E-mail:  gal_rda@i.ua
26 Травень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
12 лютий 2018 | Галицький район за тиждень …(детальніше)>>>

Результат пошуку зображень за запитом "Герб Галича"Із 5 по 11 лютого 2018 року

 

 

 Соціальна сфера

* 08.02.2018р. під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Чабака в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань розгляду заяв громадян по призначенню житлових субсидій та наданню соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям району, надання пільг. Під час засідання розглянуто 83 заяви. Задоволено - 82, відмовлено – 1.

* 05.02.2017р. заступник голови районної державної адміністрації Олександр Чабак провів позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.

* РЦСССДМ відвідано 2 сім’ї та складено оцінки потреб дитини та її сім’ї, як такі, що опинилася в СЖО. На порядок денний було винесено питання про надання згоди на присвоєння новонародженій дитині прізвища, імені та по батькові у зв’язку з відсутністю батька на території України. У ході засідання комісії було заслухано запрошених заявників, з'ясовано факти і обставини з даного питання та прийнято рішення.

* В Галицькому територіальному центрі надання соціальних послуг структурними підрозділами надано соціальні послуги 426 особам похилого віку та інвалідам, в тому числі: Відділенням соціальної допомоги вдома – 350 особам; Відділенням денного перебування – 34 особам; Відділенням стаціонарного догляду – 42 особам.

 

Результат пошуку зображень за запитом "соціальний захист населення фото"Соціальний захист учасників АТО

*Управлінням соціального захисту райдержадміністрації прийнято 157 заявників із зверненнями про призначення соціальних допомог та субсидій на житлово- комунальні послуги.

* Проведено виплату державних соціальних допомог за лютий 2018 року на суму 5208.8 тис. грн .

* Проведено виплату одноразових грошових допомог з коштів місцевого бюджету на суму 18,5 тис.грн. 4 особам з інвалідністю видано направлення на забезпечення технічними та протезно-ортопедичними засобами реабілітації. Надано статус “Ветеран праці” — 1 особі; “Член сім'ї померлого ветерана війни”— 1 особі.

* Сектором соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей управління соціального захисту населення районної державної адміністрації здійснено наступні заходи:

- прийнято на особистому прийомі 39 учасників АТО та членів їх сімей;

- здійснено виплату допомоги бійцям-добровольцям на загальну суму 3,5тис.грн;

- 07.02.2018 року трьох учасників АТО направлено на психологічну реабілітацію в с.Гошів спільно з ГО «Франкоопір»;

- з районного бюджету на підтримку громадської організації «Галицьке районне об’єднання воїнів АТО» профінансовано кошти в сумі 10,0 тис.грн.;

- багатодітній сім’ї Самойленко надано благодійну допомогу продуктами харчування та одягом (спільно з ТЧХ).

 

Культура

* 08.02.2018р. в Народному домі м.Галича український політик, науковець, громадський діяч та засновник фонду «Рідна Україна» Микола Томенко презентував стрічку, яка розповідає про історію Галича, його пам’ятки, видатні постаті. Місто Галич, як відомо, стало фіналістом 5-го етапу всеукраїнської акції «7 чудес України» в номінації «Історичні міста та містечка». Головний приз — фільм про найвизначніші місця населеного пункту. Першими глядачами повної версії фільму стали представники влади району, міста, громади Галича, місцеві історики та краєзнавці.

02102013-99965001 Охорона здоров’я

* Дільничними терапевтами та сімейними лікарями поліклініки КЗ «Галицька ЦРЛ» прийнято 665 хворих, здійснено 155 відвідувань вдома. В амбулаторіях ЗПСМ прийнято 1155 хворих та 350 відвідувань вдома.

 Всього терапевтами та сімейними лікарями в лікувальних закладах прийнято 1820 хворих та здійснено 505 відвідувань вдома.

Діяльність керівництва райдержадміністрації

* 05.02.2018 року про створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) на базі Галицького районного військового комісаріату йшлося на нараді, яку провів голова райдержадміністрації Микола Попович. У засіданні взяли участь голова районної ради Павло Андрусяк, міські голови міст Галича та Бурштина Орест Трачик і Роксолана Джура, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Канюка, районний військовий комісар Костянтин Яковлев, керівник апарату РДА Іван Зельманович, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту РДА Михайло Лесів. Під час наради обговорено питання щодо виділення приміщення для функціонування вищезгаданого центру.

* 05.02.2018р. під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Поповича проведено нараду, на якій розглянуто питання щодо грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення, які знаходяться за межами населених пунктів. За результатами наради дано доручення відповідальним виконавцям спільно з сільськими, міською радами провести повну інвентаризацію списків платників податку за користування землями вищезгаданої категорії.

* 07 лютого 2018 року про підвищення готовності органів управління, сил та засобів цивільного захисту до дій під час пропуску можливого льодоходу, повені та паводків у 2018 році йшлося на нараді в першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Канюки з керівниками служб району. За результатами розгляду даного питання присутнім дано ряд доручень з метою попередження і можливої ліквідації негативних наслідків повені та паводків. Також учасники наради не оминули увагою повідомлення обласного центру гідрометеорології про очікуване ускладнення погодних умов.


Архів новин

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

З 10 по 24 серпня 2018 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудеться Всеукраїнський експо-проект «Мистецькі жнива – 2018».

.

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визнвчення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надасться фінансова підтримка у 2018 році

.

Оголошення про набір координаторів

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області