E-mail:  gal_rda@i.ua
28 Червень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Не спалюй гроші - бережи енергію!


"Отримав субсидію - бережи енергоресурси!"


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини         
27.06.2017 | День Конституції України…(детальніше)>>>

День Конституції України28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України - першу Конституцію незалежної української держави. Депутати працювали над проектом, залишаючись у сесійній залі всю ніч з 27 на 28 червня. Парламентарії врахували зауваження Президента України, а також підтримали всі спірні статті проекту - про державні символи в України, про державну українську мову, про право приватної власності в Україні. Прийняття конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Прийняття конституції було найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Дана конституція діє і сьогодні. Відповідно до Конституції, день прийняття Основного Закону є державним святом - Днем Конституції України.

27.06.2017 | День відкритих дверей на виробництві принесе нові кадри роботодавцю і очікувану роботу громадянам …(детальніше)>>>

Днями за ініціативи Галицького районного центру зайнятості відбувся День відкритих дверей на виробництві у приватного підприємця Іваськіва А.С., який займається реалізацією будівельних матеріалів в магазині “Євробуд” міста Бурштина. Провідний фахівець з профорієнтації Гаврилишин Л.В. відмітила, що основною метою заходу є презентація професій: продавець-консультант, адміністратор залу, бухгалтер з метою подальшого сприяння у працевлаштуванні безробітних на ці професії. Корисною для присутніх стала інформація про послуги служби зайнятості шукачам роботи та роботодавцям, стан ринку праці. Менеджер магазину розповіла історію започаткування власної справи та поділилася планами розвитку, інформацією про кожну професію зокрема, провела екскурсію магазином, в ході якої була можливість спостерігати за роботою працівників. В процесі спілкування у безробітних виникали питання, на які вони отримали вичерпні відповіді. Фахівці центру зайнятості сподіваються на подальшу тісну співпрацю і, що День відкритих дверей на виробництві принесе нові кадри роботодавцю і очікувану роботу громадянам.

26.06.2017 | Що варто знати під час грибного сезону …(детальніше)>>>

news-imageЩороку в області реєструються випадки отруєнь неїстівними грибами серед населення, які призводять до важких, а інколи летальних випадків. Інтоксикацію викликають бліда поганка, мухомори, опеньки несправжні та інші. У 2017 році на Прикарпатті уже зареєстровано випадок отруєння грибами. Потерпіла – пенсіонерка з Верховини. Отже, грибникам варто пам’ятати основні правила: ...

26.06.2017 | Постачальники послуг за власні кошти встановлять будинкові лічильники тепла протягом року і води – впродовж двох років…(детальніше)>>>

news-imageДля усіх будівель, які на момент набрання чинності Закону «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» не були обладнані будинковими приладами обліку тепла, гарячої та холодної води, лічильники встановить та сплатить за встановлення постачальник послуг. Монополіст зобов’язаний встановити будинкові лічильники тепла протягом року, а будинкові лічильники води – двох років. Якщо він цього не зробить, на нього, а не на споживача, накладатимуться штрафні санкції. Монополіст не зможе самостійно визначати вартість встановлення такого лічильника. Цю ціну буде обґрунтовано затверджувати орган місцевого самоврядування. При цьому, у споживача залишається право самостійно купити лічильники, надавши їх монополісту для встановлення, або самостійно обладнати свій будинок обліком.

26.06.2017 | Новонароджена трійня перебуває під пильним наглядом медиків …(детальніше)>>>

20170621_112544.jpgЗдоров’я трійні, що народилася у сім’ї жительки с.Демешківці Надії Кирилів, перебуває на постійному контролі галицьких медиків. Днями у місцевому ФАПі фельдшер Марія Могилевич та заступник головного лікаря Галицької ЦРЛ з охорони дитинства та пологової допомоги Лілія Бугай провели огляд, зваження новонароджених, яким вже виповнився місяць, та зробили необхідні профілактичні щеплення. За сприяння адміністрації КЗ «Галицька ЦРЛ» для трійні було придбано молочну суміші для повноцінного харчування.

26.06.2017 | До уваги громадськості Галицького району!!!…(детальніше)>>>

З 14 по 22 жовтня 2017 року Російська Федерація буде проводити Всесвітній фестиваль молоді та студентів, у програмі якого заплановано відвідування іноземними делегаціями тимчасово окупованої внаслідок збройної агресії Російської Федерації території України м.Севастополя (Україна ) та м.Сімферополя (Автономна Республіка Крим, Україна). Згідно із ст. 10 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» в”їзд громадян України на тимчасово окуповану територію України і виїзд з неї допускаються через контрольні пункти в”їзду – виїзду (спеціально виділену територію на автомобільному шляху, залізничній станції з комплексом відповідних будівель, споруд і технічних засобів, де здійснюються прикордонний, митний та інші види державного контролю і пропуск осіб).

26.06.2017 | Про виконання будівельних робіт підприємствами Івано-Франківської області у січні–травні 2017 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. У січні–травні 2017р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 475,5  млн.грн., або 1,7% загальнодержавного обсягу будівництва. Індекс будівельної продукції порівняно з січнем–травнем 2016р. становив 112,3%. За цими показниками область посіла 12 місце серед регіонів держави. Зведення будівель збільшилося на 8,7%, у т.ч. нежитлових – на 18,4%. Водночас будівництво житлових будівель зменшилося на 1,8%. Інженерних споруд зведено на 18,5% більше, ніж у січні–травні торік. Нове будівництво, реконструкція та технічне переоснащення склали 72,9% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний і поточний ремонти – 18,3% та 8,8% відповідно.

26.06.2017 | Діти пільгових категорій відбули на оздоровлення …(детальніше)>>>

25 червня 12 дітей пільгових категорій Галицького району відбули на оздоровлення до позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Лімниця» (с.Вістова, Калуський район), розташованого у мальовничому лісовому масиві на околиці села Вістова Калуського району на березі Лімниці, найчистішої річки Європи. Зміна триватиме до 15 липня 2017 року. Під час табірної зміни діти змістовно відпочинуть та організовано проведуть своє дозвілля: гратимуть у різноманітні ігри, будуть брати участь у конкурсах, познайомляться із визначними пам’ятками природи Прикарпаття, відвідають аквапарк, тераріум. Крім цього, при необхідності, будуть мати змогу отримати лікувально-оздоровчі процедури. Повноцінному оздоровленню дітей сприятиме і п`яти разове калорійне харчування, чисте свіже повітря і водні процедури. Діти проживатимуть у комфортабельних дво чи тримісних кімнатах. Забезпечувати цікаве та комфортне перебування дітей у таборі будуть старші друзі-вихователі, студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

26.06.2017 | Роздрібна торгівля області у січні–травні 2017 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Через роздрібну торгову мережу підприємств (юридичних осіб та фізичних осіб–підприємців) області, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, у січні–травні 2017 року населенню реалізовано товарів на 7 млрд.грн. Індекс обсягу обороту роздрібної торгівлі у порівнянних цінах до січня–травня попереднього року (враховуючи індекс споживчих цін) становив 102,6% (по Україні – 107,1%). У розрахунку на одну особу населення у січні–травні поточного року у середньому за місяць реалізовано товарів у роздріб на 1017 грн.

26.06.2017 | Мистецький рейд «Стежками слави УПА» пройшов через село Дубівці …(детальніше)>>>

Мистецький рейд «Стежками слави УПА» 25 червня пройшов через село Дубівці. Після недільної Літургії парафіяни сіл Дубівці та Дегова зустрілися біля символічної могили, де була відправлена панахида в пам'ять про тих, хто віддав своє життя за соборну, незалежну Україну. Пізніше громада села зібралася у місцевому Будинку культури, щоб відтворити в пам’яті буремні події визвольних змагань, згадати патріотів-односельчан. У гості до дубівчан приїхали вояки УПА, серед яких Василь Волошин – очільник районної організації політичних в'язнів і репресованих, Марія Хованець – зв’язкова, медик УПА. До цього заходу працівники культури готувалися по-особливому: збирали спогади очевидців, шукали документи, свідків тих історичних подій. У фойє були розгорнуті виставки портретів героїв УПА художника Григорія Михнюка «Лицарі нескореної України», книжкова виставка та літописи села, яку підготувала бібліотекар Галина Легінь.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

1-2 липня 2017 р.Б. з нагоди 150-ліття з дня народження блаженнійшого священомученика Григорія Хомишина та 100-ліття народження владики Софрона Дмитерка відбудеться проща родин до Маріямпільської Чудотворної ікони Матері Божої

початок оздоровчої кампанії
початок оздоровчої кампанії
.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурс

 


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області