E-mail:  gal_rda@i.ua
24 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
24.04.2018 | Президент: Отримання Українською Православною Церквою Томосу про автокефалію викличе величезний підйом національного духу …(детальніше)>>>

news-image«Я абсолютно переконаний, що рішення про отримання Українською Православною Церквою Томосу про автокефалію викличе величезний підйом українського національного духу. Ми маємо всі відповідально діяти для того, щоб це відбулося», - сказав Президент Петро Порошенко під час участі у програмі «Свобода слова» на телеканалі ICTV. Президент наголосив, що у справі підтримки створення Української Помісної Православної Церкви потрібні три речі: «Єдність задля побудови незалежної суверенної Української Держави, ключовим елементом якої є Православна Церква. Друге – рішучість і боротьба за створення цієї Церкви. І третє і найголовніше – молитва до Бога, щоб Господь Бог послав нам і Помісну Церкву, і Божу Благодать».

23.04.2018 | Проведено засідання земельної комісії райдержадміністрації …(детальніше)>>>

23 квітня 2018 року голова райдержадміністрації Микола Попович за участю голови районної ради Павла Андрусяка провів засідання земельної комісії РДА. Розглянуто листи-звернення щодо використання невитребуваних паїв за межами населених пунктів ряду сільських рад. А саме: Межигірської, Комарівської, Новоскоморохівської та Озерянської. Окрему увагу члени комісії приділили розгляду звернень від суб’єктів господарської діяльності та юридичних осіб, які планують оренду земельних ділянок на території даних сільських рад за межами населених пунктів.

23.04.2018 | Обговорюємо питання вибору професії …(детальніше)>>>

Фахівцями Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості 20 квітня 2018 року проведено день відкритих дверей районної філії для учнів 9-11 класів Дубовецької ЗОШ I-III ступенів. В ході проведення заходу фахівець з профорієнтації провела знайомство з районною філією, розповіла про структуру та послуги, які надаються службою зайнятості, призначення та організацію роботи функціонально-просторових секторів. Для учнів проведено екскурсію секторами. Окрему увагу профконсультант приділила важливості правильного вибору професії та розповіді про професії, які зараз користуються попитом в нашому регіоні.

23.04.2018 | Молоді галичани змагалися в конкурсі «Краса проти сили» ...(детальніше)>>>

У приміщенні районного Народного дому для молодих галичан відбувся розважальний захід «Краса проти сили». Сучасна інтелектуальна програма була втілена молодими працівниками Ольгою Савчук та Дмитром Купрейчуком. Чудове світлове, музичне і декораційне оформлення дало можливість організаторам повністю втілити свій задум. Але родзинкою шоу були команди дівчат і хлопців, які змагались між собою в інтелектуальних конкурсах. Перемогу здобула команда дівчат. Краса перемогла силу. Організатори свята щиро дякували за участь: Зразковому танцювальному колективу «Модерн» РНД (керівник Галина Леочко) і танцювальному дуету Задністрянського СБК (керівник Олександр Заставний), а також дирекції районного Народного дому за спонсорську допомогу.

23.04.2018 | Галичани у трійці найкращих команд важкоатлетів …(детальніше)>>>

21-22 квітня 2018 року у м.Коломиї відбувся чемпіонат області з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 17 років. Участь у ньому взяли і наші важкоатлети, вихованці ДЮСШ «Колос» (тренер Василь Месеренко). Переможці традиційно визначались у кожній вагові категорії за сумою двох вправ – ривок + поштовх. А ще наші спортсмени привезли додому і «золото» і «срібло». Так «золото» у вазі 56 кг виборов Михайло Сабецький ( сума 90 кг). Дві срібні медалі вибороли Андрій Сербин (вага 62 кг, сума 135 кг), та Наталія Гурик ( вага 58 кг, сума 64 кг). Три бронзових медалі завоювали Ілона Чорній (вага 44 кг, сума 47 кг), Оксана Сербин (вага 58 кг, сума 63 кг) і Назарій Павленчук (вага 58 кг, сума 64 кг). Переможці і призери чемпіонату нагороджені грамотами та медалями управління спорту обласної державної адміністрації. У загальнокомандному заліку галичани зайняли почесне третє місце. Тож бажаємо їм здоров`я, наснаги і подальших перемог!

23.04.2018 | Моя професія …(детальніше)>>>

20 квітня 2018 року Галицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено групову профконсультацію із застосуванням психологічного тестування для учнів 9-их та 10-их класів Дубовецької ЗОШ I-III ступенів з метою професійного самовизначення щодо професійного майбутнього. На даному заході спеціаліст з профорієнтації повідомив учнів про те, що обираючи фах, слід пам'ятати про свідомий вибір професії з врахуванням своїх нахилів та здібностей, стану здоров'я, особистих  та громадських інтересів. А дізнатись про свої професійні здібності та нахили учням допомогли психологічні тести, які дали можливість розкрити власний потенціал.

23.04.2018 | Галичанин Андрій Сербин - призер чемпіонату України з важкої атлетики …(детальніше)>>>

Важкоатлет Андрій Сербин із с.Вікторів, вихованець ДЮСШ «Колос» (тренер Василь Месеренко) потішив односельчан і мешканців району своїм успішним виступом на чемпіонаті України серед юнаків і дівчат до 13 років, який відбувся з 13 по 19 квітня 2018 року у м.Славутич Чернігівської області. Переможці визначались у кожній ваговій категорії за сумою двох вправ – ривок+поштовх. Набравши суму 133 кг у ваговій категорії 62 кг, Андрій виборов друге місце і срібну медаль.

23.04.2018 | Лісове господарство Івано-Франківської області у 2017 році …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Підприємствами, зареєстрованими на території області, яким надані в постійне користування або власність ліси, за 2017 рік реалізовано продукції (товарів, послуг) лісового господарства на 843,8 млн.грн, що на 21,1% більше, ніж роком раніше, у т.ч. продукції лісозаготівель – на 799,7 млн.грн (на 24,1% більше). Частка Івано-Франківщини у загальнодержавних обсягах реалізації продукції лісового господарства у 2017 році склала 6,1%, що відповідає 8 місцю серед регіонів держави. Рубки лісу у 2017 році проведено на площі 25,8 тис.га, що на 0,2% більше рівня попереднього року, з них рубки головного користування – на 2,6 тис.га (на 22,4% більше).

23.04.2018 | Галицький район за тиждень …(детальніше)>>>

Із 16 по 22 квітня 2018 року

23.04.2018 | Міні-ярмарок вакансій - один із способів отримання роботи …(детальніше)>>>

Галицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості 20 квітня 2018 року проведено міні-ярмарок вакансій на замовлення Галицької філії центру поштового зв’язку №2. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями районної філії розповіла про мету проведення заходу і проінформувала про наявні вакансії. Представник центру поштового зв’язку №2 ознайомила безробітних із специфікою та основними умовами праці у відділенні пошти, режимом роботи, перспективою кар'єрного росту, оплатою праці та вакансіями, які затребувані у даний час, а саме: начальник поштового відділення, оператор поштового зв’язку, водій автотранспортних засобів та листоноша.


 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визнвчення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надасться фінансова підтримка у 2018 році

.

Оголошення про набір координаторів

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Конкурс молодіжного лідерства «Молодий лідер Прикарпаття»

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for HighSchool Entrepreneurs


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області