E-mail:  gal_rda@i.ua
23 Травень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББпл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
23.05.2018 | Підготовка до фестивалю з нагоди відзначення Міжнародного дня Дністра виходить на фінішну пряму …(детальніше)>>>

Поточні питання, пов’язані з організацією та проведенням фестивалю з нагоди відзначення Міжнародного дня Дністра, обговорено на розширеній нараді в голови райдержадміністрації Миколи Поповича за участю представників Дністровського басейнового управління водних ресурсів, працівників структурних підрозділів РДА та районних служб, відповідальних за організацію еко-туристичного фестивалю «Дністер - перлина заповідних територій». На засіданні оргкомітету йшлося, зокрема, про забезпечення необхідних умов для своєчасної технічної підготовки проведення фестивалю, благоустрій та впорядкування території, здійснення необхідних робіт з приведення до належного стану під’їзних шляхів до місця проведення заходів, узгоджено місця розташування всіх локацій, план дій та відповідальних осіб за організацію даного дійства. Особливу увагу під час свята буде приділено безпеці гостей фестивалю.

22.05.2018 | Монетизація субсидій підвищить їх адресність і додасть прозорості процесу соціальної допомоги …(детальніше)>>>

news-imageЗапланована на січень наступного року монетизація субсидій підвищить адресність виплат, унеможливить зловживання в цій сфері і додасть прозорості процесу соціальної допомоги. Про це в ефірі одного з телеканалів сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. «З 1 січня ми маємо провести монетизацію субсидій. Люди отримають кошти і будуть самі за ці кошти оплачувати комунальні послуги. Ситуація буде прозорою, ефективною та адресною», - сказав глава Уряду. При цьому він додав, що обсяг допомоги визначатиме рівень розвитку економіки. «Соціальна політика, яку я сповідую, ґрунтується не на запозиченнях, а на реальному зростанні економіки», - сказав Прем’єр-міністр.

22.05.2018 | Для представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування проведено семінар з питань захисту прав споживачів …(детальніше)>>>

 Нещодавно працівниками Головного управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області на базі Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено семінар-навчання на тему: «Реалізація державної політики з питань захисту прав споживачів для представників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування». Головною метою заходу було довести до аудиторії інформацію щодо практичного застосування законодавства у сфері безпечності харчових продуктів, захисту прав споживачів, контролю за рекламою та вимог антитютюнового законодавства, державного ринкового нагляду та державного регулювання цін.

22.05.2018 | Лише за тиждень населення та ОСББ отримали 140 млн грн. «теплих кредитів», що більше ніж за весь травень минулого року! …(детальніше)>>>

Високий попит на Урядову програму підтримки при утепленні житла триває. Минулого тижня учасники програми залучили в державних банках 140 млн грн. «теплих кредитів», що перевищує показники за весь травень 2017 р., коли було одержано 120 млн грн. кредитів. Зокрема, за тиждень державні банки видали: на утеплення індивідуальногожитла - 3702 кредити на суму 113 млн грн; на енергоефективні заходи у багатоповерхівках - 104 кредити обсягом 24 млн грн; на придбання твердопаливних котлів - 98 кредитів на суму 2,6 млн гривень. 2018 рік вирізняється особливою популярністю Урядової програми серед ОСББ. Лише за кілька місяців 2018 р. ОСББ оформлено майже 400 «теплих кредитів» на суму близько 104 млн гривень. Це майже у 2 рази більше, ніж за весь 2016 р., коли 435 ОСББ залучили 61 млн гривень.

22.05.2018 | Таборове свято весни у Надвірній …(детальніше)>>>

Із 18 по 20 травня 2018 року в м.Надвірна, на території міської зони відпочинку імені Назарія Яремчука, відбулося урочисте відкриття табору Свято весни «Українська міфологія» Івано-Франківської округи Пласту – НСОУ. Не залишились осторонь цієї події й галицькі пластуни. Для участі у триденному таборі для дітей віком 11-18 років, який був присвячений патрону Пласту Святому Юрію, прибуло близько чотирьохсот учасників з усіх пластових осередків Івано-Франківщини. Впродовж трьох днів таборування пластуни практикувалися в переправі, співі, танцях, наданню першої невідкладної медичної допомоги, а також спробували себе у ролі пожежників.

22.05.2018 | Cвято Весни «Хвилі Черемошу» в селищі Кути Косівського району …(детальніше)>>>

Галицькі пластуни при сприянні відділу молоді та спорту районної державної адміністрації стали учасниками окружного новацького пластового Cвята Весни «Хвилі Черемошу», яке відбулося в селищі Кути Косівського району. На свято були запрошені пластуни зі всієї області. Учасників заходу та гостей налічувалося 150 осіб. Програма свята передбачала вихід на гору Овидій, цікаві розповіді про історію та відомих особистостей краю, майстер-класи, знайомство з мистецтвом Гуцульщини, народними інструментами, пізнавальну лялькову виставу, духовну науку, розучування пісень та Козацькі ігри – кожна локація намагалася перетворити захід у справжнє свято Весни!

22.05.2018 | 22 травня - Міжнародний день біологічного різноманіття …(детальніше)>>>

Близько 60% екологічної системи деградує або використовується нерозважливо, що веде до втрати біологічного різноманіття і тяжких наслідків, які в найближчі 50 років можуть погіршитисяДвадцять другого травня щорічно відзначається Міжнародний день біологічної різноманітності. Біологічне різноманіття продовжує скорочуватися, а екологічна рівновага все ще піддається змінам. Близько 60% екологічної системи деградує або використовується нерозважливо, що веде до втрати біологічного різноманіття і тяжких наслідків, які в найближчі 50 років можуть погіршитися. Всесвітній союз охорони природи виділяє сім основних факторів, що сприяють втраті біологічного різноманіття: ...

22.05.2018 | Галич готується до відзначення Міжнародного дня Дністра …(детальніше)>>>

Як уже повідомлялося, 26 травня 2018 року в м.Галичі за сприяння Державного агентства водних ресурсів України, Івано-Франківської обласної державної адміністрації та обласної ради, Дністровського басейнового управління водних ресурсів, OSCE, Галицької районної державної адміністрації відбудеться свято «Дністер - перлина заповідних територій» з нагоди відзначення Міжнародного дня Дністра. У програмі: відкриття пам’ятного знаку, погашення поштової марки, виступи – презентації національних парків та музеїв, концертна програма за участю аматорських колективів районів Придністров'я, акція «Дністер – жива ріка» (зариблення Дністра), фотовітрина «Світлини рідного Дністра», пленер художників – «Дністровські краєвиди», конкурс малюнків «Барви Дністра», вікторина «Пливемо Дністром», а також Богатирські ігри, майстер - класи із стародавніх танців, виготовлення виробів із сіна, гончарства.

21.05.2018 | Галицький район за тиждень …(детальніше)>>>

Із 14 по 20 травня 2018 року

21.05.2018 | 21 травня - Всесвітній день культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку …(детальніше)>>>

День культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку21 травня 2003 року вперше відзначався Всесвітній день культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку. У зв’язку з цим Генеральний директор ЮНЕСКО Коїтіро Мацура звернувся до міжнародної громадськості з наступним посланням: «Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй 20 грудня 2002 року в резолюції 57/249 «Культура і розвиток» ухвалила проголосити 21 травня Всесвітнім днем культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку і запропонувала всім державам-членам, міжурядовим органам, організаціям системи Організації Об’єднаних Націй і відповідним неурядовим організаціям, серед іншого, інформувати громадськість про цінність і важливість розмаїття культур і, зокрема, сприяти за допомогою освіти та засобів масової інформації усвідомленню позитивної ролі культурної різноманітності.


 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

23-25 травня 2018р. у м.Святогірську Донецької області відбудеться другий Міжнародний форум молодіжних центрів «Від ініціативи - до дії»

.

26 травня 2018 року о 11.00 год. в м.Галичі на лівому березі р.Дністер відбудеться святкування Міжнародного дня Дністра

.

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визнвчення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надасться фінансова підтримка у 2018 році

.

Оголошення про набір координаторів

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області