E-mail:  gal_rda@i.ua
21 Травень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
17 Травень 2018 | Відбулось чергове засідання громадської ради …(детальніше)>>>

16 травня 2018 року відбулося чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації.

Першим на розгляд консультативно-дорадчого органу виносилось питання про стан забезпечення належних умов праці та навчання в освітніх закладах Галицького району. Начальник відділу освіти районної державної адміністрації Іван Матейко проінформував присутніх про вдосконалення освітнього процесу в навчальних закладах району, зростання якісного показника кадрового потенціалу, покращення матеріально-технічної бази, забезпечення якісного психологічного супроводу розвитку дитини, збільшення кількості класів з інклюзивною формою навчання.

Наголошувалось, що особлива увага звертається на забезпечення соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Проводиться відповідна робота щодо підтримки та стимулювання обдарованої учнівської молоді. Суттєвим резервом підвищення якості та доступності освіти є впровадження інформаційно-комунікаційних технологій. Це стосується не тільки освітнього процесу, а й управлінської діяльності, створення єдиного інформаційного простору, електронних засобів навчального та загального призначення, забезпечення моніторингу освітньої галузі.

Розглядаючи питання про стан правовиховної роботи в навчальних закладах Галицького району, зазначалось, що у закладах освіти проводяться зустрічі з працівниками правоохоронних органів, кримінальної поліції у справах дітей, лікарями різних профілів. З метою прищеплення учням норм здорового способу життя, формування в них правової культури проводиться роз’яснювальна робота щодо кримінальної відповідальності за незаконні дії. Також проводиться робота, спрямована на профілактику негативних явищ, ведення здорового способу життя, виховання правової культури в учнівської молоді. За підсумком розгляду даного питання було запропоновано членами громадської ради звернутися з клопотанням у відповідні установи щодо заборони продажу алкогольних напоїв у нічний час та посилення роботи правоохоронних органів під час проведення розважальних заходів.

Також увагу було приділено обговоренню питання щодо необхідності встановлення пам’ятної дошки на фасаді Залуквянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.І.Блажкевич першому гетьманському пластуну-скобу Богдану Макарушці.

За результатами засідання прийнято рішення з урахуванням відповідних пропозицій.


Архів новин

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

23-25 травня 2018р. у м.Святогірську Донецької області відбудеться другий Міжнародний форум молодіжних центрів «Від ініціативи - до дії»

.

26 травня 2018 року о 11.00 год. в м.Галичі на лівому березі р.Дністер відбудеться святкування Міжнародного дня Дністра

.

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визнвчення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надасться фінансова підтримка у 2018 році

.

Оголошення про набір координаторів

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області