24 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ

  

Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Стратегічний план економічного розвитку міста Коломиї
 На головну / Структурні підрозділи міської ради / Відділ економіки та муніципального розвитку

 За сприянням провідних фахівців підприємств, установ та організацій, представників влади, бізнесу, депутатського корпусу і громадськості та за підтримки проекту "Економічний розвиток міст" Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у 2007 році розроблено та затверджено міською радою Стратегічний план економічного розвитку міста Коломиї в період до 2015 року.

Стратегічний план економічного розвитку міста Коломиї визначає три критичні питання, над якими у найближчі роки працюватиме влада міста:

 1) розвиток малого і середнього підприємництва та розвиток туризму;

 2) залучення інвестицій;

 3) розвиток муніципальної інфраструктури.

Також додатково підготовлено плани дій, які складаються зі стратегічних та оперативних цілей і завдань, спрямованих на вирішення кожного критичного питання.

З метою більшої привабливості міста для іноземних інвесторів промисловими та комунальними підприємствами розроблено інвестиційні проекти, управлінням економіки міської ради підготовлено інформацію про вільні виробничі площі та вільні земельні ділянки, призначені для ведення господарської діяльності. Спосіб залучення інвестицій пропонується у вигляді створення спільних підприємств, участі у спільному виробництві, інвестиційних вкладень, надання грошових або товарних кредитів. Розглядаються також і інші пропозиції на взаємовигідних умовах.

Виконання Стратегічного плану знаходиться на постійному контролі міської влади. У його впровадженні беруть участь організації, відділи та управління міської ради та окремі особи. План визначає кроки на покращення інвестиційного клімату та розширення інвестиційних можливостей міста, розвитку бізнесу, туризму, муніципальної інфраструктури. В плані робиться наголос на підвищенні іміджу міста як сприятливого середовища для вкладення інвестицій, які принесуть сучасні технології, створять нові робочі місця, забезпечать відповідний рівень заробітної плати та збільшення поступлень до міського бюджету. Про хід виконання Стратегічного плату економічного розвитку міста було заслухано на засіданні міської ради в грудні 2009 року (рішення від 16.12.2009  №2457-44/2009).

Для зручного користування сайтом використовуйте інтернет браузер  Internet ExplorerДивіться також

Різне

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У МІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЯРМАРКІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ЗАХОДІВ У МІСТІ КОЛОМИЇ

Детальніше

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Детальніше

Проекти рішень 18 сесії Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Детальніше

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету Коломийської міської ради 28.02.2017р.

Детальніше

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області