійснення мрій!

Голова районної державної адміністрації                                                     Любомир Глушков

Голова районної ради                                                                                                Роман Дячук

20.11.2017 | Відбудуться районні урочистості з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи

 

 

20.11.2017 | У дні сторіччя УНР хочу закликати всі політичні сили до єдності заради України – Президент

          Президент Петро Порошенко переконаний, що політичні сили України мають бути єдиними заради доброго майбутнього нашої держави. Про це він заявив під час зустрічі з учасниками Революції Гідності та батьками Героя України Сергія Нігояна у Дніпрі.

          Звертаючись до присутніх, Глава держави наголосив, що сучасні українці мають пам’ятати події столітньої давнини, коли українці, підписавши Третій універсал Центральної Ради та тим самим проголосивши незалежність Української Народної Республіки, не змогли втримати влади.

          «Він проголошував (Третій Універсал - Ред.) Українську Народну Республіку в межах Київщини, Поділля, Волині, Чернігівщини, Полтавщини, Харківщини, Херсонщини, Таврії і, звичайно ж, Катеринославщини з її запорізьким козацьким корінням», - сказав Петро Порошенко, зазначивши, що хоч в Петербурзі в ті дні вже орудували та безчинствували бойовики, автори Універсалу вірили у можливість зв’язку з демократичною Росією.

          «І сам Універсал, і чітке окреслення кордонів УНР, і поступовий перехід влади до українських державних органів – Центральної Ради та Генерального Секретаріату – все це вело до неминучого декларування нашої з вами української незалежності. Саме тому це так важливо», - підкреслив Глава держави, наголосивши, що для сучасних українців «головне зараз пам’ятати чому наші предки тоді цю незалежність втратили, загубили».

          «Як казав учасник подій того часу В’ячеслав Липинський: «не завойовані ніколи чужою зброєю, а завжди українці лише власним внутрішнім розладом підпадали під зовнішній вплив». Тому в дні сторіччя УНР я хотів би ще раз наголосити і закликати всі політичні сили до єдності – єдності заради України», - акцентував Президент та зауважив, що останні чотири роки були дуже важкими для нашої держави.

          Він також звернув увагу на те, що попри 100 років, що минули, Росія так і не змогла змиритися з існуванням Української незалежної держави. «Інстинкти, рефлекси та фобії Москви залишаються за ці сто років абсолютно незмінними. І тепер вже очевидно, що і спецоперація Кремля зі зриву підписання Угоди про асоціацію з ЄС теж була частиною гібридної війни проти України», - констатував Петро Порошенко.

20.11.2017 | Відбулися творчі звіти в закладах культури району

 

 

          19 листопада у Будинку культури с. Джурків відбулися творчі виступи аматорів народної творчості, присвячені Дню Гідності та Свободи. Розпочався захід із звіту за проведену у цьому році роботу директора Будинку культури Наталії Гуцуляк та завідуючої бібліотеки Галини Мондрик.

          А потім на сцені розгорнулося справжнє мистецьке дійство, у якому взяли участь вокальний ансамбль дівчат, вокальний жіночий ансамбль, вокальний чоловічий ансамбль, фольклорний та драматичний колективи, солісти та читці.

          По завершенні заходу на сцену піднялися народний депутат України Юрій Тимошенко та уродженець села, меценат Мирослав Прусак, який дбає про зміцнення матеріально-технічної бази закладу культури. Обидва щиро привітали аматорів народної творчості та відзначили злагоджену роботу директора Будинку культури Наталії Гуцуляк, художнього керівника Степана Мондрика та завідуючої бібліотеки Галини Мондрик. А ще дали обіцянку і надалі підтримувати джурківчан.

          У селі Королівка теж виступили аматори народної творчості. Захід пройшов у формі години пам’яті «Ми в цій землі житами проросли, щоб голоду не знали люди»  (до Дня пам’яті жертв голодоморів та 70-ти річчя голодомору на Західній Україні). На звіті було висвітлено роботу всіх гуртків народної творчості, які функціонують при Народному домі. Захід супроводжувався мультимедійним показом, де були використані документальні зйомки тих жахливих подій. По завершенню відбулась поминальна панахида, яку відспівав настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці отець Олександр Селезінка.

          Провели захід присвячений Дню гідності та свободи і у клубі села Кобилець. В заході взяли участь вокальний мішаний вокальний ансамбль, читці, гостями звіту був  дитячий вокальний ансамбль Народного дому с. Назірна. Прозвітувала про роботу клубу за 2017 рік – завідуюча Біляєва Катерина. Приємно, що в такому невеликому мальовничому селі нашої Коломийщини люди щиро підримують культуру та традиції свого села за, що їм велика вдячність.

          З творчим звітом виступили і аматори клубу села Скопівка, в концертній програмі взяли участь вокальний ансамбль дівчат, читці  художнього слова.   Завітали  цього дня до клубу с. Скопівка  аматори Будинку культури с. Лісний Хлібичин, які прикрасили своїм виступом концертну програму.

20.11.2017 | Глава держави вніс до Парламенту законопроект «Про дипломатичну службу»

 

Президент Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради України як невідкладний проект закону «Про дипломатичну службу».

Законопроект розроблено з метою реформування дипломатичної служби, приведення її до сучасних європейських і світових стандартів, підвищення престижності дипслужби та залучення нового кадрового потенціалу, а також задля уніфікації із положеннями Закону України «Про державну службу».

Основним завданням проекту є встановлення нових правових та організаційних засад функціонування дипломатичної служби як державної служби особливого характеру, яка полягає в професійній діяльності посадових осіб дипломатичної служби, пов’язаній із реалізацією зовнішньої політики України, захистом її національних інтересів у сфері міжнародних відносин, а також прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном.

Законопроект визначає правовий статус таких осіб, особливості діяльності органів дипломатичної служби, порядок вступу на дипслужбу, її проходження та припинення, закріплює ротацію як обов'язкову умову проходження дипломатичної служби, а також унормовує питання оплати праці, соціальні гарантії працівників.

Прийняття цього проекту закону сприятиме комплексній модернізації дипслужби та забезпечить єдність підходів у правовому регулюванні особливостей дипломатичної служби як складової частини державної служби.

Прийняття цього документа стане вагомою подією у рамках відзначення сторіччя дипломатичної служби України.

20.11.2017 | На Коломийщині створять перший на Прикарпатті інклюзивно-ресурсний центр
20.11.2017 | У Богородичині відбулось освячення новозбудованого храму Архистратига Михаїла

 

 

          19 листопада у селі Богородичин відбулося освячення новозбудованого храму місцевої парафії на честь Архистратига Михаїла. Здійснив освячення правлячий архиєрей Коломийської єпархії владика Василій (Івасюк). Cеред запрошених був присутній голова районної ради Роман Дячук.

          Біля храму владику зустріла численна громада на чолі з парохом о. Віталієм Попадюком. За українським звичаєм архиєрею піднесли коровай, запросивши освятити храм та поблагословити його прихожан. Всередині та ззовні владика Василій окропив церкву свяченою водою. Відтак спільно з усіма вірянами молитовно подякував Богові за успішне завершення будівництва нової святині на теренах Коломийщини.

          Після Чину освячення розпочалась Архиєрейська Божественна Літургія. Його Преосвященству співслужили декан Отинійський о. Василь Мельничук та численне духовенство єпархії.

          Звертаючись до пастви зі словом проповіді владика сказав: “Віра людини стає причиною чуда. Сучасна людина надзвичайно вразлива до здійснення чуда, бо схильна більше говорити, що його нема і не може бути. На думку людей, чуда колись відбувались через незнання законів природи, а тепер у світі досягнень найновіших технологій їх майже немає. Ісус Христос виразно суперечить цьому і стверджує, що чудо є наслідком віри. Нинішня людина хоче вірити тоді, коли побачить чудо, однак віра має бути причиною чуда. В євангельському читанні сьогодні ми зустрічаємось власне з двома такими подіями – оздоровленням дочки Яіра та жінки, яка багато років нездужала на кровотечу. Ісус Христос – правдивий Володар життя і смерті. Він врятував від тяжкої недуги жінку та воскресив дитину в домі Яіра. Смерть отримує зовсім інший вимір, коли проходимо її з Христом. Вона стає переходом і новим етапом нашої біографії. Після нього починається знову прекрасне і багате життя без кінця. Тепер знаємо, що смерть не є безоднею, впавши в яку ламаємо собі шию. Смерть – це невідома темна дорога, в кінці якої знову бачимо світло - Христа. Просіть Христа благодаті пройти разом з ангелами хоронителями пройти через цей тунель. Ісус очікує приходу Своїх приятелів і проведе нас переможно через цей тунель смерті і виведе до світла Божої слави, щоби ми там були разом з Ним навіки. І тому храм є тим місцем, де Господь звільняє від гріха і воскресає кожну людину.”

          Відтак привітавши громаду з освяченням храму, владика підкреслив: “Сьогодні “Бог навідався до народу свого” (Лк.7,16) через освячення новозбудованого храму. Ісус хоче дати добрі порадити всім скривдженим і зневаженим, немічним і хворим дати чудесне оздоровлення, засумованих розрадити. Рівночасно продовжити будову храму у Ваших серцях. Не руйнуйте свого храму в душі через ворожіння, п’янство, розлучення, не гнівайтеся, не проклинайте, а навпаки всіх благословляйте! “Ви - храм Божий” (1Кор.3,16) і тому наповняйте цю рукотворну святиню своєю присутністю.” Після таких слів о.Віталій Попадюк склав щиру подяку архієрею за душпастирські відвідини.

          Далі своє Архиєрейське благословення владика уділив кожному через святкове мирування. По завершенню богослужінь на гостей чекало святкове частування та невеликий концерт за участю місцевих колективів.

20.11.2017 | Відбувся благодійний концерт на підтримку пораненого учасника бойових дій Олександра Чуфицького

          17 листопада у МПК "Народний дім" за сприяння міської та районної влади,  Центрів допомоги учасникам АТО пройшов благодійний концерт на підтримку пораненого бійця АТО Олександра Чуфицького.

          Учасник АТО, який влітку минулого року отримав вже третє поранення та пройшов чимало операцій потребує чергової операції

          Концерт відбувся за участю: учасників бойових дій міста Коломиї та Коломийського району, гурту "Рикошет" (м.Чернівці) та ВГО "Ніхто крім нас".

          Особливістю заходу стало те, що для гостей концерту співали самі учасники АТО. Багато з виконаних пісень були написані самими військовими після пережитого на війні.

          Збір коштів на операцію рахунок Чуфицького Олександра 5168 7420 1676 0476 (ПриватБанк), тел. для довідок 0989630790.

20.11.2017 | День працівників сільського господарства відзначили на Коломийщині


Актуальна інформація

IV Фестиваль духовної пісні "Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю" (Відео анонс)

ОГОЛОШЕННЯ

21 листопада 2017р. в приміщенні районної державної адміністрації відбудеться особистий виїзний прийом громадян першим заступником голови обласної державної адміністрації Савкою Марією Володимирівною.

Попередній запис за телефоном (03433) 4-74-28 або за адресою м.Коломия, вул. Верещинського,17, каб. №6.

Обережно , шахраї !

Останнім часом почастішали випадки звернень, нібито за дорученням керівництва облдержадміністрації, до керівників підприємств, організацій та установ різних рівнів і форм власності щодо надання фінансової допомоги на лікування дітям-сиротам учасників АТО чи під іншими приводами.

Мова йде про перерахування коштів на проживання, купівлі одягу та харчування переселенців зі Сходу України тощо.

Облдержадміністрація не ініціювала жодних таких акцій зі збору коштів і ніяких відповідних доручень з цього приводу не надавала.

При виявленні таких фактів необхідно негайно повідомляти правоохоронні органи.

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Захистимо Україну разом
Україна-НАТО
Перелік тестових питань
До уваги кандидатів на посади державної служби! Оновлено перелік тестових питань!
увага , конкурс !

Заміщення вакантних посад директорів шкіл

Увага, конкурс!
Процедура тестування претендентів на посаду керівника навчального закладу Коломийської районної ради

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області