Коломийська районна державна адміністрація

28 березень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Гостинно запрошує Писанкова Коломийщина !

                        Новини
28.03.2017 | До 1 травня подовжено строк подачі е-декларацій для нових декларантів

  Президент України Петро Порошенко підписав Закон про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції". Відповідна інформація міститься на сайті Верховної Ради України.

  Відповідно до Закону, до 1 травня 2017 року продовжується строк подання щорічної декларації для осіб, які відповідно до Закону "Про запобігання корупції" подають таку декларацію вперше.

 Також Закон звільняє від подання електронних декларацій військовослужбовців-строковиків, контрактників, сержантів і старшин за контрактом, молодших офіцерів за контрактом та курсантів вищих навчальних закладів, в яких є кафедри або відділення військової підготовки, якщо вони не займають інші посади, які передбачають заповнення е-декларацій.

  Крім того, збільшується термін подання е-декларацій для військовослужбовців. Якщо вони беруть участь у бойових діях, то зможуть подавати декларації за минулий рік протягом 3 місяців з моменту прибуття до місця проходження військової служби або дня закінчення служби.

  Ще однією важливою зміною до Закону "Про запобігання корупції" є те, що електронне декларування стає обов'язковим для представників громадських організацій, що здійснюють діяльність, пов'язану із запобіганням, протидією корупції, імплементацією стандартів у сфері антикорупційної політики тощо.

28.03.2017 | 02 квітня 2017 року вулицями міста Коломиї проходитиме єпархіальна Хресна дорога

   У неділю, 02 квітня 2017 року, з благословення Єпарха Коломийсько-Чернівецького УГКЦ Василія Івасюка, вулицями міста Коломиї проходитиме єпархіальна Хресна дорога. 

  Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у цій молитві. Початок о 16:00 годині, у Кафедральному Соборі Преображення Христового, вул. Театральна, 31.

                                                                                 Маршрут:

1. Кафедральний Собор Преображення Христового, вул.Театральна, 31;

2. вулиця Театральна;

3. площа Ірчана;

4. вулиця Довбуша;

5. вулиця Грушевського; 

6. площа Т.Шевченка (Ратуша);

7. проспект Чорновола;

8. площа Скорботи;

9. вулиця Івана Франка;

10. Закінчення Хресного ходу у Кафедральному Соборі Преображення Хрестового, вул. Театральна, 31. 

28.03.2017 | Запущено сервіс перевірки легітимності довідок про несудимість

  Відтепер на офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ

України можна перевірити легітимність довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України. За допомогою сервісу можна перевірити довідки видані не пізніше 1 лютого 2017 року.

  Нагадаємо, що з 1 лютого територіальні сервісні центри МВС по всій Україні почали видавати довідки про відсутність судимості. Замовити довідку можна з вівторка по суботу, у зручний час з 9:00 до 18:00 (у суботу до 16:45), без обідньої перерви та незалежно від місця реєстрації.

Запит на отримання довідки заповнюється безпосередньо у адміністратора територіального сервісного центру МВС, на місці.

  Для отримання Довідки про несудимість:

• потрібно звернутися до зручного за місцем розташуванням територіального сервісного центру МВС (адреси на сайті hsc.gov.ua );

• заявник під час подання запиту пред’являє посадовій особі територіального сервісного центру МВС документ, що посвідчує його особу, а також надає його копію.

  Термін дії довідки не визначається, так як вона надається станом на дату здійснення перевірки.

  Надання довідки здійснюється безкоштовно в строк до 30 календарних днів з дня надходження запиту.

  Для швидкого інформування та консультування громадян у сервісних центрах МВС працює веб-сайт.

                                     

28.03.2017 | З квітня змінюються правила реєстрації місця проживання

   Президент України Петро Порошенко підписав закон, який передбачає передачу в повноваження органів місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій надання адміністративних послуг, що користуються найбільшим попитом серед жителів територіальних громад.

   Згідно з пояснювальною запискою до документа, органам місцевого самоврядування надаються повноваження щодо реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання, ведення відповідного реєстру територіальної громади.

   Відзначається, що в результаті це повинно позбавити жителів необхідності збирати відповідні довідки про склад сім'ї та проживанні, необхідних при наданні соціальних та інших послуг.

   Документом також пропонується спростити процедуру отримання інформації з Державного земельного кадастру. При цьому, право на надання такої інформації матимуть посадові особи органів місцевого самоврядування, у тому числі і адміністратори центрів надання адміністративних послуг.

   Інформація з Державного земельного кадастру буде надаватися також в електронній формі, в першу чергу, нотаріусам і державним реєстраторами прав, що дозволить забезпечити швидке і комплексне надання ними послуг.

   Крім того, згідно із законом, переглядаються окремі процедури реєстрації місця проживання.Зазначено, що в зв'язку з цим, скасовується необхідність отримання талона зняття з реєстрації, надається можливість відповідним посадовими особами виконавців послуг з управління або утримання багатоквартирного будинку або гуртожитку, об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельного кооперативу подавати заяви про реєстрацію місця проживання і т. п.

   Відповідно до закону, з 1 березня 2016 року змінюються умови ведення та користування даними Державного земельного кадастру, а з 4 квітня 2016 року змінюються правила і процедури здійснення реєстрації місця проживання.

   Результатом цього процесу є те, що наразі місцевому самоврядуванню передані такі послуги, як:

Реєстрація бізнесу.
Реєстрація фізичних та юридичних осіб.
Реєстраціє речових прав  на нерухоме майно.

   Станом на сьогодні ці послуги надає державна реєстраційна служба міністерства юстиції, а до кінця травня ці повноваження повинні перейти до органів місцевого самоврядування.

Щодо послуг реєстрації місця проживання (прописки/виписки), то у процедуру їх надання теж внесені зміни у законодавство, які передають повноваження реєстрації і зняття з місця реєстрації громадян місцевому самоврядуванню. 

   Станом на сьогодні ці послуги надає міграційна служба, але для їх замовлення мешканці звертаються у ЦНАПи, які вже комунікують безпосереднньо із міграційною службою.

   З травня реєстрацію місця проживання будуть виконувати спеціальні органи, створені при районних адміністраціях міст. Тобто замовник звертатиметься у ЦНАП, де заповнюватиме відповідні бланки документів, адміністратор їх прийматиме, а орган реєстрації реєструвати. У результаті вихідні документи людина отримує у тому ж таки ЦНАП.

                          

28.03.2017 | Рівень розвитку демократії Івано-Франківської області

  28 березня у конференц-залі готелю NADIYA "Антикорупційна платформа" презентувала "Рівень розвитку демократії Івано-Франківської області".

   Христина Зелінська голова правління ГО "Центр Антикорупційна платформа зазначає, що Прикарпаття прогресує у демократичних перетвореннях у порівнянні регіонів України.  

   За результатами дослідження Прикарпаття оцінюється, як змішаний перехідний регіон з інтегральним індексом 3.48 балів. Дослідження базується на результатах експертного опитування, в якому взяли участь понад 40 експертів з області. 

   Проведене дослідження дозволило розрахувати індекси демократичного розвитку за 2016 рік для усіх областей України окрім тимчасово окупованих. 

   По Івано-Франківську були опитані близько 40 експертів - представників ГО, бізнесу, а не владних структур. Це могли бути адвокати, юристи.

   Щодо стану ЗМІ, то ми маємо один із найкращих показників в Україні 4,1.

"Експерти оцінили: є хороше середовище журналістів, які пишуть якісні матеріали, відстоюють права громадян", - зазначає Христина Зелінська.

   Щодо політичної активності, то ситуація у країні різна і залежить від регіону. 

   Говорячи про децентралізацію, то Прикарпаття у п'ятірці лідерів - показник 3,4 бали.

                               

28.03.2017 | Із Прикарпаття на Харківщину відправили гуманітарний вантаж

 Сьогодні з місця збору гуманітарної допомоги Івано-Франківська відправили вантаж із пиломатеріалами постраждалим жителям Харківщини, де у ніч на четвер, 23 березня, почалися вибухи на складах зберігання боєприпасів, розташованих неподалік від міста Балаклія.

  Зазначимо, що 24 березня Президент України Петро Порошенко дав доручення головам обласних та Київської міської державних адміністрацій вжити невідкладних заходів щодо надання допомоги мешканцям Балаклійського району Харківської області, які постраждали внаслідок пожежі на майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння.

  У переліку першочергових заходів – забезпечення будівельними матеріалами (скло, шифер), дизпаливом, продуктами харчування, а також направлення будівельних бригад для здійснення ремонтно-відновлювальних робіт.

   Задля допомоги постраждалим жителям Харківщини, в області було налагоджено взаємодію між усіма відповідними службами задля оперативного збору та відправки необхідних для  відновлення життєдіяльності міста будівельних матеріалів. Зокрема сьогодні, на Схід за дорученням керівництва облдержадміністрації відправили пиломатеріали (дошки та брус) для відновлення житлового фонду та об'єктів соціальної інфраструктури.

   Варто додати, що прикарпатці також активно долучалися до надання допомоги постраждалим внаслідок посилення обстрілів по житлових кварталах м. Авдіївки. Тоді ж жителями Івано-Франківщини було зібрано та відправлено у Донецьку область кілька вантажів із гуманітарною допомогою. Зокрема, авдіявцям було передано будівельні матеріали, теплі речі та продукти харчування. Окрім того, надавалися медичні препарати та речі першої необхідності.

  Слід із приємністю зазначити, що жителі області не залишаються остронь людського лиха та спільно з органами влади організовують збір гуманітарних вантажів.
  Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

28.03.2017 | Строк проходження ВПО, які ще не мають електронних пенсійних посвідчень, фізичної ідентифікації в установах АТ „Ощадбанк” продовжено до 1 травня 2017 року, - Мінсоцполітики

   Кабінет Міністрів на засіданні 22 березня ц.р. вніс зміни до пункту 1 своєї постанови від 5 листопада 2014 р. № 637 „Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам”.

   Нагадаємо, що відповідно до зазначеної постанови публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” (АТ „Ощадбанк”) здійснює відкриття внутрішньо переміщеним особам поточних рахунків, операції за якими здійснюються з використанням електронних платіжних засобів для виплати чи продовження виплати пенсій і соціальної допомоги та зарахування сум пені та соціальної допомоги на карткові рахунки внутрішньо переміщених осіб.

   Згідно з доповненнями, які постановою Кабінету Міністрів від 28.12.2016 № 1028 внесено до пункту 1 постанови № 637 щодо необхідності проходження фізичної ідентифікації в установах АТ „Ощадбанк” кожні 3 місяці (набули чинності 03.01.2017), внутрішньо переміщені особи, які досі не отримали платіжну картку, яка одночасно є електронним пенсійним посвідченням (ЕПП), мають в термін до 03.04.2017 пройти фізичну ідентифікацію у відділеннях АТ „Ощадбанк”.

   Однак вимога щодо необхідності проходження фізичної ідентифікації кожні 3 місяці (до отримання ЕПП) призводить до масового невдоволення внутрішньо переміщених осіб через небажання або неможливість кожні 3 місяці звертатися до установ АТ „Ощадбанк”,  а також і інших клієнтів банку, які в період масових звернень внутрішньо переміщених осіб фактично не можуть скористатися іншими банківськими послугами.

   З метою уникнення соціальної напруги Мінсоцполітики ініціювало, а Уряд підтримав прийняття рішення щодо продовження строку проходження внутрішньо переміщеними особами, які ще не мають ЕПП, фізичної ідентифікації в установах АТ „Ощадбанк”, до 01.05.2017 шляхом внесенням змін до пункту 1 постанови № 637.

28.03.2017 | Президент провів зустріч з громадськими активістами щодо змін до закону про е-декларування

    Президент Петро Порошенко провів зустріч з громадськими активістами щодо змін до закону про е-декларування.

   Глава держави наголосив на важливості підписання цього закону через необхідність врахування інтересів сотень тисяч військовослужбовців, які зараз захищають Україну від російської агресії.

   Оскільки зобов’язання для заповнення електронних декларацій представниками громадських організацій з’являється лише з  2018 року, за пропозицією Президента України, сторони домовилися створити робочу групу за участі представників громадських організацій, народних депутатів та представників Адміністрації Президента з метою опрацювання узгоджених змін  до цього закону.

   Глава держави наголосив на підтримці ініціатив неурядових організацій у сфері боротьби з корупцією. Він звернув увагу на неприпустимість будь-якого політичного тиску чи обмежень діяльності неурядових організацій в Україні.

27.03.2017 | Відтепер сесію районної ради транслюватимуть онлайн

    ХІІІ сесію районної ради транслювали онлайн в інтернеті. Відтепер усі охочі зможуть спостерігати за районними обранцями в мережі. У сесійній залі встановлені дві камери, які і забезпечують трансляцію. Згодом записи засідань розміщуватимуть на офіційному сайті районної ради у мережі. Цього разу депутати збиралися, щоб вручити посвідчення двом новим представникам районної ради Ігорю Лазаровичу та Мирославу Гнатюку, а також розглянути порядок денний із 34 питань.

   Розпочав 13 сесію районної ради завідувач нової поліклініки Андрій Кошкін, який розповів депутатам про порядок прийому пацієнтів у медзакладі. Лікар наголосив, аби покращити обслуговування, потрібно, щоб люди приходили до поліклініки вже із направленням від сімейного лікаря. На цій сесії затвердили двох нових депутатів, які працюватимуть замість Петра Гайдейчука та Романа Луканюка, які є представниками ОТГ. Посвідчення отримали Мирослав Гнатюк та Ігор Лазарович, яких затвердили і у складах постійних комісій.
   Про районну програму підвищення безпеки дорожнього руху розповів начальник Коломийського відділу поліції Остап Білейчук. Він каже: «Дуже скоро на шляхах Коломийщини буде втілений канадсько-американський проект, який допоможе фіксувати порушників на дорогах».
Незвичне, але важливе прохання озвучив голова райради Роман Дячук, закликавши водії великогабаритного транспорту не виїжджати на дороги Коломийщини із брудними колесами.
   Звітував перед депутатами і голова РДА Любомир Глушков. Він розповів про виконання районного бюджету, програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2016 рік.
   Про виконання районного бюджету за 2016 рік розповіла Ганна Кравчук, начальник фінансового управління РДА, проінформувавши депутатів про стан виконання дохідної та видаткової частини.

          

                     

27.03.2017 | Відбулося вручення премії ім. Леся Гринюка та нагородження переможців конкурсу " Кращий читач 2016 року "

  24 березня 2017 р. в читальному залі Коломийської центральної районної бібліотеки відбулось вручення премії ім. Леся Гринюка та нагородження переможців конкурсу «Кращий читач 2016 року».

   Вжестало традицією у день народження Леся Гринюка, талановитого покутського письменника, уродженця с. Воскресинці проводити нагородження і зустріч з лауреатами. Цього року ними стали – Марія Боєчко та Володимир Франкевич.

  Представники Покутського фонду ім. Леся Гринюка Віталій Дронюк, Василь Рябий, Микола Гаєвий вручили відзнаки лауреатам. 

  Начальник відділу культури Людмила Федор та керівник апарату райдержадаміністрації Михайло Беркещук за дорученням голови райдержадміністрації Любомира Глушкова, голови районної ради Романа Дячука вручили премії.

  Прийшли підтримати колег по перу і лауреати минулих років. Щирі оплески захоплення викликали виступи Марії Боєчко і Володимира Франкевича.

  Новелу Леся Гринюка «Весняні вечори» озвучила переможниця конкурсу читців 2016 року, читець народного дому с. Воскресинці Катерина Новицька.

    Далі відбулось нагородження кращих читачів Коломийщини за рейтингами 2016 року. Ними стали: наймолодший читач серед найбільш читаючих Катерина Охрим  (12 років). До речі, серед найбільш читаючих до 20-ти річного віку -  дев’ять чоловік! 

- дипломом третього ступеня – посмертно нагороджено  Ярослава Микитюка  читача  бібліотеки с. Раківчик (86 років);           

- дипломом другого ступеня нагороджено Ганну Апостолюк читача масової бібліотеки смт. Гвіздець, та Дмитра Коновалюка читача бібліотеки с. Коршів;

     Переможцем конкурсу за підсумками 2016 року стала Олена Бакай, багатолітній читач районної бібліотеки.

     Переможцям вручено подарунок - книги «Коломийщина». А всім, хто переміг за рейтингами своєї бібліотеки – Подяки.                              

    Подяки і сувеніри в цей день від Покутського фонду отримали начальник  відділу культури райдержадміністрації Людмила Федор, директор ЦРБ Орися Бирчак, завідуюча краєзнавчим відділом Наталія Тарновецька.

 

                         


Актуальна інформація

Коломийський район запрошує!

 

Promo video of Kolomyia District

in Ivano-Frankivsk Region, Ukraine

Промоційний ролик Коломийського району

Відео у YouTube Українською мовою

english   polska

Офіс реформ
Захистимо Україну разом
Увага , конкурс !

Конкурс на заміщення вакантної посади , оголошений 22 березня 2017 року (архівний відділ)

умови конкурсу

наказ про конкурс

Увага , конкурс !

Конкурс на заміщення вакантних посад , оголошений 6 березня 2017 року (управління освіти, молоді та спорту)

умови конкурсу

наказ про конкурс

Увага , конкурс !
ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»
Перелік тестових питань
Перелік тестових питань при проведенні конкурсів на заміщення вакантних посад
Увага, конкурс!
Процедура тестування претендентів на посаду керівника навчального закладу Коломийської районної ради
Життя і творчість Івана Франка
"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації
0800501554

 

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області