25 Травень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ


Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Публікації

Шановні пані та панове!

Ви відкрили офіційний сайт Коломийської міської ради, за допомогою якого будете мати змогу ознайомитись з нашим прекрасним містом над Прутом — старовинною і древньою Коломиєю.

Місто-писанка... Місто з особливою аурою... Саме так про Коломию відгукуються всі, хто хоч раз побував тут. Кожна вуличка, кожен будинок унікальні, дихають історією, залишаються назавжди в пам'яті наших гостей.

Прекрасний і неповторний Музей писанкового розпису,  Національний музей народного мистецтва Гуцульщини і Покуття імені Йосафата Кобринського,  Коломийський академічний обласний український драматичний театр  імені Івана Озаркевича, міський будинок культури “Народний Дім”, і, що найбільше  притаманне  коломиянам, - наші коломийки...

Місто з Магдебурзьким правом, ворота Гуцульщини і місто високої духовності.

Ми, коломияни, любимо своє місто і робимо все для того, щоб воно і надалі залишилося європейським. Сьогодні ми прагнемо зберегти пам'ятки історії, піднести вище духовність.

Вигідне географічне розташування, сприятлива екологія, велика кількість пам'яток архітектури різних стилів та епох, приміська заповідна зона, збережені культурні традиції предків, відомі мистецькі осередки, мистецько-фестивальний імідж, а також історична спадщина, без сумніву, визначають Коломию як туристичне місто.

Сподіваємось, що офіційний веб-сайт буде корисним для налагодження ділового співробітництва, викличе у Вас бажання відвідати нашу писанкову Коломию, насолодитися красою міста і природою, пізнати традиції і  звичаї нашого краю.

Гостинно запрошуємо Вас до Коломиї!

З повагою

Коломийський міський голова Ігор Богданович СлюзарНОВИНИ
23.05.2016 | Марш до Дня Героїв

Коломияни пройшли маршем із портретами героїв-боців за волю України під супровід  муніципального оркестру.

Почалась урочиста хода з покладання квітів: зуступник міського голови Володимир Бойцан та голова Коломийської РДА Любомир Глушков залишили біля пам'ятної дошки Небесній сотні жовто-блакитні хризантеми. Потім коломияни попрямували до могили січовикам, що височіє біля Благовіщенської церкви.Там за загиблими відправили панахиду.

Заступник міського голови Володимир Бойцан, який сам не так давно повернувс я із зони бойових дій, наголосив, що пам'ять про воїнів, які присвятили своє життя Україні, повинна живити наш патріотизм і волю до кращого життя.

Гучними маршами ми, на жаль, не зможемо розбудити наших героїв. То для кого ж вони лунають? - спитаєте. Можливо, ці марші розбудять нас: надихнуть продовжувати боротьбу за свою країну. Бережемо в пам'яті їх імена, молимось за їхні душі, підтримуємо їхніх рідних. Пам'ятаємо, щоб не збитися зі шляху. Слава Україні!
 

22.05.2016 | Річниця перепоховання Тараса Шевченка

155 років тому перепоховали Кобзаря, згідно з його заповітом, було перепоховано в Україні.У цей день святково одягнені, у вишиванках, приходили у Парк Шевченка в Києві сотні людей і аматорські колективи університету; співали «Реве та стогне Дніпр широкий», читали "Заповіт" та інші вірші Шевченка.

У Коломиї долучилися до відзначення роковин перепоховання великого Кобзаря. На святкову панахиду зійшлися представники влади міста і району, священнослужителі, просвітяни та громадськість міста.

21.05.2016 | Дні Європи в Україні


Кожна третя субота травня традиційно відзначається як День Європи у всіх країнах Євросоюзу. Події української історії зробили це свято особливо символічним, адже за своє право розвиватися у європейському векторі українці принесли гірку жертву.
У Коломиї в цей день презентували національну культуру як частину загальноєвропейської, лунали й класичні твори у виконанні місцевих ансамблів та виконавців.

20.05.2016 | Книжки для коломийських військових

 

Суддя Конституційного Суду України, народний депутат ІV, V та VI скликань, уродженець Снятинщини Володимир Мойсик зробив приємний подарунок для коломийських військових напередодні Дня Героїв. За його сприяння сьогодні міський голова Ігор Слюзар передав командиру військової частини А 0742 підполковнику Миколі Мошенському добірку книжок для бібліотеки військової частини. З-поміж понад 200 примірників є чудові твори класиків світової літератури (Данте, Стендаль, Ремарк, Шевченко), документалістика, проза та поезія сучасних українських авторів на будь-який смак.

Військовослужбовці беруть активну участь у бойових діях на Сході України, тому участь в облаштуванні військової частини, у тому числі створення бібліотеки, - найголовніше, що може зробити кожен українець для своїх захисників.

20.05.2016 | План основних заходів Коломийської міської ради 23.05. – 29.05.2016 року

План основних заходів Коломийської міської ради 23.05. – 29.05.2016 року

18.05.2016 | Восьма сесія Коломийської міської ради
Засідання восьмої сесії міської ради розпочалося із відзначення учасників бойових дій з нагоди Дня героїв. За активну громадянську позицію, безпосередню участь в антитерористичній операції, вагомий особистий внесок в захист державного суверенітету та територіальної цілісності України міський голова Ігор Слюзар нагородив відзнаками
17.05.2016 | Щодо проведення державної реєстрації потужностей

 

13.05.2016 | Відділ управління комунального майна повідомляє

02.06.2016р. відбудуться аукціони з визначення переможця по укладенню договору купівлі-продажу комунального майна територіальної громади міста Коломиї:

За адресою: Івано-Франківська область, м. Коломия пр. Грушевського 1 (зал засідань) Коломийської міської ради—відбудуться аукціони з визначення переможця по укладанню договору купівлі-продажу комунального майна територіальної громади міста Коломиї:

13.05.2016 | Відділ управління комунальним майном оголошує комерційний конкурс про передачу в оренду нежитлових приміщень

- на вул. Шухевича,76 площею 20,9 м2  для здійснення статутної діяльності громадських організацій та політичних партій.

         Сума реєстраційного внеску – 2706,21 грн.

         Балансоутримувач – комунальний заклад «Коломийський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»   вул. Чорновола, 32, тел. 4-63-64  р/р 31555207388922, МФО 836014, ЄДРПОУ 39007143 в УДКСУ і Івано-Франківській області.

Для участі у конкурсі учасники подають в загальний відділ міської ради:

-         заяву про оренду;

-    витяг з Єдиного державного реєстру суб’єкта діяльності;

-    зобов’язання щодо виконання умов конкурсу;

-    зобов’язання щодо забезпечення сплати орендної плати.

Усі учасники, які допущені до участі в конкурсі, вносять на розрахунковий рахунок балансоутримувача реєстраційний внесок в розмірі базової тримісячної орендної плати, розрахованої для відповідного об’єкта. Квитанція про оплату реєстраційного внеску пред'являється конкурсній комісії.

При проведені комерційного конкурсу претенденти подають проекти використання, покращення об’єкта та співпраці з територіальною громадою міста. Пропозиції подаються в запечатаному конверті.

Кінцевий термін подання заяв для участі в конкурсі 27.05.2016 року до 14.00 год.

Конкурс буде проводитись 02.06. 2016 р. в 10.00 год. в приміщенні відділу управління комунального майна міської ради за адресою пл. Відродження,1.

9.05.2016 | Виконання міського бюджету за січень-квітень місяць 2016 року

Фактичні надходження до міського  бюджету по доходах загального фонду з врахуванням трансфертів за січень-квітеньмісяць 2016 року в цілому склали 126029,3 тис. грн., в т. ч. сума отриманих трансфертів з Державного бюджету становить: дотацій – 7705,0 тис. грн.; субвенцій – 73214,9 тис. грн.

Сума фактичних надходжень доходів загального фонду без врахування трансфертів складає 38795,5 тис. грн., при плані 35672,1 тис. грн., що складає 108,8 відсотки в тому числі:

- податку на доходи фізичних осіб – 19495,2 тис. грн.;

- податку на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності – 94,9 тис. грн.;

- акцизного податку – 6024,2 тис. грн.

- місцевих податків і зборів – 10951,9 тис. грн., в тому числі:

- податку на нерухоме майно –  624,7 тис. грн.;

- плати за землю – 4856,7 тис. грн.;

- транспортний податок з юридичних  та фізичних осіб – 25,0 тис. грн.;

- збір за місця для паркування транспортних засобів – 53,0 тис. грн.;

- туристичний збір – 1,9 тис. грн.;

- єдиного податку – 5405,3 тис. грн.;

- плати за надання адміністративних послуг – 1465,5 тис. грн., в тому числі:

- адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, та фізичних осіб - підприємців громадських формувань – 30,6 тис. грн.;

- плати за надання інших адміністративних послуг – 1227,1 тис, грн.;

- адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень – 207,8 тис. грн.;

- плати за скорочення термінів надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав  на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, та фізичних осіб - підприємців,та громадських формувань, а також плата за надання інших платних 0,0 тис. грн.;

- державного мита – 676,7 тис. грн.

До доходів спеціального фонду (без врахування трансфертів) бюджету за січень-квітень місяць  надійшло –  2773,0 тис. грн., із них:

- надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту – 209,4 тис. грн.;

- коштів від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення до розмежування земель державної та комунальної власності (крім земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній власності – 16,2 тис. грн.;

- екологічного податку – 48,5 тис. грн.;

- власних надходжень бюджетних установ – 2386,8 тис. грн.;

- коштів до цільового фонду соціально-економічного розвитку міста – 112,0 тис. грн.

Найбільшими платниками міського бюджету є:

- Управління освіти міської ради;

- ВАТ "Івано-Франківськ Газ";

- АТ "Заводоуправління будівельних матеріалів".


Різне

Подати та переглянути петиції

 

Про проведення громадських слухань

Детальніше

ПОРЯДОК встановлення вивісок у м. Коломиї

Детальніше

Децентралізація влади

 

Цивільний захист населення і територій

Оголошення про "Запит на виявлення інтересу" для оголошення закупівлі по проекту "Розвиток міської інфраструктури-2"

Детальніше

Список осіб на індивідувальне житлове будівництво

Детальніше

Список осіб для зарахування в дошкільні начальні заклади міста

Детальніше

Схема організації дорожнього руху на пл.Привокзальна

Децентралізація влади і реформа місцевого самоврядування

Детальніше

...

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
Про підготовку електричних мереж та електрообладнання споживачів електричної енергії до грозового сезону 2016 року

Детальніше

Посилання для самостійного вивчення англійської мови

Детальніше

Щодо вимірів електричного навантаження в режимний день

Детальніше

Щодо поводження з електрикою

Детальніше

«Права громадян-споживачів електричної енергії при постачанні електричної енергії»

Детальніше

Як заощадити на тарифах і допомогти енергетикам вирівняти добовий графік електричних навантажень

Детальніше

Номери телефонів "Гарячих ліній" служб Міністерства оборони України

Детальніше

Охоронні зони ліній електропередач

Детальніше

Пояснювальна записка плану зонування території м.Коломиї

Детальніше


 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області