E-mail:  gal_rda@i.ua
23 Серпень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


Без віз


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини         
23.08.2017 | Галичани взяли участь у патріотичному флешмобі...(детальніше)>>>

    У День Державного Прапора України  відбувся патріотичний флешмоб «Гордо прапор піднімай – Україну захищай!» Розпочався захід біля банера Героїв Небесної сотні, де діти, молодь, бійці АТО, представники влади та громадськості помолилися за всіх, хто поліг за Україну та запалили свічки. Далі учасники заходу урочистою ходою під жовто-блакитними знаменами пройшли на Алею Небесної Сотні і вшанували  Героїв Майдану, війни та визвольних змагань.

23.08.2017 | Відбулася п’ятнадцята сесія районної ради сьомого скликання...(детальніше)>>>

    23 серпня 2017 року в приміщенні залу засідань районної ради відбулася  п’ятнадцята сесія районної ради сьомого скликання. На початку засідання пройшла церемонія нагородження державними, обласними  та районними відзнаками з нагоди 26-ої річниці незалежності України. Грамоти та відзнаки було вручено кращим представникам галузей, громадським активістам, учасникам АТО, волонтерам, ветеранам УПА.

23.08.2017 | Проведено урочисте віче з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України...(детальніше)>>>

    23 серпня 2017 року на майдані Різдва у м.Галичі відбулося урочисте віче з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України. Цьогоріч право підняти жовто-блакитне знамено було надано учаснику АТО Андрію Косаку, волонтеру Андрію Сегіну, учаснику РО Галицького осередку Національної скаутської організації України «Пласт» Степану Ткачівскому. Оплесками галичани вітали учасників веломотопробігу. Молодь з жовто-блакитними прапорами проїхала центральними вулицями міста, демонструючи свою активну громадянську позицію та повагу до державних символів.

23.08.2017 | Служба у резерві українського війська - служба для справжніх патріотів...(детальніше)>>>

    У вересні проводяться масштабні збори резервістів на території 5 областей. На зборах будуть задіяні 9 бригад, які приймуть до своїх лав понад 8000 резервістів. Військовими комісаріатами Івано-Франківської області в серпні - вересні 2017 року, заплановано до відправки мешканців області  на збори резервістів.

Першочергово будуть призиватися громадяни України, які впродовж  2014–2015 років були призвані до лав Збройних Сил України під час 1–6-ї черг мобілізації, виконували завдання в зоні АТО, після відповідних указів Президента України були звільнені з лав Збройних Сил України, зараховані на облік до військкоматів за місцем проживання, як оперативний резерв першої черги.

23.08.2017 | Тренінг «Побудова кар’єри та професійний розвиток»...(детальніше)>>>

    22 серпня 2017 року Галицький районний центр зайнятості провів тренінг для молодих людей, які перебувають на обліку. Мета даного тренінгу полягала у формуванні впевненості в собі та вмінні досягати цілей в процесі пошуку роботи. На початку заходу спеціаліст центру зайнятості встановив правила роботи в групі та познайомився з її учасниками. В основній частині тренінгу учасники заходу за допомогою вправ мали можливість визначити свої професійні можливості, а також спробувати побудувати стратегічний план дій щодо працевлаштування в майбутньому.

23.08.2017 | Галичани ввійшли в десятку кращих команд області обласної молодіжної патріотичної науково-пізнавальної програми «Чорний ліс - 2017»

Із 14 по 21 серпня на базі ДП «Калуське лісове господарство», який знаходиться у селі Вістова Калуського району, відбувся другий етап обласної молодіжної патріотичної науково-пізнавальної програми «Чорний ліс - 2017», завданням якого є виховання свідомих патріотів України, навчання молоді основ пішохідного туризму та військово-прикладних видів спорту. На це спрямовані три складові програми – науково-теоретична, пізнавально-практична і творчо-відпочинкова. У програмі заходу взяли участь 15 команд із районів та міст Івано-Франківської області. Галицький  район представляла команда Тустанської ЗОШ І-ІІІ ст.

22.08.2017 | Обговорено порядок проведення корекційних програм з особами, які вчиняють насильство в сім’ї...(детальніше)>>>

    22 серпня 2017 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олександра Чабака відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. За підсумками наради визначено особу з числа психологів, яка пройде навчання з впровадження корекційних програм, і в подальшому буде займатися організацією проходження даних програм з особами, які вчиняють насильство в сімї або належать до групи ризику.

22.08.2017 | Програма відзначення в районі 26-ї річниці незалежності України...(детальніше)>>>

23 серпня

08.30 год. – веломотопробіг вулицями міста Галича;

09.00 – церемонія підняття Державного Прапора України на майдані Різдва;

16.00 год. – патріотичний флешмоб «Гордо прапор піднімай – Україну захищай !»  на Алеї Небесної сотні;

21.00 год. – кіно під відкритим небом на майдані Різдва.

22.08.2017 | Демографічна ситуація у Галицькому районі у січні–червні 2017 року...(детальніше)>>>

    Головне управління статистики інформує. Чисельність наявного населення району на 1 липня 2017 року, за оцінкою, становила 43418 осіб, з яких 8186 проживали у міських поселеннях (у м.Галичі – 6198 осіб,  смт Більшівці – 1988 осіб) та 35232 – у сільській місцевості. Упродовж   січня–червня 2017 року чисельність населення району зменшилась на 223 особи за рахунок як природного (на 205 осіб), так і міграційного  (на 18 осіб) скорочень. У січні–червні 2017 року народилось 200 малюків, померло 405 осіб (у січні–червні 2016 року – 217 та 364 відповідно).

22.08.2017 | Демографічна ситуація в області у січні–червні 2017 року...(детальніше)>>>

    Головне управління статистики інформує. На 1 липня 2017 року чисельність наявного населення області, за оцінкою, становила 1378,3 тис. осіб, у тому числі у міських поселеннях проживало 605,1 тис., у сільській місцевості – 773,2 тис. осіб. Упродовж січня–червня 2017 року чисельність населення області зменшилась на 1605 осіб за рахунок природного скорочення. Середньообласний рівень цього показника становив 3,4 особи на 1000 осіб наявного населення.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» 2017 рік

.

Галицьке відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування

України в Івано-Франківській області інформує

.

Відкрито конкурсний набір до оновленої Школи місцевого самоврядування DESPRO-2017

.

Міжнародна акція «Форум Української молоді діаспори «Дніпро 2017»

.

Національний Сорочинський ярмарок

.

Початок оздоровчої кампанії

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.ГаличіУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області