E-mail:  gal_rda@i.ua
22 Серпень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


Без віз


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини         
22.08.2017 | Програма відзначення в районі 26-ї річниці незалежності України...(детальніше)>>>

23 серпня

08.30 год. – веломотопробіг вулицями міста Галича;

09.00 – церемонія підняття Державного Прапора України на майдані Різдва;

16.00 год. – патріотичний флешмоб «Гордо прапор піднімай – Україну захищай !»  на Алеї Небесної сотні;

21.00 год. – кіно під відкритим небом на майдані Різдва.

22.08.2017 | Демографічна ситуація у Галицькому районі у січні–червні 2017 року...(детальніше)>>>

    Головне управління статистики інформує. Чисельність наявного населення району на 1 липня 2017 року, за оцінкою, становила 43418 осіб, з яких 8186 проживали у міських поселеннях (у м.Галичі – 6198 осіб,  смт Більшівці – 1988 осіб) та 35232 – у сільській місцевості. Упродовж   січня–червня 2017 року чисельність населення району зменшилась на 223 особи за рахунок як природного (на 205 осіб), так і міграційного  (на 18 осіб) скорочень. У січні–червні 2017 року народилось 200 малюків, померло 405 осіб (у січні–червні 2016 року – 217 та 364 відповідно).

22.08.2017 | Демографічна ситуація в області у січні–червні 2017 року...(детальніше)>>>

    Головне управління статистики інформує. На 1 липня 2017 року чисельність наявного населення області, за оцінкою, становила 1378,3 тис. осіб, у тому числі у міських поселеннях проживало 605,1 тис., у сільській місцевості – 773,2 тис. осіб. Упродовж січня–червня 2017 року чисельність населення області зменшилась на 1605 осіб за рахунок природного скорочення. Середньообласний рівень цього показника становив 3,4 особи на 1000 осіб наявного населення.

22.08.2017 | Жінка на ринку праці...(детальніше)>>>

    21 серпня 2017 року  Галицький районний центр зайнятості провів семінар для безробітних жінок, які перебувають на обліку, на тему: «Жінка на ринку праці». Мета даного заходу полягала в формуванні позитивного і свідомого ставлення до свого майбутнього, до активного процесу працевлаштування, підвищення внутрішньої мотивації до досягнення власних цілей у безробітних жінок.

21.08.2017 | У дні відзначення загальнодержавних свят для галичан підготували святкову програму...(детальніше)>>>

    Відбулося засідання оргкомітету, на якому обговорено план проведення заходів 23-24 серпня 2017 року з нагоди відзначення в районі Дня Державного Прапора та Дня незалежності України.Передбачається різноманітна культурно-мистецька програма, розрахована на різні вікові категорії та глядацькі смаки. Зокрема, 23 серпня о 9.00 годині галичани візьмуть участь в офіційній церемонії підняття Державного Прапора України. Цього ж дня відбудеться вело- та мотопробіг вулицями міста. А на Алеї Небесної Сотні буде організовано молодіжний флешмоб «Гордо прапор піднімай – Україну захищай».

21.08.2017 | Давній Галич потребує уваги на найвищому рівні ...(детальніше)>>>

    19 серпня в Національному заповіднику «Давній Галич» відбувся круглий стіл з питання формування, розвитку та функціонування духовно-культурного центру на території Давнього Галича за участю заступника міністра Міністерства культури України Тамари Вікторівни Мазур, начальника управління охорони культурної спадщини Міністерства культури України Олександра Володимировича Єпіфанова, представників обласної та місцевої влади, народних депутатів, керівництва Національного заповідника «Давній Галич», науковців з Києва, Івано-Франківська, Галича, духовенства.

21.08.2017 | Мистецький рейд «Стежками слави УПА» продовжив свою ходу в с.Блюдники…(детальніше)>>>

    Мистецький рейд «Стежками слави УПА» продовжив свою ходу. 20 серпня естафету прийняло село Блюдники. Біля символічної могили зібралася місцева громада, щоб помолитися за своїх односельчан, які у 40-50-ті роки боролися і загинули за Україну. Парох села о.Михайло, відправляючи панахиду, не оминув жодного з героїв, бо список загиблих в ОУН-УПА зберігає у церкві, а значить - у памяті односельчан. У поминальному дійстві витав високий дух патріотизму.

21.08.2017 | Орієнтація на службу в Збройних Силах України...(детальніше)>>>

    Галицьким районним центром зайнятості проведено семінар для безробітних на тему: «Орієнтація на службу в Збройних Силах України». Спеціаліст центру зайнятості коротко проаналізував стан ринку праці в регіоні та ознайомив безробітних з можливістю обрати військову службу за контрактом у Збройних Силах України як один із виборів професійного майбутнього.

21.08.2017 | Зовнішня торгівля підприємств та організацій області послугами у І півріччі 2017 року...(детальніше)>>>

    Головне управління статистики інформує. Обсяги експорту послуг  підприємствами  і  організаціями області у І півріччі 2017р. становили       26,4 млн.дол. США, імпорту – 7,1 млн.дол. США.  Порівняно з відповідним періодом минулого року обсяги наданих послуг збільшилися на 16%, отриманих – зменшилися на 17,8%. Позитивне сальдо   зовнішньої  торгівлі  послугами  склало  19,3 млн.дол. США.

21.08.2017 | Зовнішня торгівля області товарами у січні–червні 2017 року...(детальніше)>>>

    Головне управління статистики інформує. Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області у січні–червні 2017р. становили 266,6 млн.дол. США, імпорту – 238,9 млн.дол. США. Проти січня–червня 2016р. обсяги експорту збільшилися на 7,3%, імпорту – на 23,8%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами склало 27,7 млн.дол. США, коефіцієнт покриття експортом імпорту – 1,12.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» 2017 рік

.

Галицьке відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування

України в Івано-Франківській області інформує

.

Відкрито конкурсний набір до оновленої Школи місцевого самоврядування DESPRO-2017

.

Міжнародна акція «Форум Української молоді діаспори «Дніпро 2017»

.

Національний Сорочинський ярмарок

.

Початок оздоровчої кампанії

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.ГаличіУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області