30 Вересень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ


Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Публікації

 НОВИНИ
30.09.2016 | План основних заходів Коломийської міської ради 03.10. – 09.10.2016 року

План основних заходів Коломийської міської ради 03.10. – 09.10.2016 року

30.09.2016 | Аварійне вимкнення
Сталося аварійне вимкнення (Коломия-місто РЕМ) орієнтовний час включення 2016-09-29 12:01. Надсилаємо Вам списки:
28.09.2016 | У гостях чи вдома: переселенці обговорювали аспекти інтеграції у коломийську громаду

Непрості умови, в яких опинилося багато українців через війну, можна здолати лише разом. І ті, хто втратив свою домівку, чекають підтримки усього суспільства, щоб адаптуватися до життя в нових громадах. Тож 27 вересня захід у міськрайонному центрі зайнятості із назвою «Правові та соціальні аспекти інтеграції переселенців у місцеві громади» зібрав багатьох небайдужих і з числа переселенців, і посадових осіб місцевого самоврядування, і коломиян з активною життєвою позицією.

- Складна ситуація на Сході України – велике випробування для усіх, - звернувся до переселенців перший заступник міського голови Сергій Коцюр. – Держава надає допомогу переселенцям. Я розумію, що частину цієї відповідальності мають розділити і громади України. Коломия підтримувала і буде підтримувати українців, які зіткнулися з такою бідою.

28.09.2016 | Пенсійники Коломийщини розповіли про важливість легального оформлення трудових відносин

23 вересня 2016 року працівники Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України завітали на “ярмарку вакансій”, яку проводив місцевий центр зайнятості.

На даному заході були присутні як безробітні, так і роботодавці. Тому, про важливість легального оформлення трудових відносин та легальних виплат заробітної плати, на рівні не менше мінімального розміру і йшлося на даній зустрічі.

-Кожен працівник повинен бути зацікавлений, щоб працювати легально, адже від страхового стажу залежить і його майбутня пенсія, - сказав перший заступник начальника управлінняЯрослав Тодорів.

А також начальник відділу ведення електронних реєстрів Ріпецька Мирослава Іванівна запропонувала зареєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з метою самостійного контролю за даними, що містяться у реєстрі застрахованих осіб. 

У межах своїх повноважень працівники Фонду вживають всіх заходів з метою легалізації заробітної плати та зайнятості населення, нагадують роботодавцям та громадянам, що тільки офіційно оформлений найманий працівник може відчувати себе соціально захищеним.

28.09.2016 | До уваги керівників підприємств гірничодобувної та вугільної галузі

 

Від 12 до 14 жовтня 2016 року у місті Києві відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка “MiningWorld Ukraine 2016”. Організатор — компанія “Прем”єр Експо”, найбільший виставковий оператор в Україні www.miningworld.com.ua
  В рамках ділової програми виставки 12.10.2016 вперше у країні буде проведено Форум надрокористувачів України “Надра України: Актуальні Проблеми Розвитку”.
 Запрошуємо фахівців відвідати виставку у виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза” (вул. Салютна, 2б).

26.09.2016 | Другий рівень пенсійної системи

З 1 липня 2017 року пропонується запровадити накопичувальну систему пенсійного страхування за накопичувальними професійними пенсійними программами.
06 травня 2016 року у Верховній раді зареєстровано проект Закону України № 4608 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

 Метою проекту Закону є створення справедливої системи пенсійного забезпечення шляхом переходу на єдиний принцип нарахування пенсій. Створення Другого рівня пенсійної системи означатиме запровадження в нашій країні системи загальнообов’язкового накопичувального пенсійного страхування.

26.09.2016 | Коломийські податківці зустрілись з студентами економіко – правового коледжу

 

Днями до Коломийської ОДПІ завітали студенти Коломийського економіко - правового коледжу Київського національного торговельно-економічного університету. Гості інспекції мали змогу ознайомитися зі структурою інспекції, її функціями та особливостями роботи.

 

Головний державний інспектор  сектору організації роботи  Світлана Ілюк розповіла молоді про роль сплати податків у наповненні казни держави та удосконалення системи обслуговування платників, ознайомила студентів з історією формування податкової системи, сутністю податків та з щоденною, кропіткою, але водночас необхідною роботою податківця. Вона також розповіла про модернізацію Державної фіскальної служби, кінцевою метою, якої є повне перетворення контролюючого податкового органу на сервісну службу.

23.09.2016 | План основних заходів Коломийської міської ради 26.09. – 02.10.2016 року
План основних заходів Коломийської міської ради 26.09. – 02.10.2016 року
23.09.2016 | Міжнародний економічний форум у Києві

6-7 жовтня 2016 року у місті Києві 

відбудеться міжнародний економічний форум “Україна:

Напередодні Четвертої промислової революції”, в якому візьмуть участь відомі економісти, успішні реформатори та експерти з 20 країн світу, власники та керівники українських компаній, а також іноземні інвестори і бізнесмени, зацікавлені у співпраці з Україною.

З програмою форуму можна ознайомитись на сайті: www.forumkyiv.org.

Для реєстрації звертатись за тел.: +380 50 971 07 56.

20.09.2016 | Реформа дитячо-юнацьких спортивних шкіл: міфи і реальність

На початку року міська рада перевірила позашкільні заклади Коломиї. Виявилось, робота деяких секцій та гуртків здійснювалась на неналежному рівні. Комісія дійшла висновку,  що роботу позашкілля треба змінювати. Відтак реформувати систему з середини, використовуючи досвід інших міст України. Треба визнати, що старий, ще радянський підхід до організації роботи цих закладів (а особливо спортивних шкіл) залишає бажати кращого.

Загалом зміни зачепили деякі види спорту: популярні раніше веслування і волейбол – відновили, а секції, відвідувати які завжди є багато охочих, – збільшили: дзюдо, футзал, настільний теніс та айкідо, кікбоксинг та шашки. Відомо, що давно в цих секціях  діти роками успішно займаються, а все – завдяки ініціативі тренерів та батьків.


Різне

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

Цивільний захист населення і територій

Оголошення про "Запит на виявлення інтересу" для оголошення закупівлі по проекту "Розвиток міської інфраструктури-2"

Детальніше

Список осіб на індивідувальне житлове будівництво

Детальніше

Схема організації дорожнього руху на пл.Привокзальна

Перспективний план заходів з відзначення державних, національних, релігійних та професійних свят, вшанування кращих людей міста Коломиї на 2016 рік

Детальніше

Форум для підприємців

ФОРУМ

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області