E-mail:  gal_rda@i.ua
19 лютий 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


Новини
 На головну
9 лютий 2018 | На подвір’ї Галицької ЦРЛ освятили капличку …(детальніше)>>>

Рівно через рік після того, як Президентом України Петром Порошенком було урочисто відкрито новозбудований хірургічний корпус Галицької ЦРЛ, на подвір’ї лікувального закладу знову було людно.

Представники районної влади, департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, духовенства, а також працівники лікарні зібралися на освячення каплички зі статуєю Пречистої Діви Марії. Церемонію освячення провели о.Йосафат Бойко та галицькі священики УГКЦ на чолі з деканом о.Ігорем Броновським.

Всі, хто був запрошений до слова, відзначали важливість сьогоднішньої події, наголошували на тому, що дане духовне місце буде скріплювати у вірі тих, хто сюди приходитиме, допомагатиме дбати про душу і зцілюватиме духовно.

Голова райдержадміністрації Микола Попович висловив щиру вдячність за жертовність на адресу в.о.директора департаменту охорони здоров’я ОДА Миколи Стовбана, депутатів обласної ради Галини Карп, Володимира Магаля, депутатів районної ради, адміністрації та колективу Галицької ЦРЛ, - тих, хто долучився до спорудження каплички.

«Все, що ми чинимо у своєму житті, має служити для добра наших душ. Нехай матір Божа, фігуру якої ми сьогодні освятили, опікується всіма тими, хто допоміг втілити задум у життя, та всіма Вами, хто прийшов на спільну молитву», - побажав присутнім о.Йосафат Бойко, головний редактор християнської газети «Нова Зоря».


Архів новин

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Конкурс молодіжного лідерства «Молодий лідер Прикарпаття»

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» 2017 рік

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for HighSchool Entrepreneurs


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області