25 Липень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ


Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Публікації

Шановні пані та панове!

Ви відкрили офіційний сайт Коломийської міської ради, за допомогою якого будете мати змогу ознайомитись з нашим прекрасним містом над Прутом — старовинною і древньою Коломиєю.

Місто-писанка... Місто з особливою аурою... Саме так про Коломию відгукуються всі, хто хоч раз побував тут. Кожна вуличка, кожен будинок унікальні, дихають історією, залишаються назавжди в пам'яті наших гостей.

Прекрасний і неповторний Музей писанкового розпису,  Національний музей народного мистецтва Гуцульщини і Покуття імені Йосафата Кобринського,  Коломийський академічний обласний український драматичний театр  імені Івана Озаркевича, міський будинок культури “Народний Дім”, і, що найбільше  притаманне  коломиянам, - наші коломийки...

Місто з Магдебурзьким правом, ворота Гуцульщини і місто високої духовності.

Ми, коломияни, любимо своє місто і робимо все для того, щоб воно і надалі залишилося європейським. Сьогодні ми прагнемо зберегти пам'ятки історії, піднести вище духовність.

Вигідне географічне розташування, сприятлива екологія, велика кількість пам'яток архітектури різних стилів та епох, приміська заповідна зона, збережені культурні традиції предків, відомі мистецькі осередки, мистецько-фестивальний імідж, а також історична спадщина, без сумніву, визначають Коломию як туристичне місто.

Сподіваємось, що офіційний веб-сайт буде корисним для налагодження ділового співробітництва, викличе у Вас бажання відвідати нашу писанкову Коломию, насолодитися красою міста і природою, пізнати традиції і  звичаї нашого краю.

Гостинно запрошуємо Вас до Коломиї!

З повагою

Коломийський міський голова Ігор Богданович СлюзарНОВИНИ
22.07.2016 | Відбір виконавців послуг - на електронному майданчику “Держзакупівлі.онлайн”

Керуючись Законом України “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 №922-VIII, відділ земельних відносин Коломийської міської ради повідомляє, що відбір виконавців послуг з розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експертної грошової оцінки земельної ділянки, а також відбір виконавця проведення земельних торгів з продажу земельної ділянки та з продажу права оренди земельної ділянки буде проводитись на електронному майданчику “Держзакупівлі.онлайн” який є авторизований за першим, другим, третім та четвертим рівнями акредитації, є членом електронної системи закупівель ProZorro (Прозоро).

Просимо фізичних та юридичних осіб, зацікавлених у виконанні даних послуг зареєструватися на електронному майданчику “Держзакупівлі.онлайн”.

22.07.2016 | План основних заходів Коломийської міської ради 25.07. – 31.07.2016 року

План основних заходів Коломийської міської ради 25.07. – 31.07.2016 року

 

22.07.2016 | Проекти рішень та аналіз регуляторного впливу

У розділі "Регуляторна політика" -"Інформація " на сайті міської ради розміщено проекти рішень та аналіз регуляторгоно впливу:

- Про затвердження порядку та умов організації і проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Коломиї;

- Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення робочого органу.

19.07.2016 | Сто секретів про звірят для допитливих малят

15 липня о 11:30 та 12:40 в читальному залі дитячої бібліотеки №1 відбувся цікавий захід природничої тематики " Сто секретів про звірят для допитливих малят" . У заході взяло участь 72 дітей молодшого та середнього шкільного віку з літнього табору "Канікули з богом"Мета заходу - привернути дітей до тваринного світу, який наповнений життям у найрізноманітніших його проявах. Для дітей було проведено захоплюючу медіа-подорож з цікавими фактами про тварин.
Прозвучали загадки, брейн-ринг і продемонстровано мультфільм про хом'ячка та інтернет відео "Цікавинки про тваринки"

19.07.2016 | ОСББ та Програма розвитку ООН запрошують підрядників до співпраці

Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку “Дружний двір” та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати в електронному варіанті на сайті «zakupki.prom.ua» цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Капітальний ремонт (заміна вікон та дверей, електроосвітлення) місць загального користування житлових будинків ОСББ «Дружній двір» по вул.Лисенка №16,20,22,26 в м. Коломия Івано-Франківської області»».

Адреса: м.Коломия, вул.Лисенка 22.

18.07.2016 | НА КОЛОМИЙЩИНІ ВИЯВЛЕНО ТА ЗАДОКУМЕНТОВАНО ФАКТ НЕЗАКОННОЇ ВИРУБКИ ЛІСУ

Злочин проти довкілля виявили коломийські правоохоронці спільно з працівниками районного лісгоспу. У його вчиненні обґрунтовано підозрюють трьох місцевих мешканців. Як з’ясували правоохоронці, два кругляка породи «дуб» на території лісгоспу зрубали жителі району, заподіявши цим матеріальні збитки. Зловмисники зізнались у скоєному злочині та розповіли поліцейським, що деревину планували використати для потреб у господарстві.

15.07.2016 | План основних заходів Коломийської міської ради 18.07. – 24.07.2016 року

План основних заходів Коломийської міської ради 18.07. – 24.07.2016 року

13.07.2016 | Китайська міжнародна виставка-ярмарок з інвестицій та торгівлі “CIFIT”

Повідомляємо, що 8-11 вересня 2016 року в м. Сямень (провінція Цзянсу, Китайська Народна Реcпубліка) відбудеться 19-а Китайська міжнародна виставка-ярмарок з інвестицій та торгівлі “CIFIT”. Підприємства, які зацікавлені брати участь у цьому заході, повідомте про намір на електронну адресу: poltavets@me.gov.ua

 

5.07.2016 | Зробили перший крок до реставрації будинку товариства «Сокіл»
У Коломиї працюють польські архітектори з фундації «Мости», які мають до осені подати проектно-кошторисну документацію для відновлення будинку, в якому колись розміщувалася старшинська школа товариства «Сокіл». Стан, у якому перебуває будинок навпроти площі Скорботи, непокоїть усіх. Саме тому громадська організація «Генеза» спільно з польською громадою Коломиї і   міською радою ще рік тому звернулася до міністерства закордонних справ Польщі з проханням допомогти в збереженні цієї культурної пам’ятки.
- Виготовлення проекту реконструкції - перший важливий крок, - каже перший заступник міського голови Сергій Коцюр. – Зрозуміло, що бюджет Коломиї не зміг би профінансувати повноцінну реконструкцію будівлі. Потрібно було залучати інвестиції. Сейм Польщі проголосував за те, щоб допомогти Коломиї зберегти будинок, який важливий як для польської громади, так і для української. Наступний крок – пошук грантів для виконання відновлювальних робіт.   
5.07.2016 | На прийомі у міського голови побувало 36 коломиян

З метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення та відповідно до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» керівництво міської ради організовує особистий прийом громадян.

У понеділок, 4 липня 2016р., відбувся особистий прийом у міського голови Ігоря Слюзара за участю його заступника Богдана Федорука, начальника відділу управління комунальним майном Віктора Волошенюка, директора КП «Житлоінфоцентр» Василя Михайлищука та в.о. начальника відділу земельних відносин Любові Бурденюк.

На прийомі побувало 36 жителів міста, опрацьовано 24 звернення.

З них 11 звернень розглянуто під час прийому, 4 звернення відправлено за належністю в інші установи, решту 9 скеровано на розгляд у відділи та управління міської ради для належного їх розгляду та вирішення відповідно до чинного законодавства.

В основному коломияни зверталися з питань забезпечення житлом, надання соціального житла та покращення їх житлових умов, що становить 7 звернень. Також вирішували комунальні (9 звернень) та земельні (7 звернень) питання та ін.

Загальний відділ

 

 


Різне

Нові умови контракту червень 2016

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Про проведення громадських слухань

Детальніше

ПОРЯДОК встановлення вивісок у м. Коломиї

Детальніше

Децентралізація влади

 

Цивільний захист населення і територій

Оголошення про "Запит на виявлення інтересу" для оголошення закупівлі по проекту "Розвиток міської інфраструктури-2"

Детальніше

Список осіб на індивідувальне житлове будівництво

Детальніше

Список осіб для зарахування в дошкільні начальні заклади міста

Детальніше

...

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
Про підготовку електричних мереж та електрообладнання споживачів електричної енергії до грозового сезону 2016 року

Детальніше

Посилання для самостійного вивчення англійської мови

Детальніше

Щодо вимірів електричного навантаження в режимний день

Детальніше

Щодо поводження з електрикою

Детальніше

«Права громадян-споживачів електричної енергії при постачанні електричної енергії»

Детальніше

Як заощадити на тарифах і допомогти енергетикам вирівняти добовий графік електричних навантажень

Детальніше

Номери телефонів "Гарячих ліній" служб Міністерства оборони України

Детальніше

Охоронні зони ліній електропередач

Детальніше

Пояснювальна записка плану зонування території м.Коломиї

Детальніше


 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області