21 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Характеристика проекту
 На головну / Інвестиційні пропозиції та інноваційна діяльність / Проект будівництва спортивно-розважального центру в районі міського озера ("Співоче поле" по вул. Б.Хмельницького)

Спортивно-розважальний центр

в районі міського озера

("Співоче поле" по вул. Б.Хмельницького)

 

Ситуація на даний час як у державі, так і в місті Коломиї, в сфері фізичної культури і спорту залишається складною. Найгострішою проблемою є низький рівень залучення населення до занять фізкультурно-оздоровчої спрямованості. Проблемним є подальше забезпечення гідного представництва держави у світовому спортивному русі. Особливе занепокоєння викликає результативність підготовки спортивного резерву для різноманітних видів змагань.

Формування позитивного іміджу міста Коломиї - головне завдання, яке стоїть перед владою та громадськістю на сьогоднішній день.  Тут важливою умовою є поєднання інтересів бізнесу з інтересами міста, що стає основою для взаємовигідного співробітництва та створює систему заходів, які забезпечують сприятливі умови для вкладення коштів.

Пріоритетними завданнями є забезпечення  населення міста якісними оздоровчо-лікувальними послугами, підвищення ролі фізкультури і спорту, розвиток спортивної інфраструктури.

З метою залучення інвестицій у розвиток соціальної сфери міста Коломиї, зокрема у будівництво спортивних об'єктів, розроблено макет спортивно-розважального центру в районі міського озера ("Співоче поле" по вул. Б.Хмельницького).

Спортивно-розважальний центр планується побудувати у північно-східній частині міста. Наявні наступні інженерні мережі: водопостачання та водовідведення по вул. Б.Хмельницького (труби 600 мл.);  газопровід середнього тиску по  вул. Б.Хмельницького. Відстань до комунікацій становить  близько 30 м.

 
Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області