E-mail:  gal_rda@i.ua
25 Травень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
16 Травень 2018 | Обери свою професію …(детальніше)>>>

15 травня 2018 року Галицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено масовий профінформаційний захід для учнівської молоді “Ярмарок професій”, організований для випускників Бурштинської ЗОШ №1, Бурштинської ЗОШ №2, Бурштинської ЗОШ №3, Дем’янівської ЗОШ та Насташинської ЗОШ з метою орієнтації учнів щодо вибору майбутньої професійної діяльності, активізації молоді на опанування професій, що мають попит на ринку праці, розширення їх уявлення про робітничі професії, формування позитивного ставлення до них, надання інформації про навчальні заклади.

Як вибрати саме свою професію?

Питання це досить складне й серйозне, тому що вибір професійного шляху багато в чому визначає нашу долю.

Слід зауважити, що сьогодні не всі випускники визначилися у професійному виборі чи у виборі навчального закладу, адже щоб правильно обрати майбутній фах, потрібно зрозуміти зміст різних професій, реально оцінити свої можливості, здібності, інтереси, володіти різною інформацією про професії, знайомитися з людьми різних професій, які є професіоналами своєї справи і можуть багато розповісти про професію, зваживши всі за та проти, дивитись фільми, презентації про професії. Загалом Ярмарок професій відвідало 130 випускників.

Щоб вибір подальшої професійної долі нинішніми випускниками здійснювався свідомо, на профорієнтаційному заході свої навчальні заклади представляли: Бурштинський енергетичний коледж Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Рогатинський державний аграрний коледж, Галицький районний військовий комісаріат.

Представники навчальних закладів знайомили учнів з правилами вступу, тривалістю навчання, спеціальностями та професіями, за якими проводиться навчання, з матеріально-технічними базами, розміщенням навчальних закладів, наявністю гуртожитків для проживання.

Презентації навчальних закладів доповнювалися відеоматеріалами, фотогалереями про професії, організацію навчального процесу.

Випускники мали можливість звернутися особисто до представників навчальних закладів та отримати консультації, інформаційні буклети і листівки, дізнатися про умови вступу та навчання.

Організатори заходу закликали учнів відповідально ставитись до вибору та здобуття майбутньої професії та освіти, висловили сподівання, що дана зустріч буде корисною та не пройшла марно.


Архів новин

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

26 травня 2018 року о 11.00 год. в м.Галичі на лівому березі р.Дністер відбудеться святкування Міжнародного дня Дністра

.

З 10 по 24 серпня 2018 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудеться Всеукраїнський експо-проект «Мистецькі жнива – 2018».

.

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визнвчення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надасться фінансова підтримка у 2018 році

.

Оголошення про набір координаторів

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області