E-mail:  gal_rda@i.ua
23 січень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини
23.01.2018 | Михайло Довбенко розповів про роботу у Верховній Раді України …(детальніше)>>>

news-imageСьогодні у редакції газети «Західний кур'єр» відбулася прес-конференція народного депутата України Михайла Довбенка. Представникам засобів масової інформації народний обранець розповів про законодавчу діяльність та роботу з виборцями. Народний депутат у парламенті обіймає посаду в.о.голови Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності. «Минулоріч було прийнято закони України про спрощення капіталізації і реорганізації банків та спрощення ведення бізнесу і залучення інвестицій, що стосується сфери відповідальності цього комітету», - зауважив Михайло Довбенко. Також зазначив, що впродовж 2017 року став ініціатором 35 законопроектів, направив 11 депутатських запитів та 250 депутатських звернень, що стосуються захисту інтересів виборців.

23.01.2018 | Придбання дитячої іграшки та новорічної атрибутики …(детальніше)>>>

Картинки по запросу новорічні іграшки на ялинкуCьогодні в торговельну мережу області, для реалізації надходить багато товарів новорічної атрибутики та дитячого асортименту низької якості як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Про це свідчить, проведений аналіз звернень споживачів до управління захисту прав споживачів у зв’язку з продажем небезпечних новорічних та дитячих іграшок. Для визначення якості продукції державні інспектори при проведенні планових чи позапланових заходів державного нагляду (контролю) здійснюють відбір продукції на відповідність вимог нормативних документів.

23.01.2018 | Відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України …(детальніше)>>>

22 січня 2018 року в районному Народному домі м.Галича відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України. Участь у заході взяли представники районної влади, громадськість міста та учнівська молодь. Розпочалося дійство прологом «Мирна, єдина, соборна Україна», під час якого присутні мали можливість пригадати історичні події 22 січня 1919 року та в черговий раз переконатися, що сила нашої держави - в єдності. Тема єдності була головною в цей день. Про це наголошувала у своєму виступі заступник голови районної ради Любов Гордійчук, на цьому акцентував увагу і декан Галицький УГКЦ о.Ігор Броновський, ця тема звучала під час виступів художніх колективів.

22.01.2018 | Підтримай Вікімандри українською …(детальніше)>>>

news-imageЗ 1 по 28 лютого триватиме конкурс «Підтримай Вікімандри українською», мета якого — наповнення інформацією вільного ілюстрованого онлайн путівника довідковою інформацією про подорожі українською та іншими мовами. Вікімандри – один з проектів фонду Вікімедіа, найвідомішим проектом якого є всесвітньо відома вільна енциклопедія Вікіпедія. Метою проекту Вікімандри є створення вільних ілюстрованих путівників різними мовами світу. Завданням конкурсу «Підтримай Вікімандри українською» є наповнення вільного путівника довідковою інформацією про подорожі українською мовою, та надання практичної інформації про Україну іншими мовами. Проект Вікімандри має потенціал стати найповнішим вільним путівником, що міститиме найбільшу кількість цікавої та важливої інформації. ГО «Вікімедіа Україна» готова провести тренінги з редагування Вікімандрів.

22.01.2018 | За кошти, зібрані жителями району, волонтери придбали тепловізор …(детальніше)>>>

Ще у грудні галицькі волонтери, учасники ГО «Галич «Майдан» звернулися до жителів нашого району, чиї рідні та близькі воюють на сході України, з проханням допомогти коштами для придбання тепловізора для бійців 8-го батальйону 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади. Саме у цьому військовому підрозділі служив наш захисник - уродженець с.Тустань 20-річний Андрій Добровольський, який загинув, відстоюючи незалежність України. Тут несуть службу близько 30 наших земляків-галичан. Цей прилад врятує не одне життя, і наші сини, батьки, брати, чоловіки зможуть повернутися до рідного дому живими.

22.01.2018 | Шановні мешканці та гості району! ...(детальніше)>>>

Шановні мешканці та гості району!  Впродовж останніх діб на території нашої області та району спостерігаються несприятливі погодні умови, які можуть призвести до виникнення різного виду надзвичайний ситуацій – мороз у поєднанні з поривчастим вітром. Негода може захопити будь-де: на прогулянці, по дорозі на роботу чи додому, на рибалці тощо. Державною службою з надзвичайних ситуацій спільно з соціальною та медичною службою району вживаються заходи щодо попередження переохолодження людей, круглодобово працюють пункти обігріву: в приміщенні приймального відділення Бурштинської міської лікарні по вул. Р.Шухевича, 15, в місті Галичі в приміщенні денного догляду територіального центру надання соціальних послуг по вул. Є.Коновальця, 13, також пункт обігріву працює у приміщенні стаціонарного догляду територіального центру надання соціальних послуг в смт.Більшівці, по вул. Тихій, 4, у яких можна обігрітися, попити гарячого чаю та отримати першу медичну допомогу.

22.01.2018 | Глава держави: Ми засвоїли уроки історії і політичну боротьбу утримуватимемо в межах європейських стандартів, щоб ворог не зміг підірвати нас із середини…(детальніше)>>>

Глава держави: Ми засвоїли уроки історії і політичну боротьбу утримуватимемо в межах європейських стандартів, щоб ворог не зміг підірвати нас із серединиПрезидент Петро Порошенко переконаний, що якби визначні особи початку минулого століття – Михайло Грушевський, Павло Скоропадський, Володимир Винниченко, Симон Петлюра спільно відстоювали інтереси Української держави, вона б не втратила своєї незалежності 100 років тому. «У кожного з них – своя правда. Історія не знає умовного способу. Але в чому я певний, так це в тому, що, якби всі ці беззаперечно видатні постаті спрацювали як одна команда, Україна не втратила би незалежності. В чому переконався зараз, під час відвідання Музею Києва, де є виставка історичних документів, які демонструють рішення, які приймалися в ті часи», - сказав Глава держави під час виступу на урочистому зібранні з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки.

22.01.2018 | Президент: Без Четвертого Універсалу – не було би Акта проголошення незалежності України …(детальніше)>>>

Президент: Без Четвертого Універсалу – не було би Акта проголошення незалежності УкраїниПрезидент Петро Порошенко переконаний, що якби сто років тому не було б ухвалено Четвертий Універсал Центральної Ради, у 1991 році – не було б проголошено Акт незалежності України. «Без Четвертого Універсалу не було і би Акта проголошення незалежності. Якби наші славні предки далекого 1918 року не посіяли зерна ідеї незалежності, вона б ніколи не розрослася до майже одностайної підтримки на референдумі 1991 року», - заявив Глава держави у виступі на урочистому зібранні з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності УНР у Києві.

22.01.2018 | Цей Закон є по суті технологією повернення окупованих територій під суверенітет України – Президент підпише Закон про реінтеграцію Донбасу …(детальніше)>>>

Цей Закон є по суті технологією повернення окупованих територій під суверенітет України – Президент підпише Закон про реінтеграцію ДонбасуПрезидент Петро Порошенко підпише Закон України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях» щойно він надійде з Верховної Ради. Про це Глава держави повідомив під час виступу на урочистому зібранні з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки. «Напередодні Дня Соборності Верховна Рада ухвалила надзвичайно важливий Закон «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях». Мою президентську стратегію, мої пропозиції щодо реінтеграції окупованих територій України», - зазначив Петро Порошенко.

22.01.2018 | Виступ Президента України на урочистому зібранні з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності УНР …(детальніше)>>>

Виступ Президента України на урочистому зібранні з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності УНРВиступ Президента України Петра Порошенка на урочистому зібранні з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки


 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Конкурс молодіжного лідерства «Молодий лідер Прикарпаття»

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» 2017 рік

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for HighSchool Entrepreneurs


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області