E-mail:  gal_rda@i.ua
30 Квітень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Не спалюй гроші - бережи енергію!


"Отримав субсидію - бережи енергоресурси!"


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини         
28.04.2017 | Відбулась конференція, присвячена Митрополиту Андрею Шептицькому …(детальніше)>>>

28 квітня 2017 року з метою національно-патріотичного виховання школярів засобами туристсько-краєзнавчої роботи відбулась районна учнівська науково-практична конференція «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер!» в якій активну участь взяли учні 8–11 класів Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Галицької гімназії, Дорогівської ЗОШ І-ІІІ ст., Дубовецької ЗОШ І-ІІІ ст., Крилоської ЗОШ І-ІІІ ст. З вітальним словом на конференції виступив кандидат історичних наук, доцент кафедри релігієзнавства, теології і культурології Ігор Коваль. Учасники конференції представили змістовні оригінальні виступи, презентації щодо власного розуміння та сприйняття постаті Митрополита Андрея Шептицького.

28.04.2017 | На колегії райдержадміністрації розглянуто важливі питання життєдіяльності району …(детальніше)>>>

28 квітня 2017 року під головування керівника апарату райдержадміністрації Івана Зельмановича відбулося засідання колегії, у якому взяли участь начальники управлінь, відділів і служб райдержадміністрації, керівники територіальних органів та інших центральних органів виконавчої влади в районі, керівники підприємств, установ, організацій району, міський, сільські голови. Про підсумки виконання бюджету району за І квартал 2017 року доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації Сергій Канюка. Перш за все, він зазначив, що у районі спостерігається тенденція до виконання та перевиконання планових показників. Так, загальний обсяг фінансового ресурсу місцевих бюджетів району за січень-березень 2017р. склав 134438,2 тис.грн., в т.ч. 27,1 відс. (36407,8 тис.грн) – надходження податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

28.04.2017 | Монетизовану частину зекономлених субсидій люди повинні отримати до 1 вересня 2017 року …(детальніше)>>>

news-imageВідповідно до прийнятого Кабінетом міністрів України рішення, громадяни, які за результатами опалювального сезону зекономили житлові субсидії на газ і електроенергію, повинні отримати грошову компенсацію до 1 вересня 2017 року. На цьому під час засідання Уряду наголосив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. «Порядок монетизації дуже чітко розписаний і до 1 червня підприємства-надавачі послуг мають сформувати списки людей, що мають економію відповідних енергоресурсів, і передати ці списки до управлінь соцзахисту населення. На підставі цих списків до 1 вересня люди повинні отримати кошти. У Державному бюджеті України всі необхідні ресурси для цього є», - сказав він. «Це перший крок до монетизації субсидій. Це ми робимо вперше в історії України», - підкреслив Павло Розенко.

28.04.2017 | День відкритих дверей навчального закладу …(детальніше)>>>

Молодій людині, обираючи свій майбутній професійний шлях, важко зорієнтуватися у безмежному світі сучасних професій, формуванні уявлень та оцінюванні своїх уподобань, здібностей та можливостей. З метою допомогти молоді обрати саме ту професію, яка принесе моральне та матеріальне задоволення, а також користь суспільству, 27 квітня 2017 року Галицький районний центр зайнятості допоміг у проведенні презентації Івано-Франківського фінансово-комерційного кооперативного коледжу ім.С.Граната. На захід було запрошено учнів 8-11 класів та вчителів Дубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Присутніх ознайомлено з послугами, які надає служба зайнятості шукачам роботи, професіями, які користуються підвищеним попитом на місцевому ринку праці, особливостями вибору майбутньої професії та перспективами працевлаштування за нею.

28.04.2017 | Сергій Савчук: III Форум енергоефективного партнерства засвідчив послідовну цілеспрямовану політику Уряду у сфері енергоефективності …(детальніше)>>>

Третій рік поспіль Держенергоефективності тісно співпрацює з місцевою владою та громадами у сфері енергоефективності. Першим напрямом спільної роботи було масштабне утеплення житлових будівель, другим - впровадження ЕСКО-механізму. Пріоритет у 2017 році – запровадження енергетичного менеджменту у бюджетних установах. Про це заявив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час відкриття III Форуму енергоефективного партнерства «Енергетичний менеджмент. Досвід кращих». Як пояснив Голова Агентства, щорічно форум дозволяє ефективно комунікувати з місцевою владою та розширювати співпрацю. «Щоразу ми ставимо нові цілі і спільними зусиллями їх досягаємо. Таким чином, ми демонструємо послідовну політику у сфері енергоефективності», - підкреслив С. Савчук.

28.04.2017 | Учасники ЗНО-2017 отримають сьогодні повідомлення про місце та час тестування …(детальніше)>>>

news-imageСьогодні, 28 квітня, всі учасники ЗНО-2017 отримають запрошення-перепустки із зазначенням місця та часу тестування з обраних ними навчальних предметів. Відповідні повідомлення будуть розміщені на інформаційних сторінках усіх учасників на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Також ці дані будуть доступні в мобільному додатку «Моє ЗНО», який був запущений у березні цього року, щоб учасники оцінювання завжди могли переглянути розклад тестування та його результати. Доступ до персональної сторінки на сайті УЦОЯО та додатку «Моє ЗНО» здійснюється за номером сертифіката ЗНО та пін-кодом, зазначеним у ньому. Учасникам ЗНО потрібно самостійно роздрукувати запрошення-перепустку.

28.04.2017 | Аби не було суперечок між сусідами, необхідно дотримуватися вимог Земельного кодексу України …(детальніше)>>>

У поточному році в головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та його територіальних управліннях відмічається збільшення звернень громадян на дії інших громадян - сусідів, односельців - з причин, які можна кваліфікувати як порушення правил добросусідства. Відповідно до ч.1 ст. 103 Земельного кодексу України правила добросусідства визначаються наступним чином: 1. Власники та землекористувачі земельних ділянок повинні обирати такі способи використання земельних ділянок відповідно до їх цільового призначення, при яких власникам, землекористувачам сусідніх земельних ділянок завдається найменше незручностей (затінення, задимлення, неприємні запахи, шумове забруднення тощо). ...

27.04.2017 | Ярмарок вакансій в Галичі …(детальніше)>>>

У Галицькому районному центрі зайнятості 26 квітня 2017 року відбувся ярмарок вакансій. Ярмарок вакансій - це надійний і безпечний шлях до побудови конструктивного діалогу та встановлення подальших продуктивних відносин між роботодавцями та фахівцями, які шукають роботу. Мета заходу – забезпечення прямого контакту роботодавців та шукачів роботи, швидкого доступу до зайнятості безробітного населення, а також в інформуванні про можливості професійної підготовки та перепідготовки осіб, які перебувають на обліку в службі зайнятості. На ярмарок вакансій було запрошено 5 роботодавців, серед яких були представники ДП ВО «Карпати», Філії «Рогатинська ДЕД ДП «Івано-Франківський облавтодор», ТзОВ «Алеста ЮА», підприємці Гладкий Василь Васильович та Гладка Лідія Ярославівна.

27.04.2017 | Відвідано сім’ю учасника АТО …(детальніше)>>>

Голова районної державної адміністрації Микола Попович, спільно з депутатом обласної ради від БПП «Солідарність» Володимиром Магалем та керівником апарату районної державної адміністрації Іваном Зельмановичем здійснили огляд житлового будинку в с.Бовшів, який було пошкоджено внаслідок пожежі, де проживає мати учасника АТО Дмитра Коцюбайла (Да Вінчі)– командира 1 штурмової роти 5 БАТ ДУК. Вирішено надати допомогу з резервного фонду районного бюджету в розмірі 10,0 тис.грн, посприяти у придбанні шиферу та дерева для заміни даху. Також доручено службі у справах дітей районної державної адміністрації здійснити обстеження умов проживання даної багатодітної сім’ї.

27.04.2017 | Галичани долучились до Всеукраїнської акції «Посади калину» …(детальніше)>>>

З метою відзначення 22-ї річниці з дня створення Казначейської служби України працівники УДКСУ у Галицькому районі Івано-Франківської області та Національного заповідника «Давній Галич» долучились до проведення Всеукраїнської акції «Посади калину». Символічним є те, що калину було посаджено в с.Крилос - центрі давнього Галича, колишній столиці Галицько-Волинського князівства. Саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

До уваги мешканців району!

4 травня 2017 року об 11.00 год. в приміщенні районної державної адміністрації (2 поверх, каб.15) будуть проводити виїзний прийом громадян посадові особи управління захисту прав споживачів Івано-Франківської області

.

До уваги органів державної влади, органів місцевого самоврядування, установ, організацій, підприємств та інших суб’єктів сфери публічних закупівель

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурс

 Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області