E-mail:  gal_rda@i.ua
25 листопад 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини         
24.11.2017 | Рогатинська міськміжрайонна філія ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» інформує …(детальніше)>>>

Рогатинська міськміжрайонна філія ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» інформує про надання платних послуг, які проводяться філією, за зверненнями фізичних і юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, щодо проведення мікробіологічних, вірусологчних, паразитологічних , санітарно-гігієнічних, токсиколого-гігієнічних, фізичних, радіологічних та інших досліджень щодо безпеки факторів, які можуть небезпечно впливати на стан здоров»я людини у будівлях, спорудах, на територіях, сировині, продукції, об»єктах виробничого середовища, питній воді, грунті, повітрі, біоматеріалі та довкіллі, а також лабораторних та інструментальних досліджень, випробувань і вимірювань для потреб державної санітарно-епідеміологічної експертизи та для здійснення контролю за умовами праці на підприємствах, установах, організаціях згідно з тарифами (прейскурантами), що додаються.

24.11.2017 | Об’єднані громади розподілили майже усі кошти інфраструктурної субвенції: залишок — менше 1 % …(детальніше)>>>
news-imageКомісія при Мінрегіоні погодила вже 1988 інфраструктурних проектів 366 об’єднаних громад. Ці проекти і програми реалізуються в громадах за кошти відповідної державної субвенції. Більшість з них вже втілюються у містах і селах ОТГ і мають бути завершені до кінця цього року. Нерозподіленими між проектами громад залишається 9,6 млн грн, що складає менше 1 % від запланованих на 2017 рік коштів субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ. Подача і розгляд проектів триває. Як повідомлялося, держава надає підтримку об’єднаним територіальним громадам, зокрема у питаннях відновлення та розбудови інфраструктури їх територій. Для цього у Державному бюджеті на 2017 рік передбачено 1,5 млрд грн. Ці кошти спрямують на розвиток інфраструктури 366 об’єднаних громад, створених у 2015-2016 роках. Питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад врегульовано постановою Кабінету Міністрів України №200 від 16 березня 2016 року.
24.11.2017 | Демографічна ситуація в області у січні–вересні 2017 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. На 1 жовтня 2017 року чисельність наявного населення області, за оцінкою, становила 1378,6 тис. осіб, у тому числі у міських поселеннях проживало 605,9 тис., у сільській місцевості – 772,7 тис. осіб. Упродовж січня–вересня 2017 року чисельність населення області зменшилась на 1322 особи. Зменшення відбулося, в основному, за рахунок природного скорочення, середньообласний рівень якого становив 2,6 особи на 1000 осіб наявного населення. За січень–вересень 2017 року в області зареєстровано 10248 народжених та 12891 померлого. Кількість народжених у порівнянні з відповідним періодом минулого року зменшилась на 7,7%, померлих – збільшилась на 1,8%. Серед померлих – 65 дітей у віці до одного року.

23.11.2017 | В першого заступника голови С.Канюки відбулася нарада по підготовці до командно-штабного навчання з цивільного захисту…(детальніше)>>>

23 листопада 2017 року в першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Канюки відбулася нарада щодо підготовки до проведення командно-штабних навчань органів управління і сил ЦЗ територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту. Дане навчання буде проходити в Івано-Франківській області з 28 листопада по 1 грудня 2017 року під керівництвом Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

23.11.2017 | Відбулося засідання районної комісії по призначенню житлових субсидій, надання соціальних допомог та пільг …(детальніше)>>>

23 листопада 2017 року заступник голови райдержадміністрації Олександр Чабак провів засідання комісії з розгляду заяв громадян по призначенню житлових субсидій та надання соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям району, надання пільг. У ході засідання розглянуто 130 заяв, з яких 126 задоволено.

23.11.2017 | У районі відбудуться заходи з вшанування пам’яті жертв Голодомору …(детальніше)>>>

23 листопада 2017 року заступник голови райдержадміністрації Олександр Чабак провів засідання оргкомітету з підготовки до відзначення в районі Дня пам’яті жертв Голодомору. Жалобні заходи розпочнуться о 15.30 год. біля церкви Різдва у м.Галичі. Представники влади, громадськості, учнівська молодь згадають трагічні сторінки нашої історії та помоляться за невинно загиблих. З метою вшанування пам’яті жертв Голодомору будуть запалені свічки та лампадки. Опісля на Алеї Небесної Сотні відбудеться освячення скульптури Ісуса Христа. Крім цього, ряд заходів заплановано провести в центральній бібліотеці м.Галича: 23 листопада 2017 року о 12.00 год. відбудеться презентація історико-документального видання «Голод на Прикарпатті (1946-1947рр.)», яке вийшло в рамках програми «Книга пам’яті України», а 24 листопада о 18.00 год. за участі авторки І.Магрицької та режисера О.Крамаренка буде проходити показ фільму «Голодомор на Луганщині. Закляття безпам'ятства».

23.11.2017 | Президент доручив розробити заходи із розвитку лісового господарства та збереження об’єктів заповідного фонду України …(детальніше)>>>
news-imageПрезидент Петро Порошенко доручив Кабінету міністрів розробити низку заходів щодо забезпечення сталого природокористування, розвитку лісів, удосконалення системи державного управління у сфері охорони, захисту, використання та відтворення лісових насаджень, ведення лісового господарства, а також збереження цінних природних комплексів та екосистем, розвитку заповідної справи України. Глава держави підписав Указ № 381/2017 «Про додаткові заходи щодо розвитку лісового господарства, раціонального природокористування та збереження об'єктів природно-заповідного фонду». Згідно з документом, Уряд має розробити та внести на розгляд Верховної Ради низку законопроектів. Зокрема, щодо удосконалення системи фінансування та розвитку лісового і водного господарств, шляхом створення державних фондів зазначених господарств. Кабміном має бути розроблений проект Закону, спрямований на удосконалення системи державного природоохоронного контролю та моніторингу стану навколишнього природного середовища, який запровадить нові підходи до здійснення державного природоохоронного контролю та посилить відповідальність за порушення законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища. Також новий Закон має розширювати повноваження громадських інспекторів з охорони довкілля у галузі державного природоохоронного контролю.
23.11.2017 | 25 листопада Україна вшанує жертв Голодомору …(детальніше)>>>
news-imageГолодомор — помста за свободу. Історики пояснюють: Сталін організував геноцид, щоб покарати українців за незалежність 1917-1921 років. 25 листопада українці та світ, як і щороку, вшанують пам’ять убитих Голодомором 1932-33 років. Жалобні заходи традиційно відбуваються також у 32 країнах світу. Національні пам’ятні заходи до 84 роковин геноциду пройдуть під гаслом "Голодомор — помста за свободу, помста за революцію". Як відомо, у 1917-1921 українці відродили власну державність. Українська Революція не лише повернула нашу батьківщину на мапу світу. Нова держава задекларувала демократичний лад та дотримання основних прав і свобод людини. З перших днів Українська Народна Республіка протистояла російській інформаційній та військовій агресії. Втім війна більшовиків проти України не завершилася із падінням державності. Вже через десятиліття більшовики завдадуть остаточного, на їх думку, удару по окупованій Україні. В Інституті національної пам’яті пояснюють: насильницьке вилучення продовольства, блокада сіл та цілих районів, заборона виїзду за межі охопленої голодом України, репресії  — все це мало знищити українське прагнення незалежності й самих українців.
23.11.2017 | Відбувся чемпіонат області з баскетболу серед юнаків та дівчат …(детальніше)>>>
18 листопада 2017 року в м.Івано-Франківську відбувся чемпіонат області з баскетболу серед юнаків та дівчат 2002-2003р.н., 2004-2005 р.н., 2005-2006 р.н., 2006-2007 р.н. і молодші. У змаганнях взяли участь усі команди міст Івано-Франківської області. За сприяння відділу молоді та спорту районної державної адміністрації у змаганнях взяли участь і команди Галицького району. Змагання видалися напруженими і видовищними, бо кожному учаснику довелося показати свої вміння і навички та проявити неабияку волю до перемоги у запеклих поєдинках. Ось як розподілилися місця при підведення підсумків змагань: …
23.11.2017 | Про проведення конкурсу для обдарованої молоді …(детальніше)>>>

За підтримки Міністерства молоді та спорту України Благодійним Фонд ІСЕРР проводиться конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for HighSchool Entrepreneurs. У цьому році конкурс проводиться в Україні вдруге. Конкурс направлений на підтримку підприємницьких проектів серед української молоді віком від 15 до 18 років. В рамках конкурсу учасники можуть презентувати свій бізнес проект та мають шанс виграти 11000 доларів США. Diamond Challenge відбудеться у три етапи: I. Відбірковий тур в Україні - презентація проектів. Команда переможець отримає фінансову винагороду у розмірі 1000 доларів США та поїздку до США на півфінал Diamond Challenge. II. Півфінал відбудеться в США, в Штаті Делавер 12 квітня 2018 року. III. Фінальний раунд в рамках Молодіжного Підприємницького Саміту (Youth Entrepreneurship Summit) - 13 квітня 2018 року. До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх шкіл або профільних коледжів віком від 15 до 18 років.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

План заходів із відзначення в районі Дня пам’яті жертв Голодомору

.

Оголошено конкурс в рамках Європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу (МСП) COSME “COS-EINET-2017-3-04: Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтованих на креативність»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» 2017 рік

.

Відкрито конкурсний набір до оновленої Школи місцевого самоврядування DESPRO-2017

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for HighSchool Entrepreneurs


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області