28 жовтень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
ПОСИЛАННЯ


Верховна рада України
Кабінет міністрів України

 


Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області


Публікації

 НОВИНИ
26.10.2016 | Коломийський міськрайонний центр зайнятості інформує

Про хід виконання Програми зайнятості населення міста Коломиї на період до 2017 року за 9 місяців 2016року

21.10.2016 | Конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії сектору програмно-технічного забезпечення відділу інформаційної політики

Вимоги до кандидата:

Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, спеціаліст, магістр. Стаж роботи в органах місцевого самоврядування або державної служби не менше 1 року або загальний стаж роботи за фахом не менше 3 років; досконале володіння комп'ютером.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, в30-денний термін від дня опублікування оголошення подають заяву та інші документи про участь у конкурсі.

Подати заяву та інші документи, а також одержати необхідні бланки можна за адресою: м. Коломия, проспект Михайла Грушевського, 1, каб. №29, тел. 2-76-62.

21.10.2016 | План основних заходів Коломийської міської ради 24.10 – 30.10 2016 року
План основних заходів Коломийської міської ради 24.10 – 30.10 2016 року 
20.10.2016 | Добровільно здати зброю можна до кінця жовтня
 Від початку місячника добровільної здачі зброї, який триває упродовж жовтня, до Коломийського відділу поліції добровільно громадяни здали 5 одиниць мисливської гладкоствольної зброї, 1 нарізної зброї, а також 3 газових пістолети, 2 багнети та набої до зброї армійських зразків.
         Правоохоронці нагадують, якщо громадяни у вказаний період добровільно здали до органів Національної поліції України мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю то в подальшому, після оформлення відповідних документів, вони мають можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах. Просимо врахувати, що пристрій вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії реєструється у випадках і в порядку, передбаченому законодавством України.
18.10.2016 | Відбувся усний прийом у міського голови

 

З метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення та відповідно до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» керівництвом міської ради проводиться особистий прийом громадян.

У понеділок, 17 жовтня 2016 р., відбувся особистий прийом громадян  міським головою І.Слюзарем за участю начальника відділу управління комунальним майном В.Наливайка, директора КП «Житлоінфоцентр» В.Михайлищука та начальника відділу земельних відносин Б.Мондрика.

На прийомі побувало 17 жителів міста, опрацьовано 10 звернень.

З них 4 звернення розглянуто під час прийому, решту 6 скеровано на розгляд у відділи міської ради для належного їх розгляду та вирішення відповідно до чинного законодавства.

Громадяни вирішували: питання надання соціального житла, земельні та комунальні питання.

 

Відділ звернень

17.10.2016 | Як знайти фінансування для енергоефективних заходів, вчилися на семінарах представники ОСББ та бюджетних закладів
11-12 жовтня відбулися практичні семінари з підвищення  енергоефективності житлових будівель та закладів бюджетної сфери міста за участю консультантів Вікторії Погорєлової та Дмитра Марусича в рамках отримання технічної допомоги в сфері енергоефективності проекту українсько-німецького співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах», який провадиться у партнерстві із містом-консорціумом Чернівцями.
11 жовтня консультанти Проекту провели навчання для представників ОСББ міста, працівників міської ради з питань дії Закону України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку” щодо утримання спільного майна, становленню “ефективного власника житла”. Обговорювали також переваги діяльності об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. Присутніх ознайомили з джерелами фінансування енергоефективних заходів в житлових будівлях, проведення капітальних та поточних ремонтів.
10.10.2016 | Звіт міського голови про діяльність виконавчих органів Коломийської міської ради у 2016 році

9 листопада 2016 року о 15 год. в МПК «Народний дім» відбудуться громадські слухання з питання «Звіт міського голови про діяльність виконавчих органів Коломийської міської ради у 2016 році».

5.10.2016 | Виконання міського бюджету за січень-вересень місяць 2016 року

Фактичні надходження до міського  бюджету по доходах загального фонду з врахуванням трансфертів за січень-вересеньмісяць 2016 року в цілому склали 291279,4 тис. грн., в т. ч. сума отриманих трансфертів з Державного бюджету становить: дотацій – 23136,1 тис. грн.; субвенцій – 164215,8 тис. грн. 

 

Сума фактичних надходжень доходів загального фонду без врахування трансфертів складає 103927,4 тис. грн., при плані 89484,6 тис. грн., що складає 116,1 відсотків в тому числі:

- податку на доходи фізичних осіб – 52692,6 тис. грн.;

       - податку на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності – 96,0 тис. грн.;

- акцизного податку – 17516,9 тис. грн.

- місцевих податків і зборів – 28528,1 тис. грн., в тому числі:

- податку на нерухоме майно –  1902,1 тис. грн.;

- плати за землю – 13232,2 тис. грн.;

- транспортний податок з юридичних  та фізичних осіб – 139,6 тис. грн.;

- збір за місця для паркування транспортних засобів – 104,6 тис. грн.;

- туристичний збір – 6,3 тис. грн.;

- єдиного податку – 12444,2 тис. грн.;

- плати за надання адміністративних послуг – 3261,6 тис. грн., в тому числі:

- адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, та фізичних осіб - підприємців громадських формувань – 70,8 тис. грн.;

- плати за надання інших адміністративних послуг – 2626,3 тис, грн.;

- адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень –  562,5 тис. грн.;

- плати за скорочення термінів надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав  на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, та фізичних осіб - підприємців,та громадських формувань, а також плата за надання інших платних 2,0 тис. грн.;

- державного мита – 1505,1 тис. грн.

       

  До доходів спеціального фонду (без врахування трансфертів) бюджету за січень - вересень місяць  надійшло –  5583,9 тис. грн., із них:

- надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту – 378,2 тис. грн.;

   - кошти від відчуження майна, що належить  Автономній Республіці Крим та майна, що перебуває в комунальній власності  -  239,2 тис. грн.;

        - коштів від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення до розмежування земель державної та комунальної власності (крім земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній власності –  168,1 тис. грн.;

- екологічного податку – 84,2 тис. грн.;

- власних надходжень бюджетних установ – 4484,4 тис. грн.;

- коштів до цільового фонду соціально-економічного розвитку міста – 229,6 тис. грн.

 

Найбільшими платниками міського бюджету є:

- ПАТ «Укрзалізниця»;

- ЗАТ "Заводоуправління будівельних матеріалів";

- ТОВ  « Тенмарк»;

- ТОВ « Зерно-Переробна  компанія «Юмас»»;

- Управління освіти міської ради.

5.10.2016 | Зустріч із представниками ветеранів Афганістану

Працівники Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, на чолі з начальником Галиною Григорчук зустрілись з головою громадської  організації спілки ветеранів Афганістану  Йосипом Тодорівим.

 Завдання держави робити все для увічнення пам’яті героїв, для створення захисникам Вітчизни належних умов життя, для гарантування їх конституційних прав і свобод, поліпшення пенсійного забезпечення, яке здійснюється у формі пенсій, надбавок і підвищень.

3.03.2016 | Запрошуємо на концерт

 11 березня о 16:00 годині в міському палаці культури «Народний дім» відбудеться творчий вечір соліста МПК "Народний дім" Василя Свищука під назвою "Я з піснею до Вас іду" з нагоди 10-річчя творчої діяльності. Вхід вільний.

Відділ культури Коломийської міської ради.


Різне

Коломия

Подати та переглянути петиції

 

Розгляд петицій надісланих Коломийській міській раді

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

відкритий бюджет міста Коломиї

Децентралізація влади

 

Цивільний захист населення і територій

Оголошення про "Запит на виявлення інтересу" для оголошення закупівлі по проекту "Розвиток міської інфраструктури-2"

Детальніше

Список осіб на індивідувальне житлове будівництво

Детальніше

Схема організації дорожнього руху на пл.Привокзальна

Перспективний план заходів з відзначення державних, національних, релігійних та професійних свят, вшанування кращих людей міста Коломиї на 2016 рік

Детальніше

Форум для підприємців

ФОРУМ

...

про субсидії

ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. КОЛОМИЯ
...

...
...
ФОРУМ

детально


 

 

 

         Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області