E-mail:  gal_rda@i.ua
22 Липень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Не спалюй гроші - бережи енергію!


"Отримав субсидію - бережи енергоресурси!"


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини         
21.07.2017 | Закон України «Про енергетичну ефективність будівель» підписано Президентом України...(детальніше)>>>

    20 липня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про енергетичну ефективність будівель». «Цей Закон стане основою державної політики щодо скорочення енергоспоживання у будівлях та залучення інвестицій у цю сферу. Саме сектор будівель – один з найбільш енергоємних в Україні», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та нагадав, що Закон розроблено у тісній співпраці з Агентством на виконання 31-ої Директиви ЄС про енергетичну ефективність будівель.

21.07.2017 | У Крилосі проведено нараду по підготовці до Патріаршої прощі ...(детальніше)>>>

    5-6 серпня 2017 року в с.Крилос відбудеться щорічна Всеукраїнська Патріарша проща, під час якої Архієрейську Божественну Літургію очолить Глава і Отець Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав.

«Провести прощу на високому організаційному рівні, щоб прочани які відвідають Крилос, знову захотіли сюди приїхати»,- таке завдання поставив голова облдержадміністрації Олег Гончарук на виїзній нараді щодо організації підготовки до проведення духовного дійства перед керівниками відповідальних служб та керівництвом Галицького району.

21.07.2017 | Галицьким рятувальникам вручили нове захисне спорядження...(детальніше)>>>

    21 липня 2017 року голова облдержадміністрації Олег Гончарук з робочою поїздкою відвідав Галицький район. На майдані Різдва у м.Галичі він разом із головою райдержадміністрації Миколою Поповичем, головою районної ради Павлом Андрусяком, міським головою Орестом Трачиком, керівництвом обласного управління та  районного відділу ДСНС України в Івано-Франківській області вручив 40 комплектів засобів  захисту для особового складу Галицького гарнізону.

20.07.2017 | Сергій Савчук: Разом з данськими партнерами будемо працювати над збільшенням виробництва тепла з відновлюваних джерел в Україні

    Дослідити шляхи збільшення частки відновлюваних джерел енергії в системі теплопостачання України – мета нового проекту, який буде реалізовано в рамках двосторонньої співпраці України та Данії. План його реалізації обговорив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом з Георгієм Гелетухою - головою Біоенергетичної асоціації України та Клаусом Фафнером - керівником проекту данської компанії «Rambøll Denmark», яка має понад 70-річний досвід роботи в енергетиці та реалізує низку проектів в 14 містах України.

20.07.2017 | За два тижні липня ОСББ залучили на утеплення багатоповерхівок майже 20 млн гривень...(детальніше) >>>

    З початку липня, лише за два тижні, ОСББ залучили на енергоефективні заходи майже 20 млн грн. за програмою «теплих кредитів». Для порівняння за весь червень на ці цілі ОСББ спрямували 18,5 млн гривень.

«Як бачимо, літо – найсприятливіший період для підготовки до зими. ОСББ проявляють все більше довіри до програми «теплих кредитів» і переконуються в її численних перевагах. Одна з них - це гарантована державна фінансова допомога на впровадження енергоефективних заходів, що дозволяє ОСББ заощадити половину і більше коштів», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

20.07.2017 | Розкриваємо можливості до працевлаштування...(детальніше)>>>

    19 липня 2017 року Галицький районний центр зайнятості провів день відкритих дверей на підприємстві ПП Голійчук І.М. для безробітних громадян. Даний магазин здійснює продаж хлібобулочних виробів. Учасники заходу ознайомились із загальними характеристики професії продавця продовольчих товарів. Представник підприємства проінформував про умови праці, основний зміст функціональних обов’язків працівників, розмір заробітної плати та як проходить робочий день на підприємстві.

Також фахівець з профорієнтації поінформував безробітних про можливість проходження навчання за професією продавець продовольчих товарів та  як оволодіти даною професією.

19.07.2017 | Зовнішня торгівля області товарами у січні–травні 2017 року...(детальніше)>>>

    Головне управління статистики інформує. Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області у січні–травні 2017р. становили 231,4 млн.дол. США, імпорту – 193,4 млн.дол. США. Проти січня–травня 2016р. обсяги експорту збільшилися на 14,2%, імпорту – на 22,8%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами склало 38 млн.дол. США, коефіцієнт покриття експортом імпорту – 1,20.Cеред  регіонів  України  за  обсягами  експорту  товарів область посіла 17 місце, імпорту – 13 місце, за індексом експорту товарів – 20 місце, імпорту – 13 місце.

19.07.2017 | Основні структурні показники діяльності підприємств Галицького району у 2016 році...(детальніше)>>>

    Головне управління статистики інформує. У 2016 році у Галицькому районі діяли 145 економічно активних підприємств – суб’єктів підприємницької діяльності (юридичних осіб), що у розрахунку на 10 тис.осіб наявного населення складало 33 одиниці (у середньому по області – 50). Частка середніх підприємств становила 5,5% від загальної кількості, малих – 94,5%, з них мікропідприємств – 86,9%.

19.07.2017 | Фінансові результати підприємств – суб'єктів підприємницької діяльності Галицького району у 2016 році…(детальніше)>>>
http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/galytska/ua/65170/image002.jpgГоловне управління статистики інформує. Фінансовий результат до оподаткування (сальдо) підприємств – суб’єктів підприємницької діяльності Галицького району у 2016р. становив 19,6 млн.грн прибутку (у 2015р. – 14,8 млн.грн збитку). Позитивне сальдо фінансового результату до оподаткування підприємств району сформовано (без урахування зміни підприємствами основного виду економічної діяльності у 2016р.), в основному, за рахунок рентабельної діяльності підприємств промисловості (15,9 млн.грн прибутку), будівельних організацій (2,7 млн.грн) та підприємств сфери операцій з нерухомим майном (712 тис.грн).
19.07.2017 | Відбулася лікарська конференція...(детальніше)>>>

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/galytska/ua/65379/11.jpg    17 липня 2017р. в КЗ «Галицька ЦРЛ» відбулася лікарська конференція, у якій взяли участь районні спеціалісти, завідувачі відділами та амбулаторіями ЗПСМ.Основну увагу учасники заходу  приділили розгляду наступних питань:


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

5-6 серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої 

.

Всеукраїнський фестиваль «Аристократична Україна» запрошує гостей

.

Відкрито конкурсний набір до оновленої Школи місцевого самоврядування DESPRO-2017

.

Міжнародна акція «Форум Української молоді діаспори «Дніпро 2017»

.

Національний Сорочинський ярмарок

.

Початок оздоровчої кампанії

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.ГаличіУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області