E-mail:  gal_rda@i.ua
24 Вересень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


Без віз


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини         
22.09.2017 | Штормове попередження !!!

22-24 вересня на Дністрі в ділянці Галич-Заліщики очікується підйом рівнів води на 0,7-1,2 м над передпаводковим. Протягом доби 22 вересня по області та місту очікується сильний дощ, гроза, шквалисте посилення вітру 15-20 м/с.

22.09.2017 | Проведено засідання районної комісії по призначенню житлових субсидій та соціальних допомог …(детальніше)>>>

22 вересня 2017 року в управлінні соціального захисту населення Галицької районної державної адміністрації за участю заступника голови райдержадміністрації, голови комісії Олександра Чабака відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян по призначенню житлових субсидій та надання соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям району, надання пільг. У ході засідання розглянуто 86 заяв, з них призначено: 3- субсидія на тверде паливо і скраплений газ на фактично проживаючих осіб; 59 - субсидія на ЖКП на фактично проживаючих осіб; 1- субсидія на ЖКП згідно договору оренди; 1- субсидія на ЖКП, враховувати один прожитковий мінімум; 17- державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям; 3- щомісячна адресна допомога особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції; 2- пільги на ЖКП по місцю фактичного проживання.

22.09.2017 | Відбулося засідання новоствореної Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання …(детальніше)>>>

22 вересня 2017 року відбулося засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при районній державній адміністрації. На початку засідання заступник голови райдержадміністрації, голова координаційної ради Олександр Чабак наголосив: «Зважаючи на особливій важливості цього напрямку виховання в сучасних умовах, ми повинні скоординувати спільні дії громадських організацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування для активізації роботи з патріотичного виховання серед дітей та молоді».  Після розгляду питаннящодо організаційно-правових засад діяльності новоствореної Координаційної ради, учасники наради проаналізували проведену роботу з національно-патріотичного виховання дітей і молоді у 2017 році. За результатами засідання дано ряд доручень відповідальним виконавцям дано ряд доручень, спрямованих на вдосконалення даного напрямку виховання в районі.

22.09.2017 | Крок до роботи …(детальніше)>>>

У Галицькому районному центрі зайнятості 20 вересня 2017 року проведено ярмарок вакансій. Захід був організований з метою надання громадянам інформації про наявність вільних робочих місць та надання можливості вирішити проблему працевлаштування, вибору професії, сприяти контакту тим, хто пропонує роботу, і тим, хто її шукає. У формі діалогу, безробітні мали можливість визначитися у своїх професійних навиках та отримати кваліфікаційні характеристики професій, за якими є можливість працювати. Були запропоновані вакансії: Галицький територіальний центр соціального обслуговування – соціальний працівник; ТзОВ «Західрембуд» - бетоняр, дорожній робітник; ПАТ «Домобудівник» - формувальник залізобетонних виробів; ТзОВ «Авто-Транс-Сервіс» - електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів, слюсар-електрик з ремонту та обслуговування вантажнопідіймальних кранів і машин; ПП Ходак Світлана Григорівна – продавець продовольчих товарів;ПП Заяць Юрій Володимирович – землероб, бетоняр. Результатом проведеного заходу стало працевлаштування 3 осіб, які шукали роботу.

22.09.2017 | Вживаються заходи по недопущенню африканської чуми свиней на територію району …(детальніше)>>>

20 вересня 2017 року проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Галицькій районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, голови комісії Сергія Канюки щодо вжиття заходів по недопущенню африканської чуми свиней на територію району, у зв’язку  з виявленням збудника даного захворювання у с.Топорівці Городенківського району. За результатами засідання було прийнято відповідне рішення.

22.09.2017 | За неповний 2017 рік ОСББ залучили вдвічі більше коштів на енергоефективність за програмою «теплих кредитів» ніж за весь 2016 рік …(детальніше)>>>

За 8,5 місяців поточного року ОСББ та ЖБК взяли в державних банках 560 «теплих кредитів» на суму 120 млн гривень. Це у 2 рази більше ніж за весь 2016 рік, коли ОСББ отримали 435 кредитів на суму 61 млн гривень. Як розповів Голова Держенергоефективості С.Савчук, у третій рік дії програми «теплих кредитів» інтерес ОСББ до енергоощадності розпалився з більшою силою. Цьому є кілька пояснень. По-перше, мешканці багатоповерхівок бачать успіхи інших учасників програми. По-друге, держава надає ОСББ найбільшу компенсацію – від 40% до 70% суми «теплого кредиту». По-третє, ОСББ можуть розраховувати на додаткове відшкодування відсоткової ставки чи суми кредиту від місцевої влади. У результаті ОСББ мають унікальну нагоду реалізувати необхідні зазвичай недешеві заходи за половину їхньої вартості і навіть менше.

22.09.2017 | Галицькі школярі приєдналися до Всеукраїнського флешмобу «Дзвоники миру» …(детальніше)>>>

21 вересня 2017 року, у Міжнародний день миру, о 14.00 год. у всіх навчальних закладах району пролунали шкільні «Дзвоники миру», які сповістили про волю та бажання дітей, вчителів і батьків жити в мирі. Таким чином, галицькі школярі долучилися до участі у Всеукраїнському флешмобі, який став своєрідним перегуком із «Дзвоном миру», що у цей день і час пролунав біля штаб-квартири в ООН у Нью-Йорку.  Організатори сподіваються, що дана акція буде тим маленьким внеском учнівської молоді у велику справу встановлення миру в нашій країні.

22.09.2017 | Профілактика отруєння грибами …(детальніше)>>>

Традиційно Галицький район багатий на врожай грибів та на гарну природу. Дійсно, гриби дуже смачні та багаті на білки, фосфорні сполуки продукти, та водночас, потенційно дуже небезпечні, тому що невміння відрізняти їстівні гриби від отруйних, неуважність при збиранні, неправильне приготування деяких видів грибів – усе це призводить до отруєнь. Також гриби можуть адсорбувати токсичні речовини оточуючого середовища. Навіть їстівні гриби, які росли та зібрані поблизу автомагістралей, складів ядохімікатів, хімічних речовин, теплових електростанцій, у скверах та парках міста, можуть викликати серйозні отруєння. На сьогодні, в області почастішали випадки отруєнь грибами. За останню добу зареєстровано 2 нові сімейні випадки отруєнь грибами, від яких потерпіло 6 осіб. Це сім’ї з Тисменицького району. Потерпілі з с.Чорнолізці збирали сироїжки, а сплутали їх з блідою поганкою. Інша сім’я з с.Клубівці свідомо збирала в лісі неїстівні гриби (сірі мухомори). Очевидно, що після вживання таких грибів вся сім’я отруїлася. Потерпілі наразі перебувають в важкому стані в обласній клінічній лікарні.

22.09.2017 | Відбулася нарада з питань соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей …(детальніше)>>>

21 вересня 2017 року в заступника голови районної державної адміністрації Олександра Чабака відбулася нарада з питань соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей. Під час засідання розглянуто питання надання пільг та матеріальної допомоги даній категорії населення відповідно до районної цільової програми. За результатами наради прийнято рішення щодо організації виконання поставлених завдань. Крім цього, присутні обговорили можливість участі членів громадської організації «Галицьке районне об’єднання воїнів АТО» в проекті «Побратими» (керівник Андрій Фармуга).

22.09.2017 | Виплата компенсації за економію субсидій - це перший крок до їх подальшої монетизації …(детальніше)>>>

news-imageВиплата компенсації за економію субсидій – це перший крок до їх подальшої монетизації. Про це в ефірі «Oboz.TV» заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. «У цьому році ми вперше прийняли рішення про монетизацію економії субсидій. Відповідна постанова Уряду була ухвалена наприкінці квітня. Місцеві органи влади вже здебільшого склали списки тих людей, які претендують на отримання коштів. І я сподіваюся, що до початку опалювального сезону, ці суми економії більшість людей вже отримають», - сказав він, нагадавши, що термін подачі заяв громадянами, які претендують на виплату такої компенсації, до місцевих управлінь соцзахисту продовжено до 1 листопада. «Система субсидій не стоїть на місці, вона стає більш зручною для людини, ми поступово застосовуємо методи монетизації. І виплата компенсації за економію субсидій – це перший крок до їх подальшої монетизації», - зазначив віце-прем’єр.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Оголошено конкурс в рамках Європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу (МСП) COSME “COS-EINET-2017-3-04: Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтованих на креативність»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» 2017 рік

.

Відкрито конкурсний набір до оновленої Школи місцевого самоврядування DESPRO-2017

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області