E-mail:  gal_rda@i.ua
31 березень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Не спалюй гроші - бережи енергію!


"Отримав субсидію - бережи енергоресурси!"


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини         
30.03.2017 | З першого квітня в Україні стартує програма «Доступні ліки» …(детальніше)>>>

news-imageВ Україні запроваджується відшкодування вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб із серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом II типу, бронхіальною астмою за переліком міжнародних непатентованих назв лікарських засобів, визначених у додатку до постанови КМУ від 09.11.2016 р. №863 «Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів» (із змінами, внесеними постановою КМУ від 17.03.2017 р. №152 «Про забезпечення доступності лікарських засобів). Дана програма має назву «Доступні ліки». Відповідно до постанови КМУ від 17.10.2008р. №995 (із змінами, внесеними постановою КМУ №152) з 1 квітня 2017р. розміри надбавок на лікарські засоби, включені до переліку міжнародних непатентованих назв лікарських засобів, затвердженого постановою КМУ від 9 листопада 2016р. №863 «Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів», становлять 10% — оптова, що нараховується до оптово-відпускної ціни з урахуванням податків, та 15% — роздрібна, що нараховується до закупівельної ціни з урахуванням податків. Вимоги щодо розміру надбавок розповсюджуються на всі лікарські засоби, включені до додатку до постанови КМУ від 9 листопада 2016 р. №863, незалежно від того, чи підлягають вони відшкодуванню.

30.03.2017 | В області оголошено двомісячник з охорони водних біоресурсів під час весняного нересту риби …(детальніше)>>>

news-imageЗметою забезпечення охорони, відтворення рибних запасів та інших водних біоресурсів, наказом Івано-Франківського рибоохоронного патруля №36 від 29 березня 2017 року на території області заборонено любительське рибальство, добування водних біоресурсів на період нересту риб, розмноження інших водних біоресурсів у водних об’єктах з природним відтворенням. Встановлено терміни заборони на промисловий та аматорський вилов риби у весняно-літній період нересту в 2017 році на водоймах Івано-Франківської області в таких межах і у такі терміни:  в річці Дністер з усіма притоками та створеними водосховищами - з 1 квітня по 10 червня;  в р.Прут з усіма притоками - з 1 квітня по 20 травня;  в придаткових системах водойм та незакріплених ставках - з 1 квітня по 30 червня.

30.03.2017 | Проведено майстер-клас «Елементи косівського розпису» …(детальніше)>>>

29 березня 2017 року у відділі освіти райдержадміністрації Заклінською Надією Степанівною, вихователем першої категорії Галицького дошкільного навчального закладу ясел-садка №1 «Дзвіночок», було проведено майстер-клас для вихователів району на тему «Елементи косівського розпису». Вихователь ознайомила педагогів з історією виникнення гончарства та особливостями косівського розпису. Присутні отримали можливість самостійно розмалювати гончарні вироби даним розписом.

30.03.2017 | Сергій Савчук: Українці активно впроваджують енергоефективні заходи, залучаючи на це щотижня щонайменше 100 млн. гривень …(детальніше)>>>

Цього року з моменту відновлення Урядової програми "теплих" кредитів попит на неї невпинно зростає. Якщо позаминулого тижня родини залучили майже 120 млн грн. на утеплення своїх домівок, то цього тижня – вже 130 млн гривень. При цьому, всі три напрями програми залишаються популярними. Зокрема, за тиждень:  більше 180 родин прийняли рішення встановлювати твердопаливні котли і одержали для цього більше 3,4 млн грн. в державних банках;  майже 6 тисяч сімей залучили 125 млн грн. на утеплення індивідуального житла;  ще 8 ОСББ та ЖБК впроваджуватимуть енергоефективні заходи у багатоповерхівках, отримавши на це більше 1 млн гривень.

30.03.2017 | Визначено переможців районного етапу VII Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» …(детальніше)>>>

29 березня 2017 року в приміщенні Галицької гімназії відбувся районний етап VII Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок». Мета конкурсу популяризація духовних і моральних надбань, консолідація зусиль, спрямованих на моральний саморозвиток особистості. Конкурс сприяв формуванню громадянської позиції та соціально–правової активності учнів. У районному етапі взяло участь 10 загальноосвітніх шкіл. Творчі звіти представлені у національно–патріотичному, соціальному та культурологічному напрямках. Найкращими журі визнало творчі звіти учнів Мединського НВК «Я по світу іду в вишиванці» (культурологічний напрям), Галицької гімназії «Твори добро, щоб бути світлом у цьому світі» (соціальний напрям ) та Комарівської ЗОШ І-ІІІ ст. «Нова Україна - новий я» (національно–патріотичний напрям).

30.03.2017 | Сергій Савчук: Україна переймає досвід Фінляндії у заміщенні газу альтернативними видами палива …(детальніше)>>>

29 березня, очолюючи офіційну делегацію України до м. Хельсінкі (Фінляндія), Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у Північно-балтійській біоенергетичній конференції. Ключовими темами заходу стали політика заміщення традиційних енергоресурсів альтернативними видами палива та розвиток ринків біомаси, високоефективної когенерації, біопалива. «В країнах Балтійського регіону активно розвивається біоенергетика. Фінляндія – одна з провідних країн у цьому питанні. Вже у 2015 році частка «зеленої» енергії в кінцевому енергоспоживанні Фінляндії склала 39,3%, з яких близько 80% отримано з біомаси, - прокоментував Голова Агентства. – Для України, яка має значний потенціал використання відходів сільського та лісового господарства, досвід Фінляндії щодо виробництва енергії з альтернативних видів палива надзвичайно корисний».

30.03.2017 | У Міністерстві соціальної політики розповіли про плани повної монетизації пільг у 2018 році …(детальніше)>>>

news-image«Держава за весь час взяла на себе надмірні зобов’язання. Тому ми бачимо єдиний вихід із цієї ситуації – монетизація, тобто, грошова компенсація кожному пільговику замість надання пільг у натуральному вигляді», – заявив міністр соціальної політики Андрій Рева під час робочої поїздки до Харкова. За його словами, до 1 липня 2017 року у Львівській області буде здійснено експеримент із монетизації пільг, а вже з 2018 року, за наслідками цього експерименту, планується проведення повної монетизації пільг по усій країні. «Сьогодні на пільгові програми використовується до 15 мільярдів гривень, це на рік. У 2018 році, якщо взяти всі програми, які мають фінансуватися, це буде близько 20 мільярдів гривень», – повідомив міністр.

29.03.2017 | У районі відбулася акція «Посади дерево миру» …(детальніше)>>>

У 2017 році продовжується Всеукраїнська екологічна акція «Посади дерево миру», яка була започаткована у листопаді 2016 року за ініціативи Мінприроди України та Української греко-католицької церкви. Мета акції - привернути увагу українців до екологічних проблем, підвищити інтерес до бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну. Цього року до проведення акції долучаються національні природні парки та біосферні заповідники. У Галицькому районі дана акція відбулася за сприяння Галицького національного природного парку, який забезпечив посадковий матеріал. У лісовому масиві на території с.Дитятин було висаджено молоді деревця дуба звичайного.

29.03.2017 | До 1 травня подовжено строк подачі е-декларацій для нових декларантів…(детальніше)>>>

Президент України Петро Порошенко підписав Закон про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції". Відповідна інформація міститься на сайті Верховної Ради України. Відповідно до Закону, до 1 травня 2017 року продовжується строк подання щорічної декларації для осіб, які відповідно до Закону "Про запобігання корупції" подають таку декларацію вперше. Також Закон звільняє від подання електронних декларацій військовослужбовців-строковиків, контрактників, сержантів і старшин за контрактом, молодших офіцерів за контрактом та курсантів вищих навчальних закладів, в яких є кафедри або відділення військової підготовки, якщо вони не займають інші посади, які передбачають заповнення е-декларацій.

29.03.2017 | Урядова програма «Доступні ліки»…(детальніше)>>>

1 квітня 2017 року стартує Урядова програма «Доступні ліки». Пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою. Мета програми «Доступні ліки» – забезпечити кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість їхнього життя і запобіжать виникненню ускладнень та передчасної смертності. Що потрібно знати про цю програму? ...


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

До відома членів громадської ради при Галицькій райдержадміністрації!

Засідання громадської ради при Галицькій районній державній адміністрації відбудеться 31 березня 2017 року о 14.00 год. (каб.№24). Під час засідання планується затвердити план роботи громадської ради на 2017 рік.

.

В зв'язку з наступаючим святом Великодня та з метою матеріальної підтримки самотніх громадян, людей з обмеженими можливостями, які проживають в населених пунктах Галицького району, підопічних стаціонарного відділення Галицький територіальний центр надання соціальних послуг просить надати фінансову допомогу для закупівлі святкових подарунків. Кошти просимо перерахувати на благодійний рахунок Галицького територіального центру надання соціальних послуг: Код 37126293; МФО 836014; Р/р 31556301277660; УДКСУ у Галицькому р-ні. Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном: (03431) 21028; (03431) 21817. Будемо вдячні за виявлене Вами милосердя до наших підопічних.

До уваги керівників комунальних підприємств району, суб’єктів господарювання!

З метою налагодження діалогу між владою, бізнесом та громадськістю 11-13 квітня 2017 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м.Київ, вул.Салютна, 2-б) відбудеться четверта національна виставка-форум «Незалежна теплоенергетика»

.

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Повідомляємо, що в управлінні праці департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації за номером 0342-53-07-73 працює телефон “гарячої лінії”, за яким можна повідомити про факти виплати заробітної плати у розмірі, нижчому від мінімальної заробітної плати, скорочення працівників, переведення їх на неповний робочий час тощо.

.

До уваги органів державної влади, органів місцевого самоврядування, установ, організацій, підприємств та інших суб’єктів сфери публічних закупівель

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

Конкурси!

Про організацію Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля»


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області