Коломийська районна державна адміністрація

31 Травень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Модернізація України - наш стратегічний вибір

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Коломийка"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Гостинно запрошує Писанкова Коломийщина !

                        Новини
31.05.2016 | Населення продовжує активно утеплюватися за підтримки Уряду

Про це заявив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи дані щотижневого моніторингу дії Урядової програми з енергоефективності.

У травні цього року населення взяло 17 522 "теплих" кредитів на суму більше 290 млн гривень. Це майже той об’єм коштів, який залучався у жовтні-листопаді минулого року, у пік популярності програми.

"Така статистика дає підстави бути впевненими у тому, що програма діє і набирає обертів, населення довіряє Уряду і вже у травні активно скористалося державною підтримкою на утеплення", - повідомив Голова Агентства.

Так, за минулий тиждень, з 23 по 29 травня, населенням залучено 3586  кредитів на суму 60,7 млн гривень. З них 3429 кредитів на суму 57,4 млн грн. оформлено на енергоефективні матеріали та обладнання. Ще 150 кредитів сумою 2,7 млн грн. взято для заміни газових котлів.

За тиждень учасниками програми стали ще 7 ОСББ, які взяли кредитів на суму 576 тис. грн. для проведення загальнобудинкових енергоефективних заходів.

Активну участь у програмі беруть і малозабезпечені родини. Так, за тиждень видано 2981 кредит на суму 44,4 млн грн. для субсидіантів.

За весь період дії програми населенням та ОСББ отримано більше 110 тисяч кредитів на сумубільше 1,8 млрд гривень.

Загалом, до програми долучилося більше 130 тисяч українських родин.

31.05.2016 | Аграрії області та представники громадськості обговорили проблеми приватизації землі

news-imageАналіз нового проекту Закону «Про обіг земель сільськогосподарського призначення» став предметом обговорення розширеного «круглого столу» під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Ярослава Паранюка.

У обговоренні теми «Запровадження ринку сільськогосподарських земель в Україні» взяли участь керівники департаменту агропромислового розвитку, ради сільськогосподарських товаровиробників та асоціації фермерів та приватних землевласників, депутати обласної та районних рад, сільські голови, керівники сільськогосподарських підприємств, представники громадських організацій.

Директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Марія Савка підкреслила, що питання, яке винесене на регіональне обговорення, є надзвичайно складним, воно торкається значної частини громадян нашого суспільства. До речі, до 2016 року діє мораторій на продаж земель.

30.05.2016 | Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

30 травня 2016 року в Коломийській райдержадміністрації відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. Провела засідання районної робочої групи Любов Михайлишин за участю членів районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

На порядку денному розглянули список суб’єктів господарської діяльності, в яких заробітна плата не менше, як 10 відсотків працівників, є нижчою від законодавчо встановленого мінімуму, розглянули узагальнену рейтингову оцінку результатів роботи з питань виконання Комплексної програми заходів з легалізації заробітної плати в області за січень-квітень 2016 року. За результатами районної робочої групи дано відповідні протокольні доручення.

30.05.2016 | Про соціальні гарантії громадян, які постраждали під час Революції гідності

news-imageОсоби, які стали інвалідами під час участі у масових акціях громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, належать до інвалідів війни (п. 10 ч. 2 ст. 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»).

Призначення пенсій цим особам здійснюється за Законом України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (далі - Закон) на підставі довідок МСЕК, в яких зазначено причину інвалідності «Поранення, каліцтво, контузія чи інші ушкодження здоров'я, одержані під час участі у Революції гідності».

Пенсія по інвалідності обчислюється в розмірах, визначених Законом. При цьому до пенсії встановлюються виплати, передбачені для інвалідів війни (підвищення, цільова грошова допомога).  Мінімальна пенсійна виплата визначається згідно постанови Кабінету міністрів України від 28.07.2010 року № 656 «Про встановлення щомісячної державної адресної допомоги до пенсії інвалідам війни та учасникам бойових дій», для інвалідів війни I групи - 285 відсотків, II групи - 255, III групи - 225 прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

30.05.2016 | Нарада у голови районної державної адміністрації Любомира Глушкова

30 травня 2016 року у Коломийській райдержадміністрації відбулася нарада за участю голови районної ради Романа Дячука, першого заступника голови райдержадміністрації Нестора Печенюка, заступника голови райдержадміністрації Любові Михайлишин, керівника апарату райдержадміністрації Михайла Беркещука, позаштатного радника голови Печеніжинської ОТГ Дмитра Чорного, начальників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації у голови районної державної адміністрації Любомира Глушкова.

На нараді обговорили питання про проведення робіт по ремонту доріг на 2016 рік, про проведення ремонтів відділень ЦРЛ, питання оздоровлення талітнього відпочинку дітей та інше. За результатами наради дано відповідні доручення.

30.05.2016 | Обласне свято духової музики

29 травня 2016 року в м. Івано-Франківську відбулося обласне свято духової музики присвячене Дню героїв. Розпочалося дійство біля пам’ятника І. Франку. Міський голова Руслан Марцінків та начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак поклали квіти до пам’ятника Великому Каменяру. Під звуки маршів духові оркестри святковою ходою пройшли до Вічевого майдану. У святковій ході взяли участь духовий оркестр музичного училища ім. Д. Січинського, муніципальний оркестр духових інструментів м. Івано-Франківськ, духовий оркестр військової частини 1241 м. Івано-Франківська, муніципальний оркестр духових інструментів «Сурми Покуття» відділу культури Коломийської райдержадміністрації, народний аматорський духовий оркестр районного палацу культури м. Городенка, народний аматорський духовий оркестр смт. Обертин Тлумацького району.

В урочистому відкритті міський голова Руслан Марцінків нагородив всі колективи подяками та пам’ятними подарунками, начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак нагородив всі колективи грамотами управління культури. Впродовж двох годин колективи представляли окрему концертну програму. Глядачі щирими оплесками вітали кожен колектив.

 

27.05.2016 | Останній дзвоник!

 Останній дзвоник – це подія державного значення. Адже майбутнє України ми, щонайперше, пов’язуємо з розвитком освіти. Від того, яким увіллється у виробничий, творчий процес молоде покоління, вирішальною мірою залежатиме і доля кожного юнака та дівчини, і доля країни.

День останнього дзвінка особливе та символічне свято. Воно знаменує  завершення клопіткої праці, що тривала протягом року. Сьогодні маємо можливість підбити підсумки роботи, порадіти успіхам та досягненням наших діток.

27 травня 2016 року ушколах Коломийського району  пройшли урочисті заходи з нагоди святкування «Останнього дзвоника». З цією подією учнів вітали голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков, голова Коломийської районної ради Роман Дячук, перший заступник голови райдержадміністрації Нестор Печенюк, заступник голови райдержадміністрації  Любов Михайлишин, керівник апарату райдержадміністрації Михайло Беркещук, керівники та працівники відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, депутати районної ради.

Відзначати завершення навчального року стало уже доброю традицією. Це традиційне і всенародне свято – сповнене тепла і вдячності. Воно об’єднує і дарує гарний настрій та світлі надії.

Голова райдержадміністрації Любомир Глушков побував на святі з нагоди «Останнього дзвоника» у Коршівській ЗОШ І-ІІІ ступенів та звернувся із теплими і щирими словами, привітаннями до учнів, випускників школи та вручив подарунковий сертифікат школі на отримання двох комплектів меблів.

Також, до всіх присутніх на святі звернувся начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ігор Мартинюк із вітальними словами і побажаннями та вручив подарунковий сертифікат на отримання мультимедійного комплексу. Святкового настрою додавали музичні виступи  учнів школи.

 

27.05.2016 | Привітання з Днем останнього дзвоника!

Шановні випускники, учні, вчителі та батьки!

 

Прийміть щирі вітання з Днем останнього дзвоника, який ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.

Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Сьогодні завершується важливий етап для вчорашніх школярів, і відтепер ви – наша надія на порозі нового, незвіданого, але цікавого і самостійного життя.

Протягом усіх років навчання поруч з вами були ваші батьки і вчителі. Разом із вами вони ділили ваші переживання і раділи вашим успіхам.

Без сумніву, ваша молода енергія, сміливість і професіоналізм допоможуть вам впоратися з будь-якими завданнями.

Нехай мелодія останнього дзвоника залишиться у вашій душі незабутнім переспівом, спогадом про безтурботне дитинство, а обраний вами шлях у доросле життя буде сповнений новими мріями і сподіваннями, добрими вчинками та яскравими подіями.

Щиро бажаємо всім випускникам знайти свою життєву стежину, а головне – стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України, рідного краю.

А нашим юним друзям-школярам бажаємо продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

 

 

З повагою

 

Голова районної

державної адміністрації           Любомир Глушков

 

Голова районної ради               Роман Дячук

27.05.2016 | Літературний екскурс «Іван Франко і Слобода»

 28 травня минає 100 років з дня смерті видатного письменника, літературознавця, історика, філософа, фольклориста, політичного і громадського діяча Івана Яковича Франка.

Працівники Коломийської центральної районної бібліотеки спільно з працівниками закладу культури с. Слобода, учнями Слобідської ЗОШ І-ІІ ступенів Печеніжинської ОТГ підготували і провели літературний екскурс «Іван Франко і Слобода». Присутні побували біля першого пам’ятника Івану Франку на Прикарпатті, ініціатором встановлення якого був уродженець села, польський письменник і етнограф – Станіслав Вінценз. Пам’ятник був встановлений ним за власні кошти в 1936 р. Бібліотекарі ЦРБ ознайомили присутніх із життєвим і творчим шляхом Каменяра, а завідуюча бібліотекою-філією с. Слобода Любов Мотринець розповіла про перебування Франка на Прикарпатті та в їхньому селі. Звучали пісні про Україну та рідний край, учні декламували вірші, а Вікторія Жолоб, учениця 6 класу Слобідської ЗОШ І-ІІ ступенів прочитала свій вірш, присвячений Каменяреві. В знак шани учні школи поставили квіти до пам’ятника славетного письменника.

 

26.05.2016 | Засідання координаційної ради.

26 травня 2016 року в Коломийській районній адміністрації відбулося засідання координаційної ради. Провела засідання заступник голови райдержадміністрації Любов Михайлишин. Обговорили питання літнього оздоровлення та відпочинку дітей.


Актуальна інформація

Увага!

 30.05.2016р. Сектор з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації інформує:

За повідомленням управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації  протягом 30-31.05 на території області очікуєтьсясильний дощ, гроза, град, пориви вітру 15-20 м/с

Увага конкурс!

Оголошується відкритий конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги 

До відома громадян!

Про створення при обласній державній адміністрації та обласній раді комісії із встановлення осіб бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України

Зверніть увагу!

Правила внутрішнього службового розпорядку Коломийської районної державної адміністрації 

Увага!

Щодо інформування про вільні робочі місця на великих промислових  підприємствах 

Шановні мешканці Коломийщини!
Купуючи алкогольні вироби, в тому числі пиво, цигарки та нафтопродукти – вимагайте у продавця чек
Сьомий обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування
http://www.orada.if.ua/index.php?id=single_view_news&tx_ttnews[tt_news]=2338&cHash=84bb536f525c653fade61e3bc84402ca
Увага!

Державний захист прав громадян як споживачів фінансових послуг 

Оголошено конкурс на участь у "Літній школі" з питань розвитку туризму в Івано-Франківській області

У рамках проекту «Івано-Франківська область – край для туризму», що фінансується ЄС, департамент міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації спільно з Регіональним фондом підтримки підприємництва по Івано-Франківській області та Регіональним туристично-інформаційним центром, оголошують конкурс на участь у «Літній школі» з питань розвитку туризму в Івано-Франківській області.

Увага!

Відповідно до законів України від 26.11.2015 року № 834-VІІІ та № 835-VІІІ… 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

Погода в Коломиї

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області