E-mail:  gal_rda@i.ua
21 Травень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
16 Травень 2018 | Обговорено питання про стан облаштування засобами дистанційної передачі даних вузлів обліку природного газу на об’єктах бюджетної сфери району …(детальніше)>>>

За результатами наради, яка відбулася в облдержадміністрації під головуванням заступника голови ОДА Ярослава Паранюка щодо розподілу природного газу бюджетним установам області, аналогічну нараду проведено в райдержадміністрації. Участь у засіданні, яке провів заступник голови РДА Олександр Чабак, взяли керівники Галицького відділення ПАТ "Івано-Франківськкгаз", галузей освіти, культури, медицини , соціальної сфери району, а також управління економічного розвитку, туризму та житлово-комунального господарства РДА.

Увага присутніх акцентувалася на тому, що відповідно до постанови НКРЕКП від 27.12.2017 року № 1437 з 1 серпня 2018 року має відбутися впровадження добового балансування на ринку природного газу України.

При цьому для забезпечення належної організації добового балансування на ринку природного газу України згідно з постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року №2494 «Про затвердження Кодексу газорозподільних систем» необхідно здійснити заходи з облаштування комерційних вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних.

За результатами наради присутнім доведено потребу для облаштування вищезгаданими пристроями закладів освіти, медицини, соціальної політики та культури, а також дано доручення активізувати роботу в даному напрямку.


Архів новин

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

23-25 травня 2018р. у м.Святогірську Донецької області відбудеться другий Міжнародний форум молодіжних центрів «Від ініціативи - до дії»

.

26 травня 2018 року о 11.00 год. в м.Галичі на лівому березі р.Дністер відбудеться святкування Міжнародного дня Дністра

.

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визнвчення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надасться фінансова підтримка у 2018 році

.

Оголошення про набір координаторів

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області