E-mail:  gal_rda@i.ua
20 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
13 Червень 2018 | Підписано договір на виготовлення проектної документації будівництва мережі централізованого водопостачання та водовідведення сіл Залуква, Крилос, Комарів та Вікторів …(детальніше)>>>

У рамках Меморандуму про взаєморозуміння і співпрацю між компанією «Ґудвеллі Україна», Галицькою районною радою, Галицькою райдержадміністрацією та Галицькою міською радою розпочато процес щодо реалізації проекту будівництва мережі централізованого водопостачання та водовідведення для сіл Залуква, Крилос, Комарів та Вікторів.

В майбутньому планується підключити до зазначеної мережі села Мединя, Сапогів, Бринь та Височанка. А завершенням цього масштабного проекту і тривалої співпраці має стати будівництво на території району м’ясопереробного заводу компанії «Ґудвеллі Україна» на 700 робочих місць.

13 червня 2018 року на нараді в першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Канюки відбулося підписання договору на виготовлення проектної документації будівництва мережі централізованого водопостачання та водовідведення.

Також представники райдержадміністрації, компанії «Ґудвеллі Україна», відділу Держгеокадастру у Галицькому районі, відділу містобудування та архітектури РДА, КП «Галичводоканал», сільські голови погодили схему влаштування даної мережі.


Архів новин

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Держкомтелерадіо оголошує про прийом з 1 червня творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики, який триватиме до 10 серпня 2018 року.

.

З 10 по 24 серпня 2018 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудеться Всеукраїнський експо-проект «Мистецькі жнива – 2018».

.

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визнвчення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надасться фінансова підтримка у 2018 році

.

Оголошення про набір координаторів

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Оголошено проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області