24 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Оголошення про "Запит на виявлення інтересу" для оголошення закупівлі по проекту "Розвиток міської інфраструктури-2"
 На головну

 

ЗАПИТ НА ВИЯВЛЕННЯ ІНТЕРЕСУ

(КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ-ВІДБІР ФІРМ)

Країна:   Україна

Проект:   Другий проект розвитку  міської  інфраструктури (UIP-2)

Номер позики:   8391-UA і TF017112

 

Назва завдання: «Розробка проектно-кошторисної документації на реконструкцію аварійних ділянок водопровідних мереж та абонентських підключень, реконструкцію двох РЧВ та встановлення будинкових лічильників води»

Довідковий номер: (згідно плану закупівель): KLM-CQ-01

Цей запит на виявлення інтересу відповідає загальним умовам здійснення закупівель для такого проекту, які з’явились в Департаменті розвитку бізнесу ООН 5 серпня 2014 року.

Україна отримала фінансування від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для цілей фінансування «Другого проекту розвитку міської інфраструктури» (UIP-2) і має намір використати частину коштів на консультаційні послуги, для яких цей запит на виявлення інтересів виготовлено.

 

Консультаційні послуги включають проекти для наступних типів робіт:

(1)                      Реконструкція аварійних водопровідних мереж в місті Коломия, загальною довжиною, що складає прибл.23 км. з діам. від 90 мм до 500 мм, включно із заміною відповідної запірної арматури, водопровідних люків та інших аксесуарів; (2) Встановлення будинкових приладів обліку включно з реконструкцією відповідних під’єднань до споживача; (3) Реконструкція двох резервуарів чистої води (кожна з яких має об’єм 6000м3), включаючи відповідні водопровідні системи, запірну арматуру та інші аксесуари. Послуги надаватимуться впродовж восьми (8) місяців починаючи з листопада 2015 року.

   

Комунальне підприємство «Коломияводоканал» запрошує правомочні фірми («Консультантів») повідомити про свою зацікавленість у наданні послуг.  

     Зацікавлені консультанти повинні надати інформацію, що засвідчує їх відповідну кваліфікацію та досвід при реалізації послуг.

Критеріями для включення до «короткого списку» є:

·     Щонайменше 10 років досвіду в проектуванні інженерних споруд водопровідно-каналізаційного сектору;

·     Загальний досвід та кваліфікація персоналу компанії;

·     Наявність досвіду виконання щонайменше двох завдань подібного характеру, які виконувалися протягом останніх 5 років;

Зацікавлені консультанти звертають свою увагу на параграф 1.9 Посібника Світового банку: Відбір та найм консультантів в рамках позик, кредитів і грантів Світового банку, датований січнем 2011 року із поправками від липня 2014 року (Посібник для консультантів) в яких викладена політика банку щодо конфлікту інтересів.

Консультанти можуть об’єднуватись з іншими фірмами у формі спільного підприємства чи суб-консультантів з метою покращення їхньої кваліфікації.

Консультант буде обраний відповідно до відбору за методом найкращої кваліфікації консультантів (CQ) встановленого у Посібнику для консультантів.

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, яка наведена нижче, у робочий час з 8:00 до 17:00 (за місцевим часом).

Виявлення інтересу у письмовій формі мають бути доставлені особисто, поштою, факсом або електронною поштою до 31 серпня 2015 року. Виявлення інтересу має бути подане із зазначенням “Ukraine-UIP2: KLM-CQ-01: Виявлення інтересу від [ім’я консультанта]”.

Виявлення інтересу має бути доставлене за наступною адресою:

Комунальне підприємство «Коломияводоканал»

керівнику РГУП Перегінчук Ірині Тарасівні

вул. Шевченка, 3, 4 поверх, каб.42

с. Шепарівці, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл. 76249 Україна

                      Тел.:  03433 49637   Факс:  03433 49637   

E-mail: kolomyavodagup@meta.ua
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області