E-mail:  gal_rda@i.ua
25 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


Новини
 На головну
16 Квітень 2018 | Більше уваги благоустрою населених пунктів …(детальніше)>>>

Гордістю нашого краю є ліси, річки, озера, ставки, парки, які своєю чистотою і красою повинні приваблювати людей різного віку. Чисте прохолодне повітря, красивий пейзаж-всім створює добрий настрій і цілюще впливає на здоров’я.

 Після сходу снігового покриву стають видимими наслідки людської недбалості: утворюються купи сміття, стихійні сміттєзвалища в нежилих дворах, подвір’ях при автошляхах.

 Благоустрій населених пунктів-комплекс робіт з розчищення, осушення та озеленення території, санітарного очищення, зниження рівня шуму та створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності довкілля.

 Відповідно прийнятих Законів України ст..4 «Про благоустрій населених пунктів (2807-15) ст.24 Закону України «Про відходи», затверджені Державні Санітарні норми та правила утримання територій населених місць зареєстровані в міністерстві юстиції є обов’язковими для виконання органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, незалежно від форм власності та підпорядкування і громадянами.

 На всіх об’єктах благоустрою повинні бути встановлені в достатній кількості урни для сміття. Відстань між урнами повинна становити 10-40м. на територіях з підвищеною кількістю населення та 50-100м. – на територіях із середньою і низькою щільністю населення. Урни обов’язково встановлюються в місцях зупинки громадського транспорту, входу в громадські і житлові будівлі та споруди.

 Чищення урн слід проводити систематично в міру їх наповнення. За утримання урн у чистоті відповідають підприємства, установи та організації, що здійснюють прибирання закріплених за ними територій.

 Забороняється складування тари біля кіосків, наметів, торгівельних павільйонів, магазинів та інших підприємств торгівлі, а також на прилеглі до них території. Підприємства торгівлі зобов’язані здійснювати прибирання прилеглих територій у радіусі не менше 5м. та забезпечувати зберігання і перевезення побутових відходів до вимог санітарних норм.

 Санітарне очищення територій населених місць здійснюється спеціальними підприємствами не залежно від форми власності та підпорядкування на договірних засадах у встановленому законодавством порядку.

 Спалювати листя, ПЕТ-пляшки та іншого сміття на території житлової забудови, в скверах і парках забороняється.

 Працівниками благоустрою проводяться щоденні прибирання місць загального користування, дитячих та спортивних майданчиків, парків і скверів, кладовищ, вулиць міста.

 Органами місцевого самоврядування, мешканцями населених пунктів слід невідкладно приступити до ліквідації стихійних сміттєзвалищ, впорядкування братських могил, кладовищ, культових споруд, придорожніх лісосмуг та канав для поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування людей, забезпечення благоустрою населених пунктів. Адже чистота і порядок є запорукою нашого здоров’я.

Рогатинська міськміжрайонна філія ДУ «Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України»


Архів новин

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визнвчення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надасться фінансова підтримка у 2018 році

.

Оголошення про набір координаторів

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Конкурс молодіжного лідерства «Молодий лідер Прикарпаття»

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for HighSchool Entrepreneurs


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області