Коломийська районна державна адміністрація

28 Липень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Модернізація України - наш стратегічний вибір

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Гостинно запрошує Писанкова Коломийщина !

                        Новини
28.07.2016 | Апаратна нарада у керівника апарату райдержадміністрації Михайла Беркещука

28 липня 2016 року відбулась  апаратна нарада  у керівника апарату райдержадміністрації Михайла Беркещука.На порядку денному розглянуті питання, а саме: про стан роботи з документами за I півріччя 2016 року, про виконання  контрольних документів, актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, актів Міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, розпоряджень і доручень голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації. А також, реагування на запити і звернення Народних депутатів України та депутатів обласних і районних рад.

 

28.07.2016 | Рятувальникам доводиться по 5-6 разів на добу виїжджати на загоряння сухої трави
28.07.2016 | Нарада з питань підготовки установ району до роботи в осінньо - зимовий період

28 липня 2016 року відбулось засідання районного оперативного штабу з питань підготовки та роботи житлово-комунального господарства, закладів бюджетних установ в осінньо-зимовий період 2016-2017 рр. під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Нестора Євгеновича Печенюка, на якій були присутні керівники бюджетних установ, директори філій «Коломийський МРЕМ», «Коломийський РЕМ» ПАТ «Прикарпаттяобленерго», представники філій «Коломийська дорожна експлуатаційна дільниця» та «Коломийський райавтодор» дочірногопідприємства«Івано-Франківський облавтодор» відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України».

Заслухано звіти по виконанню першочергових заходів щодо підготовки підприємств житлово-комунального господарства, закладів бюджетних установ Коломийського району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років. На постійному контролі у керівництва райдержадміністрації залишається питання щодо економії споживання енергоносіїв.

Наступне засідання районного оперативного штабу з питань підготовки та роботи житлово-комунального господарства, закладів бюджетних установ в осінньо-зимовий період 2016-2017 рр. відбудеться 25 серпня 2016 року.

 

28.07.2016 | Аграрії Коломийщини прогнозують зменшення урожаю через посуху

Прогнозували урожай 11 тон з гектара, а збирають менше. Аграрії Коломийщини пов’язують зменшення урожаю з несприятливими погодними умовами та недосконалою меліорацією ґрунту. Якщо кілька десятків років тому вологи було забагато, то вже зараз поля страждають від посухи. Однак, на сполох бити не поспішають і запевняють - хліб їстимуть усі, ще й для іноземців вистачить.

 

28.07.2016 | 28 липня День Хрещення Київської Русі-України

 

28 липня, у день величного християнського свята Рівноапостольного Князя Володимира, ми відзначаємо День хрещення Київської Русі-України. Свято, яке духовно об'єднало українців, живить нашу віру у мир та добро на землі.

Понад 10 століть тому князь Володимир у Києві на Дніпрі хрестив киян і свій народ. Важко переоцінити важливість та наслідки тих подій для розвитку Української держави. Саме з хрещенням Русі на наших землях починає утверджуватися істинна духовність, виникає державність, яка була однією з найбільш потужних, великих і розвинених цивілізаційних складових Європи у Х столітті.

Сьогодні це свято об’єднує нас навколо справжньої духовної радості та національної ідеї. Воно є важливим етапом очищення суспільства й поваги до вічних цінностей нашої історії.

Сердечно вітаючи жителів Коломийщини та духовенство, від щирого серця бажаємо, щоб свято хрещення Київської Русі зцілило і об’єднало наші душі у великій вірі до нашого Спасителя, примножувало добробут в кожному домі, давало здоров’я на багато мирних і щасливих років.

 

 

Голова райдержадміністрації                                     Любомир Глушков

 

Голова районної ради                                                   Роман Дячук

28.07.2016 | 200 тисяч українських родин можуть розраховувати на допомогу держави в утепленні

Кабінет Міністрів України виділив додатково 100 млн. грн. на підтримку населення в утепленні до зими, збільшивши державну безповоротну допомогу до 35%. Відповідне рішення прийнято на засіданні Уряду у середу 27 липня 2016 року.

Це означає, що ще більше 12 тисяч українських родин можуть скористатися урядовою підтримкою, закупити обладнання та матеріали, енергомодернізуватисвої оселі до зими і таким чином менше платити за комунальні послуги в опалювальний період.

Варто наголосити, що для ОСББ та ЖКБ умови участі в Урядовій програмі з енергоефективності не змінилися. Як і раніше, мешканці багатоповерхівок можуть розраховувати на 40% безповоротної державної допомоги. Якщо у складі таких об’єднань є субсидіанти, то таке ОСББ чи ЖКБ безповоротно отримає відшкодування до 70% коштів на проведення енергоефективних заходів.

У Державному бюджеті на підтримку ОСББ/ЖКБ є ще 69,07 млн. грн.Тобто, провести комплексну термомодернізаціючастково за кошти держави мають змогу ще 2 229 будинків, а це майже 180 тисяч сімей, інформує Держенергоеефективності.

 

28.07.2016 | Сергій Савчук: Закликаю населення активізуватися та звертатися до органів місцевого самоврядування за додатковим відшкодуванням витрат на утеплення

Українці активно та відповідально беруть участь в Урядовій програмі з енергоефективності. Вже більше 190 тисяч родин утеплилися за Урядової підтримки. Попит на програму щотижня зростає, а «теплі» кредити завдяки Урядовому і місцевому відшкодуванню виплачуються населенням раніше запланованого строку. «Водночас активних дій ми наразі чекаємо і від органів місцевого самоврядування. Завдяки фінансовій децентралізації коштів у місцевих бюджетах стало значно більше, ніж раніше. Їх можна спрямувати на відшкодування населенню витрат під час утеплення та підготовки до опалювального сезону», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук сьогодні в ефірі Громадського радіо та додав, що завдяки такому співфінансуванню «теплих» кредитів ефект від реалізованих заходів з енергоефективності відчуватиметься по всій країні – щороку зменшуватиметься споживання газу.

Він нагадав, що Агентство ініціювало підписання з органами місцевого самоврядування меморандумів про спільну відповідальність перед громадянами: разом з різних бюджетів надавати населенню безповоротну фінансову допомогу на утеплення. У результаті в країні діє 178 місцевих програм з відшкодування населенню та ОСББ частини суми чи відсотків за «теплими» кредитами.

«Ми бачимо наскільки відповідально українці ставляться до Урядової програми з утеплення житла. Хочу звернутися до населення. Будь ласка, не зупиняйтеся! Адже кожен з вас має можливість звернутися до органів місцевого самоврядування,або в мерію,або вобласну чи міську раду, і поцікавитися, чи прийняті у ваших містах такі програми», - наголосив С. Савчук.

На переконання Голови, органи місцевого самоврядування мають активніше долучитися доспівфінансування напрямків Урядової програми з енергоефективності, а також роз’яснювати населенню переваги участі у ній, переконувати у безпечності оформлення «теплого» кредиту, розповідати про ефект від впровадження енергоефективних заходів та можливість у результаті значно зекономити на рахунках за комунальні послуги.

«Якщо б усі долучилися до тенденції утеплення, вклали свої ресурси в утеплення, в енергоефективність, щоб спільно зробити країну сильнішою, то показники по програмі точно були б кращі. І при внесенні змін у бюджет цього року значно легше було б переконувати депутатський корпус, щоб у бюджеті були передбачені ці кошти додатково», - підсумував Голова.


Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

27.07.2016 | Про сміття, дороги та бюджет говорили під час колегії Коломийської РДА
26.07.2016 | Українці масово відмовляються від опалення газом

Уже понад 18 тисяч українських родин відмовилися від газу і, скориставшись Урядовою програмою з енергоефективності, встановили у своїх оселях котли, які працюють на альтернативних видах палива. Лише за останні три тижні придбано 2 444 «негазових» котли, що утричі більше, ніж за весь червень 2016 року. Про це, аналізуючи дані щотижневого моніторингу дії Урядової програми з енергоефективності, повідомляє Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

За його словами, показовою є статистика і за тиждень. Так, за останні сім днів українці придбали 1 357 "негазових" котлів на суму 24,4 млн. грн.

"Дана статистика – це яскраве вираження енергоефективності в дії. Своїм вибором – переходом на альтернативні види палива - українці підтримують державу в прагненні досягнути повної енергонезалежності до 2020 року. Держава у свою чергу допомагає населенню підготуватися до зими й зменшити плату за комунальні послуги – надає безповоротну фінансову допомогу на заміну старих котлів на більш енергоощадні. І попит на державну підтримку в проведенні енергоефективних заходів щомісяця зростає», - наголошує С.Савчук.

Голова Держенергоефективності каже, що котли на твердому паливі мають ряд переваг порівняно з газовими. Зокрема, це відсутність складних дозвільних процедур на встановлення, чого не скажеш про газові котли; доступність і низька вартість місцевого палива; а також те, що вибір палива залежить від самого споживача.

Крім того, сучасні модифіковані твердопаливні котли легкі в експлуатації та мають високий ККД – на рівні 90-95%.

Нагадаємо, що Уряд надає населенню безповоротну фінансову допомогу через Ощадбанк, Укргазбанк та Укрексімбанк на придбання котлів, що працюють на інших крім газу та електроенергії видах палива, а саме – 20% відшкодування суми залученого кредиту, а для субсидіантів – 70%. Така програма була запроваджена ще у жовтні 2014 року.

Котли+розрахунок_V.7_1 (1).jpg

 Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

26.07.2016 | Засідання колегії райдержадміністрації

26 липня 2016 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Любомира Глушкова в Коломийській РДА відбулося засідання колегії райдержадміністрації за участю голови районної ради Романа Дячука, першого заступника голови райдержадміністрації Нестора Печенюка, заступника голови райдержадміністрації Любові Михайлишин, керівника апарату райдержадміністрації Михайла Беркещука, членів колегії, начальників відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій, сільських, селищних голів, засобів масової інформації.

На порядку денному розглянули два питання. По першому питанню доповіла Кравчук Ганна Василівна – начальник фінансового управління райдержадміністрації «Про виконання бюджету району та районного бюджету за І півріччя 2016 року».

По другому питанню доповів Трачук Антон Антонович – провідний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації «Про виконання районної цільової Програми «Духовне життя» за І півріччя 2016 року.

 Після засідання колегії під керівництвом  голови райдержадміністрації Любомира Глушкова відбулась нарада  з сільськими та селищними головами. Розглядались  питання щодо співфінансування ремонту доріг, про недопущення спалювання стерні та посилення пожежної безпеки у літньо-осіннній період, про військову службу за контрактом, інші.

За підсумками наради були дані відповідні доручення та встановлено терміни на їх виконання.

 


Актуальна інформація

Офіс реформ
Нові умови служби за контрактом з червня 2016 року

 

24 липня відбувся фестиваль "Коломийка"

Увага!

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошує з 10 червня 2016 року проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2016 році. 

УВАГА!

 Інформуємо Вас про те, що продовжується набір на денну форму навчання (державне замовлення) до Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту Тернопільського Національного економічного університету.  Для навчання студентів створено всі необхідні умови. Окрім того, вони матимуть змогу отримувати стипендію у розмірі 850 гривень. Рекомендуємо скористатись нагодою і запропонувати навчання демобілізованим воїнам АТО, дітям сиротам, інвалідам тощо. Тим самим ми долучимось до збереження єдиного в області вузу такого профілю.

Контактні телефони: 097 700 56 49, (0342) 77 30 90 – Ляхович Галина Іванівна – директор інституту

Термін подачі документів до 25.07.2016 року

Оголошено конкурс

«Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року №246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» Управлінням економіки Коломийської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

- начальника відділу соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури управління економіки райдержадміністрації.

Документи приймаються з 14 по 28 липня 2016 року

Детальніше з інформацією про конкурс можна ознайомитися на сайті Національного агентства України з питань державної служби та на сайті Коломийської районної державної адміністрації».

Оголошено конкурс

«Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року №246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- начальника відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації;

- провідного спеціаліста відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації;

- провідного спеціаліста відділу загальної середньої освіти управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації.

Документи приймаються з 14 по 28 липня 2016 року

Детальніше з інформацією про конкурс можна ознайомитися на сайті Національного агентства України з питань державної служби та на сайті Коломийської районної державної адміністрації».

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року №246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби»службою у справах дітей Коломийської районної державної адміністрації оголошено конкурс на заміщення вакантних посад:

-  провідного спеціаліста відділу з питань соціально-правового захисту дітей служби у справах дітей Коломийської райдержадміністрації;

-  провідного спеціаліста відділу з питань соціально-правового захисту дітей служби у справах дітей Коломийської райдержадміністрації;

Документи приймаються з 11 липня по 01 серпня 2016 року.

Детальніше з інформацією про конкурс можна ознайомитися на сайті Національного агентства України з питань державної служби.

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС

«Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року №246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» Коломийською районною державною адміністрацією оголошено конкурс на заміщення вакантних посад:

- начальника управління економіки районної державної адміністрації;

- провідного спеціаліста відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури районної державної адміністрації.

Документи приймаються з 11 по 25 липня 2016 року.

Детальніше з інформацією про конкурс можна ознайомитися на сайті Національного агентства України з питань державної служби.

Вибухонебезпечні предмети

Час від часу в землі знаходять небезпечні знахідки - вибухові предмети, що й до сьогодні являють велику загрозу життю і здоров'ю людей. Це різні види боєприпасів: артилерійські снаряди, артилерійські та реактивні міни, авіаційні бомби, інженерні міни, ручні гранати. Зовні небезпечні предмети нагадують безформні шматки металу. Роздивлятися їх та кидати у вогонь не можна, адже це може призвести до нещасного випадку.

Виявивши вибухонебезпечні предмети, треба добре запам'ятати дорогу до того місця, де їх виявлено та повідомити пожежно-рятувальну службу за номером телефону 101!

 

Коломийський міськрайонний відділ управління

Державної служби України з надзвичайних ситуацій

в Івано-Франківській області

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

Погода в Коломиї

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області