E-mail:  gal_rda@i.ua
29 Червень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Не спалюй гроші - бережи енергію!


"Отримав субсидію - бережи енергоресурси!"


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини         
29.06.2017 | Маріямпіль готується до проведення прощі родин …(детальніше)>>>

1-2 липня 2017 р. відбудеться проща родин до Маріямпільської Чудотворної ікони Матері Божої. У програмі прощі - молитовна програма, співана вервиця в поході з Чудотворною іконою, VI регіональний фестиваль духовної Марійської пісні. А кульмінацією дійства стане Архієрейська Божественна Літургія. Напередодні проведення духовного заходу у с.Маріямпіль побували голова райдержадміністрації Микола Попович, заступник голови Олександр Чабак, керівник апарату Іван Зельманович, начальник відділу культури Марія Іваськів. Разом із сільським головою Романом Шевчуком посадовці оглянули стан готовності об’єктів до проведення прощі, ознайомилися з роботою бюджетних закладів, які знаходяться на території сільської ради, обговорили перспективи розвитку населеного пункту.

29.06.2017 | Більше 60 млн грн на енергоефективні заходи - чергове відшкодування від Уряду за «теплими» кредитами …(детальніше)>>>

news-imageДерженергоефективності виплатило чергове відшкодування учасникам урядової програми «теплих» кредитів. 62 млн грн. компенсації одержали приватні домогосподарства та ОСББ/ЖБК з різних регіонів України. Зокрема, близько 54 млн грн фінансової допомоги виплачено родинам на утеплення індивідуального житла, майже 3 млн грн - на встановлення твердопаливних котлів. 52 ОСББ одержали більше 5 млн грн компенсації. Відшкодування здійснено 23 червня відповідно до реєстрів позичальників «теплих» кредитів за квітень-травень цього року. «Як бачимо, програма «теплих» кредитів дійсно працює. Уряд виконує свою роль і здійснює відшкодування. Закликаю всіх охочих долучатися до термомодернізації житла та отримувати при цьому чималу компенсацію витрат. Ви зможете не лише заощадити при впровадженні енергоефективних заходів, а й зменшити комунальні платежі та підвищити комфорт у своїх оселях», – прокоментував голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

29.06.2017 | Відбулося обговорення проекту щодо забезпечення централізованим водопостачанням населених пунктів району …(детальніше)>>>

Під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Поповича проведено засідання робочої групи в рамках реалізації проекту «Виготовлення техніко-економічного обґрунтування та проектно-кошторисної документацію на реконструкцію водозабору в м.Галичі та будівництво водопровідних мереж з метою забезпечення централізованим водопостачанням населених пунктів Галицького району». Учасники засідання детально зупинилися на обговоренні кінцевого варіанту ТЕО та результатах дослідження. Також відбулося обговорення подальших кроків реалізації проекту.

28.06.2017 | Виступ Президента України з нагоди Дня Конституції України …(детальніше)>>>

Виступ Президента України з нагоди Дня Конституції УкраїниШановні співвітчизники!

Дорогі українці!

Лише 21 рік тому, після багатогодинних баталій, багато з яких ми сьогодні дуже добре пам’ятаємо, ранком 28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію України – Основний Закон нашої держави, який і досі вважається одним із найдемократичніших у світі.

Але наші предки залишили по собі також один із найдавніших конституційних документів взагалі в історії людства, в історії його політичної думки. ...

27.06.2017 | Проведено круглий стіл з нагоди Дня Конституції України …(детальніше)>>>

У переддень державного свята – Дня Конституції України в читальній залі Галицької центральної бібліотеки відбувся круглий стіл за участю представників районної влади та громадськості. «Дата 28 червня 1996 року – назавжди залишиться визначною подією в історії сучасної української державності. З впевненістю можна сказати, що наша Конституція є однією з найдемократичніших у світі. Основний Закон визначив стратегічні вектори усієї державності, в центрі якої стоїть людина, її права і обов’язки», - наголосив у вступному слові заступник голови райдержадміністрації Олександр Чабак. Ярослав Поташник, Андрій Стасюк, Андрій Петраш, Надія Ковальчук, Мирослава Іваськів висловили свої погляди щодо значення Основного Закону для розбудови України, забезпечення його положень на сучасному етапі розвитку держави, проведення реформування Конституції України та ін.

27.06.2017 | Проведено виїзну нараду в с.Крилос …(детальніше)>>>

27 червня 2017 року голова райдержадміністрації Микола Попович провів виїзну нараду у с.Крилос за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та служб району та області. Під час наради обговорено питання щодо відновлення Успенського Собору. За результатами обговорення відповідальним виконавцям дано ряд конкретних доручень в рамках реалізації даного проекту. Також учасники наради розглянули план заходів із підготовки до проведення Всеукраїнської патріаршої прощі.

27.06.2017 | День Конституції України…(детальніше)>>>

День Конституції України28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України - першу Конституцію незалежної української держави. Депутати працювали над проектом, залишаючись у сесійній залі всю ніч з 27 на 28 червня. Парламентарії врахували зауваження Президента України, а також підтримали всі спірні статті проекту - про державні символи в України, про державну українську мову, про право приватної власності в Україні. Прийняття конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Прийняття конституції було найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Дана конституція діє і сьогодні. Відповідно до Конституції, день прийняття Основного Закону є державним святом - Днем Конституції України.

27.06.2017 | День відкритих дверей на виробництві принесе нові кадри роботодавцю і очікувану роботу громадянам …(детальніше)>>>

Днями за ініціативи Галицького районного центру зайнятості відбувся День відкритих дверей на виробництві у приватного підприємця Іваськіва А.С., який займається реалізацією будівельних матеріалів в магазині “Євробуд” міста Бурштина. Провідний фахівець з профорієнтації Гаврилишин Л.В. відмітила, що основною метою заходу є презентація професій: продавець-консультант, адміністратор залу, бухгалтер з метою подальшого сприяння у працевлаштуванні безробітних на ці професії. Корисною для присутніх стала інформація про послуги служби зайнятості шукачам роботи та роботодавцям, стан ринку праці. Менеджер магазину розповіла історію започаткування власної справи та поділилася планами розвитку, інформацією про кожну професію зокрема, провела екскурсію магазином, в ході якої була можливість спостерігати за роботою працівників. В процесі спілкування у безробітних виникали питання, на які вони отримали вичерпні відповіді. Фахівці центру зайнятості сподіваються на подальшу тісну співпрацю і, що День відкритих дверей на виробництві принесе нові кадри роботодавцю і очікувану роботу громадянам.

26.06.2017 | Що варто знати під час грибного сезону …(детальніше)>>>

news-imageЩороку в області реєструються випадки отруєнь неїстівними грибами серед населення, які призводять до важких, а інколи летальних випадків. Інтоксикацію викликають бліда поганка, мухомори, опеньки несправжні та інші. У 2017 році на Прикарпатті уже зареєстровано випадок отруєння грибами. Потерпіла – пенсіонерка з Верховини. Отже, грибникам варто пам’ятати основні правила: ...

26.06.2017 | Постачальники послуг за власні кошти встановлять будинкові лічильники тепла протягом року і води – впродовж двох років…(детальніше)>>>

news-imageДля усіх будівель, які на момент набрання чинності Закону «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» не були обладнані будинковими приладами обліку тепла, гарячої та холодної води, лічильники встановить та сплатить за встановлення постачальник послуг. Монополіст зобов’язаний встановити будинкові лічильники тепла протягом року, а будинкові лічильники води – двох років. Якщо він цього не зробить, на нього, а не на споживача, накладатимуться штрафні санкції. Монополіст не зможе самостійно визначати вартість встановлення такого лічильника. Цю ціну буде обґрунтовано затверджувати орган місцевого самоврядування. При цьому, у споживача залишається право самостійно купити лічильники, надавши їх монополісту для встановлення, або самостійно обладнати свій будинок обліком.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

1-2 липня 2017 р.Б. з нагоди 150-ліття з дня народження блаженнійшого священомученика Григорія Хомишина та 100-ліття народження владики Софрона Дмитерка відбудеться проща родин до Маріямпільської Чудотворної ікони Матері Божої

початок оздоровчої кампанії
початок оздоровчої кампанії
.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурс

 


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області