E-mail:  gal_rda@i.ua
19 січень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини
19.01.2018 | Колектив райдержадміністрації вітали з прийдешніми святами юні колядники …(детальніше)>>>

У новорічно-різдвяні дні колектив районної державної адміністрації вітали з прийдешніми святами юні колядники з церкви Покрови Пресвятої Богородиці УПЦКП, учасники організації «Українська молодь – Христові», що діє при церкві Різдва Христового у м.Галичі, учні Галицької ЗОШ №1 імені Ярослава Осмомисла. Гості бажали працівникам райдержадміністрації миру, радості, успіхів у професійній діяльності, сил для нових звершень та добрих справ на благо галицької громади. Голова райдержадміністрації Микола Попович дякував колядникам за щирі віншування та дарований святковий настрій.

19.01.2018 | 19 січня - Хрещення Господнє …(детальніше)>>>

Хрещення ГосподнєХрещення є одним з найважливіших церковних свят. В цей день Іоанн Хреститель хрестив Ісуса в річці Йордан. Ісус Христос прийшов до нього з Галілеї. Коли Іоанн побачив Його, то, впізнавши у Ньому Месію, спочатку хотів утримати Ісуса, кажучи: мені потрібно хреститися від Тебе, чому Ти приходиш до мене? Але Ісус відповів йому: облиш зараз, бо так належить нам виконати усяку правду. Тобі Іоанн допустив Його. І, хрестившись, Ісус в той же час вийшов з води, - і, відкрилися Йому небеса, і побачив Іоанн Духа Божого, Який сходив, як голуб, і опускався на Нього. (Мф. 3:13-16). Згідно християнського віроучення саме після Хрещення Ісус почав освічувати людей, осяюючи їх світом істини.

19.01.2018 | Рятувальники нагадують основні правила безпеки під час купання в ополонці …(детальніше)>>>

news-imageСьогодні в Україні відзначається одне із найбільших церковних свят - Хрещення Господнє. В цей день громадяни зазвичай йдуть на водойми аби пірнути в ополонку. Аби уникнути нещасних випадків, управління ДСНС України в області нагадує громадянам основні правила безпеки під час купання в ополонці: - неприпустимим є купання в необладнаних для цього місцях, без присутності представників служби порятунку і медичних працівників, а також купання дітей без нагляду батьків чи дорослих; - категорично забороняється купання в крижаній воді під впливом алкоголю; - у жодному разі не можна пірнати у воду, - заходити в ополонку необхідно повільно й обережно; - зимове плавання протипоказане людям при гострих і хронічних захворюваннях; - перебувати у крижаній воді можна не більше 10 секунд – трьох занурень цілком достатньо; - після купання потрібно зігрітися – розтерти тіло рушником, швидко перевдягнутися в суху білизну і випити гарячого чаю.

18.01.2018 | Служби району готові до роботи при ускладненні погодних умов …(детальніше)>>>

18 січня 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Поповича відбулося засідання районного штабу із запобігання виникнення надзвичайних ситуацій. Розглянуто питання про готовність спеціалізованих служб цивільного захисту району до можливого ускладнення погодних умов. Керівникам підприємств, установ та організацій дано доручення невідкладно привести в готовність сили і засоби для оперативного реагування на надзвичайні ситуації в зимовий період, розробити графік чергування відповідальних працівників у вихідні дні.

18.01.2018 | Галичани готуються до відзначення Дня Соборності …(детальніше)>>>

22 січня 2018 року виповнюється 99-та річниця проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. З нагоди відзначення цієї дати в районі буде проведено ряд тематичних заходів. Про це йшлося на нараді в заступника голови райдержадміністрації Олександра Чабака. Зокрема, в храмах району відбудуться молебні за єдність України, в бібліотечних установах будуть організовані книжкові виставки, а в навчальних закладах району пройдуть тематичні уроки, флешмоби та інші заходи за участю учнівської молоді. Урочистості та святковий концерт відбудеться 22 січня о 15.00 годині в районному Народному домі м.Галича.

18.01.2018 | Відвідано дитячі будинки сімейного типу …(детальніше)>>>

З метою забезпечення належних умов для виховання в сімейному оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, створюються дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ). Дитячий будинок сімейного типу - окрема сім'я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Станом на 01.01.2018р. в Галицькому районі функціонує 3 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 15 дітей, позбавлених батьківського піклування. Контроль за умовами проживання вихованців здійснює служба у справах дітей районної державної адміністрації, соціальне супроводження дитячих будинків сімейного типу здійснюється Галицьким районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, що передбачає надання комплексу правових, психологічних, соціально-педагогічних, соціально-економічних, соціально-медичних та інформаційних послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування дитячого будинку сімейного типу.

18.01.2018 | Індекс споживчих цін у грудні 2017 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики, інфляція на споживчому ринку в грудні 2017р. порівняно з попереднім місяцем в Україні становила 1,0%, за рік у цілому – 13,7% (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини зони проведення АТО), в області – 0,6% та 13,7% відповідно. Приріст споживчих цін у грудні 2017р. зафіксовано в усіх регіонах країни: від 0,4–0,9% у Чернігівській, Київській, Івано-Франківській, Тернопільській, Запорізькій, Миколаївській, м.Києві, Житомирській, Полтавській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Херсонській, Хмельницькій областях до 1,0–1,8% у Рівненській, Чернівецькій, Волинській, Львівській, Одеській, Черкаській, Закарпатській, Вінницькій, Луганській, Харківській, Сумській та Донецькій областях.

18.01.2018 | Відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян по призначенню житлових субсидій та наданню соціальних допомог …(детальніше)>>>

17 січня 2018 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Чабака в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з розгляду заяв громадян по призначенню житлових субсидій та наданню соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям району. Під час засідання розглянуто 69 заяв, задоволено - 68 (ЖКП - 46, державна соціальна допомога малозабезпечених сімей - 14; допомога тимчасово переміщених осіб - 5; пільги - 4; відмова - 1 (cубсидія на ЖКП).

17.01.2018 | Керівники райдержадміністрації перевірили стан виконання ремонтних робіт у стаціонарному відділенні в смт.Більшівці …(детальніше)>>>

Функціонування стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян у смт.Більшівці перебуває на постійному контролі в керівництва районної державної адміністрації. 17 січня 2018 року заклад відвідали заступник голови райдержадміністрації Олександр Чабак та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Бабак. Вони ознайомилися зі станом проведення ремонтних робіт у приміщенні та перевірили виконання адміністрацією закладу приписів щодо усунення недоліків, виявлених під час попередньої перевірки. Крім цього, посадовці поспілкувалися з підопічними стаціонарного відділення щодо якості надання послуг та обговорили з керівником підрядної організації терміни завершення ремонтних робіт.

16.01.2018 | Оголошено прийом творів та робіт на здобуття обласної премії імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького …(детальніше)>>>

news-imageОбласна державна адміністрація оголошує прийом творів та робіт на здобуття обласної премії імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького в галузі духовної літератури, мистецтва та архітектури. Премією імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького відзначають твори духовної літератури, мистецтва і архітектури, виконані на найвищому професійному рівні, які стали мистецьким надбанням, утверджують високі гуманістичні ідеали, збагачують історичну пам'ять народу, його національну свідомість та самобутність і стали видатною подією у мистецькому, духовному житті Прикарпаття.


 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Конкурс молодіжного лідерства «Молодий лідер Прикарпаття»

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» 2017 рік

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for HighSchool Entrepreneurs


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області