Коломийська районна державна адміністрація

27 Вересень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Модернізація України - наш стратегічний вибір

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Гостинно запрошує Писанкова Коломийщина !

                        Новини
27.09.2016 | Краща бібліотека 2016 року

З метою підвищення якості інформаційно-бібліотечної діяльності, представлення досягнень, визначення кращих інновацій, ідей, що сприяють ефективній роботі, утвердження іміджу бібліотеки та відповідно до плану роботи управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації та ОНУБ ім. І. Франка бібліотеки Коломийської ЦБС взяли у часть у районному етапі обласного конкурсу «Краща бібліотека 2016 року». Переглянувши та проаналізувавши представлені на конкурс матеріали, враховуючи критерії оцінювання, сучасність і актуальність представлених робіт, інноваційні форми викладення матеріалів, відкритим голосування журі ухвалило:
Переможці конкурсу:
І місце – бібліотека-філія с.Коршів,
ІІ місце – бібліотека-філія с.Виноград,
ІІІ місце – бібліотека-філія с.Воскресинці,
а також в номінаціях:
«Бібліотека – територія творчості» – бібліотека-філія с.Струпків,
«Бібліотека – технологія успіху» – бібліотека-філія с.П’ядики,
«Бібліотечний простір – від традицій до новацій» – бібліотека-філія с.Пилипи,
«Бібліотека. Громада. Соціальне партнерство» – масова бібліотека-філія смт.Отинія.
 На обласний етап конкурсу надіслано портфоліо бібліотеки-філії с.Коршів (завідуюча Галина Розметанюк).
Матеріали конкурсу представлені на виставці у читальному залі центральної районної бібліотеки.
Вітаємо переможців районного етапу обласного конкусу та бажаємо нових творчих успіхів!
 

       

http://s016.radikal.ru/i336/1609/7b/08ce0605b8c9t.jpg http://s018.radikal.ru/i518/1609/3f/aca1a9598e37t.jpg

26.09.2016 | Оперативна нарада у голови районної державної адміністрації Любомира Глушкова

26 вересня 2016 року голова районної державної адміністрації Любомир Глушков провів оперативну нараду з керівниками районних установ, підприємств, організацій, галузевих служб територіальних органів виконавчої влади, начальниками відділів і управлінь райдержадміністрації.

В нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Нестор Печенюк, заступник голови райдержадміністрації Любов Михайлишин, керівник апарату райдержадміністрації Михайло Беркещук.

На порядку денному розглянули питання про завершення ремонту доріг у районі, про забезпечення виплати заробітної плати медичним працівникам, про виділення земельних ділянок учасникам АТО та інші.

Начальникам відділів, управлінь, керівникам районних установ, підприємств, організацій, галузевих служб надано відповідні доручення та встановлено терміни на їх виконання.

 

 

22.09.2016 | 22 вересня – Міжнародний день без автомобілів

В рамках виконання Національного плану дій з енергоефективності на період до 2020 року передбачається організація в Україні «Днів без автомобілів» (Car-FreeDays). Такий захід є заходом енергоефективності в транспорті та важливим елементом інтегрованої політики сталого енергетичного розвитку як держави, так і окремих громад.

Концепція проведення цього заходу в різних країнах відрізняється, однак спільна мета - дотримання принципів свідомо екологічного способу життя, а також відповідального ставлення до навколишнього середовища та скорочення шкідливих викидів, зокрема CO2.

В цей день власникам автомобілів та мотоциклів пропонують на добу відмовитися від звичних транспортних засобів та віддати перевагу пересуванню пішки, на велосипеді або громадському транспорті. Україна також має власний досвід проведення Днів без автомобілів.

При належній та масштабній організації таких заходів прогнозується, що до 2020 року Україна зможе досягнути щорічної економії енергії в розмірі більше 20 тис. т.н.е.

Закликаємо усіх жителів району, громадські організації долучитися до Міжнародного дня без автомобілів та використати екологічний транспорт або пройти пішки.

 

21.09.2016 | Коломийський район ділився досвідом впровадження проектів з використання відновлювальних джерел енергії

20 вересня 2016 року на базі Спаського НВК в рамках проекту МРГ-3 відбувся кластерний тренінг щодо впровадження мікропроектів з використанням відновлювальних джерел енергії.

Мета заходу - ознайомлення з успішними прикладами впровадження енергоефективних проектів з використанням ВДЄ в регіоні та обмін досвідом налагодження якісної співпраці між владою та громадами.

В заході взяли участь голови сільських рад Городенківського, Надвірнянського, Тисменицького та Косівського районів, координатори районних ресурсних центрів громад, представники ЗМІ. Учасники тренінгу ознайомились з результатами впровадження всіх трьох фаз Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Коломийському районі, з роботою міні сонячної станції  та отримали інформацію щодо особливостей реалізації МП «Інноваційні енергоефективні заходи в школі-дитсадку с. Спас. Влаштування сонячної електростанції для часткового споживання об’єкту».

 

 

21.09.2016 | ОСББ продовжують утеплювати свої багатоповерхівки за Урядовою допомогою

Щотижня все більше ОСББ у різних регіонах країни стають учасниками Урядової програми з енергоефективності. Так, за останній тиждень, з 12 по 18 вересня 2016 року, ще 9 ОСББ звернулися за державною підтримкою та залучили разом близько 1,5 млн грн. на енергоефективні заходи у багатоповерхівках.

«Із наближенням опалювального сезону все більше громадян, у тому числі мешканці багатоповерхівок, приймають чіткі рішення утеплювати свої домівки. Так, у першій половині вересня вже 27 ОСББ скористалися програмою з енергоефективності та залучили майже 6 млн грн на утеплення. Це вдвічі більше за суму коштів, освоєну ОСББ у серпні», - коментує Голова Держенергоефективності Сергій Савчук дані щотижневого моніторингу програми.

На таку активну діяльність ОСББ у напрямку утеплення своїх будинків впливає можливість отримати не тільки Урядову, а й місцеву фінансову допомогу.В Україні вже діють 62 місцеві програмиз відшкодування частини відсотків або суми «теплих» кредитів для ОСББ. Програми різні і впроваджуються на рівні областей, міст та районів. Вже сьогодні додаткову компенсацію своїх витрат ОСББ можуть отримати від місцевої влади, наприклад,у таких містах-обласних центрах: Вінниця, Луцьк, Краматорськ, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Київ, Львів, Сєвєродонецьк, Миколаїв, Одеса, Суми, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів.

«Один з показових прикладів об’єднання зусиль Уряду та місцевої влади для надання допомоги ОСББ при утепленні – це місто Київ. Столичні ОСББ можуть розраховувати на компенсацію 40% суми кредиту від Уряду та 30% від міської ради, що разом складає 70%. Таким чином, Держава знімає з ОСББ значне фінансове навантаження при утепленні та заохочує активно займатися енергозбереженням», - підкреслив СергійСавчук та додав, що отримання як державної, так і місцевої допомоги, - це можливість придбати необхідне енергоефективне обладнання та матеріали із значною «знижкою».

«Впевнений, що попит на програму тільки зростатиме і статистика щодо кількості та обсягів оформлених «теплих» кредитів поб’є липневі рекорди, коли ОСББ залучили більше 7 млн грн. на утеплення», - зауважує С. Савчук.

З початку дії програми нею скористалося вже 368 ОСББ, які вклали майже 40 млн грн. у підвищення енергоефективності у своїх багатоповерхівках.

 

Довідково:

Детальніше про місцеві програми здешевлення «теплих» кредитів дізнавайтеся на Інтерактивній карті на сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/uk/programs/map.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю 

 

19.09.2016 | Очільники Коломийщини завітали у віддалені села району

16 вересня 2016 року голова РДА Любомир Глушков та його перший заступник Нестор Печенюк, голова районної ради Роман Дячук, начальник відділу культури Коломийської райдержадміністрації Людмила Федор, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ігор Мартинюк з робочим візитом завітали у віддалені села району. Основна мета візиту – все побачити на власні очі, чим живе село, зокрема його культурні заклади: бібліотеки та клуби, як готові до нового навчального року школи.

Найперше, завітали до Струпкова. І не з порожніми руками, адже мали для сільської бібліотеки в подарунок комп’ютер. Його для струпківчан пообіцяв їхній земляк та депутат районної ради Василь Гейтота. Подбає він для своїх земляків і за Інтернет. Щиро раділи та дякували за такий дорогий подарунок районній владі мешканці Струпкова, яких у приміщенні бібліотеки з такої нагоди зібралося чималенько, тішилася й завідувачка бібліотеки Оксана Жибак, місцеві школярі й активні читачі.

Наступна зупинка – село Голосків, зокрема Голосківська ЗОШ І-ІІ ступенів. Тут районна влада поцікавилася комп’ютерним класом, відвідала спортивний зал, шкільний краєзнавчий музей та шкільну їдальню. Про проблеми та досягнення навчального закладу знайомила його директор Ольга Боднар.

У ще одному віддаленому селі Сідлищі районні очільники знову ж завітали до місцевої ЗОШ І-ІІ ст., де навчається 59 школярів і яким вони ще навесні пообіцяли придбати за рахунок районного бюджету комп’ютери для обладнання комп’ютерного класу. Обіцянку виконали, навчальний заклад Сідлища до початку навчального року отримав п’ять новеньких ноутбуків. Залишилося тільки ввести їх у експлуатацію.

Як підвів підсумок голова Коломийської райдержадміністрації Любомир Глушков, вони практикують об’їзд всіх сіл району, щоб бачити ситуацію, проблеми й досягнення того чи іншого населеного пункту на власні очі, а не чути від когось зі слів.

 

 

 

19.09.2016 | Засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

19 вересня 2016 року в кімнаті депутата районної ради відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням заступника голови райдержадміністрації Любові Михайлишин.

На засіданні розглянули питання про заборгованість по виплаті заробітної плати працівникам Коломийської філії ДП «Укрветсанзавод», КП «Коломийське районне КП», ЖКП «Техносервіс» П’ядицької сільської ради та перспективи її погашення.

 

19.09.2016 | Оперативна нарада у голови районної державної адміністрації Любомира Глушкова

19 вересня 2016 року голова районної державної адміністрації Любомир Глушков провів оперативну нараду з керівниками районних установ, підприємств, організацій, галузевих служб територіальних органів виконавчої влади, начальниками відділів і управлінь райдержадміністрації.

В нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Нестор Печенюк, заступник голови райдержадміністрації Любов Михайлишин.

На порядку денному розглянули питання про підготовку котелень на альтернативному паливі до роботи в осінньо-зимовий період, про забезпечення якісною питною водою учнів в приміщеннях загальноосвітніх шкіл, про недопущення незаконного вивозу піщано-гравійної суміші з річок району, про виділення земельних ділянок учасникам АТО.

Начальникам відділів, управлінь, керівникам районних установ, підприємств, організацій, галузевих служб надано відповідні доручення та встановлено терміни на їх виконання.

19.09.2016 | Колективи району представляли покутську Коломийщину на ІХ обласному фестивалі «Покутські джерела»

18 вересня 2016 року колективи Коломийського району представляли покутську Коломийщину на ІХ обласному відкритому фестивалі аматорського мистецтва «Покутські джерела» у місті Снятині.

 У мистецькій програмі взяли участь:

- народний аматорський ансамбль «Сопілкарі» будинку культури с. Лісний Хлібичин - керівник заслужений працівник культури України Іван П’ятничук;

- зразковий хореографічний колектив «Пролісок» будинку культури с. П’ядики -  балетмейстер Лариса Костюк;

- народний аматорський вокальний жіночий ансамбль «Яворина» будинку культури с. Раківчик – керівник Світлана Дубинська;

- солісти Ігор Калиній (П’ядики) та Роман Соловчук (Черемхів).

Мистецьку делегацію очолила начальник відділу культури Коломийської райдержадміністрації Людмила Федор.

 

 

16.09.2016 | 18 вересня - День працівників лісу

Дорогі працівники та ветерани лісового господарства!

         

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу.

Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народного господарського комплексу і основа економічної стабільності країни. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісівників, а й громадськості, кожного жителя нашої рідної України. Лісу потрібний мудрий, дбайливий і виважений господар.

Велике спасибі Вам, за невтомну працю і самовідданість. Сердечно бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра і достатку.

 

Голова районної державної адміністрації                 Любомир Глушков

Голова районної ради                                              Роман Дячук


Актуальна інформація

Нові умови служби за контрактом з червня 2016 року

 

Служба за контрактом

До уваги численних військовослужбовців шостої черги часткової мобілізації, які розглядають можливість продовження військової служби за контрактом!

ПРЕС-СЛУЖБА ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ "ЗАХІД"

В зоні відповідальності ОК «Захід» проводиться оповіщення військових-резервістів 

Довідковий матеріал щодо залучення резервістів Збройних Сил України на навчальні збори

Система привілеїв та пільг для резервістів

Субсидії по-новому
 
Офіс реформ
Життя і творчість Івана Франка
"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації
0800501554

 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

Погода в Коломиї

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області