E-mail:  gal_rda@i.ua
25 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


Новини
 На головну
13 Квітень 2018 | Готуємось до Нової української школи …(детальніше)>>>

12 березня 2018 року на базі Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.Ярослава Осмомисла відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: «Готуємось до Нової української школи».

Пеліховська Наталя Василівна - заступник директора Маріямпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів презентувала розробку творчої групи «Мотиваційна дія коучингу в управлінській діяльності». І саме зараз, у час великих змін, ця тема є дуже актуальною. Метою розробки є здійснення теоретичного аналізу мотивації праці педагогічних працівників. Місія керівника – виявити основні потреби і ролі вчителів та створити умови для їх реалізації.

Реформування початкової освіти – перший крок у рамках впровадження Нової української школи. Саме з цією метою на семінар були запрошені вчителі-тренери початкових класів Наталія Семелюк - Залуквянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Іванни Блажкевич, Галина Данилюк –Галицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Ярослава Осмомисла. Вони надали методичну та практичну допомогу учасникам семінару, які разом із учителями 1 класів 1 вересня 2018 року розпочнуть впровадження реформ у початковій освіті.

Тренери провели цікаві тренінги і одночасно надали багато інформації про Нову українську школу.

Наталія Романівна акцентувала увагу щодо впровадження Державного стандарту початкової освіти. Звернула увагу про досвід семи країн – Фінляндії, Сингапуру, Ірландії, Шотландії, Франції, Канади та Польщі. Позитивне в освіті цих країн узагальнено і запропоновано для впровадження в Нову українську школу.

Керівники мали можливість ознайомитися з методикою проведення ранкових зустрічей, яка стане важливою складовою навчального процесу.

Оксана Совин - завідувач РМЦ окреслила напрямки планування та організації освітнього процесу в умовах Нової української школи.


Архів новин

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визнвчення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надасться фінансова підтримка у 2018 році

.

Оголошення про набір координаторів

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Конкурс молодіжного лідерства «Молодий лідер Прикарпаття»

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for HighSchool Entrepreneurs


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області