13 лютий 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ


Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Публікації

Шановні пані та панове!

Ви відкрили офіційний сайт Коломийської міської ради, за допомогою якого будете мати змогу ознайомитись з нашим прекрасним містом над Прутом — старовинною і древньою Коломиєю.

Місто-писанка... Місто з особливою аурою... Саме так про Коломию відгукуються всі, хто хоч раз побував тут. Кожна вуличка, кожен будинок унікальні, дихають історією, залишаються назавжди в пам'яті наших гостей.

Прекрасний і неповторний Музей писанкового розпису,  Національний музей народного мистецтва Гуцульщини і Покуття імені Йосафата Кобринського,  Коломийський академічний обласний український драматичний театр  імені Івана Озаркевича, міський будинок культури “Народний Дім”, і, що найбільше  притаманне  коломиянам, - наші коломийки...

Місто з Магдебурзьким правом, ворота Гуцульщини і місто високої духовності.

Ми, коломияни, любимо своє місто і робимо все для того, щоб воно і надалі залишилося європейським. Сьогодні ми прагнемо зберегти пам'ятки історії, піднести вище духовність.

Вигідне географічне розташування, сприятлива екологія, велика кількість пам'яток архітектури різних стилів та епох, приміська заповідна зона, збережені культурні традиції предків, відомі мистецькі осередки, мистецько-фестивальний імідж, а також історична спадщина, без сумніву, визначають Коломию як туристичне місто.

Сподіваємось, що офіційний веб-сайт буде корисним для налагодження ділового співробітництва, викличе у Вас бажання відвідати нашу писанкову Коломию, насолодитися красою міста і природою, пізнати традиції і  звичаї нашого краю.

Гостинно запрошуємо Вас до Коломиї!

З повагою

Коломийський міський голова Ігор Богданович СлюзарНОВИНИ
12.02.2016 | План основних заходів Коломийської міської ради 15.02. – 21.02.2016 року

План основних заходів Коломийської міської ради 15.02. – 21.02.2016 року

12.02.2016 | Аварійне вимкнення
Сталося аварійне вимкнення (Коломия-місто РЕМ) орієнтовний час включення 2016-02-11 16:40. Надсилаємо Вам списки:
8.02.2016 | Виконання міського бюджету за січень 2016 року

Фактичні надходження до міського  бюджету по доходах загального фонду з врахуванням трансфертів за січень місяць 2016 року в цілому склали 20087,9 тис. грн., в т. ч. сума отриманих трансфертів з Державного бюджету становить: дотацій – 504,2 тис. грн.; субвенцій – 12677,7 тис. грн. 

 

Сума фактичних надходжень доходів загального фонду без врахування трансфертів складає 6906,0 тис. грн., при плані 6458,4 тис. грн., що складає 106,9 відсотки в тому числі:

- податку на доходи фізичних осіб – 3049,2 тис. грн.;

       - податку на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності – 0,0 тис. грн.;

- акцизного податку – 1324,2 тис. грн.

- місцевих податків і зборів – 2155,3 тис. грн., в т. ч.:

- податку на нерухоме майно –  237,1 тис. грн.;

- плати за землю – 570,3 тис. грн.;

- транспортний податок з юридичних  та фізичних осіб – 18,8 тис. грн.;

- збір за місця для паркування транспортних засобів – 14,0 тис. грн.;

- туристичний збір – 0,9 тис. грн.;

- єдиного податку – 1316,9 тис. грн.;

- екологічного податку – 4,1 тис. грн.;

- плати за надання адміністративних послуг – 220,4 тис. грн.;

- державного мита – 151,5 тис. грн.

       

  До доходів спеціального фонду (без врахування трансфертів) бюджету за січень місяць  надійшло – 204,9  тис. грн., із них:

- надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту – 44,0 тис. грн.;

- власних надходжень бюджетних установ – 142,1 тис. грн.;

- коштів до цільового фонду соціально-економічного розвитку міста – 18,8 тис. грн.

 

Найбільшими платниками міського бюджету є:

- Управління освіти міської ради;

- ВП "Моторвагонне депо;

- Вагонне депо Коломия Державного територіально- галузевого об’єднання

   «Львівська залізниця» ;

- Дистанція колії ;

- Вагонне депо;

- ВАТ "Івано-Франківськ Газ";

- АТ "Заводоуправління будівельних матеріалів".

8.02.2016 | Розколяда в Коломиї

  07 лютого 2015 року о 14:00 годині в МПК "Народний дім" відбувся фестиваль - розколяда "З нами Бог!". З насиченою програмою колядок , щедрівок та різдвяних пісень виступили колективи з Івано-франківської та Чернівецької областей які зібрали повний зал глядачів. Всім учасникам фестивалю було вручено грамоти від єпархії Української Греко-Католицької Церкви та подяки відділу культури Коломийської міської ради.

5.02.2016 | План основних заходів Коломийської міської ради 08.02. – 14.02.2016 року
План основних заходів Коломийської міської ради 08.02. – 14.02.2016 року
5.02.2016 | Розмови довкола питання про стихійну торгівлю

 Брак порозуміння чи звичайне бажання робити, як заманеться – поки невідомо, що саме спонукає продавців, які торгували просто неба, перекривати дороги і відмовлятись зайняти місця на ринку.

У четвер до міської ради прийшов директор ринку «Водолій» Олександр Мирний. Він запевнив, що наразі ринок маю багато вільних площ, а тим, хто бажає торгувати у палатці він згоден виділити належне місце в першому ряді.

5.02.2016 | ОБСЄ цікавились станом безпеки в Коломиї.

 Доля демобілізованих військових, прикрі випадки із єврейським кладовищем, діяльність «Правого сектору» в Коломиї і ще багато іншого – саме ці аспекти життя нашого міста цікавили спостерігачів від ОБСЄ найбільше.

Спілкувався із гостями перший заступник міського голови Сергій Коцюр. Зрештою і сам міський голова перервав відпустку, щоб детально відповісти на всі цікаві організації питання.

Найбільше відкриття для спостерігачів – це те, що 90% наших демобілізованих уже отримали земельні ділянки під будівництво. такого показника немає ні на Тернопільщині, ні на Закарпатті, ні в нашій області.

Приємною несподіванкою для представники ОБСЄ було і те, що навесні Коломия прийме у себе 10-ий гірсько-штурмовий батальйон територіальної оборони. Зі свого боку місто допомогло із підведенням комунікацій, на черзі – реконструкція офіцерського корпуса.

Щодо питання про фізичну і психологічну реабілітацію бійців, міський голова розповів, що нараз це тільки проект, проте за браком спеціалістів справа просувається повільно. Також Ігор Слюзар і Сергій Коцюр зійшлись у думці, що реабілітація бійців краще б проходила десь ближче до гір – в Яремче, Шешорах, Долині, а не серед міста, де за вікном – потік машин. «В першу чергу ми печемось, щоб демобілізовані мали роботу, - каже Ігор Слюзар. Це допоможе подолати відчуття непотрібності, яке почасти виникає після повернення з передової».

4.02.2016 | Під Крутами пішли в безсмертя

 

04 лютого 2016 року о 14:00 годині в МПК "Народний дім" розпочався вечір пам'яті героїв Крут "Під Крутами пішли в безсмертя". Організували вечір вчителі та учні загальноосвітньої школи № 6 м.Коломиї. На захід були запрошені учні та студенти навчальних закладів міста. У своїх виступах учні декламували вірші, співали пісні, ставили сценки в яких розповідали про героїзм молодих хлопців що загинули під Крутами. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх загиблих за Україну.

2.02.2016 | Читацький марафон до 160-річчя народження І.Франка
 02 лютого о 14:00 в читальному залі бібліотеки №1 для дітей стартував читацький марафон: «Читаємо вголос Івана Франка» до 160-ої річниці від дня народження українського письменника. Читацький марафон спрямований на те щоб привернути увагу до читання творів великого українського генія, життя якого тісно повязане з Коломиєю в якій побував 15 разів.На заході прозвучала голосна читка творів І.Франка.
1.02.2016 | Година-реквієм “Пам'ятай про Крути”

 Мало яка інша подія в історії України є настільки ж відомою, як бій під Крутами. Він посідає чільне місце в національній історичній пам’яті.

        

1 лютого 2016 року в залі засідань міської ради відбулась година-реквійм “Пам'ятай про Крути”. Вшанувати пам'ять загиблих студентів у бою під Крутами прийшла активна коломийська молодь. На початку заходу з благословенням до присутніх звернувся віце-канцлер Коломийсько-Чернівецької Єпархії УЦКЦ — о. Андрій Квік. Вчитель історії Шумейло Любов Іванівна розповіла про причини, передумови та наслідки  нерівного бою, що відбувся 29 січня 1918 року на залізничній станції Крути. Після цього відбувся перегляд документального фільму “Крути — молода кров”.

         Від імені молоді виступив голова Молодіжної ради Віталій Бирчак. Також студенти Володимир Мельничик та Марія Богак зачитали поезію з даної тематики.


Різне

5 сесія міської ради

Детальніше

Децентралізація влади

1

Цивільний захист населення і територій

Оголошення про "Запит на виявлення інтересу" для оголошення закупівлі по проекту "Розвиток міської інфраструктури-2"

Детальніше

Список осіб на індивідувальне житлове будівництво

Детальніше

Список осіб для зарахування в дошкільні начальні заклади міста

Детальніше

Схема організації дорожнього руху на пл.Привокзальна

Децентралізація влади і реформа місцевого самоврядування

Детальніше

Відділ економіки інформує

Детальніше

Перспективний план заходів з відзначення державних, національних, релігійних та професійних свят, вшанування кращих людей міста Коломиї на 2016 рік

Детальніше

...

Посилання для самостійного вивчення англійської мови

Детальніше

Щодо вимірів електричного навантаження в режимний день

Детальніше

Щодо поводження з електрикою

Детальніше

«Права громадян-споживачів електричної енергії при постачанні електричної енергії»

Детальніше

Як заощадити на тарифах і допомогти енергетикам вирівняти добовий графік електричних навантажень

Детальніше

Номера телефонів "Гарячих ліній" служб Міністерства оборони України

Детальніше

Охоронні зони ліній електропередач

Детальніше

Пояснювальна записка плану зонування території м.Коломиї

Детальніше

...

...
...

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області