E-mail:  gal_rda@i.ua
23 листопад 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини         
23.11.2017 | Відбулося засідання районної комісії по призначенню житлових субсидій, надання соціальних допомог та пільг …(детальніше)>>>

23 листопада 2017 року заступник голови райдержадміністрації Олександр Чабак провів засідання комісії з розгляду заяв громадян по призначенню житлових субсидій та надання соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям району, надання пільг. У ході засідання розглянуто 130 заяв, з яких 126 задоволено.

23.11.2017 | У районі відбудуться заходи з вшанування пам’яті жертв Голодомору …(детальніше)>>>

23 листопада 2017 року заступник голови райдержадміністрації Олександр Чабак провів засідання оргкомітету з підготовки до відзначення в районі Дня пам’яті жертв Голодомору. Жалобні заходи розпочнуться о 15.30 год. біля церкви Різдва у м.Галичі. Представники влади, громадськості, учнівська молодь згадають трагічні сторінки нашої історії та помоляться за невинно загиблих. З метою вшанування пам’яті жертв Голодомору будуть запалені свічки та лампадки. Опісля на Алеї Небесної Сотні відбудеться освячення скульптури Ісуса Христа. Крім цього, ряд заходів заплановано провести в центральній бібліотеці м.Галича: 23 листопада 2017 року о 12.00 год. відбудеться презентація історико-документального видання «Голод на Прикарпатті (1946-1947рр.)», яке вийшло в рамках програми «Книга пам’яті України», а 24 листопада о 18.00 год. за участі авторки І.Магрицької та режисера О.Крамаренка буде проходити показ фільму «Голодомор на Луганщині. Закляття безпам'ятства».

23.11.2017 | Президент доручив розробити заходи із розвитку лісового господарства та збереження об’єктів заповідного фонду України …(детальніше)>>>
news-imageПрезидент Петро Порошенко доручив Кабінету міністрів розробити низку заходів щодо забезпечення сталого природокористування, розвитку лісів, удосконалення системи державного управління у сфері охорони, захисту, використання та відтворення лісових насаджень, ведення лісового господарства, а також збереження цінних природних комплексів та екосистем, розвитку заповідної справи України. Глава держави підписав Указ № 381/2017 «Про додаткові заходи щодо розвитку лісового господарства, раціонального природокористування та збереження об'єктів природно-заповідного фонду». Згідно з документом, Уряд має розробити та внести на розгляд Верховної Ради низку законопроектів. Зокрема, щодо удосконалення системи фінансування та розвитку лісового і водного господарств, шляхом створення державних фондів зазначених господарств. Кабміном має бути розроблений проект Закону, спрямований на удосконалення системи державного природоохоронного контролю та моніторингу стану навколишнього природного середовища, який запровадить нові підходи до здійснення державного природоохоронного контролю та посилить відповідальність за порушення законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища. Також новий Закон має розширювати повноваження громадських інспекторів з охорони довкілля у галузі державного природоохоронного контролю.
23.11.2017 | 25 листопада Україна вшанує жертв Голодомору …(детальніше)>>>
news-imageГолодомор — помста за свободу. Історики пояснюють: Сталін організував геноцид, щоб покарати українців за незалежність 1917-1921 років. 25 листопада українці та світ, як і щороку, вшанують пам’ять убитих Голодомором 1932-33 років. Жалобні заходи традиційно відбуваються також у 32 країнах світу. Національні пам’ятні заходи до 84 роковин геноциду пройдуть під гаслом "Голодомор — помста за свободу, помста за революцію". Як відомо, у 1917-1921 українці відродили власну державність. Українська Революція не лише повернула нашу батьківщину на мапу світу. Нова держава задекларувала демократичний лад та дотримання основних прав і свобод людини. З перших днів Українська Народна Республіка протистояла російській інформаційній та військовій агресії. Втім війна більшовиків проти України не завершилася із падінням державності. Вже через десятиліття більшовики завдадуть остаточного, на їх думку, удару по окупованій Україні. В Інституті національної пам’яті пояснюють: насильницьке вилучення продовольства, блокада сіл та цілих районів, заборона виїзду за межі охопленої голодом України, репресії  — все це мало знищити українське прагнення незалежності й самих українців.
23.11.2017 | Відбувся чемпіонат області з баскетболу серед юнаків та дівчат …(детальніше)>>>
18 листопада 2017 року в м.Івано-Франківську відбувся чемпіонат області з баскетболу серед юнаків та дівчат 2002-2003р.н., 2004-2005 р.н., 2005-2006 р.н., 2006-2007 р.н. і молодші. У змаганнях взяли участь усі команди міст Івано-Франківської області. За сприяння відділу молоді та спорту районної державної адміністрації у змаганнях взяли участь і команди Галицького району. Змагання видалися напруженими і видовищними, бо кожному учаснику довелося показати свої вміння і навички та проявити неабияку волю до перемоги у запеклих поєдинках. Ось як розподілилися місця при підведення підсумків змагань: …
23.11.2017 | Про проведення конкурсу для обдарованої молоді …(детальніше)>>>

За підтримки Міністерства молоді та спорту України Благодійним Фонд ІСЕРР проводиться конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for HighSchool Entrepreneurs. У цьому році конкурс проводиться в Україні вдруге. Конкурс направлений на підтримку підприємницьких проектів серед української молоді віком від 15 до 18 років. В рамках конкурсу учасники можуть презентувати свій бізнес проект та мають шанс виграти 11000 доларів США. Diamond Challenge відбудеться у три етапи: I. Відбірковий тур в Україні - презентація проектів. Команда переможець отримає фінансову винагороду у розмірі 1000 доларів США та поїздку до США на півфінал Diamond Challenge. II. Півфінал відбудеться в США, в Штаті Делавер 12 квітня 2018 року. III. Фінальний раунд в рамках Молодіжного Підприємницького Саміту (Youth Entrepreneurship Summit) - 13 квітня 2018 року. До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх шкіл або профільних коледжів віком від 15 до 18 років.

23.11.2017 | Діяльність автотранспортного комплексу області за 9 місяців 2017 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Автотранспортом області виконується більше половини вантажних та три чверті пасажирських перевезень. За 9 місяців 2017 року автоперевізниками області (юридичними та фізичними особами-підприємцями) на комерційній основі замовникам доставлено 6,5 млн.т вантажів та виконано транспортну роботу в обсязі 899,4 млн.ткм. У порівнянні з 9 місяцями 2016 року обсяги вантажних автоперевезень збільшилися майже на 42,5%. Із загального їх обсягу 87,5% припалона підприємства-юридичні особи. За обсягами вантажних перевезень автотранспортом за 9 місяців 2017 року область посіла 7 місце серед регіонів України. Найбільша частка вантажних автоперевезень здійснювалась перевізниками міст Івано-Франківська (21,9%) і Калуша (10,3%), Косівського (33,7%), Калуського (13,8%) та Долинського (5,9%) районів. Серед видів перевезених вантажів провідну позицію займали камінь, пісок, гравій, глина, торф та інша продукція добувної промисловості і розроблення кар’єрів, деревина та вироби з деревини, зернові вантажі.

22.11.2017 | День відкритих дверей ТОВ «Падана Кемікал Компаундс» …(детальніше)>>>
22 листопада 2017 року фахівцями Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено День відкритих дверей ТОВ «Падана Кемікал Компаундс», розташованого в с.Ямниця Тисменицького району Івано-Франківської області для безробітних осіб. Метою заходу було ознайомлення присутніх з принципами роботи підприємства та укомплектування вакансій даного підприємства. Учасникам заходу повідомлено, що ТОВ «Падана Кемікал Компаундс» - виробниче підприємство з італійським капіталом, засноване у 1999 році і є одним з передових виробників широкої гами кабельних і взуттєвих ПВХ пластифікаторів, жорстких ПВХ композицій і пластифікованих для виробництва продуктів широкого споживання. Присутнім наочно продемонстровано роботу поточної зміни у виробничому цеху, зазначено основні вимоги до працівників, надано інформацію про режим роботи та заробітну плату. Представник роботодавця повідомив, що на даний час вільною є вакансія оператора виробничої лінії, заохотив учасників до подачі резюме.
22.11.2017 | Зовнішня торгівля Галицького району товарами за 9 місяців 2017 року …(детальніше)>>>
Головне управління статистики інформує. Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності Галицького району за 9 місяців 2017р. склали 2,3 млн.дол. США, імпорту – 710,8 тис.дол. США. У порівнянні 9 місяцями 2016р. обсяги експорту та імпорту збільшилися відповідно на 20,7% та 40%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило 1564,6 тис.дол. США, коефіцієнт покриття експортом імпорту склав 3,20. За 9 місяців 2017р. обсяг експорту на одну особу населення району становив 52,3 дол. США проти 42,8 дол. США за аналогічний період попереднього року. Питома вага Галицького району в загальнообласних обсягах експорту товарів склала 0,5%, імпорту – 0,2%. Партнерами у зовнішній торгівлі товарами були нерезиденти з 26 країн світу. Майже 65% обсягів експорту товарів з району було направлено до Туреччини та Польщі. Значними були і обсяги експорту зі Словаччини, Білорусі та Єгипту. За межі країни відвантажували, в основному, деревину і вироби з деревини. Більше половини імпортних надходжень отримано з Польщі та Німеччини. Значними були і обсяги імпорту із Франції, Туреччини та США. Основу надходжень з-за меж країни складали засоби наземного транспорту, крім залізничного, механічні та електричні машини.
22.11.2017 | Фізичні особи мають право на пільги щодо сплати земельного податку …(детальніше)>>>
news-imageЗемельні відносини в Україні регулюються Земельним кодексом України від 25 жовтня 2001 року № 2768-III зі змінами та доповненнями (далі – ЗКУ), а справляння плати за землю – Податковим кодексом України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ). Статтею 14 ПКУ встановлено, що плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. Відповідно до статті 206 ЗКУ використання землі в Україні є платним. Згідно зі статтею 269 ПКУ платниками податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі. Статтею 270 ПКУ визначено, що об’єктами оподаткування є земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні, та земельні частки (паї), які перебувають у власності. Згідно з статтею 286 ПКУ підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру. Щодо пільг зі сплати земельного податку, то відповідно до статті 281 ПКУ від сплати податку звільняються такі категорії громадян:…

 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

План заходів із відзначення в районі Дня пам’яті жертв Голодомору

.

Оголошено конкурс в рамках Європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу (МСП) COSME “COS-EINET-2017-3-04: Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтованих на креативність»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» 2017 рік

.

Відкрито конкурсний набір до оновленої Школи місцевого самоврядування DESPRO-2017

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for HighSchool Entrepreneurs


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області