Коломийська районна державна адміністрація

11 грудень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Модернізація України - наш стратегічний вибір

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Гостинно запрошує Писанкова Коломийщина !

                        Новини
9.12.2016 | Семінар – навчання з питань протидії корупції

9 грудня 2016 року в залі засідань районної ради фахівцями Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій було проведено виїзний тематичний короткотерміновий семінар – навчання «Практичні аспекти застосування антикорупційного законодавства».

Викладачі семінару: Бойчук Любомир Васильович – заступник директора Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, Табачук Ігор Антонович – головний спеціаліст з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції в області, Фіняк Ігор Ярославович – начальник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату обласної державної адміністрації.

В семінарі взяли участь керівники і спеціалісти апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації. Вони прослухали лекцію про порядок виготовлення електронних ключів, подачі декларації за 2016 рік в електронному вигляді через сайт Національного агентства з питань запобігання корупції, зміни та новації в законодавстві з питань запобігання та протидії корупції.

Після закінчення семінару учасники семінару отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

 

 

9.12.2016 | Нарада щодо сприяння Центру допомоги учасникам антитерористичної операції

8 грудня 2016 року заступник голови районної державної адміністрації Любов Михайлишин провела нараду з представниками структурних підрозділів райдержадміністрації  та державних установ району, відповідальними за сприяння Центру допомоги учасникам антитерористичної операції у здійсненні його функцій.

          На нараді обговорили питання працевлаштування, соціального забезпечення, оздоровлення, реабілітації, виділення земельних ділянок, стан надання медичної допомоги учасників АТО за 11 місяців та планування взаємодії у 2017 році.

 

 

9.12.2016 | Центр надання адміністративних послуг відкрили у Печеніжинській ОТГ (відео)

Центр надання адміністративних послуг відкрили у Печеніжинській об’єднаній територіальній громаді. Тепер мешканці всіх сіл ОТГ, а таких близько 19 тисяч, зможуть на місці отримати понад 40 адміністративних послуг: від оформлення права власності на землю - до реєстрації місця проживання. У Печеніжинській селищній раді прогнозують: список послуг поповниться вже незабаром.

 

8.12.2016 | Відкриття ЦНАПу в Печеніжинській селищній раді ОТГ

З формуванням в Україні об’єднаних територіальних громад та децентралізації владних повноважень, зокрема у сфері надання адміністративних послуг, виникає потреба у розбудові мережі центрів надання адмінпослуг. Саме створення такого центру на рівні Печеніжинської об’єднаної територіальної громади максимально наближує адмінпослуги до громадян і в них не буде потреби їхати до району чи області для отримання таких послуг.

Завдяки відкриттю нового ЦНАПУ мешканці 8-х сіл та селища об’єднаної громади, а це близько 19 тисяч жителів, зможуть швидко отримувати адміністративні послуги в новому сучасному приміщенні. Спочатку це 41 послуга, а з часом їх перелік має зростати.

Відкриття ЦНАПу стало загальнообласним святом. На відкриття завітало багато шанованих гостей, зокрема: заступник голови Івано-Франківської ОДА, керівник апарату Крецул Валерій В’ячеславович, керівник Офісу реформ в Івано – Франківській області Панасюк Руслан Володимирович, заступник директора департаменту фінансів Качур Ганна Мирославівна, виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення асоціації міст України Стефанчук Юрій Дмитрович, заступник начальника управління організаційної роботи Івано-Франківської ОДА Торконяк Ірина Василівна, начальник відділу регуляторної політики департаменту економічного розвитку Бойкович Леся Ігорівна, депутат Івано-Франківської обласної ради Лащук Дмиро Васильович, голова Коломийської районної ради Дячук Роман Васильович, голова Коломийської районної державної адміністрації Глушков Любомир Олексійович, начальник Коломийського відділу поліції Білейчук Остап Романович, директор ДП «Коломийський лісгосп» Синітович Василь Володимирович, настоятель храму УГЦ св.Михаїла о.Назарій Лесюк, настоятель храму УПЦ КП о.Михайло Коржинський та о.Микола Глушак, старости сіл та депутатський корпус Печеніжинської об’єднаної територіальної громади, жителі громади.

«Відкриття ЦНАПу у відремонтованому і належно оснащеному приміщенні є здобутком Печеніжинської ОТГ, яка докладає максимум зусиль задля наближення адміністративних послуг до людей», - підкреслив у своєму виступі заступник голови, керівник апарату обласної державної адміністрації Валерій В’ячеславович Крецул.

На думку керівника Івано-Франківського обласного Офісу реформ Руслана Володимировича Панасюка «З відкриттям ЦНАПу Печеніжинська ОТТ стала на крок ближче до європейських стандартів і може слугувати прикладом не тільки для громад Прикарпаття, а й усієї України щодо якісної організації надання послуг».

 

 

8.12.2016 | Навчання членів дільничних виборчих комісій

Вчора, 07 грудня 2016 року в залі засідань Коломийської РДА відбувся тренінг для членів ДВК, які працюють на перших виборах 18 грудня 2016 року об'єднаних територіальних громад - Матеївецької, Нижньовербізької та П'ядицької Коломийського району та Космацької ОТГ Косівського району Івано-Франківської області.

Навчання для членів ДВК проводиться в рамках співпраці ЦВК та Міжнародної фундації виборчих систем (IFES). Тренінг провели сертифіковані тренери з виборчого законодавства Центру управління навчанням суб’єктів виборчого процесу при ЦВК - Дитко Тарас і Ткач Ігор.

Центр управління навчанням учасників виборчих процесів при ЦВК та Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) за участю Центральної виборчої комісії та ОБСЄ розробили декілька різновидів матеріалів для членів ДВК, які носять навчально-методичний характер – це посібники для членів ДВК, пам’ятки, навчальний фільм. Члени ДВК після тренінгу отримали відповідні матеріали.

Окрім того, члени виборчих комісій познайомилися із можливостями навчального сайту «ВИБОРКОМ» www.vyborkom.org , який є системою онлайн-навчання виборчих комісій – можливості працювати з бібліотекою нормативно-правових актів, зразками заповнення документації, можливості тестування й перевірки своїх знань, можливості задати складні та нестандартні запитання експертам, а також користуватися програмою перевірки правильності заповнення протоколів про підрахунок голосів.

 

 

7.12.2016 | Засідання громадської ради

7 грудня 2016 року в кімнаті депутата районної ради відбулося чергове засідання громадської ради при районній державній адміністрації за участю керівника апарату райдержадміністрації Михайла Беркещука.

На засіданні були присутні голова громадської ради Михайло Андрусяк та члени громадської ради: Роман Кутейніков, Василь Глаголюк, Іван Грималюк, Богдан Мельничук, Віктор Познік.

На порядку денному розглянули ряд питань суспільного характеру, а саме :

1. «Про соціально – економічній розвиток району за 9 місяців 2016 року», інформувала Ольга Гранда – начальник управління економіки райдержадміністрації.

В ході обговорення даного питання Богдан Мельничук та Василь Глаголюк запропонували опрацювати питання розміщення сміттєпереробного заводу на території Коломийського району.

Ольга Гранда запропонувала членам громадської ради протягом грудня 2016 року - січня 2017 року вносити свої пропозиції до проекту програми соціально-економічного розвитку на 2017 року.

2. «Як вберегтись та не захворіти на туберкульоз», інформував Богдан Джалапин – головний лікар комунального закладу Коломийської районної ради «Коломийський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». За результатами обговорення Василь Глаголюк запропонував включити до переліку обладнання необхідного для нової поліклініки в м.Коломия пересувний флюорограф.

3. «Принципи формування тарифів на житлово-комунальні послуги, опалення, природний газ, електроенергію, водопостачання, урядові заходи із спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, підтримки енергозбереження», інформував Олександр Панченко – начальник відділу соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури управління економіки райдержадміністрації та Любов Стефанюк – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. За підсумками обговорення вирішили взяти до уваги пропозицію Богдана Мельничука опрацювати питання щодо економічного обґрунтування тарифів на централізоване водопостачання в населених пунктах району, а управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації дати роз’яснення в ЗМІ щодо механізму нарахування та порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

Далі Михайло Андрусяк озвучив ініціативу директора Коломийського педагогічного коледжу Валерія Ковтуна про можливість організації комітету для збору коштів на добудову Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського та запропонував підтримати ініціативу Валерія Ковтуна і порекомендував голові райдержадміністрації делегувати представника відділу культури райдержадміністрації до комітету по збору коштів на добудову. А Василь Глаголюк запропонував розглянути питання добудови Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й.Кобринського на спільній сесії міської та районної ради.

В різному Віктор Познік доповів про міськрайонні заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які відбудуться 14 грудня 2016 року та запросив присутніх взяти активну участь, а Василь Глаголюк звернувся з проханням передбачити в районному бюджеті кошти на передплату періодичних видань для неприбуткових громадських організацій району.

 

7.12.2016 | День Збройних сил України відзначили у Коломиї (відео)

6 грудня - День Збройних сил України. Ще кілька років тому це свято особливим не вважалось. Навпаки, впродовж багатьох років відбувались масові скорочення кадрових військовослужбовців. Проте агресія Росії, анексія Криму, окупація частини Донбасу змінили ситуацію в армії та й саме відношення українців до військових, яким вдається відстоювати незалежність Батьківщини. Особливо урочисто вітали захисників у Коломиї. Адже у нас дислокується 10 ОГШБ. Військових на урочистості запросили до ПК «Народний дім». Нагородили грамотами та відзнаками. А двоє учасників АТО отримали сертифікати на двокімнатні квартири.

 

7.12.2016 | Під час колегії Коломийської РДА обговорювали проект бюджету на 2017 рік (відео)

Бюджет на 2017 рік буде складним, але багато чого залежатиме від роботи бюджетоутворюючих організацій, - повідомив голова районної адміністрації Любомир Глушков на колегії, під час обговорення проекту бюджету. Позитивом є те, що у районній скарбниці збережено всі соціальні виплати окремим категоріям населення. А ще одними з основних питань при формуванні казни залишалися виплата заробітної плати працівникам бюджетних установ і виплати допомог та пільг малозабезпеченим верствам населення. Проте, вже в березні-квітні скарбниця району буде формуватися по-новому, у зв’язку з утворенням ще трьох об’єднаних територіальних громад.

 

 

7.12.2016 | В облдержадміністрації обговорили питання соціально-економічного розвитку області

За дорученням голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука, в період з 6 по 8 грудня, перший заступник голови ОДА Марія Савка заслуховуватиме керівників районів та ОТГ області щодо виконання плану соціально-економічного розвитку, обласного бюджету, стану освоєння коштів державного фонду регіонального розвитку, субвенції з державного бюджету на здійснення заходів соціально-економічного розвитку та підготовки проекту бюджету 2017 року.

6 грудня Марія Савка разом з заступниками голови ОДА Ярославом Паранюком та Ігорем Пасічняком, а також керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації заслухала представників Коломийського, Верховинського, Тлумацького, Городенківського, Богородчанського та Калуського районів. За підсумками наради дано відповідні доручення щодо покращення роботи безпосередньо на місцях.

Впродовж наступних двох днів керівники інших восьми районів, а також Верхнянської, Печеніжинської та Старобогородчанської ОТГ звітуватимуть про стан справ у кожному з регіонів зокрема.

 

 

7.12.2016 | 7 грудня - День місцевого самоврядування

 

Шановні працівники органів місцевого самоврядування,

депутати районної, міської, селищних та сільських рад!

 

Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування!

 

Працівники місцевого самоврядування та депутати району завжди відрізнялися високим професіоналізмом, цілеспрямованістю та відповідальністю.

Депутатський корпус району досить успішно вирішує важливі соціально-економічні та громадсько-політичні питання.

З приводу свята прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад, Коломийського району, в ім’я розквіту України. Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму.

Хай ніколи вас не покидає віра, надія, любов. Нехай ваша професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку нашої держави!

 

Голова районної державної адміністрації                       Любомир Глушков


Актуальна інформація

Нові умови служби за контрактом з червня 2016 року

 

Офіс реформ
Увага , конкурс!

Конкурс на заміщення вакантних посад,

оголошений 7 грудня 2016 року

(управління економіки)

головний спеціаліст

провідний спеціаліст

Увага , конкурс !

Конкурс на заміщення вакантної посади,

оголошений 16 листопада 2016 року

(мобілізаційна робота)

Детальніше...

Перелік тестових питань
Перелік тестових питань при проведенні конкурсів на заміщення вакантних посад
Увага, конкурс!
Процедура тестування претендентів на посаду керівника навчального закладу Коломийської районної ради
УВАГА, КОНКУРС!

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Пилипівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»

Наказ про конкурс

Оголошення про конкурс

УВАГА, КОНКУРС!
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Великокам'янського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
Увага конкурс!

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Виноградського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Наказ про конкурс

Оголошення про конкурс

Життя і творчість Івана Франка

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

Погода в Коломиї

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області