E-mail:  gal_rda@i.ua
20 березень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
20.03.2018 | Проведено щотижневу нараду у керівника апарату РДА …(детальніше)>>>

DSC_0676.JPG20 березня 2018 року керівник апарату районної державної адміністрації провів нараду з начальниками відділів та управлінь, завідувачами секторів районної де6ржавної адміністрації.

20.03.2018 | Командно-штабне навчання …(детальніше)>>>

DSC_0668.JPG20 березня 2018 року відбулось командно-штабне навчання по територіальній обороні Галицького району.

20.03.2018 | Оперативна інформація про фітосанітарний стан посівів та насаджень в області …(детальніше)>>>

11-_ілюстрація-_фітосанітарний_стан_посівів.jpgУправління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області інформує, що агрометеорологічні умови для перезимівлі озимих зернових культур, багаторічних трав та плодових дерев станом на 15 березня задовільні. 

20.03.2018 | Інформація щодо захворюваності на грип та ГРВІ серед населення Галицького району…(детальніше)>>>

images.jpgРогатинська міськміжрайонна філія ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» інформує, що протягом 11 тижня  (з   12.03 по 18.03.2018 р.) в районі на грип та ГРВІ захворіло 268  осіб, в тому числі  138 дітей до 17 років, проти    288 особи , в тому числі   165 дітей до 17 років за 10 тиждень 2018 року. 

20.03.2018 | Вибираємо саджанці плодово-ягідних культур…(детальніше)>>>

12-_ілюстрація-про_підбір_саджанців_плодово-ягідних_культур.jpgСаджанці плодово-ягідних культур можна придбати у розсадниках, садових центрах, на ринках, у випадкових продавців, які ведуть сезонну торгівлю вздовж доріг. Найчастіше буває так, що саджанці, придбані  вздовж доріг і на сезонних ринках, виявляються не того  сорту. 

20.03.2018 | Невтомні галицькі танцюристи продовжують демонструвати свій талант…(детальніше)>>>

9.jpg18 березня зразковий ансамбль танцю «Ярославна» Галицького ЦДТЮТ (художній керівник – Галина Колодій, хореограф – Лілія Ковальчук) прийняв участь у V Всеукраїнському фестивалі народної хореографії «Гомін Карпат», який проходив у Муніципальному центрі дозвілля, м.Івано-Франківськ.Концертна програма відбулась за участю кращих колективів Харківської, Чернівецької, Львівської, Тернопільської, Закарпатської та Івано-Франківської областей. На фестивалі не визначали переможців, учасники мали змогу  удосконалюватись на творчих майстернях від провідних хореографів України. 

19.03.2018 | Відбулась нарада з питань розгляду колективного звернення власників майнових паїв колишньої спілки селян ім.Грушевського с.Острів …(детальніше)>>>

DSC_0653.JPG19 березня 2018 року за участю першого заступника голови районної державної адміністрації С.Канюки відбулась нарада з питань розгляду колективного звернення власників майнових паїв колишньої спілки селян ім.Грушевського с.Острів щодо продажу майна фермеру М.Ліпчаківському. 

19.03.2018 | Відбулась нарада щодо створення Галицької опорної школи…(детальніше)>>>

DSC_0656.JPG19 березня 2018 року відбулась нарада  за участю заступника голови районної державної адміністрації О.Чабака, голови районної ради П.Андрусяка, начальника відділу освіти І.Матейка, директорів навчальних закладів району щодо створення Галицької опорної школи, перспектив існування та розвитку шкіл, які можуть стати філіями Галицької опорної школи. 

19.03.2018 | Галицький район за тиждень …(детальніше)>>>

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/galytska/ua/75154/image001.gifІз 12 по 18 березня 2018 року 

18.03.2018 | Преведено акцію щодо незаконного голосування в тимчасово окупованому українському Криму та м.Севастополі на виборах Президента Російської Федерації…(детальніше)>>>

IMG_20180318_144032.jpg18 березня 2018 року в м.Галичі  з ініціативи громадських організацій «Галицький королівський клуб», «Галич-Майдан» відбулась акція щодо незаконного голосування в тимчасово окупованому українському Криму та м.Севастополі на виборах Президента Російської Федерації.


 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Конкурс молодіжного лідерства «Молодий лідер Прикарпаття»

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for HighSchool Entrepreneurs


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області