Коломийська районна державна адміністрація

26 Червень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Посилання
Посилання

Президент України 

Модернізація України - наш стратегічний вибір

Соціальна ініціатива Президента України "Доступне житло"

Органи влади

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців

 Державна служба

Фестивалі Коломийщини

Фестиваль "Смачний Спас"

Фестиваль "Коломийка"

Фестиваль "Медовий Спас у Коломиї"


Гостинно запрошує Писанкова Коломийщина !

                        Новини
25.06.2016 | Шоста сесія обласної ради відбулася на базі господарства “Прометей” та ТзОВ “Прут-Генетик”
24.06.2016 | На Коломийщині активно ремонтують дороги
23.06.2016 | «Франкові читання» відбулися в селі Нижній Вербіж

2016 рік на Прикарпатті оголошений роком Івана Франка. Край, в якому ми живемо, тісно повязаний з ім'ям «Каменяра». До 160-річчя з для народження Івана Франка біля сільської ради с. Нижній Вербіж були проведені «Франкові читання». Читці Куриляк Аліна, Онофрійчук Вікторія, Досінчук Галина, Досюк Максим, Дмитренко Мар'яна декламували поезію Франка. На заході був присутній коломийський поет, член Коломийської спілки літераторів «Суцвіття» - Ігор Гінчинський. Дійство організувала і провела сільський бібліотекар Дарія Гураль.

 

23.06.2016 | Виставка до Дня державної служби

З нагоди Дня державної служби, який відзначається  щороку 23 червня відповідно до Указу Президента України  від 04.04.2003 р. «Про День державної служби», ініціативи районного комітету профспілки працівників державних установ,  за сприяння голови райдержадміністрації Любомира Олексійовича Глушкова у приміщенні Коломийської райдержадміністрації відбулась виставка робіт державних службовців. На експозиції державні службовці презентували різноманітні вишивки (картини, сорочки), вироби з бісеру, тощо. Своїми роботами державні службовці показали, що вони є креативні, талановиті, всесторонньо розвинені люди з великою душею.

Також, за сумлінну, багаторічну працю в органах державної влади, з нагоди професійного свята ряд державних службовців було нагороджено почесними відзнаками обласної та районної державних адміністрацій.

 

 

 

 

23.06.2016 | Вітання Президента України з нагоди Дня державної служби

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем державної служби.

Чіткий курс на євроінтеграцію держави вимагає від нас формування ефективної влади нової якості: висококваліфікованої, прозорої, моральної та насамперед відповідальної перед громадянським суспільством.

Саме тому рішучі кроки, спрямовані на проведення системних реформ державної служби в Україні, дадуть змогу докорінно модернізувати державний апарат, повернути довіру наших співвітчизників до органів публічної влади та підняти авторитет державного службовця.

Вірю, що ваші зусилля й надалі будуть направлені виключно на забезпечення демократії та зростання добробуту Українського народу, а завдяки вашій порядності, патріотизму та професіоналізму ми побудуємо заможну демократичну європейську державу.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, миру, добробуту, життєвої наснаги та нових здобутків на ниві служіння Вітчизні. 

23.06.2016 | 23 червня - День державної служби України

 

Шановні колеги!

 

Щиро вітаємо Вас із Днем державної служби.

Ефективна державна служба - це не лише необхідна умова прогресу українського суспільства, а й важливий чинник утвердження в Україні європейських стандартів життя.

Від професіоналізму і чесності кожного з Вас, відношення до людей, вміння швидко і якісно приймати управлінські рішення, залежить рівень довіри до влади в цілому.

Маємо глибоке переконання в тому, що спільними зусиллями ми побудуємо демократичну, соціально орієнтовану державу, зміцнимо міжнародний авторитет нашої країни та забезпечимо гідне життя кожного громадянина України.

Зичимо усім Вам міцного здоров'я, миру, добробуту та нових здобутків.

 

Голова райдержадміністрації          Любомир Глушков

 

Голова районної ради                       Роман Дячук

22.06.2016 | Кредитування «зелених» проектів для малого та середнього бізнесу стає доступнішим

Укргазбанк прийняв рішення знизити процентну ставку при кредитуванні еко-проектів: з 24% до 20,5% у вітчизняній валюті, з 10% до 7,7% у доларах США та з 9% до 6,7% у євро.

Кредитуватимуть інвестиційні «зелені» проекти, зокрема, в таких напрямках: проведення заходів з підвищення енергоефективності та енергозбереження; скорочення споживання природних енергоресурсів; використання відновлюваних джерел енергії (вітряні парки, сонячні парки, гідроелектростанції) тощо.

Еко-кредити видаватимуть як на придбання нового енергоефективного чи екологічного обладнання, так і на заміну або модернізацію наявного обладнання.

«Сьогодні трендом провідних світових країн стало вкладати інвестиції на користь відновлюваної енергетики, а ніж традиційної. І з кожним роком сума коштів у екологічно чисті проекти збільшується», -прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та додав, що Україна теж у цьому тренді.

«Завдяки підтримці іноземних партнерів та появі на вітчизняному ринку провідних світових гравців, які можуть надавати не лише технічну та експертну, а й фінансовудопомогу, в України з’являється більше можливостістимулювати впровадження «зелених» проектів», - зазначив Сергій Савчук.

«Така фінансова підтримка України дозволила знизити процентну ставку на еко-кредити, що додатково сприятиме збільшенню кількості реалізованих проектів з відновлюваної енергетики», - наголосив Сергій Савчук.

Довідково:

18 травня 2016 року IFC (Міжнародна фінансова корпорація (член Світового банку) та АБ «Укргазбанк» підписали Угоду про співпрацю щодо фінансування компаній, які бажають запровадити відновлювані та енергозберігаючі технології.

Метою такої співпраці є спрощення доступу цих компаній до фінансових ресурсів.

22.06.2016 | Засідання колегії райдержадміністрації

22 червня 2016 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Любомира Глушкова в Коломийській РДА відбулося засідання колегії райдержадміністрації за участю голови районної ради Романа Дячука, заступника голови райдержадміністрації Любові Михайлишин, керівника апарату райдержадміністрації Михайла Беркещука, членів колегії, начальників відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій, сільських, селищних голів, засобів масової інформації.

На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв війни в Україні та покійного Михайла Васильовича Вишиванюка – колишнього голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

За активну участь у проведенні Всеукраїнського місячника Червоного Хреста троє освітян були нагороджені грамотами обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

На порядку денному розглянули два питання. По першому питанню доповів Гайдейчук Петро Петрович – начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації «Про підсумки проведення комплексу весняно-польових робіт 2016 року».

По другому питанню доповів Мартинюк Ігор Петрович – начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації «Про завершення 2015-2016 навчального року та хід підготовки до нового 2016-2017 навчального року».

У різному обговорили питання ліквідації наслідків буревію 20.06.2016 року, військової служби за контрактом, інше.

 

 

22.06.2016 | 22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Відповідно до Указу Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000, з метою всенародного вшанування пам’яті українців, загиблих під час війни 1941–1945 років, їх подвигу та жертовності, щороку 22 червня в нашій державі відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Ми пам’ятаємо. Пам’ятаємо  тих, хто так і не повернувся з війни, тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар, і тих, чиї життя були покалічені і зруйновані.

На Коломийщині теж вшанували цю скорботну дату. Участь в урочистостях взяли керівництво Коломийської райдержадміністрації та Коломийської міської ради, працівники відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та міської ради, представники засобів масової інформації, громадськість.

 

 

22.06.2016 | Проведено позачергове виїзне засідання районної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

З метою ліквідації наслідків буревію, 20.06.2016 року в смт. Отинія головою райдержадміністрації Любомиром Глушковим проведено позачергове виїзне засідання районної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Залучено служби цивільного захисту району до ліквідації наслідків НС: філія «Прикарпаттяобленерго» Коломийський районний РЕМ, Коломийський МРВ УДСНС в області, Коломийський відділ поліції Головного управління національної поліції, управління по експлуатації газового господарства та ін.

Службами району проводяться відновлювальні роботи для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Сільськими, селищними головами створено комісії і проведено подвірне обстеження потерпілих від стихії.


Актуальна інформація

Штормове попередження
23.06.2016 15.00 "В найближчі 2 години із збереженням до кінця доби 23 червня, протягом доби 24 червня по області та місту очікуються грози, місцями град, шквалисте посилення вітру 17-22 м/с. 24–25 червня на ріках басейну Пруту очікуються підйоми рівнів води на 0.2–0.7 м над поточними"
Увага конкурс!

Оголошується відкритий конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги 

До відома громадян!

Про створення при обласній державній адміністрації та обласній раді комісії із встановлення осіб бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України

Зверніть увагу!

Правила внутрішнього службового розпорядку Коломийської районної державної адміністрації 

Увага!

Щодо інформування про вільні робочі місця на великих промислових  підприємствах 

Шановні мешканці Коломийщини!
Купуючи алкогольні вироби, в тому числі пиво, цигарки та нафтопродукти – вимагайте у продавця чек
Сьомий обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування
Сьомий обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування
Увага!

Державний захист прав громадян як споживачів фінансових послуг 

Оголошено конкурс на участь у "Літній школі" з питань розвитку туризму в Івано-Франківській області

У рамках проекту «Івано-Франківська область – край для туризму», що фінансується ЄС, департамент міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації спільно з Регіональним фондом підтримки підприємництва по Івано-Франківській області та Регіональним туристично-інформаційним центром, оголошують конкурс на участь у «Літній школі» з питань розвитку туризму в Івано-Франківській області.

Увага!

Відповідно до законів України від 26.11.2015 року № 834-VІІІ та № 835-VІІІ… 

 

 

banner


Карта району

Карта району

 

Законодавство

Законодавство України Верховна Рада

Документи Президента України

Законодавство Урядовий портал

ЗМІ

Погода

Погода в Коломиї

GISMETEO: Погода в Коломиї

Погода в Коломиї

Лічильники

MyCounter - счётчик и статистикаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області