E-mail:  gal_rda@i.ua
29 березень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Не спалюй гроші - бережи енергію!


"Отримав субсидію - бережи енергоресурси!"


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини         
29.03.2017 | До 1 травня подовжено строк подачі е-декларацій для нових декларантів…(детальніше)>>>

Президент України Петро Порошенко підписав Закон про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції". Відповідна інформація міститься на сайті Верховної Ради України. Відповідно до Закону, до 1 травня 2017 року продовжується строк подання щорічної декларації для осіб, які відповідно до Закону "Про запобігання корупції" подають таку декларацію вперше. Також Закон звільняє від подання електронних декларацій військовослужбовців-строковиків, контрактників, сержантів і старшин за контрактом, молодших офіцерів за контрактом та курсантів вищих навчальних закладів, в яких є кафедри або відділення військової підготовки, якщо вони не займають інші посади, які передбачають заповнення е-декларацій.

29.03.2017 | Урядова програма «Доступні ліки»…(детальніше)>>>

1 квітня 2017 року стартує Урядова програма «Доступні ліки». Пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою. Мета програми «Доступні ліки» – забезпечити кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість їхнього життя і запобіжать виникненню ускладнень та передчасної смертності. Що потрібно знати про цю програму? ...

29.03.2017 | Розпочинається виплата дотацій для сільгосптоваровиробників …(детальніше)>>>

news-image28 березня заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк провів чергову відеоконференцію з питань порядку виплати бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції. Під час відеоконференції зазначалось, що на виконання постанови Кабінету міністрів України від 22 березня 2017р. №178 «Деякі питання виплати бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції» за результатами діяльності у лютому 2017 року і для отримання бюджетної дотації сільськогосподарські товаровиробники до 1 квітня 2017 року подає заявку про внесення до Реєстру отримувачів бюджетної дотації. Державна казначейська служба забезпечує відкриття планових асигнувань до 5 квітня 2017 року.

28.03.2017 | Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації …(детальніше)>>>

28 березня 2017 року голова райдержадміністрації Микола Попович провів чергову колегію райдержадміністрації. У засіданні взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, голова районної ради Павло Андрусяк, а також міський, селищний і сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, навчальних та дошкільних закладів району, представники ЗМІ. На порядок денний виносилося чотири питання.

28.03.2017 | Про виконання будівельних робіт підприємствами Івано-Франківської області у січні–лютому 2017 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. У січні–лютому 2017р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 133,4 млн.грн., або 1,6% загальнодержавного обсягу будівництва. Індекс будівельної продукції порівняно з січнем 2016р. становив 115,3%. За цими показниками область посіла 12 місце серед регіонів держави. Зведення будівель збільшилося на 5,5%, у т.ч. нежитлових – у 1,7 раза. Водночас будівництво житлових будівель зменшилося на 34,8%. Інженерних споруд зведено на 34,1% більше, ніж у січні–лютому торік. Нове будівництво, реконструкція та технічне переоснащення склали 76,8% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний і поточний ремонти – 15,4% та 7,8% відповідно.

28.03.2017 | МВС: Запущено сервіс перевірки легітимності довідок про несудимість…(детальніше)>>>

news-imageВідтепер на офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ України за посиланням можна перевірити легітимність довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України. За допомогою сервісу можна перевірити довідки видані не пізніше 1 лютого 2017 року. Нагадаємо, що з 1 лютого територіальні сервісні центри МВС по всій Україні почали видавати довідки про відсутність судимості. Замовити довідку можна з вівторка по суботу, у зручний час з 9:00 до 18:00 (у суботу до 16:45), без обідньої перерви та незалежно від місця реєстрації. Запит на отримання довідки заповнюється безпосередньо у адміністратора територіального сервісного центру МВС, на місці.

28.03.2017 | Про промислове виробництво в Івано-Франківській області у січні–лютому 2017 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. У промисловості області за підсумками січня–лютого 2017р. індекс промислової продукції становив 106,2% (в Україні – 100,4%), що відповідає 7 місцю серед регіонів держави. У лютому порівняно з січнем п.р. промислове виробництво в області зменшилось на 4,5%, відносно лютого 2016р. – збільшилось на 2,6%. У добувній промисловості і розробленні кар’єрів у січні–лютому 2017р. одержано приріст промислової продукції на 1,8%, на що вплинуло збільшення обсягів у добуванні сирої нафти та природного газу на 1,7%, інших корисних копалин та розробленні кар’єрів – на 4,3%.

28.03.2017 | Обговорено питання фінансування бюджетних закладів Більшівцівської ОТГ …(детальніше)>>>

Про фінансування бюджетних закладів Більшівцівської ОТГ йшлося на нараді з розпорядниками коштів у голови районної державної адміністрації Миколи Поповича, що відбулася 27 березня 2017 року. У нараді взяли участь голова районної ради Павло Андрусяк та голова Більшівцівської ОТГ Павло Саноцький. За результатами наради розпорядникам коштів дано доручення підготувати інформацію стосовно фінансово-господарських взаємовідносин між Більшівцівською ОТГ і Галицьким районом, зокрема, щодо заборгованості за електроенергію та газопостачання Більшівцівською ОТГ, утримання закладів культури, соціального обслуговування населення, фінансових витрат на оплату праці соціальних працівників, утримання осіб у відділенні стаціонарного догляду, надання медичних послуг та направити селищному голові В.Саноцькому.

27.03.2017 | Використання палива підприємствами та організаціями області у лютому 2017 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. У лютому 2017р. підприємствами і організаціями області використано 125,8 млн.м3 газу природного, 554,4 тис.т кам’яного вугілля, 5,2 тис.т палива дизельного, 0,8 тис.т бензину моторного, 0,1 тис.т нафти сирої, включаючи газовий конденсат та 0,1 тис.т пропану і бутану скраплених. У порівнянні з лютим 2016р. збільшилося споживання усіх видів палива, зокрема, нафти сирої, включаючи газовий конденсат, у 1,5 раза, газу природного – на 32,2%, вугілля кам’яного – на 31%, палива дизельного – на 12%, бензину моторного – на 1,7%.

27.03.2017 | Визначено переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України – 2017р.» …(детальніше)>>>

«Слово, мова, книга…» - саме під таким девізом в Галицькій районній дитячій бібліотеці відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України – 2017р.». Учасниками конкурсу стали переможці І і ІІ етапів, а саме: учні Галицької гімназії, Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1, а також переможці бібліотек-філіалів Галицького району. Любов до книги, вміння її читати і привели до перемоги Анну Клим, ученицю 6 класу Бринської ЗОШ І-ІІ ст., координатор Мисів О.Ф., зав.бібліотекою-філіалом, а також учня 3 (7 кл.) Галицької гімназії Сергія Керницького, координатор Фрейнак І.М., вчитель української літератури. Переможці представлятимуть наш район на IV-му етапі конкурсу «Найкращий читач України – 2017р.», який відбудеться в обласній бібліотеці для дітей.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

В зв'язку з наступаючим святом Великодня та з метою матеріальної підтримки самотніх громадян, людей з обмеженими можливостями, які проживають в населених пунктах Галицького району, підопічних стаціонарного відділення Галицький територіальний центр надання соціальних послуг просить надати фінансову допомогу для закупівлі святкових подарунків. Кошти просимо перерахувати на благодійний рахунок Галицького територіального центру надання соціальних послуг: Код 37126293; МФО 836014; Р/р 31556301277660; УДКСУ у Галицькому р-ні. Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном: (03431) 21028; (03431) 21817. Будемо вдячні за виявлене Вами милосердя до наших підопічних.

До уваги керівників комунальних підприємств району, суб’єктів господарювання!

З метою налагодження діалогу між владою, бізнесом та громадськістю 11-13 квітня 2017 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м.Київ, вул.Салютна, 2-б) відбудеться четверта національна виставка-форум «Незалежна теплоенергетика»

.

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Повідомляємо, що в управлінні праці департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації за номером 0342-53-07-73 працює телефон “гарячої лінії”, за яким можна повідомити про факти виплати заробітної плати у розмірі, нижчому від мінімальної заробітної плати, скорочення працівників, переведення їх на неповний робочий час тощо.

.

До уваги органів державної влади, органів місцевого самоврядування, установ, організацій, підприємств та інших суб’єктів сфери публічних закупівель

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

Конкурси!

Про організацію Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля»

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.ГаличіУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області