2 Липень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ


Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Публікації

Шановні пані та панове!

Ви відкрили офіційний сайт Коломийської міської ради, за допомогою якого будете мати змогу ознайомитись з нашим прекрасним містом над Прутом — старовинною і древньою Коломиєю.

Місто-писанка... Місто з особливою аурою... Саме так про Коломию відгукуються всі, хто хоч раз побував тут. Кожна вуличка, кожен будинок унікальні, дихають історією, залишаються назавжди в пам'яті наших гостей.

Прекрасний і неповторний Музей писанкового розпису,  Національний музей народного мистецтва Гуцульщини і Покуття імені Йосафата Кобринського,  Коломийський академічний обласний український драматичний театр  імені Івана Озаркевича, міський будинок культури “Народний Дім”, і, що найбільше  притаманне  коломиянам, - наші коломийки...

Місто з Магдебурзьким правом, ворота Гуцульщини і місто високої духовності.

Ми, коломияни, любимо своє місто і робимо все для того, щоб воно і надалі залишилося європейським. Сьогодні ми прагнемо зберегти пам'ятки історії, піднести вище духовність.

Вигідне географічне розташування, сприятлива екологія, велика кількість пам'яток архітектури різних стилів та епох, приміська заповідна зона, збережені культурні традиції предків, відомі мистецькі осередки, мистецько-фестивальний імідж, а також історична спадщина, без сумніву, визначають Коломию як туристичне місто.

Сподіваємось, що офіційний веб-сайт буде корисним для налагодження ділового співробітництва, викличе у Вас бажання відвідати нашу писанкову Коломию, насолодитися красою міста і природою, пізнати традиції і  звичаї нашого краю.

Гостинно запрошуємо Вас до Коломиї!

З повагою

Коломийський міський голова Ігор Богданович СлюзарНОВИНИ
1.07.2016 | План основних заходів Коломийської міської ради 04.07. – 10.07.2016 року

План основних заходів Коломийської міської ради 04.07. – 10.07.2016 року 

1.07.2016 | Конкурс щодо озеленення міста

 

Конкурс на визначення виконавця послуг з утримання об’єктів благоустрою (утримання та догляд за зеленими насадженнями міста Коломиї)

1. Найменування, місцезнаходження, контактні телефони організатора конкурсу:

1.1. Відділ управління комунальним майном Коломийської міської ради.

1.2. Місцезнаходження: пл. Відродження, 1, м. Коломия, Івано-Франківська обл., 78203.

1.3. тел. (03433) 2-07-58.

2. Найменування об'єкта благоустрою, щодо якого проводиться конкурс: Утримання та догляд за зеленими насадженнями міста Коломиї.

30.06.2016 | 8 липня - аукціон з продажу комунальних приміщень

Коломийська міська рада запрошує інвесторів взяти участь в аукціонах з продажу комунальних приміщень. 

 Серед семи лотів викладено приміщення у центральній частині міста на вул. Шевченка, 4, 5  площею 642, 00 кв.м. без урахування підвальних приміщень

Це двоповерхова споруда початку XX ст. з горищем,  підвалом, запасним входом і заїздом з подвір’я.

Стартова ціна - 12 256 080,00 (дванадцять мільйонів двісті п’ятдесят шість тисяч вісімдесят) грн.

Аукціон відбудеться 8 липня у Коломийській міські раді за адресою Грушевського, 1. Заявки  приймаються до 5 липня.

 

30.06.2016 | У червні у Коломиї встановили 6 дитячих майданчиків

 Комплекси з гойдалками, ігровими вежами, пісочницями і лавочками прикрасили сквери і подвір’я нашого міста. Розпочали з вулиці Довбуша. Малеча будинків №117, 119 у своєму дворі вже може тішитися гірками й гойдалками, які встановлює київська фірма «Інтер-Атлетика». Протягом 3 років фахівці фірми гарантійно обслуговуватимуть ці майданчики.

А сьогодні мешканці ще двох мікрорайонів – Мазепи (біля будинків №290, №292, №298 і №298А) і приватний сектор біля паперової фабрики отримали чудовий подарунок до 775-ої річниці першої писемної згадки про Коломию. До кінця тижня тут закінчать встановлювати гойдалки і впорядкують

30.06.2016 | Нагадуємо про необхідність повірки ваговимірювальної техніки

На даний час більшість ваговимірювальної техніки, що використовується на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства області не охоплено повіркою, а тому не повинна допускатися до експлуатації. У багатьох випадках підприємці не погоджуються надавати на повірку ваговимірювальну техніку, масово використовують несертифіковані ваги, що є порушенням вимог законодавства України.
Пунктом 11 “Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів”, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 №833, передбачено, що засоби вимірювальної техніки, які використовуються у торговельній діяльності, повинні бути у справному стані, мати повірочне клеймо та проходити періодичну повірку в установленому законодавством порядку. Періодичність повірки ваговимірювальної техніки — 1 раз в 12 місяців.


Відділ економіки та муніципального розвитку міської ради

29.06.2016 | Запрошуємо на громадські слухання щодо переіменування вулиць

5 липня  2016 року о 14 годині в  МПК «Народний дім»  відбудуться громадські слухання у формі зборів представників громадськості стосовно перейменування назв окремих вулиць міста Коломиї.

29.06.2016 | Відзначили 20 річницю прийняття Конституції
Двадцяту річницю з дня прийняття Конституції України коломияни відзначали урочистостями та святковим концертом в Народному домі. Зі словами благословення до присутніх звернулися правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Василь (Івасюк), священики УПЦ КП. Владика попросив у Господа благословення, щоб ми могли прийняту Конституцію застосувати на благо. Також звернувся до військових, найголовніше завдання яких - захищати конституційні права українців на власну державу. І цей обов’язок вони виконують, боронячи нас у війні на Сході України.
Представники молоді міста поклали квіти до пам’ятника першому президентові Української Народної Республіки Михайлові Грушевському.
29.06.2016 | Українські підприємці вперше отримали своє торгове представництво в Китаї

 

Повідомляємо, що в Китайській Народній Республіці створено сайт Українського торговельного представництва, де можна безоплатно розміщувати свої пропозиції щодо експорту товарів або послуг до Китаю, а також безоплатно перевести їх на китайську мову.

На сайті також буде розміщено загальну інформацію про Україну; про Китай; ділові пропозиції з Китаю; організації сприяння діловому співробітництву у Китаї; державні органи Китаю; Посольство та консульства України у КНР; перелік передових технологій і високих технологій, що стимулюються до імпорту в Китай, а також іншу корисну інформацію.

З сайтом Українського торговельного представництва в КНР можна ознайомитись за адресою htt://uatmic.com

Відділ економіки та муніципального розвитку міської ради

24.06.2016 | План основних заходів Коломийської міської ради 27.06. – 03.07.2016 року

План основних заходів Коломийської міської ради 27.06. – 03.07.2016 року 

24.06.2016 | До відома суб’єктів підприємницької діяльності

Проводиться анкетування щодо налагодження зовнішньоекономічної діяльності з наступними країнами : Азійсько-Тихоокеанський регіон (Японія, Республіка Корея, Сінгапур, Індонезія, Малайзія, В’єтнам і ін.); Республіка Польща; Республіка Казахстан;  Республіка Білорусь; Країни Середнього та Близького Сходу (ОАЕ, Катар, Йорданія, Кувейт, Саудівська Аравія, Ліван, Ізраїль і ін.); країни Магрибу/Північної Африки (Єгипет, Алжир, Туніс, Марокко і ін.).

Запрошуємо Вас заповнити анкети для актуалізації проблем, з якими стикаються підприємства міста при здійсненні зовнішньоторговельних відносин з відповідними країнами.

Заповнені анкети просимо подати у відділ інвестиційної політики, зовнішньоекономічної діяльності та енергозбереження міської ради до 15 липня 2016 року ( за адресою м. Коломия, пр. М.Грушевського, 1 ; каб. 27 ; контактний телефон 2-58-12 ).

 

Завантажити анкети щодо економічного співробітництва


Різне

Нові умови контракту червень 2016

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Про проведення громадських слухань

Детальніше

ПОРЯДОК встановлення вивісок у м. Коломиї

Детальніше

Децентралізація влади

 

Цивільний захист населення і територій

Оголошення про "Запит на виявлення інтересу" для оголошення закупівлі по проекту "Розвиток міської інфраструктури-2"

Детальніше

Список осіб на індивідувальне житлове будівництво

Детальніше

Список осіб для зарахування в дошкільні начальні заклади міста

Детальніше

...

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
Про підготовку електричних мереж та електрообладнання споживачів електричної енергії до грозового сезону 2016 року

Детальніше

Посилання для самостійного вивчення англійської мови

Детальніше

Щодо вимірів електричного навантаження в режимний день

Детальніше

Щодо поводження з електрикою

Детальніше

«Права громадян-споживачів електричної енергії при постачанні електричної енергії»

Детальніше

Як заощадити на тарифах і допомогти енергетикам вирівняти добовий графік електричних навантажень

Детальніше

Номери телефонів "Гарячих ліній" служб Міністерства оборони України

Детальніше

Охоронні зони ліній електропередач

Детальніше

Пояснювальна записка плану зонування території м.Коломиї

Детальніше


 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області