E-mail:  gal_rda@i.ua
26 Травень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
13 лютий 2018 | З громадськістю району обговорено екологічну ситуацію в районі …(детальніше)>>>

13 лютого 2018 року головою районної державної адміністрації Миколою Поповичем проведено зустріч із громадськістю району щодо екологічної ситуації, внаслідок господарської діяльності ДТЕК «Бурштинська ТЕС».

У засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Канюка, керівник апарату районної державної адміністрації Іван Зельманович, начальники та спеціалісти управлінь та відділів районної державної адміністрації, головний спеціаліст відділу екологічного контролю, земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами, водних ресурсів та атмосферного повітря Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області Віктор Петровський, начальник відділу екології ДТЕК «Бурштинська ТЕС» Петро Савка, спеціалісти санітарно-гігієнічної служби та Держпродспоживслужби в Галицькому районі, члени екологічної комісії районної ради.

У ході обговорення проблемних питань головою районної державної адміністрації висловлено ряд пропозицій та дано ряд доручень.

Так, зокрема, до 15 лютого необхідно подати пропозиції щодо створення робочої групи, яка 19-20 лютого повинна провести своє перше засідання та виробити подальший план дій щодо врегулювання екологічних питань.


Архів новин

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

З 10 по 24 серпня 2018 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудеться Всеукраїнський експо-проект «Мистецькі жнива – 2018».

.

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визнвчення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надасться фінансова підтримка у 2018 році

.

Оголошення про набір координаторів

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області