E-mail:  gal_rda@i.ua
18 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББПропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі
 На головну

Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі

 

Вся країна вшановує світлу пам'ять Героїв Небесної сотні, які, без перебільшення, змінили за кілька днів жорстокої боротьби перебіг новітньої світової історії. Пам’ятники Героям Небесної сотні продовжують з’являтися в різних куточках України. Мільйони людей запалюють сотні свічок та схиляють голови у жалобі в містах і селах нашої держави.

З метою увіковічення пам’яті загиблих оголошується збір пропозицій для врахування їх при розробці та встановленні пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі.

Пропозиції подавати або надсилати на електронну адресу: gal_rda@i.ua , у відділ організаційно-інформаційної роботи апарату районної державної адміністрації (каб.21, телефон (03431) 23-178).

Пам'ятаймо, що наше завдання - зберегти пам'ять про все, що відбулося, як героїчне, так і трагічне. Спільна пам'ять та історія мають об’єднувати українців і робити їх сильнішими, адже саме це є фундаментом майбутнього.
 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Держкомтелерадіо оголошує про прийом з 1 червня творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики, який триватиме до 10 серпня 2018 року.

.

З 10 по 24 серпня 2018 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудеться Всеукраїнський експо-проект «Мистецькі жнива – 2018».

.

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визнвчення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надасться фінансова підтримка у 2018 році

.

Оголошення про набір координаторів

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Оголошено проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області