E-mail:  gal_rda@i.ua
28 Травень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Не спалюй гроші - бережи енергію!


"Отримав субсидію - бережи енергоресурси!"


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини         
26.05.2017 | Вітаємо з народженням трійні! …(детальніше)>>>

В сім’ї Кирилів Надії Василівни, жительки с.Демешківці, сталася знаменна подія - народилися одразу три її донечки! Народження трійні - це не тільки велика рідкість, але і дуже велика радість. Дівчатка з’явилися на світ доношеними та здоровенькими. 25 травня 2017 року вдома їх відвідали заступник головного лікаря КЗ «Галицька ЦРЛ» з охорони дитинства та пологової допомоги Лілія Андріївна Бугай, сімейний лікар Кондратюк Анатолій Андрійович та фельдшер села Могилевич Марія Юліанівна. Мама та її новонароджені дівчатка почуваються добре. Попри те, що сім’я пані Надії збільшилася одразу до чотирьох діток, мама сповнена оптимізму, адже вона теж виросла в багатодітній родині. Звичайно, виростити та виховати трійню справа непроста, але мама надіється на небайдужість родичів, громади, місцевої влади, вірить у те що все у них буде добре.

25.05.2017 | День відкритих дверей на виробництві …(детальніше)>>>

Галицьким районним центром зайнятості 24 травня 2017 року проведено день відкритих дверей на виробництві з безробітними на базі  ПП Стефанишин Л.Й. та ознайомлено з такими професіями, як продавець продовольчих товарів, кухар, пекар, кондитер. У ході проведення дня відкритих дверей безробітні були ознайомлені з загальними характеристиками професій, умовами праці та основним змістом функціональних обов’язків на підприємстві. Фахівець центру зайнятості разом з приватним підприємцем Стефанишин Л.Й. проінформували безробітних про можливі вакансії на базі даного підприємства та провели конструктивний діалог про важливість і потребу в фахівцях даних професій.

25.05.2017 | Відбулася презентація книг письменника Романа Коритка …(детальніше)>>>

У рамках відзначення 75-річчя створення УПА та з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій і Дня Героїв відділом культури райдержадміністрації та музеєм визвольних змагань Галицького району  24 травня 2017 року в ПК «Прометей» м.Бурштина проведено презентацію книг відомого письменника України, члена НСПУ Романа Коритка. Зокрема, його роману «Спалахи незгасаючої зірки»  та своєрідного життєпису «Спогади політв’язня Володимира Пізя». Родзинкою дійства стала інсценізація фрагментів з роману у виконанні учнів Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 під керівництвом вчителя Піцун Любові Василівни, яка одночасно виконувала роль модератора цього заходу. Цікавими спогадами про головного героя поділився його брат Мирослав Пізь, син Михайло, колега по роботі Йосип Шувар, односельчани з с.Підкамінь – запрошені гості Надія Пізь, директор школи Любов Балук, вчитель української мови та літератури Галина Степан. Щирість, тепла атмосфера зустрічі не залишили байдужими нікого з присутніх.

25.05.2017 | ЄС відкриває кордони для України…(детальніше)>>>

news-imageВже з 11 червня українці, власники біометричних паспортів, зможуть вільно, без отримання віз, перетинати кордон і відвідувати практично будь-яку країну Європейського союзу (за винятком Великої Британії та Ірландії, які є членом ЄС, але не входять до складу Шенгенської зони), а також Ісландію, Ліхтенштейн, Норвегію і Швейцарію, які не є членами ЄС, але підписали Шенгенську угоду. Для безвізових поїздок до країн Шенгенської угоди для громадянам  України потрібно: ...

25.05.2017 | Обговорено питання літнього оздоровлення дітей …(детальніше)>>>

24 травня 2017 року відбулося друге засідання Координаційної ради з питань літнього оздоровлення та відпочинку дітей. Михайло Гриник, начальник управління Держпродспоживслужби у Галицькому районі, проінформував присутніх про підсумки об’їзду робочою групою пришкільних таборів, звернув увагу не незабезпеченість деяких їдалень окремим кухонним інвентарем, миючими, дезінфікуючими засобами та засобами гігієни. Лариса Трибус, головний спеціаліст відділу освіти, повідомила, що наказом відділу затверджено мережу пришкільних таборів, заходи щодо підготовки та проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей, а також розповіла які вживаються заходи для безпечного перебування дітей у дитячих закладах.

25.05.2017 | Галицькі пластуни на святі весни …(детальніше)>>>

19-21 травня 2017 року в селі Луквиця Богородчанського району (оселя Чоти Крилатих) відбулося «Свято Весни–2017» Івано-Франківської округи «Наша земля». Півтори сотні пластунів з’їхалося з цілої області для відкриття таборового літа. Традиційно Свято Весни присвячується покровителю Пласту Св.Юрію Побідоносцю. Участь у святі взяли і галицькі пластуни при сприянні відділу молоді та спорту районної державної адміністрації. Всі учасники мали змогу ознайомитися із традиціями кожного регіону нашої країни, спробувати себе у ролі кулінара та приготувати традиційні українські страви, перевірити свої знання з історії та культури України. А спортивні змагання, орієнтування на місцевості, козацькі забави – пластуни відчули палкий дух справжнього українського козака. Також діти спостерігали польоти малої авіації та паропланів. Закінчилося свято народними забавами при ватрі.

25.05.2017 | Чабак Олександр Іванович призначений на посаду заступника голови райдержадміністрації …(детальніше)>>>

Голова райдержадміністрації Микола Попович представив колективу райдержадміністрації Чабака Олександра Івановича, призначеного на посаду заступника голови райдержадміністрації. Микола Богданович зачитав відповідне розпорядження, побажав новопризначеному посадовцю успішної роботи та висловив сподівання, що гуманітарна галузь, яку тепер очолюватиме Олександр Іванович, буде працювати ще ефективніше. В свою чергу, новий заступник щиро подякував за висловлену йому довіру і підтримку та запевнив, що зробить усе можливе задля розвитку та процвітання Галицького району.

24.05.2017 | Сергій Савчук: Україна готується гідно презентувати інвестиційний потенціал «чистої» енергетики на ЕКСПО-2017 …(детальніше)>>>

На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час прес-конференції «Україна на ЕКСПО 2017: енергія творчих людей», яка відбулася 22 травня у ІА «Інтерфакс Україна» за ініціативи Торгово-промислової палати України.  «Цього року Україна – почесний учасник широкомасштабної Міжнародної спеціалізованої виставки ЕКСПО 2017 «Енергія майбутнього». У виставці, яка триватиме три місяці, з 10 червня по 10 вересня, буде представлено більше 100 країн світу. Планується 5 мільйонів відвідувачів. Це представники різних компаній, які працюють у цьому напрямі на світовому ринку. Ми сподіваємося, що український ринок відновлюваних джерел енергії також буде цікавий для них», – повідомив Сергій Савчук та зауважив, що Україна буде презентувати як технологічні, так і законодавчі досягнення у відновлюваній енергетиці.

24.05.2017 | ОСББ-учасникам програми «теплих» кредитів Держава відшкодовує майже половину і більше витрат на енергоефективні заходи …(детальніше)>>>

Можливість заощадити майже половину і більше коштів при утепленні будинків – це ще один важливий фактор, який мотивує все більше ОСББ долучатися до Урядової програми «теплих» кредитів. Так, минулого тижня до програми приєдналося ще 14 нових ОСББ, які залучили близько 1,6 млн грн на енергоефективні заходи у своїх будинках. Позаминулого тижня також зареєстровано ще 14 ОСББ-учасників програми. Попит на програму з боку ОСББ стабільний і з початком літа, ідеального періоду для проведення робіт, він лише зростатиме. «Завдяки тому, що Агентство постійно співпрацює з місцевими органами влади та стимулює їх приймати місцеві програми здешевлення «теплих» кредитів, ОСББ мають нагоду отримати подвійне та навіть потрійне відшкодування своїх витрат. Іншими словами, окрім державної компенсації від 40% до 70%  суми «теплого» кредиту, ОСББ можуть одержати з місцевих бюджетів відшкодування відсоткової ставки або ще частини суми кредиту», - пояснив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

24.05.2017 | Сергій Савчук: Уряд схвалив рішення, за яким в Україні телевізори та кондиціонери повітря реалізовуватимуть з енергетичними етикетками європейського зразка …(детальніше)>>>

24 травня на засіданні Уряду затверджено розроблені Держенергоефективності технічні регламенти енергетичного маркування телевізорів та кондиціонерів повітря. Відповідно до цих регламентів всі кондиціонери та телевізори в Україні реалізовуватимуть разом з енергетичними етикетками європейського зразка. Такі заходи здійснюватимуться у рамках виконання взятих на себе Україною зобов’язань відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. «Завдяки енергетичним етикеткам споживачі матимуть повну та достовірну інформацію про клас енергетичної ефективності кондиціонерів та телевізорів. Також передбачається, що постачальники та розповсюджувачі цього побутового обладнання будуть зобов'язані включати інформацію про клас енергоефективності продукції до рекламних матеріалів», – повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні галичани та гості міста!

28 травня 2017 року ласкаво запрошуємо Вас на свято «Галич – місто мого дитинства».

 У програмі:

1. Конкурси:

- малюнок на асфальті;

- малюнок на мольберті.

 2. Містечка: розваг, майстрів, музикантів, спортсменів, фотоказок.

3. «Чарівний екран».

На Вас очікують призи та чудовий настрій!!!

Початок о 14.00 годині.

О 16. 00 год. запрошуємо на ХІ районний фестиваль танцю «Галицька веселка».

Оргкомітет

До відома жителів району!

З метою покращення якості обслуговування клієнтів, замовляти доставку балонів з скрапленим газом можливо за номерами Контакт – центру 0443905104 та 0674488104, або по електронній адресі - Olena.Panasenko@ contact.rgc.ua, Rostislav.Andreychenko@ contact.rgc.ua, з 8 до 18 00 без вихідних. Фіксована вартість одного балону – 265 грн.

Компанія ДП «Івано-Франківськ пропан»

.

До уваги органів державної влади, органів місцевого самоврядування, установ, організацій, підприємств та інших суб’єктів сфери публічних закупівель

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурс

 


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області