E-mail:  gal_rda@i.ua
19 жовтень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


Без віз


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини         
19.10.2017 | Про санаторно-курортне забезпечення …(детальніше)>>>

Картинки по запросу санаторно-курортне забезпеченняЗа результатами селекторної наради проведеної Міністерством соціальної політики України 17.10.2017 року, щодо належної організації у 2017 році надання послуг санаторно-курортного лікування учасникам антитерористичної операції, особам з інвалідністю, громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, та ефективного використання бюджетних коштів, передбачених на оздоровлення осіб зазначених категорій на веб-сайті Мінсоцполітики (http://www.msp.gov.ua) в розділі "Громадянам" - "Санаторно-курортне лікування" розміщена інформація орієнтовного переліку санаторно-курортних закладів для оздоровлення осіб з інвалідністю, громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, та постраждалих учасників антитерористичної операції ( http://www.msp.gov.ua/timeline/Sanatornokurortnoe-likuvannya.html ) і в розділі "Громадянам" - "Санаторно-курортне лікування" - "Санаторно-курортне лікування учасників АТО" Дорожньої карти щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників антитерористичної операції та Алгоритму дій органів соціального захисту населення під час організації забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників антитерористичної операції  (http://www.msp.gov.ua/content/sanatornokurortne-likuvannya-uchasnikiv-ato.html ) (лист Міністерства соціальної політики України від 05.10.2017 року № 469/0/46-17/262).

19.10.2017 | Відбулась робоча нарада щодо ремонту автомобільної дороги Дем’янів-Старий Мартинів…(детальніше)>>>

19 жовтня 2017 року голова районної державної адміністрації М.Попович провів нараду щодо ремонту автомобільної дороги між населеними пунктами Дем’янів та Старий Мартинів. Спільно з головним інженером Рогатинська ДЕД ДП «Івано-Франківський облавтодор» ДАК «Автомобільні дороги України» В.Третяком обстежено обсяги виконаних робіт. Голова районної державної адміністрації М.Попович наголосив на виділенні з районного бюджету 100,00 тис.грн на ямковий ремонт даної автомобільної дороги. За результатами наради вирішено розв’язувати дану проблему шляхом співфінансування із місцевих бюджетів. Так, на ремонт даної дороги погодились надати субвенцію з місцевого бюджету:...

19.10.2017 | Про особливості подання та розгляду звернень споживачів …(детальніше)>>>

На перший погляд - написати звернення дуже легко. Однак існують певні вимоги чинного законодавства, про які споживачі не знають, або не звертають уваги. Придбаваючи товар, людина здебільшого не задумується над тим чи потрібен їй чек. Більше того – частина людей, сподіваючись «на краще», вважає, що чек їй просто не потрібен. Побутує інша думка: «а що воно дасть? і так нічого не доб’єшся». А, трапляється, людині просто лінь (нібито то «немає часу») відстояти свої права. Наголошуємо: подібні думки і твердженнях помилкові. Звісно, існує процедура, яку необхідно пройти у випадку порушення прав споживача. Таким чином, найперше, що необхідно знати споживачеві: при кожній покупці вимагайте розрахунковий документ. Придбаваючи продукцію або замовляючи послугу Ви тим самим укладаєте договір.

19.10.2017 | Відбулась робоча нарада з керівниками структурних підрозділів РДА…(детальніше)>>>

19 жовтня 2017 року керівник апарату районної державної адміністрації Іван Зельманович провів нараду з начальниками відділів та управлінь районної державної адміністрації. За результатами наради дано доручення неухильно дотримуватися вимог ЗУ «Про державну службу» при прийнятті рішень з питань кадрової роботи та активізувати роботу щодо виконання контрольних документів та звернень громадян, які надходять до відділів, управлінь.

19.10.2017 | 19 жовтня - Міжнародний день кредитних спілок …(детальніше)>>>

Картинки по запросу Міжнародний день кредитних спілокЦе свято походить зі Сполучених Штатів Америки і виникло завдяки Лізі кредитних спілок штату Массачусетс в далекому 1927-му році. У державі, де свобода знаходиться на одному з найважливіших місць і цінність розуміння спільної практичної взаємодопомоги не порожній звук, організації фінансової взаємодопомоги розвивалися дуже активно. Так чи інакше цей процес відбувався і в інших країнах. З часом була створена Всесвітня Рада Кредитних Спілок і свято вийшло на міжнародну арену. Дата святкування Міжнародного дня кредитних спілок припадає на третій четвер жовтня. В 2017 році Міжнародний день кредитних спілок припадає на 19 жовтня.

19.10.2017 | Операція «Запад» - 70-ті роковини великої трагедії …(детальніше)>>>

news-image21 жовтня 1947 року розпочалась одна з наймасштабніших депортаційних кампаній з виселення українців у віддалені райони СРСР під назвою операція «Запад». Всього за декілька днів із семи західних областей України у 44 залізничних ешелонах було вивезено 77 тисяч 791 особу (26 тисяч 332 сім`ї). Операція «Запад» була однією з найбільш масових сталінських депортацій. Для населення Західної України вона стала справжньою етнодемографічною катастрофою. Ідея проведення репресивно-виселенської акції виникла у радянських органів державної безпеки ще на початку 1947 р. Планування проводилося на рівні союзних МВС та МДБ СРСР. У такий спосіб радянське керівництво сподівалося остаточно знищити соціальну базу українського підпілля у регіоні та, врешті-решт, саме підпілля.

18.10.2017 | Відбулась нарада по облаштуванню озера в с.Крилос…(детальніше)>>>

18 жовтня 2017 року голова районної державної адміністрації М.Попович та голова районної ради П.Андрусяк провели виїзну нараду у с.Крилос по продовженню робіт із облаштування озера по вул.Б.Хмельницького. За результатами наради дано доручення директору Галицького КП «Капітальне будівництво» В.Круку розробити проект на даний об’єкт.

18.10.2017 | Проведено виїзну нараду щодо ремонту автодороги між селами Крилос та Комарів…(детальніше)>>>

18 жовтня 2017 року голова районної державної адміністрації М.Попович і голова районної ради П.Андрусяк провели виїзну нараду щодо якісного ремонту автомобільної дороги між селами Крилос та Комарів, обстежили об’єми виконаних робіт.

18.10.2017 | Голова провів виїзну нараду по будівництву візит-центру у м.Галичі…(детальніше)>>>

18 жовтня 2017 року голова районної державної адміністрації М.Попович провів виїзну нараду по будівництву візит-центру у м.Галичі яке здійснюється за рахунок коштів Європейського Союзу та обласного бюджету. Присутні обговорили темпи виконання робіт та питання щодо облаштування прилеглої території і необхідну інфраструктуру для його належного функціонування.

18.10.2017 | Засідання “круглого столу” на тему "Торгівля людьми: реальність сьогодення" …(детальніше)>>>

Однією з актуальних проблем сьогодення є проблема протидії торгівлі людьми. У зв'язку з цим виникає необхідність привернути увагу до даної проблеми з новою силою. 18 жовтня 2017 року, в рамках відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, відбулося засідання “круглого столу“ на тему: “Торгівля людьми: реальність сьогодення” за участю працівників управління соціального захисту населення РДА, відділу молоді та спорту РДА, служби у справах дітей РДА, Галицького РЦСССДМ, Галицького районного сектору з питань пробації. Для того щоб запобігти протидії торгівлі людьми, учасники засідання “круглого столу“ вирішили, що необхідно: ...


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

20.10.2017 з 14.00 по 16.00 годину у приміщенні Галицького відділу Тисменицької місцевої прокуратури, який знаходиться у м.Галич Івано-Франківської області по вул.Січинського, 7-а, буде здійснювати прийом громадян перший заступник прокурора Івано-Франківської області старший радник юстиції Торованин Володимир Дмитрович.

.

Оголошено конкурс в рамках Європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу (МСП) COSME “COS-EINET-2017-3-04: Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтованих на креативність»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» 2017 рік

.

Відкрито конкурсний набір до оновленої Школи місцевого самоврядування DESPRO-2017

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області