Коломийська районна державна адміністрація

24 жовтень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Модернізація України - наш стратегічний вибір

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Гостинно запрошує Писанкова Коломийщина !

                        Новини
24.10.2016 | Пенсійники Коломийщини налагодили конструктивну співпрацю з переселенцями із тимчасово окупованих територій України

На цьому наголосила голова громадської організації об’єднання українців Донбасу і Криму Ольга Золотарьова під час зустрічі з начальником Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Галиною Григорчук.

Як відомо, в  окремих районах Донецької та Луганської областей, які тимчасово не контролюються українською владою, органи Пенсійного фонду не здійснюють свою діяльність. Тоді як за місцем фактичного проживання або перебування внутрішньо переміщених осіб на підконтрольних українській владі територіях пенсії призначаються та виплачуються.

Делегація громадської організації отримала чіткі роз’яснення з цього приводу. Під час зустрічі також ішлося про те, що для  ідентифікації внутрішньо переміщених осіб та забезпечення їх соціальними виплатами здійснюється модернізація пенсійного посвідчення, яке  водночас слугуватиме і банківською платіжною карткою, що буде міститиме всю інформацію про  свого власника.

Співпраця із управлінням Пенсійного фонду України на Коломийщині цілком конструктивна, – заявила голова об’єднання Ольга Золотарьова. – Жодних непорозумінь у питаннях пенсійного забезпечення громадян, внутрішньо переміщених із Донецької та Луганської областей, немає. Ми вдячні за розуміння наших проблем та всесторонню підтримку.

Коломийське об’єднане управління Пенсійного фонду України, в межах своїх повноважень, всіляко сприяє забезпеченню конституційних прав громадян України, проведенню просвітницьких заходів та активізовує роботу щодо підготовки та розповсюдження бюлетенів, листівок, пам’яток з роз’ясненням чинного законодавства про  права та обов’язки громадян України,  переміщених із тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. 

Наше управління із максимальною увагою ставиться до цієї категорії осіб,  – прокоментувала начальник Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Галина Григорчук. – Коли ми проводимо інформаційну кампанію, то висвітлюємо в усій повноті питання пенсійного забезпечення переселенців, надаємо різного роду консультації, роз’яснення та зустрічі. До речі, в нашому управлінні із жовтня минулого року працює переселенка зі Сходу Світлана Чемерис.

 

24.10.2016 | Оперативна нарада у голови районної державної адміністрації Любомира Глушкова

24 жовтня 2016 року голова районної державної адміністрації Любомир Глушков провів оперативну нараду з керівниками районних установ, підприємств, організацій, галузевих служб територіальних органів виконавчої влади, начальниками відділів і управлінь райдержадміністрації.

В нараді взяли участь голова районної ради Роман Дячук, перший заступник голови райдержадміністрації Нестор Печенюк.

На порядку денному розглянули питання про завершення ремонту доріг в районі, про виплату заборгованості із заробітної плати працівникам бюджетних установ району, поновлення інформації на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та інші.

Начальникам відділів, управлінь, керівникам районних установ, підприємств, організацій, галузевих служб надано відповідні доручення та встановлено терміни на їх виконання.

 

21.10.2016 | Бібліотечне краєзнавство – трансформація послуг та ресурсів

На базі Коломийської центральної районної бібліотеки відбувся обласний семінар для завідуючих відділами краєзнавства ЦРБ Івано-Франківської області «Бібліотечне краєзнавство – трансформація послуг та ресурсів».

Семінар відкрили голова Коломийської райдержадміністрації Любомир Глушков, голова районної ради Роман Дячук, які подарували районній бібліотеці комп’ютер. Привітали учасників семінару директор ОУНБ ім. І. Франка Людмила Бабій, начальник відділу культури Коломийської райдержадміністрації Людмила Федор.

Директор Коломийської районної бібліотеки Орина Бирчак ознайомила учасників семінару з структурою бібліотечної системи, напрямками роботи, здобутками.

 Провідними спеціалістами обласної бібліотеки надано консультації за темами «Бібліотечне краєзнавство в сучасному інформаційному та соціокультурному просторі Івано-Франківщини» (Г. Горбань), «Краєзнавчі інновації вітчизняних та зарубіжних бібліотек» (Х. Шовкопляс).

Завідуюча краєзнавчим відділом Коломийської районної бібліотеки Наталія Тарновецька розповіла про роботу краєзнавчого відділу: підготовленні до видання книги, буклети краєзнавчого змісту, масову, методичну роботу. Провела презентацію книжки «Автентичні страви Коломийщини», яку розпочали вітальними коломийками актив народного аматорського фольклорно-етнографічного колективу «Ключівські візерунки» НД с. В. Ключів. Разом з редактором видання, краєзнавцем, енциклопедистом Миколою Савчуком розповіли про роботу над книжкою, унікальність якої в тому, що матеріали до неї і страви для фото надано бібліотекарями Коломийського району.

Завідуючі краєзнавчих відділів Надвірнянської ЦРБ – Р. Грушецька, Рожнятівської ЦРБ – Н. Шишак, Городенеківської ЦРБ – М. Сорока ділилися досвідом та напрацюваннями.

Учасники семінару відвідали музей писанкового розпису, ознайомились з роботою бібліотеки-філії с. Матеївці.

 

 

21.10.2016 | Конкурс «Сила нескорених»

На світі існує невидима сила. Вона є водночас зброєю та лікарем. Вона здатна змінювати світ та зцілювати душі. Ця сила є словом. 20.10.2016 року,  у приміщенні  Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття конкурс «Сила нескорених» зібрав кращих читців зі шкіл Коломийського району, які  старанно та трепетно розповідали патріотичні вірші. А саме: Вінтонюк Іван з Лісного Хлібичина, Надійка Головчук з Торговиці, Олексин Яринка з Марківки, колектив «Каменярі», Замулинецький НВК, Надійка Луцяк, Юра Солоджук та Тетянка Лощонова з Черемхова, Прокопів Таня та Мандзюк Тереза з П’ядиків, Сметанюк Яна та Семаш Сніжана з Жукотина, Глушкевич Софійка з Грабича. Власні почуття талановиті діти передавали крізь світло своєї душі, щиро вболіваючи за долю України. Твори учасників схвилювали гостей та журі конкурсу до глибини душі.

Право визначити переможців надали заступнику голови райдержадміністрації Любові Михайлишин, директору музею Ярославі Ткачук, учасникам бойових дій Михайлові Кушніруку, Андрієві Рибаку та Володимиру Кобилецькому, спеціалісту відділу культури райдержадміністрації Миколі Кавацюку. Переможцями стали всі учасники конкурсу, тому що всі талановиті та щирі, старанні та розумні. В нагороду діти отримали грошові сертифікати, що надають право придбання канцелярських товарів. 

Подібні заходи виховують патріотизм, любов, відданість, чесність, силу духу. Патріотичні почуття повинні бути в кожного з нас, і ми маємо прагнути зробити щось важливе для своєї Батьківщини. Людина має відчувати, що потрібна своїй країні, тоді вона зможе посприяти її процвітанню.

 

 

20.10.2016 | Олег Гончарук: Будівництво заводу компанією «LEONI» є найбільшою інвестицією за всю історію області

Про це голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук повідомив під час урочистостей з нагоди закладення пам’ятної капсули у фундамент майбутнього заводу німецького концерну «LEONI».

У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк, керівники структурних підрозділів ОДА, Коломийського району та міста Коломиї, генеральний директор ТзОВ «LEONI» Штефан Шмідт, духовенство.

На переконання Олега Гончарука, будівництво першої черги другого в Україні заводу «LEONI»  з виготовлення електрокабельної продукції для автомобілів стало відправною точкою, яка яскраво ілюструє бажання до залучення інвестицій та економічного розвитку Прикарпаття.

«Сьогоднішня подія є важливою не тільки для Коломиї, а й для Прикарпаття загалом, оскільки будівництво заводу компанією «LEONI» є найбільшою інвестицією за всю історію області. Завдяки реалізації даного проекту для мешканців краю буде створено близько шестисот додаткових робочих місць. Також це значні надходження до місцевого бюджету, – зазначив під час виступу посадовець. – Важливо, що ми підтвердили той факт, що наша область – це не тільки культурно-туристичний край, а й регіон, де активно розвиваються промисловість та сільське господарство».

Також очільник області висловив слова вдячності німецьким інвесторам за довіру та підтримку, яку вони проявили під час вибору місця локації заводу, адже Коломийщина конкурувала з трьома містами Івано-Франківської області та двома містами Львівщини.

Як повідомив під час урочистостей Коломийський міський голова Ігор Слюзар, іноземна компанія інвестує в будівництво першої черги заводу близько 15 мільйонів євро, зокрема, на спорудження промислового об’єкта спрямують 6,6 млн. євро, а на його устаткування - 8 млн. євро.

Зазначалося, що будівництво заводу планують завершити до червня 2017 року. Загальна площа приміщення становитиме 6300 квадратних метрів. Мають намір звести ще дві черги, які можуть базуватися не тільки в Коломиї. Реалізація усіх трьох черг дасть можливість працевлаштувати близько восьми тисяч жителів краю.

Додамо, що перший в Україні завод компанії «LEONI» збудований у Стрию Львівської області у 2003 році. Звели завод у максимально короткий термін - 11 місяців. Станом на вересень 2016 року там працює понад сім тисяч працівників, а ключовими клієнтами заводу є такі автогіганти, як Опель, Порше, Фольксваген, Ауді та Ламборджіні.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

 

 

19.10.2016 | Коломийщина готується до виборів в об’єднаних територіальних громадах

19 жовтня 2016 року в залі засідань Коломийської районної ради під головуванням голови райдержадміністрації Любомира Глушкова та голови районної ради Романа Дячука відбулася нарада з сільськими, селищними головами. В нараді взяли участь депутати Коломийської районної ради, голова та секретар Коломийської районної виборчої комісії, керівники відділів райдержадміністрації та районної ради.

Спочатку присутні заслухали інформацію новопризначеного військового комісара Юрія Копадзе про стан справ та проблемні питання призову на строкову військову службу  та проведення набору на військову службу за контрактом.

Центральна Виборча Комісія призначила на 18 грудня 2016 року перші вибори депутатів сільських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських голів трьох громад Коломийського району: Матеївецької, Нижньовербізької, Пядицької, про що учасників наради проінформував начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Олег Галькович.

Було обговорено питання формування сільських територіальних та дільничних виборчих комісій, їх забезпечення приміщеннями, інвентарем, обладнанням згідно вимог,  подання відомостей періодичного поновлення бази даних Державного реєстру виборців з метою виготовлення попереднього, уточненого списків виборців та іменних запрошень виборцям.

 

 

 

 

18.10.2016 | У Коломиї новий військовий комісар

18 жовтня 2016 року в залі засідань Коломийської районної ради Івано-Франківський обласний військовий комісар Володимир Ярмощук, голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков та заступник Коломийського міського голови Володимир Бойцан  представили нового комісара Коломийського об’єднаного міського військового комісаріату, учасника АТО, підполковника Юрія Копадзе, призначеного на посаду наказом командувача сухопутних військ ЗСУ №579 від 15 жовтня 2016 року.

Голова райдержадміністрації Любомир Глушков звернувся з проханням до  керівників підприємств, установ, організацій міста та району, які були присутні на представленні, сприяти комісару у вирішенні проблемних питань, пов’язаних з  призовом на строкову військову службу та проведенні набору на військову службу за контрактом.

Заступник Коломийського міського голови Володимир Бойцан,  сам учасник АТО, побажав успіхів в роботі Юрію Копадзе на нелегкій, відповідальній посаді.

 

18.10.2016 | На зустрічі у голови ОДА обговорено хід робіт на об’єкті незавершеного будівництва Коломийської поліклініки

17 жовтня голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук провів робочі зустрічі із керівниками Галицького та Коломийського районів, заслухав керівників Галицької та Коломийської райдержадміністрацій щодо підсумків роботи за 9 місяців 2016 року, а також проблемних питань, які є у відповідних районах та потребують координації зусиль виконавчих органів влади на місцях задля їх вирішення.

Зокрема, перший заступник голови Галицької РДА Микола Попович та голова Коломийської РДА Любомир Глушков поінформували керівника облдержадміністрації щодо проходження опалювального сезону у закладах освіти, охорони здоров’я, соціальної сфери. Також, розповіли про роботу над формуванням проектів районних бюджетів на 2017 рік, розроблені заходи з легалізації заробітних плат у відповідних районах.

Як у Галицькому, так і в Коломийському районах, «проблем з опалюванням шкіл, дитячих садків, лікарень немає, все відбувається у звичному робочому режимі» - констатували керівники відповідних районів.

Окремо було приділено увагу питанню незабезпеченості коштами на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ районів.

Голова Коломийської райдержадміністрації Любомир Глушков, окрім усіх інших питань, доповів також про проведену роботу з надання шефської допомоги 10-й гірсько-штурмовій бригаді, яка дислокується у місті Коломия, будівництво Коломийської поліклініки.

«До 25 грудня цього року є усі передумови завершити будівельно-монтажні роботи на об’єкті незавершеного будівництва Коломийської поліклініки, де з різних джерел акумульовано близько 14 млн  грн», - зазначив голова Коломийської райдержадміністрації Любомир Глушков.

Після заслуховування доповіді Любомира Глушкова про стан справ на зазначеному довгобуді, Олег Гончарук доручив забезпечити щотижневий моніторинг за дотриманням графіку робіт на об’єкті незавершеного будівництва Коломийської поліклініки та наголосив на раціональному і цільовому використанні коштів.

Окрім цього, проаналізовано також хід виконання робіт на інших об’єктах соціальної сфери Коломийщини, де передбачено фінансування з державного, обласного, районного бюджетів.

 

18.10.2016 | Оперативна нарада у голови районної державної адміністрації Любомира Глушкова

17 жовтня 2016 року голова районної державної адміністрації Любомир Глушков провів оперативну нараду з керівниками районних установ, підприємств, організацій, галузевих служб територіальних органів виконавчої влади, начальниками відділів і управлінь райдержадміністрації.

В нараді взяли участь голова районної ради Роман Дячук, заступник голови райдержадміністрації Любов Михайлишин, керівник апарату райдержадміністрації Михайло Беркещук.

На порядку денному розглянули питання опалення об’єктів бюджетної сфери, про стан будівельних робіт на спорудженні поліклініки в місті Коломия, про стан роботи з контрольними документами.

Начальникам відділів, управлінь, керівникам районних установ, підприємств, організацій, галузевих служб надано відповідні доручення та встановлено терміни на їх виконання.

 

17.10.2016 | У Коломиї відбувся ІІІ фестиваль духовної пісні «Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю»

16 жовтня у МПК «Народний дім» відбувся фестиваль духовної пісні «Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю». Організатори пісенного дійства: Коломийсько-Чернівецька єпархія УГКЦ та громадське об’єднання «Зарваницька ініціатива». Відділ культури Коломийської районної державної адміністрації, Коломийська районна рада сприяли у проведенні фестивалю.

Фестиваль став уже традиційним і кожного разу збирає велику кількість учасників і глядачів - цінителів духовної пісні.

Цього року у фестивальному пісенному марафоні взяло участь 28 колективів. Серед них були представлені колективи і з поза меж Коломийщини.

Глядацьку аудиторію потішив калейдоскоп різноманітних жанрів духовних піснеспівів, багатобарвя та колорит  мелодики, глибина духовних мотивів та велика кількість вокально талановитих виконавців.

Як годиться, відкриттю фестивалю передувало архіпастирське слово Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Василія (Івасюка). Звертаючись до всіх присутніх, Преосвященний владика нагадав, що цього року, фестиваль проходить у рамках Року Милосердя, проголошеного папою Римським Франциском. Також, владика розповів про важливість милосердя – як плоду любові у житті християнина та побажав усім присутнім насолодитися дійством.

Зі сцени виступали: голова райдержадміністрації Любомир Глушков, який є головою громадської організації «Зарваницька ініціатива» - співорганізатор фестивалю, голова районної ради Роман Дячук, народний депутат України Юрій Тимошенко та начальник відділу культури Коломийської міської ради Уляна Мандрусяк.

На кожен колектив чекали приємні подарунки.

Особливо, в цей фестивальний день, не забули відзначити та нагородити подарунками нашу талановиту краянку і поетесу  Надію Кметюк. Людину з нелегкою долею, але  великим серцем, талантом  і доброю душею християнки, поезія якої просякнута глибокою духовністю та любов’ю до України.

Цього року, на офіційному сайті Коломийсько-Чернівецької єпархії всі бажаючі мають можливість переглянути відеозаписи окремих фестивальних номерів.

На завершення фестивалю владика Василій запросив всіх присутніх на наступний IV фестиваль духовної пісні “Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю” в м. Коломия.

 

 

 

 


Актуальна інформація

Нові умови служби за контрактом з червня 2016 року

 

Перелік тестових питань
Перелік тестових питань при проведенні конкурсів на заміщення вакантних посад
Увага, конкурс!

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури РДА.

Документи приймаються з 17 по 31 жовтня 2016 року.

Умови проведення конкурсу

Увага, конкурс!
Процедура тестування претендентів на посаду керівника навчального закладу Коломийської районної ради
УВАГА, КОНКУРС!

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Пилипівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»

Наказ про конкурс

Оголошення про конкурс

УВАГА, КОНКУРС!
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Великокам'янського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
Увага конкурс!

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Виноградського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Наказ про конкурс

Оголошення про конкурс

Увага!

ТОВ «Техніка та технології» проводить на рівні країни 4 конкурси для дітей:

«Намалюй свою мрію»,

«Реалізуй намальовану мрію»,

«Посади дерево добра»,

«Я винахідник»

Детальніше про нас, акції , конкурси, товари і послуги  Ви зможете дізнатися на сайті www.t-i-t.com.ua

Служба за контрактом

До уваги численних військовослужбовців шостої черги часткової мобілізації, які розглядають можливість продовження військової служби за контрактом!

ПРЕС-СЛУЖБА ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ "ЗАХІД"

В зоні відповідальності ОК «Захід» проводиться оповіщення військових-резервістів 

Довідковий матеріал щодо залучення резервістів Збройних Сил України на навчальні збори

Система привілеїв та пільг для резервістів

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

Погода в Коломиї

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області