E-mail:  gal_rda@i.ua
18 березень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
18.03.2018 | Преведено акцію щодо незаконного голосування в тимчасово окупованому українському Криму та м.Севастополі на виборах Президента Російської Федерації
крим.jpg18 березня 2018 року в м.Галичі  з ініціативи громадських організацій «Галицький королівський клуб», «Галич-Майдан» відбулась акція щодо незаконного голосування в тимчасово окупованому українському Криму та м.Севастополі на виборах Президента Російської Федерації.
16.03.2018 | Держпродспоживслужба Івано-Франківщини консультує споживачів…(детальніше)>>>

10-_ілюстрація-захист_споживачів.jpgЩороку 15 березня у світі відзначають Всесвітній день захисту прав споживача. В Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проходить цикл семінарів з  актуальних питань дотримання законодавства про захист прав споживачів.

16.03.2018 | Відбулась чергова нарада щодо функціонування комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги Галицького району» …(детальніше)>>>

DSC_0602.JPG16 березня 2018 року голова райдержадміністрації Микола Попович провів чергову нараду щодо функціонування комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги Галицького району» в рамках проведення медичної реформи. 

16.03.2018 | Відбулась зустріч з питань проведення інвентаризації земель на території району та стану нормативно-грошової оцінки земель …(детальніше)>>>

DSC_0621.JPG15-16 березня 2018 року у Галицькому відділенні Калуської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Івано-Франківській області за участю першого заступника Сергія Канюки проходили зустрічі з сільськими головами з питань проведення інвентаризації земель на території району.

16.03.2018 | Здійснено виїзд у с.Вікторів…(детальніше)>>>
DSC_0519.JPGГолова райдержадміністрації разом із першим заступником та керівником апарату здійснили виїзд на територію Вікторівської сільської ради. Із сільським головою Віктором Бойчуком обговорено стан справ у життєдіяльності громади.
15.03.2018 | Щодо випадку АЧС в Чернігівській області…(детальніше)>>>

03-ілюстрація-випадок_АЧС.jpgГоловне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендує суб’єктам господарювання,  які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней, утриматись від господарських зв’язків із підприємствами, що працюють на території, де зафіксовано випадки африканської чуми свиней.

15.03.2018 | Вимоги до суб’єктів господарювання при здійсненні торгівлі насінням та садивним матеріалом…(детальніше)>>>

04-_ілюстрація-насіння.jpgГоловне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає увагу суб’єктів  господарювання на дотримання ряду вимог при здійсненні ними оптової та роздрібної торгівлі насінням та садивним матеріалом сільськогосподарських культур

15.03.2018 | Індекс споживчих цін у лютому 2018 року…(детальніше)>>>

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/galytska/ua/75195/image001.jpgГоловне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики, інфляція на споживчому ринку в лютому 2018р. порівняно з попереднім місяцем в Україні становила 0,9%, з початку року – 2,4%, в області – 0,9% та 2,7% відповідно

15.03.2018 | Відбулась нарада з працівниками спортивної галузі району …(детальніше)>>>

DSC_0566.JPG15 березня 2018 року заступник голови райдержадміністрації Олександр Чабак провів нараду з працівниками спортивної галузі району.

15.03.2018 | Відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян по призначенню житлових субсидій та наданню соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям району …(детальніше)>>>
DSC_0585.JPG15.03.2018р. в управлінні соціального захисту населення Галицької районної державної  адміністрації  відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян по призначенню житлових субсидій та наданню соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям району, наданню пільг  за участю голови комісії Олександра Чабака.

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Конкурс молодіжного лідерства «Молодий лідер Прикарпаття»

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for HighSchool Entrepreneurs


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області