E-mail:  gal_rda@i.ua
27 Травень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББпл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
26.05.2018 | Діяльність автотранспортного комплексу області у I кварталі 2018 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Більше половини вантажних та три чверті пасажирських перевезень в області виконується автомобільним транспортом. У I кварталі 2018 року автоперевізниками області (юридичними та фізичними особами-підприємцями) на комерційній основі замовникам доставлено 1,1 млн.т вантажів та виконано транспортну роботу в обсязі 225,5 млн.ткм. Близько три чверті вантажних автоперевезень області виконали підприємства (юридичні особи). Частка вантажних автоперевезень області в Україні склала 2,6%, що відповідає 16 місцю серед регіонів держави.

26.05.2018 | Зовнішня торгівля області товарами у січні–березні 2018 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області у січні–березні 2018р. становили 229,7 млн.дол. США, імпорту – 216,5 млн.дол. США. Проти січня–березня 2017р. обсяги експорту збільшилися в 1,5 раза, імпорту – у 2 рази. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами склало 13,2 млн.дол. США, коефіцієнт покриття експортом імпорту – 1,06. Cеред регіонів України за обсягами експорту товарів область посіла 13 місце, імпорту – 12.

25.05.2018 | Керівник району привітав учнів Вікторівської ЗОШ І-ІІІ ст. зі святом останнього дзвоника …(детальніше)>>>

25 травня 2018 року в начальних закладах району продзвеніли останні дзвоники. На свято до учнів, вчителів та батьків Вікторівської ЗОШ І-ІІІ ст. завітав голова райдержадміністрації Микола Попович. Керівник району подякував педагогічному колективу, який очолює Ярослав Ковальчук,  за виховання молодого покоління, майбутньої еліти галицького краю. «У с.Вікторів – велике майбутнє. І лише спільними зусиллями, кожен на своєму місці, ми збудуємо село, край, державу, про які мріємо», - наголосив у своєму виступі Микола Попович. На легку самостійну дорогу благословив випускників настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці с.Вікторів митрофорний протоїєрей Євген Шувар. А директор навчального закладу вручив похвальні листи та грамоти кращим учням школи. Зі словами привітань до школярів звернулися сільський голова Віктор Бойчук, а також перша вчителька та класний керівник нинішніх випускників.

25.05.2018 | Зовнішня торгівля підприємств та організацій області послугами у І кварталі 2018 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Обсяги експорту послуг підприємствами і організаціями області у І кварталі 2018р. становили 17,1 млн.дол. США, імпорту – 3,3 млн.дол. США. Порівняно з відповідним періодом минулого року обсяги наданих послуг збільшилися на 22,4%, отриманих – зменшилися на 7,1%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі послугами склало 13,8 млн.дол. США. За обсягами експорту послуг область посіла 14 місце серед регіонів України, за індексом експорту послуг – 13 місце.

25.05.2018 | Демографічна ситуація в області у січні–березні 2018 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Чисельність наявного населення області, за оцінкою, на 1 квітня 2018 року становила 1376,1 тис. осіб, у тому числі у міських поселеннях проживало 605,8 тис., у сільській місцевості – 770,3 тис. осіб. Упродовж січня–березня 2018 року чисельність населення області зменшилась на 1410 осіб. Зменшення відбулося, в основному, за рахунок природного скорочення, середньообласний рівень якого становив 4,8 особи на 1000 осіб наявного населення.

24.05.2018 | Обговорено порядок проведення сільськогосподарських робіт, пов’язаних із застосуванням пестицидів …(детальніше)>>>

За ініціативи районної державної адміністрації 24 травня 2018 року під керівництвом першого заступника голови РДА Сергія Канюки проведено зустріч за участю керівництва району, представників агроформувань, громадськості та сільських голів, на якій обговорено ситуацію, що склалася в районі внаслідок проведення робіт, пов’язаних із застосуванням пестицидів, при вирощуванні сільськогосподарських культур. Начальник Управління Держпродспоживслужби в Галицькому районі Михайло Гриник озвучив загальні вимоги щодо техніки безпеки при проведенні робіт із пестицидами для зведення до мінімуму негативної дії засобів захисту рослин і агрохімікатів на людей та довкілля.

24.05.2018 | Про державну підтримку тваринництва …(детальніше)>>>

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області нагадує власникам тварин, що Постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року №107 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва. Одним із напрямків державної підтримки розвитку тваринництва є надання фізичним особам спеціальної бюджетної дотацій за утримання молодняка ВРХ у розмірі до 2500 грн. за вирощування телят до 1-річного віку. Для отримання дотації за утримання молодняку ВРХ власник має подати до місцевої сільської/селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади копії таких документів: ...

24.05.2018 | Галичани відзначили День Героїв …(детальніше)>>>

День Героїв – особливе свято, встановлене на честь українських вояків – борців за волю України, передусім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, карпатських опришків, полеглих студентів і гімназистів у бою під Крутами, жовнірів легіону Січових Стрільців, вояків Української Повстанської Армії, діячів Організації Українських Націоналістів. А сьогодні воно пов’язане ще із нашими сучасниками – героями Євромайдану, безсмертними воїнами Небесної Сотні, усіма мужніми творцями Української Революції національної гідності. А також відчайдушними добровольцями Національної гвардії, військовими Збройних сил України, які воюють із ворогом на східноукраїнських фронтах у страшній неоголошеній війні.

24.05.2018 | Обстежено умови проживаннядвох сімей в с.Кінчаки …(детальніше)>>>

З метою виявлення сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та перевірки умов їх проживання, 23 травня 2018 року працівниками Галицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзд у с.Кінчаки Галицького району. У ході виїзду обстежено умови проживання2 сімей, надано консультації особам з числа дітей сиріт.

23.05.2018 | Обговорено стан готовності до проведення оздоровчої кампанії 2018 року …(детальніше)>>>

На координаційній раді з питань літнього оздоровлення та відпочинку дітей, яка відбулася під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олександра Чабака, заслухано інформацію про підготовку до проведення оздоровчої кампанії 2018 року. Зокрема, мова йшла про результати об’їзду пришкільних таборів та ДЛОК «Сокіл» щодо дотримання вимог організації харчування, стан готовності до літнього оздоровлення в оздоровчих закладах в частині пожежної безпеки, планування виховної роботи у таборах з денним перебуванням, підготовка та організація наметових таборів. Наголошувалось на здійсненні суворого контролю за видачею медичними установами довідок встановленого зразка для направлення дітей на відпочинок і оздоровлення до лікувально-оздоровчих закладів області та України впродовж оздоровчої кампанії.


 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

З 10 по 24 серпня 2018 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудеться Всеукраїнський експо-проект «Мистецькі жнива – 2018».

.

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визнвчення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надасться фінансова підтримка у 2018 році

.

Оголошення про набір координаторів

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області