Коломийська районна державна адміністрація

25 Серпень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Модернізація України - наш стратегічний вибір

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Гостинно запрошує Писанкова Коломийщина !

                        Новини
25.08.2016 | Відкриття урологічного відділення Коломийської центральної районної лікарні після ремонтних робіт.

В 25- ту річницю Дня  Незалежності України  відбулося відкриття урологічного відділення Коломийської центральної лікарні після ремонтних робіт.

Кошти на оновлення відділення у розмірі 800 тисяч гривень виділили з бюджетів Коломийської районної ради , міської ради, Коломийської райдержадміністрації та благодійники.

З метою надання спеціалізованої висококваліфікованої медичної допомоги населенню поточний ремонт проведений в таких приміщеннях: операційна, передопераційна, перев’язочна — 2-а кабінети, коридор операційного блоку, кабінет сестри господині (в т.ч. кладова), палати №№1,2,3,4,5, ординаторська, палати №№6,7,8, кабінет старшої медичної сестри, комп’ютерна, санвузли (в т.ч. кімната гігієни), маніпуляційна, сестринська, оглядова, коридор, кабінет завідувача відділом, вестибюль ІІІ-го поверху, вестибюль ІІ-го поверху.

Відкриття відділення розпочалось з молитви і благословення владик Василія (Івасюка) УГКЦ та Юліана (Гатали) УПЦ.

Навідкритті були присутні заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк, голова районної ради Роман Дячук, голова райдержадміністрації Любомир Глушков, мер Коломиї Ігор Слюзар.

Голови подякували благодійникам нагородивши їх почесними подяками.

 

 

24.08.2016 | Коломия святкує День Незалежності України
24.08.2016 | На Коломийщині відзначили 25-ту річницю Незалежності України

Святкування 25 - ої річниці Незалежності України розпочалося з молитви. У храмах міста Коломиї відбувалися святкові Літургії, на яких складали подяку Богу за можливість святкування такого ювілею.

Міськрайонні урочистості розпочались біля міської Ратуші, де відбулось звернення «Матері України» до мешканців Коломийщини.

Наступним у святковій програмі був перегляд військового параду в столиці України, а також прослуховування звернення Президента України Петра Порошенка. 
      Після завершення промовипрезидента, в супроводі оркестру духових інструментів колона з представниками влади району та міста, духовенства, громадських, політичних організацій пройшли урочистою ходою від міської ратуші до міського парку імені Кирила Трильовського.

З благословення владик Василія (Івасюка) УГКЦ та Юліана (Гатали) розпочалась урочиста частина святкування.  “Незалежність – фундамент праведності, який можна побудувати лише за умови відповідальності. Залежність – це рабство і уникнення відповідальності. Просте запитання ставимо перед собою: “Як бути незалежними?”. Бути незалежними, це значить прийняти на себе відповідальність за себе і близьких, за оточуючих, за природу і навколишнє середовище, за країну у трьох сферах, а саме: духовній, фаховій і громадянській.

Апостол Павло каже, що ми залежні від того кому упокоримося. Покора гріхові у нас успадкована від Адама, а покора праведності – добровільна і це є прояв незалежності”, - наголосив Кир Василій.

З вітальним словом виступили: голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков, голова Коломийської районної ради Роман Дячук, Коломийський міський голова Ігор Слюзар.

Саме в цій частині голова райдержадміністрії Любомир Глушков, голова районної ради Роман Дячук та міський голова Ігор Слюзар вручали нагороди всім, хто спричинився до збереження Незалежності, розбудови країни та виховання патріотичного молодого покоління.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт.

23.08.2016 | 24 серпня - День Незалежності України

Шановні мешканці Коломийщини!

 

 

 

 

Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди великого державного свята - Дня Державного Прапора і Незалежності України!

24 серпня – важливий для кожного українця день. 25 років тому Верховна Рада України прийняла історичний документ, виняткового значення для долі українського народу - Акт проголошення Незалежності! На карті світу постала нова самостійна держава – Україна!

Нині переживаємо складні часи агресії та посягань на незалежність та цілісність нашої держави. Але завжди в такі часи найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі , своєї держави, своїх співвітчизників. Наша сильна і мужня, духовно багата нація може вистояти і у цих випробовуваннях – ми переможемо! Дух патріотизму об’єднав  людей різних національностей . Скрізь – жовто-блакитні прапори. Бути українцем – почесно. Тож докладаймо спільних зусиль для завершення великої місії – зберегти, розбудувати та уславити нашу Велику Єдину Україну. Нехай Господь дарує кожному та усій державі силу і наснагу, добро, перемоги і  здобутки. Щоб щасливими, духовно  та матеріально багатими зростали наші діти, онуки та правнуки.

Слава Україні ! Героям Слава!

 

 

   Голова районної державної адміністрації                              Любомир Глушков

   Голова районної ради                                                                 Роман Дячук

23.08.2016 | На Коломийщині урочисто відзначили День Державного Прапора України

23 серпня 2016 року відбулось районне святкування Дня Державного Прапора України у селі Шепарівці біля пам’ятника Тараса Шевченка. Державний прапор, як символ країни, є втіленням національної єдності, честі  та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під його знаменом ми йшли до проголошення самостійної Української держави, під ним ми йдемо сьогодні до цілісної, єдиної, незалежної і суверенної  України, до перемоги.

В урочистостях  взяли участь представники влади міста та району, духовенство, громадські організації,учасники АТО, сім’ї загиблих учасників АТО та Героїв Небесної сотні, учні Шепарівцівської школи та жителі села Шепарівці.

Благословили свято отець – декан Печеніжинський Юрій Максим ‘юк, настоятель храму Зачаття Пресвятою Анною Богородиці УАПЦ отець

Михайло Гундяк, настоятель храму Пресвятої Трійці УГКЦ отець Олександр Федоришин, парох Нижнього Вербіжа отець Михайло Дзюба.

З вітальним словом виступили голова райдержадміністрації Любомир Глушков та голова районної ради Роман Дячук, Шепарівцівський сільський голова Ірина Муцак, командир відокремленого підрозділу Громадської організації «Золоті леви Чорної сотні» Іван Григорів.

Право підняти Державний Прапор України надали : доньці Героя України, Героя Небесної сотні Ігоря Ткачука - Іванці Ткачук, учасникам АТО: командиру відокремленого підрозділу Громадської організації «Золоті леви Чорної сотні» Івану Григоріву, голові громадської організації «Спілка учасників АТО Коломиї та Коломийського району» Володимиру Кобилецькому, депутату Коломийської районної ради Ігорю Лазаренку.

Продовжувалось святкування виступами Муніципального оркестру духовних інструментів «Сурми Покуття» відділу культури районної державної адміністрації, під керівництвом Богдана Бокотька, народного аматорського хорового колективу «Кобза» БК с. Раківчик з піснею «Боже Великий, Єдиний».

 

 

23.08.2016 | Святкування Дня Державного Прапора України

Сьогодні 23 серпня 2016 року з нагоди святкування Дня Державного Прапора України та у 15-у річницю з дня побудови та освячення каплиці  на честь Незалежності України на території Коломийської державної районної адміністрації та Коломийської районної ради священнослужителі УГКЦ : декан міста Коломиї отець Роман Кіцелюк, настоятель храму Святого Апостола Андрея у місті Коломиї отець Микола Остафійчук, диякон Кафедрального Собору Преображення Господнього міста Коломиї Роман Малярчук та УПЦ КП: декан міста Коломиї отець Василь Мізюк та священнослужитель церкви святого апостола та євангеліста Іоана Богослова отець Анатолій Момот відслужили акафіст до Матері Божої.

Для спільної молитви біля каплиці зібралися працівники всіх структурних підрозділів районної державної адміністрації та працівники районної ради. Кожен з присутніх звернувся у своїх молитвах до Матері Божої з молитовним благанням про настання довгоочікуваного миру в Україні та процвітання нашої держави.

Після молитовної відправи до присутніх звернувся отець Василь Мізюк та отець Микола Остафійчук. Всечесні отці  розповіли про те, що Церква тепер  перебуває в часі Успенського посту, а молитва до Матері Божої завжди буває вислухана. Також, священнослужителі привітали працівників влади з Днем Державного Прапора України та з 25-ю річницею Незалежності України.

Голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков та голова районної  ради Роман Дячук подякували священникам за їхні молитви та побажання.

 

23.08.2016 | Нарада з питань участі спортивної команди Коломийської РДА в XIII обласній спартакіаді серед команд держслужбовців

23 серпня 2016 року відбулась нарада з питань участі спортивної команди Коломийської РДА в XIII обласній спартакіаді серед команд держслужбовців. Провела нараду заступник голови райдержадміністрації Любов Михайлишин. На нараді обговорили питання щодо складу учасників команди райдержадміністрації. Спартакіада відбудеться 4 вересня 2016 року у м. Івано-Франківську.

 

23.08.2016 | 23 серпня - День Державного Прапора України

Шановні жителі міста і району!

 

 

 

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора України.

Кожна нація, виборюючи незалежність та розбудовуючи державу, обирає символи своєї єдності, сили, свободи та честі. Найбільш шанованим серед таких для українців є Державний прапор. Ми бережемо та шануємо його як найвищу національну святиню.

Під рідним знаменом український народ утвердив віковічну мрію багатьох поколінь про державність, соборність та самостійність. Із ним ішли в бій, за нього віддавали життя. Благородні синій та жовтий його кольори уособлюють миролюбство та ратну працю мільйонів людей великої України - від Півночі до Півдня, від Сходу і до Заходу. Український прапор - це наш історичний дух, наша совість і незламність, це - вічно жива пам'ять про героїчне минуле, це - гордість, слава і велич нації.

Нехай наш прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах! Слава Україні!

 

Голова районної державної адміністрації                    Любомир Глушков

Голова районної ради                                                      Роман Дячук

22.08.2016 | На Коломийщині відбувся V фестиваль автентичної карпатської кухні "Смачний Спас"

21 серпня 2016 року в селі Спас Коломийського району відбувся V Регіональний відкритий фестиваль автентичної карпатської кухні "Смачний Спас", приурочений 25-й річниці незалежності України.

21 серпня 2016 року в селі Спас Коломийського району відбувся фестиваль автентичної кухні "Смачний Спас"  З раннього ранку у Спас почали з’їжджатися делегації не тільки з районів, а й з-за кордону. Після офіційної реєстрації сформована фестивальна колона вирушила до місцевого стадіону. Попереду - дівчата з короваєм – символом достатку.

Аби взяти участь у фестивалі і презентувати мистецтво танцю і пісні в Спас з’їхалося багато творчих колективів.

Розпочалося дійство з пісні Богдана Кучера, заслуженого журналіста України, автора та виконавця багатьох пісень, під час якої діти, одягнені у вишиванки, виконували танець.

Після виконання пісні, до слова – благословення запросили владику Василія (Івасюка) УГКЦ, владику Юліана (Гаталу) УПЦ КП, а також капелана УГКЦ о. Василя Жупника псевдо ”Грім”.

У своєму слові Кир Василій закликав, щоб кожен з нас преображав власну душу, очищуючи її від власних гріхів. Також архієрей привітав всіх присутніх зі святом та побажав достойно відсвяткувати фестиваль, щоб не заплямувати честь нашої нації та традицій.

В свою чергу о. Василь закликав присутніх не забувати про воїнів, які захищають нас сьогодні і дають нам змогу вільно ходити до храмів і не чути арт-обстрілів та кулеметних черг.

Відтак до привітального слова запросили голову райдержадміністрації Любомира Глушкова та голову районної ради Романа Дячука, після чого відбулось встановлення рекорду карпатського регіону з виготовлення “найбільшого вбраного струцня”.

Продовжилась святкова програма виступами народних артистів України Богдана Сташківа, Оксани Савчук та Івана Кавацюка – дуету “Писанка”, Михайла Попелюка, гурту “Дзвони” та інших запрошених виконавців.

Одночасно з переглядом концерту, гості фестивалю мали змогу смакувати різноманітні страви притаманні карпатському регіону.

Пригадаємо, що фестиваль проводиться за підтримки Коломийської райдержадміністрації, районної ради та з ініціативи асоціації “Чиста Флора”. 

 

 

 

22.08.2016 | Оперативна нарада у голови Коломийської районної державної адміністрації Любомира Глушкова

22 серпня 2016 року голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков провів оперативну нараду з керівниками районних установ, підприємств, організацій, галузевих служб територіальних органів виконавчої влади, працівниками апарату, відділів і управлінь райдержадміністрації.

В нараді взяли участь голова районної ради Роман Дячук, заступник голови райдержадміністрації Любов Михайлишин, керівник апарату райдержадміністрації Михайло Беркещук.

На порядку денному розглянули питання щодо врегулювання  виплати заробітної плати  медичним працівникам, організація святкування та відзначення Дня Державного Прапора України та 25-ої річниці Незалежності України, підготовка до осіньо- зимового періоду, погашення заборгованості енергоносіїв, поновлення інформації на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та інші.

Усім начальникам відділів, управлінь, керівникам районних установ, підприємств, організацій, галузевих служб надано відповідні доручення та встановлено терміни на їх виконання.

 

 


Актуальна інформація

ДЕРЖАВНА ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ

На військову службу за контрактом на посади рядового та сержантського складу приймаються громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту, проходили або не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою, віком від 18 до 40 років, за станом здоров`я – придатні до військової служби,  які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби

Увага!

Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України оголошує прийом на навчання:

Оголошено конкурс:

 «Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року №246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- начальника відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації;

- провідного спеціаліста відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації;

 Документи приймаються з 12 по 26 серпня 2016 року.

 Детальніше з інформацією про конкурс можна ознайомитися на сайті Національного агентства України з питань державної служби та на сайті Коломийської районної державної адміністрації».

Запрошуємо долучитись до міжнародного проекту уряду Японії "Корабель молодих лідерів світу"

Запрошуємо представників громадських організацій долучитися до проекту, в яккому візьмутьучасть 120 учасників з Японії та 120 учасників з інших країн (по 12 учасників від кожної країни: Федеративна Республіка Бразилія, Канада, Індія, Нова Зеландія, Україна, Республіка Коста-Ріка, Арабська Республіка Єгипет, Республіка Фіджі, Республіка Кенія та Королівство Тонга).

Результати конкурсу на заміщення вакантної посади

Відповідно до пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246, Коломийська районна державна адміністрація надає інформацію про результати  конкурсу – на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - провідного спеціаліста відділу загальної середньої освіти управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, що проходив 05.08.2016 року о 10 год.

Результати конкурсу на заміщення вакантної посади

 Відповідно до пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246, Коломийська районна державна адміністрація надає інформацію про результати  конкурсу – тестування на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - начальника управління економіки районної державної адміністрації , що проходив 03.08.2016 року– 04.08.2016 року.

Результати конкурсу на заміщення вакантної посади

 Відповідно до пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246, Коломийська районна державна адміністрація надає інформацію про результати  конкурсу – тестування на зайняття вакантної посади державної служби категорії «B» - провідного спеціаліста відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури районної державної адміністрації , що проходив 01.08.2016 року о 11:00 год.

Офіс реформ
Нові умови служби за контрактом з червня 2016 року

 

24 липня відбувся фестиваль "Коломийка"

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

Погода в Коломиї

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області