E-mail:  gal_rda@i.ua
25 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


Новини
 На головну
16 Квітень 2018 | Галицький район за тиждень …(детальніше)>>>

Із 9 по 15 березня 2018 року

 

 

 Соціальна сфера

* Працівниками служби у справах дітей прийнято та проконсультовано 7 чоловік з питань вирішення спорів щодо усиновлення дитини, участі у вихованні малолітніх дітей, вчинення правочинів від імені неповнолітніх дітей; обстежено умови проживання однієї дитини, позбавленої батьківського піклування; проведено роботу щодо взяття однієї дитини, позбавленої батьківського піклування на облік з усиновлення; знято одну дитину-сироту з первинного обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у зв’язку з досягненням повноліття.

* З нагоди Великодніх свят Галицьким територіальним центром надання соціальних послуг проведено весняну акцію «Милосердя». 450 громадян, які обслуговуються територіальним центром, отримали продукти харчування на суму 23,0 тис грн. У відділенні стаціонарного догляду проведено святковий благодійний обід для підопічних відділення.

 

* Працівниками РЦСССДМ надано гуманітарну допомогу опікунській сім’ї, в якій виховується дитина, позбавлена батьківського піклування.

 

Результат пошуку зображень за запитом "соціальний захист населення фото"Соціальний захист учасників АТО

* Напередодні Великодня галичани подбали про те, що щоб хлопці-галичани могли скуштувати паски і у повній мірі відчути радість цього свята та домашнє тепло. На заклик волонтерів відгукнулося багато людей: і учні навчальних закладів, і підприємці, і жителі населених пунктів району, а також представники влади. У Вербну неділю у церкві Різдва Христового паски було освячено. І з Божим благословенням на щасливу дорогу галицькі волонтери Михайло Вітовський та Геннадій Гущук вирушили на Схід. З радістю приймали бійці великодні подарунки з галицької землі: паски, домашні страви, консервацію, овочі, фрукти, миючі засоби й багато інших корисних речей для наших вояків.

 

Культура

* У Великодні свята у с.Вікторів біля храму Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ для жителів села було показано Великодню казку.

* З метою відродження та збереження обрядів Великодніх свят, розвитку народних художніх промислів Великодньої атрибутики, виявлення творчих талантів у районному Народному домі м.Галича організовано виставку «Великодній вернісаж».

Свої роботи представили аматори гуртків декоративно-ужиткового мистецтва клубних закладів району, а також клуби за інтересами «Червона калина» - НД с.Залуква, «Намистинка» - клуб с.Озеряни, «1000 і одна ідея» - НД с.Задністрянське.

 

 02102013-99965001 

Охорона здоров’я

 

*Дільничними терапевтами та сімейними лікарями поліклініки КЗ «Галицька ЦРЛ» прийнято 445 хворих, здійснено 133 відвідування вдома. В амбулаторіях ЗПСМ прийнято 1029 хворих та 315 відвідувань вдома. Всього терапевтами та сімейними лікарями в лікувальних закладах прийнято 1474 хворих та здійснено 448 відвідувань вдома;

*в пологовому відділенні КЗ «Галицька ЦРЛ» народилося 3 дітей;

* Виявлено 1 онкохворий та 4 хворих з цукровим діабетом, які взяті на диспансерний облік;

* По Урядовій програмі «Доступні ліки» станом на 12.04.2018р виписано 8 052 рецептів.

 

 

Освіта

* 12 березня 2018 року на базі Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.Ярослава Осмомисла відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: «Готуємось до Нової української школи». На семінар були запрошені вчителі-тренери початкових класів Наталія Семелюк - Залуквянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Іванни Блажкевич, Галина Данилюк –Галицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Ярослава Осмомисла. Вони надали методичну та практичну допомогу учасникам семінару, які разом із учителями 1 класів 1 вересня 2018 року розпочнуть впровадження реформ у початковій освіті. Тренери провели цікаві тренінги і одночасно надали багато інформації про Нову українську школу. Керівники мали можливість ознайомитися з методикою проведення ранкових зустрічей, яка стане важливою складовою навчального процесу.


Архів новин

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визнвчення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надасться фінансова підтримка у 2018 році

.

Оголошення про набір координаторів

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Конкурс молодіжного лідерства «Молодий лідер Прикарпаття»

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for HighSchool Entrepreneurs


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області